ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 25 Mαρτίου 2016-25 Μαρτίου 2023:Η επταετία του Αντίχριστου!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 22
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2016, 20:08:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρώτον, ο Ευαγγελάτος δεν κατάλαβε τι είπε ο ΥφΕΞ
και δεύτερον εσυ δεν κατάλαβες πως το είπε ο Ευαγγελάτος.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2016, 20:19:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πρώτον, ο Ευαγγελάτος δεν κατάλαβε τι είπε ο ΥφΕΞ
και δεύτερον εσυ δεν κατάλαβες πως το είπε ο Ευαγγελάτος.



Το ακουσες καταρχας;Εγω την ειχα ανοικτη την τηλεοραση στο Ε που κανει ο Ευαγγελατος το δελτιο ειδησεων,και το ακουσα ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΑ να το λεει!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2016, 20:36:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρώτον, ο Ευαγγελάτος δεν κατάλαβε τι είπε ο ΥφΕΞ
δεύτερον εσυ δεν κατάλαβες πως το είπε ο Ευαγγελάτος
τρίτον ούτε εμένα κατάλαβες.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2016, 20:49:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πρώτον, ο Ευαγγελάτος δεν κατάλαβε τι είπε ο ΥφΕΞ
δεύτερον εσυ δεν κατάλαβες πως το είπε ο Ευαγγελάτος
τρίτον ούτε εμένα κατάλαβες.



Τι ακριβως ΔΕΝ καταλαβα;;;
Εξηγησε μου σε παρακαλω!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2016, 20:55:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πρώτον, ο Ευαγγελάτος δεν κατάλαβε τι είπε ο ΥφΕΞ
δεύτερον εσυ δεν κατάλαβες πως το είπε ο Ευαγγελάτος
τρίτον ούτε εμένα κατάλαβες.


Μην τα πετάς έτσι ρε Αιθέρα,
γιατί όπως το είδα κόντεψα να πέσω απ'την καρέκλα!!!


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2016, 20:58:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα πώς από τον Νίκο Κωνσταντινίδη
το γύρισε σε Νίκο Ευαγγελάτο,
αυτά μόνο ο Γιαλαντζής και ο Χουντίνι τα κάνουν!

Ε, ρε γλέντια!

[Αν και εδώ που τα λέμε, ο Εισαγγελάτος έχει πει ουκ ολίγες μ@λακίες στη διάρκεια της 'καριέρας' του....
και ιδίως μετά τις τραμπάλες στη σχέση του με την Τατιάνα.....]

Στη συγκεκριμένη φάση όμως, ο Γιαλαντζής είναι όντως "άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τ'αυτιά μου...."

Δώσε πόνο λέμε!!!!


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2016, 21:02:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν καθομαι,ουτε ακουω τον καθενα,πρεπει αυτα που ειπωνονται να ταιριαζουν με την ερευνα μου!Και αυτο που ειπε ο Τατιανας,ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ τα μαλα!Παρασκευη βραδυ,οντως,ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ η ΕΚΕΧΕΙΡΙΑ!Πειτε μου τωρα,ολο το φορουμ!Τι σημαινει ''ληξη εκεχειριας'';;;;;Δεν σημαινει ''αρχη πολεμου'';;;Τι γινεται οταν μια εκεχειρια ''τελειωνει'';;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2016, 21:16:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Παρασκευη βραδυ,οντως,ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ η ΕΚΕΧΕΙΡΙΑ!Πειτε μου τωρα,ολο το φορουμ!Τι σημαινει ''ληξη εκεχειριας'';;;;;Δεν σημαινει ''αρχη πολεμου'';;;Τι γινεται οταν μια εκεχειρια ''τελειωνει'';;;;

Γιαλαντζή ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ????

Τι εκεχειρίες και πράσσειν άλογα,
είδες εσύ να τηρείται καμιά εκεχειρία?

Εκεχειρία λέει και είχανε 600-700 νεκρούς μέχρι προχθές.... Δηλαδή άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε.

Τι ειχες Γιάννη τί ειχα πάντα.
Στη Συρία ρε γίνεται πόλεμος εδώ και 5 χρόνια αν δεν το'χεις πάρει πρέφα. Και ουδέποτε σταμάτησε. Μόνο έχει αυξομειώσεις αναλόγως τα κεφια και τις εκάστοτε συγκυρίες των παιχτών εκεί μέσα που το'χουν κάνει μπ#$ρδέλο της Αλέξαινας. Ρίχνει ο Τούρκος ένα αεροπλάνο ρωσικό?
Γ@#@#@μάει ο Ρώσος ό,τι κινείται στην Τουρκοσυριακή μεθόριο για το επόμενο δίμηνο.
Σφάζει Γεζίντι το ΙΣΙΣ? αντεπιτίθενται οι Κούρδοι από Κομπάνι μεριά.
Ορθώνονται οι Κούρδοι και οι αντάρτες? Τσουπ το ξύλο από την Τουρκιά.
Απειλεί με επέμβαση ο Σαουδάραβας,
φραπ πετάγεται και ο Πέρσης με τον Ασαντ να κόβουνε τα πολλά πολλά.

Εδώ τους τελευταίους 18 μήνες μόνο, έχει αλλάξει 15 χρώματα ο χάρτης της Συρίας, ανάλογα με το πού, πώς, ποιος, ποια εδάφη ελέγχει,
κι εσύ ακόμα μας τσαμπουνάς για εκεχειρίες και τακτικές επιχειρήσεις,
λες και είναι τα πιόνια στημένα σε σκάκι και περιμένουν την κίνηση του αντιπάλου με τάξη και υπομονή, και όταν πάει ο άλλος για τσιγάρο ή τουαλέτα σταματάνε και παγώνει ο χρόνος.

Ρε, τση π@##@τάνας γίνεται εκεί χάμου τόσον καιρό,
αυτό το'χεις πάρει χαμπάρι??? Ή περιμένεις πότε θα ακουστεί καμιά ηχηρη λέξη ή ημερομηνία για να τη συνταιριάξεις με τους π@παροαλγορίθμους της δικής σου επινοήσεως????


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2016, 21:26:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ειναι αυτα τα 5 χρονια,ολα το ιδιο!Αυξομειωσεις ναι,αλλα μεχρι τον Σεπτεμβρη δεν ειχαμε τους βομβαρδισμους των Ρωσων!Τον Σεπτεμβρη ξεκινησαν και τελη Φλεβαρη σταματησαν!Μετρα ''5 μηνες''!Μετρα την ''5η σαλπιγγα της Αποκάλυψης''!
Ουσιαστικα,στην Αποκάλυψη μπηκαμε απο τον περασμενο Σεπτεμβρη.Τωρα,σειρα εχει τα 200 εκατομμυρια!Αυτο ειναι το γεγονος που περιμενουμε να συμβει!
Αυτο,ειναι στην ''σειρα'' (που λεμε)!Το κεφαλαιο ΠΟΛΕΜΟΣ τελειωνει με μια ΑΝΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΕΥΦΡΑΤΗ ΠΟΤΑΜΟΥ!Καταληξη,εκει,καταληξη ολου αυτου που ξεκινησε πριν 5 χρονια,ειναι τα γεγονοτα του Ευφρατη!Αν δεν τα δουμε αυτα,δεν θα τελειωσει ο πόλεμος!Αν δεν κλεισει με ''3ο παγκοσμιο'',ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΑΝΑΒΡΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΡΙΑ,οπως δεν τελειωσε το 2012,το 2013,το 2014,το 2015!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2016, 01:02:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν ειναι αυτα τα 5 χρονια,ολα το ιδιο!Αυξομειωσεις ναι,αλλα μεχρι τον Σεπτεμβρη δεν ειχαμε τους βομβαρδισμους των Ρωσων!Τον Σεπτεμβρη ξεκινησαν και τελη Φλεβαρη σταματησαν!Μετρα ''5 μηνες''!Μετρα την ''5η σαλπιγγα της Αποκάλυψης''!
Ουσιαστικα,στην Αποκάλυψη μπηκαμε απο τον περασμενο Σεπτεμβρη.Τωρα,σειρα εχει τα 200 εκατομμυρια!Αυτο ειναι το γεγονος που περιμενουμε να συμβει!
Αυτο,ειναι στην ''σειρα'' (που λεμε)!Το κεφαλαιο ΠΟΛΕΜΟΣ τελειωνει με μια ΑΝΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΕΥΦΡΑΤΗ ΠΟΤΑΜΟΥ!Καταληξη,εκει,καταληξη ολου αυτου που ξεκινησε πριν 5 χρονια,ειναι τα γεγονοτα του Ευφρατη!Αν δεν τα δουμε αυτα,δεν θα τελειωσει ο πόλεμος!Αν δεν κλεισει με ''3ο παγκοσμιο'',ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΑΝΑΒΡΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΡΙΑ,οπως δεν τελειωσε το 2012,το 2013,το 2014,το 2015!




Πραγματι,τα γεγονοτα της Συριας εχουν σχεση με τα λεγομενα της Αποκαλυψης περι Ευφρατη

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2016, 01:38:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2016, 08:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πιο "really",δεν γινεται!Ξέρετε από που περνάει ο Ευφράτης ποταμός;Αρχίζει από την Τουρκία,περνάει μέσα από την Συρία και καταλήγει στο Ιράκ!Στην περιοχή ακριβώς που γίνεται το σωσε αυτή την στιγμη!πολύ φοβάμαι ότι τα γεγονότα έρχονται, από αυριο το βράδυ κιόλας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2016, 12:37:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nα συμπληρωσω οτι περαν των γεγονοτων πλησιον του Ευφρατη,να τονισουμε οτι τα ΙΣΧΥΡΑ μερη που εμπλεκονται ειναι, με θωρακες πυρινους(κοκκινους-Ρωσια)υακινθινους(κυανουν-μελη του ΟΗΕ) και αναμενονται οι θειωδεις(κιτρινο-Κινα)
καὶ οὕτως εἶδον τοὺς ἵππους ἐν τῇ ὁράσει καὶ τοὺς καθημένους ἐπ᾿ αὐτῶν, ἔχοντας θώρακας πυρίνους καὶ ὑακινθίνους καὶ θειώδεις

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2016, 12:44:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Nα συμπληρωσω οτι περαν των γεγονοτων πλησιον του Ευφρατη,να τονισουμε οτι τα ΙΣΧΥΡΑ μερη που εμπλεκονται ειναι, με θωρακες πυρινους(κοκκινους-Ρωσια)υακινθινους(κυανουν-μελη του ΟΗΕ) και αναμενονται οι θειωδεις(κιτρινο-Κινα)
καὶ οὕτως εἶδον τοὺς ἵππους ἐν τῇ ὁράσει καὶ τοὺς καθημένους ἐπ᾿ αὐτῶν, ἔχοντας θώρακας πυρίνους καὶ ὑακινθίνους καὶ θειώδεις

321


+1000!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2016, 22:51:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Δεν καθομαι,ουτε ακουω τον καθενα,πρεπει αυτα που ειπωνονται να ταιριαζουν με την ερευνα μου!Και αυτο που ειπε ο Τατιανας,ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ τα μαλα!Παρασκευη βραδυ,οντως,ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ η ΕΚΕΧΕΙΡΙΑ!

Ρε συ Γιώργο όλο μου το χαλάς! Μια μου φέρνεις την καταστροφή όταν πηγαίνω να πάρω την σύνταξη, επειδή το είπε η Πατέρα και ο Λεφάκης, και μου κόβεις τη χολή μήπως δεν προλάβω να ψωνίσω. Τώρα με τις νέες ημερομηνίες σου που είπε ο Ευαγγελάτος, φοβάμαι μήπως δεν ψήσω την Δευτέρα τα καλαμαραχτάποδα που αγόρασα, και πάνε τσάμπα τα λεφτά που έδωσα. Τι θα γίνη με σένα αδελφέ; Θα σταθεροποιηθή αυτή η έλευση του Αντί ή θα χολοσκάμε κάθε τόσο μη μας κόψει στη μέση τους προγραμματισμούς μας;


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2016, 10:23:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sesostris,τίποτα δεν έχει αλλάξει από αυτα που έχω πει,σε 14 μέρες εμφανίζεται ο Αντί!Σε δύο εβδομάδες, στις 25 Μάρτη,αυτό ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2016, 13:03:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Sesostris,τίποτα δεν έχει αλλάξει από αυτα που έχω πει,σε 14 μέρες εμφανίζεται ο Αντί!Σε δύο εβδομάδες, στις 25 Μάρτη,αυτό ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ!




Κρατα πισηνηηηηη...........,τα γεγονοτα προχωρουν οπως μας τα περιγραφει η Αποκαλυψη,αλλα εχουν πολλα να γινουν ακομη,που δεν διαπιστωσες

321

Edited by - nediB on 11/03/2016 13:04:11

Edited by - nediB on 11/03/2016 13:04:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2016, 13:08:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Sesostris,τίποτα δεν έχει αλλάξει από αυτα που έχω πει,σε 14 μέρες εμφανίζεται ο Αντί!Σε δύο εβδομάδες, στις 25 Μάρτη,αυτό ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ!




Κρατα πισηνηηηηη...........,τα γεγονοτα προχωρουν οπως μας τα περιγραφει η Αποκαλυψη,αλλα εχουν πολλα να γινουν ακομη,που δεν διαπιστωσες

321

Edited by - nediB on 11/03/2016 13:04:11

Edited by - nediB on 11/03/2016 13:04:35


nediB,
δεν κραταω καμια ''πισινη'',ειμαι απολυτως σιγουρος για τα ευρηματα μου!Εχω ''ξεψαχνησει'' το διεθνες διαδυκτιο,και υπαρχει ΑΠΟΛΥΤΗ ΟΜΟΦΩΝΙΑ,οτι ο Χριστος στην ΔΠ ηταν 33 χρονων,7 μηνων και 25 ημερων!
Φτανει να βρουμε ποτε ΚΑΙ Ο Αντι,γινεται ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ,για να βρουεμ το ποτε εμφανιζεται:
29 Ιουλιου 1982=γεννηση
25 Μαρτιου 2016=εμφανιση
Ηλικια:33 χρονια,7 μηνες,25 μερες!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2016, 13:43:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ή αλλιως,ηταν 30 ετων και 1335 ημερων!
Πρεπει,για να εμφανιστει,να ''σχηματιστει'' ο αριθμος 1335 (δοσμενος απο τον προφητη Δανιηλ),ωστε να εκπληρωσει την προφητεια του προφητη για την ελευση του!
Σημερα,ειναι 30 ετων και 1321 ημερων,λειπουν δηλαδη,14 μονο μερες!
Αυτος ηταν και ο λογος,που δεν μπορουσε Δεκεμβρη 2015,(οπως πιστευα και υπολογιζα),γιατι δεν ειχαν συμπληρωθει αυτες οι 1335 μερες!Αυτο γινεται διοτι δεν υπαρχουν ''ξεκαθαρες'' ημερομηνιες στην Γραφη,για γεννηση,διαρκεια εργου,μηνας γεννησης,μηνας αναληψης,κλπ,κλπ....
Αν ηταν κατι ''ξεκαθαρο'' δεν θα χρειαζοταν να προβαινω σε τοσους υπολογισμους,τον εναν μετα τον αλλο,και ταναπαλιν.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2016, 23:15:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτο γινεται διοτι δεν υπαρχουν ''ξεκαθαρες'' ημερομηνιες στην Γραφη,για γεννηση,διαρκεια εργου,μηνας γεννησης,μηνας αναληψης,
κλπ,κλπ....

Τρολίστα Γιαλαντζή,
αφού τα λες και μόνος σου ώρες ώρες,
και εξάλλου ακόμα και οι "της δικής σου σχολής" σε λένε να κρατήσεις και καμιά 'πισινή'

εσύ πάλι το βιολί σου....!!!!

Μετά τις 25 Μάρτη θα το κόψεις τουλάχιστον? Ή ούτε αυτό θα σε πείσει
ότι π@παρολογείς ασύστολα και κάνεις αυθαίρετους υπολογισμούς για υποτιθέμενα γεγονότα?



.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2016, 23:55:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πυθαγόρα, μετά την 25η Μαρτίου θα περιμένουμε μέχρι τον 15αύγουστο, επειδή ο ΑΝΤΙ θα διαλέξει την εορτή της μαμάς του, για να εμφανισθεί.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2016, 00:09:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πυθαγόρα, μετά την 25η Μαρτίου θα περιμένουμε μέχρι τον 15αύγουστο, επειδή ο ΑΝΤΙ θα διαλέξει την εορτή της μαμάς του, για να εμφανισθεί.

Από αργία σε αργία θα το πηγαίνουμε δηλαδή???

Έλεος,
έχετε καταντήσει τον Αντί
σαν τις επισκέψεις και τις αξιολογήσεις της Τρόικας και των "Θεσμών" !

Ρε Γιαλαντζή, εδώ που τα λέμε, δεν πας για εκπρόσωπος τύπου στην Κυβέρνηση?

Θα σε ρωτάνε, πχ. πότε θα έρθει η Τρόικα,
θα λες σύμφωνα με υπολογισμούς και χρονοδιαγράμματα και ισοδύναμα μέτρα και μεταρρυθμίσεις... τέλος Μάρτη.
Φυσικά επειδή ως συνήθως τίποτα δεν θα γίνεται, θα παίρνουμε τον πο@#λο
αλλά εσύ θα συνεχίζεις απτόητος.

Θα σε ρωτάνε τα μήντια , πότε θα βγούμε από την κρίση, πότε θα δούμε ανάπτυξη, πότε θα σκίσουμε τα μνημόνια?

Κι εσύ θα απαντάς σύμφωνα με διασταυρωμένες πληροφορίες και κροσ-τσέκινγκ από προφήτη Δανιήλ μέχρι και Μάξιμο Π@παρή, προκύπτει ότι στις 30 Αυγούστου και ώρα 19:25 ακριβώς, εξερχόμαστε του μνημονίου και ξημερώνει μια άλλη μέρα για την Ελλάς!

Ρε θα σκίσεις λέμε, τζάμπα χαραμίζεσαι στο Εσωτέρικα,
πάνε που σε λέω στον Τσίπρα να σε βάλει σε καμιά τέτοια θέση,
το αξίζεις με το σπαθί σου!

(Δηλαδή ο Καρανίκας, πχ τί παραπάνω έχει από σένα, και είναι και σύμβουλος παρά τω πρωθυπουργώ????)


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2016, 08:47:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πυθαγόρα, μετά την 25η Μαρτίου θα περιμένουμε μέχρι τον 15αύγουστο, επειδή ο ΑΝΤΙ θα διαλέξει την εορτή της μαμάς του, για να εμφανισθεί.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Δεν υπαρχει αλλη ημερομηνια μετα τις 25 Μαρτη!Ειναι η ΤΕΛΙΚΟΤΑΤΗ που μπορω να δωσω!Συνεπως,ολα κρινονται σε 13 μερες!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2016, 13:36:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
12 ΜΕΡΕΣ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KALACHAKRA
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2016, 17:22:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KALACHAKRA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

12 ΜΕΡΕΣ!!!




Μετά θα συνειδητοποιήσεις ότι άλλαξε το ημερολόγιο και θα πάρεις άλλες 13 μέρες ...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2016, 20:49:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
nediB,
δεν κραταω καμια ''πισινη'',ειμαι απολυτως σιγουρος για τα ευρηματα μου!Εχω ''ξεψαχνησει'' το διεθνες διαδυκτιο,και υπαρχει ΑΠΟΛΥΤΗ ΟΜΟΦΩΝΙΑ,οτι ο Χριστος στην ΔΠ ηταν 33 χρονων,7 μηνων και 25 ημερων!
Φτανει να βρουμε ποτε ΚΑΙ Ο Αντι,γινεται ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ,για να βρουεμ το ποτε εμφανιζεται:
29 Ιουλιου 1982=γεννηση
25 Μαρτιου 2016=εμφανιση
Ηλικια:33 χρονια,7 μηνες,25 μερες!

Καλα,καλα,ουτε που θυμασαι τι υποστηριζατε πριν μερικα χρονια,μαλιστα με απολυτη βεβαιοτητα.Θα εινα ανυπαντρος και γκει.Τελικα μεγαλωσε παντρευτηκε εκανε δυο παιδακια και ειναι μια χαρα ανθρωπος.
Σου ξαναθυμιζω οτι αναμενουμε τον ''ολιγον αυτον δει μειναι''
10 καὶ βασιλεῖς ἑπτά εἰσιν· οἱ πέντε ἔπεσαν, ὁ εἷς ἐστιν, ὁ ἄλλος οὔπω ἦλθε, καὶ ὅταν ἔλθῃ, ὀλίγον αὐτὸν δεῖ μεῖναι.
Ειναι εδω και εσεις κοιμαστε και ονειρευεστε γεγονοτα που θα γινουν μετα απο πολλες δεκαετιες

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Συνοδινός.1
Μέλος 2ης Βαθμίδας


336 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/03/2016, 23:52:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Στον αέρα η προφητεία του Παϊσιου..!
Σοκ για Θεό, Παϊσιο, Λιακόπουλο, Μάξιμο, Αιτωλό και λοιπούς καλόγερους. Αποχωρεί ο Πούτιν με το Ξανθό Γένος από την εμπόλεμη ζώνη!
Εκεί που ετοιμαζόμασταν να τον ανακηρύξουμε και επισήμως Άγιο, λόγο συμμετοχής στο θαύμα της προφητείας των Αιτωλού και Παϊσιου, μαζεύει το ξανθό γένος από την Συρία και παρατάει την προφητεία στην μέση!
Ας τρέξει ρε παιδιά κανένας καλόγερος, κανένας πικραμένος, να προλάβει τον Πούτιν με το ξανθό γένος στην πράσινη αχλαδιά, μπας και του αλλάξει μυαλό.
Οι πληροφορίες πάντως, θέλουν τον Λιακό να έχει πέσει σε κώμα, αμέσως μόλις ενημερώθηκε για το αναπάντεχο γεγονός.
Άλλες πληροφορίες θέλουν τις φιλο-Χριστιανικές ιστοσελίδες, Μακελειό. gr, Στόχος. gr, Ελεύθερη ώρα. gr, Φραπές gr, σουβλάκι gr, τρελαμένοι gr, φαντασμένοι gr, ζεμπεκιά. gr, να ετοιμάζουν καινούργια παραμύθια, που δεν έχουν κυκλοφορήσει μέχρι τώρα, ώστε να συνεχίσουν να μας διασκεδάζουν το ίδιο εντυπωσιακά και στο μέλλον.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΗΧΩ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


223 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2016, 00:20:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραίο πράγμα να διαβάζεις και να μην σχολιάζεις.

Κάπως έτσι πρέπει να κάνουν και οι θεοί, διαολοι, τριβολοι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2016, 10:00:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οι πληροφορίες πάντως, θέλουν τον Λιακό να έχει πέσει σε κώμα, αμέσως μόλις ενημερώθηκε για το αναπάντεχο γεγονός.
Άλλες πληροφορίες θέλουν τις φιλο-Χριστιανικές ιστοσελίδες, Μακελειό. gr, Στόχος. gr, Ελεύθερη ώρα. gr, Φραπές gr, σουβλάκι gr, τρελαμένοι gr, φαντασμένοι gr, ζεμπεκιά. gr, να ετοιμάζουν καινούργια παραμύθια, που δεν έχουν κυκλοφορήσει μέχρι τώρα, ώστε να συνεχίσουν να μας διασκεδάζουν το ίδιο εντυπωσιακά και στο μέλλον.

Χρησιμοποιεις ιστοτοπους και προσωπα με τα οποια γελανε περισσοτερο απο εσας οι Χριστιανοι.Παντελως ασχετοι.
Με την ευκαιρια να πω την σημαντικη ειδηση που αναμεναμε με ακριβεια χρονου.
http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/dhmosio/88784/nees-taftotites-me-viometrika-stoixeia-gia-olous-kai-kostos-10-evro
http://www.newsbomb.gr/ellada/news/story/678155/erxontai-oi-nees-taytotites-poso-tha-kostizoyn
Θα τις παρουμε Χ.Ο;;

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2016, 10:16:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Iσα-ισα,τωρα που αποχωρει το ξανθο γενος,τωρα θα γινει το πατηρντι!
nediB,
συτο ειναι το δογμα της αναλαμπης!Δηλαδη,πολλες δεκαετιες μετα,ο Αντίχριστος!Πηρατε μια ''εωλη'' θεωρεια και την κανατε ΔΟΓΜΑ!Στα παλαιοτερα των υποδηματων σας η γεννηση το 1982,η εμφανιση σε νεαρη ηλικια,(Αγιος Ιωαννης Χρυσοστομος,''νεανια απο την φυλη Δαν''),η μη δυνατοτητα για πανω απο 2016,εφοσον δεν θα μπορει μετα να παρουσιαστει σαν τον Χριστο στην ΔΠ,στα ποαλαιοτερα των υποδηματων σας ολα αυτα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 22 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy