ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 25 Mαρτίου 2016-25 Μαρτίου 2023:Η επταετία του Αντίχριστου!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 22
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2016, 14:43:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οντως,και να φωναζετε,εχετε δικιο!Η 6η Δεκεμβρη του 2015 δεν βγηκε,ηταν αποτυχια ''ολκης''!
Αλλα η 25 Μαρτη του 2016,ΘΑ ΒΓΕΙ!

Aυτη ειναι η μερα που θα εμφανιστει ο ΕΚΛΕΚΤΟΣ!Οι λογοι ειναι παρα πολλοι,πολλοι περισσοτεροι απ'οσο μπορει να σκεφτει καποιος!
Γιατι δηλαδη,ο πονηρος,διαλεξε την 25η Μαρτη απο την 6η Δεκεμβρη για να κανει την θριαμβευτικη εμφανιση του!Επομενο μηνυμα.....

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2016, 14:54:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ολο θεμα της παρατασης των 3 μηνων,εχει να κανει με την ''αργοπορια'' της εναρξης των πολεμικων γεγονοτων στην Μεση Ανατολη.....Η αργοπορια αυτη,εφερε την προσδωκομενη εμφανιση αυτου,3 μηνες αργοτερα απο τον αρχικο υπολογισμο,που δεν ηταν λαθος τελικα,αλλα 3 μηνες ''αστοχος''....Τι να κανουμε,παντα ελεγα και λεω,οτι δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα οποτε θελουμε,στο πιατο,αλλα μονο οταν οντως θα γινουν τα γεγονοτα!Το ακρως ενθαρραντικο ειναι οτι στις 30 Σεπτεμβρη του 2015,ειχαμε πραγματι την εναρξη,του διαστηματος 5 μηνων και 27 ημερων που θα καταληξει στην παρουσιαση του Μεγαλου Παικτη,ακριβως στην ημερομηνια της 25η Μαρτιου του 2016,για να ξεκινησει την 7ετια του,until the end of the world!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2016, 15:01:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tα πραγματα αποτελουν ''αλληλουχια'' και εχει να κανει με τον τροπο και τον σκοπο που θα θελησουν οι ανθρωποί του να τον παρουσιασουν στον κοσμο,επειτα απο 27 μερες ''παγκοσμιου Αρμαγεδδωνα'',στην περιοχη της Συριας (οπου ηδη μαινεται ο πόλεμος),αφου συμπληρωθει το 5μηνο,αφου φτασουμε και στην τελικη 27η μερα μετα το 5μηνο.....
Η 25η Μαρτιου εχει ιδιατερο ''φορτιο'' πανω της,εχει ιδιατερα χαρακτηριστικα και αποτελει σαφη ενδειξη (αλλα και αποδειξη θα μπορουσες να πεις) οτι ο Θεος θα θελησει να ξερουμε ποτε θα ερθει το τελος του κοσμου,7 ημερολογιακα ετη ΠΡΙΝ αυτο γινει!
Αυτο απανταει και στους ξερολες του ''ουδεις γνωριζει'',γιατι αν δεν ηθελε ο Θεος να γνωριζουμε,δεν θα αφηνε τον Αντίχριστο και αντιθετο του,να εμφανιστει 25 Μαρτιου,αλλα θα επελεγε αλλη ημερομηνια....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2016, 15:15:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η 25η Μαρτιου,ειναι η ημερομηνια που αναστηθηκε ο Χριστος(μηνας Νισσαν,Μαρτης-Απριλης παντα στο δικο μας ημερολογιο).Οπως εχω αναφερει και παλαιοτερα,υπαρχει κειμενο ενος Αγιου (του Αγιου Δαμασκηνου,επισκοπου Αρτης) που αναφερει οτι ειναι και η 25η Μαρτη,η ημερομηνια εκεινη που θα γινει και η Κοινη Ανασταση των Νεκρων,στην Δευτερα Παρουσια του Χριστου,στην συντελεια του κοσμου!

Ετσι,λοιπον,το μεγαλο ''λαμογιο'' τι σκεφτηκε;;;

ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 25 ΜΑΡΤΗ,ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΓΩ,ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ,προκαταβαλλωντας το γεγονος αυτο,ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟΝ ΙΗΣΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΝΟΥΣ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2016, 15:34:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ετσι λοιπον,βγαινει και η λεγομενη ''7ετια του Αντίχριστου'',με 25 Μαρτη 2016 εναρξη και 25 Μαρτη 2023 ληξη,θα τον εχουμε δηλαδη αναμεσα μας,για 7 ακριβως ημερολογιακα ετη,μεχρι να ερθει ο πραγματικος Χριστος για την Κριση και να τον ριξει,μαζι με τους οπαδους του,στην λιμνη του πυρρος,στην αιωνια καταδικη,σε μολις 7 χρονια απο σημερα,και αφοτου θα εχουν συντελεσθει ολα τα γεγονοτα που περιγραφει γλαφυρως η Αποκάλυψη.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2016, 22:54:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος Απεστάλη: 09/01/2016, 14:43:18
Οντως,και να φωναζετε,εχετε δικιο!Η 6η Δεκεμβρη του 2015 δεν βγηκε,ηταν αποτυχια ''ολκης''!
Αλλα η 25 Μαρτη του 2016,ΘΑ ΒΓΕΙ!

Aυτη ειναι η μερα που θα εμφανιστει ο ΕΚΛΕΚΤΟΣ!Οι λογοι ειναι παρα πολλοι,πολλοι περισσοτεροι απ'οσο μπορει να σκεφτει καποιος!
Γιατι δηλαδη,ο πονηρος,διαλεξε την 25η Μαρτη απο την 6η Δεκεμβρη για να κανει την θριαμβευτικη εμφανιση του!Επομενο μηνυμα.....

Χριστιανός Ορθόδοξος Απεστάλη: 09/01/2016, 15:15:51
Η 25η Μαρτιου,ειναι η ημερομηνια που αναστηθηκε ο Χριστος(μηνας Νισσαν,Μαρτης-Απριλης παντα στο δικο μας ημερολογιο).Οπως εχω αναφερει και παλαιοτερα,υπαρχει κειμενο ενος Αγιου (του Αγιου Δαμασκηνου,επισκοπου Αρτης) που αναφερει οτι ειναι και η 25η Μαρτη,η ημερομηνια εκεινη που θα γινει και η Κοινη Ανασταση των Νεκρων,στην Δευτερα Παρουσια του Χριστου,στην συντελεια του κοσμου!

Ετσι,λοιπον,το μεγαλο ''λαμογιο'' τι σκεφτηκε;;;

ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 25 ΜΑΡΤΗ,ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΓΩ,ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ,προκαταβαλλωντας το γεγονος αυτο,ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟΝ ΙΗΣΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΝΟΥΣ!!!!

Χριστιανός Ορθόδοξος Απεστάλη: 09/01/2016, 15:34:23
Ετσι λοιπον,βγαινει και η λεγομενη ''7ετια του Αντίχριστου'',με 25 Μαρτη 2016 εναρξη και 25 Μαρτη 2023 ληξη,θα τον εχουμε δηλαδη αναμεσα μας,για 7 ακριβως ημερολογιακα ετη,μεχρι να ερθει ο πραγματικος Χριστος για την Κριση και να τον ριξει,μαζι με τους οπαδους του,στην λιμνη του πυρρος,στην αιωνια καταδικη,σε μολις 7 χρονια απο σημερα,και αφοτου θα εχουν συντελεσθει ολα τα γεγονοτα που περιγραφει γλαφυρως η Αποκάλυψη.....



Βρε Χριστιανέ Ορθόδοξε, γιατί αγόρι μου δεν τα παρατάς, και να κοιτάξης να φτιάξης την ζωή σου? Αφού βλέπεις ότι όλες οι μέχρι σήμερα προβλέψεις σου έχουν διαψευσθεί παταγωδώς. Τώρα σε μια απέλπιδα προσπάθεια, ανακάλυψες νέα ημερομηνία τραβηγμένη από τα μαλλιά, την οποία σίγουρα περιμένει η ίδια τύχη με τις προηγούμενες. Θα βάλης επιτέλους λιγουλάκι μυαλό, να πας σε έναν ειδικό να σε βοηθήση να απαλλαγής από τις εμμονές σου, ή θα συνεχίσης να βρίσκης δικαιολογίες για νέες ημερομηνίες στο διηνεκές? Σε προειδοποίησα ότι αν συνεχίσεις έτσι, θα είναι εις βάρος της ψυχικής σου υγείας.

*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2016, 23:45:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαμένε, επειδή δεν πάει άλλο, έστειλα mail στον πατέρα Μεθόδιο του Αγίου Ορους.

Του αναφέρω πως διαδίδεις την έλευση του Αντίχριστου, ανήμερα του Ευαγγελισμού της Θεοτόκου.

Οποία βλασφημία!!

Ετοιμάσου για αφορισμό, από την Ορθόδοξη Εκκλησία με την υποστήριξη του Πατριαρχείου Μόσχας.

Και ξέρεις οι Ρώσσοι δεν αστειεύονται σε θέματα θρησκείας.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2016, 08:45:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sesostris,είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει, αλλά συμβαίνει! Καθε φορά που διαψευδεται μια ημερομηνία, είμαι ακόμα πιο σίγουρος για την επόμενη! Το 2012-2013 ήμουν 100% σίγουρος, τον Δεκέμβρη του 2015 ήμουν 1000% σίγουρος, και τώρα για τις 25 Μαρτίου είμαι 1 εκατομμύριο τα εκατό σίγουρος!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Συνοδινός.1
Μέλος 2ης Βαθμίδας


336 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 02:21:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ είμαι 99% βέβαιος, πως αυτοσαρκάζεσαι "Χ.Ο".
Κοροϊδεύεις, με τον δικό σου τρόπο, την θρησκεία και τους προφήτες και νομίζω ότι το διασκεδάζεις αφάνταστα.
Δεν είσαι τόσο χαζός, όσο θέλεις να δείχνεις ΧΟ.
Μπορώ να σε φανταστώ να κρυφογελάς πίσω από τον υπολογιστή σου, κάθε φορά που χάνεται μια ημερομηνία, από μια δήθεν προφητεία.
Το μάτι σου γυαλίζει ΧΟ! Δεν είσαι ο μικρός, ανόητος και αφελής Χριστιανός.
Μπορώ να δώ ακόμη και τον τρόπο που γελάς, με όλους εκείνους, που προσπαθούν μάταια να σε "σώσουν" από την πλάνη σου και την γελοιότητά σου.
Είσαι αλεπού ΧΟ..!
Έχεις επιλέξει για τον εαυτό σου, το ρόλο του παντελώς αγαθού και κακομοίρη χριστιανού, που πέφτει "τάχα" θύμα της θρησκείας του.
Φοβερά έξυπνο ΧΟ, σε παραδέχομαι! Συγχαρητήρια! Καλό το έργο και τα ντεκόρ.
Μπορείς να κοροϊδεύεις επί μήνες, ακόμη και επί χρόνια, τους δήθεν προφήτες και τις προφητείες. Πάντα το ίδιο αργά, το ίδιο υπομονετικά και το ίδιο μεθοδικά και μελαγχολικά. Σελίδα την σελίδα, θέμα το θέμα. Όμως, δεν πείθεις πια, ΧΟ..!
----
Αφήνω όμως, ανοιχτό και το ενδεχόμενο να είσαι πραγματικά ένα φυτό, με νοημοσύνη χλόης.

Edited by - Συνοδινός.1 on 13/01/2016 02:23:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 02:44:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φραγκάκια βγάζει ο άνθρωπος, αλλά δεν έχει στα αλήθεια επιχειρηματικό μυαλό. Του έκανα μερικές προτάσεις για επέκταση των δραστηριοτήτων του στα λευκά είδη και τις μικροσυσκευές, και με έγραψε κανονικά.

Υ.Γ. ΧΟ, έχω και νέες προτάσεις. Να επεκταθούμε στον χώρο των γυναικείων εσωρούχων. Θα ποστάρω δείγματα, να δεις τί ακριβώς εννοώ.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Συνοδινός.1
Μέλος 2ης Βαθμίδας


336 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 02:59:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το να επιλέγει να πουλά κανείς στους πιστούς, ναι πράγματι DSM, δεν χρειάζεται μυαλό.
Όμως, είναι η πιο σίγουρη, εύκολη και ατέλειωτη επένδυση.
Πως το είπε ο άλλος; Μεγάλη πραμάτεια ο Θεός, τελειωμό δεν έχει..!
Γιατί να ρισκάρει κανείς αλλού;
Άσε που οι γυναίκες τα ψειρίζουν πολύ τα ρούχα. Τα κοιτούν από δω, τα εξετάζουν από κει. Πάνε και στα παρα-δίπλα μαγαζιά. Βρομοδουλειά.
Ενώ την πίστη, ούτε την ψειρίζουν, ούτε την εξετάζουν, ούτε την δοκιμάζουν, ούτε την αλλάζουν, ούτε την επιστρέφουν.

Edited by - Συνοδινός.1 on 13/01/2016 03:17:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 03:17:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε Συνοδινέ, μας θυμήθηκες για να μου χαλάσεις την μπίζνα? Έλεος...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Συνοδινός.1
Μέλος 2ης Βαθμίδας


336 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 03:19:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη DSM, αλλά εδώ μέσα, θα είμαστε αυστηροί και μεταξύ μας..!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 03:21:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατάλαβα. Και μετά μας φταίει ο Σκουρλέτης για την Eldorado Gold...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Συνοδινός.1
Μέλος 2ης Βαθμίδας


336 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 03:30:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην ξύνεις πληγές με την Χαλκιδική DSM, καθώς βρέθηκα αρκετές φορές στην Ιερισσό και στην Μ. Παναγιά. Πήγα, είδα και συγχύστηκα..!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 03:38:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω για τις συγχύσεις σου, αλλά εδώ πας να μου κάνεις μεγάλη ζημιά.

Έχω stock κάτι καταπληκτικές μικροσυσκευές "προσωπικής ομορφιάς"- ξέρει ο Carmel, που ψάχνεται με αρχαιοελληνικούς φαλλούς-, κι έλεγα να τους κάνουμε σετάκι με το Ωρολόγιον Ωμέγα.

Έλεγα να βγάλουμε και μια σειρά προφητείες του γνωστού και σύγχρονου αγίου, με κάτι καταπληκτικές ζαρτιέρες Triumph.

Νοιώσε ρε Συνοδινέ. Είναι δύσκολες οι εποχές. Μη μου μείνει και το απόθεμα...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Συνοδινός.1
Μέλος 2ης Βαθμίδας


336 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 04:16:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εάν είναι να συνδυάσεις την πίστη με το γυναικείο εσώρουχο και τα ερωτικά αξεσουάρ, τότε αλλάζει το πράγμα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 04:31:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι σου λέω. Και δεν θα πουλάμε σε ζευγάρια. Σε άνδρες μόνους, ή σε γυναίκες μόνες. Το σλόγκαν θα είναι:

Για όσους εκτιμούν πραγματικά τον εαυτό τους!

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 04:44:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ή εναλλακτικά:

Η ευτυχία είναι στο χέρι σας!

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 08:24:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συνοδινε, τίποτα από όλα αυτά που ειπες δεν είμαι!Αυτό που είμαι είναι θύμα των εσχατολογικών προβλέψεων επιτηδειων,που τις πίστεψα για αληθινές!Πάντα ευκολόπιστος,πάντα αφελής, πάντα θυμα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 09:25:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Υ.Γ. ΧΟ, έχω και νέες προτάσεις. Να επεκταθούμε στον χώρο των γυναικείων εσωρούχων. Θα ποστάρω δείγματα, να δεις τί ακριβώς εννοώ.


Εχω κι εγώ κάποιες ιδέες. Να βρεθούμε να φτιάξουμε το business plan:


Θα στοχεύσουμε σε συγκεκριμένο χώρο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 13:26:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aλλα να βρε παιδιά,δεν είναι δυνατόν οι ημερομηνίες που δώσανε,να ταιριάζουν τόσο "τελεια" μεταξύ τους και στο τέλος να μην βγαίνουνε!Με κοροϊδεύει ο Θεός! Με κάνει να εξοντωνομαι στους υπολογισμούς, να προσμετραω κάθε δυνατή παράμετρο,να βρίσκω το άψογο αποτέλεσμα και σαν χάνος να βλέπω την ημερομηνία να περνάει χωρίς να συμβαίνει τίποτε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 14:24:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Με κάνει να εξοντωνομαι στους υπολογισμούς

Σε άλλο πράγμα εξοντώνεσαι. Όχι στους υπολογισμούς.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 14:34:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, ψάχνει τρόπο να αφαιρέσει το t από την γνωστή παλινδρομική κίνηση.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 16:16:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM,
οι υπολογισμοι ειναι οντως ''εξοντωτικοι'',με την εννοια της καταμετρησης των ημερων με το μυαλο,απο το ενα γεγονος στο αλλο,χωρις την χρηση κομπιουτερακιου....Αντε και να μετρησεις τις μερες,αντε και να μετρησεις τους μηνες,αντε και να βρεις ακριβως να ''κουμπωνουν'' το ενα με το αλλο,αντε και να σκεφτεις εναλλακτικα ενδεχομενα,αντε ολα αυτα....Λογω βεβαια ''μαζοχισμου'',εμενα μου αρεσουν πολυ ολα αυτα,το διασκεδαζω....Αλλοι εχουν βρει προγραμματα στο internet να υπολογιζουν μερες,εμενα μου αρεσει με το μυαλο....Δωσε μου χρονικα διαστηματα και ημερομηνιες και παρε μου την ψυχη!(που λενε...)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 17:57:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM

Μάλλον βρήκε τον τρόπο να το κάνει.Πάει το t.

Απίθανη εφαρμογή της ενιαίας άχρονης μηχανικής.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2016, 21:45:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χριστιανός Ορθόδοξος
Aλλα να βρε παιδιά,δεν είναι δυνατόν οι ημερομηνίες που δώσανε,να ταιριάζουν τόσο "τελεια" μεταξύ τους και στο τέλος να μην βγαίνουνε!Με κοροϊδεύει ο Θεός! Με κάνει να εξοντωνομαι στους υπολογισμούς, να προσμετραω κάθε δυνατή παράμετρο,να βρίσκω το άψογο αποτέλεσμα και σαν χάνος να βλέπω την ημερομηνία να περνάει χωρίς να συμβαίνει τίποτε!

Έλα φίλε Χριστιανέ Ορθόδοξε και μην απελπίζεσαι. Σου έχω εδώ κάτι που θα αναπτερώση το ηθικό σου. Απ' ότι λένε οι αγιορείτες πατέρες, όπου να 'ναι, με τη βοήθεια του θεού θα μας πάρει ο διάολος.


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2016, 01:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΟ

Άσε τις εξοντώσεις και τους υπολογισμούς. Θα την κάνουμε την μπίζνα?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2016, 02:02:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΟ

Έχω 1.5tn λουκουμόσκονη, 417 μαστίγια και 587 Κοσμάδες Αιτωλούς σε άριστη κατάσταση. Έχεις καμμιά καλή ιδέα για πακέτο προσφορά?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2016, 02:04:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
413 είναι τα μαστίγια.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2016, 10:32:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM,καλη η πλακιτσα αλλά εγώ μιλάω μόνο σοβαρά!Αντιμετωπιζω την εξής δυσπιστία, ή συντριπτική πλειοψηφεία του κόσμου δεν περιμένει Αντίχριστο ΠΟΤΕ! Εγώ τον περιμένω ΤΩΡΑ!Πως άραγε μπορεί να γεφυρωθεί αυτό το χάσμα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 22 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy