ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΠOIOI KΛEIΔΩMENOI ΛOΓAPIAΣMOI ΘEΛETE NA ANOIΞOYN ;
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 16
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 08:35:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα και σε σένα Αφροδιτάκι που 'σαι κι ευτυχισμένη!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 09:14:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Μάλιστα....μάλιστα.... (καλέ μου Dying νομίζω ότι η ΑΤΜΑ λέει namaste όχι μάλιστα).

Δεν θέλω να απαντήσω και δεν θα απαντήσω, ούτε εδώ ούτε στο Vril και Νιλα-γου, πολλά δεν ενδιαφέρουν τα υπόλοιπα μέλη, εάν υπάρχει η πεποίθηση ότι μιά πλάκα - και μιά εξήγηση που έχει άμεση σχέση με την κατάσταση, είναι κάτι που πρέπει να καταδειχθεί, κανένα πρόβλημα από μένα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 09:32:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Γειά σου Πυραμιδάκι γλυκό. Μ΄ένα χαμόγελο η ζωή είναι καλύτερη.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.[Μου΄μαθες το κρασί να πίνω, ως την τελευταία σταγόνα,γουλιά να μην αφήνω στο ποτήρι,μου ΄μαθες την ψυχή να δίνω στου ορίζοντα τη σκάλα, στα μάτια σου να γίνω ένα χατήρι.Κι εγώ σου έχω μάθει το γιορτάσι, να πίνεις σ΄ένα στόμα, όλη την πλάση].
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 09:35:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

Καλημέρα και σε σένα Αφροδιτάκι που 'σαι κι ευτυχισμένη!

In anticipation of my resurrection...


Φιλαράκι καλό και όμορφο, οι συνειδητοποιημένοι και τα μη κορόιδα είναι πάντα ευτυχισμένα όντα. Η προσοχή μας βγάζει από τα αδιέξοδα και οι σωστές επιλογές ανθίζουν και ομορφαίνουν τη ζωή. Καλύτερα δράκοι και σοφοί, όπως λέει και ο καλός μου φίλος PIXELDREAM παρά μυρμιγκάκια ταπεινά που τα πατάνε και κατά λάθος τα καημενούλικα.
Καλημερούδια.
Πίνω καφέ με καλούα. Πρωί πρωί...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.[Μου΄μαθες το κρασί να πίνω, ως την τελευταία σταγόνα,γουλιά να μην αφήνω στο ποτήρι,μου ΄μαθες την ψυχή να δίνω στου ορίζοντα τη σκάλα, στα μάτια σου να γίνω ένα χατήρι.Κι εγώ σου έχω μάθει το γιορτάσι, να πίνεις σ΄ένα στόμα, όλη την πλάση].
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 10:03:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Χμμμ!
Καφές με καλούα (θέλω κι εγώ!!! ), προτροπές για να είμαστε δυνατοί παρά μυρμηγκάκια (που συμφωνώ απόλυτα)...
Πέρα από ευτυχισμένη σήμερα είσαι και γεμάτη δυναμισμό!
Εύγε, καλή μου φίλη!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 11:38:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

[size=4]
Να ανοίξουν όλοι οι λογαριασμοί...΄Ωπα το είπα...
Τσάο αγάπες...



ΟΟΥ ΓΙΕΣ!!!


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 12:04:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

pyramid

Μάλιστα....μάλιστα.... (καλέ μου Dying νομίζω ότι η ΑΤΜΑ λέει namaste όχι μάλιστα).

Δεν θέλω να απαντήσω και δεν θα απαντήσω, ούτε εδώ ούτε στο Vril και Νιλα-γου, πολλά δεν ενδιαφέρουν τα υπόλοιπα μέλη, εάν υπάρχει η πεποίθηση ότι μιά πλάκα - και μιά εξήγηση που έχει άμεση σχέση με την κατάσταση, είναι κάτι που πρέπει να καταδειχθεί, κανένα πρόβλημα από μένα.


Γειά σου Πυραμιδάκι γλυκό. Μ΄ένα χαμόγελο η ζωή είναι καλύτερη.

εσυ ειδικα δεν περιμενω να παρεξηγησεις το ποστ μου!


θα σου δωσω την ιδια συμβουλη που εδωσα και στον κακιστο (πριν κανει χαρακιρι φυσικα): γραφε την γνωμη σου (παντα σεβαστη απο εμενα) αλλα μην απαντας σε αυτους που στα "ριχνουν" επι προσωπικου.

στην αργκο "αυτηνης της σχολης" : "μην τσιμπας τα τυρακια"


νασαι καλα!

.


και επι τη ευκαιρια:

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΒΙΕΤΚΟΝΓΚ-ΚΟΜΙΤΑΤΖΙΔΕΣ

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 12:27:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
θα σου δωσω την ιδια συμβουλη που εδωσα και στον κακιστο (πριν κανει χαρακιρι φυσικα): γραφε την γνωμη σου (παντα σεβαστη απο εμενα) αλλα μην απαντας σε αυτους που στα "ριχνουν" επι προσωπικου.

στην αργκο "αυτηνης της σχολης" : "μην τσιμπας τα τυρακια"



Συμφωνώ κι επαυξάνω!
Και μία υποσημείωση:
Πυραμιδάκι, ποτέ δεν θα έλεγα κάτι κακό για σένα.
Έχετε private message, καλή μου Κυρία, όπου θα καταλάβετε!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 14:04:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Νάμαστε.... (γμτ το κοπυράϊτ γμτ...)


εγώ πάλι λέω να απενεργοποιηθούν ΟΡΙΣΤΙΚΩΣ ΟΛΟΙ οι λογαριασμοί (εκτός αυτών της τραπέζης φυσικά...) και
να δούμε μήπως αν το πιάσουμε απ' την αρχή το τραγούδι μας βγει λιγότερο φάλτσο...


έγινε


G.


Y.Γ. και κάτι από τον σύντροφο μου :

Έγινε, τα λέμε...

Deva Parinito


the truth is OUTthere

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alfa-omega
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1905 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 13:01:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alfa-omega
Προσοχή -προσοχή , έκτατη ανακοίνωση :

Ένας υιός εισέβαλε στα φόρουμ του esoterica,gr .
Θα τον αναγνωρίσετε από τον nickname : alfa-omega.

Αν καταφέρει να μπει στο σύστημα του υπολογιστή σας θα τα κάνει όλα λίμπα .

Εμείς θα κάνουμε ότι μπορούμε για να τον αντιμετωπίσουμε αποτελεσματικά .
Εν ανάγκη ,θα τον διαγράψουμε από τα μέλη του esoterica.
Κάντε μια ευχή ,να ισχύει ο αποκλεισμός σε τέτοιου είδους υιούς .

Αν αποτύχουμε ,θα σας κάνει όλους :
Αθώα πλάσματα του θεού, για τον οποίο νομίζει ότι εργάζεται ,ο φουκαράς .

Μείνετε ανήσυχοι αν τον δείτε και αντιμετωπίστε τον με ψυχραιμία , πες του απλά :

Είσαι ένας υιός ,που πιστεύει ότι έχει προσβληθεί από την θείωση της ψυχής του, δεν σε φοβάμαι .

Να δείτε που θα την κάνει με ελαφριά πηδήματα , όπως του Τσάρλι Τσάπλιν .

Και αν σας πει :
Δίχως θεό τσάμπα ζεις , πες τε του :

Καλά κάνω ,δικιά μου είναι η ψυχή .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 20:32:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst
Καλό ! Αυτός ο ιός πρέπει να γίνει πανδημία.
Και να μην βρεθεί ποτέ εμβόλιο.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 20:52:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Σχεδόν πάντα nst συμφωνώ μαζί σου.
Φιλαράκια φιλιά.
Αλφα ωμέγα έγραψες πάλι.
Βρε πάω να φύγω και με κρατάτε. Που να πάω;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.[Μου΄μαθες το κρασί να πίνω, ως την τελευταία σταγόνα,γουλιά να μην αφήνω στο ποτήρι,μου ΄μαθες την ψυχή να δίνω στου ορίζοντα τη σκάλα, στα μάτια σου να γίνω ένα χατήρι.Κι εγώ σου έχω μάθει το γιορτάσι, να πίνεις σ΄ένα στόμα, όλη την πλάση].
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 21:29:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Σχεδόν πάντα nst συμφωνώ μαζί σου.
Φιλαράκια φιλιά.
Αλφα ωμέγα έγραψες πάλι.
Βρε πάω να φύγω και με κρατάτε. Που να πάω;

Τι πράγμα???
Να φύγεις?
Δεν σας επιτρέπεται η φυγή, κυρία μου.
Το λέει και το τραγούδι...
"Δεν πάω πουθενά, πουθενά....
Εδώ θα μείνω..."
Οπότε θα μας ανεχτείτε εδώ!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 21:45:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
64 παρακαλώ οι φωνές που ενώθηκαν να μείνω. Βρε αγαπητή που είμαι τρομάρα μου!!!
Το άσμα καλό, αν και λαικό. Εμείς φιλαράκι γλυκό δεν είμεθα του έντεχνου;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.[Μου΄μαθες το κρασί να πίνω, ως την τελευταία σταγόνα,γουλιά να μην αφήνω στο ποτήρι,μου ΄μαθες την ψυχή να δίνω στου ορίζοντα τη σκάλα, στα μάτια σου να γίνω ένα χατήρι.Κι εγώ σου έχω μάθει το γιορτάσι, να πίνεις σ΄ένα στόμα, όλη την πλάση].
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 21:47:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Εδώ θα μείνω. Βλέπεις ετοιμάζω και κάτι ποιητικά, ωραιότατα που να πάω. Αλλάζω και υπογραφή.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Στην κόμη την κατάξανθη κέρατο δεν φυτρώνει,ρίχνω μεμιάς τη χαίτη μου κι αυτό πέφτει στη σκόνη. Επίκαιρο-αν και λαικό.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

morent11
Πρώην Συνεργάτης


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 01:31:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morent11
quote:
Y.Γ. και κάτι από τον σύντροφο μου :

Έγινε, τα λέμε...

Deva Parinito


Galandriel,

με ποιον τροπο πιστευεις οτι ενδιαφερει την κοινοτητα του esoterica αυτο το, τοσο ουσιαστικο ειναι η αληθεια, 'κατι' του 'συντροφου' σου;

με ποιον τροπο πιστευεις οτι ενδιαφερει το 'ονοματεπωνυμο' του 'συντροφου' σου το φορουμ;

Ποσο ανοητοι νομιζεις οτι ειναι οι υπευθυνοι λειτουργιας του esoterica και τα μελη του;

Ποιος ειναι εκεινος ο λογος (εστω και ΕΝΑΣ) που νομιμοποιει 'ηθικα' το ,οποιο,σημαινομενο της παραθεσης σου;

Με ποιον τροπο πιστευεις οτι, η παραθεση σου, συναδει με τους κανονισμους του φορουμ το οποιο σου εχει παραχωρησει την ταυτοτητα αυτη (Galandriel), με μοναδικη υποχρεωση να τηρεις τους κανονες που στηριζουν την λειτουργια του;

Και τελος γιατι πιστευεις οτι θα γινει ανεκτη αυτη η συμπεριφορα;


Υ.Γ και κατι απο τον ανθρωπο που γραφει μεσα απο τον λογαριασμο morent11

"Μεσα στην Δημιουργια υπαρχει ενας ακριβοδικαιος Νομος, ο οποιος δινει παντοτε αυτο που πρεπει να δωσει.Οταν υπερβουμε τα ορια του επιτρεπτου στην διασαλευση του Νομου της Θειας ισορροπιας, θα λαβουμε αναλογα αποτελεσματα διαταραχης πανω στο παχυλο υλικο σωμα, με την μορφη ασθενειων, καθως και στο ψυχικο και νοητικο μας σωμα με την μορφη του ψυχικου αλγους".Σ.Α

Deva Parinito δεν εχουμε να πουμε τιποτε...εχεις απολεσει αυτο το δικαιωμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

2ndThief
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 16:20:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 2ndThief
Ακολουθεί ποστ από Deva Parinito

Καλησπέρα ζηλιάριδές μου...

Βρε καλώς τον morent11.

Επειδή η δική μου η συντροφικότητα, είναι κομματάκι επηρεπής σε ότι αφορά πλέον πλέον ? - Ναι! πλέον - το μέλος galadriel, κι επειδή θέλω να πιστεύω πως διαβάζοντας ο Ryche με την Atma τούτο το ποστ, δεν θα το παρερμηνεύσουν, γράφω εγώ αντί της συντρόφου μου, για να τελειώνουμε με την αφεντιά σου, πασά μου.

Πάλι ζητάς απαντήσεις φίλε ε? Εντάξει λοιπόν, θα τις πάρεις.

quote:
με ποιον τροπο πιστευεις οτι ενδιαφερει την κοινοτητα του esoterica αυτο το, τοσο ουσιαστικο ειναι η αληθεια, 'κατι' του συντροφου (χωρίς εισαγωγικά σαϊνι μου) σου;

quote:
17/7/05
ΑtmaRyche
silence depth..

από το θέμα : Ryche:~Operation Mindcrime~


Με τον ίδιο τρόπο που ενδιαφέρει ένα ολόκληρο θέμα αναλόγου ερωτοτροποίας την κοινότητα του esoterica στην υποενότητα "Η ΨΥΧΗ".

quote:
με ποιον τροπο πιστευεις οτι ενδιαφερει το 'ονοματεπωνυμο' του συντροφου(χωρίς εισαγωγικά σαϊνι μου) σου το φορουμ;

Ναι, φυσικά, πιστεύω ότι ενδιαφέρει.Αφού είναι ντέβα.

quote:
Με ποιον τροπο πιστευεις οτι, η παραθεση σου, συναδει με τους κανονισμους του φορουμ το οποιο σου εχει παραχωρησει την ταυτοτητα αυτη (Galandriel), με μοναδικη υποχρεωση να τηρεις τους κανονες που στηριζουν την λειτουργια του;

Δείξε μου τον κανονισμό του φόρουμ που το απαγορεύει επακριβώς, κι εγώ θα σου απαντήσω αν συνάδει ή όχι.

quote:
Ποσο ανοητοι νομιζεις οτι ειναι οι υπευθυνοι λειτουργιας του esoterica και τα μελη του;

Τόσο, όσο να αποδίδουν συμπεράσματα & χαρακτηρισμούς οι ίδιοι στους εαυτούς τους, διατυπώνοντάς τα με την μορφή ερώτησης. Μπίγκο! Βρες το μόνος σου συντονιστή μου.

quote:
Ποιος ειναι εκεινος ο λογος (εστω και ΕΝΑΣ) που νομιμοποιει 'ηθικα' το ,οποιο,σημαινομενο της παραθεσης σου;

Όταν από την λέξη ηθικά, αφαιρέσεις τα εισαγωγικά, θα πάρεις την απάντησή σου.

quote:
Και τελος γιατι πιστευεις οτι θα γινει ανεκτη αυτη η συμπεριφορα;

Ποιος σου είπε πως το πιστεύει η galadriel αυτό ? Εγώ τώρα σου απαντώ από άλλον λογαριασμό, ακριβώς γιατί η galadriel δεν το πιστεύει.

Εντάξει morent11 ? Τις πήρες τις απαντήσεις σου ?

Το προσκλητήριο, μου έπεσε απ' τα χέρια,
όχι δεν γίνεται, δεν είναι δυνατόν!

Έγινε, τα λέμε...

Deva Parinito

Edited by - 2ndThief on 27/10/2005 16:30:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2005, 21:15:33  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ morent11 ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ....

quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
ΟΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ....
--------------------------------------------------------------------------------


αχ καλε μου Αβαταρ,που τον είδες το σεβασμό;
όταν η υποτίμηση "με το γάντι" δίνει και παίρνει δεν βρίσκω διόλου κακό τον εξορκισμό με τον απλο πατροπαράδοτο τρόπο(καντηλια και τα σχετικά)
βέβαια αυτος που δεν σέβεται ούτε τον εαυτό του έχει και το θράσσος να πει ότι εκείνος που χρησιμόποιει απλη γλωσσα αντι περικοκλάδων..είναι λάθος επιπέδου...και πάει λέγωντας..
το επίπεδο δεν το βρίσκεις σε όσα φαίνονται σε μια μασκαράτα/το διαισθάνεσαι αν "δύνασαι"(όπως χαρακτηριστικά λες κι εσύ:) και προχωράς
προς την περάτωση του προβλήματος..
να θυμίσω πάλι τον χριστούλη ως σύμβολο λυτρώσεως...τον εκ δεξιών και των εξ αριστερών αυτού.
και το αλλαλάζων πλήθος απο κάτω...
σταυρωσον...κλπ κλπ..
πάντα ετσι γινόταν ,,και πάντα έτσι θα συμβαίνει...
τα περί σεβασμού λοιπόν είναι θέμα αυτοσεβασμού..
και οι ψεύτες δεν έχουν...ακόμη κιαν μιλούν άψογα.


φιλικά σχόλια/



ΤΑ ΠΕΡΙ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟΥ...
ΟΙ ΨΕΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ (ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΙ)
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΙΛΟΥΝ Α Ψ Ο Γ Α......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2005, 09:19:23  Εμφάνιση Προφίλ
Να προσθέσω:

Eίναι ωραίο να είσαι "απέξω" και να βλέπεις κάποιους κλειδωμένους "μέσα"...

Χαίρομαι που υπάρχουν τα κλειδιά αλλά... δεν ξέρω αν είναι στα σωστά χέρια.... και ΑΥΤΟ και ΜΟΝΟ αυτό είναι που με ανησυχεί κάποιες φορές...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2005, 02:22:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis
Εμένα μπορεί να με κλειδώσει κάποιος παρακαλώ;;;



ουυυυΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/10/2005, 13:49:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

.


Εκλεκτα και Σεβαστα ΛΟΑ του Εσωτερικα, προσκυνω!

ηρθα ικετης
στον ναο (παιδικη χαρα) σας για να σας παρακαλεσω ταπεινα για δυο συνανθρωπους μας που υποφερουν απο μακροχρονη απενεργοποιηση, και να ζητησω το Ελεος και την Μεγαλοψυχια σας, ωστε να τους επαναφερετε απο την κατασταση ζομπι που βρισκονται σε κανονικα μελη.


μας λειπουν Σεβαστα μου ΛΟΑ, μας λειπουν...

αρκετα δεν τιμωρηθηκαν οι vril και ryche???


που ειναι η μεγαλοψυχια των Υπερβατικων ΛΟΑ?



μεγαλε Chagoo κανε κατι!


να σφαξω κανα κοκκορα?



ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GDS1
Πλήρες Μέλος


937 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 17:04:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GDS1
nikostheater


Το χρήμα δεν είναι το παν στην ζωή, η αγάπη είναι. Ευτύχως αγαπάω το χρήμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

4rthThief
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2005, 19:48:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 4rthThief
quote:
ΠOIOI KΛEIΔΩMENOI ΛOΓAPIAΣMOI ΘEΛETE NA ANOIΞOYN ;

Ο δικός μου.

Deva Parinito
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2005, 19:19:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark
ναι,ο δικος του.
ανοιξτε τον Deva!

ουτε χθες ηρθα
ουτε αυριο θα φυγω


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TheChosenNone
Μέλος 1ης Βαθμίδας


110 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2006, 18:03:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheChosenNone
Toυ Labolas Glasya,τον A-N-T-M-I-N και βέβαια του Ngw και των κλώνων του.

Έχουν μακραν παραγωγικότερη πορεία και κατάθεση ψυχής απο την ΑΤΜΑ,τον Pixeldream,τον Deva k.a

Αν μη τι άλλο αξίζουν μια δέυτερη ευκαιρία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2006, 19:22:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
quote:

Toυ Labolas Glasya,τον A-N-T-M-I-N και βέβαια του Ngw και των κλώνων του.

Έχουν μακραν παραγωγικότερη πορεία και κατάθεση ψυχής απο την ΑΤΜΑ,τον Pixeldream,τον Deva k.a

Αν μη τι άλλο αξίζουν μια δέυτερη ευκαιρία.



Ναι γιατί να μην ανοίξουν? Είχαμε γραμμώσει τους κοιλιακούς μας από τα γέλια...


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
TheChosenNone
Μέλος 1ης Βαθμίδας


110 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2006, 19:28:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TheChosenNone
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dragon rider
Μέλος 2ης Βαθμίδας


267 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2006, 19:43:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dragon rider
ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ.
ΑΚΟΥΣ;
ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2006, 19:49:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel

supporters


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2006, 22:14:31  Εμφάνιση Προφίλ
Eν αρχή είν' η Αρχή...

Γι'αυτό και γω οι πρώτοι λογαριασμοί που επιθυμώ να ανοιχτούν είναι του admin και της amalia

Βάλτε τέλος στη φίμωση της Αρχής του esoterica...

Αμάν πια βρε παιδιά... αφήστε τους λίγο να μιλήσουν!
Ολο λέτε, λέτε και κείνοι όλο ακούνε...και ακούνε... γιατί δε τους αφήνετε να μιλήσουν.
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 16 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1230469
Maintained by Digital Alchemy