ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 Προσωπικότητα: Ταυτόχρονη Επιρροή
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 15
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 17:03:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή sentna, οι θέσεις των πλανητών σου είναι οι παρακάτω:

Ήλιος: 14 του Κριού
Σελήνη: 14 του Καρκίνου
Ερμής: 26 των Ιχθύων
Αφροδίτη: 7 των Ιχθύων
Άρης: 28 των Ιχθύων
Δίας: 29 του Καρκίνου και
Κρόνος: 8 της Παρθένου.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sentna
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 01:59:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sentna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΤΕΦΑΝΕ!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!
Αλλα δεν ξερω τον ωροσκοπο μου...διδυμοι ή καρκινος??θα μπορουσες να το βρεις και αυτο?ελπιζω να μην σε κουραζω...επισης το να γνωριζεις τις θεσεις των πλανητων ακριβως(μοιρες δεν ειναι?)που χρησιμευευει?ρωταω δυσκολα?ειμαι λιγο ασχετη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 12:15:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή sentna, για τον ωροσκόπο σου, δεν μπορώ να σε ενημερώσω.
Είμαι σίγουρος, όμως, πως κάποιο άλλο μέλος θα μπορεί με ευκολία να στο πει.

Οι μοίρες των πλανητών χρησιμεύουν σε διάφορα πράγματα, ανάμεσα στα οποία και οι όψεις που σχηματίζουν μεταξύ τους.


Ζήσε τη στιγμή!

Edited by - Στέφανος on 18/08/2005 12:18:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sentna
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 18:16:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sentna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΑ!ΕΝΤΑΞΕΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 03:20:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΕΓΚΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ... ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΨΥΧΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΕΘΕΣΕΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...

ΛΟΙΠΟΟΟΟΝ....

quote:
Έχεις ανάγκη από κολακεία, έχεις ανάγκη από το θα… θα σε αγαπώ, θα σε λατρεύω…Πάντα θα θέλεις να ξεχωρίζεις, πάντα θα θέλεις να λένε ότι είσαι η μοναδική, η αναντικατάστατη. Δεν αντέχεις χωρίς σύντροφο. Αντιπαθείς τη μοναξιά, ό,τι είναι βρώμικο, ό,τι είναι χυδαίο και ό,τι προκαλεί ρυτίδες. Δεν αντέχεις, χωρίς να αρέσεις και χωρίς συντροφικότητα.

ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ... Η ΜΟΝΟΞΙΑ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΙ... ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ Ο ΖΥΓΟΣ, ΣΩΣΤΑ?

quote:
Πολύ έξυπνη. Σε ευνοεί η πρώτη απόφαση που θα πάρεις σε κάποιο θέμα. Γρήγορη στις απαντήσεις, πολύ βιαστική στη γραφή και στο λόγο. Είσαι φλύαρη, με σκληρή γλώσσα, προβλήματα στις σχέσεις με αδέλφια και συγγενείς.

Είσαι πολύ εγωίστρια. Έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου, πιστεύεις μεγαλοφυείς μόνο τις δικές σου σκέψεις και απαιτείς να σου φέρονται σαν κάτι το εξαιρετικό. Θέλεις να υπερισχύεις. Δυναμικό άτομο, ανεξάρτητη, η γνώμη των άλλων σε αφήνει αδιάφορη, δηλ. θα κάνεις τη ζωή σου όπως τη θέλεις, όπως νομίζεις.

Εκρηκτική, αρπάζεσαι εύκολα, επιθετική, έχεις πολλά νεύρα, συζητάς με διαφωνίες και λογομαχίες. Δεν ανέχεσαι την προσβολή. Με ένταση στην ψυχολογική σου διάθεση. Είσαι άτομο, που η ζωντάνια σου ακολουθείται από την κατάπτωση.


ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ? ΝΑΙ! ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ... ΔΕ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ, ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΑ ΧΕΡΙΑ... ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΚΙΑ... ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ? ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΗΦΑΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ... ΑΦΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ...

quote:
Δυσαρμονία στους γονείς ηλικίας, πνευματικού επιπέδου, επικοινωνίας και δυσκολίες στα παιδικά σου χρόνια με ουσιαστική ή τυπική στέρηση πατέρα, σε έχει τραυματίσει πολύ, ως παιδί. Ένα σημαντικό σοκ (ψυχολογικό ή νευρικό), ένας πόνος ή μια απογοήτευση έχει συμβεί, μέχρι τα 18 σου χρόνια, που σε έχει επηρεάσει αρνητικά.
Έτσι, υπάρχει μέσα σου ένα αίσθημα μοναξιάς, με άσχημες τάσεις φυγής. Προσοχή στα φάρμακα, μη ανεκτή προδιάθεση οργανισμού.

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΑ ΤΡΟΧΑΙΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΚΛΟΝΙΣΕ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ... ΑΥΤΟΝ Η' ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ... ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ ΚΑΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...ΜΕ ΛΕΝΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ...

quote:
Γεννήθηκες με προορισμό στην αισθηματική σου ζωή να αγαπήσεις μία μόνο φορά. Εάν αυτήν τη μία αγάπη, το ένα άτομο, είτε δεν το καταλάβεις και το χάσεις είτε σε απογοητεύσει, είτε έχεις κάνει λάθος επιλογή, είτε χωρίσεις ένεκα συνθηκών από την αληθινή αγάπη, οι μετέπειτα δρόμοι της ζωής σου θα είναι δύο ακραίες καταστάσεις: ή ο έκλυτος βίος ή η μοναξιά.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ... ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ...

quote:
Έχεις ανάγκη από οικονομική άνεση.Εύνοια, αν ασχοληθείς με επάγγελμα τετράγωνο.

Όλα τα φιλόδοξα σχέδια της ζωής σου για καριέρα, θα πραγματοποιηθούν οπωσδήποτε, έστω και καθυστερημένα. Προσοχή, κάποτε, σε οικονομικές ζημιές, αλλά ό,τι κι αν σου συμβεί, μπορείς, με ένα καινούργιο ξεκίνημα στη ζωή σου, να ξαναρχίζεις με επιτυχία.


Ω, ΝΑΙ!!! ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ... ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΜΕ ΒΛΕΨΕΙΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΥ... ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΕΣΗ... ΑΥΤΟ, ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΝΤΩΣ!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...

ΦΙΛΙΚΑ...


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 11:07:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή KRYSTALLENIA.
quote:
ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ... Η ΜΟΝΟΞΙΑ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΙ... ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ Ο ΖΥΓΟΣ, ΣΩΣΤΑ?
Σωστά.

Έχεις το χαρακτηριστικό να είσαι το άτομο και του συναισθήματος και των αισθησιακών απολαύσεων.
Προσοχή, λοιπόν, στο σύντροφο, να σου τα προσφέρει και τα δύο, γιατί αυτός ο τομέας σε επηρεάζει ιδιαίτερα στη ζωή σου.

Να είσαι καλά.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 16:21:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OK ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΕ!!!I GOT IT.... ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΑΓΓΛΟΙ... ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ!!!!!!
ΝΑ 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ...

ΦΙΛΙΚΑ...

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 11:33:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KRYSTALLENIA,

Όσον αφορά στην ουσιαστική ή τυπική στέρηση πατέρα, υπάρχουν δύο κατηγορίες.
Ο αρνητικός πατέρας για την ψυχοσύνθεσή μας και ο πολύ θετικός, που επηρεάζει θετικά συνήθως τις κοπέλες, οι οποίες εν συνεχεία αναζητούν σύντροφο που να του μοιάζει, δεν τον βρίσκουν και απογοητεύονται.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 17:58:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΓΙΚΑ, ΠΡΕΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ... ΠΑΝΤΑ Ο,ΤΙ ΜΑ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ... ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΗ... ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ
ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ... ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΟΥ... ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ... ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ...

ΦΙΛΙΚΑ...


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melaki
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2005, 18:12:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΕ, ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΕ ΟΣΑ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡς ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΤΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ ΣΑΝ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟ. ...
ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΣΤΗΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ, ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ESOTERICA, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥ ΠΛΥΘΥΣΜΟΥ ΤΗΣ ΓΗΣ...
ΛΟΙΠΟΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΣΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΗ, ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΜΕ ΚΑΣΤΑΝΑ ΜΑΛΛΙΑ, ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ, ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ, ΕΙΧΕΣ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ, ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΗ ΚΟΠΕΛΑ, ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ, ΚΛΠ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΛΙΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΕΛΙΕΣ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΤΕ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, ΚΑΝΑΠΕ, ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΡΕΒΒΑΤΙ. ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΒΛΕΠΩ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ORGANICS....ΤΙ?ΟΧΙ?Ε, ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΧΙ!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ Ο ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΦΤΗΚΕ ΤΟ 1930, ΣΤΗΝ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΜΑΚΡΥΑ? ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΤΟ 1930? ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΤΟΝ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ ΤΟ 1940???

ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΙΜΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ...
ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΝΤΙΘΕΣΗΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΣΤΑ ΤΑΡΩ...

ΦΙΛΙΚΑ
ΜΕΛΑΚΙΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mercury
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Netherlands
781 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2005, 20:43:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mercury  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Έχεις διαβάσει οπουδήποτε, ακόμα και σε κάποιο κουτσομπολίστικο περιοδικό της πλάκας, κάποια αστρολογική ανάλυση που να έχει την παραμικρή σχέση με την υποθετική δικιά σου? Ξέρεις,ακόμα και η διακωμώδηση κάποιας κατάστασης πρέπει να έχει κάποια σχέση με την πραγματικότητα...

Ο καθένας βέβαια μπορεί να έχει γνώμη για το οτιδήποτε, αλλά επέτρεψε μου να σου πω, ότι η γνώμη αυτών που μελετάν ένα ζήτημα πριν διαμορφώσουν άποψη, έχει μεγαλύτερη βαρύτητα.

Θα αφήσω λοιπόν τις προβλέψεις σου για τα σαμπουάν και τις... κρεατοελιές και θα απαντήσω στις απορίες σου για τον Πλούτωνα.

quote:

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ Ο ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΦΤΗΚΕ ΤΟ 1930, ΣΤΗΝ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΜΑΚΡΥΑ?


Φαντάσου για μια στιγμή οτι με ένα μαγικό τρόπο βρίσκεις τον εαυτό σου σε μια θέση πέρα απο τα όρια του χώρου και του χρόνου, σε μια θέση απο όπου μπορείς να αντιληφθείς, να συλλάβεις, και να παρατηρήσεις το σύνολο της Δημιουργίας, σε όλο της το μεγαλείο.
Το ηλιακό μας σύστημα είναι μόνο μια σταγόνα στον ωκεανό της Δημιουργίας και αυτό που απο την συνηθισμένη σου θέση αντιλαμβάνεσαι ως τρομακτική απόσταση απο την νέα οπτική γωνία φαντάζει απλά σαν ένα...μικρό βήμα. Υπάρχει ένα είδος μηχανισμού που ενώνει τα πάντα.Η αστρολογία δεν είναι τίποτα άλλο παρά η παρατήρηση και μελέτη αυτού του "κοσμικού μηχανισμού".

quote:

ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΤΟ 1930? ΑΥΤΟΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΤΟΝ Β' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ ΤΟ 1940???


Όχι δεν προκάλεσε ο Πλούτωνας τον πόλεμο. Αυτό που γινόταν πριν απο το 1930 είναι ότι ο συγκεκριμένος πλανήτης εξασκούσε την όποια επίδραση του στα ανθρώπινα χωρίς να έχουμε γνώση αυτής της επίδρασης.Το ίδιο ισχύει για τον Ουρανό και τον Ποσειδώνα. Επίσης είναι πολύ πιθανό ότι υπάρχουν και άλλες κοσμικού τύπου επιρροές για τις οποιες ακομα και σήμερα δεν έχουμε την παραμικρή ιδέα. Η αστρολογία είναι απλά μια έρευνα. Κανείς δεν είπε ότι οι αστρολόγοι είναι παντογνώστες ή ότι έχουν τις απαντήσεις σε όλα τα μυστήρια.

Με πραγματική εκτίμηση για τις αντίθετες απόψεις...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 01:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΛΛΗΣΑΝΤΑ Mercury ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ... ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΜΑΛΛΟΝ, ΑΓΑΠΗΤΗ melaki.
ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ...

Α! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ melaki ΜΟΥ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ...

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melaki
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 11:24:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]

Έχεις διαβάσει οπουδήποτε, ακόμα και σε κάποιο κουτσομπολίστικο περιοδικό της πλάκας, κάποια αστρολογική ανάλυση που να έχει την παραμικρή σχέση με την υποθετική δικιά σου? Ξέρεις,ακόμα και η διακωμώδηση κάποιας κατάστασης πρέπει να έχει κάποια σχέση με την πραγματικότητα...
____________________________________________________________________

η διακομώδηση της καταστασης αφορά τις γενικότητες της αστρολογίας...για αυτήν την κατάσταση αναφέρομαι. Και ειλικρινά μπορείς να μου αναφέρεις αγαπητέ μου, μια πιο συγκεκριμένη πρόβλεψη που να έχει επιτύχει κάποιος αστρολόγος και να το γνωρίζεις εσύ προσωπικά?

_____________________________________________________________________
Ο καθένας βέβαια μπορεί να έχει γνώμη για το οτιδήποτε, αλλά επέτρεψε μου να σου πω, ότι η γνώμη αυτών που μελετάν ένα ζήτημα πριν διαμορφώσουν άποψη, έχει μεγαλύτερη βαρύτητα.
_____________________________________________________________________

σου είπε κανείς οτι δεν έχω διαμορφώσει άποψη? οτι δεν έχω μελετήσει? αν ερχόσουνα πριν μερικά χρόνια σπίτι, ίσως να έβρισκες καμια δεκαριά βιβλία απο ελληνική μέχρι κινέζικη αστρολογία... βέβαια δεν με γνωρίζεις, αλλά πίστεψε με δεν είμαι τόσο επιφανειακό άτομο, που ειρωνεύεται πράγματα τα οποία δεν γνωρίζει...

___________________________________________________________________
Θα αφήσω λοιπόν τις προβλέψεις σου για τα σαμπουάν και τις... κρεατοελιές και θα απαντήσω στις απορίες σου για τον Πλούτωνα.
___________________________________________________________________
φυσικά καταλαβαίνεις οτι δεν ήταν πρόβλεψη αυτό που έκανα....
[quote]


____________________________________________________________________
Φαντάσου για μια στιγμή οτι με ένα μαγικό τρόπο βρίσκεις τον εαυτό σου σε μια θέση πέρα απο τα όρια του χώρου και του χρόνου, σε μια θέση απο όπου μπορείς να αντιληφθείς, να συλλάβεις, και να παρατηρήσεις το σύνολο της Δημιουργίας, σε όλο της το μεγαλείο.
Το ηλιακό μας σύστημα είναι μόνο μια σταγόνα στον ωκεανό της Δημιουργίας και αυτό που απο την συνηθισμένη σου θέση αντιλαμβάνεσαι ως τρομακτική απόσταση απο την νέα οπτική γωνία φαντάζει απλά σαν ένα...μικρό βήμα. Υπάρχει ένα είδος μηχανισμού που ενώνει τα πάντα.Η αστρολογία δεν είναι τίποτα άλλο παρά η παρατήρηση και μελέτη αυτού του "κοσμικού μηχανισμού".
_____________________________________________________________________

όπως ανέφερες και εσύ προηγουμένως "η γνώμη αυτώ που μελετούνε ένα ζήτημα πριν διαμορφώσουνε άποψη έχει μεγαλύτερη βαρύτητα" οπότε η γνώμη των αστρονόμων περί κοσμικού μηχανισμού και αλληλεπιδράσεων πλανητών, βαρύνει σαφέστατα περισσότερο, ειδικά οταν αυτοί οι ίδιοι δεν δέχονται την αστρολογία ως επιστήμη.


_____________________________________________________________________
Όχι δεν προκάλεσε ο Πλούτωνας τον πόλεμο. Αυτό που γινόταν πριν απο το 1930 είναι ότι ο συγκεκριμένος πλανήτης εξασκούσε την όποια επίδραση του στα ανθρώπινα χωρίς να έχουμε γνώση αυτής της επίδρασης.Το ίδιο ισχύει για τον Ουρανό και τον Ποσειδώνα. Επίσης είναι πολύ πιθανό ότι υπάρχουν και άλλες κοσμικού τύπου επιρροές για τις οποιες ακομα και σήμερα δεν έχουμε την παραμικρή ιδέα.
_____________________________________________________________________

αναμενόμενη η απάντησή σου οτι δεν είχαμε γνώση της δύναμης του Πλούτωνα...ευτυχώς που έχουμε τώρα, γιατί μόνο έτσι μπορώ να εξηγήσω την αλλόκοτη συμπεριφορά μου κατά καιρούς....με την ύπαρξή του...


_____________________________________________________________________
Η αστρολογία είναι απλά μια έρευνα......
_____________________________________________________________________

και η δαρβινική Θεωρία έρευνα είναι...με υποθέσεις αποδεικνύει και με την βοήθεια της τύχης οτι εξελιχθήκαμε...αλλά δεν με καλύπτουνε οι εξηγήσεις που προσπαθεί να δώσει, και που δεν έχει δώσει, ούτε καν ως προς την ικανότητα που έχω ως άνθρωπος να χαμογελάω, και είναι από τις μοναδικές....δεν προχωράω σε πιο περίπλοκες αναλύσεις του ανθρώπινου σώματος, άλλωστε ουτε η ίδια μου δεν τις γνωρίζω...

_____________________________________________________________________
Κανείς δεν είπε ότι οι αστρολόγοι είναι παντογνώστες ή ότι έχουν τις απαντήσεις σε όλα τα μυστήρια.
______________________________________________________________________

αλήθεια μπορείς να μου πείς ποιος είναι ο ρόλος τους??σίγουρα δεν είναι παντογνώστες, αλλά τι προσπαθούνε να προβλέψουνε, οταν διαβάζω εγώ το ζώδιο μου και άλλοι 100.000 του ιδίου ζωδίου...

_____________________________________________________________________
Με πραγματική εκτίμηση για τις αντίθετες απόψεις...
_____________________________________________________________________
συμφωνώ μαζί σου στο τελευταίο σχόλιο πάντως... για να μην με λες και τελείως αντιδραστική....σέβομαι τις απόψεις σου, όπως και τις απόψεις αυτών που πιστεύουν στην δαρβινική θεωρία και ας μην είμαι οπαδός...αλλά θα μου επιτρέψεις να αμφισβητώ και εύχομαι να με πείσεις για τις απόψεις σου.

φιλικά

melaki Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melaki
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 11:28:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
______________________________________________________________________
Α! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ melaki ΜΟΥ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...
______________________________________________________________________

MA, TA PERISSOTERA TA EKLEPSA APO TON STEFANO....NOMIZW OTI MEROLHPTEIS KRYSTALLENIA MOU, TA DEXESAI APO AYTON KAI OXI APO EMENA???? OKKKK! TO ORGANICS EINAI KALO SAMPOUAN PANTWS STO SYNISTW KSEMPERDEYEI TA MAKRYA MALLIA....


ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 12:36:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ? ΕΓΩ ΜΕΡΟΛΗΠΤΩ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ melaki? ΤΣ... ΤΣ... ΤΣ... ΠΩΣ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?
ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΛΙΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗΤΗ... ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ... ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ...
Α! ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ... ΑΝΟΜΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ... ΑΠΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ...

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ...


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melaki
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 13:51:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Krystallenia mou,
simplirwnw stin provlepsi mou gia sena: ginesai polles fores sklirokardi kai profanws den mporeis na diakrineis pote prepei na epitithesai...prepei na afineis xwro antithetwn apopsewn, kai na min epivalesai, allwste den exei noima na exoume oloi tis idies apopseis...sigoura, opws eipe kai o voltairos, elpizw esy gia mena "na min xreiastei na pethaneis gia na ekfrazomai eleuthera" alla elpizw na min me skotwseis kai esy i idia sou......
kai opws teleiwneis kai panta esy

filika panta
melaki

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩ
[/quote]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 16:00:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ, ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ "ΠΡΟΒΛΕΨΗ" ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΤΟ ΣΤΥΛ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ...
ΤΟ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΖΗΛΕΙΑ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗΤΗ...
ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΑΓΑΠΗΤΗ melaki, ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ... ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ...

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ... ΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΙΑ... ( Α! ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟΚΑΡΔΗ)...

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ... ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΑΜΙΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ...


ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ...


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melaki
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2005, 17:12:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
pleon agapiti mou para tin prospatheia pou ekana na min me vlepeis san exthro para san atomo pou exei apopseis kai exei kai to dikaiwma na tis ekthetei tha apantisw kai egw sto diko sou styl, kai tha sou episimanw oti to na einai kaneis kakos einai poly eukolo kai tha ginw pleon kai egw giati thewrw oti ekana poly ypomoni mazi sou kai oti eisai poly agenis!!!
loipon katarxin to oti eisai mikri fainetai apo tin symperifora sou, to mono sigouro einai oti exeis polla na matheis akoma.
se antegrapsa???apo pou pigazei auto??den gnwrizw ton deikti noimosynis sou vevaia, alla an ennoeis gia to alogo, eipa oti tha valw to diko sou telos sto proigoumeno mail mou. tha ftaiei to alzheimer pou exeis? episis, exeis megali idea gia ton eauto sou, an nomizeis oti kapoios tha se antegrafe kai idiaitera egw...
telos stamata na vazeis san slogan sou to filika panta giati eilikrina den se antiproswpopeuei!!!

lypamai pou o dialogos mazi sou den einai pleon epikodomoitikos...tha ftaiei h ilikia sou, kai an eisai mikroteri apo emena tote tha prepei sigoura na eisai katw apo 27....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2005, 01:28:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή melaki.

Κατ' αρχάς, δεν μπορώ να σε διαβάσω.
Αυτό, όχι μόνο λόγω της χρήσης μη ελληνικών χαρακτήρων, αλλά γιατί δεν μπορώ να συνδιαλλαγώ με άτομα που χρησιμοποιούν δυσφημηστικές εκφράσεις για τους γύρω τους.

Αναφέρομαι φυσικά στην KRYSTALLENIA.
Όπως και στην κάθε KRYSTALLENIA που επιθυμεί να ακούσει κάποια πράγματα για το χαρακτήρα της.
Και έχει το θάρρος και την ωριμότητα να τα ακούσει και να τα σκεφθεί.

Μήπως αυτά είναι που λείπουν από σένα;
Μήπως, απλώς διάβασες κάποια πράγματα που σε ενόχλησαν και σε αφορούν;

Εν πάσει περιπτώσει, σε αυτό το θέμα, δεν πρόκειται να επιτρέψω σε κανέναν να το μετατρέψει σε σάκο του μποξ, για να εκτονώσει την αρνητικότητά του.
Δεν σου αρέσει, δε συμφωνείς,τότε δε συμμετέχεις ή εκφράζεις κόσμια την κριτική σου και μέχρι εκεί.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Και για ακόμα μία φορά να τονίσω πως για μένα η αστρολογία είναι ένα απλό χόμπυ.


Ζήσε τη στιγμή!


Edited by - Στέφανος on 29/08/2005 01:31:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pagwna
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
280 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2005, 11:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pagwna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η αστρολογία θα έπρεπε να μελετάται απο κάθε σοβαρό μαθητή της γνώσης, της αλήθειας, και του εαυτού. Πώς βοηθάει;
1. Ανακαλύπτεις αλλά και κατανοείς βαθιά, αν δεν το ξέρεις απο πρίν, πως τα πάντα σχετίζονται, γι’αυτό και τα πάντα είναι ρευστά και μεταβλητά.
2. Καταλαβαίνεις ποιός είναι ο δικός σου, απόλυτα δικός σου δρόμος, γιατί επέστρεψες (ξανά..), τί μαθήματα ήρθες να πάρεις δηλαδή, και με ποιόν τρόπο ενδείκνυται να τα λάβεις τελικά, ώστε να μήν χρειαστεί να τα ξαναπάρεις (μήν μείνεις στην ίδια τάξη δηλαδή). Ποιά είναι τα στοιχεία που πρέπει να αλλάξεις και ποιά να ενδυναμώσεις...
3. Αντιλαμβάνεσαι πως έτσι η αστρολογία δεν είναι τελικά μία μελλοντολογική επιστήμη με την έννοια της ‘χαρτορίχτρας’, αλλά μία επιστήμη αυτογνωσίας. Κι άν έτσι την δείς και αναλύσεις τον εκάστοτε χάρτη, θα δείς οτι πράγματι ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ, ακόμα και τον τρόπο/τόπο/χρόνο που είναι ‘γραφτό’ σου να πεθάνεις, σύμφωνα με το κάρμα σου.
Τελικά λοιπόν, ο ΣΤΟΧΟΣ του κάθε σοβαρού μαθητή και μελετητή της αστρολογίας είναι να ανακαλύψει τον τρόπο να ξεφύγει απο τις επιρροές των άστρων, κι αυτό γίνεται μόνο όταν κατανοήσεις βαθιά το πώς σε επηρεάζουν...

Προσωπικά θεωρώ αναπόσπαστο κομμάτι της ανάλυσης των προδιαθέσεων και των άλλων εκφράσεων της αστρολογίας, και την χειρομαντεία (αδόκιμος όρος κατ’εμέ, αλλά λόγω έλλειψης άλλου...). Κι εκεί ακριβώς μπορεί να γίνει επιβεβαίωση και των όσων αναλύονται απο την αστρολογία, αλλά και να φανερωθεί ξεκάθαρα το πώς μεταβάλλεται η ροπή του μέλλοντος όταν παίρνουμε μία διαφορετική απόφαση/στροφή απο αυτήν που είχαμε αρχικά την προδιάθεση να πάρουμε (μέσα απο την αλλαγή των γραμμών)...

Μελάκι, κατά τ’άλλα άσε μία μικρή πιθανότητα να έχεις μελετήσει την αστρολογία όπως κατάντησε μετά τον κατ’εξακολούθηση βιασμό της απο διάφορους βέβηλους, κι όχι την αστρολογία όπως μελετάται απο σοβαρούς επιστήμονες... Οσον αφορά τον Πλούτωνα έχε υπόψιν οτι όσο πιο απομακρυσμένος είναι ένας πλανήτης τόσο πιο μικρή είναι η επίδρασή του (λογικό ε;). Πχ, η επίδραση της Σελήνης δεν χρειάζεται κάν να συζητηθεί, έχουν γίνει ακόμα και στατιστικές αναλύσεις που δείχνουν οτι σε περιόδους που η σελήνη είναι πιο κοντά στην γή αυξάνονται οι βίαιες αντιδράσεις, δολοφόνίες, βιασμοί κτλ. Εδώ ολάκερη θάλασσα, άγρια και ανεξέλεγκτη και υποκύπτει στις κινήσεις της σελήνης, εμείς θα την γλυτώναμε; Με τόσο νερό μέσα στο σώμα μας; Επιστημονικά λοιπόν μελέτησε την αστρολογία και θα ανακαλύψεις πράγματα που θα σε βοηθήσουν στην αυτοπραγμάτωσή σου... Είμαστε μικροί αλλά δυνατοί...
Φιλικά και με αγάπη,
Πέγκυ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2005, 11:09:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με μεγάλη μου χαρά, βλέπω την αγαπητή φίλη Πέγκυ να καταθέτει τις σοβαρές και σωστές απόψεις της και σε αυτό το θέμα.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
melaki
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2005, 18:21:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αγαπητέ Στέφανε,
εφόσον δυσκολεύεσαι να διαβάσεις γράφω σε ελληνικούς χαρακτήρες, αν και τα greeklish είναι πολύ συνηθισμένος τρόπος γραφής. Εν πάση περιπτώση δεν είμαι καθόλου αρνητικός χαρακτήρας και αν έχει κάποιος να σχολιάσει κάτι επάνω μου είναι ειδικά αυτό το στοιχείο: Η ΘΕΤΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ και το χαμόγελο μου. Αν θέλεις το πιστεύεις...
περα από αυτό δεν νομίζω οτι με το διαφωνώ σε κάτι μετατρέπω το θέμα σε σάκο του μπόξ...αντίθετα θα πρέπει να ξαναδιαβάσεις το δικό σου mail για να καταλάβεις ποιος έβαλε τα γάντια και είναι έτοιμος για επίθεση....
τέλος, πιστεύω οτι έχω κάθε δικαίωμα να εκθέτω τις απόψεις μου, και να τοποθετούμαι επι των ζητημάτων, είτε εσυ διαφωνείς με αυτά είτε συμφωνείς...σε παρακαλώ αυτό να μου το επιτρέψεις...
ευχαριστώ πολύ
melakiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
taurus77
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 10:48:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους taurus77  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητό Melaki,

νομίζω τελικά ότι πρέπει να πέτυχες το σκοπό σου..

Ξέρεις, όταν δύο άνθρωποι (ή και περισσότεροι) δεν συμφωνούν πάνω σε κάτι, θα πεί ότι δεν έχουν τις ίδιες απόψεις για κάτι, θα πει ότι κοιτούν το ίδιο αντικείμενο, την ίδια ιδέα ή βιώνουν την ίδια θεωρία και κατάσταση, αλλά... (φευ!!) τα ερμηνεύουν με ακρίβώς αντίθετα συμπεράσματα!! Συμβαίνει αυτό, σωστά??
Και τελικά και εκεί είναι η ιδιαιτερότητα του ανθρώπινου νου, αλλά και από εκεί ορίζεται η ελευθερία της πνευματικής συνύπαρξης..

Και συνήθως όταν "δύο πνέυματα δεν συναντώνται" φαίνεται από το πρώτο δεκάλεπτο συνομιλίας και στη ζωή μου έμαθα ότι δεν υπάρχει κανένα νόημα να προσπαθώ να πείσω κάποιον να ασπαστεί τις ιδέες μου, όταν ήδη από το πρώτο δεκάλεπτο φαίνεται ότι διαφωνούμε κάθετα. Όπότε ποιο το νόημα; Ο καθένας κρατά τις απόψεις του και τις διαμορφώνει και τις χειρίζεται αναλόγως όπως εκείνος πιστεύει, χωρίς πίεση. Δεν είναι κακό δύο άνθρωποι να πουν: "ΟΚ, δε συμφωνούμε, αλλά τουλάχιστον μπορούμε να κουβεντιάζουμε που κ που πάντα σε κλίμα ειρηνικό".

Αυτό, νομίζω ότι θα έπρεπε να είχες κάνει και εσύ melaki..
Ήρθες, κατέθεσες την αποψή σου (αν και με λίγο άκομψο τρόπο, επέτρεψέ μου να πω), είδες τις διαφωνίες και ενώ θα μπορούσες να αποκτήσεις διπλωματικότερο τρόπο επικοινωνίας όσο τα πράγματα ήταν αρκετά χαλάρα (υπέρ σου θα ήταν, γιατί θα ζωντάνευες ακόμα περισσότερο το forum και την ανταλλαγή των απόψεων), επέστρεψες και πάλι με άκομψο τρόπο.

Επίσης, melaki δες σε τι forum γράφεις.. Δες τον κόσμο που απαρτίζει το forum αυτό, δες το θέμα του, δες και σύγκρινε σε κάθε περίπτωση το σκοπό που επιτελεί αυτή ομάδα συζήτησης. Και μετά τοποθέτησε τον εαυτό σου και τις απόψεις που εξέφρασες κάπου στο κέντρο. Τι συμπέρασμα βγάζεις;

Θα πώ και πάλι ότι νομίζω τελικά πως πέτυχες τον αρχικό σκοπό σου..
Να ασχοληθούν κάποια σοβαρά άτομα μαζί σου..


Καλή σου Συνέχεια,

Taurus77

Y.Γ. Συμφωνώ απολύτως με το Στέφανο και τους λατινικούς χαρακτήρες. Νομίζω είμαστε Έλληνες.
Υ.Γ.2 Εγώ πιστεύω στην θετικότητα και στο χαμόγελό σου.. Δεν πιστεύω όμως ότι αυτά τα χαρακτηριστικά σου έχουν το "παν μέτρον άριστον".
Υ.Γ.3 Η Αστρολογία και η μελέτη της δεν είναι για όλα τα μυαλά, δυστυχώς (και δεν αυτο-υπονοούμαι "προικισμένη"). Χρειάζεται πολύ υπόβαρθο (και σίγουρα όχι μόνο γνωσιακό), για να καταλάβεις (το πιο απλό) τι θα πει "ο Ηλίος μου είναι στον Ταύρο". Συμφωνώ με την Πέγκυ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 10:51:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
taurus77
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 10:55:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους taurus77  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητό Melaki,

νομίζω τελικά ότι πρέπει να πέτυχες το σκοπό σου..

Ξέρεις, όταν δύο άνθρωποι (ή και περισσότεροι) δεν συμφωνούν πάνω σε κάτι, θα πεί ότι δεν έχουν τις ίδιες απόψεις για κάτι, θα πει ότι κοιτούν το ίδιο αντικείμενο, την ίδια ιδέα ή βιώνουν την ίδια θεωρία και κατάσταση, αλλά... (φευ!!) τα ερμηνεύουν με ακρίβώς αντίθετα συμπεράσματα!! Συμβαίνει αυτό, σωστά??
Και τελικά και εκεί είναι η ιδιαιτερότητα του ανθρώπινου νου, αλλά και από εκεί ορίζεται η ελευθερία της πνευματικής συνύπαρξης..

Και συνήθως όταν "δύο πνέυματα δεν συναντώνται" φαίνεται από το πρώτο δεκάλεπτο συνομιλίας και στη ζωή μου έμαθα ότι δεν υπάρχει κανένα νόημα να προσπαθώ να πείσω κάποιον να ασπαστεί τις ιδέες μου, όταν ήδη από το πρώτο δεκάλεπτο φαίνεται ότι διαφωνούμε κάθετα. Όπότε ποιο το νόημα; Ο καθένας κρατά τις απόψεις του και τις διαμορφώνει και τις χειρίζεται αναλόγως όπως εκείνος πιστεύει, χωρίς πίεση. Δεν είναι κακό δύο άνθρωποι να πουν: "ΟΚ, δε συμφωνούμε, αλλά τουλάχιστον μπορούμε να κουβεντιάζουμε που κ που πάντα σε κλίμα ειρηνικό".

Αυτό, νομίζω ότι θα έπρεπε να είχες κάνει και εσύ melaki..
Ήρθες, κατέθεσες την αποψή σου (αν και με λίγο άκομψο τρόπο, επέτρεψέ μου να πω), είδες τις διαφωνίες και ενώ θα μπορούσες να αποκτήσεις διπλωματικότερο τρόπο επικοινωνίας όσο τα πράγματα ήταν αρκετά χαλάρα (υπέρ σου θα ήταν, γιατί θα ζωντάνευες ακόμα περισσότερο το forum και την ανταλλαγή των απόψεων), επέστρεψες και πάλι με άκομψο τρόπο.

Επίσης, melaki δες σε τι forum γράφεις.. Δες τον κόσμο που απαρτίζει το forum αυτό, δες το θέμα του, δες και σύγκρινε σε κάθε περίπτωση το σκοπό που επιτελεί αυτή ομάδα συζήτησης. Και μετά τοποθέτησε τον εαυτό σου και τις απόψεις που εξέφρασες κάπου στο κέντρο. Τι συμπέρασμα βγάζεις;

Θα πώ και πάλι ότι νομίζω τελικά πως πέτυχες τον αρχικό σκοπό σου..
Να ασχοληθούν κάποια σοβαρά άτομα μαζί σου..


Καλή σου Συνέχεια,

Taurus77

Y.Γ. Συμφωνώ απολύτως με το Στέφανο και τους λατινικούς χαρακτήρες. Νομίζω είμαστε Έλληνες.
Υ.Γ.2 Εγώ πιστεύω στην θετικότητα και στο χαμόγελό σου.. Δεν πιστεύω όμως ότι αυτά τα χαρακτηριστικά σου έχουν το "παν μέτρον άριστον".
Υ.Γ.3 Η Αστρολογία και η μελέτη της δεν είναι για όλα τα μυαλά, δυστυχώς (και δεν αυτο-υπονοούμαι "προικισμένη"). Χρειάζεται πολύ υπόβαρθο (και σίγουρα όχι μόνο γνωσιακό), για να καταλάβεις (το πιο απλό) τι θα πει "ο Ηλίος μου είναι στον Ταύρο". Συμφωνώ με την Πέγκυ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melaki
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 11:43:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Αγαπητό Taurus,

______________________________________________________________________
Και συνήθως όταν "δύο πνέυματα δεν συναντώνται" φαίνεται από το πρώτο δεκάλεπτο συνομιλίας και στη ζωή μου έμαθα ότι δεν υπάρχει κανένα νόημα να προσπαθώ να πείσω κάποιον να ασπαστεί τις ιδέες μου, όταν ήδη από το πρώτο δεκάλεπτο φαίνεται ότι διαφωνούμε κάθετα.
_____________________________________________________________________


Δεν ζήτησα από κανέναν να ασπαστεί τις απόψεις μου...δεν είναι ανάγκη όμως να γράφεις τόσο καυστικά mail επειδή εγώ δεν θέλω να ασπαστώ τις δικές σου.

_____________________________________________________________________
Όπότε ποιο το νόημα; Ο καθένας κρατά τις απόψεις του και τις διαμορφώνει και τις χειρίζεται αναλόγως όπως εκείνος πιστεύει, χωρίς πίεση. Δεν είναι κακό δύο άνθρωποι να πουν: "ΟΚ, δε συμφωνούμε, αλλά τουλάχιστον μπορούμε να κουβεντιάζουμε που κ που πάντα σε κλίμα ειρηνικό".
_____________________________________________________________________

δεν νομίζω οτι δεν ήμουνα ειρηνική, και για να καταλάβεις ξαναδιάβασα κάποια από τα mail μου να δω που έκανα και αν έκανα κάτι άσχημο. δεν κορόιδεψα κάποιον συγκεκριμένα αλλά την γενικότητα της κατάστασης όπως την παρουσιάζουν ειδήμονες που γίνονται διάσημοι για τις προβλέψεις τους και μέσω αυτού θησαυρίζουν.


______________________________________________________________________
και ενώ θα μπορούσες να αποκτήσεις διπλωματικότερο τρόπο επικοινωνίας όσο τα πράγματα ήταν αρκετά χαλάρα (υπέρ σου θα ήταν, γιατί θα ζωντάνευες ακόμα περισσότερο το forum και την ανταλλαγή των απόψεων), επέστρεψες και πάλι με άκομψο τρόπο.
______________________________________________________________________

οι διαπληκτισμοί και ο "άκομψος τρόπος" αφορούσε βασικά την κρυσταλλένια, με την οποία διαπληκτίστικα αρκετά όπως θα διάβασες, αλλά απαντούσα προφανώς στο δικό της επιθετικό στυλ. παρόλα αυτά σε πληροφορώ για να καταλάβεις πόσο ειρηνικός άνθρωπος είμαι, έχω μιλήσει ξανά μαζί της, σε άλλο φόρουμ, και πιστεύω οτι τα έχουμε βρει. και η ίδια της απάντησε άψογα και χαίρομαι πολύ που μπορώ και μιλάω μαζί της.


_____________________________________________________________________
Επίσης, melaki δες σε τι forum γράφεις.. Δες τον κόσμο που απαρτίζει το forum αυτό, δες το θέμα του, δες και σύγκρινε σε κάθε περίπτωση το σκοπό που επιτελεί αυτή ομάδα συζήτησης. Και μετά τοποθέτησε τον εαυτό σου και τις απόψεις που εξέφρασες κάπου στο κέντρο. Τι συμπέρασμα βγάζεις;
______________________________________________________________________

σε ευχαριστώ για την προσπάθεια σου να με επαναφέρεις στην πραγματικότητα. εφόσον βγάζεις εσύ τα συμπεράσματα εδω πέρα, προφανώς βαρύνει η δική σου άποψη, άλλωστε η δική μου άποψη περί του θέματος είναι αντίθετη, πως θα μπορούσε να έχει σημασία?

______________________________________________________________________
Θα πώ και πάλι ότι νομίζω τελικά πως πέτυχες τον αρχικό σκοπό σου..
Να ασχοληθούν κάποια σοβαρά άτομα μαζί σου..
______________________________________________________________________

χαίρομαι που ξέρεις πόσο επιφανειακό και ανώριμο άτομο είμαι, και χαίρομαι που έχεις κατατάξει τον εαυτό σου με τόση σιγουριά στους σοβαρούς και συνετούς ανθρώπους λόγω ταύτισης απόψεων.

Καλή σου Συνέχεια,


_____________________________________________________________________
Y.Γ. Συμφωνώ απολύτως με το Στέφανο και τους λατινικούς χαρακτήρες. Νομίζω είμαστε Έλληνες.
______________________________________________________________________
καλό θα είναι να κάνεις το ειρωνικό σχόλιο σε όλα τα μέλη του forum, γιατι εκτός από εμένα υπάρχουνε πάρα πολλοι που γράφουν σε greeklish.

______________________________________________________________________
Υ.Γ.2 Εγώ πιστεύω στην θετικότητα και στο χαμόγελό σου.. Δεν πιστεύω όμως ότι αυτά τα χαρακτηριστικά σου έχουν το "παν μέτρον άριστον".
______________________________________________________________________

δεν είπα εγώ κάτι τέτοιο....

Καλή συνέχεια και σε σένα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

taurus77
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 11:52:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους taurus77  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο που διέθεσες.

taurus77Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 12:33:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή melaki.

Σίγουρα σέβομαι τη διαφορετικότητα των απόψεων, αρκεί αυτή να εκφράζεται ήπια και με διάθεση εποικοδομητικής κριτικής.

Χωρίς να θέλω να χρησιμοποιήσω επιχειρήματα και επειδή ξέρεις πως δε σε γνωρίζω, ούτε βέβαια κι εσύ εμένα, θα πρότεινα, αν φυσικά το θέλεις κι εσύ, να γράψεις την ημερομηνία σου και να προσπαθήσω, όταν υπάρξει ο χρόνος βέβαια, να σου στείλω μία ανάλυση. Είτε στο topic είτε με e-mail.

Κατόπιν, θα ήθελα να κρίνεις όλα αυτά που θα διαβάσεις.

Άλλωστε, όπως έχω γράψει πολλλές φορές, δεν επιδιώκω το αλάθητο και ο βασικός σκοπός μου είναι, μέσα από τις απόψεις των συνανθρώπων μου, να ελέγξω κατά πόσον και σε ποιο βαθμό ισχύουν κάποιες συμπαντικές επιρροές.


Ζήσε τη στιγμή!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
melaki
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 13:01:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

____________________________________________________________________
Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο που διέθεσες.

____________________________________________________________________

Αγαπητέ ταυράκο,
δεν μπορώ να καταλάβω αν το εννοείς ειρωνικά, αλλά είμαι δουλειά οπότε μπορώ να σου διαθέσω όσο χρόνο θέλεις...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

melaki
Νέο Μέλος


29 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2005, 13:08:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους melaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
______________________________________________________________________
Σίγουρα σέβομαι τη διαφορετικότητα των απόψεων, αρκεί αυτή να εκφράζεται ήπια και με διάθεση εποικοδομητικής κριτικής.

Χωρίς να θέλω να χρησιμοποιήσω επιχειρήματα και επειδή ξέρεις πως δε σε γνωρίζω, ούτε βέβαια κι εσύ εμένα, θα πρότεινα, αν φυσικά το θέλεις κι εσύ, να γράψεις την ημερομηνία σου και να προσπαθήσω, όταν υπάρξει ο χρόνος βέβαια, να σου στείλω μία ανάλυση. Είτε στο topic είτε με e-mail.
______________________________________________________________________


α ωραία!!! μου αρέσει να με ψυχαναλύουνε!!!
17/12/1974 ώρα γέννησης 2:20 τα μεσάνυχτα....
φιλικά

melakiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 15 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy