ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΣΟΦΙΑ =-.
 Γυναίκες και φιλοσοφία
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 10
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 15:51:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΟΥΛΑΕΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.

Τα πάντα εχουν μία τιμή ``Αφροδίτη`` .. σε αυτό τον κόσμου που ζούμε τα πάντα εχουν επάνω τους ενα ταμπελάκι με μία τιμή.. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥΛΙΟΥΝΤΑΙ..
``Ανήθικη πρόταση``???

quote:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΙΔΙΟΙ.
ΟΥΤΕ ΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ ΤΟΥ ΧΕΡΙΟΥ.

Αλλο πιο κοντό αλλο πιο μακρύ.. όλα πάντως δάκτυλα είναι.

quote:
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΔΟΥΠΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΣΕ ΜΙΑ [ΦΙΛΗ] ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΦΙΛΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ.

Καλή αρχή.. έχεις πολύ μέλλον.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 15:57:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
manos
quote:
pixeldream,σου είναι βλέπω πολύ εύκολο να πιάνεσαι απο λέξεις και να μην διαβάζεις τις προτάσεις,"κόβεις" και "ράβεις" σύμφωνα με τα δικά σου κριτήρια και αντίληψη....

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΛΑΒΗ...ΠΕΤΑΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΚΟΒΩ/ΔΕΝ ΡΑΒΩ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ...ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΜΟΥ.

quote:
λυπάμαι μα έχασες το δάσος (δεν σε λέω φίλε μου,δεν σε ξέρω).....

ΕΝΑ ΔΑΣΟΣ...ΕΝΑΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ...ΤΑ ΔΑΣΗ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΚΟ...ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΗΝ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ...ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΕΡΗΜΟ...ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ...ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ...ΤΕΛΟΣ ΕΜΒΑΘΥΝΣΗΣ.

quote:
εσύ σαν pixeldream,δεν σκέφτεσαι δηλαδή...δεν φιλοσοφείς...?
δεν περνάει η μιά σκέψη σου στην άλλη....?..ο ρυθμός σκεψεών σου στο μυαλό σου.....δεν έχει αμφιταλαντεύσεις θετικές-αρνητικές...δεν υπάρχει ένταση...?

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ;...ΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΡΥΒΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ;...ΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ;...ΤΕΛΟΣ ΕΜΒΑΘΥΝΣΗΣ.

quote:
ο έρωτας δεν υπάρχει στο δικό σου μυαλό...? δεν έχεις ερωτευτεί κάτι σε αυτόν τον κόσμο που θές να διαιωνίζεται έσω σου....?

Ο ΕΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΔΕΝ ΔΙΑΙΩΝΙΖΩ...ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΝΑΜΝΗΣΗ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΙΩΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΡΥΑΚΙ;...ΤΕΛΟΣ ΕΜΒΑΘΥΝΣΗΣ.

quote:
μήπως ο έρωτας προϋπήρχε του ανθρώπου....?
μήπως η οντότητα που μας δημιούργησε δεν είχε έρωτα για τα δημιουργηματά του....?

ΜΗΠΩΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΥΣΗ;...ΜΗΠΩΣ ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ;...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ/ΕΙΜΑΙ;...ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑΥΤΟ;...ΤΕΛΟΣ ΕΜΒΑΘΗΝΣΗΣ

quote:
δεν μας δίνεις την δική σου φιλοσοφία...?
δηλαδή σου αρέσει να διαιωνίζεται η αντιπαράθεση...μεταξύ άντρα-γυναίκα...και να υπάρχει αντίθεση απόψεων....σκέψεων...συναισθημάτων...?

ΣΤΗΝ ΕΔΩΣΑ.

quote:
λυπάμαι που δεν εμβαθύνεις και σου είναι εύκολο μέσα απο πρόχειρες σκέψεις σου να την "λές" τόσο εύκολα στους συνανθρώπους σου.....

ΕΜΒΑΘΥΝΩ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΩ...ΠΡΟΧΕΙΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ...ΕΙΚΟΝΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΚΕΨΕΙΣ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...

Hear my children calling
Loud out to me

ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ...ΤΕΛΟΣ ΕΜΒΑΘΥΝΣΗΣ.

quote:
μάθε να κάνεις διάλογο εμπεριστατωμένων σκέψεων.....

ΠΟΙΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ;...ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ;...ΠΟΙΟΝ ΣΚΕΨΕΩΝ;...ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΣΟΥ;...ΤΕΛΟΣ ΕΜΒΑΘΥΝΣΗΣ.

quote:
δεν μου άρεσε το ύφος σου....μακάρι να μην ήταν τόσο επιθετικό όσο έδειξε......

ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΦΟΣ...ΔΕΝ ΕΠΙΤΙΘΕΜΑΙ...ΠΕΡΝΑΩ...ΤΕΛΟΣ ΕΜΒΑΘΥΝΣΗΣ.

quote:
το ύφος σου σε παρακαλώ με πιό μικρά γραμματάκια......


ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ...ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΗΣΩ.


ΦΙΛΙΚΑ...ΤΟ ΑΚΑΤΑΝΟΗΤΟ PIXEL ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΨΩΝΙΣΕΙ.

Ever to release the pain
Renewal of your mind.


ΒΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΣΟΣ...ΦΙΛΙΚΑ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 16:06:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΛΟΙ ΣΥΝΥΠΑΡΧΟΥΜΕ...
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ...
Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΓΗΣ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΜΟΝΗ.
Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΓΗΣ, ΠΛΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΑΣΤΡΟΥ ΗΛΙΟΥ.

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.
ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΟΤΕ;

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 16:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑLLZZARO,

ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΟΥΛΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ.
ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ.
ΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ.
ΟΛΟΙ ΔΟΚΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ, ΄Η ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ.
ΑΞΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΡΡΕΟΥΝ ΦΙΛΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΝΘΟΥΝ ΠΑΘΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΣΧΟΒΟΛΟΥΝ ΑΓΑΠΕΣ ΠΟΥ ΡΑΓΙΖΟΥΝ ΤΑΣΕΙΣ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΞΕΥΤΕΛΙΖΟΝΤΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΣΟ ΨΕΜΑ, ΑΝΤΟΧΕΣ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΑΘΑΝΑΤΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΕΡΩΤΙΚΗΣ ΤΡΕΛΛΑΣ ΠΟΥ ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ ΣΑΝ ΦΤΗΝΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ...
ΟΛΑ ΔΟΚΙΜΑΖΟΝΤΑΙ.
ΟΛΟΙ.
ΚΙ ΕΜΕΙΣ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 16:11:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
pixeldream,7 τέλος στις εμβαθύσεις σου....?....διαιωνίζεις την εμβαθυνσή σου χαααχαχαχαχαχαχαχ

αμ αυτό δεν ήταν ρυάκι,χείμαρος εμβαθύσεων ήταν που σε έπνιξε....χααχαχαχαχαχαχαχαχα

κοίταξε αν θές να μείνεις στην ερημιά που σου προσφέρουν τα σκοτάδια σου,δικό σου πρόβλημα....δεν θα με παρασύρεις.....

σταματώ εδώ τον ανούσιο απ'την μεριά σου διάλογο/μονόλογο.....

παρουσιάζοντας τα γραφωμενά σου με την απολυτότητα της σκέψης σου.....όπως απευθύνθηκες ή απευθύνεσαι ,δείχνεις πως δεν μπορείς τα μικρά γραμματάκια...γιατί δεν έχεις επιχειρήματα....

καλησπέρα......

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας
υ.γ υπάρχουν και ξέφωτα στα δάση.......όπως και κουκουβάγιες...για οδηγοί.......και εσύ δεν είσαι κουκουβάγια....
WHISPERS OF THE DREAMS


Edited by - manos on 08/06/2005 16:31:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 16:16:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΗΜΕΝΗ ΑΠΟΨΗ

Θεωρητικώς αλλά και ως φιλοσοφημένη σκέψη gretel ακούγεται ωραία..
Πρακτικώς ομως είναι αδύνατον.


Απόλυτη- Παγιωμένη άποψη. Ούτε αυτό ανήκει στις φιλοσοφικές αρετές.

quote:

quote:
ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ (ναι πολλές) ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΛΑ.

Και εγώ εχω γνωρίσει.. ολες ομως είχαν σύντομη ημερομηνία λήξης..


Το ότι εσύ κάνεις κακές επιλογές δε σημαίνει ότι είναι έτσι.

quote:

quote:
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ.

Θα μου επιτρέψεις gretel .. δεν άφησα υπονοούμενα ωστε να εννοηθεί οτι παρομοιάζω τις γυναίκες με κάποιο είδος ζώου.. απορώ γιατί το κάνεις εσύ..??



Χμμμ. Σοφιστείες.
Αγαπητέ είναι μια συνήθης έκφραση από μικρόνοες γυναίκες, όπως και οι αντίστοιχες των ανδρών "όλες οι γυναίκες είναι ίδιες", "οι ξανθές είναι χαζές", "οι γυναίκες είναι ύπουλες" και άλλα τέτοια.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 16:18:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΟΥΛΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ.
ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ.
ΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ.

Mια φορά στα χίλια χρόνια.. γίνεται η αγάπη αιώνια..
Αυτά είναι θαύματα Αφροδίτη..
Δεν λέω πιστεύω στα θαύματα .. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 16:25:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EΛΠΙΩ ALLZZARO ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.
ΑΚΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ.
ΣΤΗΝ ΦΙΛΙΑ.
ΣΤΙΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.
ΕΧΩ ΜΑΤΩΣΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ,
ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΛΗΓΕΣ ΚΛΕΙΝΟΥΝ,
ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...
ΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ...


[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 16:39:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χμμμ. Σοφιστείες.
Αγαπητέ είναι μια συνήθης έκφραση από μικρόνοες γυναίκες, όπως και οι αντίστοιχες των ανδρών "όλες οι γυναίκες είναι ίδιες", "οι ξανθές είναι χαζές", "οι γυναίκες είναι ύπουλες" και άλλα τέτοια.

Σοφιστείες.. ταπεινή σου άποψη αγαπητή μου..

Θα συμφωνήσω ομως με τα υπόλοιπα...όντως είναι μία συνήθης έκφραση απο μικρόνοες γυναίκες .. μόνο που αυτές οι μικρόνοες οπως τις χαρακτηρίζεις αντιπροσωπεύουν το 99,9%.

Για να μην παρεξηγηθώ .. εσύ ευτυχώς ανήκεις σε αυτό το 0,1%.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 16:51:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΚΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ.
ΣΤΗΝ ΦΙΛΙΑ.
ΣΤΙΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ.
ΕΧΩ ΜΑΤΩΣΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ,
ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΛΗΓΕΣ ΚΛΕΙΝΟΥΝ,
ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...
ΠΟΝΑΕΙ ΟΜΩΣ...


Ναί ..έτσι ξεκινάμε ολοι μας.. τρώς κάτι χαστουκάκια.. αλλά ξανασηκώνεσαι... πονάει δεν πονάει ξανασηκώνεσαι..

Τρώς ομως και κάτι σφαλιάρες..Παναγία μου κάτι σφαλιάρες.. συμπιεζμένες... τις τρώς και απογειώνεσαι στην κυριολεξία.. και την τρώς απο εκεί που δεν περιμένεις...

Σου εύχομαι να τρώς μόνο χαστουκάκια..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:01:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KAΛΥΤΕΡΑ ΧΑΔΙΑ.
ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΛΟΓΙΚΗ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ ΕΥΧΗ!!!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΑΤΟΜΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΠΙΣΤΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΡΩΤΙΚΑ ΑΙΣΘΑΝΤΙΚΑ ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ.

ΟΝΕΙΡΟ ΘΕΡΙΝΗΣ ΝΥΧΤΑΣ.
ΤΟ ΣΚΕΦΘΗΚΕΣ.
ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...!

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:01:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το ότι εσύ κάνεις κακές επιλογές δε σημαίνει ότι είναι έτσι.

ΜΗΝ ΛΕΣ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:07:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΛΟΓΙΚΗ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ ΕΥΧΗ!!!

Σου εύχομαι να τρώς μόνο χαστουκάκια..

Σου έδωσα την καλύτερη δυνατόν ευχή..
Δεν υπάρχει καλύτερη ...

quote:
KAΛΥΤΕΡΑ ΧΑΔΙΑ

``summer kiss winter tears`` elvis prisley

Αν δεν το εχεις ακούσει ψάξε να το βρείς..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:15:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδιά θα μου ρίξετε σφαλιάρα κατά λάθος και δεν ξέρω απο πολεμικές τέχνες....χαααχαχαχαχ...αχ

allzzaro,τα μπρατσάκια γρήγορα ,θα μας πάρουν στο κυνήγι...χαχαχααχ...αχ ,βουτάς στα βαθειά.....χααχχαχαχαχαα...αχ

ακόμη βλέπω πεταλουδίτσες απο κατάληξη που οδήγησε σε μοναξιά....και αναθεωρήσεις....

αλλά μην μένουμε σε μεμονωμένα περιστατικά....

το θέμα είναι γυναίκες και φιλοσοφία,λοιπόν έχω μια πρόταση ,αν γίνεται να βάλουμε ένα θέμα πρός μελέτη,για να το φιλοσοφίσουμε.....να δούμε τον τρόπο σκέψης και φιλοσοφίας αντρών-γυναικών...τί λέτε..?

ας σκεφτούμε ένα θέμα....

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:15:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ, ΣΗΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΧΩΡΙΣ ΧΑΣΤΟΥΚΑΚΙΑ ΚΙ ΕΣΥ...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:17:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΑΤΟΜΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΠΙΣΤΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΡΩΤΙΚΑ ΑΙΣΘΑΝΤΙΚΑ ΣΤΟΧΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ.

Mπορεί .. πράγματι μπορεί.. δυστυχώς αυτά τα άτομα είναι που τρώνε τις περισσότερες κλωτσιές .. ειδικά απο τις γυναίκες..

Και για να μην παρεξηγηθώ... δηλώνω ``φανατικός οπαδός αυτών που την τρώνε πάντα απο πίσω``...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:19:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΦΡΟΔΙΤΗ,ο allzzaro,έσω του έχει κάνει την ευχή,μην περιμενεις να την κοινοποιήσει με τον τρόπο που θές:)

λοιπόν πάμε για θεματάκι....?

έλα ένα μικρό μηνυματάκι είμαι ...απαντήστε μου....χααχχααχαχχα

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:21:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΟΜΑΙ ΑLLZZARO ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΣ ΞΑΝΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ. ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΑΝΟ, ΜΗΝ ΑΓΩΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ.
ΕΧΩ ΗΔΗ ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ ΜΕΤΑ ΜΑΝΙΑΣ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:31:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
παιδιά θα μου ρίξετε σφαλιάρα κατά λάθος και δεν ξέρω απο πολεμικές τέχνες....χαααχαχαχαχ...αχ

Σφαλιάρα σε σένα βρέ Μάνο .. θα πέσει ο ουρανός να μας πλακώσει..


quote:
ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΣ ΞΑΝΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ. ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.

Εχω πάθει ανοσία..


quote:
το θέμα είναι γυναίκες και φιλοσοφία,λοιπόν έχω μια πρόταση ,αν γίνεται να βάλουμε ένα θέμα πρός μελέτη,για να το φιλοσοφίσουμε.....να δούμε τον τρόπο σκέψης και φιλοσοφίας αντρών-γυναικών...τί λέτε..?

Yes.. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:36:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
παιδιά θα μου ρίξετε σφαλιάρα κατά λάθος και δεν ξέρω απο πολεμικές τέχνες....χαααχαχαχαχ...αχ

Σφαλιάρα σε σένα βρέ Μάνο .. θα πέσει ο ουρανός να μας πλακώσει..


quote:
ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΣ ΞΑΝΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ. ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.

Εχω πάθει ανοσία..


[quote] το θέμα είναι γυναίκες και φιλοσοφία,λοιπόν έχω μια πρόταση ,αν γίνεται να βάλουμε ένα θέμα πρός μελέτη,για να το φιλοσοφίσουμε.....να δούμε τον τρόπο σκέψης και φιλοσοφίας αντρών-γυναικών...τί λέτε..?


Yes..

Oφείλω να ομολογήσω οτι ούτε ΑΝΤΙΛΗΨΗ εχω .. ούτε έχω ΑΓΝΗ ΨΥΧΗ...ούτε ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ...


Πως να φιλοσοφήσω ο δόλιος.. ΠΩΣ...
Αλλά θα κάνω μία προσπάθεια..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 17:42:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 18:05:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σκέφτηκα πως δεν πρέπει και δεν είναι σωστό να προσπαθήσει κάποιος/κάποια να αποδείξει οτιδήποτε....

σας ευχαριστώ και συγνώμη

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 08/06/2005 19:28:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΥΒΕΛΗ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


60 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 18:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΥΒΕΛΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μου άρεσε η πρόταση του Μάνου για προσπάθεια φιλοσοφικής ανάπτυξης ενός θέματος που θα προτείνει κάποιος από όλους εμάς.
Δυστυχώς, εγώ δεν έχω έμπνευση το τελευταίο διάστημα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 18:38:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θέμα πρώτο:
Κατα πόσο η τεχνολογική εξέλιξη υπηρετεί εμάς
και πόσο εμείς την τεχνολογική εξέλιξη???
Γιατί δεν επιτεύχθηκε η πολυπόθητη ποιότητα ζωής που απολαμβάνουν κάποια νησάκια στη μέση του πουθενά χωρίς ρεύμα?

Θέμα δεύτερο:
Υπήρξε ποτέ ο άνθρωπος ελεύθερος
ή φρόντιζε πάντα να ανακαλύπτει τον κύριο του?

Θέμα τρίτο:
Ο Σιντάρτα του Έρμαν Έσσε υπήρξε πρώτα βραχμάνος,
κατόπιν σαμάνος,
έπιτα ηδονιστής,
μετά πατέρας,
μετά ακροατής ενός ποταμού
ώσπου να φτάσει στη νιρβάνα.
Είναι άραγε απαραίτητο σε όλους το πέρασμα όλων των σταδίων,
προς τη σωτηρία της ψυχής?

Ελπίζω κάποιο απ'τα τρία να βρει τους ανθρώπους-διδασκάλους που θα το αναλύσουν...

Φιλικά Ξωτικούλα

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 18:40:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μου άρεσε η πρόταση του Μάνου για προσπάθεια φιλοσοφικής ανάπτυξης ενός θέματος που θα προτείνει κάποιος από όλους εμάς.


Tί..προτείνουμε εμείς?? δεν το πρόσεξα..

Εχω έμπνευση...

``το πεπρωμένο φυγείν αδύνατον``...

Τι θα λέγατε να μπορούσαμε φιλοσοφώντας να αποφύγουμε το πεπρωμένο..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 18:43:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6297

με απέραντο σεβασμό και αγάπη ο μάνος σας


WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 18:59:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το πεπρωμένο το χαράζουμε εμείς.
Δεν υππάρχει έξω από μας.
Ο λάθος δρόμος που πήραμε μας οδήγησε στην πιο ωραία συνάντηση της ζωής μας,
ή στο χειρότερο εφιάλτη.
Δεν ήταν κατά λάθος,
έπρεπε να το ζήσουμε
και υποσύνείδητα τραβήξαμε το δρόμο της ολοκλήρωσης..
Η μοιρολατρεία βολεύει την ανθρωπότητα για να μετατοπίζει τις ευθύνες των πράξεων ή της απραγίας της.
Αλλά για να αλλάξουμε το "πεπρωμένο" πρέπει να γνωρίσουμε βαθύτατα τον εαυτό μας και πάλι δεν θα το αλλάξουμε,
απλά θα μετουσιώσουμε το πεπρωμένο σε συνειδητή επιλογή.
Καθ'όσον γνωρίζω ανήκει κάτι τέτοιο σε υπερανθρώπους.
Εμείς βολευόμαστε με τις "συμπτώσεις" γιατί τόσο πάει ο νους μας και γιατί είναι πάντα πιο εύκολη η αναζήτηση των ευθυνών έξω από εμάς.
Το πεπρωμένο το λοιπόν όχι φυγείν αδύνατον λόγω ανικανότητας να ελέγξουμε τη ζωή,
αλλά φυγείν αδύνατον γιατί ο καθένας είναι ένας και αυτό το ρόλο καλείται να παίξει στο πέρασμά του από τη ζωή.
Είναι αυτό που πολλοί λένε η αιώνια επιστροφή.
Φιλικά Ξωτικούλα

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 19:08:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ,
ΠΩΣ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠ΄ΤΟ ΓΡΑΜΜΕΝΟ,
Η ΓΗ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΙ
ΤΟ ΨΕΜΑ ΚΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 19:12:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αλλά για να αλλάξουμε το "πεπρωμένο" πρέπει να γνωρίσουμε βαθύτατα τον εαυτό μας και πάλι δεν θα το αλλάξουμε,
απλά θα μετουσιώσουμε το πεπρωμένο σε συνειδητή επιλογή.

Είναι η δεύτερη φορά που θα υποκλιθώ στη ....γυναικεία φιλοσοφία.. αλλά και στο ίδιο πρόσωπο...

Βρέ ... μπάς και είσαι ξωτικούλης...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2005, 19:15:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ξωτικούλα είμαι,
αλλά στο σπίτι που μεγάλωσα,
ποτέ κανείς δεν μου μίλησε για άντρα και γυναίκα,
μου μιλούσαν πάντα για άνθρωπο
και σ'αυτόν πίστεψα
και αυτό προσπάθησα να γίνω...
Φιλικά κι ανθρώπινα
Ξωτικούλα

Φύτεψα πάλι τα κρίνα της ψυχής μου σ'άπιστο χώμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 10 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy