ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΑ ΑΣΤΡΑ =-.
 Προσωπικότητα: Ταυτόχρονη Επιρροή
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 15
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2005, 13:30:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αγαπητέ Στέφανε σ'ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που αφιέρωσες.

Τελικά δεν πόνεσε και παρα πολύ!Εχεις πέσει μέσα στο 90%..έχω μείνει άφωνη!
Στο μόνο που διαφωνώ έντονα είναι στο σημείο με τον πατέρα..το αντίθετο θα'λεγα..
Επεσες μέσα ακόμα και σε ευαισθησίες σε θέματα υγείας..
Βέβαια δεν μου πολυάρεσε οτι ίσως κάνω πάνω από μια επίσημες σχέσεις στη ζωή μου...δεν μου αρέσουν τα πολλά μπερδέματα..(αντιζηλίες, τρίτα πρόσωπα κλπ.)τα βαριέμαι..ειδικά όταν γίνονται επίσημα..


Αγαπητή danai75, χαίρομαι που σε γενικές γραμμές, η ανάλυση είναι σωστή.

Ξέρεις, είναι ένα σύστημα, που μέσα από τις παρατηρήσεις των άλλων, βγάζεις χρήσιμα συμπεράσματα, κυρίως γιατί στηρίζεται στη συνολική εκτίμηση των επιρροών.

Επίσης, θεωρώ σημαντικό να βλέπουμε κάποια πράγματα για τον εαυτό μας, που είτε τα γνωρίζουμε είτε αρχίζουμε να τα αντιλαμβανόμαστε σιγά σιγά.

Όσον αφορά στο θέμα του πατέρα σου, θα πω γενικά τα εξης:
Ο Κρόνος τετράγωνο με τον Πλούτωνα, όπως και άλλες επιρροές, ανάμεσα στα άλλα, μιλάνε για "ουσιαστική ή τυπική στέρηση πατέρα."

Αναλύοντάς το λίγο αυτό, σημαίνει
Ουσιαστική στέρηση: Ο πατέρας έχει πεθάνει ή είναι μακριά από το παιδί, από το οποίο λείπει και αυτό το επηρεάζει αρνητικά.
Τυπική στέρηση: Ο πατέρας είναι μεν στο σπίτι, κοντά στο παιδί, αλλά συμβαίνουν δύο τινά.
Ή είναι αρνητικός ή αδιάφορος απέναντι στο παιδί, ώστε αυτό να αισθάνεται τη στέρηση.
Ή είναι τόσο καλός και ουσιαστικά μαλθακός απέναντι στο παιδί, οπότε εκείνο δεν έχει το στήριγμα που θα επιθυμούσε από τον πατέρα του.

Σίγουρα, η τελευταία περίπτωση είναι και η πιο ανώδυνη.

Γενικά, όπως όλοι διαπιστώνουμε, είναι πολύ δύσκολο να είσαι σωστός πατέρας και γενικότερα γονέας.

quote:
Εχω όμως 2 απορίες:
α) Ποιός είναι ο ωροσκόπος μου? άλλοι μου λένε δίδυμοι και άλλοι καρκίνος.
β) κάτι τετράγωνα με τον Κρόνο-Πλούτωνα μήπως μου κάνουν τη ζωή δύσκολη? ή είναι χαμηλής επιρροής
Ως προς τον ωροσκόπο, έχει απαντήσει η αγαπητή Zadok και ως προς τον Κρόνο τετράγωνο με Πλούτωνα, ουσιαστικά σε επηρεάζει στο θέμα του πατέρα και λίγο στο θέμα των παιδιών.

Ζήσε τη στιγμή!

Edited by - Στέφανος on 07/01/2005 13:33:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2005, 13:00:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
geia sas parakoloutho apo tin arxi to thread kai to vrisko endiaferon!!! file stefane prepei na exeis faei ores diavazontas ta astra kai epeidi xereis polla tha ithela an theleis kai esy fysika otan boreis kai an boreis na moy kaneis kai emena mia analisi eimai dydimos se dydimo 18-6-87
Αγαπητέ Αργύρη, δε θα είχα καμία αντίρρηση να σου κάνω μία ανάλυση.

Θα ήθελα, όμως, προς το παρόν, να έχεις λίγει υπομονή και, αν επιθυμείς, να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις μας.

Θα ήθελα ακόμα την ώρα της γέννησής σου.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
d-_-b
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2005, 15:35:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους d-_-b  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
xmmmmmmmmm 6:00 kati einai h ora genisis mouΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
d-_-b
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2005, 21:06:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους d-_-b  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
telika genithika 5:30 akrivos alla ama yparxei prob... stile gia 6:00++ 1000000 sygnomi :)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2005, 14:02:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ένα δωράκι για όλους όσοι έχουν Δία στον Καρκίνο.

Και...αυτή η επιρροή του Δία είναι...πολύ καλή.

Δίας στον Καρκίνο

Δίδει στο άτομο:

κοινωνική άνοδο,

φήμη,

καταξίωση,

ηγετική ικανότητα.

Ιδίως, από τη μέση ηλικία και μετά (μετά τα 36), φθάνει στα ύψη επαγγελματικά και οικονομικά.
Αυτό ισχύει, βέβαια, εφόσον εργάζεται.

Ταυτόχρονα, είναι το άτομο που έχει έναν Άγιο που το προστατεύει, στις δύσκολες στιγμές της ζωής του, δίνοντάς του μεγάλη αναρρωτική ικανότητα, αντοχή και δύναμη.
Βγαίνει ανέπαφο ακόμα και από τις μεγαλύτερες δυσκολίες.

Με εμπορικό πνεύμα, είναι εμπορικό ταλέντο.

Είναι καλός οικογενειάρχης.

Να προσέχει την κατάχρηση στο ποτό και στο φαγητό.


Ζήσε τη στιγμή!

Edited by - Στέφανος on 02/03/2005 14:05:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

vickynaf2004
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2005, 19:55:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους vickynaf2004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας παιδιά. Είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα να μάθω και εγώ κάποια πράγματα για τον εαυτό μου μέσω των άστρων. (Ίσως οι γνώσεις του Στέφανου φανούν χρήσιμες :) Έχω γεννηθεί λοιπόν στην Πάτρα στις 29/3/1982 και ώρα 04:20 το πρωί. Θα ήθελα και εγώ έτσι με την ευκαιρία αυτή να συμμετάσχω ενεργά στη συζήτηση.
Ελπίζω να τα πούμε πάλι σύντομα παιδιάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
inandabove
Μέλος 2ης Βαθμίδας


187 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2005, 21:25:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους inandabove  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος inandabove  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ βρε Στέφανε, δεν κάνεις τον κόπο να μου πεις και μένα?!
31/08/79, 3:30 τα ξημερώματα!

Ευχαριστώ προκαταβολικά!
ΑλεξάνδραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2005, 22:08:43  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ και εγώ θέλω μία χαρούλα.. εάν μπορείς.. βέβαια... θέλω να μου πεις τις όψεις που κάνουν οι πλανήτες μου.. 23/5/1971 ώρα 12:00 το μεσημέρι..περίπου στο Ντίσελντορφ Γερμανίας... ξέρω πως πρέπει να έχεις και την περιοχή που γεννήθηκε κάποιος..

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.. αν και νομίζω πως έχεις βρει λίγο τον μπελά σου.. πάντως εάν δεν προλαβαίνεις δεν υπάρχει πρόβλημα..

Σε χαιρετώ προς το παρόν...

Φιλικά

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Edited by - simori on 08/04/2005 22:10:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

vickynaf2004
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2005, 09:08:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους vickynaf2004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά νομίζω ότι ο Στέφανος θα αρχίσει να βγάζει αφρούς με τον καταιγισμό ερωτήσεων από όλους μας. Γι' αυτό θα πρότεινα να αρχίσει μια ενότητα με τίτλο μαθήματα αστρολογίας ώστε να μπορούμε και εμείς οι ίδιοι να κατασκευάζουμε και να ερμηνεύουμε τους γενέθλιους χάρτες μας αλλά και γιατί όχι να προσφέρουμε τις γνώσεις μας σε νέα μέλη. Είδα βέβαια ότι ο Στέφανος έχει ενότητες που εξηγούν θέσεις των πλανητών κ.τ.λ αλλά όλα αυτά θα μπορούσαν να συγκεντρωθούν στην ενότητα που αναφέρθηκα. Τι λέτε για την ιδέα;

Edited by - vickynaf2004 on 09/04/2005 09:11:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2005, 14:20:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας.

Βλέπω το ενδιαφέρον να αναζωπυρώνεται τις τελευταίες μέρες.

Ως προς την πρόταση της vickynaf2004, τη βρίσκω ενδιαφέρουσα, απλώς εγώ προσωπικά δεν έχω τη γνώση, για να ανοίξω ένα τέτοιο θέμα, όποιος όμως το κάνει θα στηριχθεί από όλους μας.

Αρχικά, θα αναφέρω τις θέσεις και τις όψεις.
Σταδιακά, θα γράψω την ανάλυση για καθεμία χωριστά.

Κορίτσια, ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σας και ελπίζω, μετά την ανάλυση, να... εξακολουθείτε να μου μιλάτε.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2005, 15:01:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή vickynaf2004, οι θέσεις και οι όψεις σου είναι οι εξής:

vickynaf2004
29.3.1982, 04:20
Θέσεις Πλανητών

Ήλιος: 8 του Κριού
Σελήνη: 27 του Ταύρου
Ερμής: 25 των Ιχθύων
Αφροδίτη: 21 του Υδροχόου
Άρης: 11 του Ζυγού
Δίας: 8 του Σκορπιού
Κρόνος: 19 του Ζυγού
Ουρανός: 4 του Τοξότη
Ποσειδώνας: 27 του Τοξότη
Πλούτωνας: 26 του Ζυγού

Όψεις Πλανητών
Ήλιος αντίθεση με Άρη
Ήλιος τρίγωνο με Ουρανό
Σελήνη εξήντα μοίρες με Ερμή
Σελήνη τετράγωνο με Αφροδίτη
Ερμής τετράγωνο με Ποσειδώνα
Αφροδίτη τρίγωνο με Κρόνο
Αφροδίτη τρίγωνο με Πλούτωνα
Άρης σύνοδο με Κρόνο
Κρόνος σύνοδο με Πλούτωνα


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2005, 15:35:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Αλεξάνδρα, οι θέσεις και οι όψεις σου είναι οι εξής:

Αλεξάνδρα
31.8.1979, 03:30
Θέσεις Πλανητών

Ήλιος: 7 της Παρθένου
Σελήνη: 11 του Τοξότη
Ερμής: 24 του Λέοντα
Αφροδίτη: 8 της Παρθένου
Άρης: 14 του Καρκίνου
Δίας: 23 του Λέοντα
Κρόνος: 15 της Παρθένου
Ουρανός: 17 του Σκορπιού
Ποσειδώνας: 17 του Τοξότη
Πλούτωνας: 17 του Ζυγού


Όψεις Πλανητών
Ήλιος τετράγωνο με Σελήνη
Ήλιος σύνοδο με Κρόνο
Σελήνη τετράγωνο με Αφροδίτη
Σελήνη τετράγωνο με Κρόνο
Σελήνη σύνοδο με Ποσειδώνα
Ερμής σύνοδο με Δία
Ερμής τετράγωνο με Ουρανό
Ερμής τρίγωνο με Ποσειδώνα
Αφροδίτη σύνοδο με Κρόνο
Άρης εξήντα μοίρες με Κρόνο
Άρης τρίγωνο με Ουρανό
Άρης τετράγωνο με Πλούτωνα
Δίας τετράγωνο με Ουρανό
Δίας τρίγωνο με Ποσειδώνα
Κρόνος εξήντα μοίρες με Ουρανό
Κρόνος τετράγωνο με Ποσειδώνα


Ζήσε τη στιγμή!

Edited by - Στέφανος on 09/04/2005 15:38:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2005, 16:05:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή simori, οι όψεις σου είναι οι εξής:

simori
23.5.1971, 12:00, Γερμανία
Όψεις Πλανητών

Ήλιος τρίγωνο με Άρη
Ήλιος αντίθεση με Δία
Ήλιος σύνοδο με Κρόνο
Ήλιος τρίγωνο με Ουρανό
Ήλιος αντίθεση με Ποσειδώνα
Ήλιος τρίγωνο με Πλούτωνα
Ερμής σύνοδο με Αφροδίτη
Ερμής τετράγωνο με Άρη
Αφροδίτη τετράγωνο με Άρη
Δίας αντίθεση με Κρόνο
Δίας σύνοδο με Ποσειδώνα
Κρόνος αντίθεση με Ποσειδώνα
Κρόνος τρίγωνο με Πλούτωνα


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2005, 17:29:52  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Στεφανος σε ευχαριστώ πάρα πολύ... για τον χρόνο σου και τον κόπο σου... Να σαι πάντα καλά... και συμφωνώ στο να ανοίξουμε ένα τοπικ με μαθήματα αστρολογίας.. αλλα και εγώ δεν έχω τις πλήρεις γνώσεις για το θέμα.. εντούτοις και εγώ είμαι πρόθημη να συμ/παρασταθώ σε όποιον το κάνει...

Ευχαριστώ...φιλικά .......

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 00:07:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη simori, να είσαι κι εσύ καλά.

Η ανάλυση για σένα, αγαπητή vickynaf2004, είναι η παρακάτω:

Γεννήθηκες με το σημάδι του νικητή, έχεις τύχη, ευκαιρίες, δύναμη και αναρρωτική ικανότητα. Θα έχεις βοήθεια και από άτομα μεγαλύτερης ηλικίας.

Έχεις ανάγκη από ωραία οικογένεια και από καλή οικονομική κατάσταση. Είσαι το άτομο το πρακτικό, που σε ενδιαφέρει η υλική και η συναισθηματική σου ασφάλεια. Δε θέλεις φτώχεια, μιζέρια, κακομοιριά. Θέλεις καλοπέραση, καλό φαγητό, χουζούρι, θέλεις άνετη και πλούσια ζωή.

Με ναρκισσισμό και φιλαρέσκεια, δε διδάσκεσαι από τα σφάλματά σου. Κάνεις πολλές υποχωρήσεις, υπομένεις και επιμένεις, για να πετύχεις αυτό που θέλεις, για να κερδίσεις κάτι. Συγχωρείς μεν, αλλά δεν ξεχνάς. Αργά ή γρήγορα, θα ανταποδώσεις, όχι ως εκδίκηση, αλλά ως δικαίωμα.

Είσαι όμορφη γυναίκα, με καλοσύνη, ευστροφία, γοητεία, μαγνητισμό, ένα δυνατό συναισθηματικό σοκ έχει συμβεί μέχρι τα 19 σου χρόνια, που έχει σφραγίσει τη ζωή σου. Γι’ αυτό, πρόσεχε τις άσχημες τάσεις φυγής.

Η μεγάλη αγάπη έρχεται σε ηλικία 30-35, όμως, καταστροφικό ερωτικό πάθος σε ηλικία μεσήλικα σε βγάζει έξω από τους προγραμματισμούς σου και σε ισοπεδώνει.

Έχεις μια συναισθηματική αστάθεια και θα βρίσκεσαι συνεχώς σε αναζήτηση του κατάλληλου ατόμου. Έχεις έλξη για ό,τι το ασυνήθιστο ή απαγορευμένο, για ό,τι νομίζεις πως θα χάσεις, ό,τι δεν είναι σίγουρο στη ζωή σου. Έλκεσαι από κρυφούς και παράνομους δεσμούς. Άτομα από το φιλικό σου περιβάλλον θα σου κάνουν προτάσεις και σύντροφος μεγαλύτερης ηλικίας μπαίνει στη ζωή σου.

Έχεις ταλέντο σε ό,τι σχετίζεται με τον κόσμο, είτε είναι σαν διασκέδαση είτε είναι το να ασχολείσαι με τους άλλους. Με ρητορική ικανότητα, πειθώ, συγγραφικό και εμπορικό ταλέντο, θα φθάσεις ψηλά επαγγελματικά, αλλά πρόσεχε γιατί χάνεις χρήματα εξαιτίας άλλων και όχι εξαιτίας δικής σου κακής οικονομικής διαχείρισης.

Με νεύρα, αρπάζεσαι εύκολα, πολλές φορές η ατολμία σου κρύβεται πίσω από μία προσποιητή αυτοπεποίθηση.

Είσαι άτομο ευαίσθητο, με κρίσεις μελαγχολίας, κλαις εύκολα και έχεις ανάγκη από σύντροφο.

Με πολύ καλή οργανική και ψυχική υγεία, έχεις τη δυνατότητα να ξεπερνάς οποιοδήποτε πρόβλημα ή άσχημη κατάσταση σού παρουσιαστεί στη ζωή σου, γι’ αυτό κάποτε, όταν ταλαιπωρηθείς από ασθένεια, θα την ξεπεράσεις.

Προσοχή στα νεφρά, στο κεφάλι και στα γεννητικά. Να προσέχεις και τα ατυχήματα.
Θεραπευτικός παράγοντας η εξοχή.

Έχεις διαίσθηση, αλλά αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα όπως εσύ τα θέλεις και έχεις τάσεις να λες ψέματα.


Αυτά...


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
inandabove
Μέλος 2ης Βαθμίδας


187 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 00:38:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους inandabove  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος inandabove  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στέφανε! Σε ευχαριστώ για τις θέσεις! Περιμένω με ενδιαφέρον και τη συνέχεια..! (Σε τρελάναμε ε?!)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 00:50:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλεξάνδρα, επιφυλάσσομαι...


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 02:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Αλεξάνδρα, η ανάλυσή σου είναι αυτή:

Έχεις καλοσύνη, όμορφη ψυχή. Η γλώσσα σου τρέχει περισσότερο απ’ όσο πρέπει. Έχεις ανάγκη για χειροκροτήματα, για μπράβο και για ζήτω.

Ουσιαστική ή τυπική στέρηση γονιού και δυσαρμονία στους γονείς, ηλικίας, πνευματικού επιπέδου ή επικοινωνίας σε τραυμάτισε ως παιδί. Με τη μητέρα σου μαζί δεν κάνετε και χώρια δεν μπορείτε.

Είσαι αυθάδης και ευερέθιστη, με καυστική, σκληρή γλώσσα, συμπλέγματα, μεγαλώνοντας γίνεσαι γκρινιάρα, ιδιότροπη.

Πανέξυπνη, με ταλέντο στο λόγο, έχεις υπερκινητικότητα και ξεκινάς κάτι με κέφι, αλλά γρήγορα βαριέσαι. Με πολλά νεύρα, προσοχή στις σχέσεις σου με αδέλφια και συγγενείς.

Έχεις ανάγκη πάντα να εντυπωσιάζεις, απαιτείς να σου φέρονται σαν κάτι το εξαιρετικό, σα να είσαι πρωθυπουργός, θέλεις να καταλαβαίνεις πάντα ότι σε υπολογίζουν.

Έχουμε το σύμπλεγμα της Ηλέκτρας, προσοχή στα ψυχολογικά και στις τάσεις απομόνωσης, όσο μεγαλώνεις. Πρόσεχε μην κάνεις κατάχρηση φαρμάκων, η ατολμία σου κρύβεται πίσω από προσποιητή αυτοπεποίθηση.

Θα αποκτήσεις πολύ καλή οικονομική κατάσταση και με πολύ καλή επαγγελματική θέση, αν ασχοληθείς με επάγγελμα σχετικό με τον καλλιτεχνικό τομέα και επαγγέλματα που έχουν σχέση με πλατύ κοινό. Σε ευνοεί επίσης αν ασχοληθείς με επάγγελμα που να σχετίζεται με λεπτούς χειρονακτικούς χειρισμούς. Προσοχή σε ξαφνικές οικονομικές ζημιές.

Ουσιαστική ή τυπική απώλεια συντρόφου, έχεις διάθεση κριτικής για όποιο άτομο αγαπάς, σε όλους τους τομείς και έτσι θα βρίσκεσαι σε συνεχή αναζήτηση του κατάλληλου ατόμου.

Έχεις έλξη για μεγαλύτερης ηλικίας πρόσωπα όσο είσαι νέα και για μικρότερης όταν αρχίζεις να ωριμάζεις. Το μοιραίο άτομο της ζωής σου θα είναι ή του εξωτερικού ή πολυταξιδεμένο.

Είσαι άτομο λαμπερό, γεννήθηκες για να ξεχωρίζεις. Με ανθεκτική ιδιοσυγκρασία, με το χρόνο γίνεσαι ικανότερη και δυνατότερη. Έχεις ικανότητες στην πραγματοποίηση όλων των φιλόδοξων ιδεών σου, όμως, πορώθηκες αρνητικά.

Δίδεις παραπλανητική εντύπωση σε όλους τους τομείς. Είσαι εργατική, οι ευκαιρίες έρχονται την κατάλληλη χρονική στιγμή. Δεν το βάζεις κάτω και θέλεις να γίνεται πάντα το δικό σου. Μένεις σύγχρονη κι αγέραστη και μοιάζεις μικρότερης ηλικίας.

Ευαισθησία στο στομάχι και στο εντερικό. Προσοχή στα γεννητικά και στα δόντια.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
vickynaf2004
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 14:24:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους vickynaf2004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ πολύ Στέφανε για τον χρόνο που μου διέθεσες. Γιατί καλέ να μη σου μιλάμε; Εδώ μου λές ότι γεννήθηκα με το σημάδι του νικητή, ότι είμαι ωραία γυναίκα τι άλλο να θέλω από τη ζωή;
quote:

Φίλη simori, να είσαι κι εσύ καλά.

Η ανάλυση για σένα, αγαπητή vickynaf2004, είναι η παρακάτω:

Γεννήθηκες με το σημάδι του νικητή, έχεις τύχη, ευκαιρίες, δύναμη και αναρρωτική ικανότητα. Θα έχεις βοήθεια και από άτομα μεγαλύτερης ηλικίας.

Έχεις ανάγκη από ωραία οικογένεια και από καλή οικονομική κατάσταση. Είσαι το άτομο το πρακτικό, που σε ενδιαφέρει η υλική και η συναισθηματική σου ασφάλεια. Δε θέλεις φτώχεια, μιζέρια, κακομοιριά. Θέλεις καλοπέραση, καλό φαγητό, χουζούρι, θέλεις άνετη και πλούσια ζωή.

Εγώ καλά τα θέλω το θέμα είναι να τα αποκτήσω κιόλας. Τα άστρα δε λένε τίποτα γι' αυτό;


Με ναρκισσισμό και φιλαρέσκεια, δε διδάσκεσαι από τα σφάλματά σου. Κάνεις πολλές υποχωρήσεις, υπομένεις και επιμένεις, για να πετύχεις αυτό που θέλεις, για να κερδίσεις κάτι. Συγχωρείς μεν, αλλά δεν ξεχνάς. Αργά ή γρήγορα, θα ανταποδώσεις, όχι ως εκδίκηση, αλλά ως δικαίωμα.

Είσαι όμορφη γυναίκα, με καλοσύνη, ευστροφία, γοητεία, μαγνητισμό, ένα δυνατό συναισθηματικό σοκ έχει συμβεί μέχρι τα 19 σου χρόνια, που έχει σφραγίσει τη ζωή σου. Γι’ αυτό, πρόσεχε τις άσχημες τάσεις φυγής.

Η μεγάλη αγάπη έρχεται σε ηλικία 30-35, όμως, καταστροφικό ερωτικό πάθος σε ηλικία μεσήλικα σε βγάζει έξω από τους προγραμματισμούς σου και σε ισοπεδώνει.

Έχεις μια συναισθηματική αστάθεια και θα βρίσκεσαι συνεχώς σε αναζήτηση του κατάλληλου ατόμου. Έχεις έλξη για ό,τι το ασυνήθιστο ή απαγορευμένο, για ό,τι νομίζεις πως θα χάσεις, ό,τι δεν είναι σίγουρο στη ζωή σου. Έλκεσαι από κρυφούς και παράνομους δεσμούς. Άτομα από το φιλικό σου περιβάλλον θα σου κάνουν προτάσεις και σύντροφος μεγαλύτερης ηλικίας μπαίνει στη ζωή σου.

Έχεις ταλέντο σε ό,τι σχετίζεται με τον κόσμο, είτε είναι σαν διασκέδαση είτε είναι το να ασχολείσαι με τους άλλους. Με ρητορική ικανότητα, πειθώ, συγγραφικό και εμπορικό ταλέντο, θα φθάσεις ψηλά επαγγελματικά, αλλά πρόσεχε γιατί χάνεις χρήματα εξαιτίας άλλων και όχι εξαιτίας δικής σου κακής οικονομικής διαχείρισης.

Με νεύρα, αρπάζεσαι εύκολα, πολλές φορές η ατολμία σου κρύβεται πίσω από μία προσποιητή αυτοπεποίθηση.

Είσαι άτομο ευαίσθητο, με κρίσεις μελαγχολίας, κλαις εύκολα και έχεις ανάγκη από σύντροφο.


Με πολύ καλή οργανική και ψυχική υγεία, έχεις τη δυνατότητα να ξεπερνάς οποιοδήποτε πρόβλημα ή άσχημη κατάσταση σού παρουσιαστεί στη ζωή σου, γι’ αυτό κάποτε, όταν ταλαιπωρηθείς από ασθένεια, θα την ξεπεράσεις.

Προσοχή στα νεφρά, στο κεφάλι και στα γεννητικά. Να προσέχεις και τα ατυχήματα.

Η αλήθεια είναι ότι έχω κάποιο προβληματάκι στα νεφρά.


Θεραπευτικός παράγοντας η εξοχή.

Έχεις διαίσθηση, αλλά αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα όπως εσύ τα θέλεις και έχεις τάσεις να λες ψέματα.

Πού και πού λέμε κανένα ψεματάκι...



Αυτά...

Έπεσες μέσα φίλε Στέφανε. Επειδή δεν το αναφέρεις ο ωροσκόπος μου είναι στον αιγόκερω; Ευχαριστώ και πάλι

Ζήσε τη στιγμή!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
inandabove
Μέλος 2ης Βαθμίδας


187 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 16:02:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους inandabove  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος inandabove  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στέφανε, σε ευχαριστώ τόσο πολύ για τον κόπο σου!
Αν και μερικά σημεία της ανάλυσης δεν ήταν και τόσο...εχμμμ...ευχάριστα.....δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μέσα έπεσες, κι έχω αρχίσει να βλέπω την αστρολόγία με άλλο μάτι! (με το αριστερό, γιατί το δεξί μαύρισε)

Λοιπόν, έχουμε και λέμε...

" Έχεις καλοσύνη, όμορφη ψυχή. Η γλώσσα σου τρέχει περισσότερο απ’ όσο πρέπει. Έχεις ανάγκη για χειροκροτήματα, για μπράβο και για ζήτω."

Πράγματι, πολλές φορές λέω παραπάνω από όσα πρέπει, και δυστυχώς έχω ακόμα ανάγκη από επιβεβαίωση..


"Ουσιαστική ή τυπική στέρηση γονιού και δυσαρμονία στους γονείς, ηλικίας, πνευματικού επιπέδου ή επικοινωνίας σε τραυμάτισε ως παιδί. Με τη μητέρα σου μαζί δεν κάνετε και χώρια δεν μπορείτε."

No comment, έπεσες τόσο μέσα που με τρομάζει!


"Είσαι αυθάδης και ευερέθιστη, με καυστική, σκληρή γλώσσα, συμπλέγματα, μεγαλώνοντας γίνεσαι γκρινιάρα, ιδιότροπη."

Αυθάδης δεν θα το λεγα, καυστική και ιδιότροπη όμως ναι!


"Πανέξυπνη, με ταλέντο στο λόγο, έχεις υπερκινητικότητα και ξεκινάς κάτι με κέφι, αλλά γρήγορα βαριέσαι. Με πολλά νεύρα, προσοχή στις σχέσεις σου με αδέλφια και συγγενείς."

Σωστός και πάλι..


"Έχεις ανάγκη πάντα να εντυπωσιάζεις, απαιτείς να σου φέρονται σαν κάτι το εξαιρετικό, σα να είσαι πρωθυπουργός, θέλεις να καταλαβαίνεις πάντα ότι σε υπολογίζουν."

Μα...αφού είμαι κάτι το εξαιρετικό!! ;-P


"Έχουμε το σύμπλεγμα της Ηλέκτρας, προσοχή στα ψυχολογικά και στις τάσεις απομόνωσης, όσο μεγαλώνεις. Πρόσεχε μην κάνεις κατάχρηση φαρμάκων, η ατολμία σου κρύβεται πίσω από προσποιητή αυτοπεποίθηση."

Τα φάρμακα γενικώς τα αποφεύγω. ΄Οσων αφορά την απομόνωση, όσο μεγαλώνω συνειδοτοποιώ ότι μου αρέσει εξίσου η παρέα του εαυτού μου, όσο και των άλλων..


"Θα αποκτήσεις πολύ καλή οικονομική κατάσταση και με πολύ καλή επαγγελματική θέση, αν ασχοληθείς με επάγγελμα σχετικό με τον καλλιτεχνικό τομέα και επαγγέλματα που έχουν σχέση με πλατύ κοινό. Σε ευνοεί επίσης αν ασχοληθείς με επάγγελμα που να σχετίζεται με λεπτούς χειρονακτικούς χειρισμούς. Προσοχή σε ξαφνικές οικονομικές ζημιές."

¨Αρα ως ζωγράφος και σχεδιάστρια μόδας βρίσκομαι σε καλό δρόμο ε?;-)


"Ουσιαστική ή τυπική απώλεια συντρόφου, έχεις διάθεση κριτικής για όποιο άτομο αγαπάς, σε όλους τους τομείς και έτσι θα βρίσκεσαι σε συνεχή αναζήτηση του κατάλληλου ατόμου."

Σωστός και πάλι..


"Έχεις έλξη για μεγαλύτερης ηλικίας πρόσωπα όσο είσαι νέα και για μικρότερης όταν αρχίζεις να ωριμάζεις. Το μοιραίο άτομο της ζωής σου θα είναι ή του εξωτερικού ή πολυταξιδεμένο."

Για άλλη μια φορά..so right, it's scary!!


"Είσαι άτομο λαμπερό, γεννήθηκες για να ξεχωρίζεις. Με ανθεκτική ιδιοσυγκρασία, με το χρόνο γίνεσαι ικανότερη και δυνατότερη. Έχεις ικανότητες στην πραγματοποίηση όλων των φιλόδοξων ιδεών σου, όμως, πορώθηκες αρνητικά."


"Δίδεις παραπλανητική εντύπωση σε όλους τους τομείς. "

Πάντα. Αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει το γιατί..?


"Είσαι εργατική, οι ευκαιρίες έρχονται την κατάλληλη χρονική στιγμή."

' Ετσι είναι, πράγματι! Σαν τη γνωστή ρήση του Coehlo, όταν είμαι πραγματικά έτοιμη ψυχολογικά, όλα βρίσκουν το δρόμο τους ως δια μαγείας!


"Δεν το βάζεις κάτω και θέλεις να γίνεται πάντα το δικό σου. Μένεις σύγχρονη κι αγέραστη και μοιάζεις μικρότερης ηλικίας.
Ευαισθησία στο στομάχι και στο εντερικό. Προσοχή στα γεννητικά και στα δόντια."

If it's not my way, it's not the right way!! Χεχεχχε..αστειεύομαι Στέφανε, αλλά δεν έπεσες και πολύ έξω! 'Οσο για την εμφάνιση, πολύ σωστά, φαίνεται ότι έχω κολλήσει στα 16..
Κι έχω προβλήματα με το στομάχι ΚΑΙ το έντερο χρόνια τώρα!!!

..Και πάλι ευχαριστώ, πολύ διεισδυτική η ανάλυση σου! ΄Εχεις σκεφτεί να ασχοληθείς επαγγελματικά?!

ΜΦΧ
Αλεξάνδρα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 10:10:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους.

Καλημέρα vickynaf2004.

quote:
Εγώ καλά τα θέλω το θέμα είναι να τα αποκτήσω κιόλας. Τα άστρα δε λένε τίποτα γι' αυτό;
Λένε παρακάτω: "Με ρητορική ικανότητα, πειθώ, συγγραφικό και εμπορικό ταλέντο, θα φθάσεις ψηλά επαγγελματικά..."
quote:
Έπεσες μέσα φίλε Στέφανε. Επειδή δεν το αναφέρεις ο ωροσκόπος μου είναι στον αιγόκερω; Ευχαριστώ και πάλι
Με τη μέθοδο αυτή, δεν αναλύεται ο ωροσκόπος.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 10:32:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα και σε σένα, Αλεξάνδρα.
quote:
δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μέσα έπεσες, κι έχω αρχίσει να βλέπω την αστρολόγία με άλλο μάτι! (με το αριστερό, γιατί το δεξί μαύρισε)
Χαίρομαι γι' αυτήν την αναθεώρηση.
quote:
Αυθάδης δεν θα το λεγα, καυστική και ιδιότροπη όμως ναι!
Το "αυθάδης κι ευερέθιστη" προέρχεται από τον Ερμή στο Λέοντα. Το "αυθάδης" με την έννοια του ότι απαιτείς να έχεις κάποια πράγματα περισσότερο από το μέσο όρο.
quote:
"Θα αποκτήσεις πολύ καλή οικονομική κατάσταση και με πολύ καλή επαγγελματική θέση, αν ασχοληθείς με επάγγελμα σχετικό με τον καλλιτεχνικό τομέα και επαγγέλματα που έχουν σχέση με πλατύ κοινό. Σε ευνοεί επίσης αν ασχοληθείς με επάγγελμα που να σχετίζεται με λεπτούς χειρονακτικούς χειρισμούς. Προσοχή σε ξαφνικές οικονομικές ζημιές."

¨Αρα ως ζωγράφος και σχεδιάστρια μόδας βρίσκομαι σε καλό δρόμο ε?;-)


Νομίζω ότι δεν μπορούσες να κάνεις καλύτερη επιλογή!
quote:
..Και πάλι ευχαριστώ, πολύ διεισδυτική η ανάλυση σου! ΄Εχεις σκεφτεί να ασχοληθείς επαγγελματικά?!
Η αστρολογία για μένα είναι αγάπη.
Μέσα από αυτήν έχω αρχίσει να γνωρίζω τον εαυτό μου.
Είναι μία μέθοδος, όπου έχοντας πάρει αρχικά κάποια στοιχεία ως βάση, έχω προσπαθήσει να τη γνωρίσω καλύτερα και ο καλύτερος τρόπος είναι μέσω των ανθρώπων και την επιβεβαίωση ή μη της ανάλυσης.

Δεν θα μπορούσα ποτέ να τη δω επαγγελματικά.

Χαίρομαι και για κάτι για σένα. Παρότι "απαιτείς να σου φέρονται σαν κάτι το εξαιρετικό", έχεις μια μεγάλη ωριμότητα και αποδέχεσαι πράγματα που σε αφορούν, που δύσκολα άλλοι στη θέση σου θα το έκαναν.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astroman
Νέο Μέλος


36 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2005, 10:13:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astroman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Στέφανε θα συνεχίσεις την ερμηνεία των πλανητών στα ζώδια; Απ'ότι θυμάμαι η Βλαχοπούλου είχε πει πολλά πράγματα εκείνη την εποχή στο ράδιο και θα ήθελα να τα είχα κάπου γραμμένα. Θυμάμαι ότι μετά τα ζώδια είχε πει για τους οίκους και τις όψεις. Πάω στοίχημα ότι τα έχεις ηχογραφήσει ή έχεις κρατήσει σημειώσεις!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2005, 12:48:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ astroman, πράγματι η βάση κάποιων δεδομένων προέρχεται από τις εκπομπές της Χριστίνας Βλαχοπούλου.
Πολλά άλλα, όμως, είναι από προσωπική μελέτη, γιατί και η ίδια έλεγε λίγα στις αναλύσεις της και εγώ δεν έχω παρακολουθήσει όλες τις εκπομπές.

Αυτό που έχει σημασία είναι η ορθή επιμονή της πως η αστρολογία δεν είναι ζώδια.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2005, 22:05:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ζουζουνε καλησπερα!

καιρο εχω να μπω εδω.


βρε στεφανουκο, μπορεις να μου δωσεις το ονομα του προγραμματος που χρησιμοποιεις


πλιιιιιιιιιιιζζζζζζζζ


μπεεεεεεεγκκκκκκκκκκιιιιν


ον μαι νιιιιιιιιιιιιιιιιιςςςςςςςςςςς


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2005, 12:07:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
βρε στεφανουκο, μπορεις να μου δωσεις το ονομα του προγραμματος που χρησιμοποιεις


πλιιιιιιιιιιιζζζζζζζζ


μπεεεεεεεγκκκκκκκκκκιιιιν


ον μαι νιιιιιιιιιιιιιιιιιςςςςςςςςςςς



Αυτό μου άρεσε.

Αλλά, αγαπητή astral-project, τί εννοείς όταν λες να σου δώσω το όνομα του προγράμματος που χρησιμοποιώ;


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/04/2005, 19:08:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όσοι έχετε Δία στο Λέοντα, ακούστε:

Δίας στο Λέοντα

Είναι άτομο λαμπερό.
Έχει λάμψη και μαγνητισμό.
Γεννήθηκε για να ξεχωρίζει.

Είναι το άτομο που το ενδιαφέρει το σικάτο ντύσιμο,
το πάντα περιποιημένο, το ραφινάτο, το φινετσάτο.

Ειδικά, εσείς οι γυναίκες, με το Δία στο Λέοντα, ξεχωρίζετε.

Θα διαπρέψει επαγγελματικά,
θα έχει εξαιρετική οικονομική κατάσταση, όσο μεγαλώνει.

Είναι κατάλληλο για επαγγέλματα γύρω από τον καλλιτεχνικό τομέα
και επαγγέλματα που έχουν σχέση με πλατύ κοινό.

Θα κάνει έντονη σεξουαλική ζωή.

Ευαίσθητο σημείο οργανισμού τα γεννητικά.

Έχοντας το Δία στο Λέοντα, είτε άνδρας είτε γυναίκα, να στοχεύσετε στο επάγγελμα και το οποίο να είναι σχετικό με πλατύ κοινό και καλλιτεχνία.
Είναι πολύ καλή επιρροή, μην την αφήσετε να χαθεί.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2005, 11:21:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειχα την εντυπωση οτι χρησιμοποιουσες καποιο προγραμμα, τυπου αστρολογκ για να σε βοηθαει...


μονος σου χρυσομ' τα βγαζεις???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2005, 00:40:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΑ ΣΤΟΝ ΛΕΟΝΤΑ.
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΧΩΡΩ ΑΡΙΣΤΑ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΑΣΧΟΥΜΕ...
ΤΟΞΟΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΣΚΟΡΠΙΟ.
ΕΡΜΗ ΚΑΙ ΚΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΑΙΓΟΚΕΡΩ.
ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟ ΣΤΟΝ ΠΛΟΥΤΩΝΑ.
ΑΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ -ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑ- ΚΑΙ ΗΛΙΟ ΣΤΟΝ ΤΟΞΟΤΑΡΟ.
ΚΕΝΤΑΥΡΕ ΟΡΜΑ!!!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
Πολύ τα μέλη εκτιμώ μα απ΄όλους υπεράνω,η λογική διαλέγει εσάς,μα η καρδιά τον Μάνο...
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2005, 10:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
astral-project.
Για τις θέσεις, με τη βοήθεια των αστρολογικών χαρτών.
Μετά, οι όψεις βγαίνουν εύκολα.


Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 15 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy