ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΠOIOI KΛEIΔΩMENOI ΛOΓAPIAΣMOI ΘEΛETE NA ANOIΞOYN ;
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 16
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2005, 17:42:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΜΑΛΙΣΤΑ...ΜΑΛΙΣΤΑ.
AVATARGR ΜΕ ΤΗΝ ΣΙΩΠΗ ΔΕΝ ΛΥΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΕΓΩ:
ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ
RYCHE
DEVA

ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΣΤΑ ΜΕΛΗ...ΤΑ ΜΕΛΗ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ;
ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ...ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΤΩΜ ΜΕΛΩΝ...ΚΡΙΣΗ.
ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ.
ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ;

ΡΟΛΙΝΚ ΣΤΟΟΥΝΣ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2005, 05:38:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
pixeldream:
"ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ;"

Όχι, pixeldream...

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2005, 09:22:14  Εμφάνιση Προφίλ
Εγώ προτείνω πρωτίστως να ανοίξει το account του VRIL και φυσικά όλοι οι υπόλοιποι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2005, 13:28:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΚΙ ΟΜΩΣ...ΣΑΝ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΚΑΝΕΤΕ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2005, 20:48:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004
Να ανοίξουν όλοι λέω εγώ, δέν έχουμε και να χάσουμε τίποταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2005, 22:03:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
quote:

pixeldream:
"ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ;"

Όχι, pixeldream...

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------


μάλιστα..

το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;


--Αν αποφασίσεις να μου μιλήσεις σοβαρά και με ειλικρίνεια,τότε θα ξαναμιλήσω κι "Εγώ" γενικώς και ανευ σαλάτας//
Το κατάλαβες;---

Η φαντασία στην εξουσία!


ΥΓ:Οι λογαριασμοι να παραμεινουν κλειδωμένοι.
Να έχει φωνη ο Αρχηγος--οου γιες μαΪ λορντ..--



Αtma Reloaded
cprtght@tm@2005

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 19:07:23  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ pixeldream ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ???

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΣΕ ΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ?????

ΕΞΟΥΣΙΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΙ ????

Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΡΚΕΙ...

ΟΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2005, 00:03:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
quote:
ΟΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ....

αχ καλε μου Αβαταρ,που τον είδες το σεβασμό;
όταν η υποτίμηση "με το γάντι" δίνει και παίρνει δεν βρίσκω διόλου κακό τον εξορκισμό με τον απλο πατροπαράδοτο τρόπο(καντηλια και τα σχετικά)
βέβαια αυτος που δεν σέβεται ούτε τον εαυτό του έχει και το θράσσος να πει ότι εκείνος που χρησιμόποιει απλη γλωσσα αντι περικοκλάδων..είναι λάθος επιπέδου...και πάει λέγωντας..
το επίπεδο δεν το βρίσκεις σε όσα φαίνονται σε μια μασκαράτα/το διαισθάνεσαι αν "δύνασαι"(όπως χαρακτηριστικά λες κι εσύ:) και προχωράς
προς την περάτωση του προβλήματος..
να θυμίσω πάλι τον χριστούλη ως σύμβολο λυτρώσεως...τον εκ δεξιών και των εξ αριστερών αυτού.
και το αλλαλάζων πλήθος απο κάτω...
σταυρωσον...κλπ κλπ..
πάντα ετσι γινόταν ,,και πάντα έτσι θα συμβαίνει...
τα περί σεβασμού λοιπόν είναι θέμα αυτοσεβασμού..
και οι ψεύτες δεν έχουν...ακόμη κιαν μιλούν άψογα.


φιλικά σχόλια/


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TzaZen
Νέο Μέλος

Myanmar (Burma)
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2005, 15:21:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TzaZen
Τza!

Δεν ξερω για τους κλειδωμενους λογαριασμους,γνωριζω ομως πολυ καλα για τους απληρωτους.Αυτοι σε κυνηγανε μια ζωη.Προσοχη λοιπον!

Αν θες αφυπνιση βαλε ξυπνητηρι.
ΤΖΑ!ΖΕΝ@2005Π.Χ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2005, 22:53:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream
ΣΙΩΠΩ...ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 03:00:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
πιο σιγά όμως.
ακούγεσαι! Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 10:24:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


.


καποιοι ειναι υπερ της καταστολης.


καποιοι ειναι υπερ της προληψης.


εγω προτεινω κατι επαναστατικο: την προληπτικη καταστολη!


καθε νεο μελος, μολις κλεισει μηνα, θα απενεργοποιειται προληπτικα για μια εβδομαδα.

μολις κλεισει χρονο (που θαχει ξεθαρεψει και πιθανον να κανει και κριτικη) θα απενεργοποιειται για ενα μηνα.

.


η μεθοδος ειναι δικη μου ανακαλυψη και ηδη εχουν εκδηλωσει εντονο ενδιαφερον διαφορες κυβερνησεις.


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 18:25:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
quote:

καθε νεο μελος, μολις κλεισει μηνα, θα απενεργοποιειται προληπτικα για μια εβδομαδα.

μολις κλεισει χρονο (που θαχει ξεθαρεψει και πιθανον να κανει και κριτικη) θα απενεργοποιειται για ενα μηνα.



LOL!


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 19:35:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS
τί είναι τα ΛΟΑ και ποιοί έχουν διαγραφεί συνολικά πχ. απο την αρχή
του χρόνου;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2005, 20:00:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
τί είναι τα ΛΟΑ και ποιοί έχουν διαγραφεί συνολικά πχ. απο την αρχή του χρόνου;

Κανείς ... All it is here Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 10:42:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Βρε allzzaro παρόλο που νευριάζω μερικές φορές με αυτά που λες, δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω ότι έχεις αντίληψη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 13:22:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

ΣΙΩΠΩ...ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ.

..


Και γιατί δεν ομιλείς κραυγαλέα.
Αστειεύομαι. Καλύτερα χαμογέλα.



ΑΦΡΟΔΙΤΗ.[Μου΄μαθες το κρασί να πίνω, ως την τελευταία σταγόνα,γουλιά να μην αφήνω στο ποτήρι,μου ΄μαθες την ψυχή να δίνω στου ορίζοντα τη σκάλα, στα μάτια σου να γίνω ένα χατήρι.Κι εγώ σου έχω μάθει το γιορτάσι, να πίνεις σ΄ένα στόμα, όλη την πλάση].
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 18:02:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:

quote:
τί είναι τα ΛΟΑ και ποιοί έχουν διαγραφεί συνολικά πχ. απο την αρχή του χρόνου;

Κανείς ... All it is here




Μπουχαχα!
Πράγματι βρε allzzaro!
Συμφωνώ με την πυραμίδα!

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 18:11:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
ALOS
quote:
τί είναι τα ΛΟΑ και ποιοί έχουν διαγραφεί συνολικά πχ. απο την αρχή
του χρόνου;

Σχετικά με τα Λόα, είναι μια έκφραση που - αν θυμάμαι καλά, την πρωτοέφερε ο jonniebegood - σημαίνει κάποιες τοπικές θεότητες. Δηλαδή, η "κυρά των κλειδιώνε" για παράδειγμα, αναφέρεται σε εμένα, επειδή συνήθως εγώ κάνω τις απενεργοποιήσεις (δεν τις αποφασίζω εγώ πάντως όλες και συγκεκριμένα αυτές που αφορούν προσωρινές ή οριστικές απενεργοποιήσεις λογαριασμών).

Τώρα για τις απενεργοποιήσεις,
μπορείς να μπεις στη λίστα μελών και να δεις σε ποιους λογαριασμούς υπάρχουν λουκέτα. Αλλά και πάλι, οι λόγοι ή ο χρόνος απενεργοποίησης γράφονται στα τότε επίκαιρα θέματα, που σχετίζονταν με την απενεργοποίηση χρονική ή οριστική, των λογαριασμών.

Διαγραφές δεν υπάρχουν.
Ούτε σε μηνύματα, ούτε σε ανθρώπους.
(εδώ βέβαια εξαιρούνται κάποιες ελάχιστες περιπτώσεις μηνυμάτων που ήταν ιδιαίτερα χυδαία ή προσβλητικά, καθώς και αντίστοιχα χυδαία usernames. Το περιεχόμενο αυτών των λίγων τέτοιων περιπτώσεων έχει διαγραφεί - έχουμε ωστόσο κρατήσει backup .
Τα "ακατάλληλα" usernames, έχουν αντικατασταθεί με παύλες)

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 20:42:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Βρε allzzaro παρόλο που νευριάζω μερικές φορές με αυτά που λες, δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω ότι έχεις αντίληψη.

Ti να κάνουμε pyramid .. να προσποιηθώ..και να λεω.. αγαπητή φίλη..pyramid φιλτάτη pyramid.. συμφωνώ μαζί σου... και να εχω αλλα δέκα nic name και να .... σου πετάω βελάκια και να κάνω τον αδιάφορο...
Εξάλλου.. θα καταντούσε.. κάτι σαν ρεκλαμέ.. εγώ .. ενας dupleseven να καταντήσω έτσι.. οχι .. οχι pyramid..
Μπορεί να σε νευριάζω λίγο.. μπορεί να σε τυραννώ.. αλλά πές μου τι να κάνω.. ?? Εχεις ακούσει το τραγούδι.. γεννήθηκες για την καταστροφή.. είχε δώσει ρέστα οταν ήταν πρωθυπουργός ο Μητσοτάκης εεε. εγώ γεννήθηκα για να τυραννώ την pyramid..


Λεω οτι λέω.. χωρίς να κρατώ κακία.. είμαι σαν τον στρατιώτη που πολεμά .. χωρίς μίσος... τώρα γιατί πολεμά...??
Τώρα σε οτι αφορά την αντίληψη.. μου το έχουν πεί και αλλοι και το παίρνω επάνω μου.. ματς μούτς
Μου αρέσει που με λές ρε.. μου αρέσει πολύ... μέχρι ρε!!.. έτσι.. μην το παρακάνουμε..


Λοιπόρδ και κάτι αλλο..
Επειδή.. δεν θέλω να πώ κάτι περισσότερο στο αλλο τόπικ.. για να λήξη το θέμα.. θα το πώ εδώ
Σοβαρολογείς οτι είσαι εμπειρότερη στο κουρμπέτι... ??
Βρέ τσαχπινοσπούργιτο.. με ξέρουν ολα τα πεζοδρόμια της Αθήνας..και προαστείων.. και οχι μόνο..


allzzaro the legentman

quote:
Μπουχαχα!
Πράγματι βρε allzzaro!
Συμφωνώ με την πυραμίδα!

Aμαλίτσα.. αφού έχουν δύο και τρείς λογαριασμούς.. χεχε λίγους είπα.. ολοι είναι εδώ λοιπόν....


Edited by - allzzaro on 23/10/2005 22:05:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 21:50:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Nα πώ και κάτι αλλο..??

Εχθές βλέποντας τα τραγούδια στη Γιουροβίζιον.. ξύπνησαν μέσα μου.. αναμνήσεις διάχυτες.. απο εικόνες, μελωδίες, ακόμα και μυρωδιές που ανάγονται στο πρόσφατο παρελθόν... εκεί στη δεκαετία του 60 και οχι μόνο αλλά και στη δεκαετία του 70 και του 80 και του 90 ...

Ετσι λοιπόν .. και στα φόρουμς .. δεν είναι λίγες οι φορές που αναπολώ.. αυτούς τους φίλους-ες που πρωτογνώρισα εδώ στο esoterica..και τους έχω χάσει ολους-ες...

Στο πρόσωπο των νέων μελών.. αλλά και ορισμένων που πάλιωσαν..
υποκειμενικά τους ταυτίζω.... τον Α.. τον Β.. την Γ..

allzzaro forever allzzaro για πάντα.. δεν αλλάζει...

Edited by - allzzaro on 23/10/2005 22:24:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 22:28:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Τι να σου πω ρε φίλε, επειδή δεν σε κόβω για κουκουρίκου, εάν δεν ξερενόμαστε θα έχουμε κοινούς γνωστούς.
Αυτές είναι κουβέντες και εξηγήσεις!!!! ντόμπρες και όχι δήθεν.
Ας σταματήσουμε τώρα αυτά γιατί θα έρθει η Αμαλία και άντε να ξεμπλέξουμε.

Την Γιουροβίζιον την είδα και εγώ χτες με τον άντρα μου, παρόλο που δεν πολυβλέπουμε τηλεόραση. Έτσι όπως ακριβώς τα λες για τις αναμνήσεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 22:41:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Ας σταματήσουμε τώρα αυτά γιατί θα έρθει η Αμαλία και άντε να ξεμπλέξουμε.

Ξέρω τι λέω και πότε τα λέω.. για να δώ...just moment...

Οκ.. είναι ακόμα στο σουβλατζίδικο... είναι εκεί απο τις 8 .. τώρα απο οτι βλέπω απο το παράθυρο.. περνούν στο δεύτερο μέρος με μπυρίτσες.. τζατζικοκατασκευάσματα.. και τα συναφή..

Οπότε λοιπόν .. κλειδώματα.. για σήμερα γιόκ..
να φεύγω και εγώ.. αρκετά δούλεψα..
Εις υγείαν..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 08:13:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Μάλιστα...
(Όπως λέει κι η φίλη μου, η ΑΤΜΑ).

In anticipation of my resurrection...

Edited by - Dying_Incubus on 24/10/2005 08:17:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 15:14:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Μάλιστα...
(Όπως λέει κι η φίλη μου, η ΑΤΜΑ).

εεε... το μάλιστα που κολλάει..??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 20:46:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis
pyramid: κουκουρίκου
allzzaro : ρεκλαμέ , σαχπινοσπούργιτο..
amalia: Μπουχαχα!
tzazen: ΤΖΑ!ΖΕΝ@2005Π.Χ


το κοκοράκι κικιρικικι
να σε ξυπνάει καθέ πρωί...


ουυυυΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 00:11:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

allzzaro

Σοβαρολογείς οτι είσαι εμπειρότερη στο κουρμπέτι... ??
Βρέ τσαχπινοσπούργιτο.. με ξέρουν ολα τα πεζοδρόμια της Αθήνας..και προαστείων.. και οχι μόνο..



μια αφελη απορια εχω να εκφρασω φιλτατε, και μην με παρεξηγησεις.


πιστευεις οτι ενδιαφερει τα υπολοιπα μελη ποιος απο τους δυο σας ειναι εμπειροτερος στο κουρμπετι ή ποιος ειναι τσαχπινοσπουργιτο?


το θεμα του παροντος τοπικ ειναι συγκεκριμενο και αν αρχισουν τα σεντονια των διαπροσωπικων ανταπαντησεων θα χασει η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα, οπως εγινε σε εκεινο το "αλλο" τοπικ, που ξαφνικα γεμισε με σελιδες ασχετες με το θεμα του και ουσιαστικα το αποπροσανατολισε.


εγω δεν πιστευω οτι εγινε επιτηδες, αλλιως θα στολεγα στα ισα, αλλα τα γεγονοτα ειναι γεγονοτα ασχετως αιτιολογιας.


και φερνω παραδειγμα για να εξηγηθω και να μην παρεξηγηθω: σε εκεινο το αλλο τοπικ εκανα μια εκληση προς τους διαχειριστες για επεμβαση σε συγκεκριμενο θεμα, και το ποστ μου χαθηκε μεσα στον καταιγισμο προσωπικων σου αντιπαραθεσεων με την pyramid.


και εκεινο το τοπικ εχει βεβαια συγκεκριμενο θεμα και εχει (ή μαλλον ειχε) καταληξει βερυ χοτ, κι ας μην το κατανοουσαμε οι κοινοι θνητοι.

ενυ γουεϊ, συγνωμη για την παρεμβαση...

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 00:12:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

Dying_Incubus

Μάλιστα...



συμφωνω απολυτως μαζι σου αδελφε!


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 07:26:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Μάλιστα...
(Όπως λέει κι η φίλη μου, η ΑΤΜΑ).
--------------------------------------------------------------------------------


εεε... το μάλιστα που κολλάει..??


Όπου κολλάνε και τα υπόλοιπα που διάβασα...

quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------


Dying_Incubus

Μάλιστα...

--------------------------------------------------------------------------------


συμφωνω απολυτως μαζι σου αδελφε!


Ave Jbg!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 08:19:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Aυτό το τσαχπινοσπούργιτο μου άρεσε. ΄Εχει ποιητική χροιά. Να το κάνουμε τσαχπινοπερίστερο, ή και ακόμα καλύτερα τσαχπινοορτυκοπερδικοχελίδονο. Μπαμπινιώτη καλέ μου καθηγητά, γίναμε γλωσσοπλάστες. Καλημέρα φιλαράκια έξυπνα, σε τσαχπινογαργαλιάρικους λεβέντικους καιρούς. Αμάν, που πήγαν οι στιχουργικές μου εμπνεύσεις;
Να ανοίξουν όλοι οι λογαριασμοί...΄Ωπα το είπα...
Τσάο αγάπες...

Αφροδιτούλα η ευτυχής...

Η ζωή είναι ωραία...
Τσαμπουκαλεμένα ή μη...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ.[Μου΄μαθες το κρασί να πίνω, ως την τελευταία σταγόνα,γουλιά να μην αφήνω στο ποτήρι,μου ΄μαθες την ψυχή να δίνω στου ορίζοντα τη σκάλα, στα μάτια σου να γίνω ένα χατήρι.Κι εγώ σου έχω μάθει το γιορτάσι, να πίνεις σ΄ένα στόμα, όλη την πλάση].
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 16 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
1.03125
Maintained by Digital Alchemy