ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΤΡΑΠΟΣ...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 17:01:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η Αθηνά και η πόλη της Αθήνα υπήρχαν από την εποχή της ΧΡΥΣΗΣ ΦΥΛΗΣ...

Περίμενε TRENCAVEL είπαμε αλλά οχι και έτσι.. πήρες φόρα και δεν προλαβαίνουμε..


Εδώ η Αθηνά εχει να κάνει σύμφωνα με τον Ησίοδο.. με την εποχή του Κέκροπα του Β`. Ο Κέκρωπας είναι μεταγενέστερος του προκατακλυσμαίου Κραναού.. και μάρτυρας τις ίδρυσης της Αθήνας απο τον Ποσειδώνα και την Αθηνά.. βέβαια ο Πλάτωνας εδώ.. τα μπερδεύει... με τα περί Ερέχθειου και Κεκρωπίας.. οπως μπερδεύει σκοπίμως και τους κατακλυσμούς..
Τώρα σύμφωνα με τα παραπάνω η Αθήνα δημιουργήθηκε μετακατακλυσμαία... μετά το 10.000.
Τώρα αν υπήρχε η πόλη πρίν την εποχή του Κραναού..οπως Κεκρωπία ή με αλλη ονομασία.. κατά τη χρυσή εποχή του Ησίοδου..

Η χρυσή φυλή.. πάμε πολύ πίσω..αλλά σε ποιές οντότητες αναφέρεται ο Ησίοδος οταν αναφέρει τη Χρυσή Φυλή...?

Edited by - allzzaro on 20/12/2005 17:51:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 17:33:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εσύ τώρα ποιόν πιστεύεις τον Δαρβίνο ή τον Πλάτωνα?
Από που νομίζεις ή αισθάνεσαι ότι κατάγεσαι? Από τον σπηλαιοπίθηκο του Δαρβίνου ή από την Θεά Αθηνά του Πλάτωνα?
Αλήθεια υπάρχει έστω και ένας, που να αισθάνεται βαθιά μέσα του Έλληνας και να μην μειδιά με αρχαϊκό μειδίαμα απέναντι στις ...φαντασιώσεις του Δαρβίνου?

Aρα εχουμε δύο διαφορετικά είδη ανθρώπων… βέβαια αυτό είναι ηλίου φαεινότερον οχι μόνο στη Βίβλο και στην Ελληνική Μυθολογία αλλά και στα κείμενα του Ερμή...
Αυτό που ζούσε στις σπηλιές.. και αυτό που κατάγεται από τους Θεούς…


Βέβαια η Αθηνά ήταν Παρθένος αλλά οι υπόλοιποι.. εάν δεν τους έτρωγαν .. τους πηδούσαν...

Ειχε πέσει το πήδημα της αρκούδας...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 00:16:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή ο TRENCAVEL έχει τοποθετήσει ως ακροβωνιαίο λίθο του "αριστερού μονοπατιού" το σεξ θα ήθελα να του κάνω την εξής ερώτηση:

Δηλαδή κάποιος που είναι asexual και δεν κάνει σεξ δεν μπορεί να περπατήσει το αριστερό μονοπάτι?

Και επανερχόμαστε στο ίδιο ερώτημα: Eκτός από αυτό το γνώρισμα πως αλλιώς μπορούμε να καταλάβουμε ότι κάποιος έχει πάρει αυτό το δρόμο... (γιατί βέβαια δε το γράφει στο κούτελο... και ούτε όλοι είμαστε σε θέση για να διαβάζουμε την αύρα...)

Για να μην πω ότι ακροβατούμε σε λεπτό σχοινί με τη διαφοροποίηση που έχουμε δώσει για το μυστικισμό και τον αποκρυφισμό...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 09:04:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

TRENCAVEL

Τελικά τι σημαίνουν αυτά τα ποσοστά που μου στέλνεις?



δεν με προσεχεις ιπ-ποτη μου, δεν με προσεχεις...

τογραψα τι σημαινουν τα ποσοστα: καποιον μου θυμιζεις βρε!


quote:

Τι με ρωτάς για τους Ναΐτες και τον "Μπαφομέτη"? Εγώ τι να ξέρω? Είμαι από χωριό (λέμε τώρα...).


τους τοποθετησες ομως με αυτους που ακολουθουν την "δεξια ατραπο" - τυχαια τοκανες?


quote:

Το μόνο βέβαιο είναι ότι δεν υπήρχε καμμία περίπτωση να ήταν μετενσάρκωση του Johnniebesponta...


ειδες που κατι ξερεις για τον μπαφομετη και το παιζεις ασχετος?


πες μας, γιατι θεωρεις τους ναϊτες "δεξιους"?


quote:

Ε λοιπόν έφθασε η ώρα να σου αποκαλύψω κάτι βιωματικό!
Τι πας και μου θυμίζεις!...
Το 1993 είχα παρακολουθήσει live όλη την δίκη του Κατσούλα και των λοιπών Σατανιστών της Παλλήνης μέσα στην αίθουσα του Κακουργιοδικείου, λίγα μόλις μέτρα από εκεί που κάθονταν.


ΓΙΑΤΙ?


απο περιεργεια να δεις πως ειναι οι σατανιστες ή εισαι ασκουμενος δικηγορος?


quote:


Ως συνεπείς μύστες της αριστερής ατραπού ομολόγησαν ότι ασκούσαν μαύρο ταντρισμό και ότι τα θύματά τους τα σκότωναν τελετουργικά κατά την εξάσκηση αυτής ακριβώς της πρακτικής.



κι αλλοι ακουνε τον "θεο" να τους λεει "κιλ κιλ κιλ" τους αμαρτωλους - τι σημαινει αυτο, οτι εχουν δικιο επειδη το πιστευουν?


quote:

Στα πλαίσια όμως της διαταχθείσης ψυχιατρικής πραγματογνωμοσύνης και αφού εξετάστηκαν ενδελεχώς από ...στόλο ψυχιάτρων, ευτυχώς δεν έπεισαν ούτε τους ψυχίατρους, ούτε τους δικαστές, ούτε τους ενόρκους και τελικά τους μπουζουριάσανε με δις και τρις ισόβια στον Κορυδαλλό.


οι κατ εξακολουθηση δολοφονοι πανε στην φυλακη, οχι στο ψυχιατρειο - ακομη κι παλαβος που πετσοκοψε την οικογενεια του στην φυλακη βρισκεται - τοξερες?


ξερεις οτι η ψυχιατρικη επιστημη ακομη δεν εχει συγκεκριμενη κατηγορια για να τους καταταξει?

quote:

Εσύ ειδικά είσαι ελεύθερος να καταλάβεις ό,τι σου κάνει κέφι και να πάρεις όποιον δρόμο σ' αρέσει. Σε διαβεβαιώ ότι κανείς δεν πρόκειται να σε παρεξηγήσει...



δηλωνω λοιπον αναρχοεθνικιστης - ουτε δεξιος, ουτε αριστερος, ουτε κεντρωος


johnniebebad

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 09:26:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

filosofos3

Και η ζωή συνεχίζεται.

Η όποια μαυρίλα υπάρχει στον κόσμο προέρχεται από την άγνοια. Και τη μεγαλύτερη άγνοια την έχουν εκείνοι που υποτίθεται ότι έχουν μυστικές γνώσεις ή δυνάμεις.

Δεν υπάρχει τίποτε πιο ενδιαφέρον να συζητήσουμε;;;

Όλα είναι τέλεια



τοπα κι εγω: φτανουν τα μαυρα φουμαρα!


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 09:32:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

.


ΤRENCAVEL, ειχα την εντυπωση οτι στο σεξ πρεπει να φυλαγομαστε απο το ΣΑΑ, την συφιλη, κτλ


τωρα μαθαινω οτι κινδυνευουμε να μας σπειρουν κανα δαιμονα!!!

τα προφυλακτικα μας προστατευουν απ τους δαιμονες???


σε τι κοσμο μεγαλωνουμε τα παιδια μας Νικο Τσιαμτσικα?


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 09:35:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δεν με προσεχεις ιπ-ποτη μου, δεν με προσεχεις...

το γραψα τι σημαινουν τα ποσοστα: καποιον μου θυμιζεις βρε!


Nα το πάρει το ποτάμι...
Να το πάρει, μη το παιδεύεις...
Να το πάρει το ποτάμι να το πάρει...
και αλήθεια μη γυρεύεις....

To παραπάνω άσμα αφιερωμένο εξαιρετικά στον johnniebegood


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 09:35:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Το Συμπαν όσο πλησιάζει στο Εν (στην πρώτη αιτία) … γίνεται όλο και ποιο ρευστό (ας το πούμε) εν δυνάμει - με λιγότερο νόμους και περισσότερο πιθανότητες


Γιώργος
Εσωτέρικα αγγελίες – Μάθε Γιόγκα στο βυζί σας, σε 8 εύκολα μαθήματα . terms and serious conditions apply . special εκπτώσεις για τα μέλη.


ρευστοτης φιλτατε, ρευστοτης...


συμφωνω!


απλως θαλεγα "οσο πλησιαζει η αντιληψη μας το ΕΝ"...

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 09:41:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ερώτησή σου Avallon είναι καταπληκτική! Επέτρεψέ μου να πώ κι εγώ την γνώμη μου, και θα περιμένω παρομοίως την απάντηση του Trencavel.
καταρχήν, ακόμα κι αν δεν κάνει σέξ ένας άνθρωπος, αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα 'χάνει' τα σεξουαλικά του υγρά: υπάρχει και ο μοναχικός δρόμος, αυτός που υποστηρίζει ενθέρμως και ο φίλτατος Ασκητής (μιά και αναφέρθηκε ο συμπαθέστατος αλλά λίγο βαρεμένος, ας μου επιτραπεί, επιστήμων) :)))))
Αν όμως υποθέσουμε οτι δεν χάνει κάν τα σεξουαλικά του υγρά εσκεμμένως, όμως ΣΙΓΟΥΡΑ θα έχει καταπιεσμένες επιθυμίες, οι οποίες θα εκδηλώνονται στον ύπνο του, και θα του προσφέρουν ανακούφιση μέσω των ονειρώξεων!
Δεν υποθέτω κάν οτι υπάρχει άνθρωπος που δεν εμπίπτει σε μία απο τις δύο προηγούμενες περιπτώσεις, γιατί τότε μιλάμε όχι για έναν άγιο (σπάνιες περιπτώσεις), αλλά για έναν ζαβλακωμένο, αποχαυνωμένο οργανισμό που κινείται!!! (το είπα ευγενικά)... Ξέρεις εσύ κανέναν?

Ο λογος που επιμένουμε τόσο στο θέμα του σέξ, είναι γιατί δυστυχώς ή ευτυχώς είναι αυτό που ΚΑΙ οι αριστεροί θεωρούν μεγίστως και πρωτίστως σημαντικό στο 'καθοδικό' τους ξύπνημα, ΚΑΙ οι δεξιοί (όχι ο Καραμανλής, μήν παρεξηγηθώ) παρομοίως στο 'ανοδικό' τους ξύπνημα. Ο όρος καθοδικός/ανοδικός ξεκινά κυρίως απο την αντίστοιχη κίνηση της Κουνταλίνι, η οποία με την σειρά της αντιπροσωπεύει τον 'χώρο' άνωθεν ή κάτωθεν (ποίου? Αυτό θα μπορούσε να αποτελέσει διαφορετικό θέμα συζήτησης απο μόνο του)

Ωστόσο, επειδή καταλαβαίνω με ποια λογική ρωτάς, τότε νομίζω οτι καταρχήν έχουν ήδη δωθεί τα βασικά σημεία διαφοροποίησης, κι επειδή μάλλον θές πολύ συγκεκριμένα στοιχεία αναγνώρισης τέτοιων ανθρώπων (γιατί παιδάκι μου, αμφιβάλλεις για κάποιον συγκεκριμένα;), τότε μπορώ να σου πώ με σιγουριά οτι σπανίως υπάρχουν αυτά τα στοιχεία. Μπορεί κάποιος με αγγελικό πρόσωπο να είναι ακόμα και Μύστης της αριστερής ατραπού, ή κάποια 'ασχημόφατσα' να είναι ΑΓΙΟΣ! Μπορεί κάποιος να κάνει καλές πράξεις, να φαίνεται και να φέρεται ως καλός και άγιος άνθρωπος, αλλά στο βάθος του να είναι Σατανάς, και δεν μιλάω για το σέξ. Γιατί εάν όλα αυτά τα κάνει για να δημιουργήσει μία εικόνα θετική στους έξω του, αλλά μέσα του δεν έχει αγάπη (όπως λέει κι ο Απόστολος Παύλος στον Ύμνο της Αγάπης), τότε είναι κενός, και άνθρωπος κενός ΔΕΝ είναι άνθρωπος. Ανθρωπος που κάνει ό,τι κάνει για να ικανοποιήσει τελικά τον εγωϊσμό του (επειδή οι άλλοι θα λένε, 'να κοίτα τί καλός άνθρωπος') δεν είναι ΚΑΛΟΣ αλλά μία μαριονέτα που αυτοικανοποιείται με το γλύφειν των γύρω του(στο λέω όσο πιο απλά και χαζά μπορώ). Κι αυτό επίσης εμπίπτει στον 'κανόνα' που τέθηκε απο την Katerinagnosis, πως όποιος έχει στόχο την προσωπική του ικανοποίηση και 'εξέλιξη', ανήκει έστω και ασυνείδητα στην αριστερή ατραπό.
Τέλος, όπως επίσης ειπώθηκε, ΟΛΟΙ -ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΑ- λειτουργούμε με αυτόν τον τρόπο, οπότε ασυνείδητα είμαστε όργανα της αριστερής ατραπού... Ακόμα κι όταν δίνουμε ένα δίευρο που λέει ο λόγος σε κάποιον πεινασμένο νιώθουμε μία ικανοποίηση επειδή κάναμε μία καλή πράξη! Αυτό, ψάξτο λίγο και θα δείς οτι δεν είναι αγάπη για τον πεινασμένο, και κατανόηση για το δράμα του (και τους λόγους που μπορεί να κρύβονται πίσω απο αυτό), αλλά ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ επειδή φερθήκαμε 'ανώτερα'...
Συμβουλή μου, να δίνεις σημασία και βάση στο πού ΕΣΥ επιθυμείς να βρίσκεσαι, σε ποιό σημείο στο Σύμπαν, κι όχι πού βρίσκονται οι άλλοι...ελάχιστοι κυκλοφορούν με ταμπέλα 'είμαι της αριστερής ατραπού', και συνήθως είναι κάτι πιτσιρίκια που δεν ξέρουν πού πάνε τα τέσσερα!
Την αγάπη μου
ΠέγκυΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 09:48:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τέλος πάντων μην είσαι και τόσο εύθικτη και παρεξηγησιάρα γιατί θα με αναγκάσεις να σε αφήσω μόνη σου να μιλάς με τον Johnniebeanipoforos.



οχι μην της το κανεις αυτο!


μεινε ιπ-ποτα μας, εγω θα την κανω με ελαφρα πηδηματακια γιατι ναι μεν γελαω (νασαι καλα) , αλλα ο,τι ηταν να πω το ειπα.

ας σε αφησω απερισπαστο στην αναζητηση συντροφου για "δεξιο" σεξ...


.

να τα ξαναπω ομως φευγοντας

ενας ειναι ο δρομος και οδηγει στον θανατο.


οι εννοιες "καλο-κακο" ειναι ανθρωπινα εφευρηματα και πρακτικες.

.

και ενα πρακτικο παραδειγμα για τους μη δυναμενους να καταλαβουν:


μπαινεις με την οπισθεν στο καραβι κι ο ναυτης σου κανει κουμαντο για να παρκαρεις.


"παρτο αριστερα", σου λεει και το κανεις.

"αριστερα σου ειπα, παρτο αριστερα", σου ξαναλεει.


εσυ το κοβεις εντελως και "γκνταπ" τρακαρεις τον κομπρεσορα.


"αριστερα δε σου ειπα ρε μλκ?", σου λεει ο ναυτης.


"μα αριστερα εστριβα" δικαιολογεισαι εσυ.


"αριστερα οπως το βλεπω εγω, οχι εσυ" σου απανταει αυτος...


.

καπισι?


johnniebegone

.

Edited by - jonniebegood on 21/12/2005 10:02:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 09:50:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ακόμα κι όταν δίνουμε ένα δίευρο που λέει ο λόγος σε κάποιον πεινασμένο νιώθουμε μία ικανοποίηση επειδή κάναμε μία καλή πράξη! Αυτό, ψάξτο λίγο και θα δείς οτι δεν είναι αγάπη για τον πεινασμένο, και κατανόηση για το δράμα του (και τους λόγους που μπορεί να κρύβονται πίσω απο αυτό), αλλά ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ επειδή φερθήκαμε 'ανώτερα'...

Aυτό είναι πολύ μεγάλη κουβέντα... και η αλήθεια είναι ότι αν δε μου το έλεγες δε θα το πρόσεχα ποτέ!

jonniebegood γράφαμε ταυτόχρονα!
Ετσι σίγουρα αποδεικνύεται ότι δεν είμαστε το ίδιο πρόσωπο...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 09:59:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Avallon

Nα το πάρει το ποτάμι...
Να το πάρει, μη το παιδεύεις...
Να το πάρει το ποτάμι να το πάρει...
και αλήθεια μη γυρεύεις....

To παραπάνω άσμα αφιερωμένο εξαιρετικά στον johnniebegood


καλημερα γλυκεια μου.


το ποταμι θα παρει εμενα γιατι βγαζω σπυρια οταν δαιμονοποιειται ή αγιοποιειται το πουλι μου και οι λειτουργιες του.


αν ο πλαστης μου δεν ηθελε να κανω σεξ, δεν θα μου το εδινε αλλα ουτε και τους αναλογους αδενες.


παραμενω πιστος στην καταγωγη μου απο τον αρχανθρωπο των Πετραλωνων!


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 10:17:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχεις δίκιο Τζώνη... όλα είναι σχετικά...
+ για του λόγου το αληθές:

http://www.riversongs.com/flas1/other.html



"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 11:04:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα θέλει ο Πλάστης σου να κάνεις σέξ βρε Τζώνυ!!! Οσοι σου λένε να μήν κάνεις καθόλου σέξ είναι αριστεροί! Αλλά κι όσοι σου λένε κάνε σέξ ανεξέλεγκτα και μόνο για να ικανοποιήσεις το πουλί σου, πάλι αριστεροί είναι! κατά τ'αλλα το πουλί ούτε να αγιοποιηθεί (να βγάλει φτερά) μπορεί, ούτε να δαιμονοποιηθεί (να βγάλει κέρατα) μπορεί. Αλλά μπορεί να ρεύσει απο την άσκοπη και λάθος χρήση, και να λειτουργεί απλά ως φούσκωμα στο παντελόνι (και άν!!!) :)))))
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
katerinagnosis
Μέλος 2ης Βαθμίδας


155 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 12:59:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katerinagnosis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημέρα σε όλους.....

Jonniebegood

quote:
αν ο πλαστης μου δεν ηθελε να κανω σεξ, δεν θα μου το εδινε αλλα ουτε και τους αναλογους αδενες.


ο πλάστης σου το έδωσε γιατί μόνο με την βοήθειά του (του οργάνου) μπορείς να ανυψωθείς και να Τον συναντήσεις!!!! Αλλά ποιός αςχολείται με αυτά σήμερα???? Διάβασε λίγο ΤΑΟ να δεις ότι και αυτοί το ίδιο λένε οι άνθρωποι. Η σεξουαλική ενέργεια δεν πρέπει να εξέρχεται από τον οργανισμό. Είναι το μεγαλύτερο έγκλημα απέναντι στον εαυτό μας..........

quote:
ας σε αφησω απερισπαστο στην αναζητηση συντροφου για "δεξιο" σεξ...

Δεν νομίζω ότι ο φίλος Trencavel έδειξε ότι αναζητά σύντροφο......

quote:
ενας ειναι ο δρομος και οδηγει στον θανατο.

Οχι φίλε μου, ΔΥΟ είναι οι δρόμοι. Ο ένας οδηγεί στον θάνατο ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ!! Τον δρόμο που οδηγεί στον θάνατο (αριστερός) προσπαθούμε να μην τον περπατήσουμε.....

quote:
υπάρχει και ο μοναχικός δρόμος, αυτός που υποστηρίζει ενθέρμως και ο φίλτατος Ασκητής (μιά και αναφέρθηκε ο συμπαθέστατος αλλά λίγο βαρεμένος, ας μου επιτραπεί, επιστήμων) :)))))

Ε όχι και επιστήμων ο Ασκητής!!!!!!!!!!!!!!!!! Μάλλον επιστύλων είναι αυτός, έτσι που το έχει καβαλήσει......... Αυτός παιδί μου να σου χαλάσει την οικογένεια είναι ικανός μόνο, να φτιάξει, τίποτα. Μήπως είναι Νικολαϊτης????? Για τέτοιος μου κάνει. Γιατί όσες φορές τον έχω ακούσει μου περνάει το μήνυμα: "Γουστάρεις να το κάνεις? Μην καταπιέζεις τον εαυτό σου, κάντο. Και μόνος σου, και με παρέα, και με το σκύλο άμα λάχει, ο καταπιεσμένος εαυτός οδηγεί σε άσχημα ξεσπάσματα, δεν πρέπει να καταπιέζεις και τον σύντροφό σου, αν θέλει κι αυτός να το κάνει, με όποιον το κάνει, ε, άστον να το κάνει!!!! Ετσι θα έχετε μια ευτυχισμένη οικογένεια........ ο ένας θα πηδάει τον άλλον (μετά συγχωρήσεως μέρες που είναι)"

quote:
Ακόμα κι όταν δίνουμε ένα δίευρο που λέει ο λόγος σε κάποιον πεινασμένο νιώθουμε μία ικανοποίηση επειδή κάναμε μία καλή πράξη! Αυτό, ψάξτο λίγο και θα δείς οτι δεν είναι αγάπη για τον πεινασμένο, και κατανόηση για το δράμα του (και τους λόγους που μπορεί να κρύβονται πίσω απο αυτό), αλλά ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ επειδή φερθήκαμε 'ανώτερα'...


Πόσο μεγάλη αλήθεια είναι αυτό φίλη Πέγκυ.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 13:21:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επ, να διορθώσω κάτι τώρα που έχω έμπνευση!!! Κατερίνα μου, και οι δύο δρόμοι οδηγούν στον θάνατο: ο αριστερός στον θάνατο της ψυχής μας, και ο δεξιός στον θάνατο του Εγώ :)))))))
Κατά τ'αλλα σε βρίσκω λίγο υπερβολική στο θέμα του κου Ασκητή (μα και όνομα που του έλαχε... Τελείως καρμικό ρε παιδί μου!!!!) Επειδή δηλαδή θεώρησε φυσιολογικό να π...ά ένας ασθενής του (τελείως ασθενής όμως!!!!) ένα καρπούζι?? Σιγά... άμα βρήκε εκεί την αγάπη ο άνθρωπος (στο καρπούζι), θα τον βγάλεις εσύ άρρωστο? Πάντως αυτή η σχέση θα είναι πολύ ήρεμη... Συνήθως τα καρπούζια δεν αντιμιλούν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
katerinagnosis
Μέλος 2ης Βαθμίδας


155 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 13:25:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katerinagnosis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Γιώργο
quote:
Θα μπορούσες να μου αναφέρεις μερικούς νόμους που διέπουν το αστρικό επίπεδο?

Δεν γνωρίζω όλους τους νόμους του αστρικού επιπέδου, μιας και δεν έχω δηλώσει ποτέ ότι είμαι κάτοικος αυτού. Μπορώ όμως να σου πω κάποιους απο τους νόμους του φυσικού επιπέδου που ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ στο αστρικό.

1. Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΒΑΡΥΤΗΤΑΣ
2. Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ
3. Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΑΝΩΣΗΣ
4. Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΤΥΧΑΙΟΥ
5. Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΕΚΚΡΕΜΟΥΣ
6. Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ

θα επανέλθω με περισσότερους αν σε ενδιαφέρει ακομα........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katerinagnosis
Μέλος 2ης Βαθμίδας


155 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 13:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katerinagnosis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Επ, να διορθώσω κάτι τώρα που έχω έμπνευση!!! Κατερίνα μου, και οι δύο δρόμοι οδηγούν στον θάνατο: ο αριστερός στον θάνατο της ψυχής μας, και ο δεξιός στον θάνατο του Εγώ :)))))))

Ναι, αλλά συγχρόνως με τον θάνατο του Εγώ έρχεται η ΖΩΗ φίλη Πέγκυ......

Κοίτα να δεις, συμφωνώ ότι το καρπούζι θα ήταν ιδανικός σύντροφος για πολλούς άντρες που δεν τους αρέσουν ιδιαίτερα οι γυναίκες που μιλάνε πολύ!!!!!!! Ομως συνεχίζω να έχω την ίδια γνώμη για τον κύριο Ασκητή!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katerinagnosis
Μέλος 2ης Βαθμίδας


155 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 14:38:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katerinagnosis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και συνεχίζω λίγο για τον Γιώργο

7. ΤΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ
8. ΤΗΣ ΥΠΟΤΡΟΠΗΣ
9. ΤΩΝ ΨΥΧΙΚΩΝ ΣΥΝΑΦΕΙΩΝ
10.ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ
11.ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ
12.ΤΗΣ ΑΝΑΛΟΓΙΑΣ
13.ΤΗΣ ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗΣ
14.ΤΗΣ ΜΕΘΕΞΗΣ ΜΕ ΤΟ ΠΥΡ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ
15.ΤΗΣ ΠΥΡΙΝΗΣ ΜΕΤΟΥΣΙΩΣΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 19:36:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
το ποταμι θα παρει εμενα γιατι βγαζω σπυρια οταν δαιμονοποιειται ή αγιοποιειται το πουλι μου και οι λειτουργιες του.

Πουλί.. ακου πουλί Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 20:53:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

ο πλάστης σου το έδωσε γιατί μόνο με την βοήθειά του (του οργάνου) μπορείς να ανυψωθείς και να Τον συναντήσεις!!!!



ελα που θα ανυψωθω στον πλαστη μου μεσω του πουλιου μου!!!


συνελθετε!


ο πλαστης μου ειναι μεσα μου, γυρω μου, παντου μου!


το πουλι μου εσπειρε τα παιδια μου και μου χαριζει ηδονη - οποιος προβληματιζεται το κοβει και ησυχαζει!


quote:

Αλλά ποιός αςχολείται με αυτά σήμερα????



με το πουλι του?


ΟΛΟΙ ΣΧΕΔΟΝ!


"αν ηταν το πουλι βιολι θα ηταν ολοι μουσικοι" λεει ο σοφος λαος!


που ζεις, που διαβαζεις, που γραφεις?


στον αλγκορ?


μη με πιεζεις και γινω αθυροστομος...


quote:

Διάβασε λίγο ΤΑΟ


εσυ το διαβασες?

εγω το "βλεπω", το βιωνω καθημερινα.

βαλαμε και το ΤΑΟ στην σουπα?

μμμ...

θα βγει χοτ!

quote:

Η σεξουαλική ενέργεια δεν πρέπει να εξέρχεται από τον οργανισμό. Είναι το μεγαλύτερο έγκλημα απέναντι στον εαυτό μας..........


ο καθενας με τα βιτσια του παιδια - το λεει και ο Ασκητης!


quote:

Δεν νομίζω ότι ο φίλος Trencavel έδειξε ότι αναζητά σύντροφο......


κι εγω σε κοβω για "ιδανικη" συντροφο!

με τις ευχες μου!!!


quote:

Οχι φίλε μου, ΔΥΟ είναι οι δρόμοι. Ο ένας οδηγεί στον θάνατο ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ!!



ξερεις καναν απεθαντο?

συνελθετε!...

quote:

Τον δρόμο που οδηγεί στον θάνατο (αριστερός) προσπαθούμε να μην τον περπατήσουμε.....



παρτο ολο δεξια και θα βρεθεις αριστερα - αν με πιανεις...

quote:

Ε όχι και επιστήμων ο Ασκητής!!!!!!!!!!!!!!!!!


ωραιο ανεκδοτο!


θα το γραψω να το θυμαμαι!

quote:

Γιατί όσες φορές τον έχω ακούσει μου περνάει το μήνυμα: "Γουστάρεις να το κάνεις? Μην καταπιέζεις τον εαυτό σου, κάντο.



αλλα δεν τολμας ή δεν μπορεις να το κανεις, οποτε τι προσπαθεις αδικα?


quote:

Πόσο μεγάλη αλήθεια είναι αυτό φίλη Πέγκυ.......



αυτην την αληθεια την καταλαβες ε, ενω τις αλλες οχι...

ξεκίνα απ την αρχη ή αφεσου στον ιπ-ποτη - κατι ξερει αυτος απο εγχρωμες κουνταλινες...

.


ειπα θα με παρει το ποταμι και επελεξα τον Πηνειο - ο καϋμος μου ειναι μεγαλος το ποταμι ειναι ρηχο, ετσι ναμαι παλι!


γνωριζω και την αβαλον προσωπικα και δεν θελω να την αφησω μονη της με τον ιπ-ποτη...


.


ερρρρρρωσθε βρε!


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 20:57:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πουλί.. ακου πουλί



μπερντ το λενε στο χωριο μου.


και οι εσωτεριστικες αναζητησεις των περισσοτερων επικεντρωνονται ασυνειδητα στις επιταγες των ορμονων των αδενων τους.

εγω λεω, εκτονωστε πρωτα το πουλι σας και μετα σκαλιστε την ψυχη σας...


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 21:11:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Pagwna

Μα θέλει ο Πλάστης σου να κάνεις σέξ βρε Τζώνυ!!!



δεν ειχα ποτε αμφιβολιες γι αυτο καλη μου, αλλα επειδη με γνωρισες απο κοντα, σε πληροφορω οτι αυτο που ειμαι τωρα εχει σχεση με το οτι δεν μου ελειψε η σεξουαλικη ηδονη αλλα και με το οτι δεν ταυτιστηκα μαζι της, δεν εγινε ποτε αυτοσκοπος.


δεν υπαρχει σκοπος, περαν του Ζειν Τωρα! (κι οπως θελει το ερμηνευει αυτο κανεις)

.

και κατι για σενα και οποιον το καταλαβει: αν βρισκεσαι σε ενα "επιπεδο" βλεπεις μονο το επιπεδο σου και τα πριν απο αυτο.

αν ανεβεις "επιπεδο" βλεπεις οτι και το προηγουμενο δεν ηταν "πληρες" οσον αφορα την συνειδητοτητα.

αν φτασεις καπου που η συνειδητοτητα σου ειναι διευρυμενη και βλεπεις το γμμν το ταο (που τοσο ευκολα ξεστομιζουν καποιοι ως λεξη κι ας μην την κατανοουν), να υφαινει το συμπαν, τοτε στα ματια και τα αυτια των αλλων φαινεσαι και ακουγεσαι μλκς...


απο ενα επιπεδο και μετα οι λεξεις ειναι αχρηστες, μονο βιωματα υπαρχουν και αυτα δεν μεταδιδονται.

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 21:13:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

.


τιμη και δοξα στον Νικο Παλαιοκωστα!

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΕΦΡΩΝΙΑ
Νέο Μέλος

Greece
44 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 21:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΕΦΡΩΝΙΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]


Σε αυτό το τάγμα αναφέρεται τον 19ο αιώνα ο συγγραφέας Arthur Schnitzler στο μυθιστόρημά του Traumnovelle που μεταφράστηκε στα ελληνικά ως "Ονειρεμένη Ιστορία". Το Τάγμα αυτό ίσως είναι κατά ένα τουλάχιστον αιώνα παλαιότερο από την εποχή που γράφτηκε το μυθιστόρημα.


[quote]Θα ηθελα πολυ εφοσον και αν θελεις η δυνασαι να παραθεσεις καποια βιβλιογραφια για τα θεματα που αναφερεσαι.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 21:30:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
<<Δυστυχώς όμως μετά την απομάκρυνση από το ταμείο ουδέν λάθος αναγνωρίζεται, μιας και στην (καλύτερη) περίπτωση που στο φυσικό πεδίο σε αφήσει να ζήσεις, στο αστρικό πεδίο θα είστε τουλάχιστον για ένα χρόνο καρμικά και ενεργειακά ενωμένοι, οπότε ακόμα και αν χωρίσετε θα συνεχίσει να σου κάνει επιθέσεις από το αστρικό και να σου απομυζά τις ενέργειές σου ιδίως όταν κοιμάσαι και όχι μόνο...>>


γι αυτο το λογο υπαρχουν φορες που μετα την πραξη δεν μπορεις να παρεις τα ποδια σου
σε εχει ξεζουμισει σε αστρικο επιπεδο
η εκφραση με εφτασε στον εβδομο ουρανο εχει να κανει με αστρικο επιπεδο;

<<Η σεξουαλική ενέργεια δεν πρέπει να εξέρχεται από τον οργανισμό. Είναι το μεγαλύτερο έγκλημα απέναντι στον εαυτό μας..........>>
αυτο το μονο που θα σου δωσει ειναι προβλημα με τον προστατη

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 22:53:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
<<Η σεξουαλική ενέργεια δεν πρέπει να εξέρχεται από τον οργανισμό. Είναι το μεγαλύτερο έγκλημα απέναντι στον εαυτό μας..........>>

Χμμ... αυτά τα συζητάγαμε στα 14 και στα 15... στα 17 που κάναμε σεξ αλλάξαμε γνώμη πάραυτά!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRENCAVEL
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2005, 02:05:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TRENCAVEL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:

ALLZZARO: "Τώρα αν υπήρχε η πόλη πρίν την εποχή του Κραναού..οπως Κεκρωπία ή με αλλη ονομασία.. κατά τη χρυσή εποχή του Ησίοδου.."

ALLZZARO απάντησες ήδη με την ερώτησή σου. Διαφορετικές εποχές επομένως, διαφορετικές ορολογίες και ονόματα.

quote:

AVALLON: Δηλαδή κάποιος που είναι asexual και δεν κάνει σεξ δεν μπορεί να περπατήσει το αριστερό μονοπάτι?

AVALLON σου απάντησε ήδη γι αυτό που ρωτάς με τον πλέον σαφή, υποδειγματικό και τέλειο τρόπο η PAGWNA με την οποία συμφωνώ για άλλη μια φορά κατά λέξη και επομένως δεν έχω να πω τίποτε διαφορετικό.

quote:

AVALLON:Και επανερχόμαστε στο ίδιο ερώτημα: Eκτός από αυτό το γνώρισμα πως αλλιώς μπορούμε να καταλάβουμε ότι κάποιος έχει πάρει αυτό το δρόμο... (γιατί βέβαια δε το γράφει στο κούτελο... και ούτε όλοι είμαστε σε θέση για να διαβάζουμε την αύρα...)

AVALLON σωστή η ερώτησή σου και η απορία σου. Ένας σίγουρος τρόπος για να καταλάβεις έναν μαύρο ταντρικό της αριστερής ατραπού όταν δεν το δείχνει είναι ένας: με τη ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ σου.

Αυτή αναπτύσσεται προοδευτικά κυρίως όσο εξαλείφεις με κάποια συγκεκριμένη πρακτική τα ελαττώματά σου που είναι προσωποποιημένες ενεργειακές οντότητες που ζουν στον ψυχισμό κάθε ανθρώπου.

Την πρακτική της εξάλειψης των ελαττωμάτων που συμβολικά λέγεται "θάνατος στην πορεία" (εκδήλωσης των ελαττωμάτων) την επεξηγεί απλά και πολύ κατανοητά ο Αξιοσέβαστος Δάσκαλος Ραβολού στο βιβλίο του "Ερκόλουμπους ή ο Κόκκινος Πλανήτης" με όλα τα κλειδιά της για να είναι πιο αποτελεσματική.

Επίσης στο ίδιο βιβλίο εξηγεί πως να βγαίνεις εύκολα στο Αστρικό.

Το βιβλίο κυκλοφορεί με σκληρό εξώφυλλο από εκδόσεις Βεργίνα και με μαλακό από εκδόσεις Αετός και τα δύο σε τιμή φθηνού περιοδικού. Νομίζω ότι το έχει σίγουρα ο Πύρινος Κόσμος.

Πάντως αν εφαρμόσεις κυριολεκτικά 2 απλά αλλά εξαιρετικά αποτελεσματικά πράγματα που αναφέρονται στο βιβλίο δεν θα έχεις ανάγκη να ρωτάς κανέναν για τίποτα. Θα τα μαθαίνεις απ' ευθείας απ΄ τους αυθεντικούς Δασκάλους στο Αστρικό.

quote:

JOHNNIEBEDEXIESAPORIES: "...τους τοποθετησες ομως με αυτους που ακολουθουν την "δεξια ατραπο" - τυχαια τοκανες? ...πες μας, γιατι θεωρεις τους ναϊτες "δεξιους"?

Έλεος, ομολογώ:
Εάν σου έδωσα άθελά μου την εντύπωση ότι το έκανα τυχαία ζητώ συγγνώμη και να επανορθώσω αμέσως. Επειδή όμως είχες επιτέλους και μια σωστή απορία, κερδίζεις σαν bonus μια μικρή πρόγευση από το τι μπορεί να ακολουθήσει έτσι και βάλουμε σε αυτή τη συζήτηση (δικαιωματικά ως Γνωστικούς βέβαια) και τους Ναΐτες.

Στην Εθνική Βιβλιοθήκη της Γαλλίας στο Παρίσι φυλάσσεται η σφραγίδα του Εσωτερικού Κύκλου των Ναϊτών. Αυτή έχει ως έμβλημα τον Δεξιόστροφο (κοιτάζει προς την Ανατολή τον ανατέλλοντα Ήλιο-Χριστό) Ηλιακό Αλέκτορα Αβραξά.

Έχει αντί για πόδια 2 φίδια (τα 2 ενεργειακά κορδόνια του νωτιαίου μυελού γνωστά και ως Ida και Pingala). Ο ίδιος συμβολίζει την Χριστικοποιημένη Ενέργεια - Κουνταλίνι και κρατάει στα χέρια του τα φαλλικά σύμβολα ή μέσα αναπτύξεώς της: Το ακόντιο ή σπαθί ή μαστίγιο (αρσενικό) και την ασπίδα (θηλυκό) που σχηματίζουν τον Ιερό Φαλλικό αριθμό 10, δηλ. τον φαλλό και τη μήτρα. Το 10 ως γνωστόν ήταν και ο Ιερός ή Τέλειος Αριθμός της Πυθαγορείου Τετρακτύος. Ο συμβολισμός της όλης παράστασης είναι ο ίδιος με εκείνον του Κηρυκείου του Ερμή.

Η λέξη Αβραξάς ετυμολογείται από τις λέξεις Άβροτος που σημαίνει Αθάνατος και την μετοχή αορίστου β΄ άξας, του ρήματος άγω που σημαίνει οδηγώ, φθάνω, προσεγγίζω, επιτυγχάνω, κατορθώνω κλπ

Έχει επομένως διττή συμβολική έννοια και σημαίνει αφενός "Εκείνος που οδηγεί στην Αθανασία (η Χριστικοποιημένη Κουνταλίνι - Αβραξάς)" και αφετέρου "Εκείνος που προσέγγισε, ή έφθασε, ή πέτυχε, ή κατόρθωσε την Αθανασία (Δηλ. ο Μύστης της Δεξιάς Αταπού)".

Ορισμένες φορές παρίσταται να καταπίνει ένα φίδι και αυτό είναι το σύμβολο του 3ου Βουνού δηλ. του 3ου και τελευταίου μυητικού Σταδίου όταν ο Μυημένος της Δεξιάς Ατραπού ασκώντας Λευκό Ταντρισμό κατασκευάζει τα τελευταία 7 ανώτατα Ενεργειακά του Σώματα που λέγονται "του Φωτός". Το 3ο Βουνό είναι η Μυητική διαδικασία της Αναλήψεως κατά την οποία ο Μυημένος έχοντας κατακτήσει την σωματική και ψυχική του Αθανασία ενώνεται με το Πνεύμα, την Θεϊκή δηλ. Μονάδα από την οποία προέρχεται.

Η εμβληματική παράσταση του Αβραξά δεν ήταν έμπνευση των Ναϊτών του 12ου-13ου αιώνα αλλά στην πραγματικότητα χρησιμοποίησαν το έμβλημα της Σχολής του Μεγάλου Γνωστικού Δασκάλου Βασιλείδη που δίδαξε τον 2ο μ.Χ. αι. στην Συρία.

quote:

TRENCAVEL: Ε λοιπόν έφθασε η ώρα να σου αποκαλύψω κάτι βιωματικό!
Τι πας και μου θυμίζεις!...
Το 1993 είχα παρακολουθήσει live όλη την δίκη του Κατσούλα και των λοιπών Σατανιστών της Παλλήνης μέσα στην αίθουσα του Κακουργιοδικείου, λίγα μόλις μέτρα από εκεί που κάθονταν.

JOHNNIEBEPERIERGOS: ΓΙΑΤΙ?
απο περιεργεια να δεις πως ειναι οι σατανιστες ή εισαι ασκουμενος δικηγορος?


Τώρα να σου πω ότι δεν με ενδιέφερε να μάθω από πρώτο χέρι τις μεθόδους, πρακτικές, την ψυχολογία τους, τις τελετουργίες τους κλπ για να ξέρουμε από που να φυλαγόμαστε θα με πίστευες?

Όσο για το δεύτερο, ξέρεις κανέναν να παραμένει τόσα χρόνια ασκούμενος Δικηγόρος?

Εσύ αλήθεια τι επαγγέλεσαι?

quote:

JOHNNIEBEXEROLAS: "...οι κατ εξακολουθηση δολοφονοι πανε στην φυλακη, οχι στο ψυχιατρειο - ακομη κι παλαβος που πετσοκοψε την οικογενεια του στην φυλακη βρισκεται - τοξερες?"

Υπό ψυχιατρική παρακολούθηση. Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να σου κάνω νομικό σεμινάριο γιατί πρέπει να απαντήσω σε πολλά θέματα. Βρες πάντως τα πρακτικά της δίκης (νομίζω κυκλοφόρησαν και σε βιβλίο), αγόρασε Κώδικες Ποινικό, Ποινικής Δικονομίας, Σωφρονιστικό και διάβασε σχετικούς ειδικούς νόμους και θα ενημερωθείς πλήρως.

quote:

ξερεις οτι η ψυχιατρικη επιστημη ακομη δεν εχει συγκεκριμενη κατηγορια για να τους καταταξει?

Ψυχίατρος είσαι?

quote:

JOHNNIEBEDELOSIAS: δηλωνω λοιπον αναρχοεθνικιστης - ουτε δεξιος, ουτε αριστερος, ουτε κεντρωος

Καλά βρε JOHNNIEBEOPOUFISSAIOANEMOS: εσύ δεν δήλωνες αριστερότερος της Παπαρήγα?
Πότε πρόλαβες κι άλλαξες?
Πάλι μας μπέρδεψες...

quote:

JOHNNIEBEAFSTIROS: τοπα κι εγω: φτανουν τα μαυρα φουμαρα!

Επιμένω: όχι μόνον τα μαύρα. ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΑ ΦΟΥΜΑΡΑ!...

quote:

JOHNNIEBEPROVLIMATISMENOSKEAPOKALYPTIKOS:
σε τι κοσμο μεγαλωνουμε τα παιδια μας Νικο Τσιαμτσικα?

Εάν προβαίνεις σε βαρύγδουπη αποκάλυψη και υπαινίσσεσαι ότι είμαι αυτός που αναφέρεις, δεν θέλω να σε πανικοβάλλω αλλά την πάτησες...

quote:

ΑVALLON: Nα το πάρει το ποτάμι...

Εμένα θέλεις να αποκαλύψει? Αν ναι σε διαβεβαιώνω ότι δεν με ξέρει.

PAGWNA για άλλη μια φορά συμφωνώ απόλυτα με όσα απαντάς στην AVALLON. Εύγε!!!

quote:

JOHNNIEBEDENTONSIKONITOKLIMA: "...μεινε ...εγω θα την κανω με ελαφρα πηδηματακια ...ο,τι ηταν να πω το ειπα..."

Μην μας το κάνεις αυτό, θα βάλουμε τις γάτες μας να κλαίνε...
Μα...κάτσε μέχρι να φύγεις. Έστω κάτσε κι ας φύγεις.
Κάτσε λίγο τώρα που μας κάνεις και γελάμε, εκτός κι αν βιάζεσαι πολύ οπότε κι άλλο να μην σε κρατάμε.

Μην στενοχωριέσαι, αστειεύομαι. Απλά μην μας ...μπίίίπ...τη συζήτηση.
Μπορείς καλύτερα, εάν έχεις, να αντιπαραθέτεις και κάποια ενδιαφέροντα στοιχεία με τα επιχειρήματά σου.

quote:

JOHNNIEBELASPΟLOGOSLOGOELIPSISEPIHIRIMATON: "...ας σε αφησω απερισπαστο στην αναζητηση συντροφου για "δεξιο" σεξ..."

Πτωχέ μου JOHNNIEBEPANOLETHRIA, δεν θέλω σε καμμία περίπτωση να σε πανικοβάλλω αλλά πάλι την πάτησες...
Εσένα περίμενα να μου πεις να βρω σύντροφο?
Δόξα τω Θεώ είμαι ήδη νυμφευμένος από χρόνια...

Ο μόνος λόγος που συμμετέχω σ' αυτή τη συζήτηση είναι για ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΖΕΤΑΙ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΑ Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΤΡΑΠΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΛΟΓΟ...

quote:

JOHNNIEBEPNEVMATIKI?TOUDIATHIKI: να τα ξαναπω ομως φευγοντας
ενας ειναι ο δρομος και οδηγει στον θανατο.
οι εννοιες "καλο-κακο" ειναι ανθρωπινα εφευρηματα και πρακτικες.

Σου απάντησε ήδη πλήρως η KATERINAGNOSIS με την οποία συμφωνώ απολύτως για να μην ξαναγράφω τα ίδια.

quote:

JONNIEBEFILOSOFOS: μπαινεις με την οπισθεν ...κι ο ναυτης σου κανει κουμαντο...
"παρτο αριστερα", σου λεει και το κανεις.

Άθελά σου (?) περιέγραψες την κεντρική ιδέα ενός μυητικού βαθμού ενός χαρακτηριστικού τάγματος μαύρων ταντρικών της αριστερής ατραπού ή υπάρχει κρυφό υποσυνείδητο μήνυμα?

Συγκεκριμένα θα μπορούσε να είναι και ο 11ος βαθμός του Ο.Τ.Ο. (του γνωστού παιδεραστή Άλιστερ Κρόουλι) όπου η μύηση κι εκεί γίνεται με την "όπισθεν" μόνο που τον ναύτη ή ράφτη τον λένε ιερέα (ή κάπως έτσι) και τότε ο οπισθογεμής ή πισωγλέντης μυούμενος παίρνει συνήθως και ένα θεάρεστο όνομα όπως π.χ. Μέγα Κτήνος, 666 κλπ.

Τα ίδια περίπου ισχύουν και στους ανώτερους βαθμούς της (ψευδο)Γνωστικής Ροδοσταυρικής Αποστολικής Εκκλησίας (αυτή του δικού μας Τρύφωνα Κοτζαμάνη ή Πατριάρχη της Ιερώνυμου Β΄, καθώς και του προηγούμενου Πατριάρχη της Ρομπέρ Αμπελέν που στα βιβλία του προσπαθεί επίμονα αλλά μάταια να αποδείξει ότι και ο Ιησούς, οι Απόστολοι, οι Ναΐτες κλπ είχαν όλοι το "κουσούρι" του...).

quote:

JOHNNIEBEANISIHOSGIATOPOULITOY: το ποταμι θα παρει εμενα γιατι βγαζω σπυρια οταν δαιμονοποιειται ή αγιοποιειται το πουλι μου και οι λειτουργιες του.
αν ο πλαστης μου δεν ηθελε να κανω σεξ, δεν θα μου το εδινε αλλα ουτε και τους αναλογους αδενες.

Τι μου θύμισες πάλι...
Κάποτε είχα δει σ' ένα ντοκυμαντέρ ένα γουρουνάκι να στριγγλίζει απεγνωσμένα την ώρα που το ευνουχίζανε...

Ποιός και πότε σου είπε να μην κάνεις σεξ? Ήμαρτον...

Η συζήτηση που γίνεται αφορά εκείνους που θέλουν να διανύσουν τον εσωτερικό δρόμο για να καταλάβουν τη διαφορά της αριστερής ατραπού από τη Δεξιά ώστε να είναι σε θέση να επιλέξουν συνειδητά αυτό που κρίνουν καλύτερο για τους ίδιους.

Την "δαιμονοποίηση" ή την "αγιοποίηση", που αναφέρεις, την επιλέγεις αποκλειστικά και μόνο εσύ και κανένας άλλος και έχει να κάνει με το για ποιό σκοπό και με ποιόν τρόπο χρησιμοποιείς τη σεξουαλική σου ενέργεια.

Π.χ. ένα σφυρί δεν είναι ποτέ καλό ή κακό. Ο τρόπος με τον οποίο χρησιμοποιείται και ο σκοπός έχουν σημασία. Εάν με αυτό καρφώνουμε καρφιά είναι καλό, εάν κτυπάμε με αυτό ανθρώπους είναι κακό. Δύσκολο?

Κατά τ' άλλα συμφωνώ, επαυξάνω και προσυπογράφω όλα όσα πολύ εμπνευσμένα σου απαντούν οι - born to fight for the Right - PAGWNA και KATERINAGNOSIS, το Super - Δίδυμο - Firewall Προστασίας από μαύρους ταντρικούς, νεροκουβαλητές και προπαγανδιστές συνοδοιπόρους τους.

Μπράβο κορίτσια! Μην μασσάτε! Γνωστικά και Δυνατά!!!

Μαζί σας στη Μάχη!!!
TRENCAVEL

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TRENCAVEL
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2005, 04:16:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TRENCAVEL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

AVALLON: Εχεις δίκιο Τζώνη... όλα είναι σχετικά...

Οπότε τι Λωζάνη τι Κοζάνη AVALLON?
Λευκοί - μαύροι (ταντρικοί) όλοι ίδιοι?
Και η συζήτηση με θέμα την αριστερή ατραπό ξεκίνησε από σένα?
Να συνεχίσω τον συνειρμό μου?
Άσε, θα κάνω λίγη ακόμα υπομονή να δώ που το πας...

quote:

JOHNNIEBEDASKALOS: εγω λεω, εκτονωστε πρωτα το πουλι σας και μετα σκαλιστε την ψυχη σας...

Μάλλον ακόμα δεν σε βοηθήσαμε να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται.
Εκτόνωση όπως την εννοείς εσύ προϋποθέτει αναγκαστικά εκσπερμάτιση.

Όμως μέσα στο σπέρμα, σε μοριακό επίπεδο, περιέχεται η ειδική εκείνη ενέργεια, η οποία όταν μετατραπεί κατά την διάρκεια εξάσκησης πρακτικής του Λευκού Ταντρισμού της Δεξιάς Ατραπού, καθίσταται το δομικό υλικό με το οποίο γεννιούνται και αναπτύσσονται τα 7 λεγόμενα Ηλιακά (ενεργειακά) Σώματα ή της Φωτιάς που το καθένα τους αντιστοιχεί και σε έναν Ανώτερο Κόσμο.

Αυτά τα κατασκευασμένα Ανώτερα Ενεργειακά Σώματα αποτελούν αυτό που εσύ αποκαλείς γενικόλογα και αόριστα ψυχή.

Εάν τώρα κάποιος θέλει να πραγματοποιήσει αυτο το Έργο της κατασκευής των Ηλιακών Σωμάτων μέσα του (να αυτοπραγματωθεί) και να αναπτύξει τον σπόρο της Συνείδησής του μέχρι το σημείο να αποκτήσει Ψυχή, τότε γεννάται το εύλογο ερώτημα πως είναι δυνατόν να το πετύχει εάν ξοδεύει αυτό το δομικό υλικό, δηλ. την ενέργεια που περιέχει το σπέρμα?

Δεν αρκεί όμως να το κρατάει απλώς μέσα του, αλλά θα πρέπει και να μετατρέπει την ενέργειά του με μια πολύ συγκεκριμένη πρακτική Λευκού Ταντρισμού της Δεξιάς Ατραπού.

Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν απολαμβάνει το σεξ, το αντίθετο.

Είναι μάλιστα δυνατόν και μετά από εξάσκηση, να το παρατείνει όσο θέλει κατά βούληση.

Το μόνο που αλλάζει είναι η φορά κατεύθυνσης αυτής της ενέργειας.

Επίσης ως γνωστόν το σπέρμα σχετίζεται με το νωτιαίο μυελό. Για να θυμηθούμε ενδεικτικά τι λέει ο Πλάτωνας στον "Τίμαιο":

«Αρχή υπήρξε η γέννηση του μυελού. Η ψυχή συνδέεται με το σώμα. Οι δεσμοί της ζωής είναι δεμένοι μέσα στον μυελό.

Αυτός μάλιστα έγινε από τα πρώτα τρίγωνα, όσα ήταν ικανά να παραγάγουν λόγω της ακρίβειας του σχήματός τους, τη φωτιά, το νερό, τον αέρα και την γη.

Το στερεό τετράεδρο σχήμα της πυραμίδας είναι το στοιχείο και το σπέρμα της φωτιάς, το οκτάεδρο του αέρα, το εικοσάεδρο του νερού και ο κύβος της γης.

Αναμιγνύοντας δε ο Θεός αυτά μεταξύ τους με ίσες αναλογίες, για να πλάσει σπέρματα … κατασκεύασε από αυτά τον μυελό και έπειτα φύτεψε μέσα του και συνέδεσε μαζί του τα διάφορα είδη των ψυχών.

Το μέρος του μυελού το οποίο έμελλε να έχει μέσα του σαν αγρός το θείο Σπέρμα, αφού το έπλασε στρογγυλό από παντού, το ονόμασε εγκέφαλο … και έπλασε γύρω στον μυελό όλο το σώμα μας.

Ο συμπυκνωμένος μυελός … ονομαζόμενος σπέρμα συνδέεται με το κεφάλι, τον αυχένα και την σπονδυλική στήλη.

Επειδή είναι έμψυχος και αναπνέει, το άνοιγμα από το οποίο αναπνέει του γεννά την ζωτική επιθυμία της εκροής και έτσι ο μυελός παρήγαγε τον έρωτα της γέννησης.

Για τον λόγο αυτό τα ανδρικά γεννητικά όργανα είναι απείθαρχα και αυταρχικά, σαν ζώα τα οποία δεν υπακούν στη λογική και επιχειρούν, λόγω των μανιωδών επιθυμιών τους, να εξουσιάζουν τα πάντα..."

Αυτά λοιπών γράφει ενδεικτικά μεταξύ πολλών άλλων ο Πλάτων στον "Τίμαιο".

Για να δούμε όμως ενδεικτικά τι αναφέρουν και τα Ευαγγέλια των πρώτων Χριστιανών της Σχολής του Μεγάλου Γνωστικού Δασκάλου Βαλεντίνου (2ος μ.Χ. αιώνας) που ανακαλύφθηκαν πρόσφατα στο Ναγκ Χαμαντί της Αιγύπτου και τα οποία κανείς δεν πρόλαβε να λογοκρίνει:

Σύμφωνα με τα λεγόμενα Απόκρυφα Ευαγγέλια "του Φιλίππου", "τη Μυστική Γραφή του Ιωάννη", "την Εξήγηση της Ψυχής", "Περί της Προέλευσης του Κόσμου", "την Τριμερή Πραγματεία", "το Ευαγγέλιο των Αιγυπτίων" και "την Μαρτυρία περί της Αληθείας":

«ο οίνος συμβολίζει τη Φωτιά (Πυρ) που είναι το Χρίσμα. Η Φωτιά (Πυρ) είναι Φως…

Το Άγ. Πνεύμα είναι το Αγνό Φωτεινό Νερό (Ύδωρ)…
Το Νερό (Ύδωρ) είναι το σπέρμα…

Η Τέλεια Πρόνοια όλων, άλλαξε τον εαυτό της μέσα στο σπέρμα και πήρε την μορφή του…

Η Μήτρα της Ψυχής βρίσκεται στα γεννητικά όργανα…

Το μολυσμένο σπέρμα γεννάει δαίμονες που κάνουν τους ανθρώπους να πιούν το νερό της λησμοσύνης και να μη γνωρίζουν από πού προήλθαν…

Στο εξαγνισμένο όμως Ύδωρ (δηλ. στο εξαγνισμένο σπέρμα) βρίσκεται ο Πλούτος του Φωτός και η ανάμνηση του Πληρώματος (δηλ. των Ανωτέρων του γηίνου πεδίου Κόσμων)…

Όταν η Μήτρα της Ψυχής στραφεί προς τα μέσα … χωρίς να εκχυθεί στο πνεύμα του κόσμου που είναι η λαγνεία και η μοιχεία … βαπτίζεται και αμέσως καθαρίζεται από την εξωτερική μόλυνση, ακριβώς όπως τα ενδύματα όταν είναι ρυπαρά περιστρέφονται μέσα στο νερό μέχρι να καθαρίσουν…

Αυτό είναι το Βάπτισμα…ώστε να γεννηθούν Άγιοι από το Άγιο Πνεύμα με τη βοήθεια των Αγίων επικλήσεων…

Χριόμαστε με το Άγιο Πνεύμα, δηλ. με το Αγνό Φωτεινό Ύδωρ (= μετατρεμμένο σπέρμα)…
Όποιους έχει Χρίσει γίνονται Τέλειοι…

Ακέραια αγγεία (= σώματα) είναι εκείνα που χρίονται.

Ατέλεια είναι το μέρος από το οποίο το Χρίσμα διαφεύγει…

Εκείνοι όμως που έχουν το (εξαγνισμένο με την μετατροπή) σπέρμα των Εξουσιών και των Αγγέλων μέσα τους, θα λάβουν ως ανταμοιβή ένα Σώμα γεννημένο από τον Λόγο ( =Χριστό)…

ΜΕ ΤΟ ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ (=μετατρεμμένο σπέρμα) ΞΑΝΑΓΕΝΝΙΟΜΑΣΤΕ …»!!!...

Αυτά λοιπόν λέγανε κάποτε και τα Γνωστικά Ευαγγέλια.

Αυτά βρήκαν οι Ναΐτες σκάβοντας τα ερείπια του Ναού του Σολομώντα τον 12ο αιώνα στην Ιερουσαλήμ.

Αυτά ακριβώς χρησιμοποιούσαν και οι Καθαροί της Ν. Γαλλίας την ίδια εποχή.

Έχοντας εξασκήσει τα παραπάνω και έχοντας δει συγκεκριμένα αποτελέσματα στους Ανώτερους Κόσμους καίγονταν στην πυρά της Ιεράς Εξέτασης τραγουδώντας και πανηγυρίζοντας γιατί πλέον γνώριζαν...

Ίσως και κάποιοι από αυτούς να γνώριζαν πότε, που και γιατί θα ξαναγεννηθούν...

Έχοντας ολοκληρώσει το Έργο τους στην εποχή τους, ίσως και να τους είχε ήδη ανατεθεί κάποια νέα αποστολή...

Ίσως μάλιστα και να βιάζονταν να την αναλάβουν...

Σε κάποιο άλλο τόπο...

Σε έναν άλλο, μελλοντικό, ακόμα πιο σκοτεινό Μεσαίωνα...

Αντιμετωπίζοντας διαφορετικούς και πιο επικίνδυνους δράκους...

Κρυφούς, υλιστές και δυσδιάκριτους...

Σαν κι αυτούς, που έμαθαν κάποτε να μάχονται μέσα τους...

TRENCAVEL

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2005, 07:47:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρέπει να ομολογήσω οτι δε μπορώ να καταλάβω την εμμονή στην συσχέτιση της αριστερής ατραπού με το σέξ.
Τουλάχιστον σε 2 σελίδες αναλύεται αυτό το πράγμα την στιγμή που θα μπορούσε να είχε παρατεθεί ως άποψη και να έμενε εκεί.
Τώρα, για την ερωτική ζωή του καθενός, για τα γεννητικά του όργανα, για την ηδονή κτλ κτλ, υπάρχει λόγος να επιμένουμε τόσο πολύ?
Όχι τίποτα άλλο, αλλά να αλλάξουμε τον τίτλο, αν είναι...

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.234375
Maintained by Digital Alchemy