ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.....
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Moiraida
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 10:42:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moiraida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό να συμμετέχω σε αυτό το τεστ...

Αγαπητέ Μορφέα οι απαντήσεις μπορεί να είναι χαζές, αλλά είναι αυθόρμητες, έτσι όπως τα "έβλεπα" έτσι τα έγραψα σε ένα χαρτί.

1. Ανοίγω την ροζ πόρτα, είναι σε έντονο παστέλ και καινούρια. Μπαίνοντας, απέναντι έχει έναν μεγάλο καθρέφτη με σιδερένια κορνίζα. Κάτω από τον καθρέφτη υπάρχει μία σιφινιέρα. Αριστερά βρίσκεται ένας καναπές και από πάνω του βρίσκεται ένας πίνακας (δεν θυμάμαι ποιανού ζωγράφου) με ένα καταπράσινο λιβάδι με παπαρούνες. Δεξιά υπάρχει μία μπαλκονόπορτα που βγάζει σε βεράντα. (Στο δωμάτιο υπάρχει άπλετο φως)

2. Άσπρη πόρτα. Βρίσκομαι στην εξοχή, έντονος ήλιος - ζέστη, πεδιάδα μεγάλη, χορτάρι, λουλούδια. Τίποτα άλλο.

3. Μαύρη πόρτα. Είναι μεγάλη, ξύλινη, βαριά, σκαλιστή. Μέσα βλέπω ένα σαλόνι, έχει χοντρό χαλί στρωμένο, ακριβά έπιπλα - αντίκες, ένα κομοδίνο με ένα πορτατίφ. Υπάρχουν δύο παράθυρα. Στα δεξιά βρίσκεται μια μεγάλη ξύλινη τραπεζαρία και στα αριστερά ένας καναπές.

4. Μπλέ πόρτα. Παιδικό δωμάτιο. Άσπρο-ροζ, κουκλάκια, ζωγραφισμένοι τοίχοι, τούλια, κούνια, κουρδιστά που παίζουν μουσική, απέναντι μία μπαλκονόπορτα ανοιχτή που πλημμυρίζει με φως το δωμάτιο, κρεμασμένη μια ημιδιάφανη λευκή κουρτίνα. Στα δεξιά μία μεγάλη ντουλάπα και στο ταβάνι κρεμασμένο ένα παιδικό φωτιστικό.
Αυτά.

Να θυμάσαι πως κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 11:34:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σας...

Αγαπημένη γαλάζια σφαίρα, για προηγούμενες ενσαρκώσεις

Δεν ανέβηκα ακόμα σε αυτά τα ΄πνευματικά επίπεδα να κατανοώ τις προηγούμενες ζωές

Φιλιά και καλή σου μέρα

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 17:49:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου Καλλιόπη όλα καλά, ή έστω θα μπορούσαν να είναι λίγο καλύτερα. Που θα πάει όμως θα φτιάξουν.

Μορφέα απάντησα με mail αλλά να πω και από εδώ ότι είχε απόλυτη επιτυχία το τεστ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

karma
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
497 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/11/2005, 20:52:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Μορφέα

Συγχαρητήρια και πάλι για το τεστ !

Τα υπόλοιπα... στο E-mail…


Φιλικά


karmaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2005, 04:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moiraida
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2005, 09:18:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moiraida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μορφέα...
Τι να πω....

Μα σε όλα μέσα?!?!?!?!

Και να σκεφτείς ότι το μπλε χρώμα είναι το αγαπημένο μου και παρ' όλα αυτά δεν ήθελα να ανοίξω την μπλε πόρτα...

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις!

Να θυμάσαι πως κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2005, 23:26:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας...

επειδή από Δευτέρα και για μια εβδομάδα θα είμαι στην Βόρεια Ελλάδα, αποφάσισα να δώσω από σήμερα το επόμενο τεστ για όποιον θέλει να συνεχίσει την εξερεύνηση του εαυτού του...

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να απαντήσω σε κανένα μήνυμα μέχρις ότου γυρίσω, οπότε παρακαλώ έχετε κατανόηση μέχρι τότε...

Ευχαριστώ πολύ...

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/11/2005, 23:42:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παρακαλώ χρησιμοποιείστε μια λευκή κόλλα χαρτί για αυτό το τεστ...

Υπενθυμίζω οτι το παν για να βγει όσο το δυνατόν πιο σωστό το τεστ χρειάζεται οι απαντήσεις σας να είναι αυθόρμητες και να μην βλέπετε τις απαντήσεις των άλλων προν δώσετε τις δικές σας...

Ζωγραφίστε ένα μεγάλο πλαίσιο σε αυτό το χαρτί....

Έχετε λοιπόν έναν κύβο...

Πείτε μου τι χρώμα είναι
και από τι υλικό αποτελείται...

Τοποθετήστε τον στο πλαίσιο και πείτε μου ακριβώς σε ποιά θέση τον βάλατε (πχ, πάνω δεξιά, κάτω δεξιά, πάνω αριστερά, κέντρο, κάτω αριστερά κ.λ.π.)

Έχετε μια σκάλα...

Πείτε μου τι χρώμα είναι
και από τι υλικό αποτελείται...

Τοποθετήστε την σκάλα στο αρχικό πλαίσιο, όπως σας έρθει αυθόρμητα εκείνη τη στιγμή και πείτε μου πως την τοποθετήσατε στο πλαίσιο και ποιά η σχέση της με τον κύβο που έχετε επίσης ζωγραφίσει στο πλαίσιο αυτό, (πχ αν είναι απέναντι, αριστερά ή δεξιά από τον κύβο και εάν εφάπτεται μαζί του)

Επίσης πείτε μου πως οραματίζεστε την σκάλα...


Αφού τα κάνετε όλα αυτά... φανταστείτε οτι έχετε ένα άλογο (περιγράψτε το)

Έρχεται λοιπόν μια τρομερή καταιγίδα, κεραυνοί, αστραπές, τυφώνες, τσουνάμι (το παρακάνα ε; )
Έχετε λοιπόν το άλογο, τον κύβο και την σκάλα, τι κάνετε μόλις βλέπετε αυτήν την κατάσταση;


Ευχαριστώ πολύ και καλό οραματισμό...

Η αυτογνωσία είναι το παν

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Θεομήστωρ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 02:30:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Θεομήστωρ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Θεομήστωρ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Θεομήστωρ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Θεομήστωρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΡΦΕΑ.
ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
1.ΡΟΖ,ΑΓΑΠΗ,ΕΡΩΤΑΣ,ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ,ΖΕΣΤΑΣΙΑ
2.ΜΠΛΕ,ΟΥΡΑΝΟΣ,ΘΑΛΛΑΣΑ,ΤΑΞΙΔΙΑ,ΓΝΩΣΗ
3.ΑΣΠΡΟ,ΓΑΜΟΣ...
4.ΜΑΥΡΟ,ΣΚΟΤΑΔΙ,ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΥΛΗ,ΣΥΜΠΑΝ,ΘΑΝΑΤΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zudrafio
Νέο Μέλος


28 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 05:52:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zudrafio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Se eyxaristw gia tin amesi apantisi sou , eixe pesei ontws se polla simia mesa.

O kibos exei xrwma grizo skouro pros to mavro asimi apotin mia meria treis edres pou fenontai pio poli kai oi alles einai aspres .Einai apo graniti olos o kivos
Topothetimenos stin mesi katw alla einai mikros sto megethos alla me tetia klisi tou pou na fenontai oi dio mavres plevres kai i mia aspri.

I skala einai lepti metalikia mple xrwma poli geri ontas apo ganiti kai ayti kai fenete na ewreitai stin panw deksia gwnia kai logo tis leptotitas tis fenetai poli efrasti.kai na exei mia klisi pou na fenetai oti apexou metaksis tou kati erissotero apo ton miso kivo . Einai diagwnia topothetimeni apo tin panw deksiagwnia mexri tin pio kontini akri tou kivou.

To alogo einai ena aspro me merikes mavres voules , den einai poli dinato oute adinamo , to exw giati apla einai to diko mou alogo kai kserw oti tin voithia tou kai tin voithia mou tha mporesw na paw opou thelw afou kseroume o enas ton allo (dinatotites kai adinamies)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

inandabove
Μέλος 2ης Βαθμίδας


187 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 16:34:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους inandabove  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος inandabove  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μορφέα, ευχαριστούμε για το δεύτερο τεστ.

Λοιπόν, τον κύβο τον έβαλα πάνω αριστερά. Είναι από γυαλί χρώματος μωβ-μπλε. Τη σκάλα την τοποθέτησα στη μέση, περίπου, του χαρτιού και δεξιά ( στα δεξιά δλδ του κύβου, και πιο κάτω ), είναι πράσινη, από ξύλο, μια απλή σκάλα με τέσσερα σκαλοπατάκια, και γέρνει προς τα δεξιά.

Το άλογο που φαντάστηκα είναι καφέ, με λαμπερό τρίχωμα και χαίτη, περήφανο και δυνατό.

Όταν ξέσπασε η τρομερή καταιγίδα …ή τσουνάμι ;-), ανέβηκα στο άλογο και φύγαμε σαν σφαίρα για να ξεφύγουμε από τη θεομηνία!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 17:50:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο κύβος είναι τοποθετημένος στο κέντρο.
Από τιτάνιο η κατασκευή του παρακαλώ.
Χρώματος γαλάζιου.
Η σκάλα στη μέση. Χρώματος ασημένιου. Αλουμίνιο. Σιδερένια. ΄Οχι ξύλινη. Εφάπτεται με τον κύβο. Υψηλότατη η σκάλα γερή και φθάνει λες μέχρι τα ουράνια θεμέλια.
Το άλογο λευκό, δυνατό απερίγραπτα όμορφο. Λίγο καφέ κάτω από το λαιμό του. Φιλικό. ΄Αφοβο.
Πριν την καταιγίδα φύγαμε. Το άλογο ήταν ανήσυχο. ΄Ενιωσε τον κίνδυνο του τυφώνα. Τον διαισθάνθηκα κι εγώ.
Σαν άνεμος εξαφανιστήκαμε.
Γρήγορα.A.P.
Μετά στη ζεστασιά. Το άλογο λεγόταν Κεραυνός.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.Ε.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2005, 18:51:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H σκάλα οδηγεί πάντα στον κύβο που αιωρείται.


Edited by - ALOS on 13/11/2005 18:56:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galazia_sfaira
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
544 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2005, 11:36:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galazia_sfaira  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλα Μορφεά μου,πιστευεις ότι ειναι δυνατόν να σε θυμόμαστε μόνο μεσω των τεστς....πάντως είναι σημαντικό που κι εσυ εχεις την αναγκη να σε θυμόμαστε,έχουμε αποκτησει σχεση τουτέστιν
Πάμε λοιπον........
Ο κυβος ειναι διάφανος απο ολες του τις πλευρες απο υλικό γιαλιου αθραυστου με δυνατότητα η μια πλευρα του να ανοίγει,η μαλλον στην μια πλευρα του υπαρχει δυνατότητα πρόσβασης στο εσωτερικό του.Εκατέρωθεν της πλευρας αυτης υπαρχουν και δυο υποδοχές αυτες ειναι ασημένιες.Τοποθετημένος στην πάνω αριστερή γωνία του πλαισίου(χαρτιου).Η σκάλα ειναι σταθερή,ελαφριά μεν απο αλουμίνιο αλλά απρόσβλητη απο οτιδήποτε και έχει δυνατότητα να διαμορφωνεται κατα περίπτωση προσαρμοσμενη και σταθερή στις ασημενιες υποδοχές να φτανει μέχρι την γή, ενώνει τον κύβο που ειναι ετοιμος αν βγει απο το πλαίσιο σπαζοντας την γωνία, σαν αερόστατο φναταστειτε το..... κι εγω βρισκόμενη στην αλλη ακριβως γωνία,κάτω δεξιά με το που αντιλαμβάνομαι την καταιγίδα φυσικά και γίνομαι αγέρας με το άσπρο άτι χωρις καν εξοπλισμο ενσωματώνομαι μαζί του,κρατώντας τον λαιμό του και φτανω στην σκάλα...την αποσυνδέω αποτην γη και αρχίζει να διαμορφωνεται χωρος για το άλογό μου ενώ εγω ανεβαίνω και μπαινω μεσα στον κύβο και ως αερόστατο βγαίνουμε εκτος πλαισίου,απομακρυνόμαστε απο τις καταιγιδες και τα τσουνάμια κι εγω καιτο κατασπρο άλογο.Δενθα το άφηνα με τίποτα!
Ηθελα να ξερα ποσα κανταρια τρέλας σηκώνω.....αλλά μαρεσει παιδιά.Και ακόμη περισσότερο μου αρεσει η αναμονή....ουφ..θα σκάσω.

"σε κάθε σχέση υπάρχει ένας κόκκος αιωνιότητας"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matmat
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
319 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 10:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matmat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

… Μέσα στο πλαίσιο λοιπόν έβαλα …
τον κύβο λίγο πάνω από τη μέση και στα αριστερά με σχετική απόσταση από το πλαίσιο , ένας κύβος διάφανος εντελώς φτιαγμένος από δοκάρια ατσάλινα δεν έχει τοιχώματα και κανένα χρώμα , μόνο τα χρώματα του περιβάλλοντος διαχέονται μέσα του εκτεθειμένος πλήρως ,στηριγμένος σε μια σκάλα σε σχήμα λάμδα ατσάλινη και αυτή με τα απλά στενά πατήματα σαν αυτές που έχουν τα παλιά καράβια , με δίχως κράτημα από κουπαστή έτσι που σ’ αναγκάζει να πιάνεσαι από αυτή να σκαρφαλώνεις
Το Άλογο . Το Άλογο μαύρο , περήφανο ,τρανό , έτσι να βόσκει αμέριμνο και να δηλώνει την ελευθερία του σε κάθε του κίνηση αδάμαστο Άτι .
Όταν έρχεται η καταιγίδα διώχνω το Άλογο να φύγει να σωθεί και εγώ στέκομαι και την περιμένω … Μου αρέσουν οι καταιγίδες αυτή η ηλεκτρισμένη ατμόσφαιρα…


Γιατι τώρα??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 14:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Toν κύβο τον έβαλα λίγο κάτω από το κέντρο του πλαίσιου. Είναι από μαύρο οψιδιανό. Τον βλέπω προοπτικά από πάνω. Δηλ. φαίνεται η πάνω έδρα του.

Η σκάλα μαρμάρινη από ψηλά αριστερά καταλήγει στην πάνω έδρα του κύβου. Δηλ. εφάπτεται. Σαν να είναι ο κύβος το πρωτο μεγάλο σκαλοπάτι της.

Το άλογο μαύρο στην δεξιά πλευρά του πλαισίου.

Τσουνάμι? Πηδάω πάνω στο άλογο και με εφαλτήριο τον κύβο ανεβαίνω τη σκάλα.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sotiriamaria
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 19:08:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sotiriamaria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Λοιπόν το πρώτο τεστ έχει ως εξής ...

Βρίσκεστε σε έναν χώρο, όπου υπάρχουν:
μία άσπρη, μια μπλε, μια μαύρη και μια ροζ πόρτα...

Ανοίγετε ,όποια θέλετε με όποια σειρά θέλετε και γράφετε τι υπάρχει πίσω από την κάθε πόρτα. Παρακαλώ αιτιολογίστε οποιαδήποτε σας κίνηση...

Καλό άνοιγμα

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sotiriamaria
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 19:22:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sotiriamaria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον εγω θα ανοιγα πρωτα την μπλε πορτα και πισω απο αυτην βλεπω τον συντροφο μου στο δρομο να με περιμενει με ενα κοκκινο αυτοκινητο.επειτα ανοιγω την πρασινη πορτα και αντικρυζω το σαλονι του σπιτιου μου και ολη την οικογενεια εκει.επειτα ανοιγω την ασπρη πορτα οπου βλεπω πρασινο παντου χορτα λουλουδια δεντρακια και μια πηγη νερου οπου πινει νερο ενα αλογο και ενα σκυλακι να τρεχει ανεμελι και χαρουμενο μεσα στο πρασινο.επειτα ανοιγω την ροζ πορτα και βλεπω ενα πλοιο σε ενα λιμανι ετοιμο να φυγει και τελευταια ανοιγω την μαυρη πορτα και βλεπω ενα κουτι καλα σφραγισμενο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sotiriamaria
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2005, 19:26:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sotiriamaria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον εγω θα ανοιγα πρωτα την μπλε πορτα και πισω απο αυτην βλεπω τον συντροφο μου στο δρομο να με περιμενει με ενα κοκκινο αυτοκινητο.επειτα ανοιγω την ασπρη πορτα οπου βλεπω πρασινο παντου χορτα λουλουδια δεντρακια και μια πηγη νερου οπου πινει νερο ενα αλογο και ενα σκυλακι να τρεχει ανεμελι και χαρουμενο μεσα στο πρασινο.επειτα ανοιγω την ροζ πορτα και βλεπω ενα πλοιο σε ενα λιμανι ετοιμο να φυγει και τελευταια ανοιγω την μαυρη πορτα και βλεπω ενα κουτι καλα σφραγισμενο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2005, 11:28:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΑΝΟΙΓΑ ΤΗΝ ΑΣΠΡΗ ΠΟΡΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΟ.ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΤΖΑΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΤΑΠΡΑΣΙΝΟ ΚΗΠΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ.
ΑΝΟΙΓΩ ΤΗ ΡΟΖ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΔΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΚΟΤΕΙΝΟ.
ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΜΠΛΕ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΤΡΕΝΑΚΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ.
ΑΝΟΙΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗ ΜΑΥΡΗ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ
ΜΕ ΛΕΥΚΕΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΛΕΥΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΤΑΣΠΡΑ.


Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΛΥΑΡΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ.

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Booboo
Νέο Μέλος

Greece
42 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2005, 22:21:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Booboo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το κουτί είναι μαύρο και φτιαγμένο απο γυαλί και βρίσκεται απο την αριστερη μεριά του κουτιού.Η σκάλα είναι μαρμάρινη και επιβλητική και εφάπτεται με το κουτί και το άλογο είναι μεγάλο με ασπρη χαιτη και καφε τρίχωμα.Αν αρχιζε η καταιγίδα θα έμπαινα μέσα στο κουτί και θα άφηνα το άλογο δίπλα στη σκάλα να βρέχεται.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
morpheaus
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
207 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2005, 22:42:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morpheaus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ φίλε και συνονόμαται φίλε Μορφέα πολύ ωραίο θέμα, Συγχαρητίρια.
Συγχωρεσέμαι αλλα επειδή δεν είχα δεί ποιο πρίν το θέμα σου γράφω για το πρώτο τεστ.

Η πρώτη που θα ανοίξω θα είναι η Μαύρη, είναι το αγαπημένο μου χρώμα,την βλέπω μπροστά μου , την σπρόχνω, Δεν το πιστεύω, είναι απίστευτο, υπάρχουν δύο εικόνες, το δωμάτιο χωρίζεται σε δύο μέρη. Στο πρώτο είναι το κοσμικό σύμπαν, οι γαλαξίες και όλα αυτά που εμείς καθημερινά μόνο να φανταστούμε μπορούμε.Έκανα ενα βήμα μπροστά και βρίσκομαι μεταίωρος στο κενό. Μπορώ να κινηθώ ποιο γρήγορα απο την ταχύτητα του φωτός, βλέπω όλα αυτά που κανείς δεν έχει δεί, περιπλανιέμαι ανάμεσα στ'άστρα και τους Γαλαξίες.Δεν θέλω να γυρίσω, μ'αρέσει εδώ, αλλα πρέπει.Πέπει να δώ και το δεύτερο μέρος του δωματίου.Μόλις πέρασα και στο δεύτερο μέρος.Απίστευτο νοιώθω μια πολύ μεγάλη ενέργεια να διαπερνά όλο μου το υλικό και το αστρικό σώμα. Νοιώθω όλη την ενέργεια του κακόυ και του σκότους που τόσο καιρό επιθυμούσα και με δυσκολία καταπολεμουσα και έκριβα βαθειά μέσα μου ώστε να μην φαίνεται απο κανέναν, να με πλυμιρίζει.Επιτέλους απέκτισα την δύναμή που ονειρευόμουν, κοιτάω τα χέρια μου και βλέπω φλόγες, τις κρατώ χωρίς να καίγομαι, Επιτέλους...
Όχι δεν πρέπει να μείνω εδώ πρέπει να φύγω, δεν είμαι πλασμένος για να είμαι εδώ. Φεύγω...
Και σαν δεύτερη πόρτα επιλέγω την Μπλέ, ήταν το αγαπημένο μου χρώμα όταν ήμουν παιδί. Είμαι έξω απο την πόρτα την ανοίγω. Είναι το μόνο που δεν περίμενα να δω.Βλέπω εμένα όταν ήμουν παιδί...Δεν μου αρέσει...Φεύγω...
Πάω στην Ρόζ.Τι ηλίθιο χρώμα, δεν καταλαβαίνω τον λόγο της υπαρξής του.Διαλέγω αυτήν την πόρτα γιατι είμαι πολύ περίεργος να δώ τι μπορεί να κρύβει ένα τέτοιο χρώμα.Μόλις την άνοιξα...
ΤΙ?? Είναι τα όνειρά μου, όλα αυτά τα όνειρα που έκανα κατα καιρούς απο τότε που ήμουν παιδί.Τα όνειρα που έκανα όταν ήμουν παιδί...Να εδώ ονειρεύομαι πως κάποια μέρα θα γίνω ένας μεγάλος Μάγος.Α να , εδω ονειρευόμουν πως μια μέρα θα γινόμουν βασιλειάς.
Να αυτό είναι όνειρο της εφηβεία οτι μια μέρα θα γινόμουν πρωταθλητης.Α εδώ πετάω να κοίτα...Δεν το πιστεύω οτι αυτό το χρώμα θα έκανα πραγματικότητα τα ονειρά μου. Το πτυχίο που ονειρευόμουν το πήρα σε αυτην την πόρτα...να επιτέλους εδω βρήκα τον...
Σύνελθε και μην παρασύρεσαι απο αυτήν την πόρτα, πρέπει να φύγεις.
Και τώρα η Άσπρη. Άφησα αυτήν την πόρτα τελαιυταία γιατι λένε πως στο άσπρο κυριαρχή το κάλο.
Την ανοίγω και...
Τίποτα...
Μόνο ένα άσπρο φως. Γιατι δεν βλέπω κάτι?
Γιατί δεν νοιώθω τίποτα?
Μάλλον δεν αξίζω να ανοίξω αυτή την πόρτα.
Και τώτα που να πάω? Κάπου πρέπει να μείνώ... Γυρίζω πίσω και επιλέγω την Μαύρη, εκει ήταν ωραία. Αλλα ως τότε πρέπει να αποφασίσω σε ποια απο τα δύο μέρη και τι συνέπειες μπορει να έχει αυτό στην καθημερινή μου ζωή,Πρέπει να αποφασίσω γρήγορα γιατί απέχω μόνο λίγα βήματα.

Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

morpheaus
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
207 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2005, 23:03:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους morpheaus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Παρακαλώ χρησιμοποιείστε μια λευκή κόλλα χαρτί για αυτό το τεστ...

Υπενθυμίζω οτι το παν για να βγει όσο το δυνατόν πιο σωστό το τεστ χρειάζεται οι απαντήσεις σας να είναι αυθόρμητες και να μην βλέπετε τις απαντήσεις των άλλων προν δώσετε τις δικές σας...

Ζωγραφίστε ένα μεγάλο πλαίσιο σε αυτό το χαρτί....

Έχετε λοιπόν έναν κύβο...

Πείτε μου τι χρώμα είναι
και από τι υλικό αποτελείται...

Τοποθετήστε τον στο πλαίσιο και πείτε μου ακριβώς σε ποιά θέση τον βάλατε (πχ, πάνω δεξιά, κάτω δεξιά, πάνω αριστερά, κέντρο, κάτω αριστερά κ.λ.π.)

Έχετε μια σκάλα...

Πείτε μου τι χρώμα είναι
και από τι υλικό αποτελείται...

Τοποθετήστε την σκάλα στο αρχικό πλαίσιο, όπως σας έρθει αυθόρμητα εκείνη τη στιγμή και πείτε μου πως την τοποθετήσατε στο πλαίσιο και ποιά η σχέση της με τον κύβο που έχετε επίσης ζωγραφίσει στο πλαίσιο αυτό, (πχ αν είναι απέναντι, αριστερά ή δεξιά από τον κύβο και εάν εφάπτεται μαζί του)

Επίσης πείτε μου πως οραματίζεστε την σκάλα...


Αφού τα κάνετε όλα αυτά... φανταστείτε οτι έχετε ένα άλογο (περιγράψτε το)

Έρχεται λοιπόν μια τρομερή καταιγίδα, κεραυνοί, αστραπές, τυφώνες, τσουνάμι (το παρακάνα ε; )
Έχετε λοιπόν το άλογο, τον κύβο και την σκάλα, τι κάνετε μόλις βλέπετε αυτήν την κατάσταση;


Ευχαριστώ πολύ και καλό οραματισμό...

Η αυτογνωσία είναι το παν

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!



Φιλέ Μορφέα για το δεύτερο τέστ.

Ο κύβος είναι φτιαγμένος απο γυαλί και είναι μαύρος, βρίσκεται στο κέντρο. Πάνω δεξια η μαύρη γυάλινη σκάλα εφάπτεται με τον κύβο.
καθώς βλέπω την καταιγίδα να πλησιάζει αναβαίνω πάνω στο μάυρο δυνατό άλογο και με ένα πήδήμα του βρισκόμασται πάνω στον κύβο.Αφού ο κύβός είναι κούφιος μπαίνο μέσα εγω και το άλογο και καθός η στάθμμη του νερού αναιβένει λόγο του αέρα που υπάρχει ο κύβος θα επιπλέει. Η σκάλα δεν μου χρησιμέύει.

Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2005, 21:10:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλως σας βρηκα μετα απο καιρο...
λοιπον...ο τιτλος με παρακινησε γιατι σκοπευω να σπουδασω ψυχολογια.

πρωτα θα ανοιγα την μαυρη πορτα γιτι το μαυρο χρωμα ετσι οπως αντιλαμβανομαι εγω τα πραγματα,συμβολιζει το μυστηριο, το αγνωστο και στην ουσια αυτος ο φοβος για το μαυρο ειναι ο φοβος για το αγνωστο.μεσα θα ειχε ολο τον πλουτο της ανθρωποτητας,ολα τα βιβλια και χωρις αυτη την αποτροπαιη ψυχροτητα της απολυτης ταξης.θα επικρατουσε ενα χαος,ουτως ωστε καθενας να εβρισκε τυχαια το βιβλιο που του ταιριαζει.

μετα θα ανοιγα την ασπρη πορτα πισω απο την οποια υπαρχει ενα ψυχιατρειο.την ανοιγω δευτερη επειδη ειμαι εγωιστρια και θελω πρωτα να ικανοποιησω την περιεργια μου και μετα να απαλλαγω απο αυτον τον φοβο που τρεφω για το ασπρο χρωμα κ την καθαριοτητα κ την συνδεση που κανω με το ασπρο και τους τρελους.προσωπικα βιωματα,βλεπετε.

υστερα θα ανοιγα την μπλε πορτα κ θα ανοιγα συναμα την πορτα των ονειρων.δηλ.ενα μερος που θα ζουσα ολα τα ευχαριστα κ δυσαρεστα πραγματα που βλεπω ως εκφανσεις του υποσυνηδητου.

τελος θα ανοιγα την ροζ πορτα διοτι ειναι ενα χρωμα που δεν το εχω κ σε μεγαλη εκτιμηση,αλλα ω! εκ του θαυματος απο πισω θα ηταν ενα τρομερο ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ.που καθε ραφι εχει τα δικα του διαφορετικα γλυκισματα,καραμελες,ολα αυτα τα βλαβερα τεσπα.να μπαινεις μεσα κ να τρελαινεσαι!!!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galazia_sfaira
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
544 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2005, 08:38:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galazia_sfaira  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημερα σε όλους καικαλη εβδομάδα ...
Τι εγινε επέστρεψαν οι εκδρομείς?
Λοιπον άντε άντε....μην μα βγάζετε καιτην ψυχη...
Μορφεα μου,τι κανεις παιδι μου,σε πειράζω όπως παντα.
Να προσαρμοστεις στην τρέλα της Αθήνας και μετα έλα και κατα δώ...

"σε κάθε σχέση υπάρχει ένας κόκκος αιωνιότητας"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2005, 02:43:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας

Χτες γύρισα από το ταξίδι, απλά έριξα μια ματιά στα τεστ και από αύριο θα σας στέλνω τις απαντήσεις...

Να είστε καλά... και ευχαριστώ για την αναμονή

Γαλάζια σφαίρα...

quote:
Τι εγινε επέστρεψαν οι εκδρομείς?
Λοιπον άντε άντε....μην μα βγάζετε καιτην ψυχη...

Καλά, καλά ντε... μην βαράς από αύριο στρώνομαι στην δουλειά

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2005, 03:28:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επίσης να σας πω οτι μέσα από αυτό το τεστ βγαίνει και ο τρόπος ελέγχου μας στο περιβάλλον μας...
Για να μην πολυλογώ υπάρχουν 5 τρόποι ελεγχου (σχετικες πληροφορίες θα βρείτε και στην ουράνια προφητεία) με τους οποίους ο άνθρωπος προσπαθεί πάντα να ελέγξει και να αποσπάσει την ενέργεια και την προσοχή του περιβάλλοντός του...

1ος ρόλος είναι του Θύματος

Ο άνθρωπος που παίζει αυτόν τον ρόλο συνήθως το παίζει πάντα το θύμα της υπόθεσης, οτι όλα του πάνε στραβά, ή οτι είναι συνεχώς άρρωστος, ή άτυχος... Η ζωή τον έχει παραμελήσει, κανείς δεν τον αγαπάει, έχει όλο παράπονα από τους άλλους και στο πρόσωπό του ζωγραφίζεται το ύφος του πόνου... (Τα λέω πολύ χονδρικά, ενώ μπορούν να υποστούν πολύ μεγάλη ανάλυση, αλλά σας αφήνω να σκεφτείτε την συνέχεια)

2ος ρόλος είναι του τρομοκράτη

Ο άνθρωπος κάνει συνεχώς τον νευριασμένο, ότι είναι έτοιμος να τα σπάσει όλα... Αν τολμήσει κανείς να του πει κάτι για κάποιο λάθος που έκανε τότε ορύεται, φωνάζει και πηδάει μέχρι το ταβάνι που λέμε... Έτσι όταν κάνει λάθος παίρνει την έκφραση του νευριασμένου θέλοντας να υποδηλώσει στους άλλους "μην μου μιλήσει κανείς γιατί θα τα σπάσω όλα"

3ος ρόλος είναι του ανακριτή

Ο άνθρωπος παίζει όπως λέει και ο τίτλος τον ανακριτή, σε πιέζει με ερωτήσεις αδιάκριτες, ή όταν βρίσκεται σε δύσκολη θέση σου υπενθυμίζει κάποιο λάθος που μπορεί να έχεις κάνει στο παρελθόν και στο χτυπάει συνεχώς μέχρι να επιβεβαιωθεί οτι είναι ασφαλής. Είναι αυτός που δεν σε αφήνει να πεις κουβέντα γιατί μέχρι να πεις μια λέξη σου έχει κάνει 10 ερωτήσεις που σε βάζουν συνέχεια σε μια δύσκολη θέση ώστε να απαντήσεις...

4ος ρόλος είναι του απόμακρου

Ο άνθρωπος το παίζει μυστήριος, ότι ξέρει κάτι αλλά δεν μπορεί να στο πει, συνήθως δεν προβάλλει τον εαυτό του, παρά μόνο παίρνει το ύφος του "ξέρω" μέχρι να τον πλησιάσεις. Συνήθως απαντάει, άσε δεν συνεχίζω την κουβέντα γιατί δεν καταλαβαίνεις ή δεν ξέρεις κ.λ.π.

5ος ρόλος είναι του Κλόουν

Είναι ο άνθρωπος που κάνει όλους τους γύρω του να γελούν γινόμενος ο καραγκιόζης της παρέας... Τελικά τα αστεία του δεν είναι αστεία παρά μόνο σε κάνουν να γελάς εκείνη την στιγμή...


Περιέγραψα τους παραπάνω ρόλους πολύ χονδρικά και παρακαλώ δείτε τους πιο συγκαταβατίκά και με μεγαλύτερη κατανόηση για να τους καταλάβετε. Περιτό να πω οτι χρησιμοποιούμε και τους 5 τρόπους ελέγχου στην ζωή μας αλλά συνήθως κυριαρχεί ο ένας...

Στις απαντήσεις λοιπόν θα γράφω και τον τρόπο ελέγχου που μάλλον κυριαρχεί στην προσωπικότητά σας...

Να είστε καλά

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2005, 14:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο κύβος είναι πάνω δεξιά, έχει χρώμα γαλάζιο και είναι ξύλινος.

Η σκάλα είναι αριστερά στο πλαίσιο και διαγώνια, δεν έχει καμία σχέση με τον κύβο. Όπως τα βλέπω στο χαρτί από την αριστερή πλευρά του, όμως το ένα αντικείμενο είναι στην μία πλευρά και το άλλο στην άλλη. Έχει ασπρογάλαζο χρώμα και είναι και αυτή ξύλινη.
Είναι απλή με 7 σκαλοπάτια.

Το άλογο είναι άσπρο ψηλό με καφέ μεγάλα μπαλώματα.

Όταν θα έρθει η καταιγίδα παίρνω το άλογο και φεύγω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

inandabove
Μέλος 2ης Βαθμίδας


187 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2005, 22:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους inandabove  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος inandabove  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σ' ευχαριστώ Μορφέα για την απάντηση. 'Επεσες μέσα, σε τόσα πολλά επίπεδα, όπως και στο προηγούμενο τεστ..

Thank youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Μορφέας
Πλήρες Μέλος


856 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2005, 03:01:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Μορφέας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή απάντησα πολλά τεστ μαζί, παρακαλώ εάν έχετε οποιαδήποτε απορία ή θέλετε διευκρινήσεις στείλτε μου μαιλ...

Ωφείλω επίσης να σας ευχαριστήσω όλους όσους συμετείχαν έως τώρα στα παραπάνω τεστ, διότι αποσυμβολίζοντας τα δικά σας, βρέθηκα πολλές φορές να καταννοώ πράγματα για τον εαυτό μου, πράγματα που ίσως διαφορετικά ποτέ να μην είχα αντιληφθεί.


Να είστε καλά!

Το μέλλον σου... καθορίζει το παρελθόν σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy