ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΑΓΙΩΝ (Η ΑΡΧΗ)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:43:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Φιλε 22. Ακουσε την συμβουλη μου και πηγαινε
ξανα στην 3η ταξη να μαθεις συντακτικο και Νεα Ελληνικα.
Εχεις προβλημα και δεν το αντιλαμβανεσαι.

Να σου πω το λαθος σου ; Ας πουμε χαριν συζητησης ,
οτι εγω, ερχομαι σε ρηξη με τον Γιαννη σε καποιο φορουμ.
Και λεω : Με ετσι παλιοπαιδα ΣΑΝ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ, (οπως
ειπε ο Νικηταρας : ΜΕ ΕΤΣΙ λεχ...ς , ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ) , δεν θελω
να εχω παρε δωσε μαζι τους . Κατ εσενα , αγορι μου , θεωρω
ολους τους συζητητες στο φορουμ , παλιοπαιδα ; Εφοσον ΟΝΟΜΑΖΩ
ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ. Να μην λεμε κι οτι θελουμε για να δικαιλογησουμε τα
αδικαιολογητα.
Πηγαινε μαθε συντακτικο και Νεα Ελληνικα και επειτα ξαναμιλαμε.
Αν θελεις φυσικα να μαθεις , θα μαθεις . Αλλιως ... θα εχεις πολλα
προβληματα στην ζωη σου φιλε μου. Καλη νυκτα για αποψε.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:44:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Φιλε 22. Ακουσε την συμβουλη μου και πηγαινε
ξανα στην 3η ταξη να μαθεις συντακτικο και Νεα Ελληνικα.
Εχεις προβλημα και δεν το αντιλαμβανεσαι.

Να σου πω το λαθος σου ; Ας πουμε χαριν συζητησης ,
οτι εγω, ερχομαι σε ρηξη με τον Γιαννη σε καποιο φορουμ.
Και λεω : Με ετσι παλιοπαιδα ΣΑΝ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ, (οπως
ειπε ο Νικηταρας : ΜΕ ΕΤΣΙ λεχ...ς , ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ) , δεν θελω
να εχω παρε δωσε μαζι τους . Κατ εσενα , αγορι μου , θεωρω
ολους τους συζητητες στο φορουμ , παλιοπαιδα ; Εφοσον ΟΝΟΜΑΖΩ
ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ. Να μην λεμε κι οτι θελουμε για να δικαιλογησουμε τα
αδικαιολογητα.
Πηγαινε μαθε συντακτικο και Νεα Ελληνικα και επειτα ξαναμιλαμε.
Αν θελεις φυσικα να μαθεις , θα μαθεις . Αλλιως ... θα εχεις πολλα
προβληματα στην ζωη σου φιλε μου. Καλη νυκτα για αποψε.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 02:54:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
Με ρωτας 22 , αν εχω σχεση με Τουρκια . Κι εδω
υπογειως θελεις να πεις κατι. Θα σε αφησω με την
απορια, μεχρι να μαθεις να διαβαζεις ΣΩΣΤΑ Αγγλικα.
Εχει κι αλλους εξυπνους νεαρε. Δεν εισαι μονος σου.
Αλλα να σου δωσω ακομη μια συμβουλη.
Αλλο η εξυπναδα και αλλο η κουτοπονηρια. Γιατι δεν
ρωτας ευθεως για το e-mail μου ;. Αλλαξε σταση νεαρε.
Αποκτησε πυγμη αντρικια και οχι ενος βρεφους.
Δεν ειναι προς τιμη σου. Και σταματα τα ψεματα , διοτι
σε διαβαζουν κι αλλοι και στην Ελλαδα και στην Κυπρο.
Δεν ξερεις ουτε εμενα , ουτε τον Νικηταρα. Ουτε γιατι
κι οι δυο μας εχουμε κατι με τους Τουρκους... Ειδικα
ο Νικηταρας, θελει 40 σαν εσενα..
Ως ΕΔΩ.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

Edited by - ZORPAS on 04/12/2005 02:55:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

orfeas7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
322 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 03:06:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orfeas7
Νικηταρά είπες...

quote:
Άμα είναι να με πετάξουν έξω , διότι απαντώ
τα του Καίσαρος τω Καίσαρι , και γουστάρετε να διαβάζετε
ΜΟΝΟ τις ειρωνείες και τις βρισιές του σ...... , τότε ΧΑΛΑΛΙ

Δεν είναι αυτός ο λόγος που θα σε πετάξουν έξω. Είναι που καμιά φορά διαβάζουν το φόρουμ και μικρά παιδιά, είναι και οι κανονισμοί που δεν επιτρέπουν βρισιές και συμφωνούμε με αυτούς προκειμένου να γίνουμε μέλη.

Δώσε τόπο στην οργή και μην χαλιέσαι. Το θέμα όταν ξέφυγε την πρώτη φορά με τις καταστροφολογίες απενεργοποιήθηκε. Αν ξεφύγει για δεύτερη φορά πάλι θα βρεθουν κάποιοι να το σταματήσουν.

Δεν είναι ανάγκη να βρίζουμε. Δεν είδες τον jonniebegood που βρήκε καλύτερο τρόπο να συνετίζει ανθρώπους και συμπεριφορές;

_____________________
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'ονομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 03:20:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Εντάξει φίλε Ορφέα. Θα σταματήσω τις βρισιές
και τα κακά λόγια αλλά θα ΧΛΕΥΑΣΩ με το
τσουβάλι , το κακομαθημένο δίποδο , το γενετικά
μεταλλαγμένο.


There is always the way.

To every action, there is an equal and opposite reaction.

Να είσαι καλά φίλε Ορφέα και σ ευχαριστώ.


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

-------------------------------------
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
-------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 14:03:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Νικιτα,από το ε-μαιλ του Ζορπα βλέπω ότι είναι τουρκαλάς!Ανέχεσαι ΕΣΥ,ένας παλικαράς που έχεις πολεμήσει, όπως ισχυρίζεσαι, τους Τουρκαλάδες στη Κύπρο να σε υποστηρίζει ένας ΤΟΥΡΚΟΣ;!!!
Αυτό από μόνο του μου προκαλεί εύλογες υποψίες ότι εκτός από τα παραμύθια που μας λές,φοράς και μάσκα!
Θέλεις προφανώς να καταστρέψεις το θέμα αυτό που οι προφητείες του μιλάνε για καταστροφή της Τουρκίας!Και αφού είδες ότι δεν τα βγάζεις πέρα,φώναξες βοήθεια από τα τσιράκια σου...
Άντε,αποκαλυφτήκατε!

Edited by - 22 on 04/12/2005 14:04:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 14:08:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Αγαπητέ Ζορπα,μάλλον εσύ αγνοείς το τι εστί συντακτικό,διότι όταν τελειώνει μια φράση βάζοντας στο τέλος το -τους-,συμπεριλαμβάνεις στο νόημα περισσότερους από έναν ανθρώπους,και στην προκειμένη περίπτωση μίλαγε για την Αμαλία,δλδ τους διαχειριστές.
Άρα η πρόθεση του ήταν να δείξει ότι δεν σέβεται και δεν φοβάται ούτε τους διαχειριστές!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 14:25:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Φιλαράκο Νικιτα,τώρα κατάλαβα γιατί βρίζεις συνέχεια τους παπάδες,τις εκκλησίες,τη μάνα,την οικογένεια και ό,τι άλλο μπορεί να κάνει έναν Έλληνα να βγεί από τα ρούχα του.
Τώρα κατάλαβα γιατί έσπευσε στα δύσκολα να σε υποστηρίξει κάποιος που το e-mail του προδίδει την Τούρκικη καταγωγή του!
Προφανώς ενοχληθήκατε από τις αλήθειες που διαβάζατε εδώ μέσα τόσο καιρο...
Χαίρομαι πάντως,διότι με την αντίδρασή σας μας αποδείξατε ότι είμαστε σε σωστό δρόμο!Σας ευχαριστούμε για αυτόΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 14:40:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : Ήταν την ίδια εποχή που ο πατέρας Μπους είπε ότι μπαίνουμε στη <<νέα εποχή>>,δλδ στην εποχή των μεγάλων αλλαγών (εμ,τι νομίζατε,ότι δεν διαβάζουν και αυτοί προφητείες;).

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. ΧΑΧΑΧΑ Καλά ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ ... Το ξέραμε . Το ΕΙΠΕ και το CNN , ότι οι Μπούστηδες (πληθυντικός του Μπούς), είναι ΟΛΗ ΜΕΡΑ με τα ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ
βιβλία στα χέρια. Άλλη δουλιά ΔΕΝ κάνουν.

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ :Ωραία Στρατι,πήγαινε τώρα και ψάξε λίγο τους χρησμούς του Λέοντος Σοφού,και δες που ταιριάζουν με το 1919.

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ ... με ξαφνιάζεις ... Χριστιανός Ορθοδοξότατος και πιστεύεις ΣΕ ΚΑΘΟΛΙΚΟΥΣ Λέοντες και Αιλουροειδή Σοφούς ???
Χριστόδουλεεεεεεεε απέταξον τον ΑΠΟΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΩΝ ΚΑΘΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΦΗΤΑΡΟΝ εκ του κόλπου των εκκλησιών ....


Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : Όσο για μερικούς αδελφούς που δεν θέλουν να συνεχίσω να μιλάω εδώ και μου στέλνουν μηνύματα,να τους πω ότι νιώθω υποχρέωση να συνεχίσω να μιλάω ΚΑΙ εδώ. Δεν το κάνω από εγωισμό,αλλά επειδή έτσι νιώθω ότι πρέπει να κάνω.


Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ ... Συνέχισε ΜΕΓΑΛΕ ΠΡΟΧΩΡΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ ΧΩΡΑ . Χωρίς ΕΣΕΝΑ ΜΕΓΑ , η Ελλάδα καταστρέφεται.


Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : Κάτι μου λέει ότι μπλοφάρεις! Δεν είναι και τόσο εύκολο να το βρεις,αλλά αν το βρήκες κερδίζεις έαν αρκούδο sakis

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ ... Πώς είσαι σε θέση να αναλύεις ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ κείμενα και βιβλία , εφόσον ΕΣΥ ακόμη έχεις στο μυαλό σου αρκουδάκια ???
Αγου του μωρούυυυ. Την πιππίλα τουυυυ . Τα πανάκαααα τουυυ..

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : ποιός σας είπε ότι θα φύγω; Εδώ θα κάτσω να με βλέπετε και να σπάω τα νεύρα ορισμένων!

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ ... μάλλον άλλοι σπάνε πλάκα μαζί σου,
αλλά ο κάλλος στον εγκέφαλο ΔΕΝ σε αφήνει να το καταλάβεις.


Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : Αν διαπιστώσω ειρωνείες και ύβρεις,όπως πράξατε στο παρελθόν,θα αποχωρήσω από τη συζήτηση καταγγέλοντας το διάλογο μαζί σας.
Θα είμαι εδώ πάντως στις 22 Νοεμβρίου για να μιλήσουμε.


Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ . Εντάξει. Μας έπεισες. Αλλά οι 22 Νοεμβρίου , είναι ΠΑΡΕΛΘΟΝ. Εκτός αν το ρολόι σου , 'η το ημερολόγιο σου είναι σταματημένο.
Η μήπως είναι θέμα ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ (ΣΤΑΜΑΤΗΜΑ) ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ???

Σχόλιο 2ο. Είδατε ??? Όμορφες ΛΕΞΕΙΣ , ΧΩΡΙΣ σεξουαλικά υπονοούμενα. Μας διαβάζουν
και μικρά παιδιά. Τα ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ , παίρνουν ΑΡΙΣΤΑ στα ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΑ και ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΑ.

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : υπομονή...δεν τελείωσε η 29η Νοεμβρίου. Αν θυμάσαι έλεγα από 21-29 Νοεμβρίου.

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ . Ακόμη λίγο και θα μας πείς ότι εννοούσες
την 29 Νοεμβρίου του 3005 ... ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Είδατε ΟΜΟΡΦΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΕΕΕ ?? ΧΩΡΙΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ....

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : Ελεγα από 21 έως 29 Νοεμβρίου,οπότε περίμενε λίγες μέρες ακόμα.

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ . Μας κούφανες . Πόσο ακόμη να περιμένουμε ρε Μαλακέ Αρκούδε...... ΟΜΟΡΦΕΣ ΛΕΞΕΙΣ , ότι πρέπει ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.
ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑ (Μαλακά). Κατασκευασμένα από βαμβάκι. Όπως και τα πανάκια (ΠΑΛΙ ΟΜΟΡΦΗ ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ) του ΠΡΟΦΗΤΑΡΟΥ 22.

Είδατε που σας είπα ότι : To every action there is an equal and opposite reaction ???

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : Δεν έχω να μπαλώσω τίποτα,λίγες μέρες υπομονή.

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ . Πόσο ακόμη ??? Το γαλατάκι σου θα κρυώσει και θα σε μαλώσει η μανούλα σου. (ΠΑΛΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΛΕΞΕΙΣ για ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.) Γαλατάκι .... Μανούλα .... Θα ανοίξουμε νηπιαγωγείο .... ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ :jonnie,εδώ θα είμαι στις 30 του μήνα,δε χάνομαι!Αν φυσικά δεν έχουμε κανένα πόλεμο μέχρι τότε....

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ . Όντως το είδαμε να γίνεται και αυτό.
Σύρραξη Ελλάδας - Τουρκίας στον Έβρο. Αερομαχίες στο Αιγαίο . Ναυμαχίες ... Ο Καραμανλής ΔΕΞΙΩΘΗΚΕ τον μεταστάντα Βασιλέα ΙΩΑΝΝΗ εν τη δόξη αυτού .... Έπειτα ξύπνημα και ώρα για το πρωινό ΓΑΛΑΤΑΚΙ του ΠΡΟΦΗΤΑΡΟΥΥΥΥ ..... Όμορφες λέξεις για ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. Πρωινό ΓΑΛΑΤΑΚΙ ....

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ :Προσωπικά τον περιμένω μέχρι της 29 Νοεμβρίου,όχι γιατί το βιβλίο γράφει 29,αλλά γιατί κάποιος μου είπε κάτι για αυτές τις μέρες.
Αλλά και αν δε γίνει μέσα στη βδομάδα,θα γίνει μέσα στις επόμενες βδομάδες. Είδατε ότι αυτές τις μέρες έχουμε συνέχεια νοτιάδες και βροχές; Θυμάστε το Λέωντα Σοφό που λέει ότι θα είναι μέρες του λιβός,δλδ μέρες της βροχής με νοτιάδες;

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. Άρα ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΕΜΩΝ , είναι θέμα ΝΟΤΙΑΔΩΝ ΚΑΙ ΒΡΟΧΩΝ... Α ρε Λέοντα Άσοφε... Πάλι έπεσες έξω ΚΙ ΕΣΥ και ο ΠΡΟΦΗΤΑΡΟΣ ΣΟΥ...

Όμορφα λόγια ... κόσμια....

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : peronospore,να διαβάζεις καλύτερα τι λέω

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ : Περονόσπορε , αύριο να έρθεις με τον κηδεμόνα σου
και να γράψεις 100 φορές Άλλη φορά ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Εντάξει ρε άτακτε ??

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : Mη βιάζεστε,θα καταλάβετε τι εννοούσα σε λίγες μέρες.

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ : Πού να καταλάβουμε εμείς οι ΠΑΛΑΒΟΙ ρε ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ ??
Έχουμε ΟΛΟΙ το "ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ" ???/ Αγιότατε ΠΡΟΦΗΤΗ. ???

Όμορφα λόγια ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΑ : ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ - Αγιότατε

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ :Δε λάθεψα Εομερ,λίγες ώρες ακόμα υπομονή,έστω λίγα εικοσιτετράωρα!

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ : Εομερ, άμα συνεχίσεις ρε άτακτε να είσαι βιαστικός θα σε βάλω τιμωρία στην γωνιά να θέλεις να κάνεις πιπί σου και να ΜΗΝ σε αφήνω και να δανείζεσαι τα πανάκια ΤΟΥ Αγιότατου ΠΡΠΦΗΤΑΡΟΥ.

Όμορφες λέξεις ΚΟΣΜΙΕΣ και ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ : πιπί - πανάκια - ΤΟΥ Αγιότατου ...

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ :η αστρολογική χρονιά 2005-06 είναι η χρονιά που ο Δίας βρίσκεται στο Σκορπιό,και όπως μας λέει ο Ορφέας στα κείμενά του <<όταν ο Δίας περνά από το Σκορπιό,το έτος στο οποίο αυτός θα είναι κυρίαρχος,παράγεται στάρι και λάδι....>>,μας λέει δλδ ότι φέτος θα έχουμε μεγάλη παραγωγή λαδιού. Σύμπτωση;

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ : Σύμπτωση Αγιότατε ΠΡΟΦΗΤΗ μου, είναι που η μανούλα σου σε έβαλε μωρό στην κούνια.

Όμορφες λέξεις για ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ και ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΕΣ :Αγιότατε ΠΡΟΦΗΤΗ - η μανούλα - μωρό στην κούνια. Το νηπιαγωγείο ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ....

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ :Είμαι όμως πρόθυμος να ανοίξω διάλογο με οποιονδήποτε άλλο θέλει ένα σοβαρό διάλογο....

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ : Σοβαρός διάλογος με κείμενα γεμάτα φατσούλες για ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ . Καλά ΡΕ ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ , ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΠΡΩΤΟΣ ΔΙΚΕ ΜΟΥ. Μετά από Σένα το χάαααος. Σοβαρός διάλογος από σοβαρό ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΡΚΟΥΔΟΥΣ, όπως είπε σε προηγούμενο σχόλιο του ο Αγιότατος ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ.

Όμορφες λέξεις για ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ και ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΕΣ : ΑΡΚΟΥΔΟΥΣ - Αγιότατος ΠΡΟΦΗΤΗΣ...
Κυριεεεε ,,, Ελέησοοοον τους εν εγκεφάαααλω ,,, κάλλουυυυς . Το τελευταίο είναι ΥΜΝΟΣ της θείας λειτουργίας που ψέλνεται στην εορτή του Αγιότατου ΜΕΓΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΠΑΤΡΟ-22...

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : Μόνο που σε λίγες μέρες θα σου κοπεί το γέλιο και θα ψάχνεις στα αλήθεια χαράκωμα να μπεις μέσα.

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ : Ρε ΟΡΦΕΑ , κατέβασε τον νου σου αλλιώς σε βλέπω κι έδενα στην γωνιά να κάνεις παρέα με τους τιμωρημένους... Γιατί ενοχλείς το μωρό ρε ?? Θα το πει στην μανούλα του να έρθει να σε κάνει ντα.

Όμορφες λέξεις για ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ :το μωρό - μανούλα - ντα.

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ :Επίσης θα έπρεπε να ξέρεις ότι οι Αμερικανοί θέλουν ένα ισχυρό Κουρδιστάν που θα περιλαμβάνει και κομμάτια της Τουρκίας,αλλά για να γίνει αυτό θα πρέπει να την μπλέξουν σε πόλεμο με την Ελλάδα ... Αλλά εσύ που να ξέρεις από αυτά,προτιμάς να διαβάζεις πικατσου...

Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ : ΜεγΑΑΑΑΑΛΕΕΕΕ ΙΣΤΟΡΙΚΕΕΕΕΕ ΠΡΟΦΗΤΑΡΕΕΕΕ.
Πες τα ΟΓΚΟΛΙΘΕΕΕΕΕ.. Που να ξέρει αυτός που διαβάζει πικατσου... Πες του να παίξει με ΑΡΚΟΥΔΟΥΣ όπως ΕΣΕΝΑ να ανοίξει το πνεύμα του.. ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Όμορφες λέξεις για ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ : διαβάζει πικατσου - να παιξει με ΑΡΚΟΥΔΟΥΣ ...

Ο ΜΕΓΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΠΑΤΡΟ-22 ΕΙΠΕ : Ορφέα, τα έχεις μπερδέψει --- Αν έκανα λάθος είναι γιατί προσπάθησα


Σχολιάζω ΣΕ ΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΙΣΙΑ : Ωπππ. ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ . ΤΕΡΑΣΤΙΕΕΕΕ ??? Εδώ μας τα χαλάς. Μας υποσχέθηκες ΠΟΛΕΜΟ. ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ. Ιωάννηδες , Κωστήδες , Γιαννήδες , Ττοουλήδες , ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ ??? Κι έτσι ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΡΕ ΠΡΟΦΗΤΑΡΕ ??? Αυτά σε ΔΙΔΑΞΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ σου να κάνεις ?? Όταν βρεις δυσκολίες τα παρατάς ??

Ε άι παράτα μας ΨΕΥΔΟΧΡΙΣΤΙΑΝΕ , ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗ ... Κύριε , ελέησον τον δούλον σου και φύλαξον υμάς και ημάς από τους ψευτας και ψευδοπροφήτας .... Το τελευταίο είναι Θεία αίτηση. Πώς λέμε Θεία λειτουργία ?? Θεία κοινωνία ??? Όταν ζητάς από τον Θεό να σε προστατεύσει από τους διαφόρους ΨΕΥΔΟ .. .ονομάζεται Θεία αίτηση...


ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΑ ..... Και προ ΠΑΝΤΩΝ ΚΟΣΜΙΑΑΑΑ.....


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 14:53:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΜΕΓΑ ΠΡΟΦΗΤΗΗΗΗ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠ ΤΑ ΓΕΛΙΑΑΑΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Ο ΖΟΡΠΑΣ ΤΟΥΡΚΑΛΑΑΑΑΣ ...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΖΟΡΠΑΑΑΑΑΑ , ή μάλλον θα σε πάρω τηλέφωνο.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΚΑΙ σου είπα ρε ΖΟΡΠΑ. Γράψε το e-mail σου στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ.
Εδώ ο πίκατσου - ΜΕΓΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ – ΠικατσουΠΡΟΦΗΤΕΞ ,
ΔΕΝ ξέρει καλά – καλά τα Ελληνικά και εκφέρει γνώμη ΠΕΡΙ Αγγλικών.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ε ρε ΡΕΖΙΛΙ Ο ΠικατσουΠροφητεξ.....

Υπάρχει ρε παιδιά κανένας από ΕΣΑΣ ΟΛΟΥΣ , να δει το e-mail
ΤΟΥ ΖΟΡΠΑ και να εξηγήσει στον ΑΝΙΔΕΟ ΠικατσουΠροφητεξ
ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ : TURKEATER ?????

MΠOYAXAXAXAXAXAXA

ΡΕΖΙΛΗΗΗΗΗΗ ΠικατσουΠροφητεξξξξξξ


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 15:15:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
quote:

Μπά,τα γυρίζεις τώρα; Ας ξαναδούμε λίγο τη φράση σου <<φώναξε τώρα την <<ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ>> (για την Αμαλία είπες),να με διαγράψει(εδώ αποκαλείς ειρωνικά <<μανούλα>> την Αμαλία).Αν και ΑΥΤΗ γουστάρει ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ και να ΣΙΩΠΟΥΝ,καλύτερα να ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.Με έτσι λεχρίτες ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ(εδώ αποκαλεί την Αμαλία <<έτσι λεχρίτη σαν εμένα που δεν θέλει να έχει πάρε δώσε μαζί τους>>,όχι ΜΑΖΙ ΜΟΥ,χρησιμοποιεί πληθυντικό οπότε είναι φανερό ότι αναφέρεται στους διαχειριστές) ,καλύτερα να ΜΗΝ έχω πάρε δώσε μαζί ΤΟΥΣ(προτιμάς δλδ να σε διαγράψουν παρα να έχεις πάρε δώσε με τέτοιους λεχρίτες!)>>

Edited by - 22 on 04/12/2005 02:26:45

Edited by - 22 on 04/12/2005 02:37:00





Συνεχίζεις να μη ζητάς συγνώμη από τους διαχειριστές για τις βρισιές που εκτόξευσες εναντίον τους και να κάνεις την πάπια
Από μένα δεν χρειάζεται να ζητήσεις συγνώμη γιατί ως καλός Χριστιανός που είναι σε συγχωρώ
Επίσης βλέπω ότι τα περί Τουρκικής καταγωγής εσένα και του Ζορπα,τα έκανες γαργάρα και το έριξες στην τρελή μιλωντας για αρκουδάκια και γατούλες
Καλό Ραμαζάνι λοιπόν!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 15:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Σας ξεφυγε το ποιο σημαντικο που εχει αναφερει
ο Προφητης 22:

quote:
απλά σε λυπάμαι και ως άνθρωπος και ως ψυχολόγος!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΞΗΓΕΙ ΟΛΑ!

Το παιδι, δηλωνει ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ!!!

Α! ρε κατακαημενη κοινωνια!!!

Turkey= γαλοπουλα, Ινδιανος.
Turkeater= Το ενδιαφερον μας για ενα απο τα 2 παραπανω,
η παρατηρηση μας, η αγαπη μας για αυτα.

Edited by - angi on 04/12/2005 15:22:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZORPAS
Νέο Μέλος


40 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 15:18:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ZORPAS
quote:

Νικιτα,από το ε-μαιλ του Ζορπα βλέπω ότι είναι τουρκαλάς!Ανέχεσαι ΕΣΥ,ένας παλικαράς που έχεις πολεμήσει, όπως ισχυρίζεσαι, τους Τουρκαλάδες στη Κύπρο να σε υποστηρίζει ένας ΤΟΥΡΚΟΣ;!!!
Αυτό από μόνο του μου προκαλεί εύλογες υποψίες ότι εκτός από τα παραμύθια που μας λές,φοράς και μάσκα!
Θέλεις προφανώς να καταστρέψεις το θέμα αυτό που οι προφητείες του μιλάνε για καταστροφή της Τουρκίας!Και αφού είδες ότι δεν τα βγάζεις πέρα,φώναξες βοήθεια από τα τσιράκια σου...
Άντε,αποκαλυφτήκατε!

Edited by - 22 on 04/12/2005 14:04:47



Φιλε 22. Αν και εχω καλεσμενους στο σπιτι , με παρακαλεσε
ο φιλος ο Νικηταρας , να μπω να σου πω ενα γεια.
Βλεπω με τα λυπης μου οτι συνεχιζεις να εισαι ανεπιδεκτος
μαθησεως. Εκτος απο συντακτικο και Νεα Ελληνικα, πρεπει
να κανεις και 5-6 ωρες μαθημα Αγγλικων. Αλλιως δεν προοδευεις στην
ζωη σου νεαρε. Ο θεος να σε ελεησει , διοτι ΕΣΥ , δεν μπορεις να
βοηθησεις τον εαυτο σου. Εχεις προβλημα και δεν το αντιλαμβανεσαι.
Κοιτα να βοηθησεις τον εαυτο σου και ασε τις προφητειες γι αυτους
που ξερουν τουλαχιστον να διαβαζουν.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 15:23:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
quote:

Σας ξεφυγε το ποιο σημαντικο που εχει αναφερει
ο Προφητης 22:

quote:
απλά σε λυπάμαι και ως άνθρωπος και ως ψυχολόγος!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΞΗΓΕΙ ΟΛΑ!

Α! ρε κατακαημενη κοινωνια!!!

Turkey= γαλοπουλα, Ινδιανος.
Turkeater= Το ενδιαφερον μας για ενα απο τα 2 παραπανω.





Επίσης για όσους ξέρουν καλά Αγγικά,σημαίνει και το ενδιαφέρον για τους για τη Τουρκία.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 15:29:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
quote:

quote:

Νικιτα,από το ε-μαιλ του Ζορπα βλέπω ότι είναι τουρκαλάς!Ανέχεσαι ΕΣΥ,ένας παλικαράς που έχεις πολεμήσει, όπως ισχυρίζεσαι, τους Τουρκαλάδες στη Κύπρο να σε υποστηρίζει ένας ΤΟΥΡΚΟΣ;!!!
Αυτό από μόνο του μου προκαλεί εύλογες υποψίες ότι εκτός από τα παραμύθια που μας λές,φοράς και μάσκα!
Θέλεις προφανώς να καταστρέψεις το θέμα αυτό που οι προφητείες του μιλάνε για καταστροφή της Τουρκίας!Και αφού είδες ότι δεν τα βγάζεις πέρα,φώναξες βοήθεια από τα τσιράκια σου...
Άντε,αποκαλυφτήκατε!

Edited by - 22 on 04/12/2005 14:04:47



Φιλε 22. Αν και εχω καλεσμενους στο σπιτι , με παρακαλεσε
ο φιλος ο Νικηταρας , να μπω να σου πω ενα γεια.
Βλεπω με τα λυπης μου οτι συνεχιζεις να εισαι ανεπιδεκτος
μαθησεως. Εκτος απο συντακτικο και Νεα Ελληνικα, πρεπει
να κανεις και 5-6 ωρες μαθημα Αγγλικων. Αλλιως δεν προοδευεις στην
ζωη σου νεαρε. Ο θεος να σε ελεησει , διοτι ΕΣΥ , δεν μπορεις να
βοηθησεις τον εαυτο σου. Εχεις προβλημα και δεν το αντιλαμβανεσαι.
Κοιτα να βοηθησεις τον εαυτο σου και ασε τις προφητειες γι αυτους
που ξερουν τουλαχιστον να διαβαζουν.

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ





Αυτό και μόνο το μήνυμά σου αποδεικνύει το πόσο στενή συνεργασία έχετε εσύ και ο Νικιτας,άρα ό,τι κάνετε είναι συντονισμένο και προγραμματισμένο! Καλά το είχα καταλάβει ότι κάτι δεν πάει καλά με το Νικιτα που έβριζε συνέχεια την εκκλησία και τους ιερείς μας,εμ βέβαια,αφού είναι Τουρκός! Όπως και εσύ φυσικά που διάλεξες ένα κατα τα άλλα διφορούμενο μεηλ για να μπείς και να υποστηρίξεις τις προσπάθειές του. Τι έγινε; Απέτυχε ο παληκαράς και πήρατε γραμμή να αλλάξετε στάση και να μη βρίζετε; Χαίρομαι,τουλάχιστον θα γίνετε άνθρωποι!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 15:33:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ρε Πικατσουπροφητεξ , ΜΕΓΑ ΨΥΧΟΛΟΓΕ του
ακάθαρτου αέρα (ΟΜΟΡΦΗ ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΚΑΤΣΟΥ),
ο Τουρκοφάγος , στα Αγγλικά , πως γράφεται ρε Μαλακ-έ.
ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ .

Μαλακ-έ ( Απο το μαλακός , ό τόνος στο ός , που σημαίνει ο
έχων μαλακ-ή - μαλακ-τή επιφάνεια - τρυφερή) . Οπως ο ποπός
(ΟΜΟΡΦΗ ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ - ΜΩΡΑ) ΤΟΥ ΠΙΚΑΤΣΟΥΠΡΟΦΗΤΕΞΞΞ .

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

Edited by - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ on 04/12/2005 15:55:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 15:44:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ρε Πικατσουπροφητεξ , ΜΕΓΑ ΨΥΧΟΛΟΓΕ του
λερωμένου ποπού (ΟΜΟΡΦΗ ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ)
ΛΕΡΩΜΕΝΟΣ – ΠΟΠΟΣ .... Η μανούλα σου (ΑΛΛΗ ΟΜΟΡΦΗ ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ), σου άλλαξε τα πανάκια σου σήμερα ?? Να ΜΗΝ σου τύχει
να πας στρατό και να βρεις μπροστά σου , ή διοικητή σου τον ΖΟΡΠΑ , (ΤΟΝ ΤΟΥΡΚΑΛΛΑ !!!!!) , διότι
η μανούλα σου θα σου αγοράζει τα πανάκια με τους ΤΟΝΟΥΣ. Ολόκληρα
εμπορευματοκιβώτια πανάκια, θα χρειαστείς για να αλλάζεις κάθε 5 λεπτά.

(ΟΜΟΡΦΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΙΚΑΤΣΟΥ
ΤΟΝ ΜΑΛΑΚ-Ο) ΜΗ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΕΣ....

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΙΚΑΤΣΟΥΠΡΟΦΗΤΕΞ
ΡΕΖΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 16:04:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
quote:

quote:

Σας ξεφυγε το ποιο σημαντικο που εχει αναφερει
ο Προφητης 22:

quote:
απλά σε λυπάμαι και ως άνθρωπος και ως ψυχολόγος!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΞΗΓΕΙ ΟΛΑ!

Α! ρε κατακαημενη κοινωνια!!!

Turkey= γαλοπουλα, Ινδιανος.
Turkeater= Το ενδιαφερον μας για ενα απο τα 2 παραπανω.





Επίσης για όσους ξέρουν καλά Αγγικά,σημαίνει και το ενδιαφέρον για τους για τη Τουρκία.....


ΚΑΙ Γα...πιπ τα Αγγλικά σου ΜΕΓΑ ΨΥΧΟΛΟΓΕ.

Δασκάλα σε δίδαξε Αγγλικά ρε Πικατσου-ΠΡΟΦΗΤΕΞΞΞ ????

Μπάς και ήταν μεθυσμένη από την ΠΟΛΛΗ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΣΟΥ ΡΕ

ΜΕΓΑ ΨΥΧΟ-ΠΡΟΦΗΤΟ-ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΛΟΓΕ ???

ΣΗΜ: Γα - από το ΓΑΛΑ.

ΠΙΠ - από το πιπίλα .

ΟΜΟΡΦΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ... ΚΑΙ ΒΡΕΦΗ....

Ε ρε κατακαημένο forum - ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ...

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ

Edited by - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ on 04/12/2005 16:05:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 16:09:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Προφητη 22,
εμεινα αναυδη απο τις γνωσεις σου
περι του αγγλικου συντακτικου, και γραμματικης
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 16:09:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αίσχος!
Ειλικρινά αίσχος...
Είναι κατάσταση αυτή?
Το να βρίζετε τη μάνα του άλλου, να του αποδίδετε χαρακτηρισμούς που είναι τόσο υποτιμητικοί είναι διάλογος που κάνει ένας ώριμος κι ενήλικας άνθρωπος?
Όπως είναι διάλογος, 22, η ειρωνία που αντιμετωπίζεις τους συνομιλητές σου?
Είστε κι οι 2 στην ίδια μοίρα....

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 16:24:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
quote:

Προφητη 22,
εμεινα αναυδη απο τις γνωσεις σου
περι του αγγλικου συντακτικου, και γραμματικης


ΧΑΧΑΧΑ ... Είναι μικρός Angi μου. Οταν μεγαλώσει ΘΑ μάθει...
Θέλει χρόνο ...

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 16:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
quote:

Αίσχος!
Ειλικρινά αίσχος...
Είναι κατάσταση αυτή?
Το να βρίζετε τη μάνα του άλλου, να του αποδίδετε χαρακτηρισμούς που είναι τόσο υποτιμητικοί είναι διάλογος που κάνει ένας ώριμος κι ενήλικας άνθρωπος?
Όπως είναι διάλογος, 22, η ειρωνία που αντιμετωπίζεις τους συνομιλητές σου?
Είστε κι οι 2 στην ίδια μοίρα....

In anticipation of my resurrection...



Η απάντηση είναι ΑΠΛΗ : "Κατα που σου κάμνουν , κάμνε τζιε κατζίαν μεν κρατείς".

Τουτέστιν , να πληρώνεις πάντα με το ίδιο νόμισμα αλλά να μην κρατείς κακίαν - έχθρα σ΄αυτόν που ΞΕΚΙΝΗΣΕ. ο ΠικατσουΠροφητεξξξ ΞΕΚΙΝΗΣΕ πρώτος τόν ΗΛΙΘΙΟ πόλεμο του ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ.

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 16:33:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Τουλάχιστον φίλε Dying Incubus , φάνηκες ΔΙΚΑΙΟΣ
και είπες ότι ΔΕΝ έφταιξα μόνο ΕΓΩ. Σ΄ευχαριστώ γι αυτό.


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 16:41:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Συμφωνω μαζι σου Dying,
αλλα το παιδι εβγαλε το συμπερασμα,
οτι ειναι και τουρκοι!
Ξερεις πολλους τουρκους που να γνωριζουν
ελληνικη γραφη (συμπεριλαμβανονται και οι βρισιες);
Και αν, λεω αν, συμβαινει αυτο,
θα καθοταν να ασχολουνται με τον 22,
ο οποιος δηλωσε και ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ;
(αληθεια, εσυ θα πηγαινες σε τετοιο ψυχολογο;)
Η Οστρια, δυσανασχετησε με τον Νικηταρα, γιατι
εκφραζεται απρεπως (και με το δικιο της) γιατι
υπαρχουν μικρα παιδια που παρακολουθουν το θεμα.
Αυτα τα μικρα παιδια ομως (που ειναι σιγουρο οτι
ξερουν απο βρισιες), υιοθετουν και πληροφοριες
που τους δινει ο 22.
Ποιο ειναι το χειροτερο;
Με μια αναζητηση στο Google βρηκαν το σαιτ.
Αναζητηση στο προφητειες και οχι στο βρισιες!
Ελπιζω να εγινα κατανοητη!!!
Σε φιλω!!
Ελπιζω να διαβασες και τη συγνωμη που σου εστειλα!
Βλεπεις, καθε μερα δεν ειναι Πασχαλια!
Ξεσπασματα (και αδικα), μας τυχαινουν!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:00:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ Νικηταρά, σαφώς και δε λέω πως το λάθος είναι μόνο δικό σου.
Επειδή όμως έχω διαβάσει το topic δυσανασχετώ έντονα με τους χαρακτηρισμούς που απέδωσες στο 22.
Φίλε μου, τέτοιοι χαρακτηρισμοί δεν αποδίδονται δημοσίως με τόση άνεση, δεν είναι στα όρια του επιτρεπτού διαλόγου.
Αναφέρεις πως πρώτος ο 22 ξεκίνησε αυτή την ιστορία.
Ίσως ο 22 να ήταν ειρωνικός, ίσως να μην έπρεπε να προβεί κι εκείνος στους χαρακτηρισμούς που προέβη.
Την στιγμή όμως που κι εσύ απάντησες με αυτόν τον τρόπο, όποιο δίκιο είχες ως άτομο που θιγόταν, το χάνεις...
Και για όσους διαβάζουν αυτό το topic η εντύπωση που τους απομένει είναι αρκετά άσχημη από τα γραφόμενα και των 2 πλευρών...

Φίλη μου angi, έχεις δίκιο στο οτι κι ο 22 έκανε λάθος.
Όσο λάθος έκανε ο Νικηταράς που απέδωσε χαρακτηρισμούς, τόσο άδικο έχει κι ο 22 για την στάση που υϊοθέτησε.
Πέρα απ' αυτό όμως έχουμε να κάνουμε με την προσωπική αντίληψη του καθενός και στην εν λόγω περίπτωση με την αντίληψη του 22 σχετικά με τις προφητείες.
Αυτή είναι δική του πεποίθηση και το γεγονός οτι την δείχνει τόσο καιρό ανοιχτά δηλώνει πως είναι αμετάπειστος για την ορθότητα της.
Η αντίθεση των υπολοίπως απέναντι στις πεποιθήσεις του είναι θεμιτή, στο πλαίσιο όμως του ορθού διαλόγου και των επιχειρημάτων.
Εγώ για να είμαι ειλικρινής δεν πιστεύω στις προφητείες αλλά πέρα από κάποιες φορές που εξέφρασα την αντίθεση μου με την πιθανότητα πολέμου στην Ελλάδα επειδή έτσι έχει προφητευθεί δεν ασχολήθηκα περαιτέρω.

Υ.Γ. Την είδα τη συγγνώμη σου, δεν υπάρχει πρόβλημα, φίλη μου!
Ξεσπάσματα έχουμε όλοι μας, είναι η ανθρώπινη φύση μας.
Καλό σου απόγευμα!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:02:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Νικηταρα, ΘΕΛΩ, να υποσχεθεις ΣΕ ΜΕΝΑ,
που ειμαι γυναικα, οτι ΘΑ σταματησεις τον
"πολεμο" εναντιον του μικρου Προφητη 22.
Ειναι πολυ μικρος (τον πιανω κατω απο 20),
ειδαλλως, τον κατατασσω αλλου...
Χρειαζεται καθοδηγηση και ο τροπος σου,
δεν ηταν ο καλυτερος.
Θα μου το υποσχεθεις;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:13:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Eγώ τι σας φταίω και με κατηγορείτε; Δλδ όταν εσάς σας βρίσει κάποιος τη μάνα,τί θα κάνετε; Θα του πείτε και ευχαριστώ; ΟΧΙ βέβαια!
Απλώς,αν δεν θέλετε να πέσετε στο επίπεδό του και να τον βρίσετε και εσείς,το ρίχνετε στην πλάκα και περιμένετε να περάσει η μπόρα,αυτό ακριβώς έκανα και εγώ!
Αν πρέπει να βάλετε χέρι σε κάποιον,να βάλετε στο Νικιτα που μου έβρισε το Θεό που πιστεύω,τους ιερείς,τη μάνα μου,τον πατέρα μου,το σόι μου,με είπε μαλάκα,λεχρίτη,πορδή,σκατό,αφρικάνο,αρχίδι και ένα σωρό άλλα!
Τέλος πάντων,μη ξεχάσετε μετά να περάσετε από το ταμείο του Τουρκαλά Νικιτα να πληρωθείτε για την υποστήριξή σας!
Αλλά αν βρείτε έστω και μία βρισιά από μένα προς τον Νικιτα θέλω να μου τη δείξετε πού την έγραψα,για να ζητήσω συγνώμη!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:25:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
quote:

Νικηταρα, ΘΕΛΩ, να υποσχεθεις ΣΕ ΜΕΝΑ,
που ειμαι γυναικα, οτι ΘΑ σταματησεις τον
"πολεμο" εναντιον του μικρου Προφητη 22.
Ειναι πολυ μικρος (τον πιανω κατω απο 20),
ειδαλλως, τον κατατασσω αλλου...
Χρειαζεται καθοδηγηση και ο τροπος σου,
δεν ηταν ο καλυτερος.
Θα μου το υποσχεθεις;;

Αγαπητή μου φίλη Angi. Αν και ήθελα να πάρει ο μικρός
ένα μάθημα , ότι δηλαδή ΔΕΝ είναι σωστό να χαρακτηρίζει
ΨΕΥΤΕΣ και ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ , άτομα που είναι στην ηλικία
του πατέρα του και ΜΑΛΙΣΤΑ , καθ΄ην στιγμή τον ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΚΑ,
λέγοντας ότι είναι απλώς ΠΛΑΝΕΜΕΝΟΣ (που σημαίνει
ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΜΕΝΟΣ) ΚΑΙ ΔΕΝ είναι βρισιά αυτή και είπα ότι
ΔΕΝ είναι Θεός για να είναι ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ, (που βλέπει κανείς τις βρισιές ??? ),
έτσι όπως το θέτεις και με καλείς να σου υποσχεθώ ότι θα σταματήσω τον
«πόλεμο» , εναντίον του μικρού ΑΧΑΠΑΡΟΥ περί γραφής , ανάγνωσης , σύνταξης
και Αγγλικών , ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ την χάρη. Είσαι γυναίκα και σε ΣΕΒΟΜΑΙ. Γι αυτό,
αφού μου το ζητά μια γυναίκα , ΕΝΤΑΞΕΙ. ΘΑ το κάνω. Ίσως έτσι καταλάβει και
ο μικρός ΠΡΟΦΗΤΗΣ 22 , ότι πρέπει να σεβόμαστε άτομα μεγαλύτερα μας και ΕΙΔΙΚΑ , ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΤΟΥΣ και μας ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΝΤΑΙ. Αυτό είναι ΕΚΤΙΜΗΣΗ. Το άλλο είναι ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ.
Αυτό έδειξε οι μικρός 22. ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ. Όμως ΣΕ ΣΕΝΑ, υπόσχομαι ότι από
τώρα σταματώ τον «πόλεμο» . Ένα πράγμα ζητώ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ , όσους ευαγγελίζονται τα Χριστά ήθη και τους κανόνες καλής συμπεριφοράς. Την
επόμενη φορά που ο κακομαθημένος θα ΧΛΕΥΑΣΕΙ , θα ΕΙΡΩΝΕΥΤΕΙ, περιμένω
από τους πρωτεργάτες της ΗΘΙΚΗΣ , να τον βάλουν στην θέση του.

Ευχαριστώ Φίλη Angi.

ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:32:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ε , ΠΡΩΤΕΡΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ

Να απαντήσει κάποιος στον κακομαθημένο φίλο
σας Προφήτη 22 , ότι τον έβρισα μετά που αυτός
με αποκάλεσε ΨΕΥΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑ.
Την στιγμή που ΕΓΩ τον ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΚΑ.
Σε ΑΧΑΡΙΣΤΟ , ΜΟΝΟ βρισιές αξίζουν.

ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΗΝ Αngi ΝΑ ΜΗΝ τον ξαναβρίσω.
Αυτός ΤΩΡΑ με αποκαλεί ΤΟΥΡΚΑΛΑ.

Ρωτά να του πείτε , πότε με έβρισε ,ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ με αποκαλεί Τουρκαλά
και κατά την γνώμη του, ΔΕΝ είναι βρισιά ΑΥΤΟ.

ΒΑΛΤΕ ΤΑΞΗ ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ ,ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΝΩ ΚΑΤΩ.

Είπα να σταματήσω τον «πόλεμο» , αλλά ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ
να είμαι ΕΓΩ ΤΟ ΘΥΜΑ.

ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΑΣ


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2005, 17:33:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Ε , ΠΡΩΤΕΡΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ

Να απαντήσει κάποιος στον κακομαθημένο φίλο
σας Προφήτη 22 , ότι τον έβρισα μετά που αυτός
με αποκάλεσε ΨΕΥΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΑ.
Την στιγμή που ΕΓΩ τον ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΚΑ.
Σε ΑΧΑΡΙΣΤΟ , ΜΟΝΟ βρισιές αξίζουν.

ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΣΤΗΝ Αngi ΝΑ ΜΗΝ τον ξαναβρίσω.
Αυτός ΤΩΡΑ με αποκαλεί ΤΟΥΡΚΑΛΑ.

Ρωτά να του πείτε , πότε με έβρισε ,ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ με αποκαλεί Τουρκαλά
και κατά την γνώμη του, ΔΕΝ είναι βρισιά ΑΥΤΟ.

ΒΑΛΤΕ ΤΑΞΗ ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΤΗΣ ΗΘΙΚΗΣ ,ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΝΩ ΚΑΤΩ.

Είπα να σταματήσω τον «πόλεμο» , αλλά ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ
να είμαι ΕΓΩ ΤΟ ΘΥΜΑ.

ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΑΣ


ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟ ΣΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy