ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Η ιστορία της ανθρώπινης ηλιθιότητας
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 24
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:02:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν δεν έχετε δει την ταινία "Δείπνος Ηλιθίων" σας προτείνω να την δείτε. Είναι πολύ διδακτική...

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Προτιμώ τους αμαρτωλούς από τους ηλίθιους. Οι αμαρτωλοί ξεκουράζονται κάπου κάπου..."
Αλέξανδρος Δουμάς


αααααααχ ! allzaro σε ικετεύω! πες μου που να βρω αυτά τα smilies και πως να τα χρησιμοποιώ εδώ! γονατιστή στα πόδια σου θα πέσω αν χρειαστεί αλλά πες μου...

Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:21:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΑΛΛΖΑΡΟ ΠΙΘΑΝΩΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΑ SMILIES STO:
http://www.mysmilie.de/hell/smilies


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:27:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο ΑΛΛΖΑΡΟ ΠΙΘΑΝΩΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΑ SMILIES STO:

χε..χε... όλα τα ξέρεις ...

galadriel αν θέλεις να στα στείλω με email είναι λίγο μπερδεμα να τα μαζέψεις εχω βρεί ενα κολπάκι και τα έχω στο σκληρό μου...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


χε χε! τώρα θα γίνει ο χαμός!

να 'σαι καλά gretel


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:36:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ούπς.. new look... Σου τα έστειλα...πάντως

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:39:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν στο θέμα μας...

Πόσο θεωρείται τον εαυτό σας ... ηλίθιο??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 20:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
με κίνδυνο να χαρακτηριστώ ηλίθια θα σου απαντούσα : καθόλου!

αλλά νόμιζα ότι το θέμα ήταν αν μας βλέπουν οι άλλοι ως ηλίθιους


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 21:00:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα οι αλλοι ... μας βλέπουν ως ηλίθιους...

Ο καθένας δίνει ενα βαθμό ηλιθιότητας σε κάποιον αλλον... ο καθένας εχει το βαθμό του ..

Δεν ξέρω αν πρέπει να πω ενα περιστατικό... αν μου επιτρέπετε να το πώ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 21:22:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πές το Χρυσόστομε! τόση ώρα περιμένουμε!


Θηλυκά,Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 21:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλά .. μην βαράτε..

Κάποτε λοιπόν είχα έναν εργοδότη..Βέβαια ήμουν πολύ μικρός και έτσι ακουγα πράγματα και θαύματα για την εποχή εκείνη…

Για να προσλάβει λοιπόν κάποιον.. τον έψαχνε εξονυχιστικά… που έμενε.. αν φορούσε μπότες,, αν ήταν ξυρισμένος.. αν είχε δεσμό… το κυριότερο όμως που έψαχνε ήταν να είναι ηλίθιος… έτσι λοιπόν ολοι οι υπάλληλοι του ήταν ηλίθιοι…
Ο ηλίθιος είναι ο πιο πιστός υπάλληλος… και είναι και ιδιαίτερα αγαπητός…δεν θα σε προδώσει , δεν θα σε κλέψει…. κοιμάσαι και εχεις το κεφάλι σου ήσυχο… ελεγε..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 21:33:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H αντίληψη του ανθρώπου αυτού .. δεν εχει φθαρεί καθόλου απο το χρόνο.. ακόμα και σήμερα υπάρχουν αυτοί που θεωρούν τους εαυτούς τους ``έξυπνους`` και τους αλλους ``ηλίθιους``...

Το ερώτημα είναι οχι αν σε θεωρούν οι αλλοι ηλίθιο .. γιατί σε θεωρούν.. αυτό είναι σίγουρο λίγο ή πολύ σε θεωρούν.. σημασία εχει ο ηλίθιος το ξέρει οτι είναι ηλίθιος...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 21:50:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ....

θα σου απαντήσω σ'αυτό με κάτι που έγραψε ένας ανώνυμος ποιητής το 1929 για την διφορούμενη φύση της επίγνωσης : " Κοίτα έναν χαζό - είναι χαρούμενος. Δεν του καίγεται καρφί. Πόσο θα 'θελα να μουν χαζός. Ω Θεέ μου, ίσως και να είμαι"..

... υπάρχουν δύο είδη επίγνωσης για μένα....

αυτή που λέει : ναι ! είμαι ηλίθιος στην τελική ! και για μένα είναι δείγμα ευφυίας

και αυτή που λέει : όχι ! δεν είμαι ! και είναι δείγμα θάρρους


... όπως θα είδες ανήκω στην δεύτερη κατηγορία...

Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 22:03:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
... όπως θα είδες ανήκω στην δεύτερη κατηγορία...

Μάλιστα ....

Λοιπόν .. κανείς αλλος να δηλώσει .. ηλίθιος...???

Τόσοι .. θεωρούμενοι ηλίθιοι .. θα βγεί κανείς να δηλώσει ηλίθιος...???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 22:22:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παρόλο που μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι....

πες μου , πιστεύεις στ'αλήθεια ότι θα απαντήσει κανείς σ'αυτό?


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 22:27:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
πες μου , πιστεύεις στ'αλήθεια ότι θα απαντήσει κανείς σ'αυτό?

Nαί καλή μου φίλη...

Ο Ο αναμάρτητος πρώτος τω λίθω βαλλέτω....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 22:40:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπάρχει λοιπόν ενα μαγαζάκι που πουλά τον ``μαγικό καθρέπτη``.
Λέγεται ``γνώθεις αυτόν`` .... βοηθά πολύ...

Καλή σας νύκτα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2004, 22:40:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


xε χε πρόσεχε τι λες....

.... γιατί δεν το έχουν σε τίποτα να στο ρίξουν το κεραμύδι...


αλλά μια που ρωτάς .... εσύ τι δηλώνεις?


Θηλυκά, Galadriel


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 18:14:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αλλά μια που ρωτάς .... εσύ τι δηλώνεις?

Φαίνεται οτι δεν κατάλαβες τα υπονοούμενα μου...

Ας γίνω πιο σαφής...
Τουλάχιστον απο οτι γνωρίζω .. οι πιο πολλοί με θεωρούν ``ηλίθιο`` .. χωρίς ομως να γνωρίζουν την ``εννοια`` της λέξης.
Βέβαια οι πιο πολλοί που γνωρίζω θεωρούν ηλίθιους τους πάντες εκτός απο τον εαυτό τους.
Βέβαια με θεωρούν ``ηλίθιο`` οχι για τις πράξεις μου , αλλά για τις ιδέες μου και τις απόψεις μου.
Τα ταμπελάκια είναι κολλημένα το ένα επάνω στο αλλο οπότε βγάζοντας το ενα απο κάτω υπάρχει ενα αλλο κοκ...
Οσα ταμπελάκια και να προσπαθήσω να βγάλω , θα κολληθούν αλλά επάνω απο αυτά οπότε δεν τα βγάζω...

Δηλώνω ηλίθιος...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2004, 20:02:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγώ να καταλάβω υπονοούμενα? που φημίζομαι μόνο για το θάρρος μου?
ε, όχι κι έτσι! δεν θα ξεπέσω τόσο

μην τα βγάζεις τα ταμπελάκια, όταν μαζεύονται πολλά βοηθάνε και στο κρύο...

εγώ τα βγάζω και τα καίω στο τζάκι αντί για ξύλα για παράδειγμα

συγνώμη που άργησα να απαντήσω, αλλά έκανα ασκήσεις πάνω στην ανθρώπινη ηλιθιότητα...


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 02:10:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και για να μπω στο παιχνίδι μετά την απουσία μου…

Δηλώνω ηλίθια, μιας που όλοι οι άλλοι θέλουν να δηλώνουν έξυπνοι…

Κάνω ότι δεν καταλαβαίνω, γιατί έτσι αποκαλύπτεται η ανθρώπινη φύση… με αυτό τον τρόπο ξέρω που βαδίζω και τι να περιμένω…


The She Mantis


Είναι εύκολο να φθονείς ότι δεν μπορείς να αποκτήσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 10:12:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάλιστα....

διαπιστώνω λοιπόν με χαρά ότι ήδη είμαστε τρεις οι "δηλωμένοι" ηλίθιοι....

θεωρώ λοιπόν ότι είναι μια χρυσή ευκαιρία να βρούν κι άλλοι το μονοπάτι της αυτογνωσίας μέσα από αυτό το θέμα και γι'αυτό σας καλώ να κάνουμε το δικό μας club ηλιθιότητας και να αποδείξουμε ότι η ιστορία της ανθρώπινης ηλιθιότητας είναι γραμμένη με χρυσά γράμματα...

ομολογώ πως την ιδέα την πήρα (φυσικά και δεν θα ήταν δικιά μου αφού δηλώνω ηλίθια.... ουπς ! θαραλλέα ήθελα να πω..) από έναν διαδικτυακό τόπο με τίτλο "Church of the Sub - Genius" ο οποίος προέρχεται από τις τάξεις των φοιτητών του ΜΙΤ....

για όποιον ενδιαφέρεται να δει τι ακριβώς είναι αυτό μπορεί να το κάνει εδώ :
http://www.subgenius.com/

για όποιον ενδιαφέρεται να το κάνει κιόλας ο κατάλληλος τόπος είναι ακριβώς εδώ που μιλάμε...

Θηλυκά, Galadriel


WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

analphabet
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
321 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 10:39:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους analphabet  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κ εγώ , κ εγώ!

Υπάρχει χώρος για άλλη μια ..δηλωμένη?

Πάντως παιδιά η ηλιθιότητα δεν είναι το μόνο προς αποποιήση ..προσόν του σύγχρονου ανθρώπου. Ζούμε στην εποχή του πιο ! Όλοι είναι πιο όμορφοι, πιο έξυπνοι , πίο επιτυχημένοι, πιο μορφωμένοι, πιο διαβασμένοι, πιο καλοί και πιο ...μετριώφρωνες απο εμας τους υπόλοιπους κατακαημένους ηλίθιους.

Το καλό είναι πως αν οι αυτές οι υπερφίαλες δηλώσεις δεν καταφέρουν να αγγίξουν τις ευαισθησίες μας και να μας κάνουν να νιώσουμε κομπλεξικά και να αναζητούμε στον καημένο τον ηλίθιο εαυτό μας τα λάθη, έχουμε τη θεσπέσια ευκαιρία να παρακολουθήσουμε τις απροκάλυπτες καθημερινές ηλιθιότητες των ξερόλων, τις ιδιοαναιρέσεις τους κτλ κτλ.

Και μετά νιώθω τόσο ευτυχισμένη που η δική μου ηλιθιότητα είναι ακόμα ψιλοελεγχόμενη...

Σας φιλώ γλυκά

BE CAREFUL WHAT YOU WISH IS WHAT YOU WANT !!!

analphabetΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 12:00:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Είσαι έξυπνος, γιατί κάνεις το βλάκα.
Και εγώ κάνω το βλάκα, που δεν καταλαβαίνει ότι κάνεις το βλάκα".

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 12:18:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλοσωρίζω τα νέα μέλη του club....


σύντομα θα ειδοποιηθείτε σε ποιον τραπεζικό λογαριασμό θα στέλνετε τις συνδρομές σας


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 17:32:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εχετε προσεξει οτι και στο μετρο της Αθηνας δινουν συνεχως οδηγιες για τα παντα, αλλα κυριως για την χρηση των κλιμακων.Δεν νομιζω οτι αυτοι που το κανουν θεωρουν δεδομενο οτι οι ανθρωποι ειναι τοσο βλακες.

Επειδή δε σου έχει τύχει να βιάζεσαι για να προλάβεις την ανταπόκριση για αεροδρόμιο και να πρέπει να κάνεις ζιγκ-ζαγκ στην κυλιόμενη σκάλα.

Real stupidity beats artificial intelligence any time. -- Terry PratchettΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 18:24:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ junk εσείς δηλώνετε κάτι?

Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 19:44:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

.
.
.

.
.

3 Άλφα

"Virtus Junxit Mors Non Separabit" (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2004, 22:25:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ ωραία! ευχαριστούμε για την δήλωση συμμετοχής σας στο club αγαπητή ...


Θηλυκά, Galadriel

WARNING !
I have an attitude and I know how to use it!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2004, 00:36:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ σας

Μπορώ να δηλώσω κι εγώ ηλίθιος γιατι δεν έχω τίποτα έξυπνο να πώ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 24 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy