ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Ψευδώνυμο…..Γιατί το επιλέξατε ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
sparverius
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
94 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 20:12:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sparverius  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Falco Sparverius (ή sparrow hawk / αετός-σπουργίτι): ο μικρότερος σε μέγεθος αετός, με ύψος περίπου 30 cm, τρέφεται με μικρά έντομα και ποντίκια.

Η επιλογή δεν σημαίνει κάτι προσωπικό, απλά μου έκανε εντύπωση η αντίθεση μεταξύ του αετού και του σπουργιτιού, ακουγόταν καλά και στα αυτιά μου, ε... αυτό ήταν.

Φιλικά,
sparverius

Edited by - sparverius on 28/01/2004 20:14:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 22:11:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάτησα εκεί που λέει εγγραφή, μετά εκεί που πήγαινα να γράψω το email μπήκαν κατά λάθος κάτι ασυναρτησίες, μετά άνοιξε ένα πρόγραμμα πάτησα ctrl alt delete και το έκλεισα εκεί που σκεφτόμουν τι να γράψω πατήθηκε το enter πετάχτηκαν 2-3 παράθυρα αναβόσβησε η οθόνη έκανε restart ο Η/Υ και όταν μπήκα στα email είδα ένα από το esoterica.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Θεομήστωρ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2005, 22:51:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Θεομήστωρ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Θεομήστωρ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Θεομήστωρ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Θεομήστωρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΕΟΜΗΣΤΩΡ=ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΙΣΟΥΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2005, 23:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΩΗΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΤΟΥΣΙΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΘΕΟΣ ΣΕ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΤΕ

ΠΑΡΕΜΕΙΝΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2005, 21:35:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντα ήμουν περίεργος και κατέληξα στο ότι για να βρεις το «θησαυρό*» πρέπει να κοπιάσεις.

Τα «καλά» είναι θαμμένα βαθιά, γιατί αν ήταν επιφανειακά και εύκολα θα τα είχαν όλοι ,πρέπει λοιπόν να κοπιάσεις για να τα βρεις , γιαυτο
«σκάψε βαθιά».

Για την συνεχεία τώρα συμβαίνει το εξής:

Αν βρεις κάτι που αξίζει θα πρέπει να το προστατεύσεις από τους εποφθαλμιούντες ή

μπορεί να τύχει να σκαλίζεις κάτι απαγορευμένο και σε πάρουν είδηση οι «φύλακες» , γιαυτο
«Τρέξε γρήγορα».

----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/03/2005, 21:41:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πάντα ήμουν περίεργος και κατέληξα στο ότι για να βρεις το «θησαυρό*» πρέπει να κοπιάσεις.

Τα «καλά» είναι θαμμένα βαθιά, γιατί αν ήταν επιφανειακά και εύκολα θα τα είχαν όλοι ,πρέπει λοιπόν να κοπιάσεις για να τα βρεις , γιαυτο
«σκάψε βαθιά».

Για την συνεχεία τώρα συμβαίνει το εξής:

Αν βρεις κάτι που αξίζει θα πρέπει να το προστατεύσεις από τους εποφθαλμιούντες ή

μπορεί να τύχει να σκαλίζεις κάτι απαγορευμένο και σε πάρουν είδηση οι «φύλακες» , γιαυτο
«Τρέξε γρήγορα».

----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!


άμ, καλά το έλεγα εγώ.

"Ταιριάζεις" απόλυτα στα δρώμενα του κλάμπ μας... !



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2005, 02:21:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ταιριάζεις" απόλυτα στα δρώμενα του κλάμπ μας... !


έχει και συνδρομή κακιοτατε?


----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2005, 06:13:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΡΙΣΝΑ : Η μετανσάρκωση του Ουράνιου Βισνού

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2005, 07:33:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

έχει και συνδρομή κακιοτατε?

Οχι δα !

Ουτε ζητάμε από συμμετέχοντες να αυτο-εξευτελιστούν


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2005, 15:08:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διάλεξα τον θεό του ανέμου διότι μπορώ να γίνω ευχάριστος και ευεργετικός σαν την αύρα και δυσάρεστος και καταστροφικός σαν την θύελα!
Είμαι και ιστιοπλόος...
Είμαι και λίγο πσώνιο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
scar_face
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
183 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2005, 18:33:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scar_face  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το δικό μου πάλι αποτυπώνει απλά την πραγματικότητα :)
Το έγραψα στα Αγγλικά γιατί είναι πιό όμορφη λέξη (ηχητικά) και πιό σύντομη έκφραση από την αντίστοιχη Ελληνική.
Αν το έγραφα στα Ελληνικά βέβαια θα έμοιαζε με Ινδιάνικο όνομα : "Σημαδεμένο Πρόσωπο" :)

Πέσμου τι κάνεις αυτό που τρως και θα σου πως τι άνθρωπος είσαι.
Αλλοι το κάνουν ξιγκι και λίπασμα, άλλοι το κάνουν χαρά και ζωή και άλλοι το κάνουν ΘΕΟ.
.|.

Edited by - scar_face on 23/03/2005 18:41:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2005, 19:05:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω δε ξερω πως μου 'ρθε...μπορει να φταινε οι παραισθησεις ...η παλι η σοκολατα...

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/03/2005, 19:10:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
...η παλι η σοκολατα...

ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ....
ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΕ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΑΤΑ....?????
ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΜΟΝΟ ΠΑΓΩΤΑ.....
ΤΕΣΠΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΥΡΟ/ΑΣΧΕΤΟ (ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ) ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΤΣΑΡΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ.....
ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

silverwhisper
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
286 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/03/2005, 22:22:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους silverwhisper  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μη το λες...
εγω ακομα υποφερω...με τη ναρκωση στο μαγουλο...δε μπορω να μιλησω σαν ανθρωπος...ακου 'κει απονευρωση...
εδω ολοκληρο νευρο καταστραφηκε,στην επιλογη του nickname θα κολλουσαμε? απορω πως καταφερα και ειπα το κειμενο με τη μπουμπουλινα,χωρις να με περασουνε για αγελδα(απ' το μουγκρισμα).

Δεν χρειαζεται να ξυπνας το πρωι αν δε σκοπευεις να αλλαξεις τον κοσμο...
Δεν ειναι τοσο το τι θα κανεις εσυ μεσα σε λιγα χρονια,μα αν ο χρονος δεν μπορει να κανει τιποτα σε σενα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2005, 18:33:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν έχω σκεφτεί το λόγο για τον οποίο διάλεξα αυτό το nickname...

Ίσως επειδή το οξυγόνο είναι κάτι που δίνει ζωή...σαν και εμένα!!!!! Χα χα χα χα χα χα!!!!!

lol

:))))))))))))))))))))

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2005, 20:57:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς το Ξωτικούλα αποτελεί απλά ευσεβή πόθο.
Για τους παράλληλους κόσμους,
για τα πνεύματα της φύσης,
για την ανεμελιά,
και το μόνο που έχω από ξωτικό είναι ότι είμαι πειραχτήρι
και ότι δεν θα γεράσω ποτέ.
Αν και (νομίζω)ο Μοζ με είπε κάπου Ξωτικάκι και μου άρεσε πολύ περισσότερο,
αλλά ήταν ήδη αργά.
Οι λατινικοί χαρακτήρες χρησιμοποιήθηκαν γιατί νόμιζα πως έτσι έπρεπε.
Φιλικά Ξωτικούλα

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stemix
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/06/2005, 21:50:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stemix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα με έφαγε το control+paste. Κατά λάθος έκανα επικόλληση του mail μου στο πεδίο για το nick και ξέχασα να το σβήσω. Ύστερα ξέχασα και τι ήθελα να βάλω και όταν το θυμήθηκα, βαριόμουν να το αλλάξω. Με λίγα λόγια, είμαι για τα μπάζα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 03:02:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
!thanx,Oxygen_girl!
ανεβασες τυχαια το θεμα αλλα ετσι ανακαλυψα-τυχαια επισης καθως ξαναδιαβασα ολο το τοπικ -ενα λινκ που εψαχνα και το ανεφερα στη φιλη Αμαλια σε αλλο τοπικ!!!
plus? ...θυμηθηκα τα παλια.)
--τα χρονια της αθωοτητας--

cprtght@tm@2005

Edited by - ΑΤΜΑ on 11/06/2005 03:03:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 13:42:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλλα ηθελα αλλα τα ειχαν αλλοι ,οποτε νευριασα και εβαλα αυτο απο κατι που διαβαζα πριν.Τελικα ομως το αγαπησα .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
xifomaxos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
83 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 16:03:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xifomaxos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο Δρομος του Ξίφους ήταν τα πάντα για τους αρχαίους Σαμουράι. Το ξίφος ήταν η ψυχή τους και η ψυχή τους ήταν στο ξίφος.
Το επέλεξα γιατί παραπέμπει σε πολεμιστή και παρόλο που δεν έχω ιδέα από ξιφασκία νομίζω ότι πρέπει να ζήσω την ζωή μου σύμφωνα με τους κώδικες ενός πολεμιστή. Επιπλέον δεν δηλώνει φύλο, αφήνει ένα μυστήριο και αυτό μου αρέσει...

ΕΝΑ ΣΠΑΘΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΧΩΡΙΣ ΤΙΜΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oxygen_girl
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
278 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 20:02:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oxygen_girl  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

!thanx,Oxygen_girl!
ανεβασες τυχαια το θεμα αλλα ετσι ανακαλυψα-τυχαια επισης καθως ξαναδιαβασα ολο το τοπικ -ενα λινκ που εψαχνα και το ανεφερα στη φιλη Αμαλια σε αλλο τοπικ!!!
plus? ...θυμηθηκα τα παλια.)


Ok!
Χαίρομαι που βρήκες αυτό που έψαχνες! :)

-----------------------
"I have no master. I am CHAOS!"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deghar Adhark
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Fiji
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 20:18:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deghar Adhark  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το nick αυτο το επελεξα για λογους δικους μου.

δεν ειναι απλως ενα ονομα,με καποιος συνδυασμου οδηγει στην πραγματικη μου ταυτοτητα.ειναι ομως πολυ δυσκολο να το βρει καποιος.

το εχω φτιαξει ετσι που να μην πηγαινει καποιου το μυαλο εκει.ειναι πολυ απλο και πολυ περιπλοκο ταυτοχρονα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 21:08:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΤΕΛΙΚΑ.
ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ.
ΤΑ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΤΙΜΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΟ ΙΔΙΟ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

michis
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 22:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους michis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εμενα ειναι παρατσουκλι.απο το Μιχαλης.....πειτε τη γνωμη σας:http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6497Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 00:16:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή γύριζα πολύ καιρό στο φόρουμ

διαβάζοντας χωρίς να έχω γίνει μέλος

Και βασικά δε φαινόμουν άρα σα σκιά!

Είπα τι σκιά ???

Τι άλλο e_shadow!!!


Δε ζυγιάζω, δε μετρώ , δε βολεύομαι ! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 03:17:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΨΕΥΔΩΝΥΜΑ; ΨΕΥΔΩΝΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΑΣ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ixwr
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
117 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 03:21:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ixwr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω καπου διαβασα για το ΙΧΩΡ αλλα τωρα οθτε καν θυμαμαι τι σημαινει......χμμ....food for thoughΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Oculatis Abis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
404 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 14:27:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oculatis Abis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ιχώρ ήταν το "θεϊκό αίμα" που έτρεχε μέσα στον Τάλω, ένα από τα αρχαία Ελληνικά ρομπότ. Όπως είπες food for thought...

sub rosa

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
νιντζα
Μέλος 2ης Βαθμίδας


230 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 02:42:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους νιντζα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τραβα στο περο αομομιξειας του αποψεις-προτασεις και θα καταλαβεις γιατι εβαλα ψευδωνυμο που να κρυβει το ονομα μου.γιατι επελεξα το νιντζα?συνηθως τα κλισε ψευδωνυμα ειναι <πιασμενα> απο παλαιοτερους στα φορουμ,οποτε εβαλα κατι που φανταστηκα οτι δεν θα ειχε επιλεγει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Demon_LordGR
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
139 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/07/2005, 04:50:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Demon_LordGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το δικό μου nick το σκαρφίστηκα γιατί είμαι υπέρ της άποψης "καλύτερα άρχοντας στη Κόλαση,παρά δούλος στον Παράδεισο"προτεινώ τους δαίμονες απο αγγέλους και μου αρέσει να είμαι άρχοντας.άρα Demon_Lord και το GR απο την καταγωγή μουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy