ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ψευδώνυμο…..Γιατί το επιλέξατε ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Canis lupus
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 15:18:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Canis lupus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H επιλογή ενός nick name δεν είναι τυχαία ,λένε.Ουσιαστικά αντικατοπτρίζει κομμάτια του 'είναι' και κάποιες φορές και του 'θέλω' σου.
Παίζοντας με νικς, για να με γνωρίσω, αποφάσισα μπαίνοντας εδώ να βρώ διαφορετικό απο το κανονικό που έσερνα εδώ και ενα χρόνο σε άλλα φόρα.Χαζό παιχνίδι ίσως..
Ενας λύκος και εγώ γιατί όλα είναι πορεία, μοναχική κυρίως πορεία απο έξω προς τα μέσα...
Την καλησπέρα μου στο φόρουμ που μου άρεσε (και οχι απλά γιατί ειδα φώς και μπήκα ;))

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2003, 15:34:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλώς ήρθες νέε φίλε με το νέο όνομα.

Σου εύχομαι καλή συμμετοχή στην κοινότητα του forum μας.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Canis lupus
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2003, 21:15:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Canis lupus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τhoth

ευχαριστώ για το καλωσόρισμα που μ εκανε να νοιώσω πιο οικεία στο χώρο..

Life is a waterfall,
We drink from the river,
Then we turn around and put up our walls.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 15:27:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΑΑΑΑΑΑΑΧ!!!!! ΕΓΩ ΕΓΡΑΨΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ NIC MOY SENSATIONF HUELA NA GRACV KAI SANSATIONF MOY ΒΓΗΚΕ ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΥΝΗΘΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ....

SENSATION= ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ
+
F= FEMALE

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 10:04:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επέλεξα το Logical εντελώς τυχαία ακούγοντας το logical song των Supertramp και επειδή είμαι και λογικό άτομο το έβαλα!

Logical

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Knight MIXAIL
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
266 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2003, 22:46:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Knight MIXAIL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο φιλτατος Oannes μας εβαλε γριφους και ασκησεις
Μια απλη αναζητηση στο Google oδηγησε στο
[img]http://w3.shinkigensha.co.jp/book_naiyo/images/4-915146-09-xp1.jpg /[img]


LOVE IS THE LAW
HARMONY THE EFFECT

Knight ΜΙΧΑΗΛ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

al_ter_ego2000
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 10:00:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους al_ter_ego2000  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟ al_ter_ego2000 ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΑΣ ΣΗΜΑΙΝΕ ΠΟΛΛΑ,ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΚΟΜΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ.....

http://www.freeman.org.ua/daemons/img/angel.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 20:08:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 13:15:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι style...!
(νομιζω)
Εμενα και η παρεα μου ετσι με φωναζει...!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pandora
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 13:48:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pandora  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ όταν έκανα login δεν ήξερα αν θα δεχόταν ως password λέξη γραμμένη στα ελληνικά και το έγραψα στα λατινικά.Απλό!Το ψευδώνυμο το επέλεξα και γιατί μου αρέσει πολύ ως όνομα και επειδή ήταν η πρώτη θνητή γυναίκα-φτιαγμένη από πηλό-.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 23:46:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σε όλους. Λοιπόν οι περισσότεροι θα νομίζουν ότι το iasonas είναι το βαφτιστικό μου όνομα, λάθος. Δεν με έχουν βαφτίσει έτσι αν και θα μου άρεσε και το όνομα που έχω τώρα μου αρέσει για να λέω την αλήθεια. Το nick το επέλεξα γιατί ο Ιάσονας ήταν ο αρχηγός των αργοναυτών, επίσης Ιάσονας σημαίνει αυτός που μπορεί (που έχει την δύναμη) να αυτοθεραπεύεται.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 23:58:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΤΗΣ ΤΡΙΛΟΓΙΑΣ ΤΑΙΝΙΩΝ'ΜΑΤΡΙΞ'ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΙΘΜΟΥΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 14:01:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
επίσης Ιάσονας σημαίνει αυτός που μπορεί (που έχει την δύναμη) να αυτοθεραπεύεται.

Eπίσης το καταπληκτικό αυτό nickname που όντως θα ήταν φανταστικό αν ήταν πραγματικό όνομα γράφεται με Ω..... ΙΑΣΩΝΑΣ!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mysterynightmare
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 16:35:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mysterynightmare  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Iaswn h iasonas...

Η μαγεία είσαι ΕΣΥ και όχι τα λόγια που χρησιμοποιείς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 17:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Iaswn h iasonas...

Κανένα από τα δύο…..

Ιάσων προφανώς…

Ακούς Avalon;;; Ιάσων!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2003, 13:19:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα έχω την εντύπωση ότι με Ω γράφεται το Ιάσων ενώ το Ιάσονας γράφεται με Ο.
Τέλος πάντων, ευτυχώς το nick μου το έγραψα με λατινικούς χαρακτήρες iasonas. Φαντάζεστε τι θα γινόταν αν το έγραφα με ελληνικούς!!!

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Steppenwolf
Νέο Μέλος

Greece
28 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 23:08:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Steppenwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ... γιατί αισθάνομαι τόσο μπερδεμένη και κοντά στην τρέλα, όσο και ο Λύκος της Στέππας στο ομώνυμο μυθιστόρημα του Έσσε.(Der Steppenwolf)

αχχχχχχχ....

For my life
Still ahead
Pity me...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 23:30:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

χμ... γιατί αισθάνομαι τόσο μπερδεμένη και κοντά στην τρέλα, όσο και ο Λύκος της Στέππας στο ομώνυμο μυθιστόρημα του Έσσε.(Der Steppenwolf)

Καλά Steppenwolf με έστειλες τελείως, ήμουνα 100% σίγουρος ότι το nick σου το πήρες από το συγκρότημα Steppenwolf και το ότι πάς να τρελαθείς οφείλεται στο γνωστό τους τραγούδι “born to be wild”.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mamba
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2003, 21:00:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mamba  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
geia sas paidia eimai h mamba kai eimai kainourio melos den exo ksana bei se forum alla fisika gia ola uparxei i proti fora. to nick mou < mamba > einai ena fidi poli mikro to opoio an se dagwsei petheneis akariaia, to dialeksa giati tha ithela na dioxnw kapoious anthropous ap tin zwi mou, fisika oxi na tous skotwnw alla na skotwnw ta sinaisthimata mou gia autous. asxeto alla to < born to be wild > oi black sabbath to lene. diladi apo autous to exw akousei egw, den kserw an einai diaskeui.

mambaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2003, 14:53:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mamba καλώς όρισες στην παρέα του esoterica.gr. Αν μπορείς θα σου πρότεινα να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες, είναι πιο εύκολα στην ανάγνωση από ότι οι λατινικοί χαρακτήρες. Βέβαια σε περίπτωση που έχεις πρόβλημα με τον υπολογιστή σου και δεν μπορείς να γράψεις ελληνικά, οκ.
Το τραγούδι είναι των Steppenwolf και ακούστηκε πρώτη φορά το 1973.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κανένας
Νέο Μέλος


34 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2003, 18:10:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κανένας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί επρεπε κατι να βαλουμε!!!!!!

*********

Έγιναν αλλαγές λόγω παραβιάσεων των κανόνων του Forum
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΑΜΟΥΕΛ
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2004, 11:12:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΑΜΟΥΕΛ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΣΑΜΟΥΕΛ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι να πω και εγω το nikename μου ειναι ελληνικο η εβραικο ειναι απο το σαμ που ειναι το ονομαμου αλα το προβλιμα ειναι οτ κανα δυο φορεσ εγραψα με λατινικουσ και μονο που δεν με φαγανε τελοσ παντον δεν την ξανα παταω απο δω και περα μονο ελληνικα και για μια ακομα φορα ζητω συγνωμη................ ....... θα με συνχορεσουν??????????


Σπαθί των Nazgul...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2004, 13:08:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mamba το τραγούδι born to be wild είναι των steppenwolf και ακούστηκε στην ταινία easy rider με τους dennis hopper,peter fonda , jack nicholson. Οι black sabbath δεν το έχουν παρουσιάσει ποτέ σε επίσημο δίσκο ως διασκευή , αλλά πολύ πιθανόν να υπάρχει σε κάποιο bootleg.Είναι άλλωστε ένα από τα διασημότερα τραγούδια στη ροκ ιστορία.
Αν τώρα θέλετε να μάθετε ποιος είναι ο alexeyev δεν έχετε παρά να πάτε σε μια μηχανή αναζήτησης και να δώσετε αυτό το όνομα. Αν δεν το κάνετε δε θα το μάθετε ποτέ.
Το 1970 είναι απλά η χρονιά γέννησής μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NOMIMON
Μέλος 1ης Βαθμίδας


143 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 21:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NOMIMON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε Αλεξ, βαριέμαι να ψάχνω αλλά μη μου πεις οτι έχει σχέση το ψευτόνομα με τον Βασίλι Αλεξεγιεφ!!
Στα ίδια κιλά είστε;

και το email στο προφίλ απ' τον μέγιστο αρτούρ κοϊμπρα ζίκο είναι;

αν ναι, σε παω
αν όχι, πάλι σε πάω ρε φίλεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 01:14:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ΄. ΑΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΤΟ,ΑΛΛΙΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ..

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 14:36:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μία είναι η θρησκεία ΝΟΜΙΜΟΝ και λέγεται Εθνική Βραζιλίας. Και ο προφήτης αυτής : ΑRTUR ANTUNES COIBRA(ZICO!!!!!!!!).
Κάτι ήξερα εγώ όταν έλεγα ότι είσαι και γαμώ τα άτομα ΝΟΜΙΜΟΝ!!!!
Ο κόσμος χάθηκε ένα απόγευμα του καλοκαιριού του 1982 όταν η που...α η Ιταλία γκρέμισε τη θρησκεία και στη θέση της πέρασε η ειδωλολατρεία(Paolo Rossi...τι φτηνός Θεέ μου-αλλά μας άλλαξε τα φώτα...).
Η τάξη επανήλθε το 1994 στο άντρο του κακού -Αμερική- και εγκαθιδρύθηκε μόνιμα στην Ιαπωνία το 2002.
Αν ενδιαφέρεσαι πάντως για εισητήρια για το ποδόσφαιρο στους Ολυμπιακούς να μου το πεις έγκαιρα. Θα ξέρεις βέβαια ότι θα είναι όλοι εδώ(Ronaldo,Ronaldinho,Roberto Carlos,Kaka etc.).
Όσο για τον Βασίλυ και κει μέσα έπεσες. Τώρα είμαι γύρω στα 120 κιλά αλλά πολύ σύντομα θα είμαι στα κυβικά του. Είναι ο άντρας που σέβομαι περισσότερο από όλους στον πλανήτη γιατί είναι πολύ πιο έξυπνος από πολλά μεγάλα μυαλά. Μια ευφυία που δυστυχώς είναι πολύ παραπάνω ανθρώπινη από το κανονικό.
Ζητώ συγγνώμη από τους λοιπούς χρήστες για τα όσα ακατανόητα μπορεί να διάβασαν σ'αυτό το μήνυμα. Ελπίζω πάντως ο ΝΟΜΙΜΟΝ να κατάλαβε(δεν υπάρχει περίπτωση να έγινε το αντίθετο!).
Σας στέλνω την αγάπη μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 07:08:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
Άφησα το yahoo να διαλέξει το δικό μου nic....
Έτσι για να το πω κι αυτό, διότι κάποτε με ξαναρώτησαν.
Σας χαιρετώ φιλικά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 10:46:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Άφησα το yahoo να διαλέξει το δικό μου nic....

Tι πεζό!
Ξενέρωσα τελείως...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 13:21:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
quote:

quote:
Άφησα το yahoo να διαλέξει το δικό μου nic....

Tι πεζό!
Ξενέρωσα τελείως...


Φιλεναδούλα φαντάσου να έκανα και κάθε φορά νέο nick....Πα,πα,πα...
Σαν Κριός που είμαι, (ολίγον τσαπατσούλα στο γραφείο μου), θα τα έκανα θάλασσα . Έτσι προχωρώ ... με τι ίδιο nick!
Σε χαιρετώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 18:18:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το δικό μου το επέλεξαν 2 άνθρωποι που αγωνίζονταν για
την ελευθερία,σε κάποιες άλλες δύσκολες εποχές.Η αλήθεια είναι ότι πολλές φορές μέχρι τώρα προσπάθησαν να το αλλάξουν κόβοντας συλλαβούλες έτσι για ευκολία(!!!)<Ρίτσα,Ρία, Λία)
Αυτό δεν κάνουν και με το ιδανικό?
Το χρησιμοποίησα εδώ γιατί κι εγώ(τα γονίδια βλέπετε),σε πιο εύκολες εποχές ίσως, όπως η δική μας, πιστεύω στην ελευθερία του λόγου, της έκφρασης κλπ.
Και τo forum για μένα είναι έκφραση!!!

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy