ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΑΓΙΩΝ (Η ΑΡΧΗ)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:45:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Kαλέ μου μικρέ και άδολε Νικιταρά,ποιός σου είπε ότι είμαι τόσο μικρός; Από που το βγάλατε όλοι σας αυτό το συμπέρασμα; Επειδή σου φέρθηκα όπως σε ένα μικρό παιδάκι; Μα μόνο έτσι μπορούσα να σου φερθώ! Αφού κάνεις σαν μικρό παιδάκι,και πουλάς τσαμπουκάδες που μόνο κάτι παιδάκια του δημοτικού μου θυμίζεις.
Σε πληροφορώ λοιπόν ότι είμαι πολύ μεγαλύτερος από ότι νομίζεις,απλά σου φέρθηκα έτσι διότι μόνο με αυτό τον τρόπο θα καταλάβαινες τι σου έλεγα,και ομολογώ ότι με καταλάβαινες απολύτως!Είδες πόσο καλός ψυχολόγος είμαι που σε έκανα να με καταλαβαίνεις μέσα στο παραλήρημά σου;
Αν θέλεις λοιπόν μπορώ να σε δεχτώ για μια δωρεάν εξέταση,για να δείς πόσο καλός άνθρωπος είμαι!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:47:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ε , ΠΡΩΤΕΡΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ

Να απαντήσει κάποιος στον κακομαθημένο φίλο
σας Προφήτη 22 , ότι τον έβρισα μετά που αυτός
με αποκάλεσε ΨΕΥΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑ.
Την στιγμή που ΕΓΩ τον ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΚΑ.
Σε ΑΧΑΡΙΣΤΟ , ΜΟΝΟ βρισιές αξίζουν.

ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΗΝ Αngi ΝΑ ΜΗΝ τον ξαναβρίσω.
Αυτός ΤΩΡΑ με αποκαλεί ΤΟΥΡΚΑΛΑ.

Ρωτά να του πείτε , πότε με έβρισε ,ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ με αποκαλεί Τουρκαλά
και κατά την γνώμη του, ΔΕΝ είναι βρισιά ΑΥΤΟ.

ΒΑΛΤΕ ΤΑΞΗ ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ ,ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΝΩ ΚΑΤΩ.

Είπα να σταματήσω τον «πόλεμο» , αλλά ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ
να είμαι ΕΓΩ ΤΟ ΘΥΜΑ.

ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΑΣ.


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:54:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
quote:

Kαλέ μου μικρέ και άδολε Νικιταρά,ποιός σου είπε ότι είμαι τόσο μικρός; Από που το βγάλατε όλοι σας αυτό το συμπέρασμα; Επειδή σου φέρθηκα όπως σε ένα μικρό παιδάκι; Μα μόνο έτσι μπορούσα να σου φερθώ! Αφού κάνεις σαν μικρό παιδάκι,και πουλάς τσαμπουκάδες που μόνο κάτι παιδάκια του δημοτικού μου θυμίζεις.
Σε πληροφορώ λοιπόν ότι είμαι πολύ μεγαλύτερος από ότι νομίζεις,απλά σου φέρθηκα έτσι διότι μόνο με αυτό τον τρόπο θα καταλάβαινες τι σου έλεγα,και ομολογώ ότι με καταλάβαινες απολύτως!Είδες πόσο καλός ψυχολόγος είμαι που σε έκανα να με καταλαβαίνεις μέσα στο παραλήρημά σου;
Αν θέλεις λοιπόν μπορώ να σε δεχτώ για μια δωρεάν εξέταση,για να δείς πόσο καλός άνθρωπος είμαι!


ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΕ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ.

ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΓΑΙΔΟΥΡΙΟΥ ΣΕ ΚΩΛΟΣΠΕΙΡΕ.

ΜΑΛΑΚΑ. ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΡΩΚΤΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ.

ΠΑΡΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ ΤΟΙΥ ΨΥΧΟΠΑΘΗ ΜΑΛΑΚΟ -
"ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ"

ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ , ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΓΩ
ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ.

ΑΥΤΟ ΘΕΛΑΤΕ ?? ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΩ ΣΤΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟΥ ΓΑΙΔΑΡΟΥ ??

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:55:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
quote:

Kαλέ μου μικρέ και άδολε Νικιταρά,ποιός σου είπε ότι είμαι τόσο μικρός; Από που το βγάλατε όλοι σας αυτό το συμπέρασμα; Επειδή σου φέρθηκα όπως σε ένα μικρό παιδάκι; Μα μόνο έτσι μπορούσα να σου φερθώ! Αφού κάνεις σαν μικρό παιδάκι,και πουλάς τσαμπουκάδες που μόνο κάτι παιδάκια του δημοτικού μου θυμίζεις.
Σε πληροφορώ λοιπόν ότι είμαι πολύ μεγαλύτερος από ότι νομίζεις,απλά σου φέρθηκα έτσι διότι μόνο με αυτό τον τρόπο θα καταλάβαινες τι σου έλεγα,και ομολογώ ότι με καταλάβαινες απολύτως!Είδες πόσο καλός ψυχολόγος είμαι που σε έκανα να με καταλαβαίνεις μέσα στο παραλήρημά σου;
Αν θέλεις λοιπόν μπορώ να σε δεχτώ για μια δωρεάν εξέταση,για να δείς πόσο καλός άνθρωπος είμαι!


ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΕ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ.

ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΓΑΙΔΟΥΡΙΟΥ ΣΕ ΚΩΛΟΣΠΕΙΡΕ.

ΜΑΛΑΚΑ. ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΡΩΚΤΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ.

ΠΑΡΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΨΥΧΟΠΑΘΗ ΜΑΛΑΚΟ -
"ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ"

ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ , ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΓΩ
ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ.

ΑΥΤΟ ΘΕΛΑΤΕ ?? ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΩ ΣΤΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟΥ ΓΑΙΔΑΡΟΥ ??

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:55:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
quote:

Kαλέ μου μικρέ και άδολε Νικιταρά,ποιός σου είπε ότι είμαι τόσο μικρός; Από που το βγάλατε όλοι σας αυτό το συμπέρασμα; Επειδή σου φέρθηκα όπως σε ένα μικρό παιδάκι; Μα μόνο έτσι μπορούσα να σου φερθώ! Αφού κάνεις σαν μικρό παιδάκι,και πουλάς τσαμπουκάδες που μόνο κάτι παιδάκια του δημοτικού μου θυμίζεις.
Σε πληροφορώ λοιπόν ότι είμαι πολύ μεγαλύτερος από ότι νομίζεις,απλά σου φέρθηκα έτσι διότι μόνο με αυτό τον τρόπο θα καταλάβαινες τι σου έλεγα,και ομολογώ ότι με καταλάβαινες απολύτως!Είδες πόσο καλός ψυχολόγος είμαι που σε έκανα να με καταλαβαίνεις μέσα στο παραλήρημά σου;
Αν θέλεις λοιπόν μπορώ να σε δεχτώ για μια δωρεάν εξέταση,για να δείς πόσο καλός άνθρωπος είμαι!


ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΕ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ.

ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΓΑΙΔΟΥΡΙΟΥ ΣΕ ΚΩΛΟΣΠΕΙΡΕ.

ΜΑΛΑΚΑ. ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΡΩΚΤΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ.

ΠΑΡΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΨΥΧΟΠΑΘΗ ΜΑΛΑΚΟ -
"ΨΥΧΟΛΟΓΟΥ"

ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ , ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΓΩ
ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ.

ΑΥΤΟ ΘΕΛΑΤΕ ?? ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΩ ΣΤΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟΥ ΓΑΙΔΑΡΟΥ ??

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:55:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Το να σε πεί κάποιος Τούρκο δεν είναι βρισιά!Εκτός και αν δεν ξέρεις τι σημαίνει Τούρκος Τούρκος είναι ο πολίτης του κράτους της Τουρκίας! Εγώ λοιπόν,μέσα από αυτά που γράφεις έβγαλα το συμπέρασμα ότι είσαι Τούρκος,αλλά δεν σε έβρισα! Απλά είπα ότι μάλλον κατάγεσαι από την Τουρκία. Εκτός πιά αν είσαι τόσο ρατσιστής που θεωρείς ότι οι Τούρκοι δεν είναι άνθρωποι!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:59:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΗΘΙΚΟΛΟΓΟΙ ΤΟΥ FORUM ??

Αυτό θέλατε ??? ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Ο Γαϊδάρας, μόνος του να προκαλεί ??

Αυτό ΘΕΛΑΤΕ ?? ΝΑ ΜΗΝ του απαντώ ??

Γιατί ΔΕΝ απαντάτε στον γάιδαρο ??

Οι προκλήσεις ΔΕΝ μένουν ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ.

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 18:02:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Σύμφωνα με απόλυτα εξακριβωμένες πληροφορίες,είμαι ένας γάιδαρος που σπούδασε ψυχολογία!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 18:04:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
quote:

Το να σε πεί κάποιος Τούρκο δεν είναι βρισιά!Εκτός και αν δεν ξέρεις τι σημαίνει Τούρκος Τούρκος είναι ο πολίτης του κράτους της Τουρκίας! Εγώ λοιπόν,μέσα από αυτά που γράφεις έβγαλα το συμπέρασμα ότι είσαι Τούρκος,αλλά δεν σε έβρισα! Απλά είπα ότι μάλλον κατάγεσαι από την Τουρκία. Εκτός πιά αν είσαι τόσο ρατσιστής που θεωρείς ότι οι Τούρκοι δεν είναι άνθρωποι!


Κι ΕΓΩ σε είπα Αλβανό , διότι η μάνα σου σε έσπειρε
με Αλβανό όταν εργαζόταν στην Συγγρού. Διάβασε τις μαλακίες
σου ένας συμμαθητής σου και πήρε το e-mail μου και μου είπε
να ΜΗΝ σε λαμβάνω υπ’ όψη , διότι είσαι μπάσταρδος Τουρκαλβανός.
Εξ ου και η ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ.

ΤΟΝ πρωκτολόγο για την μάνα σου ΜΗΝ ξεχάσεις. Ακόμη κι οι
ΠΟΥΤΑΝΕΣ , έχουν δικαίωμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης.

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 18:05:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Πάντως φίλε μου Νικιτα,αυτό που σου είπα για δωρεάν επίσκεψη στο ιατρείο μου ισχύει!
Αν νιώθεις πραγματικά την ανάγκη να ηρεμήσεις και προτιμάς να με βρίσεις αυτοπροσώπως,μπορώ να σε δεχτώ και δεν θα σου πάρω λεφτά!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 18:10:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
quote:

Σύμφωνα με απόλυτα εξακριβωμένες πληροφορίες,είμαι ένας γάιδαρος που σπούδασε ψυχολογία!

Σύμφωνα με νέο e-mail που μου έστειλε
ο συμμαθητής σου, είσαι ένα παραχαϊδεμένο
μωρό στην 4η Λυκείου ,1 μέτρο ύψος και μια γόπα,
με γυαλιά μυωπίαςκαι σπυράκια και όποτε σε φέρνει
η μαμμά σου με το αμάξι στο σχολείο , όλοι μπανιστηρίζουν
τα πόδια της από την πολύ κοντή μίνι φούστα
που φορεί. ΔΕΝ ξέχασε την δουλιά της στην Συγγρού.

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 18:37:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΕΛΑΤΕ ΗΘΙΚΟΛΟΓΟΙ που με
καλούσατε ΕΜΕΝΑ να σταματήσω.
ΕΛΑΤΕ να καμαρώσετε τον γιο του
Αλβανού
για τις ΣΥΝΕΧΕΙΣ προκλήσεις
του και τις βρισιές του και τον ΧΛΕΥΑΣΜΟ ΤΟΥ.
Από την ώρα που είπα ότι ΘΑ σταματήσω ΠΡΩΤΟΣ
ΕΓΩ να τον πολεμώ, ΤΌΣΟ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΈΙ
ΤΟΥΡΚΑΛΑ και ψυχοπαθή. Καμαρώστε τον ΦΙΛΟ
ΣΑΣ . ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΑΣ.

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

Edited by - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ on 04/12/2005 19:40:10

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 18:55:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Νικηταρα,
ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΕΣ!!!
Αν εισαι, οντως, μεγαλυτερος, θα επρεπε
να κατανοησεις καποια αυτονοητα!!
Σου εστειλα 3-4 προσωπικα μηνυματα,
για το πως πρεπει να αντιμετωπισεις
την κατασταση.

Αρκετα!!!
Σ΄ενα παιδι (οταν αντιληφθουμε οτι ειναι οντως παιδι),
δεν απαντουμε με αυτο τον τροπο.

ΑΡΚΕΤΑ!!!

ΜΕ ΞΕΓΕΛΑΣΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ.
ΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 47 ΧΡΟΝΩΝΜ, τοτε εγω, θα φτανω τα 70!!

22, εξακολουθω να εχω τις ιδιες αποψεις,
μην επαναπαυεσαι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MooN4444
Νέο Μέλος

Australia
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 20:02:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MooN4444
Olo malakies eiste-varethika na sas vlepo na vrizete....vasika na leme kai ta pragmata opos exoun:o nikitaras paparia dikio exei,an kapoioi exoun filikes sxeseis mazi tou de prepei na ton dikaiologoun me tetoies apisteftes vrisies pou erixe ston allo ton karagiozh ton 22 me ton opoio de symfono katholou stis arxidies pou leei.etsi gia plaka leo na arxisoume na vrizoume oloi mazi ..tha einai poly oreo de nomizete>?vasika proteino na kanete enan idiko xoro na ginonte prosopikes adidikies kai oxi na kataklizetai ena oloklhro thema apo vomves vlakeias...
kai sygnomh gia tous agglikous xarakthres...............alla sta arxidia mou opos tha elegan kai oi agaphtoi synomilhtes afou mono se afth th glossa katalavenoun.ego eimai xeiroteros karagiozhs apo esas alla sth prokeimenh eseis lete mlkies gia ayto kai sas sxoliazo.

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 20:34:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Αγαπητη φιλη Angi. Εχω ενα μηνυμα να σας δωσω απο
τον φιλο μου τον Νικηταρα. Ηθελε να μου το στειλει με
ε-μαιλ , αλλα προτιμησε να μου το πει. Λοιπον. Επειδη
ο Νικηταρας ειναι Κυπριος , οπως κι εγω και επειδη
το αχαριστο και κακομαθημενο παιδαρελι σας, που τον
αποκαλειτε φιλο σας, καταδεχθηκε να αποκαλεσει ΤΟΥΡΚΟΥΣ
εμενα και τον Νικηταρα, ο Νικηταρας το θεωρει ΑΝΑΞΙΟ να
ασχοληθει ξανα με ΑΧΡΗΣΤΑ παιδαρελια (μιλα για τον 22).
Τωρα θα εχετε να κανετε μαζι μου. Εγω ΔΕΝ βριζω . Ενα να ξερει
ο μικρος κακομαθημενος. ΔΕΝ θα ξανακατσει σε χλωρο κλαρι.
Αυτο που θα σας πω , ο Νικηταρας ΔΕΝ ηθελε να σας το πω.
Ομως για ενα τετοιο παλικαρι που διατηρησα φιλια μαζι του απο τοτε ,
αξιζει να μαθετε. Τον Νικηταρα που αποκαλεσετε Τουρκο , τον ειχα
στο φυλακιο μου, το 1974 σαν εθελοντη. Ηρθε την πρωτη μερα του πολεμου,
Σαββατο, γυρω στο μεσημερι και μου ειπε : Εισαι ο υπευθυνος του φυλακιου ;
Tοτε ημουνα Ανθυπολοχαγος . Οταν του ειπα ποιος ειμαι ,μου λεει:
Ηρθα να πολεμησω. Παρ ολο που ηταν ψηλος , γυρω στο 1,80 – 1,85
μελαχρινος και ηλιοκαμενος , φαινοταν νεαρος. Τον ρωτησα την ηλικια του
και μου απαντα: Παιζει ρολο ; Οταν του υπεδειξα οτι ανηλικους , ειχα διαταγη
απο τον διοικητη μου να μην βαζω στα φυλακια , μου απαντα : 18 και 15 ημερων.
Του ειπα να κοντεψει. Προσεξα οτι ηταν αμουστακος. Χωρις γενια χωρις καποιο
σημαδι που να φανερωνει οτι ηταν 18+. Αν και ειχα τις αμφιβολιες μου , τον δεχθηκα.
Οπλο ΔΕΝ ειχαμε να του δωσουμε και την πρωτη μερα τον στελναμε να
μας φερνει νερο. Την δευτερη μερα, χασαμε ενα εφεδρο , ο οποιος κρατουσε ενα
οπλοπολυβολο Εγγλεζικο. Ο Νικηταρας το ζητησε να το παρει αυτος. Τον ρωτησα
αν ξερει την χρηση του. Οχι. Κατοπιν του καναμε 5 λεπτα εξηγηση της χρησης και με
το οπλο αυτο καταφερε να «φαει» 8 Τουρκαλαδες. Δεν αρκεστηκε σ’ αυτο.
Ηθελε λεει να εχει σουβενιρ. Το βραδι ξεκινουσε ερποντας και πηγαινε στους
νεκρους Τουρκους (οσους σκοτωσε ο ιδιος) , 200 - 300 μετρα μπροστα μας και τους εκοβε τ΄αυτια τους, με ενα μαχαιρι θαλασσης ,που κρατουσε παντα πανω του, με 25 εκατοστα λεπιδα.
Στο τελος εκανε ενα κομπολοι με 16 αυτια . 8 Χ 2. Τα εχει εως σημερα σε μια
μεγαλη μπουκαλα σε υγρο διατηρησεως.
Την τελευταια μερα του πολεμου , Τριτη απογευμα , πληγωθηκε ενας εφεδρος
διπλανου φυλακιου. Εκει που ηταν, ηταν ακαλυπτος. Οι Τουρκοι αρχισαν την προελαση. Ο τραυματιας φωναζε για βοηθεια. Ο Νικηταρας τον ακουσε . Παρατησε
το οπλο και με το μαχαιρι στο χερι , ετρεξε κοντα του , ποτε σκυφτος και ποτε ερποντας , τον εβαλε στην ραχη του και τον εφερε πισω. Αρπαξε και μια τιμητικη σφαιρα στο ποδι, εκατσε και 2 μερες νοσοκομειο. Ο τραυματιας θυμαμαι
ηταν καποιος δασκαλος ,εφεδρος. Οταν τελειωσε ο πολεμος , μας ζητησαν να
παρουμε οι επιζησαντες ταυτοτητα η πιστοποιητικο γεννησεως για να γινουν εγγραφες. Εκει αποκαλυφθηκε η ηλικια του Νικηταρα. Ηταν 15 χρονων και 2 μηνων.
Ο δασκαλος εκεινος ζητησε αργοτερα να μαθει ποιος ειναι αυτος που το γλυτωσε απο βεβαιο θανατο. Οταν εμαθε για τον Νικηταρα , εκανε επιστολη προς το Αρχηγειο και ζητησε την απονομη τιμητικης διακρισης για τον φιλο μου τον Νικηταρα. Κατοπιν πολλων πιεσεων , δεχθηκε την τιμητικη διακριση , εναν σταυρο
ασημενιο. Παιρνοντας τον , εβαλε τον σταυρο του , τον προσκυνησε και ειπε : Αποδεχομαι την τιμητικη διακριση εκ μερους ολων των νεκρων του αγωνα μας.
Αυτος ειναι ο Νικηταρας που ο κακομαθημενος φιλος σας τον αποκαλεσε Τουρκο.
Οσο αφορα εμενα , να μην πεσει το παιδαρελι στα χερια μου. Τελος να απολογηθω
γιατι δεν βαζω τονους . Αυριο θα αναβαθμισω το συτημα μου και θα βαζω τονους.
Μπορει τωρα ασφαλως το κακομαθημενο παιδαρελι να χαρακτηρισει την αφηγηση
μου παραμυθι , οπως εκανε και με την ιστορια του Νικηταρα για τον γερο Τσιουτη
απο τον Γερολακκο.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 21:05:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Aν είναι έτσι όπως τα λές Ζορπας,προσκυνώ!
Αλλά νομίζω ότι αν ένας άνθρωπος έχει τέτοια ιστορία,δεν θα πρέπει να καταδέχεται να βρίζει και να αποκαλεί το συνομιλητή του γιό πουτάνας.Συνήθως οι άνθρωποι που έχουν αντιμετωπίσει κατάματα το θάνατο έχουν καταλάβει πολύ καλύτερα από όλους μας το νόημα της ζωής,και για αυτό ακριβώς το λόγο είναι πολύ περισσότερο ανεκτικοί και φιλικοί με τους συνανθρώπους τους. Ο λεγάμενος όμως αντί να καταλάβει τι σημαίνουν όλα αυτά,προτίμησε να την ψωνίσει και να μπεί εδώ μέσα από την αρχή με το ύφος ενός μάγκα που τα ξέρει όλα και δεν δέχεται κουβέντα! Διέψευδε τους πάντες και ο τρόπος του έδειχνε απόλυτο στις απόψεις του άτομο ,που δεν δέχεται κουβέντα για άλλη άποψη.Αυτό όπως καταλαβαίνεις με εξόργισε και αποφάσισα να τον περάσω ένα τεστ ώστε να αποκαλύψει τον πραγματικό του χαρακτήρα,ώπερ και εγένετο...
Το συμπέρασμα λοιπόν που βγάλαμε όλοι μας είναι ότι αυτός ο άνθρωπος μπορεί σαφώς να έχει μια ιστορία,αλλά δεν φροντίζει να την τιμήσει με τον υπόλοιπο βίο του,και αντ'αυτού η συμπεριφορά του είναι συμπεριφορά ανθρώπου απόλυτου,βίαιου,υπερήφανου,αλαζόνα και εν ολίγοις αντικοινωνικού!
Μακάρι να έχω κάνει λάθος και να ήταν απλώς μια στιγμή αδυναμίας του,διότι τότε πραγματικά μπορώ να δεχτώ τον οποιοδήποτε διάλογο μαζί του πάντα μέσα στα πλαίσια όμως του σεβασμού του συνομιλητή του, ακόμα και όταν οι απόψεις του διαφέρουν παρασάγκας από των άλλων.
Ειλικρινά δεν του κρατάω κακία,αλλά με τόσα που είπε εναντίον της εκκλησιάς,της Ορθοδοξίας,της μάνας μου και τόσων άλλων,με έκανε να πιστέψω πως δεν είναι Έλληνας! Δεν φταίω εγώ όμως,αλλά η υπερβολική του αντίδραση στο χαρακτηρισμό φιλοβασιλικός! Θα μπορούσε κάλλιστα να μου απαντήσει σε ήπιο τόνο και να μου πεί ότι ξέρεις κάτι ρε φίλε,και Έλληνας είμαι και για την πατρίδα πολέμησα.Σου ορκίζομαι ότι τότε θα τον σεβόμουνα όπως σέβεται η μάνα το παιδί...
Τέλος πάντων,πές του ότι δεν του κρατάω κακία για ότι είπε για την οικογένειά μου και τα πιστεύω μου και ότι αν θέλει μπορεί να επιστρέψει σε μια πραγματική συζήτηση.

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

orfeas7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
322 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 21:35:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orfeas7
Δεν ξέρω τι να πω με αυτά που βλέπω εδώ μέσα. Από την μία βλέπω κολημένα άτομα στην καταστροφολογία και ειρωνία και από την άλλη οι βρισιές δίνουν και παίρνουν.

Κρίμα.

Βλέπω το θέμα να κλειδώνεται.

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 21:53:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Μικρε κακομαθημενε . Οι γονεις σου φταινε ,που δεν σε
εμαθαν να σεβεσαι τους μεγαλυτερους σου.
Δεν ειναι μονο φιλοβασιλικο που τον ειπες τον φιλο μου
τον Νικηταρα , αλλα και ψευτη και παραμυθα. Δεν γινεσαι
πιστευτος και μην προσπαθεις να μου πουλησεις φυκια για
μεταξωτες κορδελες. Ολα ειναι γραμμενα κατω. Αν καποιον
θα επρεπε οι συντονιστες να πεταξουν εξω , αυτος εισαι ΕΣΥ.
ΕΣΥ προκαλεσες ολο τον διχασμο για να εχουν οι υπολοιποι
κατι να ασχολουνται και να ξεχασουν το φιασκο των μεγαλων
σου προφητειων περι τελος Νοεμβριου και αλλα τινα φαιδρα.
Εγινες ρεζιλι και σου εφταιξε ο Νικηταρας που πηγε να σε
υπερασπισει , κανοντας χρηση ακομη μια φορα της ιδιοτητας
του χαρακτηρα του, περι ανιδιοτελους προσφορας. ΕΣΥ , αντι
ευχαριστιων σαν καλος Χριστιανος που διατεινεσαι οτι εισαι ,
τον αποκαλεσες ψευτη , παραμυθα και φιλοβασιλικο. Οταν εδωσε
υποσχεση στην χρηστη Angi, οτι θα σταματησει το κακο , πρωτος
αυτος ,για να δωσει το καλο παραδειγμα σε σενα , (ακομη μια
ενδειξη καλης θελησεως, ΕΣΥ τον ειπες Τουρκαλα και ψυχοπαθη).
Δεν πειθεις νεαρε. Ομως υστερα φερνει ο φουρνος την πυρα.
Εχω ακομη 30 Τουρκοφαγους ετοιμους να τους ριξω εδω μεσα
και δεν θα σε αφησω σε χλωρο κλαρι , εως οτου ζητησεις συγνωμη
απο ανθρωπο ΤΙΜΗΜΕΝΟ ΜΕ ΠΑΡΑΣΗΜΟ ΑΝΤΡΕΙΑΣ. Και ηταν
μολις 15 χρονων. Οταν ΕΣΥ εισουν σπερματοζωαριο , αυτος ετρωγε
κυριολεκτικα χωμα και σφαιρες . ΔΕΝ εισαι αξιος , ουτε για το μικρο
δακτυλακι του Νικηταρα. Οσο αφορα τις βρισιες που σου ριξε και λιγες
σου ειναι ακομα. Εγω ομως ΔΕΝ βριζω. οοοχι. Θα με δεις κι εμενα . Ενοια σου.
Μην ξεχνας οτι με αποκαλεσες και μενα Τουρκο. Ποιος εισαι εσυ, ενα
σχολειαρoπαιδο να βριζεις τα ΙΔΑΝΙΚΑ των ανθρωπων ;
Και οι φιλοι σαν σαν αλλοι γραμματεις και φαρισσεοι υποκριτες , τα ειχαν
με τον Νικηταρα που ειπε για την μανουλα σου ; Κι εσενα σε θαυμαζαν για τον

παλιοχαρακτηρα σου ; Αμα αποκαλεις Τουρκο, ανθρωπο που πολέμησε τους Τουρκους , τοτε

θα ακουσει ολη σου η ρατσα και γενια.
Καλα σου εκανε ο Νικηταρας. Να ευχεσαι να μην σου φερω και τους υπολοιπους,
διοτι 5-6 απο αυτους δεν καταλαβαινουν ουτε Θεο ουτε Χριστο. 18 φορες θα σε διαλυσουν και

σενα και τα φορουμ σου. Βλεπεις εγω δεν βριζω . Δεν θα σου δωσω το δικαιωμα να επικαλεισαι

τους υπευθυνους του φορουμ, σαν μωρο που φωναζει την μανουλα ,οτι θελει να κανει πιπι του.

Αμα δεν σε βαστα , να μεινεις μονος σου με τα αρκουδακια σου, οπως ειπες παλαιοτερα. Εαν

οι νομοι του φορουμ αυτου ειναι ,
να επιτρεπουν στο οποιο προβληματικο μωρο να αποκαλει Τουρκους , ανθρωπους που δεν

γνωριζει , θελω να το ξερω για να δω τι θα κανω παρα κατω.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:03:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Φίλε Ορφέα,νομίζω ότι έχω το δικαίωμα να λέω τη γνώμη μου χωρίς να με βρίζουν.Αν κάποιος διαφωνεί μπορεί να αντιπαραθέσει τα επιχειρήματά του και να τα συζητήσουμε,όπως κάποτε έκανε ο Πλάτωνας,ο Σωκράτης και τόσοι άλλοι σοφοί πρόγονοί μας. Το να με βρίζει όμως με τον χυδαιότερο τρόπο,νομίζω ότι με αναγκάζει για να τον αντιμετωπίσω,αν δεν θέλω να το βάλω στα πόδια,να του φερθώ με λόγο ανάλαφρο μέχρι να καταλάβει ότι δεν είναι δυνατόν κάτω από αυτές τις συνθήκες να συζητήσω μαζί του.
Είμαι έτοιμος να δεχτώ τον οποιοδήποτε σε διάλογο αρκεί να έχει να παραθέσει επιχειρήματα και όχι βρισιές προς το πρόδωπό μου,την οικογένειά μου και τη θρησκεία μου.Το μόνο που δε μου έβρισε ο λεγάμενος ήταν το σκύλο μου τον μπούφυ,προφανώς επειδή δεν ήξερε ότι έχω σκύλο!
Πάντως ήταν ένα καλό παράδειγμα για μερικούς αυτή η συζήτηση,για να δούν πώς εκτίθεται κάποιος που δεν έχει αρχές και αξίες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:14:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Και κατι αλλο κακομαθημενο σχολειαροπαιδο.
Σου ειπε ο Νικηταρας οτι διαλυσε ενα φορουμ.
Αμερικανικο ηταν ,θυμαμαι. Σου ειπε το γιατι ;
Να στο πω εγω. Διοτι καποιοι θρασυδειλοι ,
σαν εσενα , ελληνες και οχι Ελληνες ,κρυβομενοι
πισω απο τις γραμμες του τηλεφωνου, σε μια συζητηση
πολιτικου περιεχομενου , ειπαν : Βρε δεν την παιρνουν οι
Τουρκαλαδες , ολοκληρη την Κυπρο να ησυχασουμε
απο δαυτους ... Ο Νικηταρας που το διαβασε εγινε
διαολος. Καλεσε τους φιλους του , αυτους που πριν 10 χρονια
μπηκαν μεσω ιντερνετ , στο ΥΠ.ΕΞ της Τουρκιας και τα
εκαναν λιμπα και πηραν τα IP Address τους. Καθε 2-3
μερες τα PC τους ηθελαν format. Απο τοτε κανενας δεν
ξαναμπηκε εκει. Αυτος ειναι ο λογος που τους διελυσε.
Δεν ξερεις καλα τον Νικηταρα . Και τον αποκαλεσες Τουρκο.
Ο Θεος να σε λυπηθει νεαρε κακομαθημενε ,μαμμοθρεφτε.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:20:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
22 : Το να σε πεί κάποιος Τούρκο δεν είναι βρισιά!Εκτός και αν δεν ξέρεις τι σημαίνει Τούρκος Τούρκος είναι ο πολίτης του κράτους της Τουρκίας

Ελα πες τα μπροστα μου ,η δωσε μου την διευθυνση σου, να ερθω να σε βρω ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΤΣΙΑ
και τοτε θα δουμε αν ειναι βρισια , η οχι.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:22:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Τι σου ειπε ο Νικηταρας ; Οτι εισαι ενα αξιολυπητο
ανθρωπακι ; Καλα , απο ποτε νηστευει ο ΦΙΛΟΣ μου
και λεει ΣΟΦΕΣ κουβεντες ;


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:24:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Αγαπητέ Ζορπα,συνεχίζεις το έργο που δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει ο φίλος σου Νικηταράς.Θα σε συγχωρήσω και σένα διότι καταλαβαίνω ότι θέλεις να υπερασπίσεις το φίλο σου που πίνεται μαζί ουζάκια,λογικό είναι.
Θα σε παρακαλούσα όμως να κατεβάσεις τους τόνους και να συζητήσουμε χωρίς να με απειλείς ότι θα αυξήσεις την επισκεψιμότητα του φόρουμ!
Νομίζω ότι μια συζήτηση πρέπει να βασίζεται στα επιχειρήματα και όχι στις απειλές ή στις ύβρεις όπως έκανε ο προκάτοχός σου Νικηταράς.
Θα ήθελα λοιπόν να σου εξηγήσω πάντα με νηφάλια διάθεση,ότι Τουρκαλά τον αποκάλεσα κατόπιν ωρίμου σκέψεως και αφού είδα πρώτα ότι δεν το έχει σε τίποτα να προσβάλει ότι πιό ιερό και όσιο έχει ένας Έλληνας,δλδ την Ορθοδοξία,την οικογένεια και την πατρίδα του!
Κατόπιν τούτου σκέφτηκα ότι αυτός ο άνθρωπος δεν μπορεί να είναι Έλληνας και προφανώς τα λέει αυτά για να μας προκαλέσει,εκείνη τη στιγμή μπήκες και εσύ στο φόρουμ για να τον υποστηρίξεις σε αυτό το παραλήρημά του εναντίον όλων,και φυσικό και επόμενο είναι ότι όλο αυτό το σκηνικό με έβαλε σε υποψίες.
Το ερώτημα που μου γεννήθηκε τότε ήταν:ποιός έχει συμφέρον να προσβάλει ιδανικά και αξίες του Ελληνισμού; Μα φυσικά οι Τούρκοι!
Έτσι αποφάσισα να τον αποκαλέσω Τούρκο για να δώ την αντίδρασή του,η οποία δυστυχώς αντί να είναι τέτοια που να με κάνει να καταλάβω ότι έσφαλα,προτίμησε να συνεχίσει παραληρώντας και απειλώντας θεούς και δαίμονες.
Νομίζω λοιπόν ότι η αντίδρασή μου ήταν πολύ ήπια,καθότι τον παρακάλεσα πολλές φορές να σταματήσει να επιτίθεται εναντίον της εκκλησίας,των παπάδων,της μάνας μου,του πατέρα μου και όποιου άλλου τολμούσε να του ζητήσει να συνετιστεί.
Ελπίζω εσύ τουλάχιστον να καταλάβεις ότι ο φίλος σου έκανε λάθη και να μην συνεχίσεις την ίδια τακτική απειλώντας ότι θα φέρεις αλλους είκοσι για να με βρίζετε χορωδιακά!
Αν αναγνωρίσεις τα σοβαρά λάθη του φίλου σου που δυστυχώς δεν είναι πια μαζί μας, προφανώς επειδή τον πέταξαν έξω,θα μπορέσουμε να συζητήσουμε με νηφαλιότητα και επιχειρήματα όπως γίνεται σε κάθε πολιτισμένη κοινωνία.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:35:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Να σου απαντησω εγω Ορφεα. Διερωτασαι
τι να πεις. Οταν καταφεροσουν εναντιον
ανθρωπου που χλευαστηκε και εξυβριστηκε
και τον ειπαν μεχρι και Τουρκο, και τον καλουσες
να σταματησει, εισουν καλος και Αγιος. Τωρα ... τουμπεκι . Ετσι ;
Τωρα θαυμαζεις το κακομαθημενο σχολειαροπαιδο, να σου
παρουσιαζει το ασπρο – μαυρο , λες και δεν διαβασες τα
περι ψευτη , παραμυθα και φιλοβασιλικου. ΟΛΑ αυτα
ΑΠΡΟΚΛΗΤΑ. Οταν θελησε να σταματησει, τον καβγα,
η νυφιτσα που λεγεται προφητης 22 , τον ειπε Τουρακλα (μαζι κι εμενα) και
ψυχοπαθη. Τωρα ... τουμπεκι,Ορφεα ... Εγω βλεπεις ΔΕΝ βριζω...
Δεν θα εχετε το δικαιωμα . Εχω κι ΕΓΩ δικαιωματα ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ
που διεπονται απο νομους του κρατους. Δικαιωμα στην εκφραση.
Το φορουμ μεχρι στιγμης αποδειχτηκε ακριβοδικαιο. Δεν διεγραψε
τον Νικηταρα , ισως διοτι , οτι εγραφε , ηταν κατοπιν προκλησεων
της νυφιτσας που «ξερει» να σεβεται. Τωρα ... ΟΛΟΙ σας τουμπεκι...
«Καλοι Χριστιανοι». Ουαι υμιν ... «Αγαπατε» πολυ την αληθεια

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:38:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Ζορπα,καταλαβαίνω ότι για σας η λέξη Τούρκος έχει άλλη βαρύτητα από εμάς που δεν γνωρίσαμε τον πόλεμο,αλλά θα πρέπει να καταλάβεις ότι σαν Έλληνας θίχτηκα από τη συμπεριφορά του και με όλα αυτά που έβριζε (θρησκεία,οικογένεια,κοινωνία κ.λ.π.) με έκανε να σκεφτώ ότι δεν είναι δυνατόν αυτός ο άνθρωπος να είναι Έλληνας και να μπαίνει σε ένα θέμα που έχει ως επικεντρο των συζητήσεων τη διάλυση της Τουρκίας έτσι όπως την αναφέρουν οι προφητείες,και να προσπαθεί με τη συμπεριφορά του να διαλύσει το θέμα.
Αν όμως ήταν εξ'αρχής ευγενικότερος και όχι τόσο εριστικός με όλους,είμαι σίγουρος ότι τώρα θα συζητούσαμε σαν φίλοι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:46:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Ακουσε νυφιτσα να σου πω. Τον Νικηταρα δεν τον πεταξε κανενας εξω. ΕΣΕΝΑ
θα πρεπει να σε πεταξουν εξω, διοτι ενω ο ιδιος δεν ειναι εδω , ΕΣΥ συνεχιζεις να τον βριζεις. Αποδειξη της κακιας σου σαν Καλος Χριστιανος . ΧΑΧΑΧΑ .Οσα ειπες και οσα υπολογισες ειναι φαντασιες του χαλασμενου σου εγκεφαλου. Μεχρι να διαπιστωσω οτι ο εγκεφαλος σου λειτουργει σωστα , ΔΕΝ θα
καθισεις σε χλωρο κλαρι. Ακομη ΔΕΝ αρχισα. Εγω δεν βριζω. οοοχι. ΔΕΝ θα σου
δωσω το δικαιωμα ρε νυφιτσα. Και κατι αλλο. Δεν σου ειμαι αγαπητος. Ασε τις
βλακειες. Δεν περνανε αυτα σε μενα. Θυμασε που με ειπες και μενα Τουρκαλα ;
Ποτε ζητησες συγνωμη ; Και ετσι για να ξερεις ,εγω δεν απειλω. ΕΓΩ ΚΑΝΩ.
Αμα εχεις αππιδια , γραψε μου την διευθυνση σου, για να μην την μαθω μονος μου.
Να μου πεις καταμουτρα, ποιος ειναι Τουρκαλας.... Να δουμε υστερα, πως θα
μοιαζει το προσωπο σου. Θρασυδειλε.
.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:46:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Επίσης επειδή με κατηγορείς ότι τον είπα φιλοβασιλικό και παραμυθά,να σου θυμίσω τι έχει πεί για μένα; θα σου πω μερικά γιατί είναι παρα πολλά:σκατό,πορδή,μαλάκα,γάιδαρο,αλβανό,αφρικάνο,γιό πουτάνας,ψυχοπαθή κ.λ.π.,κ.λ.π.
Μη με κατηγορείς λοιπόν για δύο λεξούλες που χρησιμοποίησα,γιατί αυτές μπροστά στα δικά του λόγια είναι σαν τη καλύβα μπροστά στον πύργο του Άιφελ...


-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:51:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Αυτες τις υβρισιες που σου εριξε , ηταν ΜΕΤΑ που ΕΣΥ
τον αποκαλεσες ψευτη , παραμυθα , φιλοβασιλικο. Το
καταλαβαινεις αυτο ; ΕΣΥ εκανες την αρχη . Το καταλαβαινεις ;Πες μου.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:53:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Τέλος πάντων,δεν σου ζήτησα να γίνουμε φίλοι αλλά απλώς να αναγνωρίσεις ότι έχεις άδικο,διότι αν κάποιος σου έβριζε ότι πιό ιερό έχεις,θα τον αποκαλούσες Τούρκοσπορο...
Αυτό έκανα και εγώ και φυσικά δεν πρόκειται να ζητήσω συγνώμη αν αυτό δεν γίνει αμοιβαία!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 22:57:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Απαντησε μου νυφιτσα –ψευτη . Εκανες ΕΣΥ την αρχη
ΚΑΙ ουτε ενα συγνωμη ΔΕΝ του ειπες. ΥΣΤΕΡΑ αυτος
σε καθυβρισε και καλα σου εκανε. Πες μου. Το καταλαβαινει
ο εγκεφαλος σου αυτο ; Διοτι αμα ΔΕΝ το καταλαβαινει
ο εγκεφαλος σου αυτο το απλο , ΔΕΝ ξαναγραφεις ΤΙΠΟΤΑ
εδω και ουτε θα κανεις καλη και σωστη συζητηση με κανενα.
Εσαι ενας φθηνος κακομαθημενος μαμοθρεφτος. Η ανατροφη σου
φταιει νυφιτσα .


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy