ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 Προσωπικότητα: Ταυτόχρονη Επιρροή
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 15
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Helenaki
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
90 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2005, 10:18:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Helenaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δημόσια Ευχαριστώωωω για την ανάλυση που μου έστειλες στο email μου! Είσαι καταπληκτκός!

"Η μεγαλύτερή μας έκπληξη είναι ο ίδιος μας ο εαυτός..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2005, 12:12:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σ' ευχαριστώ, Helenaki, για τα καλά σου λόγια.

Αυτό που με ενδιαφέρει, φίλοι μου, δεν είναι να αποδείξω κάτι, μέσω της αστρολογίας, αλλά να δοθεί η ευκαιρία σε όλους μας να γνωρίσουμε, όσο περισσότερο μπορούμε, τον εαυτό μας.

Και θα μου πείτε, μα, πώς μπορεί να επιτευχθεί αυτό, μέσω κάποιων πλανητικών επιρροών;
Σίγουρα, δεν πιστεύω πως καμία μέθοδος μπορεί να προσφέρει την πλήρη απάντηση.
Όμως, συλλέγοντας ασφαλείς πληροφορίες από κάθε μέθοδο, μπορείς να συνειδητοποιήσεις μερικά πράγματα για τον εαυτό σου.
Και μέσω των αστρολογικών θέσεων και όψεων, όπως βέβαια και άλλων επιρροών, η μερική αυτή συνειδητοποίηση είναι εφικτή.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Marta
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2005, 12:53:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Marta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Αγαπητή taurus77
'Εχω ωροσκόπο Λέοντα 6γωνο με Δία, Δία 3γωνο με Άρη και Σελήνη στον Αιγόκερω. Έχω διαπιστώσει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην ευνοηθώ απο ανώτερούς μου σε εργασιακό επίπεδο είτε γενικότερα σε συναλλαγές μου με αρχές, χωρίς μεγάλη προσπάθεια.
Φιλικά,
ΜartaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2005, 22:39:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στεφανε, σ΄ευχαριστω πολυ!!!

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

taurus77
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 15:28:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους taurus77  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Marta,

νομίζω οτί αυτή τη φορά απέδωσες καλύτερα το νόημα των πλανητικών σου όψεων. Πράγματι, καμία όψη από αυτές που ανέφερες δεν συνηγορεί στο ότι δεν λαμβάνεις βοήθεια από σημαντικά πρόσωπα με αρκετά μεγάλη ευκολία. Βέβαια τα παραπάνω απαιτούν λίγο προσοχή, όταν ο Κρόνος ή ο Διας είναι ανάδρομοι ή όταν "χτυπιέται" το 4γωνο του Δια-Κρόνου.
Εντούτοις αν πιστεύεις πραγματικά πως "βρίσκεσαι στο κατάλληλο σημείο την κατάλληλη στιγμή και αρπάζεις την ευκαιρία" θα ήταν πού ενδιαφέρον και χρήσιμο για όλους μας να μας πεις βάσει ποιών όψεων το συμπεραίνεις αυτό. μήμπως κάποια περίεργη όψη του Ερμή ή μήμπως ο οίκος που βρίσκεται?

Φιλικά,
taurus77

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

taurus77
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/09/2005, 15:48:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους taurus77  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Στέφανε,

όσον αφορά στην όψη αντίθεσης ή τετραγώνου Ερμή-Ουρανού, η γνώμη μου βρίσκει σύμφωνη τη δική σου, στο ότι δηλαδή "το άτομο δεν κάθεται πουθενά".
Θα πρέπει όμως να παρατηρήσουμε, πως κατ'επέκταση το άτομο διαθέτει υψηλά πνευματικά και ανανεωτικά στοιχεία, εφευρετικό νου, κάποιας μορφής δεξιοτεχνία και κάποιες φορές γίνεται δέκτης μηνυμάτων που δύσκολα τα αντιλαμβάνεται ο μέσος νους.
Όλα δε τα παραπάνω χαρακτηριστικά, ενισχύονται στην περίπτωση που ο Ερμής δεν είναι "καμμένος" από τον Ήλιο.
Επιπλέον το άτομο που έχει πλανήτες προσωπικούς σε έντονες όψεις με τον Ουρανό, θα πρέπει να είναι ιδιαιτέρως προσεκτικό, διότι όπως όλοι γνωρίζουμε, ο Ουρανός είναι αρκετά δύσκολος στην άλλη του όψη. Μπορεί το άτομο να εξαπατηθεί εντονότατα, αλλά δυστυχώς συνήθως ανακαλύπτει το κόστος και τις πραγματικές διαστάσεις πολύ μετά!!

Την εποχή που ο Κρόνος από την Παρθένο θα είναι σε αντίθεση με το γενέθλιό σου (μαμά μου!) και σε τετράγωνο με τον Ήλιο σου, θα βιώσεις και τον διελαύνοντα Ουρανό πάνω από το γενέθλιο Άρη σου. (μαμά μου-δις)!!
Τα σχόλια δικά σας!!


Καλή συνέχεια!!
taurus77


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 11:51:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Την εποχή που ο Κρόνος από την Παρθένο θα είναι σε αντίθεση με το γενέθλιό σου (μαμά μου!) και σε τετράγωνο με τον Ήλιο σου, θα βιώσεις και τον διελαύνοντα Ουρανό πάνω από το γενέθλιο Άρη σου. (μαμά μου-δις)!!
Τα σχόλια δικά σας!!


Καλή συνέχεια!!
taurus77


Αγαπητή taurus77, ελπίζω τουλάχιστον κάποιος από τους διελαύνοντες Δία, Κρόνο, Ουρανό, Ποσειδώνα και Πλούτωνα να κάνει καμιά καλή όψη με κανένα γενέθλιο πλανήτη, γιατί αλλιώς τα βλέπω σκούρα τα πράγματα.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
taurus77
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 12:15:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους taurus77  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kvos
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/09/2005, 15:56:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kvos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας παιδιά, είμαι καινούρια στο forum και μου φαίνονται πολύ ενιδαφέρουσες όλες αυτές οι αναλύσεις. Γενικά πιστεύω στις βασικές αρχές της αστρολογίας.

Αν δεν σας κάνει κόπο (μάλλον στο Στέφανο αναφέρομαι πιο πολύ) θα μου κάνετε και μένα μια ανάλυση?

Έίμαι γεννημένη στην Αθήνα στις 28-1-72 και ώρα περίπου 10.30 το πρωί.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2005, 11:41:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι, θα ήθελα να διευκρινίσω κάτι, που αφορά στο συγκεκριμένο topic.

Δεν αναφέρομαι προσωπικά στη φίλη kvos, απλώς εξ' αφορμής του post της, μου δίδεται η ευκαιρία γι' αυτό.

Θα παρακαλούσα όλα τα μέλη και κυρίως τα νέα μέλη, εφ' εξής, να μην παρουσιάζονται σαν κομήτες, σε αυτό το θέμα, ζητώντας απλώς και μόνο μία ανάλυση, γιατί θα τους λυπήσω.
Δεν είναι, φίλοι μου, αυτός ο σκοπός μου. Ο στόχος μου δεν είναι μία απλή ανάλυση, τη διαβάσαμε 5 λεπτά και η ζωή συνεχίζεται.

Ο στόχος μου είναι να προβληματισθούμε όλοι μας, για κάτι που πιθανόν να υπάρχει, πέραν της καθημερινότητας και μας αφορά.
Στόχος μου είναι να δούμε μήπως υπάρχει κάτι για τον εαυτό μας, που δεν το γνωρίζουμε μέχρι σήμερα και είμαστε ανοικτοί σε κάτι νέο, ενδιαφέρον, αλλά και πολλές φορές ενοχλητικό.

Επίσης, θα παρακαλούσα τα παλαιότερα και ενεργά στο forum μέλη να μην μπαίνουν με άλλους κωδικούς ζητώντας κάποια ανάλυση.
Αντιλαμβάνομαι πως ίσως δε θέλουν να φανεί η ημερομηνία γέννησής τους σε όλους. Θα μπορούσαν, λοιπόν, να μου στείλουν ένα mail, χωρίς ιδιαίτερη δημοσιότητα σε αυτόν τον τομέα.

Και επειδή αρχικά έγραψα πως δεν αναφέρομαι προσωπικά σε σένα kvos, θα φτιάξω μια ανάλυση που σε αφορά, αλλά θα είναι η τελευταία υπ' αυτές τις συνθήκες.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2005, 12:20:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστω, Στεφανε!!!

aaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2005, 23:14:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ... ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΑΣΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΤΕ...( ΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ)

ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΕΘΛΙΟ ΧΑΡΤΗ ΜΑΣ, ΟΨΗ Η΄ ΟΨΕΙΣ ΠΛΑΝΗΤΩΝ ΟΠΟΥ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΟΥΝ ΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΚΛΙΣΗ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ, ΑΠΟ ΠΟΥ?

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΙΑΚΟΠΤΩ ΤΗ ΡΟΗ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΣΑΣ... ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΕΣ...

ΦΙΛΙΚΑ...

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩ

Edited by - KRYSTALLENIA on 25/09/2005 23:16:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2005, 23:25:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπαρχει αγαπη μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

karma
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
497 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2005, 00:52:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους karma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ... ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΑΣΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΤΕ...( ΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ)

ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΕΘΛΙΟ ΧΑΡΤΗ ΜΑΣ, ΟΨΗ Η΄ ΟΨΕΙΣ ΠΛΑΝΗΤΩΝ ΟΠΟΥ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΟΥΝ ΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΚΛΙΣΗ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ, ΑΠΟ ΠΟΥ?

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΙΑΚΟΠΤΩ ΤΗ ΡΟΗ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΣΑΣ... ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΕΣ...


Αγαπητή KRYSTALLENIA

Πάτα εδώ : http://astro.forumup.com/about148-astro.html

Φιλικά

karmaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KRYSTALLENIA
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
121 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2005, 01:35:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KRYSTALLENIA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ angi ΚΑΙ karma ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!!!!!!
ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE, ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ... ΤΕΛΙΚΑ, ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ... ΝΑ 'ΣΤΕ ΚΑΛΑ...

ΦΙΛΙΚΑ...


ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2005, 14:17:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εξ' αφορμής του πολύ ενδιαφέντος θέματος, που άνοιξε η angi, σχετικά με τις όψεις των πλανητών (http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=7284), θα ολοκληρώσω τις θέσεις σε αυτό το θέμα και για τις όψεις, μπορούμε να ασχοληθούμε εκεί.

ΔΙΑΣ ΣΤΟN ΑΙΓΟΚΕΡΟ

Το άτομο έχει μεγάλες φιλοδοξίες.
Έχει δίψα για αναγνώριση. Μόνος σκοπός του να ανέβει, να δουν οι άλλοι ότι ανέβηκε.
Το ενδιαφέρει το τι θα πει ο κόσμος, από μικρό το ενδιαφέρει.
Το ενδιαφέρει η κοινωνική του ταμπέλα.

Στόχος του η ύλη και το χρήμα.

Κάνει τα πάντα, για να ανέβει επαγγελματικά.
Το μόνο που το ενδιαφέρει στη ζωή του είναι να ανέβει και να φθάσει.

Φέρεται καλά στους άλλους, κάνει υποχωρήσεις, όσον καιρό τους έχει ανάγκη.
Δε συγκρούεται με όσους έχει ανάγκη.
Θα φτάσει ψηλά επαγγελματικά. Θα φτάσει ψηλά σε ηγετική θέση.

Αλλά γίνεται κακότροπος και σκυθρωπός

Γκρίζο χρώμα στην προσωπική του ζωή.

Χρειάζεται αποκόλληση από την ύλη και το χρήμα.
(Εάν έχετε παιδί με αυτήν την πλανητική επιρροή, που χρειάζεται αποκόλληση από την ύλη και το χρήμα, να το μάθετε από μικρό να μοιράζεται, να δίνει, να μάθει μεγαλοψυχία και όχι μόνο τσέπη και δόξα).

Είναι το άτομο που συμβιβάζεται στην εκάστοτε δουλειά.
Είναι ευγενικό, δεν έχει απαιτήσεις, ακούει τους ανωτέρους του, τους σέβεται, θα είναι συνεπής, δε συγκρούεται, θα κάνει πολλές υποχωρήσεις, για να στεριώσει στη δουλειά.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
taurus77
Νέο Μέλος


35 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/10/2005, 08:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους taurus77  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Στέφανε,

χαίρομαι πάρα πολύ που συνεχίζεις τις τοποθετήσεις σου!!

Θα σε παρακολούθω!!


Φιλικά,

taurus77Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2005, 10:55:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σ' ευχαριστώ, αγαπητή taurus77.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
esse_ntial
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2005, 04:02:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους esse_ntial  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...Καλησπερα σας!!

Βολταροντας στο Net...ψαχνοντας για πλανητικες επιρροες, ετυχα στ'αυτο ακριβως φορουμ...
Διαβαζοντας, ενιωσα την αναγκη να ρωτησω κι εγω κατιτις.....
Εχω γεννηθει 21/12/1979 03.00 (το πρωι), Ηρακλειο Κρητης.
Θα ηθελα να τσεκαρω αν ηταν ευκολο αν εχω σωστα τα στοιχεια του ωροσκοπειου μου..

Ωροσκοπος Σκορπιος (ε?)
πλανητης μοιρες ζωδιο οικος

Ηλιος 28,33 Τοξότη 2
Σεληνη 20,26 Αιγοκερως 3
Ερμης 11,37 Τοξοτης 2
Αφροδιτη 27,52 Αιγοκερω 3
Αρης 11,32 Παρθενος 11
Διας 10,11 Παρθενος 11
Κρονος 26,44 Παρθενος 11
Ουρανος 23,29 Σκορπιο 1
Ποσειδωνας 20,31 Τοξοτη 2
Πλουτωνας 21,24 Ζυγο 12

Ακομα εχω τον Αρη σε συζηγια με τον Δια, και τετραγωνο με τον Ερμη..
την Αφροδιτη τριγωνο με τον κρονο...
Και Πλουτωνα εξαγωνο με Ποσειδωνα , και τριγωνακι με Σεληνη..

Θα ζησω?...εχω ελπιδες?..
Ο Καιαδας πεφτει μακρια...

Φιλικα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2005, 02:14:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
esse_ntial,
οι θέσεις των πλανητών σου είναι έτσι.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Raquel25
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/03/2010, 01:09:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Raquel25  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αγαπητέ Στέφανε, έχω δει που έγραψες σε άλλα μέλη πόσο σωστά τους έγραψες κάποια πράγματα. Γνωρίζω κάποια πράγματα περί αστρολογίας ομως πολλές φορές δεν υπάρχει κάποια συνοχή. Έχω γεννηθεί Κύπρο, Λεμεσό στις 12-09-1984 και ώρα 09:30 π.μ.

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σου.

Ρακέλ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 15 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy