ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΠOIOI KΛEIΔΩMENOI ΛOΓAPIAΣMOI ΘEΛETE NA ANOIΞOYN ;
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 16
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2006, 17:10:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Εγώ λέω ότι αρκετά άτομα που παλαιότερα έγραφαν τακτικά (πχ Ψηλός) έχουν εξαφανιστεί, πράγμα λυπηρό.

Εγώ θα προτιμούσα να απαντούσες στο ερώτημα μου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2006, 18:47:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
quote:
Με το συμπάθειο WWalker που επεμβαίνω.. αλλά είμαι της εντύπωσης οτι δεν τίθεται θέμα για το ``αν θα μείνει κανένας να μιλάμε`` για τον απλούστατο λόγο, νομίζω..

Τα μέλη αυτά που διαγράφονται συνεχώς.. είναι τα ιδια μέλη.. δηλαδή είναι 4-5 άτομα τα οποία διαγράφονται και ξαναμπαίνουν .. και ξαναδιαγράφονται..
Ας μην κρίνουμε λοιπόν επιπόλαια... λαμβάνοντας υπόψιν τις δεκάδες αυτές διαγραφές.. που πολύ πιθανόν να πρόκειται μόνον για 3-4 άτομα, τα οποία παίζουν μπάλα εδώ στο απόψεις και στο αχλαδότυρο..
Οφείλω να ομολογήσω οτι είμαι κατά των διαγραφών και εχει κάνει φανερά προσπάθειες να ενεργοποιηθούν λογαριασμοί.

Αυτό ομως που επικαλέστηκες οτι υποστήριξε η συμπαθεστάτη ``Οστρια`` δεν ισχύει..

Εσύ τι λές.


Heheheh, μα δεν ρωτάς και τίποτα
Συμφωνώ, απλώς το θεώρησα περιττό να κάτσω να γράψω ότι έχεις δίκιο, γι' αυτό και πέρασα κατευθείαν στο ψητό.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2006, 18:59:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Συμφωνώ, απλώς το θεώρησα περιττό να κάτσω να γράψω ότι έχεις δίκιο, γι' αυτό και πέρασα κατευθείαν στο ψητό.

Tέλεια. Χαίρομαι που συμφωνείς.

Εδώ ομως συμβαίνει το εξής: Είναι ``σχήμα οξύμωρον``.
Πως είναι δυνατόν να συμφωνείς στο οτι αυτά τα 4-5 μέλη μπαίνουν διαγράφονται, ξαναμπαίνουν ξαναδιαγράφονται κοκ.. και απο την αλλη να λές οτι θα μείνει το φόρους χωρίς μέληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2006, 19:16:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Συμφωνώ, απλώς το θεώρησα περιττό να κάτσω να γράψω ότι έχεις δίκιο, γι' αυτό και πέρασα κατευθείαν στο ψητό.


Λοιπόν.. για να σε βοηθήσω να μπείς κατευθείαν στο ψητό

Ποιός κλειδωμένος λογαριασμός θέλεις να ανοίξει??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2006, 19:44:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
quote:
Πως είναι δυνατόν να συμφωνείς στο οτι αυτά τα 4-5 μέλη μπαίνουν διαγράφονται, ξαναμπαίνουν ξαναδιαγράφονται κοκ.. και απο την αλλη να λές οτι θα μείνει το φόρους χωρίς μέλη

Ανέφερα ήδη, ότι πολλά μέλη που παλαιότερα έμπαιναν και προσέφεραν έχουν απομακρυνθεί οικειοθελώς από τα forums χάρη στο γενικότερο αρνητικό κλίμα που έχει δημιουργηθεί.
Το "ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΑΓΙΩΝ" είναι ένα τρανταχτό παράδειγμα.

Δεν επιθυμώ κάποιον συγκεκριμένο λογαριασμό να ξεκλειδωθεί.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2006, 19:58:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro

quote:
Ανέφερα ήδη, ότι πολλά μέλη που παλαιότερα έμπαιναν και προσέφεραν έχουν απομακρυνθεί οικειοθελώς από τα forums χάρη στο γενικότερο αρνητικό κλίμα που έχει δημιουργηθεί.

Ναί, εχεις δίκιο.
Νομίζω ομως οτι όταν θέλουμε , όλα γίνονται.
Για το αρνητικό κλίμα νομίζω οτι ευθύνονται οι πάντες.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2006, 23:37:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
χεχε μεταφέρατε το θέμα μου εδώ;

Αυτό που έγραψα πέρα από τις απενεργοποιήσεις που ανέφερα στην αρχή, είναι σαφές νομίζω.

quote:
Ακόμα βλέπω, και πείτε μου αν κάνω λάθος, ότι τελευταία η όλη κατάσταση φαίνεται να μας έχει κουράσει όλους (εμένα τουλάχιστον σίγουρα) καθώς δεν βλέπω και πολύ μεγάλη συμμετοχή στις συζητήσεις γενικώς.

Συμμετοχή από παλιότερους εννοώ (αυτό που είπε και ο Walker) αλλά ίσως να επηρέαζει ως ένα βαθμό και τους παρατηρητές που πιθανόν θα ήθελαν να λάβουν μέρος στις συζητήσεις αλλά τους αποθαρρύνουν όσα διαβάζουν σε μερικά τόπικ.


quote:
Για το αρνητικό κλίμα νομίζω οτι ευθύνονται οι πάντες

Καλέ μου allzaro δεν θα διαφωνήσω, όλοι φταίμε με τον τρόπο μας, περισσότερο ή λιγότερο.


quote:
Αγαπητέ κύριε Διαχειριστή, αρχικά αντιπαρέρχομαι το γεγονός ότι φτάνεις αβίαστα σε συμπεράσματα για το πρόσωπό μου χωρίς καν να με έχεις γνωρίσει προσωπικά

Αγαπητέ μου Walker σε αυτό δεν συμφωνούμε. Νομίζεις ότι τα συμπεράσματα που μπορείς να βγάλεις μέσα από έναν τέτοιο χώρο για τον άλλο είναι αβίαστα, επειδή τυχαίνει να μην γνωρίζεις τον άλλο προσωπικά;
Εγώ έχω την εντύπωση ότι φανερώνονται κάποιες πτυχές της προσωπικότητάς μας πολύ πιό εύκολα εδώ, παρά έξω (με μία σύντομη προσωπική επαφή). Ισως επειδή εκεί παίζουν άλλα πράγματα πρωτεύοντα λόγο, όπως πχ η εμφάνιση ή η στάση του άλλου απέναντί μας (προσωπικά προς εμάς και όχι προς το σύνολο).


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-


Edited by - Ostria on 07/03/2006 23:39:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 01:14:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
quote:
Αγαπητέ μου Walker σε αυτό δεν συμφωνούμε. Νομίζεις ότι τα συμπεράσματα που μπορείς να βγάλεις μέσα από έναν τέτοιο χώρο για τον άλλο είναι αβίαστα, επειδή τυχαίνει να μην γνωρίζεις τον άλλο προσωπικά;
Εγώ έχω την εντύπωση ότι φανερώνονται κάποιες πτυχές της προσωπικότητάς μας πολύ πιό εύκολα εδώ, παρά έξω (με μία σύντομη προσωπική επαφή). Ισως επειδή εκεί παίζουν άλλα πράγματα πρωτεύοντα λόγο, όπως πχ η εμφάνιση ή η στάση του άλλου απέναντί μας (προσωπικά προς εμάς και όχι προς το σύνολο).

Ostria, πιστεύω ότι η επισήμανση του διαχειριστή ως προς το πρόσωπό μου είναι απλώς αβάσιμη.
Αντι να δικαιολογήσω εγώ το γιατί είναι αβάσιμη, ας δικαιολογήσει αυτός το γιατί είναι βάσιμη.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 01:58:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
Αγαπητέ μου δεν έχω σκοπό να μπω στην μέση της συγκεκριμένης αντιπαράθεσης (που δεν την βλέπω καν ως αντιπαράθεση). Ενα γενικό σχόλιο σε αυτό που είπες, έκανα. Αυτή είναι η άποψη μου, γενικώς.

Σίγουρα δεν σου ταιριάζει ο ρόλος του troll αν θες την γνώμη μου. Τι θα έλεγες να επέστρεφες στις υπόλοιπες συζητήσεις; (και δεν εννοώ στην αντιπαράθεση με τον scwabe)


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 09:31:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Εδώ ομως συμβαίνει το εξής: Είναι ``σχήμα οξύμωρον``.
Πως είναι δυνατόν να συμφωνείς στο οτι αυτά τα 4-5 μέλη μπαίνουν διαγράφονται, ξαναμπαίνουν ξαναδιαγράφονται κοκ..

Αγαπητέ allzzaro, αυτό είναι άκρως υπερβολικό...
Μη μπούμε τώρα σε αυτήν την διαδικασία, φίλε μου.

Αγαπητέ WWalker, μιάς κι αναφέρεις οτι κάποια μέλη που προσέφεραν στο forum αποχώρησαν, θέλω να σε ρωτήσω το εξής:
Αν εσύ δεν επιθυμείς τη συμμετοχή κάποιου μέλους στο forum και δεν αναγνωρίζεις την προσφορά του (όποια κι αν είναι αυτή αντικειμενικά) σε αυτό, έχεις σκεφθεί οτι κάποια άλλα μέλη θα είχαν πρόβλημα με τα μέλη αυτά που αποχώρησαν?
Οπότε αυτό που πρέπει να γίνει είναι να διώχνουμε όποιον δεν θέλουν μερικά μέλη (πράγμα πολύ λογικό όταν έχουμε τόσα μέλη) ή να μάθουμε να συμβιώνουμε?
Κι αν θέλεις να σταθούμε στην οικειοθελή αποχώρηση κάποιων μελών θα πρέπει να σταθούμε στο γιατί αποχώρησαν.
Μήπως επειδή κάποιες κατηγορίες θεμάτων είτε κλειδώθηκαν είτε δημιουργούνται πλέον με μέτρο?
Εφόσον λοιπόν η συμμετοχή τους ήταν ως επί το πλείστον σε μεμονωμένες κατηγορίες, λογικό δεν είναι να αποχωρούν όταν ασκείται μεγαλύτερος έλεγχος σε αυτές τις κατηγορίες που δημιούργησαν αρκετές εντάσεις?

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΑΣΤΗΜΕΝΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


398 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 13:43:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΝΑΣΤΗΜΕΝΟΣ
quote:
Εφόσον λοιπόν η συμμετοχή τους ήταν ως επί το πλείστον σε μεμονωμένες κατηγορίες, λογικό δεν είναι να αποχωρούν όταν ασκείται μεγαλύτερος έλεγχος σε αυτές τις κατηγορίες που δημιούργησαν αρκετές εντάσεις?

Μερικοί δεν αποχωρούν αλλά περιφέρονται σε άλλες κατηγορίες όπως η "Σοφία" που δεν συμμετείχαν ποτέ τους απλά και μόνο για να μεταφέρουν την ένταση.
Και ο νοών νοείτο....



Α Ν Α Σ Τ Η Μ Ε Ν Ο Σ Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 16:07:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Καλέ μου allzaro δεν θα διαφωνήσω, όλοι φταίμε με τον τρόπο μας, περισσότερο ή λιγότερο.

Kαλή μου Ostria αν αυτό το είχαν συνειδητοποιήσει ολοι, ο κόσμος θα ήταν διαφορετικός.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 16:13:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Σίγουρα δεν σου ταιριάζει ο ρόλος του troll αν θες την γνώμη μου. Τι θα έλεγες να επέστρεφες στις υπόλοιπες συζητήσεις; (και δεν εννοώ στην αντιπαράθεση με τον scwabe)

Σε αυτό θα συμφωνήσω και εγώ για τον WWalker.

quote:
Ostria, πιστεύω ότι η επισήμανση του διαχειριστή ως προς το πρόσωπό μου είναι απλώς αβάσιμη.
Αντι να δικαιολογήσω εγώ το γιατί είναι αβάσιμη, ας δικαιολογήσει αυτός το γιατί είναι βάσιμη.

Φίλε μου WWalker υπάρχουν και παρεξηγήσεις. Η δηλωση σου αυτή κανονικά θα πρέπει να είναι στο προσωπικό email του admin και οχι εδώ στο τόπικ. Τι λές εσύ?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 16:38:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Αγαπητέ allzzaro, αυτό είναι άκρως υπερβολικό...

Υπερβολικό? Απο άποψης αντικειμενικότητας το θεωρείς υπερβολικό?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Don_Kixwtis
Νέο Μέλος


47 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 18:47:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Don_Kixwtis
quote:
Αντι να δικαιολογήσω εγώ το γιατί είναι αβάσιμη, ας δικαιολογήσει αυτός το γιατί είναι βάσιμη.

Και γιατί να κάτσει αυτός και να σκάσει δηλ; Καλός είσαι του λόγου σου. Προτρέπεις κάποιον να ασχοληθεί με το δίκαιο του λόγου του, αλλά ξεχνάς πως για εκείνον αυτό είναι ήδη δεδομένο, κεκτημένο, προ-συμφωνημένο και αδιαπραγμάτευτο.


deva_parinito@yahoo.gr
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 22:51:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
quote:
Και γιατί να κάτσει αυτός και να σκάσει δηλ; Καλός είσαι του λόγου σου. Προτρέπεις κάποιον να ασχοληθεί με το δίκαιο του λόγου του, αλλά ξεχνάς πως για εκείνον αυτό είναι ήδη δεδομένο, κεκτημένο, προ-συμφωνημένο και αδιαπραγμάτευτο.

Για σκέψου λίγο, έρχομαι εγώ και σου λέω "είσαι ξεδιάντροπος". Ποιος θα πρέπει να δικαιολογήσει τον χαρακτηρισμό, εσύ που δεν προέβηκες καν σε χαρακτηρισμό ή εγώ που σε λέω ξεδιάντροπο χωρίς να πω το γιατί;
Για μένα να μην κάτσει να κάνει τίποτα (πόσο μάλλον να σκάσει). Να με αφήσει ήσυχο να κάνει ο καθένας την δουλειά του.

quote:
Καλός είσαι του λόγου σου.

Βλέπω έχεις βλέψεις για moderator απ'τα πρώτα 20 posts σου και είπες να το σπρώξεις λίγο το πράγμα.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 22:55:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
Απαντώ με φοβερή συντομία γιατί ο χρόνος με πιέζει και το θέμα το έχω βαρεθεί.

quote:
Αν εσύ δεν επιθυμείς τη συμμετοχή κάποιου μέλους στο forum και δεν αναγνωρίζεις την προσφορά του (όποια κι αν είναι αυτή αντικειμενικά) σε αυτό, έχεις σκεφθεί οτι κάποια άλλα μέλη θα είχαν πρόβλημα με τα μέλη αυτά που αποχώρησαν?

Ναι.

quote:
Οπότε αυτό που πρέπει να γίνει είναι να διώχνουμε όποιον δεν θέλουν μερικά μέλη (πράγμα πολύ λογικό όταν έχουμε τόσα μέλη) ή να μάθουμε να συμβιώνουμε?

Το ερώτημα αυτό είναι έτσι φτιαγμένο ώστε να παραβλέπει πολλά πράγματα και να εννοεί τα άλλα μισά, ώστε να σε οδηγεί στο να απαντήσεις "να μάθουμε να συμβιώνουμε". Θα δούμε τα πράγματα όπως πρέπει να τα δούμε και όχι να κοροιδεύουμε.

quote:
Μήπως επειδή κάποιες κατηγορίες θεμάτων είτε κλειδώθηκαν είτε δημιουργούνται πλέον με μέτρο?

Δεν μπορώ να απαντήσω.

quote:
Εφόσον λοιπόν η συμμετοχή τους ήταν ως επί το πλείστον σε μεμονωμένες κατηγορίες, λογικό δεν είναι να αποχωρούν όταν ασκείται μεγαλύτερος έλεγχος σε αυτές τις κατηγορίες που δημιούργησαν αρκετές εντάσεις?

Λογικό είναι, αν θεωρήσεις πως υπάρχει μόνο αυτή η διάσταση στο θέμα.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2006, 23:00:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
quote:
Σίγουρα δεν σου ταιριάζει ο ρόλος του troll αν θες την γνώμη μου. Τι θα έλεγες να επέστρεφες στις υπόλοιπες συζητήσεις; (και δεν εννοώ στην αντιπαράθεση με τον scwabe)

Δεν ξέρω, όπως επιτρέπουν αυτές και ο χρόνος που έχω από εδώ και πέρα.

quote:
Φίλε μου WWalker υπάρχουν και παρεξηγήσεις. Η δηλωση σου αυτή κανονικά θα πρέπει να είναι στο προσωπικό email του admin και οχι εδώ στο τόπικ. Τι λές εσύ?

Allzzaro, από την στιγμή που εμπλέκεται τρίτο πρόσωπο στο θέμα (όχι στην διαμάχη) και απευθύνομαι σε αυτό, μια διαμάχη μέσω προσωπικών μηνυμάτων μεταξύ εμού και του διαχειριστή αποκλείει την πιθανότητα απάντησης σε αυτό το τρίτο πρόσωπο.
Σε κάθε περίπτωση δεν πρόκειται να κάτσω να σκάσω άλλο για το θέμα. Δικαίωμά του του καθενός στο σπίτι του (admin) να κάνει ότι θέλει, και δικαίωμά μου να αποχωρώ όταν νιώθω ότι η κατάσταση στο συγκεκριμένο σπίτι δεν συμβιβάζεται με τα δικά μου σταθμά.

----------------------
There are 10 types of people, those who know binary and those who don't.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 03:04:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Απαντώ με φοβερή συντομία γιατί ο χρόνος με πιέζει και το θέμα το έχω βαρεθεί.



Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 03:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Η δικη μου απαντηση προς ολους τους συμμετεχοντες:
Δεν ειμαστε και τοσο βλακες....
Οι μασκες πεφτουν καποτε...
Διχασμενες προσωπικοτητες...
Ψυχολογικα προβληματα....

www.myhoroscope.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lancelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας


281 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 04:29:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lancelot
Ωραια επιχειρηματα αμαλια...ανοιξε και σαμπανιες..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 05:54:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
Μην τραβολογάτε άδικα τι θέμα.

Πιθανών να μην έχετε και εσείς επιχειρήματα. Το έχετε σκεφτεί ποτέ έτσι ?

Το φόρουμ δε ζεί από προσωπικές αντιπαραθέσεις. Κάποια στιγμή και αυτές ξεθωριάζουν.

Και γίνονται και κουραστικές.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 06:12:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
lancelot:
"Ωραια επιχειρηματα αμαλια...ανοιξε και σαμπανιες.."

θα συμφωνήσω!



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------
Ζούμε, μέσα στην πλέον αποτρόπαια εποχή,
ίσως τη μεγαλύτερη ευκαιρία για Ελευθερία
που έχει ποτέ εμφανιστεί!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 07:19:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Ε, να πιούμε κι εμείς ένα ποτηράκι?

quote:
Το φόρουμ δε ζεί από προσωπικές αντιπαραθέσεις. Κάποια στιγμή και αυτές ξεθωριάζουν.

Και γίνονται και κουραστικές.


Και με την ευκαιρία να σε καλωσορίσω και πάλι!
Μεταξύ μας, μου αρέσει καλύτερα το σκέτο Βρίλ...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 09:00:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
quote:

και με την ευκαιρία να σε καλωσορίσω και πάλι!


Σε ευχαριστώ !

quote:

Μεταξύ μας, μου αρέσει καλύτερα το σκέτο Βρίλ...


και μένα, και μένα ...


Edited by - Βρίλ on 09/03/2006 09:01:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 16:08:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia

Για κάθε περίσταση λοιπόν...

Καλώς τον Βρίλ εννοώ


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 16:12:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna
Εγώ θα προτιμούσα τον Βρίλ Vril
Άλλωστε δέν υπάρχει και καμιά ουσιαστική διαφορά αφού είναι το ίδιο πρόσωπο και το ξέρουμε όλοι, τσάμπα τον ταλαιπωρούμε τον άνθρωπο.

http://www.seasite.niu.edu/Indonesian/Indonesian_Elections/Indo-pemilu99/21.jpg
"Non, nisi parento, vincitur"
ΒΑΚΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 18:08:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
τσάμπα τον ταλαιπωρούμε τον άνθρωπο.

Δεν ήξερα ότι τον είχαμε βάλει στον προκρούστη!

Απορώ όμως γιατί ο Ανδρέας άλλαξε πάλι nickname...όπως απορώ και γιατί δεν πήρε αρχικά αυτό που είναι πιο ωραίο από το Δύναμη Βρίλ.


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 18:24:38  Εμφάνιση Προφίλ
Oops!!
Τώρα το είδα...
Ομως εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω...
Ποιός ο λόγος συνάντησής σου Βριλ με την ομάδα του esoterica αν όχι για να πάρεις πίσω το παλιό σου nickname (Vril)


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2006, 19:58:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
quote:
Ποιός ο λόγος συνάντησής σου Βριλ με την ομάδα του esoterica αν όχι για να πάρεις πίσω το παλιό σου nickname (Vril)


Με την ίδια λογική, όταν πάω σε κατάστημα με ορειβατικά/σπηλαιολογικά και ζητάω 100 μέτρα σχοινί, το ζητάω για να δεθώ χειροπόδαρα, σα σαλάμι, και να αυτοκτονήσω ροβολώντας στο γκρεμό.

'Έτσι δεν είναι ?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 16 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy