ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΑΓΙΩΝ (Η ΑΡΧΗ)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 17:37:06  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Καλέ μου περονόσπορε,δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό το μένος εναντίον μου! Εγώ είμαι αυτός που βρίζω; Όχι βέβαια! Αν κάποιος σε βρίζει υπάρχουν δύο τρόποι να τον αντιμετωπίσεις:ή τον βρίζεις και εσύ,πράγμα που δεν συνάδει με το χαρακτήρα μου,ή τον αφήνω να με βρίζει και του μιλάω με ύφος που στερείται σοβαρότητας(μη νομίζει και ότι τον πήρα στα σοβαρά δλδ!)μέχρι να καταλάβει ότι αυτή η συμπεριφορά είναι λάθος,πολύ περισσότερο όταν διατυμπανίζει ότι είναι ένας καλός χριστιανός!
Θα συνεχίσω λοιπόν να τον αντιμετωπίζω με ανάλαφρη διάθεση αφού έτσι και αλλιώς δεν μπορώ να συζητήσω μαζί του σοβαρά,μέχρι τη στιγμή που θα σοβαρευτεί και θα φερθεί όπως πρέπει να φαίρεται ένας άνθρωπος της ηλικίας του.
Όσο για την ηλικία μου,θα σου πω μόνο ότι αν ήμουνα 22 χρονών όπως νομίζεις,θα τον έβριζα και εγώ,αλλά ευτυχώς έχω σοβαρυετεί και δεν θέλω να πέσω στο επίπεδό του.
Καλή η πλάκα 22 αλλά καλυτερα να το σταματήσετε εδώ σε παρακαλώ. Αν έχεις κάτι καλό να προσθέσεις στην συζήτηση πέστο να γίνει τουλάχιστον συζήτηση βρε αδερφέ.

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - ΗράκλειτοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 18:40:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
Καλή η πλάκα 22 αλλά καλυτερα να το σταματήσετε εδώ σε παρακαλώ. Αν έχεις κάτι καλό να προσθέσεις στην συζήτηση πέστο να γίνει τουλάχιστον συζήτηση βρε αδερφέ.

Το αυτό!
Καλύτερα να ειπωθούν πράγματα που θα συμβάλλουν στην συζήτηση παρά χαρακτηρισμοί κι ύβρεις από όποιες πλευρές κι αν προέρχονται.

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2005, 23:40:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Αγαπητοί μου φίλοι Ορφέα7 και Περονόσπορε.
Το πρόβλημα του 22 , είναι το ΡΕΖΙΛΙ που
έπαθε ,που σαν ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ σκατό
πέτασε κλανιές περί Αρχαγγέλων , πολέμων και
καταστροφών και στο τέλος – τέλος ΜΟΝΟ να χλευάζει
και να βρίζει τον έμαθε η μανούλα του που τον γέννησε
στην Συγγρού ,από πατέρα αράπη ναυτικό. Κάποιος μου
είπε ότι είναι Αλβανός. Εγώ ΔΕΝ ξέρω. Ενόσω με προκαλεί
η κατσαρίδα που τον έχεσε από τον κώλο η μούλα,
ΕΓΩ θα του σύρνω ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΕΣΕΙΣ ,
να ξέρετε ΕΝΑ πράγμα. Ότι το forum , είναι ΚΑΘΑΡΑ
ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΣΤΙΚΟ ΨΕΥΤΟ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟ , μόνο
και μόνο για να σπείρουν τον ΦΟΒΟ στον κόσμο , περί
επερχόμενων πολέμων και καταστροφών. Ποιό το κέρδος
των ΙΕΡΟΕΞΕΤΑΣΤΩΝ ??? Να επιστρέψει ο κόσμος
στις εκκλησίες , να γεμίσουν τα ταμεία , να τα κάνουν οι
παπάδες ΒΜW KAI MERCENTES. Όποιος τους πάει κόντρα
και ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙ τις όποιες ΜΑΛΑΚΙΕΣ αράδιαζαν τόσο
καιρό , τον ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ. Μιλώ για τον
ΨΕΥΔΟ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟ τον γιο της ανωμαλίας , που ΘΕΛΈΙ
ΜΟΝΟ Ν ΒΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ και άμα
ακούσει τα ΔΕΟΝΤΑ να απειλεί Ο ΘΡΑΣΥΔΕΙΛΟΣ με ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ.
ΝΑ σα ζήσει ο ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΤΗΣ ΚΛΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΕΣΜΕΝΟΥ
ΚΩΛΟΥ. Ένα μόνο ΘΕΛΩ να μάθω . Πόσα χρέωσε η μούλα , τον
Αλβανό που της τον έσπειρε ?? Έλα ντε ?? 22 ΔΡΑΧΜΕΣ ΟΛΕΣ ΚΙ ΟΛΕΣ
Η ΦΘΗΝΗ ...


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

Edited by - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ on 03/12/2005 23:43:45

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 00:32:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS

Απευθυνομαι προς το ατομο
με το ψευδωνυμο 22. Ειμαι νεος στην συζητηση
και θα ηθελα να μαθω περισσοτερα απο σενα
για τα μελλοντικα γενομενα . Μετα λυπης μου ειδα
οτι εχεις προβλεψει οτι θα εχουμε πολεμο περι τα τελη
Νοεμβριου , κατι που δεν εγινε. Παρακαλω πεστε μου
πως το εξηγειτε αυτο ; Εχω επισης προσεξει οτι το τελευταιο
διαστημα εχεις ερθει σε ρηιξη με το ατομο με το ψευδωνυμο
Νικηταρας και απο ολα τα σχολια σας , προσεξα οτι ξεκινησες
εσυ πρωτος την διαμαχη. Εσυ πρωτος εβρισες και προεβης
σε χαρακτηρισμους. Οταν βριζεις κυριε 22 να δεχεσε και τα αντποινα.
Αλλιως καταντας πολυ γραφικος τυπος. Μην τρεχεις να κρυφτεις πισω
απο τους υπευθυνους του Εσοτερικα. Δεν ειναι αφυσικο για ενα
τοσο πολυ διαβασμενο ατομο οπως εισαι εσυ , να χρησιμοποιεις
ειρωνιες και χαρακτηρισμους εναντιον αλλων ανθρωπων ; Οσο αφορα
τα περι χριστιανοσυνης , ολιγον με ενδιαφερουν. Πρωτιστα
κοιταζω τον χαρακτηρα των ανθρωπων και οχι την θρησκεια τους.
Τελικα εισαι σωστος μελετητης των γραφων και των προφητειων,
για να μπορω να βασιζομαι πανω σου , εστω κι αν αποτυχες στην
πρωτη σου προσπαθεια ; Η μηπως γνωριζεις μονο απο ειρωνιες και
χλευασμους εναντιον των συνομιλιτων σου ;
Ευχαριστω που θα μου απαντησεις.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 00:34:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Aγαπητέ Περονόσπορε,όπως βλέπεις και μόνος σου αυτός που έχει ξεφύγει είναι ο Νικιτας και όχι εγώ,ως εκ τούτου δεν θα πρέπει να απευθύνεις σε μένα τις υποδείξεις περί καλής διαγωγής αλλά στον Νικίτα,και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο έντεχνα παίρνεις το μέρος ενός ανθρώπου που φέρεται έτσι!
Με έχει αποκαλέσει: μαλάκα,σκατό,λεχρίτη,μουλάρι,γάιδαρο,αλβανό,αφρικάνο(είναι και ρατσιστής),κλανιά,χεσμένο κώλο,θρασύδειλο, και ένα σωσρό άλλα,και αφού είδε ότι δεν μπορεί να με κάνει να πέσω στο επίπεδό του,τώρα μου βρίζει τη μάνα μου και την αποκαλεί τραβεστί της Συγγρού,ελπίζοντας ότι έτσι θα παρεκτραπώ από το ήθος μου και θα του βρίσω και εγώ τη δική του.
Ατύχησε! Διότι εγώ είμαι χριστιανός και τον συγχωρώ για ό,τι και αν πεί
Αν θέλεις λοιπόν να κάνεις σε κάποιον υποδείξεις καλής συμπεριφοράς,κάνε τις στον Νικίτα...
Αν πραγματικά έχετε μέσα σας λίγη ανθρωπιά και δεν είσαστε ρατσιστές,δεν θα πρέπει να δεχτείτε τις υποτιμητικές εκφράσεις για συνανθρώπους μας που είχαν την ατυχία να γεννηθούν στην Αλβανία και την Αφρική! Δεν θα πρέπει να δεχτείτε τις υποτιμητικές εκφράσεις για τα πλάσματα του ζωικού βασιλείου που χρησιμοποιεί.
Και δεν θα πρέπει να ανεχθείτε να βρίζει τη θρησκεία του άλλου αποκαλώντας τα προφητικά λόγια αγίων ανδρών ως <<κλανιές περί αρχαγγέλων>>.
Χαίρομαι όμως που μέσα από τη δική μου ευγενική στάση,έχασε τον έλεγχο του και φανέρωσε το πραγματικό προσωπείο του που σίγουρα δεν είναι χριστιανικό αφού τόλμησε να βλαστημήσει τους Αγίους μας.....
προφανώς,σκέφτομαι,το έπαιζε χριστιανός για να περάσει τα "δικά του" μηνύματα,που σκοπό είχαν να μας παραπλανήσουν και να μας οδηγήσουν σε λάθος μονοπάτια σκέψης. Αν θέλετε τη γνώμη μου,πρέπει να είναι παγανιστής στο θρήσκευμα και να προσποιείτε το χριστιανό,αλλιώς δεν θα τολμούσε να μιλήσει τόσο υποτιμιτικά για τα ιερά και όσια των συνανθρώπων του χριστιανών!

Αγαπητέ Νικιταρά και παλι δεν θα πέσω στο επίπεδό που εσύ θέλεις να ρίξεις το διάλογο και να σου βρίσω τη μάνα
Θα συνεχίσω ως πραγματικός Χριστιανός να σε συγχωρώ,και να ελπίζω ότι καποια στιγμή θα συνετιστείς και θα πάψεις να βρίζεις σε ένα φόρουμ που ο μέσος όρος ηλικίας των αναγνωστών είναι κάτω από είκοσι.
Όπως βλέπεις έχουμε τόσα νέα παιδιά εδώ μέσα που αρνούνται να πέσουν στο επίπεδό σου και να σου μοιάσουν,διότι όταν διαφωνούν συζητούν,δεν βρίζουν τη μάνα,το σόι,και το πατέρα του άλλου...
Ενώ εσύ,από τη πρώτη στιγμή που μπήκες πουλάς τσαμπουκά.
Θα σου ευχηθώ λοιπόν καλή μετάνοια και στην εξομολόγηση να τα πείς όλα,όχι τα μισά

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 00:49:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Φίλε Ζορπας,ο μόνος χαρακτηρισμός που χρησιμοποίησα πρίν λίγες μέρες ήταν ότι ήταν φιλοβασιλικός,κάτι το οποίο σύμφωνα με τα λεξικα προσδιορίζει κάποιον που ψηφίζει βασιλικά κόμματα και σε καμιά περίπτωση δεν είναι βρισιά!
Για δές σε παρακαλώ τί έχει πει για μένα και τη μάνα μου,και μετά προσπάθησε να κρίνεις αντικειμενικά.Αν εσένα σε έλεγε κάποιος μαλάκα,σκατό,κώλο,κλανιά κ.λ.π. και εσύ τον έλεγες απλά φιλοβασιλικό για πές μου,ποιός θα έβριζε ποιόν;Αυτές ακριβώς είναι οι διαφορές μας που μας κάνουν να διαφέρουμε σε επίπεδο

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 00:51:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Άμα ζητήσεις συγνώμη ρε ΤΡΑΒΕΣΤΙ , διότι
ΕΣΥ ξεκίνησε τον καβγά με σκοπό να αποπροσανατολίσεις
τον κόσμο από τις μπούρδες και τις μαλακίες και τις κλανιές
που τους πούλησες, τότε θα σταματήσω να σε ΧΕΖΩ. Είσαι
ένας ΨΕΥΔΟΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ που χρησιμοποιείς τις ΔΗΘΕΝ αρετές
σου , ΛΕΚΤΙΚΑ, αλλά ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ μόνο ειρωνείες ΞΕΡΕΙΣ
και ΥΒΡΕΙΣ. Έτσι είσαστε εσείς οι ΔΗΘΕΝ χριστιανοί ??
Πρώτα ΧΛΕΥΑΣΜΟ στον συνάνθρωπο σας και μετά ΔΕΝ
ΔΕΧΕΣΤΕ ΑΝΤΙΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΡΑ ΣΤΙΣ ΥΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΧΛΕΥΑΣΜΟΥΣ ΣΑΣ ?? ΑΜΑ είναι έτσι οι Χριστιανοί, τότε ζήτω οι
όποιες άλλες θρησκείες. ΝΑ ΧΕΣΩ στα πιστεύω σου ρε ΨΕΥΤΗ ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΑ
ΚΑΠΗΛΕΥΤΗ ΤΟΥ Χριστού. Καπηλεύεσαι τον ίδιο τον Χριστό , για να ΕΙΡΩΝΕΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ρε καθίκι και ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι ΘΑ ξεγελάσεις
τον κόσμο ότι ΔΗΘΕΝ είσαι ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ και ΔΕΝ ξεκίνησες
ΕΣΥ ΠΡΩΤΟΣ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ. Τα ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ είναι ΕΚΕΙ με ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ. Ο κόσμος τις βλέπει και ας ΚΡΙΝΕΙ. Τρέξε τώρα να
το πεις στην μαμμά σου να με κάνει ντα.... Μαλάκα .


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:00:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Αγαπητέ ΖΟΡΠΑ , καλωσόρισες. Το λεχριτάκι ΔΕΝ σου τα λέει
ΟΛΑ.
ΘΑ σου κάνω ΕΓΩ copy – paste ΟΛΑ όσα μου είπε ΑΡΧΙΚΑ.
Τόσο ΨΕΥΤΗΣ είναι ο ΛΕΧΡΙΤΗΣ, πού ΔΕΝ σου είπε ότι με
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕ ΚΑΙ ΨΕΥΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑ.
ΑΠΟ εδώ και ΜΟΝΟ συμπεραίνει κανείς ΤΗΝ ΨΕΥΤΙΑ του
Καπηλευτή του Χριστού. Ο γιος της ΨΕΥΤΙΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ 22.

ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΛΕΧΡΙΤΗ.:

Φιλαράκο,καλό το παραμύθι σου,αλλά δεν χρειαζόταν να μας πείς όλο αυτό το ψέμα για να μας πείσεις ότι είσαι βασιλικός! Και μόνο που μας ορκίστηκες καμιά δεκαριά φορές ότι λές αλήθεια φτάνει για να μας πείσεις περί του αντιθέτου,διότι προφανώς ούτε και εσύ πιστεύεις αυτά που λές

ΙΔΟΥ το ΨΕΜΑ του λεχρίτη . ΕΙΡΩΝΙΚΑ το: ΦΙΛΑΡΑΚΟ , ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ.

Ο ΑΣΧΕΤΟΣ καταλαβαίνει και από Βασιλείες και από ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ . Αλλά όποιος ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΤΗΣ ΣΥΓΓΡΟΥ με πατέρα Αράπη ή Αλβανό , ΜΟΝΟ ΨΕΥΤΙΕΣ και ΠΟΡΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ.


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:10:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
Κάποιος να πετάξει έξω τον Νικηταρά βρε παιδιά!

Αμαλίααααααααααααααααααααα σε ζητάνε!


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Φιλε 22. Επρεπε να πεις ολη την αληθεια.
Ειπες οτι λεει ψεματα , αρα τον αποκαλεσες ψευτη.
Ειπες οτι οσα εγραψε ειναι παραμυθια , αρα τον
αποκαλεσες παραμυθα , οπως λεει ο ιδιος. Ειπες οτι
ειναι Βασιλικος που γνωριζεις ποσο επαρατη ηταν η
δικτατορια του Βασιλια στην χωρα μας. Αρα ειναι τρεις
χαρακτηρισμους - υβρισιες που ειπες και οχι μια οπως
ειπες εσυ σε απαντηση μου.
Ως εκ τουτου κρινω σωστο να ζητησεις εσυ πρωτος συγνωμη
και επειτα αυτος και να ληξει εδω το θεμα. Αυτος φανηκε
οτι ειναι ανθρωπος που ζηταει συγνωμη. Κανε εσυ την αρχη ,
διοτι εσυ εκανες και την αρχη του καβγα σας.
Περιμενω να μου απαντησεις καταφατικα και οχι παλι με μισες
κουβεντες και δικαιολογιες ,οπως την προηγουμενη.
Επειτα μιλαμε και για προφητειες.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:16:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Αγαπητέ κατα κόσμο Νικιταρά,σε χαρακτήρισα βασιλικό διότι εσύ άρχισες να λές ότι ο βασιλιάς που θα έρθει θα είναι ο τεως Κωνσταντίνος!ΕΛΕΟΣ! Το ξέρουν και οι πέτρες ότι αυτός θα λέγεται Ιωάννης! Αυτή η περίεργη στάση σου λοιπόν,ήταν που με οδήγησε στο συμπέρασμα ότι προφασίζεσε τον δημοκράτη και ότι στην πραγματικότητα μπήκες εδώ με σκοπό να παραπλανησεις τους χριστιανούς, κάνοντάς τους να πιστέψουν ότι αυτός που θα μας σώσει θα είναι ο Τέως Κωνσταντίνος!
Αν αυτό ήταν η αιτία που προκάλεσε το παραλήρημά σου εναντίον μου,τοτε προφανώς όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται

Μπορείς να με λές και τραβεστί,και μπάσταρδο και ό,τι θές.Ειλικρινά δεν θα σου απαντήσω διότι ο καθένας μπορεί να καταλάβει ότι το μόνο επιχείρημα που διαθέτεις είναι νσ του βρίζεις τη μάνα του και το πατέρα του.
Ο Θεός να σε συγχωρεί,γιατί ειλικρινά δεν ξέρεις πόσο κακό κάνεις στον εαυτό σου με αυτό το χαρακτήρα που επέλεξες.Εμένα όσο και να με βρίσεις,δεν μπορείς να με εκνευρίσεις,απλά σε λυπάμαι και ως άνθρωπος και ως ψυχολόγος!
Να'σαι καλά αγαπητέ Νικιταρά....

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:20:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Αγαπητή Ostria. Άμα είναι να με πετάξουν έξω , διότι απαντώ
τα του Καίσαρος τω Καίσαρι , και γουστάρετε να διαβάζετε
ΜΟΝΟ τις ειρωνείες και τις βρισιές του σκατόπαιδου , τότε ΧΑΛΑΛΙ
μου η ΑΠΟΒΟΛΗ. Έτσι μάθατε . Να ΧΛΕΥΑΖΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΛΟΓΟ.
Θα προοδεύσετε ΠΟΛΥ !!!! ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ.
Ζήτω στον χαρακτήρα σου. Θα πάεις Παράδεισο. Το λέει ο ΙΕΡΟΕΞΕΤΑΣΤΗΣ
ΚΑΠΗΛΕΥΤΗΣ ΤΟΥ Χριστού, 22.


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:26:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
quote:

Φιλε 22. Επρεπε να πεις ολη την αληθεια.
Ειπες οτι λεει ψεματα , αρα τον αποκαλεσες ψευτη.
Ειπες οτι οσα εγραψε ειναι παραμυθια , αρα τον
αποκαλεσες παραμυθα , οπως λεει ο ιδιος. Ειπες οτι
ειναι Βασιλικος που γνωριζεις ποσο επαρατη ηταν η
δικτατορια του Βασιλια στην χωρα μας. Αρα ειναι τρεις
χαρακτηρισμους - υβρισιες που ειπες και οχι μια οπως
ειπες εσυ σε απαντηση μου.
Ως εκ τουτου κρινω σωστο να ζητησεις εσυ πρωτος συγνωμη
και επειτα αυτος και να ληξει εδω το θεμα. Αυτος φανηκε
οτι ειναι ανθρωπος που ζηταει συγνωμη. Κανε εσυ την αρχη ,
διοτι εσυ εκανες και την αρχη του καβγα σας.
Περιμενω να μου απαντησεις καταφατικα και οχι παλι με μισες
κουβεντες και δικαιολογιες ,οπως την προηγουμενη.
Επειτα μιλαμε και για προφητειες.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ




Φίλε Ζορπα,οι λέξεις που χρησιμοποίησα δεν είναι βρισιές, αλλά προσδιορισμοί που προέκυψαν από τα κείμενά του.Το να τον πώ φιλοβασιλικό όπως και παραμυθά,δλδ άνθρωπο που δείχνει άλλο πρόσωπο από αυτό που πραγματικά είναι,είναι κάτι που οφείλει να το αντιμετωπίσει με επιχειρήματα στα πλαίσια ενός εποικοδομητικού διαλόγου. Όμως δεν ξέρω γιατί,ίσως επειδή είπα την αλήθεια,μας παρουσίασε ξαφνικά τον πραγματικό του εαυτό και άρχισε να απειλεί και να βρίζει θεούς και δαίμονες,αρνουμενος να συζητήσει.
Έβρισε τη μάνα μου,τον πατέρα μου,την Αμαλία,και όλο μου το σόι,και εσύ ακόμα συνεχίζεις να τον υποστηρίζεις; Επέτρεψέ μου να το θεωρώ ύποπτο αυτό!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Έχω την εντύπωση 22, πώς άλλα διαβάζεις και άλλα
καταλαβαίνεις . ΕΙΠΑ ότι ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΓΡΑΦΕ : ΟΧΙ ΕΓΩ.
Ότι θα είναι ο έκπτωτος Βασιλέας των Ελλήνων. Εγώ μόνο
ένα ΕΚΠΤΩΤΟ Βασιλέα ξέρω .Τον Κωνσταντίνο Γλύξμπουργκ.
(Αν γράφω σωστά το επίθετο του). ΜΗΝ δικαιολογείσαι.
Όμως πες μου ΚΑΙ ΓΙΑ το ΨΕΥΤΗΣ και ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ.
Είπα ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ . ΔΕΝ τα «έβγαλα από την
κοιλιά» μου . Κατέληξες στο συμπέρασμα ότι είμαι ΔΗΘΕΝ Φιλοβασιλικός.
Σου απάντησα ότι ΧΕΣΤΗΚΑ για τον Βασιλιά σας. ΕΣΥ επιμένεις να
με λες Φιλοβασιλικό. Ε, έχεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
Και κάτι τελευταίο : Να λυπάσαι τον εαυτό σου. ΕΣΥ έχεις το ΠΡΟΒΛΗΜΑ
αντίληψης.


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:32:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria
Ναι έχω την άποψη ότι πρέπει να σε πετάξουν και γρήγορα μάλιστα. Θεωρώ τις εκφράσεις που χρησιμοποιείς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ γι αυτό εδώ το φόρουμ. Και λες πως είσαι και μεγαλύτερης ηλικίας από τον 22. Ωραία παράδειγμα του δίνεις! Θα καλυτερεύσει αν ακολουθήσει το δικό σου!


Α! Και μια διευκρίνιση... εγώ άθεη είμαι. Οπότε μην μιλάς για καλούς Χριστιανούς και Παραδείσους. Δεν με αφορούν.


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-


Edited by - Ostria on 04/12/2005 01:35:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:34:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Αγαπητέ Νικιταρά,δεν έχω ξαναδεί πιό δημοκράτη συνομιλητή από σένα,πιό ευγενικό,πιό συζητήσιμο και πιό ψύχραιμο!
Σε συμβουλεύω να νηστέψεις και να πάς να εξομολογηθείς,μήπως έτσι νιλωσεις λίγο καλύτερα και ηρεμήσεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:35:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Φιλε 22 . Φαινεται οτι εισαι αρκετα μικρος και δεν
ξερεις τι ειναι υβρισια και τι ειναι χλευασμος και ειρωνεια.
Ομως , αντεγραψε μου σε παρακαλω , και πες μου
σε ποια σελιδα ο Νικηταρας , υβρισε την Αμαλια ;
Ειμαι περιεργος να μαθω. Εγω δεν βρηκα τιποτα.
Οσο αφορα τις υποψιες σου , μαθε οτι υπαρχουν και
ανθρωποι που αγαπουν την αληθεια και δεν ειναι μικρα
μωρα που μονο ψεματα λενε. Ενας ,ειμαι κι εγω. Εμπρος.
Περιμενω.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:39:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ostria. Είχα μιαν έγνοια αν με πατάξουν έξω. ...
Ψες ΔΕΝ κοιμήθηκα από το μαράζι μου.
ΧΕΖΩ την γνώμη σου για μένα. Άντε να κάνεις
αυτό που ξέρεις ΜΟΝΟ να κάνεις και άσε με ήσυχο.

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:42:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ρε ΛΕΧΡΙΤΗ , ΤΟΥΡΚΟΑΛΝΒΑΝΕ.
Συνεχίζεις τις ψευτιές ρα τσούλα. Τραβεστί ??
Πότε ΕΓΩ είπα οτιδήποτε για την Αμαλία ρε καθίκι ??
Πάλι ΨΕΥΤΙΕΣ ΠΟΥΛΑΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΩ.??
Ούτε αυτό το κόβει ο νους σου ???
Είναι γραμμένα κάτω ότι έγραψα ρε βλήμα...


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:45:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Νικιταρά,μη κάνεις τη πάπια τώρα,ξέρεις πολύ καλά ότι χρησιμοποιήσες τον όρο έκπτωτος βασιλιάς,δλδ εκπτωτος από τη ζωή,ως έκπτωτος από την Ελλάδα για να μας παρουσιάσεις τον Γλυξμπούργκ ώς το σωτήρα του έθνους. Αν δεν είναι έτσι οφείλεις να το διευκρινίσεις και όχι να αρχίσεις να βρίζεις Θεούς,αγίους,μάνες,πατέρες,διαχειριστές και όποιον άλλο βρείς μπροστά σου!
Το μόνο συμπερασμα που μπορεί να βγάλει κάποιος για το άτομό σου,είναι ότι είσαι ανίκανος να συζητήσεις. Δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση που με τέτοιες εκφράσεις κατάφερες να κλεισεις όπως λές κάποιο άλλο φόρουμ,μόνο που το εσοτέρικα έχει την Αμαλία...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:45:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Μπραβο σας κυρια Οστρια.
Συνεχιστε να ριχνετε λαδι στην φωτια αντι
νερο. Εσεις ειστε πολυ καλυτερη και απο τους δυο.
χαχαχα. Ειστε για λυπηση κυρια Οστρια. Φιλε 22.
Περιμενω απαντηση σου.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:51:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
quote:

Αγαπητέ Ιερά Εξέταση 22. Από «ανθρώπους» superθρησκόληπτους
ΔΕΝ περίμενα άλλου είδους άναρθρες κραυγές. Αλλά ... είπαμε ...
όταν ο Θεός έβρεχε ΑΝΘΡΩΠΙΕΣ, ΕΣΥ κρατούσες ομπρέλα. Μείνε
με τους προβληματικούς παπάδες σου και με τις Χριστιανικές σου
ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΕΣ , σαν άλλος Φαρισαίος και με τις ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ
σου περί πολέμων και καταστροφών και περί αγγέλου που θα σταματήσει
τον πόλεμο, διότι ο Θεός αγαπάει παααρα πολύ την Κων/πολη , διότι κάποτε ο Φαρισαίος ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ είπε : «Παρά την Παπική τιάρα , προτιμούμε ΤΟ ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΦΕΣΙ». Άντε ρε ουστ .... Περιμένεις τώρα τον Θεό να βγάλει τα κάστανα από την φωτιά.... Και ΜΗΝ επαναπαύεσαι και κρύβεσαι πίσω από την Αμαλία, διότι ΑΥΤΌ ΚΑΙ ΜΟΝΟ φανερώνει την μικρότητα σου. Γουστάρεις ΕΣΥ , να αποκαλείς τους ανθρώπους : ΨΕΥΤΕΣ ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ – ΦΙΛΟΒΑΣΙΛΙΚΟΥΣ , αλλά έχεις την απαίτηση να ΜΗΝ στο ανταποδίδουν.
Φώναξε τώρα την «ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ» (για την Αμαλία είπες) , να με διαγράψει.Αν και ΑΥΤΗ γουστάρει ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ και να ΣΙΩΠΟΥΝ, καλύτερα να ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ. Με έτσι λεχρίτες ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ , καλύτερα να ΜΗΝ έχω πάρε δώσε μαζί τους. Ανθρωπάκι καημένο ΦΑΝΤΑΣΙΟΠΛΗΚΤΟ.... Και ΜΗΝ ξεχνάς το DNA ΣΟΥ ... Μόνο στην Αλβανία
και στην ζούγκλα της Αφρικής το συναντάει κανείς. Εσύ πώς ξέφυγες ?????





Για δές φίλε Ζορπά πόσο απαξιωτικά,σχεδόν υβριστικά,μιλάει για τους διαχειριστές του φόρουμ.Ίσως είναι τα μόνα πρόσωπα στα οποία έχει υποχρέωση,διότι τον ανέχονται και τον αφήνουν να βρίζει και να προσβάλει τους πάντες και τα πάντα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:55:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Όπως είδες την αποκαλεί <<μανούλα>> ειρωνικά, και λεχρίτη σαν και μέναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 01:56:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Πάλι χρησιμοποιείς την Αμαλία για να με απειλήσεις
ΑΝΙΚΑΝΕ . Αλλά ΤΟΣΗ είναι η ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥ.
Θέλεις άλλοι να ενεργούν για σένα. ΑΝΙΚΑΝΟ ΠΛΑΣΜΑ.

Θα σου απαντήσω και για τον Κων/νο Γλύξμπουργκ. ΝΑ ΔΕΙΣ
ΠΑΛΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ. Όταν έλεγα :

Αγαπητέ Ορφέα . Σωστές οι παρατηρήσεις σου.
Δεν στο κρύβω ότι έχω κι εγώ παρόμοιες αλλά
και άλλες αμφιβολίες. Για παράδειγμα.: Ο.Κ. ,
ας δεχτούμε ότι μέχρι σήμερα ο γέρος βγήκε
σωστός στις προβλέψεις του . Τι γίνεται όμως ,
αν «αύριο» ο Βασιλιάς αποδημήσει εις Κύριον ??
Όλα πάνε περίπατο . Έτσι ??? Και μιλάμε , κατά
τα λεγόμενα , ή μάλλον γραφόμενα : Για τον
ΕΚΠΤΩΤΟ Βασιλιά των Ελλήνων. Άρα ....??

ΝΑΙ εννοούσα τον ΕΚΠΤΩΤΟ Κων/νο Γλύξμπουργκ.
Αν έλεγα για νεκρό Βασιλιά , θα Διερωτούμουν , σε
περίπτωση που πεθάνει (ξανά ???) , πάνε περίπατο
οι ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ??? Έτσι είπε αυτός που είχε το
βιβλίο και ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ , ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ.

Και ΠΩΣ είναι δυνατόν να είμαι φιλοβασιλικός και
να σου λέω : ΧΕΣΤΗΚΑ για τον Βασιλιά σας ??
Τόσος είναι ο νους σου ??


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:08:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Στην ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ρε ΛΕΧΡΙΤΗ ΔΕΝ σε πιάνει ΚΑΝΕΝΑΣ.
Έκανες το ψέμα ΕΠΙΣΤΗΜΗ. Την Αμαλία την χαρακτήρισα «μανούλα»
ΕΝΤΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ , ΑΜΟΡΦΩΤΕ, (στραβώθου τα εισαγωγικά) που σημαίνει ότι την επικαλείσαι όπως το μωρό το ανίκανο και ανήμπορο , ΦΩΝΑΖΕΙ
ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ να το βοηθήσει , ΛΟΓΩ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ.
ΟΠΩΣ ΕΣΥ π.χ. ΚΑΙ ΕΙΠΑ : Με έτσι λεχρίτες ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ , (ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ – ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ – ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ σαν ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ), καλύτερα να ΜΗΝ έχω πάρε δώσε μαζί τους. ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΟΝΟΜΑΣΑ ΛΕΧΡΙΤΗ. ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ. Αν ΕΣΥ τώρα ΘΕΛΕΙΣ να πείσεις ότι αποκάλεσα την Αμαλία με την υβρισία που ΕΙΠΑ ΣΕ ΣΕΝΑ.... ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟΣ ΓΑΙΔΑΡΟΣ ΚΑΙ ΣΚΑΤΟΨΕΥΤΟΣ.

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Φιλε 22. Μια συμβουλη να σου δωσω.
Τωρα καταλαβα περι τινος προκειται.
Καλυτερα αγορι μου να ξαναπερασεις απο
την 3η ταξη του γυμνασιου , να θυμηθεις γραμματικη ,
συντακτικο ,Νεα Ελληνικα , ωστε να καταλαβαινεις
τι γραφει ο αλλος.
Εκτος; αν καταλαβαινεις καλως, αλλα σκοπιμα και εντεχνα
προσπαθείς να ενοχοποιησεις κοσμο. Αν ειναι το τελευταιο
που συμβαινει , αυτο σε κανει ψευτη και λυπουμαι για σενα.
Φιλε Νικηταρα , σταματα να ασχολεισαι και εχεις να κανεις
με ανωριμο ατομο φιλε. Μαλλον ιδιορυθμο


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:23:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Μπά,τα γυρίζεις τώρα; Ας ξαναδούμε λίγο τη φράση σου <<φώναξε τώρα την <<ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ>> (για την Αμαλία είπες),να με διαγράψει(εδώ αποκαλείς ειρωνικά <<μανούλα>> την Αμαλία).Αν και ΑΥΤΗ γουστάρει ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ και να ΣΙΩΠΟΥΝ,καλύτερα να ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.Με έτσι λεχρίτες ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ(εδώ αποκαλεί την Αμαλία <<έτσι λεχρίτη σαν εμένα που δεν θέλει να έχει πάρε δώσε μαζί τους>>,όχι ΜΑΖΙ ΜΟΥ,χρησιμοποιεί πληθυντικό οπότε είναι φανερό ότι αναφέρεται στους διαχειριστές) ,καλύτερα να ΜΗΝ έχω πάρε δώσε μαζί ΤΟΥΣ(προτιμάς δλδ να σε διαγράψουν παρα να έχεις πάρε δώσε με τέτοιους λεχρίτες!)>>

Edited by - 22 on 04/12/2005 02:26:45

Edited by - 22 on 04/12/2005 02:37:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:24:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ευχαριστώ για την συμβουλή σου αγαπητέ ΖΟΡΠΑ,
αλλά ΔΕΝ θα κάνω χάρη σε ΚΑΠΗΛΕΥΤΕΣ Του Χριστού
και ΠΑΡΑΧΑΡΑΚΤΕΣ των όποιων γραφών. Τους ΨΕΥΤΕΣ
θα τους κάψει ο Θεός και ΟΧΙ όσους ΛΕΝΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ.
Όμως ... άργησες να καταλάβεις τον ΛΕΧΡΙΤΗ , τι σκατόψευτος
είναι . Παραχαράσσει τα γραφόμενα μου για να πει ότι ΕΒΡΙΣΑ ΤΗΝ
ΑΜΑΛΙΑ. ΑΝ είναι ΔΥΝΑΤΟΝ ?? Αυτά τους μαθαίνουν στα κατηχητικά
και στις εκκλησίες τους ??? Να κάνουν την ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΜΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗ ??? Προς το παρόν καληνύχτα φίλε ΖΟΡΠΑ και ΑΝ ΔΕΝ
με διαγράψουν με τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΤΟΥ ΛΕΧΡΙΤΗ,

θα τα ξαναπούμε φίλε. Καλά να είσαι.


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:26:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Καλη νυκτα και σε σενα Νικηταρα και ηρεμησε. Δεν
αξιζει τον κοπο. Οταν ο αλλος ειναι στενομυαλος...
βραζε ρυζι ...


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:30:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Φίλε Ζορπά,να σου κάνω μια ερώτηση καλοπροαίρετα; Έχεις καμιά σχέση με Τουρκία;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy