ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΑΓΙΩΝ (Η ΑΡΧΗ)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:00:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Εγώ τον αποκάλεσα φιλοβασιλικό επειδή ενώ εμείς αναφερόμασταν στο τέλος της Τουρκίας και τον ερχομό του Έλληνα βασιλέα Ιωάννη,ξαφνικά μπήκε μέσα στο φόρουμ και έγραψε ένα κείμενο που ούτε λίγο ούτε πολύ έτσι οπώς το διατύπωσε,μας έλεγε ότι ο βασιλέας της μεγάλης Ελλάδας που θα δημιουργηθεί μετά τον πολέμο θα είναι ο τέως Κωνσταντίνος!
Αυτό ακριβώς ήταν που με έκανε να βγώ από τα ρούχα μου και να τον αποκαλέσω φιλοβασιλικό!
Εάν και εφόσον έκανα λάθος,νομίζω ότι είχε την υποχρέωση να μου διευκρινήσει τι εννοούσε και όχι να αρχίσει να βρίζει τις εκκλησίες,τη μάνα μου και τον πατέρα μου....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:01:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Εγώ τον αποκάλεσα φιλοβασιλικό επειδή ενώ εμείς αναφερόμασταν στο τέλος της Τουρκίας και τον ερχομό του Έλληνα βασιλέα Ιωάννη,ξαφνικά μπήκε μέσα στο φόρουμ και έγραψε ένα κείμενο που ούτε λίγο ούτε πολύ έτσι οπώς το διατύπωσε,μας έλεγε ότι ο βασιλέας της μεγάλης Ελλάδας που θα δημιουργηθεί μετά τον πολέμο θα είναι ο τέως Κωνσταντίνος!
Αυτό ακριβώς ήταν που με έκανε να βγώ από τα ρούχα μου και να τον αποκαλέσω φιλοβασιλικό!
Εάν και εφόσον έκανα λάθος,νομίζω ότι είχε την υποχρέωση να μου διευκρινήσει τι εννοούσε και όχι να αρχίσει να βρίζει τις εκκλησίες,τη μάνα μου και τον πατέρα μου....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:02:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Εγώ τον αποκάλεσα φιλοβασιλικό επειδή ενώ εμείς αναφερόμασταν στο τέλος της Τουρκίας και τον ερχομό του Έλληνα βασιλέα Ιωάννη,ξαφνικά μπήκε μέσα στο φόρουμ και έγραψε ένα κείμενο που ούτε λίγο ούτε πολύ έτσι οπώς το διατύπωσε,μας έλεγε ότι ο βασιλέας της μεγάλης Ελλάδας που θα δημιουργηθεί μετά τον πολέμο θα είναι ο τέως Κωνσταντίνος!
Αυτό ακριβώς ήταν που με έκανε να βγώ από τα ρούχα μου και να τον αποκαλέσω φιλοβασιλικό!
Εάν και εφόσον έκανα λάθος,νομίζω ότι είχε την υποχρέωση να μου διευκρινήσει τι εννοούσε και όχι να αρχίσει να βρίζει τις εκκλησίες,τη μάνα μου και τον πατέρα μου....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:07:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Επειδη εισαι και πολυ τροκτικο , ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ.
1) Με ειπες εμενα και τον Νικηταρα , Τουρκο και
ΔΕΝ ζητησες συγνωμη.
2) Ειπες οτι τον Νικηταρα , τον διεγραψαν. Σωστα ;
3) Θελεις να παρακαλεσω τον Νικηταρα , να δημοσιευσει
το ε-μαιλ που του εστειλε ενας ΣΥΜΜΑΘΗΤΗΣ σου ;

Χωρις ασφαλως να αποκαλυψει τα στοιχεια του αποστολεα συμμαθητη σου .
Ετσι για να δουμε αν εχει διαγραφει ο Νικηταρας.
Να σου αποδειξω τα ψεματα σου. Νυφιτσα ΨΕΥΤΗ. Που θελεις να
κανεις και συζητησεις βασισμενες πανω σε ψευτιες.

Οσο αφορα τους Αγιους , ακομη λιγο θα μας πεισεις οτι εισαι και καλος
Χριστιανος αλλα ΜΟΝΟ κατηγοριες και βρισιες εισαι . Καλε Χριστιανε.
Ψευτη.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

Edited by - ZORPAS on 04/12/2005 23:13:19

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Την πάτησες,διότι οι συμμαθητές μου όλοι είναι στο εξωτερικό, αφού είμαι παιδί την Αυστραλίας!Συνεπώς κανείς συμμαθητής μου δεν υπάρχει στην Ελλάδα και ό,τι παρουσιάσεις θα είναι ένα ωραίο παραμύθι.Και ύστερα γκρινιάζεις που σας αποκαλώ παραμυθάδες.
Αν θέλεις πραγματικά να γνωρίσεις ποιός είμαι και ποιά είναι η ιστορία μπορώ να σου στείλω με μέηλ ένα άλλο σάιτ στο οποίο βρίσκομαι μόνιμα και να τους ρωτήσεις όλους
Έτσι θα καταλάβεις ότι ούτε μικρός είμαι,ούτε ανεγκέφαλος,ούτε και μπορώ στην ηλικία μου να δέχομαι από τον κάθε τυχόντα να βρίζει τα πιστεύω και τα ιδανικά μου.
Λοιπόν,περιμένω,θέλεις να σου πώ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
orfeas7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
322 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:20:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orfeas7
Λοιπόν δεν υπερασπίστηκα κανέναν εδώ μέσα. Απλά ήθελα να σταματήσουν οι βρισιές. Ο 22 προκαλει και ο Νικηταράς δεν ανέχεται το ύφος του 22, τα παίρνει στο κρανίο και βρίζει. |Αν νομίζεις ότι η προκλητηκότητα μπορεί να προκαλέσει μία καλή συζήτηση κάνεις λάθος.

Αν φίλε 22 είσαι ψυχολόγος η σπουδάζεις ψυχολογία (που δεν το νομίζω) και πιστεύεις σε έναν θεό όπως τον παρουσιάζουν οι καταστροφολογικές θεωρίες που διαβάζεις των ντεμεκ χριστιανών χάνω πάσα ιδέα για την ιδιότητά σου ως επιστήμονας άνθρωπος.

Ο θεός είναι πολύ περισσότερο από όσα μπορούμε να φανταστούμε και να του αποδώσουμε εμείς οι άνθρωποι. Θα ήταν πολύ εγωιστικό απο μέρους μας να πιστεύουμε ότι είμαστε πλασμένοι καθ'εικόνα και καθ'ομοίωση...

Όσο για τις βρισιές που ακούστηκαν εδώ μέσα είπα να προσπαθήσουμε να τις περιορίσουμε αλλά δεν είμαστε όλοι ίδιοι εδώ μέσα. Κάποιοι θυμώνουν περισσότερο και βρίζουν. Είπα ότι μπορεί να διαβάζουν και μικρά παιδιά αλλά είμαι σίγουρος ότι όλα τα μικρά παιδιά κάπου θα έχουν ακούσει παρόμοιο βρίσιμο στην εποχή μας. Απλά δεν μου αρέσει όταν πέφτει το επίπεδο σε μία σηζύτηση.

Τέλος μην λέτε ότι πήγα να προστατεύσω τον 22 ή οτιδήποτε αναφέρεται εδώ μέσα από προφητείες. Το ξέρετε ότι εγώ φώναξα εξωτερική βοήθεια (jonniebegood και άλλους) για να σταματήσουμε την καταστροφολογία και τις ανούσιες ερμηνίες προφητειών εδώ μέσα γιατι το θέμα είχε ξεφύγει;


_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:24:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Οταν επεξηγησε σε αλλον συνομιλητη
οτι : Αμα δεχτουμε οτι το βιβλιο του γερου,
ειναι σωστο , τοτε ΑΝ Ο ΕΚΠΤΩΤΟΣ βασιλεας
αποδημησει εις Κυριον , ολα αυτα τα περι
προφητειων , πανε περιπατο. Eτσι ; Και μιλαμε
για τον ΕΚΠΤΩΤΟ βασιλεα των Ελληνων. Αρα ;

Οταν εκανε αυτη την επεξηγηση , γιατι ΕΣΥ ,
εφοσον διευκρινισε , ΔΕΝ του ζητησες συγνωμη ;
Επειδη ετσι ειναι ο παλιοχαρακτηρας σου ;
ΔΕΝ θα τα καταφερεις μαζι μου νεαρε , μεχρι
να ζητησεις συγνωμη απο τον Ανθρωπο , με Α κεφαλαιο.
Και ... μια και μιλαμε ... γιατι το PC σου ειναι ΠΟΛΥ αργο
την τελευταια μιση ωρα ; Ε ;;


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:28:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
διότι πολύ απλά είχε ήδη αρχίσει να με βρίζει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:29:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Εισαι σωστος Ορφεα , αλλα εγω ειπα για την
κατηγορια σου εναντιον του Νικηταρα και την εμμεση υποστηριξη σου
προς τον μικρο 22. Δεν ειπα για τις βλακειες περι καταστροφολογιας που εγραφε.
Τωρα ομως με την δηλωση σου, ΕΣΤΩ και αυτη , συμφωνω μαζι σου και
θεωρω το θεμα ληξαν οσο αφορα το ατομο σου.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:37:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΨΕΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗ 22

Πρωτα μας ελεγε οτι ειναι ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ σπουδασμενος . Τωρα μας λεει
οτι ειναι ΚΑΙ στην ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ. Ερωτηση : Πως ΕΝΑΣ ΣΠΟΥΔΑΣΜΕΝΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΣΕ ΑΓΓΛΟΦΩΝΗ ΧΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ :
TURKEATER ;; Και εξ αιτιας αυτου με αποκαλεσε ΕΜΕΝΑ Τουρκαλα ;;

ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΨΕΥΤΗ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΣΑΣ.

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ .
Κλανιαρη Προφητη ... Καημενε . Εισαι για λυπηση ρε .
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ το ε-μαιλ του Νικηταρα.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:44:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ «ΔΙΑΓΡΑΜΜΕΝΟ» ΝΙΚΗΤΑΡΑ.

Μπράβο ρε ΖΟΡΠΑ. Σε παραδέχτηκα σύντροφε. Τον ξεσκέπασες
τον αρχιψεύτη.
Ας απολαύσουν τώρα οι συνομιλητές του τις ΟΠΟΙΕΣ ΨΕΥΤΙΕΣ
θα τους κλάσει ξανά. Ο Αγγλόφωνος σπουδασμένος ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ,
που ΔΕΝ ξέρει την πλέον απλή Αγγλική λέξη , ΧΑΧΑΧΑΧΑ Αύριο
ρε κουράδα το e-mail. Αύριο.
ΧΑΧΑΧΑ . Ξανά Μπράβο σου ΖΟΡΠΑ μου.


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:48:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
ΟΥΠΣΣΣΣ ... Αναστηθηκε ο διαγραμμενος Νικηταρας ;;

Πως μας ελεγες ρε νυφιτσα οτι τον διαγραψανε ηδη ;;
Αρχιψευτη ΑΠΟΔΕΙΓΜΕΝΑ , μονο κλανιες εισαι ρε...
ΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

orfeas7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
322 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 23:52:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orfeas7
Έχουμε μπερδέψει τα μπούτια μας εδώ μέσα. Δεν κατηγόρησα ποτέ τον Νικηταρά. Απλά τον παρακάλεσα να σταματήσει να βρίζει. Ίσως έπρεπε να του ζητήσω να σταματίσει να χρησιμοποιεί χυδαίες εκφράσεις και λέξεις. Στο κατω κάτω της γραφής με το μέρος του Νικηταρά ήμουν στην συζήτηση αυτή. Απλά του ζήτησα να σταματήσει να βρίζει.

Τον δικαιολογώ ότι εφόσον τον χαρακτήρισαν Τούρκο και φιλοβασιλικό, έγινε έξω φρενών (πόσο μάλιστα όταν πολέμησε εναντίων τούρκων), απλά θα περίμενα μία διαφορετική αντίδραση χωρίς χυδαίες λέξεις και εκφράσεις.

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:02:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Εκτός από ασεβείς είστε και άσχετοι με την αγγλική,διότι η εν λόγω λέξη σημαίνει καί αυτό που είπαΑν ρωτήσετε έναν Αυστραλό φιλόλογο θα σας πεί αυτό ακριβώς που σας είπα.
Όσο για το μέηλ,το ξαναλέω,δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα διότι όλοι οι συμμαθητές μου ήταν αγγλόφωνοι Αυστραλοί.
Συνεπώς έχω δίκιο για το πόσο μεγάλοι παραμυθάδες και ψεύτες είσαστε.Να μην γκρινιάζεται λοιπόν όταν σας αποκαλώ παραμυθάδες και ψεύτες!
Πάντως αν φτιάξετε κάποιο τέτοιο μέηλ για να το παρουσιάσετε,θα παρουσιάσω και εγώ,και τότε θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:02:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Εγινες κατανοητος φιλε Ορφεα. Εγω ειπα οτι θα επρεπε να
εριχνες ΠΡΩΤΑ την ευθυνη στον μικρο, που ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΡΩΤΟΣ
τον καβγα και επειτα στον Νικηταρα. Ας ΜΗΝ ξεχναμε οτι ηταν σε
θεση αυτοαμυνας. ο Νικηταρας. Πως θα συμπεριφερθεις ΕΣΥ , αν
αυτη την στιγμη , ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗ εκ μερους σου , αρχισει καποιος
να σε λεει : Ψευτη , παραμυθα , φιλοβασιλικο. ;; ΔΕΝ θα επαναστατουσες ;;
Ετσι κι ο Νικηταρας. Αλλα αυτος βριζει. Εγω οοοχι.
Δες ομως και την ΑΠΟΔΕΙΞΗ των ψεματων του φιλου σας 22....
Μονος του επεσε στην παγιδα , η νυφιτσα.
Ομως εγινες κατανοητος και σ΄ευχαριστω φιλε.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:10:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Μαααλιστααα ο ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΕΝΟΣ , ΕΝΩ ΠΡΙΝ 5 ΛΕΠΤΑ
ΠΟΣΤΑΡΕ, ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ,
ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΕΙ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΟ Ε-ΜΑΙΛ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΟΙ. ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΑΡΧΙΨΕΥΤΗ ΦΙΛΟ ΣΑΣ.
ΤΟ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΕΙ ΨΕΥΤΙΚΟ Ε-ΜΑΙΛ. ΡΕ ΝΙΚΗΤΑΡΑ . ΜΑΙΝΑ ΤΑ ΠΑΝΙΑ, ΑΥΡΙΟ ΟΡΕ.


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:13:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
quote:

Εκτός από ασεβείς είστε και άσχετοι με την αγγλική,διότι η εν λόγω λέξη σημαίνει καί αυτό που είπαΑν ρωτήσετε έναν Αυστραλό φιλόλογο θα σας πεί αυτό ακριβώς που σας είπα.
Όσο για το μέηλ,το ξαναλέω,δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα διότι όλοι οι συμμαθητές μου ήταν αγγλόφωνοι Αυστραλοί.
Συνεπώς έχω δίκιο για το πόσο μεγάλοι παραμυθάδες και ψεύτες είσαστε.Να μην γκρινιάζεται λοιπόν όταν σας αποκαλώ παραμυθάδες και ψεύτες!
Πάντως αν φτιάξετε κάποιο τέτοιο μέηλ για να το παρουσιάσετε,θα παρουσιάσω και εγώ,και τότε θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι


ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΥΠΟΥΛΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ

ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ. ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΧΛΕΥΑΣΕΙ
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΟ Ε-ΜΑΙΛ.

ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΝΥΦΙΤΣΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ
ΤΟ ΣΒΗΣΕΙ.

ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΑΡΧΙΨΕΥΤΗ ΦΙΛΟ ΣΑΣ ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗ.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:14:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Καλά βρε,νομίζετε ότι σας φοβάμαι; Έχετε πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σας, ψώνια! Μιλάμε έχετε καβαλήσει το καλάμι και πάτε....
Τελικά είχα δίκιο!Είστε και παραμυθάδες και βασιλικοί (αλλά μόνο για γλάστρες κάνετε) και μυθομανείς.
Η προσφορά μου για δωρεάν επίσκεψη στο ιατρείο μου ισχύει και επεκτείνεται και στους δύο σαςΜη φοβάστε βρε,ελάτε,δεν θα σας πάρω λεφτά,απλά θα σας κάνω μια διάγνωση και μετά θα σας δώσω παραπεμπτικό για το δημόσιο ψυχιατρείο της Κύπρου,μέχρι τουλάχιστον να συνέλθετε και να πάψετε να λέτε παραμύθια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
orfeas7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
322 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:15:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orfeas7
Κοίταξε φίλε zorpas, σίγουρα θα τα έπαιρνα στο κρανίο αλλά επειδή έχω μετανιώσει στην ζωή μου για πράγματα που είπα ή έκανα πάνω στο θυμό μου προσπαθώ να μήν κάνω τίποτα εκείνη την στιγμή. Αργότερα όταν ηρεμίσω βρίσκω πιο καλές απαντήσεις.

Μου άρεσε η αντίδραση του dim.kar όταν τον χαρακτήριζαν διάφορα πράγματα. Ξέρεις τί έκανε; Τα έβαλε στην υπογραφή του. Τώρα κάθε φορά που γράφει στο φόρουμ υπογράφει σαν "αναρχοκομούνι φασισταράς..."

Καλό βράδυ...

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:21:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
ΧΑΧΑΧΑ Αρχισες τις κλανιες , παλι ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗ,
ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΕ.... ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΙΑΤΡΟ.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ. ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΡΑΣΕΡΝΕΙΣ ... ΟΟΟΧΙ. ΕΓΩ ΣΠΑΩ
ΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΝΕΡΟ. ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΣΕ ΔΙΑΛΥΣΩ.

ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΕ . ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗ ΚΑΙ ΨΕΥΔΟΨΥΧΟΛΟΓΕ ΣΠΟΥΔΑΣΜΕΝΕ ΤΗΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ , ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ
ΑΠΛΗ ΑΓΓΛΙΚΗ ΛΕΞΗ ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΥΡΙΑ ΑNGI, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΡΧΙΨΕΥΤΗΣ ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ
ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΚΕΣ . ΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

orfeas7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
322 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:23:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orfeas7
22
quote:
μέχρι τουλάχιστον να συνέλθετε και να πάψετε να λέτε παραμύθια.

Αυτό μου άρεσε... Ο Νικηταράς και ο zorpas λένε παραμύθια ενώ ο πόλεμος που θα γίνει στις 29 Νοεμβρίου είναι ένα επιστημονικά αποδεδειγμένο και τεκμηριωμένο γεγονός!!!

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:23:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Εγώ βρε παραμυθά το λέω ότι το μέηλ που θα βγάλω (αν φυσικά βγάλετε και εσείς πρώτα)θα είναι κατασκευασμένο.
Εσείς όμως φοράτε φουστίτσες και δεν έχετε τα....να πείτε ότι το γράφετε μόνοι σας.
Κοτούλες!

Το ξαναλέω,δεν έχω σπουδάσει Ελλάδα και προσέξτε διότι θα εκτεθείτε.Εγώ μπορώ να το αποδείξω αυτό που λέω ενώ εσείς όχι,και τότε να δούμε τι θα λέτε.
Σας προκαλώ λοιπόν,φτιάξτε το μέηλ και παρουσιάστε το αύριο,μετά θα βγάλω και εγώ τις αποδείξεις μου και θα δούμε ποιός είναι ο ψευτης και ποιός λέει αλήθεια.

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:34:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
quote:

Κοίταξε φίλε zorpas, σίγουρα θα τα έπαιρνα στο κρανίο αλλά επειδή έχω μετανιώσει στην ζωή μου για πράγματα που είπα ή έκανα πάνω στο θυμό μου προσπαθώ να μήν κάνω τίποτα εκείνη την στιγμή. Αργότερα όταν ηρεμίσω βρίσκω πιο καλές απαντήσεις.

Μου άρεσε η αντίδραση του dim.kar όταν τον χαρακτήριζαν διάφορα πράγματα. Ξέρεις τί έκανε; Τα έβαλε στην υπογραφή του. Τώρα κάθε φορά που γράφει στο φόρουμ υπογράφει σαν "αναρχοκομούνι φασισταράς..."

Καλό βράδυ...

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...




ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΟΡΦΕΑ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ

Ο ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ , ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΤΟΝ ΑΙΤΙΟ.

ΜΕΧΡΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΣ ΒΡΙΖΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ

ΨΥΧΙΑΤΡΟ. ΑΥΡΙΟ Σ΄ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΡΙΞΕΤΕ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ, ΔΙΟΤΙ Ο

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΑΠΟΧΩΡΣΕ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ . Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΘΑ

ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:39:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
quote:

22
quote:
μέχρι τουλάχιστον να συνέλθετε και να πάψετε να λέτε παραμύθια.

Αυτό μου άρεσε... Ο Νικηταράς και ο zorpas λένε παραμύθια ενώ ο πόλεμος που θα γίνει στις 29 Νοεμβρίου είναι ένα επιστημονικά αποδεδειγμένο και τεκμηριωμένο γεγονός!!!

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΞΑΝΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΠΟΛΥΥΥΥ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:52:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Ειλικρινά σε λυπάμαι αγαπητέ Ζορπά,διότι δεν μπορείς να διακρίνεις την ελευθερία της γνώμης από τον χλευασμό και τις ύβρεις του επιστήθιου φίλου σου!
Λυπάμαι και όσους σας ανέχονται στο περιβάλλον σας.
Να ξέρετε ότι αυτό το θέμα ήταν ήδη κατεστραμμένο από καιρό από κάτι τυπάκια σαν τον Ορφέα,οότε και να κλειδωθεί αύριο δεν με πειράζει καθόλου.Εγώ άλλωστε γράφω σε κάποιο άλλο σάιτ,όπου εκεί οι κανόνες του σεβασμού και οι αρχές του διαλόγου τηρούνται απαρέγκλιτα από όλους,διότι όλοι είναι πολιτισμένοι και με υψηλό πνευματικό επίπεδο!
Εδώ μέσα συνάντησα αρκετούς σοβαρούς και πάρα πολλούς σοβαροφανείς ανοήτους που επειδή δεν είναι ικανοί να αποδείξουν τον ανδρισμό τους,τα βάζουν με οποιοδήποτε προκειμένου να ικανοποιήσουν τον πληγωμένο εγωισμό τους.
Βασικά βαρέθηκα να διαπληκτίζομαι με άτομα χαμηλού πνευματικού επιπέδου και αποφάσισα να αποχωρήσω,παραχωρόντας περισσότερο χώρο στην έκφραση του πληγωμένου σας ανδρισμού.
Καληνύχτα σας,και καλά Χριστούγεννα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 00:52:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Πω πωωωω τωρα το ειδα. ΧΑΧΑΧΑ
Ειναι αληθεια βρε ΑΡΧΙΠΡΟΦΗΤΗ
ΤΗΣ ΑΤΥΧΗΣ ΠΡΟΦΗΤΕΙΑΣ , οτι
εισαι 16 χρονων , κοντουλης 1,30, με σπυρακια
και γυαλια μυωπιας ;; Και οτι στο σχολειο
σε κουβαλει με το αμαξι της η καημενη η μανουλα
σου ;; Καλα βρε . Δεν την λυπασαι την γυναικα
να την ταλαιπωρεις ;; Γιατι ακομη κι εκει θελεις
να δημιουργεις πρβληματα ;; E ;;
Ειμαι σιγουρος οτι οι γονεις σου μετανοιωσαν
οταν σε γεννησαν ... ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΕ ...

ΡΕ ΝΙΚΗΤΑΡΑ , ΕΙΣΑΙ ΘΑΥΜΑ ΟΡΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕ.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 01:00:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Ασφαλωωωωςςς ο Ορφεας ειναι κακος, διοτι λεει ΑΛΗΘΕΙΕΣ.

Κακε Ορφεα.... Κακοφανισες το μωρο με τις ΑΛΗΘΕΙΕΣ σου ορε

παλικαρι μου .... ΔΕΝ του συμφερει η κριτικη ...

22: Στις 29 Νοεμβριου θα γυρευετε χαρακωματα . Θα το δειτε.

Το ειδαμε... Το ειδαμε ...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 01:01:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
22,
Οι Νικηταρας και Ζορπας, ζουν σε μια χωρα,
η οποια βρισκεται ΥΠΟ ΚΑΤΟΧΗ!!!!!
Το αντιλαμβανεσαι αυτο;;;;
ΥΠΟ ΚΑΤΟΧΗ!!!
ΥΠΟ ΚΑΤΟΧΗ!!!
ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥΡΚΩΝ!!!
Με τρομαξαν και με αηδιασαν και μενα
οι απρεπεις λεξεις και φρασεις, αλλα τους
δικαιολογω!!
ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΚΑΤΟΧΗ!!!
Σαν ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ, που εισαι (;;;;),
για πες μας τι σημαινει η λεξη ΚΑΤΟΧΗ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 01:35:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Αμα σου απαντησει κυρια Angi μου , εγω
θα γινω αστροναυτης. Δεν ειδες που ειπε οτι
ΕΓΩ κι ο Νικηταρας , θελουμε ψυχιατρο.;;
Ο Νικηταρας ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ. ΕΓΩ ΔΕΝ
τον βριζω . Αυτος βριζει και ΠΡΟΚΑΛΕΙ.
Κατα τα αλλα φταιει ο Νικηταρας. ΕΦΟΣΟΝ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΠΛΕΟΝ , γιατι ο μικρος
να ΧΛΕΥΑΖΕΙ και να ΠΡΟΚΑΛΕΙ ;;
Αυριο που θα διαλυθει παλι το φορουμ σας
ΜΗΝ τα ριξετε στον Νικηταρα. Να ειστε
και λιγο δικαιοι με ατομα που ΔΕΝ ειναι
Ελλαδιτες. Ετσι αγαπητη μου κυρια ;;
ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ , ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.
Οποιος ξανα «επιτεθει» κατα του ΦΙΛΟΥ μου
του Νικηταρα θα εχει να κανει μαζι μου και ας
ΔΙΑΛΥΘΟΥΝ 100 φορουμ. Μεχρι να μαθετε
ΟΛΟΙ σας ΣΕΒΑΣΜΟ. Τον Νικηταρα , ΑΝ
δεν τον προκαλουσανε με τις λεξεις Τουρκος
και αλλες αηδιες , ειναι ανθρωπος που γινεται
χαλι να τον πατησετε. Εσεις ΔΕΝ τον ξερετε.
ΕΓΩ τον ξερω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.
ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/12/2005, 01:42:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


quote:

orfeas7

Ο θεός είναι πολύ περισσότερο από όσα μπορούμε να φανταστούμε και να του αποδώσουμε εμείς οι άνθρωποι.



Ο θεός είναι πολύ περισσότερο από όσα μπορούμε να φανταστούμε και να του αποδώσουμε εμείς οι άνθρωποι


quote:

Θα ήταν πολύ εγωιστικό απο μέρους μας να πιστεύουμε ότι είμαστε πλασμένοι καθ'εικόνα και καθ'ομοίωση...


Θα ήταν πολύ εγωιστικό απο μέρους μας να πιστεύουμε ότι είμαστε πλασμένοι καθ'εικόνα και καθ'ομοίωση...


quote:

Το ξέρετε ότι εγώ φώναξα εξωτερική βοήθεια (jonniebegood και άλλους) για να σταματήσουμε την καταστροφολογία και τις ανούσιες ερμηνίες προφητειών εδώ μέσα γιατι το θέμα είχε ξεφύγει;



και κατεφθασε ο Βασιλευς Ιωαννης ο Κάλος ο Πρωτος καβαλα στο ασπρο αλογο!

η αληθεια ειναι οτι το αλογο το δανειστηκα απο τον βριλ, του οποιου ειμαι ο ιπποκομος - βλεπετε ειμαι φτωχος βασιλιας γιατι μου εχει φαει τον θρονο αυτος ο ντελαγκρετσια και αναγκαζομαι να δουλευω...


θελω το Τατοϊ πισω!!!


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1708984
Maintained by Digital Alchemy