ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΕΜΦΥΛΙΟΣ ΠΡΟ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ ?????
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 28
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:13:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τα Μέσα Μαζικά Εξαπάτησης ξεπεράσανε κάθε όριο. Δεν κάνουν καθόλου οικονομία στην λάσπη αλλά έχουν επιδοθεί σε σαδομαζοχιστική εξευτέλιση της Χρυσής Αυγής. Παραλίγο να μου προκαλέσουν εμετό, ευτυχώς που πρόλαβα εγκαίρως να πατήσω το off.

@ Χρίστος Έλ

Αν κάθεσαι και παρακολουθείς τα τσοντοκάναλα, λυπάμαι που θα το πω αλλά τα θέλει ο ...οργανισμός σου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

@ΑΜΕΙΝΙΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1759 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:19:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
....

Αν μας φταίει ο Θεοδωράκης για την κατάντια,τότε δεν μας σώνει τίποτα πια.
----------------------------------------------------------------------
Καμμιά αντίρρηση στα περί τσοντοκάναλων βέβαια.

Με καλύτερό σου φάε,πιε και νηστικός κοιμήσου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:20:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και πολύ χειρότερα θα ήθελα να γράψω γι' αυτόν τον δολοφόνο που φορούσε κάποτε τον μανδύα του επαναστάτη, αλλά θα φάω πέναλντυ.

Αυτό που με εκνευρίζει τώρα είναι πως θα ψηφίσουν πάλι ΝΔ και Συριζα... γι' αυτό έγινε όλο αυτό το σκηνικό. Μπα, τώρα ανακαλύψαν τα πάντα για την Χρυσή Αυγή; Τόσο καιρό καλά πουλούσε ε; Βλέπω τις βλαμένες τις γριές και όλους στον δρόμο να λένε - Είδατε τί ειναι η Χρυσή Αυγή; Πω πω!!!

Λες και δεν το ξέρανε. Λες και οι άλλοι είναι πιο ήπιοι δολοφόνοι και τρομοκράτες. Δείτε τώρα τί καλά μνημόνια και μαχαιριές θα φάτε. Καλή αυτοκτονία κερασμένη από το κράτος. Και άλλα δυσβάσταχτα μέτρα από τους δημοκράτες εταίρους μας, πολύ σύντομα κοντά σας.

Εκτός και αν γίνει κανένα πραξικόπημα τώρα και βγει ο Μιχαλολιάκος από την στένη.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:21:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Τα Μέσα Μαζικά Εξαπάτησης ξεπεράσανε κάθε όριο. Δεν κάνουν καθόλου οικονομία στην λάσπη αλλά έχουν επιδοθεί σε σαδομαζοχιστική εξευτέλιση της Χρυσής Αυγής. Παραλίγο να μου προκαλέσουν εμετό, ευτυχώς που πρόλαβα εγκαίρως να πατήσω το off.

@ Χρίστος Έλ

Αν κάθεσαι και παρακολουθείς τα τσοντοκάναλα, λυπάμαι που θα το πω αλλά τα θέλει ο ...οργανισμός σου...


Τί να κάνω; Ήθελα να μάθω τί έγινε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:24:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χρίστος Έλ

quote:
Επιστροφή λοιπόν στην ηρεμία και στην δημοκρατία μετά την φυλάκιση των ναζί. Να ζήσει ο μέγας αγωνιστής Θεοδωράκης*

*Σκ@τ@ στα μούτρα του.

Και πολύ χειρότερα θα ήθελα να γράψω γι' αυτόν τον δολοφόνο που φορούσε κάποτε τον μανδύα του επαναστάτη, αλλά θα φάω πέναλντυ.


......

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:25:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τουλάχιστον ένα μικρό κόμμα αυτός ο αναθεματισμένος ο λαός δεν μπορεί να ψηφίσει;

Λεβέντη, Πειρατές κάτι... οτιδήποτε εκτός από την χολέρα που βρίσκεται στην βουλή

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:29:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντάξει ρωτήστε να μάθετε τα κατορθώματά του.

Συνεργασία με τον βρυκόλακα Μητσοτάκη για κόψιμο συντάξεων, επικουρικών... για να φτιάξει πλαστές συντάξεις στους "αγωνιστές" ψηφοφόρους του... 30-40 χρονών! Τον βρίσκω μια χαρά επαναστάτη και ήρωα (φυγά).

Απορώ πως τον ανέχονται κάποιοι την ώρα που μιλάει κολακευτικά για τα κατακάθια της Βουλής εδώ και δεκαετίες.

Καλά δεν υπάρχει μια αληθινή φυσιογνωμία στην Νέα Ελλάδα; Γιατί όλα είναι βουτηγμένα στην υποκρισία;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:33:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς ο Διάολος συντηρεί καλά τους εσχατόγερους της δημοκρατίας. Σαπίζουν αργά οι μοχθηροί.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:34:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμεινία.

Game Over.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

@ΑΜΕΙΝΙΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1759 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:44:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς ναι.

esoterica εάλω.


Ψηφίστε ρε όλοι το Α.Π.Α.Γ.(Αναθεματισμένοι Πολίτες Ακίνητης Γης)

Ερώτηση 1η: Οι αναθεματισμένοι πολίτες θα στραφούν στο ...Ισλάμ π.χ.?
Ερώτηση 2η: Μια που η γη είναι ακίνητη,θα τους επιτρέπεται να κατέβουν?

Με καλύτερό σου φάε,πιε και νηστικός κοιμήσου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 21:50:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χρίστος Έλ

quote:
Επιστροφή λοιπόν στην ηρεμία και στην δημοκρατία μετά την φυλάκιση των ναζί. Να ζήσει ο μέγας αγωνιστής Θεοδωράκης*

*Σκ@τ@ στα μούτρα του.

Και πολύ χειρότερα θα ήθελα να γράψω γι' αυτόν τον δολοφόνο που φορούσε κάποτε τον μανδύα του επαναστάτη, αλλά θα φάω πέναλντυ.

Δυστυχώς ο Διάολος συντηρεί καλά τους εσχατόγερους της δημοκρατίας. Σαπίζουν αργά οι μοχθηροί.


......

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 22:39:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τουλάχιστον ένα μικρό κόμμα αυτός ο αναθεματισμένος ο λαός δεν μπορεί να ψηφίσει;

Λεβέντη, Πειρατές κάτι... οτιδήποτε εκτός από την χολέρα που βρίσκεται στην βουλή


Να και κάπου που συμφωνούμεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2013, 22:54:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://olympia.gr/2013/09/29/%CE%BF-%CF%80%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%B9%CF%89%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%83-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B5%CE%B8%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF-%CE%B5%CE%B8/#more-343875

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2013, 08:15:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εννοείται πως αν είσαι ευνομούμενός του ή ανήκεις στα σόγια του, θα πεις καλά λόγια για αυτόν.

Βρε την κακόμοιρη την Βουλή ΜΠΟΥΧΟΥ!!! Τόσο καιρό υπήρχε ειρήνη, αγάπη δημοκρατία, ηρεμία... ώσπου ήρθαν αυτοί οι καταραμένοι οι Ναζί και διατάρραξαν την κοινή ησυχία του κυνοβουλίου. Είναι μετά να μην συγχηστεί ο μέγας συνθέτης Θεοδωράκης; Πως είναι δυνατόν οι εκπρόσωποι της δημοκρατίας και του λαού να συνομιλούν με αυτά τα καθάρματα; Ποιος τους επέτρεψε την είσοδο στην Βουλή;!

Πρέπει να αναγνωρίσουμε την σκληρή προσπάθεια των δημοκρατικών κομμάτων έναντι στους δανειστές μας. Αλλά ακόμη περισσότερο πρέπει να αναγνωρίσουμε και να εκτιμήσουμε την αξεπέραστη αγάπη των δανειστών μας, που κάνουν τα πάντα για να μας κουρέψουν τα χρέη. Η Ελλάδα πρέπει να νιώθει περήφανη που έχει τέτοιους καλούς αφέντες!

Όλοι μαζί για μια νέα κοινωνία χωρίς διακρίσεις και ανισότητες! Όλοι μαζί για μια νέα Ελλάδα χωρίς Έλληνες!

Lol

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Osmosis
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


545 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2013, 16:50:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Osmosis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Νοήμονες είσθε!
Θα το βρείτε μόνοι σας.
Και τότε θα πάψετε να σκοτώνεστε, για χάρη στημένων ιδεολογιών.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.



Σωστά, μπορούμε να χωριστούμε σε αυτούς που τους αρέσουν τα μαλακά στραγάλια και τα σκληρά.
Προσωπικά διαβλέπω νίκη αυτών που επιλέγουν τα σκληρά στραγάλια, οχι γιατί είναι σκληρά αντράκια, απλά οι άλλοι θα χωριστούν σε αυτούς που τους αρέσουν σκέτα και σε αυτούς που τα γλυκαίνουν με σταφίδες!
Βρε κάτι ξέρω εγώ που προτιμώ τα ποπ κορν, με λάδι καρύδας φυσικά, η χρήση βουτύρου (άσχετοι) είναι casus belli!

Ο Σαμαράς έφυγε για να δείξει πόσο τους λογαριάζει, εκεί να δεις πόσο θα σκυλιάσουν, φιτιλιές σου λέω...!!!

We seldom stop to think that we are
still creatures of the sea, able to
leave it only because, from birth to
death, we wear the water-filled
space suits of our skins.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2013, 17:26:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τουλάχιστον ένα μικρό κόμμα αυτός ο αναθεματισμένος ο λαός δεν μπορεί να ψηφίσει;

Λεβέντη, Πειρατές κάτι... οτιδήποτε εκτός από την χολέρα που βρίσκεται στην βουλή



Τα... ευχολόγια αγνοούν ότι εκείνο που οδηγεί σε ψήφους είναι το 'πάθος' κι όχι η λογική.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2013, 21:40:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το μήνυμα ελήφθη.

Δηλαδή στόχος και αποστολή των καναλιών ήταν να κάνουν τον κόσμο να νιώσει ενοχές και ντροπή που ψήφισε Χρυσή Αυγή!

Ε λοιπόν σκουπίδια δολοφόνοι(και όχι κύριοι), δεν νιώθουμε απολύτως καμμιά ενοχή για ότι πράξαμε!!! Σας έφτιαξα την μέρα;

Το θεωρώ υπέρτατη ντροπή να παραδεχτώ την μετάνοια μου σε έναν αρχιμαφιόζο. Δεν είναι δυνατόν οι αρχιλήσταρχοι και οι αρχιεγκληματίες να μιλάνε για συμμοριούλες όπως η Χρυσή Αυγή. Δεν είναι δυνατόν να λένε πως πατάξανε το έγκλημα! Δεν υπάρχει πιο αηδιαστικό θέαμα από το να βλέπεις την Χρυσή Αυγή δεμένη και κάποιους "δημοκράτες" να πανηγυρίζουν για την δικαιοσύνη. Ποια δικαιοσύνη;!
Αυτό είναι εμπαιγμός της αξιοπρέπειας και της νοημοσύνης!

Και αν δεν είναι η Χρυσή Αυγή θα ψηφίσουμε άλλο άκρο, ενάντια στο δικό σας άκρο!

Πως θα αντιμετωπίσετε τους ψηφοφόρους; Ε ψεκάστε τους, τί να σας πω! Αφού δεν αποδίδει ο πνευματικός πόλεμος...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2013, 21:46:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω που ακριβώς το πάτε, αλλά εγώ δεν νιώθω καμμιά μετάνοια και καμμιά ανάγκη εξομολόγησης στον Διάολο.

Ντροπή να νιώσουν οι άλλοι που ψηφίζανε χρόνια τα εγκληματικά κόμματα της Βουλής που τρώνε με χρυσά κουτάλια. ΑΥΤΟΙ θα μπουν φυλακή;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2013, 21:57:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δεν ξέρω που ακριβώς το πάτε, αλλά εγώ δεν νιώθω καμμιά μετάνοια και καμμιά ανάγκη εξομολόγησης στον Διάολο.

Ντροπή να νιώσουν οι άλλοι που ψηφίζανε χρόνια τα εγκληματικά κόμματα της Βουλής που τρώνε με χρυσά κουτάλια. ΑΥΤΟΙ θα μπουν φυλακή;



Εσυ έχεις και τα δύο απαραίτητα προσόντα, ώστε να ενταχθείς αβίαστα, στην κοινωνία των μεγάλων αριθμών, τηε ένδειας της διανοίας.

Είσαι και χριστιανός και χρυσαύγουλας συνοδοιπόρος.Δεν ξέρω αν είσαι και οπαδός.Εσυ θα μας πείς!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/09/2013, 23:39:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χρίστος Έλ
Το μήνυμα ελήφθη.

Δηλαδή στόχος και αποστολή των καναλιών ήταν να κάνουν τον κόσμο να νιώσει ενοχές και ντροπή που ψήφισε Χρυσή Αυγή!

Ε λοιπόν σκουπίδια δολοφόνοι(και όχι κύριοι), δεν νιώθουμε απολύτως καμμιά ενοχή για ότι πράξαμε!!! Σας έφτιαξα την μέρα;

Το θεωρώ υπέρτατη ντροπή να παραδεχτώ την μετάνοια μου σε έναν αρχιμαφιόζο. Δεν είναι δυνατόν οι αρχιλήσταρχοι και οι αρχιεγκληματίες να μιλάνε για συμμοριούλες όπως η Χρυσή Αυγή. Δεν είναι δυνατόν να λένε πως πατάξανε το έγκλημα! Δεν υπάρχει πιο αηδιαστικό θέαμα από το να βλέπεις την Χρυσή Αυγή δεμένη και κάποιους "δημοκράτες" να πανηγυρίζουν για την δικαιοσύνη. Ποια δικαιοσύνη;!
Αυτό είναι εμπαιγμός της αξιοπρέπειας και της νοημοσύνης!

Και αν δεν είναι η Χρυσή Αυγή θα ψηφίσουμε άλλο άκρο, ενάντια στο δικό σας άκρο!

Πως θα αντιμετωπίσετε τους ψηφοφόρους; Ε ψεκάστε τους, τί να σας πω! Αφού δεν αποδίδει ο πνευματικός πόλεμος...



Φίλε Χρίστο σου το αφιερώνω εξαιρετικά!!!

*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 01:03:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
From Russia with Love
quote:
German’s finance minister has admitted that Greece will need a new IMF bailout in the next several months. IMF bailouts are always accompanied by budget cuts and unpopular political measures. It is possible that the next Greek bailout will have to be supported by the German army, because the Greek army is on the verge of turning against the Greek government.


"Ο Γερμανός υπουργός Οικονομικών παραδέχθηκε ότι η Ελλάδα θα χρειαστεί ένα νέο πακέτο διάσωσης τους επόμενες μήνες.
Οι διασώσεις του ΔΝΤ συνοδεύονται πάντα από περικοπές του προϋπολογισμού και αντιλαϊκά μέτρα πολιτικής.
Είναι πιθανό ότι η επόμενη Ελληνική διάσωση θα πρέπει να υποστηρίζεται από τον Γερμανικό στρατό,
επειδή ο Ελληνικός στρατός είναι στα πρόθυρα να στραφεί εναντίον της Ελληνικής Κυβέρνησης"

Τάδε έφη: Valentin Mândrăşescu χθες στη voice of russia

link



not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 01:43:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η οποία Φωνή της Ρωσσίας, χαρακτηρίζει την Χρυσή Αυγή, απλά ριζοσπαστικό κόμα και όχι ναζιστικό!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 01:52:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα κι εμείς δεν τους συλλάβαμε ως ναζιστές,
για σύσταση συμμορίας και ξέπλυμα είναι οι κατηγορίες



not asked to learn how deep the secrets ... there are no
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 04:40:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Χρίστος Έλ
Το μήνυμα ελήφθη.

Δηλαδή στόχος και αποστολή των καναλιών ήταν να κάνουν τον κόσμο να νιώσει ενοχές και ντροπή που ψήφισε Χρυσή Αυγή!

Ε λοιπόν σκουπίδια δολοφόνοι(και όχι κύριοι), δεν νιώθουμε απολύτως καμμιά ενοχή για ότι πράξαμε!!! Σας έφτιαξα την μέρα;

Το θεωρώ υπέρτατη ντροπή να παραδεχτώ την μετάνοια μου σε έναν αρχιμαφιόζο. Δεν είναι δυνατόν οι αρχιλήσταρχοι και οι αρχιεγκληματίες να μιλάνε για συμμοριούλες όπως η Χρυσή Αυγή. Δεν είναι δυνατόν να λένε πως πατάξανε το έγκλημα! Δεν υπάρχει πιο αηδιαστικό θέαμα από το να βλέπεις την Χρυσή Αυγή δεμένη και κάποιους "δημοκράτες" να πανηγυρίζουν για την δικαιοσύνη. Ποια δικαιοσύνη;!
Αυτό είναι εμπαιγμός της αξιοπρέπειας και της νοημοσύνης!

Και αν δεν είναι η Χρυσή Αυγή θα ψηφίσουμε άλλο άκρο, ενάντια στο δικό σας άκρο!

Πως θα αντιμετωπίσετε τους ψηφοφόρους; Ε ψεκάστε τους, τί να σας πω! Αφού δεν αποδίδει ο πνευματικός πόλεμος...



Φίλε Χρίστο σου το αφιερώνω εξαιρετικά!!!

*



Ακριβώς! Και δεν με ενδιαφέρει αν η Χρυσή Αυγή ανήκει και αυτή στο σύστημα ή όχι.

Δεν θα μου πει το σύστημα τί θα ψηφίσω ή πως πρέπει να νιώσω ενοχές και να έχω τύψεις... δεν θα με κάνουν βάρκα που την παίρνει το κύμα εδώ και εκεί. Αυτός ο χαζολαός πρέπει επιτέλους να μάθει να έχει άποψη και όχι να τον παίζουν μπαλάκι.

Δεν θα επιμείνω σε καμμιά δολοφονία που προβάλλεται από το σύστημα και χρησιμοποιείται για πολιτικούς σκοπούς. Δεν δολοφόνησα εγώ κανέναν Φύσσα ή κανένα Γρηγορόπουλο. Με ενδιαφέρει η καθημερινή δολοφονία του απλού και κάθε πολίτη που δουλεύει σαν το σκυλί σε ένα βρωμερό σύστημα συμφερόντων, όποιος κι αν είναι αυτός.

Έτσι από πείσμα συνιστώ στους ψηφοφόρους της Χρυσής Αυγής να μην κάνουν πίσω και να δώσουν μια ηχηρή απάντηση στην τρομοκρατία ενάντια στον Έλληνα.

Στο διάολο οι Γερμαεβροαίοι και οι Αμερικανοεβραίοι. Κάτω οι Ναζί της κυβέρνησης.

Ζήτω η Χρυσή Αυγή και ο Ελληνισμός. Δεν μας λυγίζει τίποτα. Ζήτω η Ελλάδα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χρίστος Έλ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 08:00:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Δεν ξέρω που ακριβώς το πάτε, αλλά εγώ δεν νιώθω καμμιά μετάνοια και καμμιά ανάγκη εξομολόγησης στον Διάολο.

Ντροπή να νιώσουν οι άλλοι που ψηφίζανε χρόνια τα εγκληματικά κόμματα της Βουλής που τρώνε με χρυσά κουτάλια. ΑΥΤΟΙ θα μπουν φυλακή;



Εσυ έχεις και τα δύο απαραίτητα προσόντα, ώστε να ενταχθείς αβίαστα, στην κοινωνία των μεγάλων αριθμών, τηε ένδειας της διανοίας.

Είσαι και χριστιανός και χρυσαύγουλας συνοδοιπόρος.Δεν ξέρω αν είσαι και οπαδός.Εσυ θα μας πείς!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.



Τι λες βρε ταμπελοποιέ της κακιάς ώρας;

Και χρυσαυγίτης είμαι και παγανιστής και χριστιανός και κυνικός και αναρχικός και κομμουνιστής και χίπης και ταγματασφαλίτης και αλήτης και ότι θέλω...lol

Είμαι το φως, το σκότος, η θάλασσα, η γη, ο αέρας, η φωτιά και ότι άλλο γουστάρω.

Μην προσπαθείς να με ορίσεις. Αλλάζω χίλια δυο πρόσωπα. Όπως δεν γίνεται να ορίσω εσένα έτσι και εσύ δεν γίνεται να με ορίσεις.

Μπορείς να με λες Πρωτέα ή Περεγρίνο.

Πάντως δεν πρόκειται να με ανακρίνει ο Χατζηνικολάου και ο κάθε Χατζηνικολάου. Αυτός θα πάει στρατοδικείο, όχι εγώ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 10:52:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χριστος Ελ
Τι λες βρε ταμπελοποιέ της κακιάς ώρας;

Και χρυσαυγίτης είμαι και παγανιστής και χριστιανός και κυνικός και αναρχικός και κομμουνιστής και χίπης και ταγματασφαλίτης και αλήτης και ότι θέλω...lol

Είμαι το φως, το σκότος, η θάλασσα, η γη, ο αέρας, η φωτιά και ότι άλλο γουστάρω.

Μην προσπαθείς να με ορίσεις. Αλλάζω χίλια δυο πρόσωπα. Όπως δεν γίνεται να ορίσω εσένα έτσι και εσύ δεν γίνεται να με ορίσεις.

Μπορείς να με λες Πρωτέα ή Περεγρίνο.

Πάντως δεν πρόκειται να με ανακρίνει ο Χατζηνικολάου και ο κάθε Χατζηνικολάου. Αυτός θα πάει στρατοδικείο, όχι εγώ


Σε αφήνω στον...DSM!!!
Δικό του πεδίο αυτό!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Abbaeion
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 12:41:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν ξέρω που ακριβώς το πάτε, αλλά εγώ δεν νιώθω καμμιά μετάνοια και καμμιά ανάγκη εξομολόγησης στον Διάολο.
Ντροπή να νιώσουν οι άλλοι που ψηφίζανε χρόνια τα εγκληματικά κόμματα της Βουλής που τρώνε με χρυσά κουτάλια. ΑΥΤΟΙ θα μπουν φυλακή;

Κανονικά θα έπρεπε να μπεί στην φυλακή μαζί με την Χρυσή Αυγή ολόκληρο το ΠΑΣΟΚ και η μισή Νέα Δημοκρατία αλλά τα εγκλήματα της Χρυσής Αυγής είναι οφθαλμοφανέστατα, οι υπόλοιποι τα έκαναν μεθοδικά με σχέδιο να ξεγελάσουν μαζί με αυτά την δικαιοσύνη ή να της δέσουν τα χέρια και τα κατάφεραν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Abbaeion
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
124 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 12:49:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εκτός των άλλων οι Χρυσαυγίτες είναι μεγάλοι προπαγανδιστές και ψεύτες, ξεπερνάνε κατά πολύ αυτούς του ΠΑΣΟΚ και της ΝΔ θυμάμαι τον Κασιδιάρη με τί λύσσα χτυπιόταν οτι ο Ρουπακιάς δεν έχει καμιά σχέση με την Χρυσή Αυγή. Είναι δυνατό να εμπιστευτεί κανείς σε τέτοιους ψεύτες την σωτηρία της χώρας του;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 15:12:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χρίστος Έλ
18/09/2013, 20:50:15 από Ναζισμός & Χριστιανισμός [Φωτο Άλμπουμ]

Ο πιο έντιμος πολιτικός είναι ο Λεβέντης. Δεν έχει κρύψει ότι έχει περιουσία. Το μόνο κακό που έχω ακούσει γι' αυτόν είναι ότι "εκβίαζε" εταιρίες για να χρηματοδοτήσουν το κόμμα του. Φυσικά και δεν εκβίαζε βέβαια, άλλα έτσι το ερμηνεύσανε κάποιοι.

Η καλύτερη επιλογή είναι η Ένωση Κεντρώων.


quote:

Χρίστος Έλ
20/09/2013, 16:50:12 από Ναζισμός & Χριστιανισμός [Φωτο Άλμπουμ]

Πάντως, όπως και να' χει και οι χρυσαυγίτες και οι αντι-χρισαυγίτες είναι σιχαμένοι όλοι τους.

Βασίλης Λεβέντης - Να πάνε όλοι στο διάολο!


quote:

Χρίστος Έλ
23/09/2013, 19:19:53

Κάθησα και το σκέφτηκα.

Λυπάμαι που θα απογοητεύσω τους φίλους της Χρυσής Αυγής αλλά και τον εαυτό μου που πίστεψα σε αυτούς για μια καλύτερη Ελλάδα.


quote:

Χρίστος Έλ
29/09/2013, 20:55:55

Εντάξει, θα την έλεγα συμμοριούλα την Χρυσή Αυγή. Αλλά με τί λέξεις μπορώ να περιγράφω την εβραϊκή χολέρα και τον τύφο; Εντάξει, το κατάλαβαν οι πίθηκοι του λαού, δεν θα ψηφίσουν Χρυσή Αυγή ρε εβραίοι, φτάνει το εμπεδώσαμε.


quote:

Χρίστος Έλ
29/09/2013, 21:20:24

Λες και δεν το ξέρανε. Λες και οι άλλοι είναι πιο ήπιοι δολοφόνοι και τρομοκράτες. Δείτε τώρα τί καλά μνημόνια και μαχαιριές θα φάτε. Καλή αυτοκτονία κερασμένη από το κράτος. Και άλλα δυσβάσταχτα μέτρα από τους δημοκράτες εταίρους μας, πολύ σύντομα κοντά σας.

Εκτός και αν γίνει κανένα πραξικόπημα τώρα και βγει ο Μιχαλολιάκος από την στένη.


quote:

Χρίστος Έλ
30/09/2013, 21:40:47

Δηλαδή στόχος και αποστολή των καναλιών ήταν να κάνουν τον κόσμο να νιώσει ενοχές και ντροπή που ψήφισε Χρυσή Αυγή!

Ε λοιπόν σκουπίδια δολοφόνοι(και όχι κύριοι), δεν νιώθουμε απολύτως καμμιά ενοχή για ότι πράξαμε!!! Σας έφτιαξα την μέρα;


quote:

Χρίστος Έλ
01/10/2013, 04:40:03

Έτσι από πείσμα συνιστώ στους ψηφοφόρους της Χρυσής Αυγής να μην κάνουν πίσω και να δώσουν μια ηχηρή απάντηση στην τρομοκρατία ενάντια στον Έλληνα.

Στο διάολο οι Γερμαεβροαίοι και οι Αμερικανοεβραίοι. Κάτω οι Ναζί της κυβέρνησης.

Ζήτω η Χρυσή Αυγή και ο Ελληνισμός. Δεν μας λυγίζει τίποτα. Ζήτω η Ελλάδα.



......

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Osmosis
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


545 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/10/2013, 15:15:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Osmosis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Abbaeion
quote:
Δεν ξέρω που ακριβώς το πάτε, αλλά εγώ δεν νιώθω καμμιά μετάνοια και καμμιά ανάγκη εξομολόγησης στον Διάολο.
Ντροπή να νιώσουν οι άλλοι που ψηφίζανε χρόνια τα εγκληματικά κόμματα της Βουλής που τρώνε με χρυσά κουτάλια. ΑΥΤΟΙ θα μπουν φυλακή;

Κανονικά θα έπρεπε να μπεί στην φυλακή μαζί με την Χρυσή Αυγή ολόκληρο το ΠΑΣΟΚ και η μισή Νέα Δημοκρατία





Φαντάζομαι αναφέρεσαι σε αυτή τη μισή ΝΔ.

We seldom stop to think that we are
still creatures of the sea, able to
leave it only because, from birth to
death, we wear the water-filled
space suits of our skins.

Edited by - Osmosis on 01/10/2013 15:16:41

Edited by - Osmosis on 01/10/2013 15:21:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 28 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy