ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 Ο ΣΕΙΡΙΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΘΕΩΡΙΕΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 13
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 01:23:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
διαβάζω το σεντόνι σου και έρχομαι Αμεινία...βούτυρο στο ψωμί μου κι αυτό...

Κάτσε βρε Κώστα. Ξέρεις από πριν δηλαδή, πως είναι βούτυρο στο ψωμί σου? Πώς το κάνεις αυτό ακριβώς?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 01:43:34  Εμφάνιση Προφίλ
Κι επειδή κάποια πράγματα ξεφεύγουν από τον καθένα, ρε Κώστα, έχεις γράψει το παρακάτω στον Νικόμαχο?
quote:
***

Αν πράγματι το έχεις γράψει, γιατί είσαι ακόμα εδώ?

Είναι στις 16/11/2015, 02:51:51, εδώ:
http://esoterica.gr/FORUMS/topic.asp?ARCHIVE=&whichpage=2&TOPIC_ID=11504

Δεν μπορεί. Μάλλον θα έχει κάνει λάθος ο Μπερνάρ.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.

____________________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μήνυμα:
Αφαιρέθηκε η αναπαραγωγή της ιδιαίτερα υβριστικής φράσης

21/04/2016Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 01:50:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
Έρχεται σεντόνι...αλλά πριν ξεκινήσω το σεντόνι...μωρή ξευτύλα Αμεινία...τι αηδιαδτικό σεντόνι είναι αυτό ρε μαλάκα...με ξέρεις κι από χθες...που γύρισες και μού είπες ότι "κουβαλάω κόμπλεξ" (χωρίς να σε έχω προκαλέσει)...και με το ζόρι κρατήθηκα...ρε φουκαριάρη που θα μού κάνεις και ψυχογράφημα...ομολογώ το μειλίχιο ύφος σου με είχε μπερδέψει...αλλά τελικά οι μειλίχιοι είναι και οι πιο μυστήριοι...και εσύ Dsm άσε τις διπλωματικές πουστιές...ατσαλάκωτος και βαρετός μια ζωή...δηλαδή έλεος με αυτή την κλίκα...αηδία...ρε φορέστε κανά παντελόνι γελοίες, που μού έρχεστε όλες μαζί...


Aitherovammon και Dying Incubus, λυπάμαι...επικράτησε ο βόθρος πάλι...έχω ζητήσει στο παρελθόν να διαγραφώ αλλά δεν το κάνατε...ίσως επειδή είμαι αποδεδειγμένα το σοβαρότερο μέλος εδώ μέσα...και πάλι αυτό δεν είναι δικαιολογία...ωστόσο πρέπει να συζητηθούν κάποια πράγματα...


Αυτή η κλίκα θα μάθει να λειτουργεί σωστά, αλλιώς δεν γίνεται...

Διαφωνείς με τον έναν και τσουπ πετάγεται ο άλλος...
Διαφωνείς με τον άλλον και τσουπ πετάγεται ο τρίτος...
Και στην ανάγκη πετάγονται και οι τρεις μαζί...


Ρε μαλάκες χεστήκαμε για τα κολλητηλίκια σας και τα τσιπουράκια που πίνετε μαζί...εδώ θα μάθετε να λειτουργείτε τίμια και ώριμα...σαν αυτόνομες μονάδες, και όχι σαν γυναικούλες...


ανέχομαι το μαλάκα το Μάριο, αυτό το ρατσιστόμουτρο, αυτό το αμόρφωτο ταγάρι, που τότε με το βίντεο των Ίσις αν τον είχα μπροστά μου θα τού είχα χιμήξει άσχημα του πίθηκα, τότε που έτρεχε ο Dsm να μαζέψει τα αμάζευτα...ανέχομαι αυτό το αυτιστικό άτομο που γράφει αρειμανίως τις πίπες του...και επειδή έρχομαι να εκθέσω την άγνοιά του μού παρεξηγήστε οι φίλοι του....βρε άει στο διάολο μαλάκες...που θα μου την πέσετε όλοι μαζί...επειδή διασύρθηκε ο άλλος από μόνος του τα βάζετε μαζί μου...άι σιχτίρΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 01:55:39  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε Κώστα, δεν μιλάς όμορφα τώρα...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 01:56:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

και ναι ρε μαλάκα, έχω πειστεί για την Αστρολογία ότι λειτουργεί, εγώ όπως και άπειροι σοφοί άνδρες στην ιστορία που και να στους πω δεν θα έχεις ιδέα βλάκα...και καμία σχέση η δική μου αστρολογία με αυτή των περιοδικών, αλλά βλέπεις αυτή ήταν η παντιέρα του Νικόμαχου επειδή έτρεμε να μπει σε σοβαρό διάλογο μαζί μου...


για τον Κηφέα άστο, είσαι εκτός...λές την ίδια ακριβώς φοβερά προσβλητική μαλακία που μου είχε πει και ο Dsm, ότι "τι κακό του έκανες, και δεν ντρέπεσαι"...και συ χαμπάρι δεν πήρες...επί έξι χρόνια έκανε συστηματική λογοκλοπή ο άλλος...δεν το παραδέχτηκε ποτέ...και πούλαγε τρέλα μέχρι τέλους...και κακώς δεν βγήκε να πει κάποιος διαχειριστής ότι έχω δίκιο, διότι έτσι μού βγαίνατε οι άλλοι να με κράξετε γελοίοι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 01:57:25  Εμφάνιση Προφίλ
Πάλι δεν μιλάς όμορφα...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:00:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

στο χω ξαναπεί Μάνο, τότε που σε έβριζα...δεν 'λερώνομαι' απ'όλο αυτό...και πάντα, ακόμα και στα πιο χοντρά μπινελίκια μου, η κριτική μου είναι εύστοχη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:07:28  Εμφάνιση Προφίλ
Ναι βρε Κώστα, αλλά αυτό:
quote:
***

στις 16/11/2015, 02:51:51, εδώ:
http://esoterica.gr/FORUMS/topic.asp?ARCHIVE=&whichpage=2&TOPIC_ID=11504

είναι πολύ χοντρό. Κι όσα έγραψες στα δύο προηγούμενα posts, για πουστς, επίσης. Μήπως να ξανασκεφτείς τα σκορ, τα διπλά και γενικώς τη στάση σου?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


____________________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μήνυμα:
Αφαιρέθηκε η αναπαραγωγή της ιδιαίτερα υβριστικής φράσης

21/04/2016Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:08:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

Ο άλλος ο ψεκασμένος λούφαξε...άρχισε να με βρίζει επειδή τού έκανα μία πάρα πολύ εύλογη ερώτηση, από αυτόν ξεκίνησε όλο και τώρα κρύβεται...και τι κάθομαι και ασχολούμαι τώρα με τον ταλαίπωρο...ένας ταλαίπωρος φουκαράς είναι που στο ταβερνείο και τον καφενέ παραμυθιάζει τους φίλους του για τα κονέ που έχει στο σερν και τη νάσα...έλα όμως που έχω δεθεί μ'αυτό το φόρουμ οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να τρώω στη μάπα τον ψεκασμένο...που για κάποιο λόγο είναι διαρκώς συνδεδεμένος, δουλειά δεν έχει, και εμείς τι φταίμε!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:12:06  Εμφάνιση Προφίλ
Κανείς δεν φταίει για τίποτα Κώστα.

Απλά, είναι εντελώς γνωστό, πως για κάθε πoυτάνα που βγαίνει στο κουρμπέτι, υπάρχουν δέκα πιο παλιές στην πιάτσα. Η έπαρση είναι κακό πράγμα. Καταστροφικό ενίοτε.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:13:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

Ρε Μάνο γίνεσαι πάρα πολύ γλοιώδης...τόσο πολύ θες να διαγραφώ? Και με τον Πύρινο το ίδιο κάνεις, επαναλαμβάνεις μηνύματα και πασχίζεις να κάνεις τους συντονιστές να τον διαγράψουν...Πάντα έτσι ήσουν? Το καλό παιδί που μαρτυράει τα βρωμόλογα των άλλων...έλα ρε, αυτό είναι ό,τι πιο γλοιώδες και βαρετό...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:14:59  Εμφάνιση Προφίλ
Υπερφίαλα πράγματα!

Αλήθεια υπάρχουν μυαλά, πάνω από την σκούφια?

Kostman ο Τιμωρός!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:19:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

την αυτοκριτική μου την έχω κάνει προ πολλού (όσον αφορά το φόρουμ)...κουβαλάω και εγώ έναν ναρκισσισμό, μία ξερολίαση, και μία κουραστική αναλυτικότητα...και επίσης δεν αφήνω τίποτα να πέσει κάτω...


Το κακό με σας όμως ξεκίνησε από τον Οκτώβριο...τότε που μου την πέσατε εσύ και ο Αμεινίας (και κυρίως εσύ)...πάλι αυτή η γελοία κλίκα...μετά το σκηνικό με τον Κηφέα, που το χειρίστηκα εξαιρετικά, αρχίσατε να μού την πέφτετε...

από το 2004 έως το 2015 ήμουν πάντα σοβαρός και ειρηνοποιός...τους τελευταίους μήνες έχω δεχτεί απανωτές επιθέσεις...και γι'αυτό έχω αγριέψει...και θα συνεχίσω...πλέον μπινελίκια θα ακούτε όπου σας πετυχαίνω...και γι'αυτό θα κρατάμε αποστάσεις...ακόμα και με σένα Dsm που τα λες πιο γλυκά και βελούδινα...και υπόψιν, εξαιρώ τον Heretic απ'όλο αυτό...αναφέρομαι σε εσάς τους τρεις...ο Heretic πιθανόν να πάρει το δικό σας μέρος ωστόσο δεν τον βάζω στην ίδια μοίρα, διότι δεν μου έχει κάνει προσωπική επίθεση...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

@ΑΜΕΙΝΙΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:25:05  Εμφάνιση Προφίλ
Συγκρατήσου Ισοακαδημαικέ...

Αντί να ντραπείς λιγάκι βρε,το παίζεις τίγρης?

Σκέψου μονάχα αυτά που είπες περί ξεφτύλα και παντελονιών, αν θες να μου τα πεις κι από κοντά?
Επειδή δε σε κόβω όμως,για πέραν του πληκτρολογίου μάγκα...χαλάρωσε το κορμάκι σου.

Έλα να το ρίξουμε στην πλάκα,μέχρι να κοιμηθούμε:

quote:
επειδή είμαι αποδεδειγμένα το σοβαρότερο μέλος εδώ μέσα

quote:
διαβάζω το σεντόνι σου και έρχομαι Αμεινία...βούτυρο στο ψωμί μου κι αυτό...

quote:
που το χειρίστηκα εξαιρετικά

Δε σου 'χει πει κανείς ότι δεν κάνει να κομπλιμεντάρεις τον εαυτό σου βρε καημένε...Αφήνεις τους άλλους να σου πουν κάνα καλό λόγο.

Να σου πω ρε συ...
Στέλνεις και λουλούδια στον εαυτό σου?

Hint: Πήγαινε για ύπνο.Αύριο θα είναι το ίδιο δύσκολα,αλλά τουλάχιστον θα είσαι ξεκούραστος.

Εγώ πάντως πάω να την πέσω για νάνι.Παίξε με τα υπόλοιπα παιδάκια.

Με καλύτερό σου φάε,πιε και νηστικός κοιμήσου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:25:26  Εμφάνιση Προφίλ
Κώστα, μπορεί να θεωρείς πως είμαι γλοιώδης, επειδή σου δείχνω πως είσαι πολύ χειρότερος από αυτό, που ζητάς από τους συνομιλητές σου να είναι.

Είσαι όμως έξυπνος άνθρωπος και ξέρω, πως αν το σκεφτείς καλά, θα καταλάβεις τελικά το πνεύμα μου.

Κι επειδή το πιστεύω πως έχεις δεθεί με το esoterica, όπως λες, να σου επισημάνω, πως υπάρχουν διαφόρων ειδών "δεσίματα". Με τις επιθέσεις σου σε κανονικά μέλη, όπως ο Κηφέας και ο Νικόμαχος, μοιάζει το "δέσιμό σου", να έχει σχέση με αυτό του νταβαντζή με τα κορίτσια του.

Ξανασκέψου τον ρόλο σου εδώ μέσα. Κι ακόμα περισσότερο, σκέψου πως ούτε κι ο νταβαντζής γαμάει τζάμπα...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:31:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

.και υπόψιν, εξαιρώ τον Heretic απ'όλο αυτό...αναφέρομαι σε εσάς τους τρεις...ο Heretic πιθανόν να πάρει το δικό σας μέρος ωστόσο δεν τον βάζω στην ίδια μοίρα, διότι δεν μου έχει κάνει προσωπική επίθεση...

Αυτό κι αν είναι μαζοχισμός.
Προκαλείς και τον Heretic τώρα.Απλά θέλεις κι από άλλον σφαλιάρες, για να νιώθεις κατατρεγμένος.Να έρθει και ο Κηφέας?

Ξέρεις Κώστα, θα επιμείνω στην τακτική του Μάνου.Σου δίνει πολλά περιθώρια "συμμαζέματος".Γιατί δεν τα εκμεταλλεύεσαι?
Από μένα προσωπικά θα δεις "κόσμιες" βρισιές.Εσύ ξεπερνάς Μαλτέζο αχθοφόρο και όχι μόνο.Είναι κι άλλα ζητήματα εξ' ίσου σοβαρά, τόσο ώστε να δημιουργούν αποστροφή προς το άτομό σου.Ενα από αυτά είναι η έπαρση.Οχι της σημαίας, αλλά του ΕΓΩ.

Εντάξει είσαι μέχρι του σημείου Α.Οπως όλοι μας.
Χαλάμε λίγο μέχρι το Β.Οπως όλοι μας.
Οσοι όμως ξεπερνάμε το Γ, δεν έχουμε άλλοθι.
Εσύ κοντεύεις στο Η.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:39:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

Αμεινία βεβαίως και να βρεθούμε από κοντά, το είχα προτείνει και στους άλλους, και όχι για να πλακωθούμε, μεγάλα παιδιά είμαστε, ούτε και πιστεύω στη βία...το ερώτημα είναι εάν εσύ ή ο Νικόμαχος θα είχατε το θάρρος να μου πείτε από κοντά τις μαλακίες που μου έχετε πει πρώτοι!!! Παπάρια, ούτε που θα τολμάγατε...εδώ μέσα τα λέτε που σάς παίρνει.

Και επειδή το αγαπάω αυτό το φόρουμ, έμπρακτα, αποχωρώ για ένα διάστημα...να βγάλω τους συντονιστές από τον άχαρο ρόλο...δεν είναι εικόνα φόρουμ αυτή...από τη μία τα τρολ και οι βαρεμένοι Χριστιανοί ορθόδοξοι το έχουν κατακλύσει με σκατά, και από την άλλη η κλίκα με το τσιφλίκι της...και εγώ ο γραφικός που δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου...το εσωτέρικα πάσχει από χαμηλό επίπεδο, και εγώ δεν θέλω να μετέχω άλλο...κάποια στιγμή θα επιστρέψω...καληνύχτα κούκλες και κοιταξτε να σοβαρευτείτε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:41:42  Εμφάνιση Προφίλ
Παρεμπιπτόντως Κώστα, ο πρώην Dr και πλέον Πύρινος, έχει σχεδόν, ή μάλλον στο περίπου, διαγραφεί. Δεν καταλαβαίνω γιατί συντάσσεσαι με έναν άνθρωπο πολλαπλών λογαριασμών.

Και για να μην έχεις την απορία, σε καμμία περίπτωση δεν θα ήθελα να διαγραφείς.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:45:41  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
και από την άλλη η κλίκα με το τσιφλίκι της...και εγώ ο γραφικός που δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου...το εσωτέρικα πάσχει από χαμηλό επίπεδο, και εγώ δεν θέλω να μετέχω άλλο...κάποια στιγμή θα επιστρέψω...καληνύχτα κούκλες και κοιταξτε να σοβαρευτείτε...

https://www.youtube.com/watch?v=bP67TwGWUh4

Φιλιά Κώστα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:48:34  Εμφάνιση Προφίλ
Καληνύχτα κυρ-Κώστα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

@ΑΜΕΙΝΙΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:49:53  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Αμεινία βεβαίως και να βρεθούμε από κοντά, το είχα προτείνει και στους άλλους, και όχι για να πλακωθούμε, μεγάλα παιδιά είμαστε, ούτε και πιστεύω στη βία

Κωστάκη,
Εγώ δεν είμαι Μάριος ,ούτε Μάνος.Αυτοί μπορεί να τα αντιπαρέρχονται τα μπινελίκια.

Τα κοσμητικά που μου είπες θα τα πάρεις πίσω φιλαράκο.
Γιατί "δε γουστάρω βία" και τσαμπουκαλίκια, δε πάνε μαζί.

Εγώ μια χαρά παίζω και με τα βιβλία μου και με τις κλωτσές.Αν χρειαστεί.

Ζήτα συγνώμη λοιπόν για το ποστ με τα παντελόνια και τις γυναικούλες και μετά θα γνωρίσεις από κοντά όλη την "κλίκα".Σπίτι μου.Και θα γουστάρεις.

Δε σου λείπουν εχθροί ρε.Φίλοι σου λείπουν.(και αυτό είναι το μόνο που σου λέω με καλή διάθεση)
Σκέψου το.
Και άσε με να κοιμηθώ τώρα.

Με καλύτερό σου φάε,πιε και νηστικός κοιμήσου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 02:58:26  Εμφάνιση Προφίλ
Χαλαρώστε μωρέ. Ελάτε και λίγο στη θέση του.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 03:06:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
quote:
Ζήτα συγνώμη λοιπόν για το ποστ με τα παντελόνια και τις γυναικούλες και μετά θα γνωρίσεις από κοντά όλη την "κλίκα".Σπίτι μου.Και θα γουστάρεις

Τι λες ρε βλάκα? Είσαι με τα καλά σου?? που θα με απειλήσεις κιόλας...Πρώτα θα ζητήσει συγγνώμη ο ψεκασμένος, μετά εσύ, και μετά το βλέπουμε...που θα αρχίσεις και τις κλωτσιές...άιντε πήγαινε για ύπνο...


quote:
Δε σου λείπουν εχθροί ρε.Φίλοι σου λείπουν.(και αυτό είναι το μόνο που σου λέω με καλή διάθεση)

Να'ξερες ρε βλάκα πόσο χορτασμένος είμαι από αληθινή φιλία....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 03:08:37  Εμφάνιση Προφίλ
Vae victis, Κώστα...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 03:09:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
quote:
Χαλαρώστε μωρέ. Ελάτε και λίγο στη θέση του.

Ωχ, ο βαρετός διπλωμάτης πάλι...όχι καθόλου να μη χαλαρώσουν πες τους...ρε Μάνο, νομίζεις ότι η 'πλειοψηφία' σας έχει κάποια επιρροή πάνω μου? Ρε αγορι μου, πλάκα σάς κάνω, δεν το έχεις καταλάβει? Είτε το πάμε σε σοβαρή συζήτηση είτε στο κράξιμο δεν φτουράτε πώς να το κάνουμε δηλαδής...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 03:11:11  Εμφάνιση Προφίλ
Vae victis, Κώστα. Vae victis...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 03:12:12  Εμφάνιση Προφίλ
Το βιολί του ο τύπος.

Απίστευτο.

Τόσα χρόνια κρυβοταν ανάμεσά μας ένας Ρωμαίος.
Φοβερή η FSB του Καίσαρα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 03:13:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

Μάνο, για τον Μάριο εντάξει, το'χουμε καταλάβει, ένας αποτυχημένος επιστήμονας είναι, με καμία δημοσίευση, και μετά τις σπουδές το γύρισε στη συνωμοσιολογία και τα εναλλακτικά...εσύ μήπως το είχες απωθημένο να γίνεις ποιητής ή λογοτέχνης? βλέπω προσπαθείς αγωνιωδώς να χειριστείς το λόγο με πνεύμα και πρωτοτυπία...αλλά το αποτέλεσμα ρε συ είναι κάτω του μετρίου...ο δε Αμεινίας εντάξει, αυτός μάλλον το είχε απωθημένο να γίνει ιστορικός...δεν πειράζει ρε μάγκες, ποτέ δεν είναι αργά...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 03:16:43  Εμφάνιση Προφίλ
Κώστα, εγκαταλείπεις μένοντας, ή μένεις εγκαταλείποντας τελικά?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2016, 03:18:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

μα αφήστε με να σάς κάνω λίγο ρόμπα ακόμα την κλίκα...θα φύγω και θα σάς λείψουν οι ωραιότατες αλήθειες μου!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 13 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy