ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 12:26:23  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Γειά σας, όχι εδώ είμαι, απλά έφαγα μια αγκωνιά χτες και δυσκολεύομαι να μιλήσω με μισή γλώσσα. Εξάλλου είναι δύσκολο να συνεννοηθείς σε crowded places
(by the way, "hundred" είναι στα Αγγλικά φίλε Πάντι αυτό εννοούσε ο νέος, μάλλον δεν πρόσεξε τα γερμανικά που έγραψες)

όπως απεδείχθη και χτες. Ειδικά με κομμένη γλώσσα είναι ακόμα πιο δύσκολο. Α ναι ξέχασα. Χτες ήμουν fuss club. Έπαιζε ένα θεϊκό γκρουπ που ανάμεσα στα άλλα χαρίσματα του έχει ως ντράμερ έναν απο τους τρεις καλύτερους του κόσμου..ναι του κόσμου.
Άλλαξα δύο τραμ για να πάω με έναν φίλο και όταν φτάσαμε μας είπαν ότι άλλαξε θέση.. στην αρχή νομίζαμε ότι μας έκανε πλάκα γιατί είχαμε πάει πέρσι και ήτανε.. στην ίδια θέση.. αλλά μετά κοιτάξαμε το εισιτήριο και έγραφε Πειραιώς 209 και πήγαμε να λιποθυμήσουμε. Κάναμε μία ώρα διαδρομή για το παλιό fuss(Που γέμισε σκυλοτροφη παρεμπιπτώντως) και μπορούσαμε να 'χαμε πάει και με τα πόδια στην τωρινή του θέση(που λέει ο λόγος με τα πόδια). Τέλος πάντων πήραμε ένα ταξί και πήγαμε δεν έγινε και τίποτα. Αλλά χάσαμε το intro που ήταν σχετικά καλό(..και ελληνικό).
Ε και εκει πέρα στην αρχή πήγαμε μπροστά στην αρένα, έφαγα όμως μια αγκωνιά, ήμουν και κουρασμένος(έχω να αθληθώ απο δε ξέρω πότε), έκοψα και τη γλώσσα μου, και αποφάσισα να πάω πίσω πίσω και ξενέρωσα τη ζωή μου. Αλλά καλύτερα απ' την άλλη γιατί λίγο η ζέστη, λίγο ο καπνός, λίγο τα χτυπήματα και λίγο η αγυμνασιά του έτους, δε ξέρω αν θα την έβγαζα καθαρή. Ο φίλος μου έμεινε μπροστά και αναρωτιόμουν στο τέλος αν είχε μέινει τίποτα απο αυτόν, αλλά μου είπε ότι ήταν οκ και παραδόξως δεν είχε ούτε γρατζουνιά. Ήπιαμε δυό μπύρες και νερά και φύγαμε με έναν γνωστό. Μπορούσαμε βέβαια να γυρίσουμε και με τα πόδια μιάς και, λόγω μιας βλακείας που είχα κάνει παλιότερα, είχαμε χρειαστεί να περπατήσουμε, να τρέξουμε βασικά, για καμιά ώρα μέσα στη βροχή ως τα σπίτια μας απο το ίδιο περίπου σημείο της οδού.
Να και το γκρούπ που ακούσαμε:
Walk With Me In Hell
Για να πάρετε μια ιδέα. Αξίζει πολύ να ακούσετε το σόλο στο 4:40
όχι ότι όλο το κομμάτι δεν τα σπάει.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 02/06/2010 12:04:30



quote:

OTAN ΛΕΣ ΚΟΜΜΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙ..
ΠΟΝΑΣ???


CHARMED



quote:

Λίγο πονάω ναι. Ειδικά αν το πειράζω. Όχι κομμάτι αλλά ένα βαθύ κόψιμο στο πλάι.


quote:

ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝΕ??

CHARMED


Μπα θα κλείσει.. έτσι γίνεται με αυτά.. όταν μπλέκεσαι στα πίτουρα σε τρων οι κότες όπως έλεγε και ένας παλιός φίλος..
capricorn at her feet

Snowbird, ablaze and hurt.
Brighter, fearless, just like a runaway.
Princess never-a-smile.
Oh, child! What makes you try?
Crying and sobbing
You greet the other day

She who never touches ground.

Spreading an eclipse.
Where never the sun shines,
At her feet.


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 02/06/2010 12:31:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 12:36:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Μπα θα κλείσει.. έτσι γίνεται με αυτά..

ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΡΕ? ΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝΕ ΜΝ ΠΑΘΕΙΣ ΑΛΛΑ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 12:51:44  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν είναι μεγάλη πληγη...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 12:57:49  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
Μπα θα κλείσει.. έτσι γίνεται με αυτά.. όταν μπλέκεσαι στα πίτουρα σε τρων οι κότες όπως έλεγε και ένας παλιός φίλος..
capricorn at her feet


οντως... μην εισαι κουτος! πανε να στο δουνε! δεν ειμαστε σε ηλικα που επουλωνονται ευκολα!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 12:59:15  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Arbeit Macht Frei


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 13:04:18  Εμφάνιση Προφίλ
..Στη δικιά σου ηλικία ίσως στη δικιά μου μια χαρά κλείνουν χαχαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 13:26:06  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

..Στη δικιά σου ηλικία ίσως στη δικιά μου μια χαρά κλείνουν χαχα

σωπα!

μετα τα 20 ειναι γενικοτερα πιο δυκολο για το "δερμα" να αναπληρωθει... απομενουν ασχημα σημαδια (εχω αρκετα...)


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 16:28:20  Εμφάνιση Προφίλ
..επειδή σέβομαι τα χρόνια σου δεν θα κάνω καν τον κόπο να σου απαντήσωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 16:47:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
παντως, απο οτι καταλαβαινω απο τη χολη δεν απεχεις και πολυ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:16:50  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Mοναχο, Αουξβουργη, Στουτγκαρδη, Καρλσρουη, Ρεγκεσμποργκ,Νυρεμβεργη, Μανχαϊμ, Μαϊντζ, Φρανκφουρτη, Λειψια, Ποτσδαμ, Βερολινο...αυτες!


ΣΕ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΒΟΛΤΑΡΙΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΝΑΜΕΤΑΞΙΤΟΥΣ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑΤΗΣ,, ΠΟΛΗ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:21:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
μην ξεχνας επισης οτι σχεδον η καθε μια ειναι "πρωτευουσα" μιας μικροτερης χωρας, καθως η Γερμανια αποτελειται απο Ομοσπονδα Κρατη


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:22:50  Εμφάνιση Προφίλ
CHARMED3 ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΒΡΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΚΩΣΤΗ ΧΑ ΧΑ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΕΦΙ,,,,,,,,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:25:11  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΙ ΣΥ ΕΥΠΝΗ HANDOYLA ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΣ ΠΑΛΗΚΑΡΙΕΣ,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:25:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

ΚΑΙ ΣΥ ΕΥΠΝΗ HANDOYLA ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΣ ΠΑΛΗΚΑΡΙΕΣ,



ο Dr ειναι που χτυπησε...οχι η Hanter


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:28:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
μην ξεχνας επισης οτι σχεδον η καθε μια ειναι "πρωτευουσα" μιας μικροτερης χωρας, καθως η Γερμανια αποτελειται απο Ομοσπονδα Κρατη
ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ Σ'ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:31:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ο Dr ειναι που χτυπησε...οχι η Hanter


ΓΡΑΨΤΕ ΛΑΘΟΣ ,,,,ΝΤΟΚΤΟΡΟΥΛΗ ΑΣΕ ΤΗΣ ΠΑΛΗΚΑΡΙΕΣ,,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:36:13  Εμφάνιση Προφίλ
PREDATOR ΤΕΛΙΚΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΟΚ ? [ΟΧΙ] ΤΗ ΛΕΕΙ Ο ΚΕΡΟΣ ΕΚΕΙ? ΕΔΩ ΕΠΕΣΕ 19

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:39:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

PREDATOR ΤΕΛΙΚΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΟΚ ? [ΟΧΙ] ΤΗ ΛΕΕΙ Ο ΚΕΡΟΣ ΕΚΕΙ? ΕΔΩ ΕΠΕΣΕ 19



θαλασσα γιοκ... ο καιρος ζεστος (30 βαθμοι) ξερω τι σημαινει γιοκ...



NOVUS ORDO SECLORUM

Edited by - PREDATOR on 02/06/2010 17:40:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:46:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
αφιερωμενο σ' ολους τους απανταχου Ελληνες...


http://www.youtube.com/watch?v=CuKQsvdX3H8&feature=related


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 17:56:43  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ο Dr ειναι που χτυπησε...οχι η Hanter
..Λόγω απόστασης μας δε μας ξεχώριζε μοντέλο το ένα μοντέλο κ το άλλο πού να καταλάβει ο άνθρωπος ε CHARMED?
Και είπαμε είναι μικρή η πληγή ένα δάγκωμα είναι σιγά το πράγμα. Εξάλλου αν ήταν τόσο μεγάλο που να ήθελε ράματα νομίζατε ότι θα τα έκανα; Χαχα ας γελάσω..
μια χαρά κλείνει μόνο του.
Άσε που μια άλλη φορά είχα σπάσει ένα δάκτυλο στο δεξί πόδι(ήταν και η μοναδική φορά που έσπασα κάτι), είχα ξεραθεί για λίγο στο πόνο αφού το έσπασα(είχα πάει να κλωτσήσω κάτι και.. αστόχησα πετυχαίνοντας το τσιμέντο), και μετά απο λίγο πήγα και έπαιξα μπάσκετ μισοκουτσαίνοντας. Μια μέρα αργότερα έμαθα ότι το 'χα ραγίσει και μου βάλανε γύψους και ιστορίες. Πάνω στο μήνα μου 'χε περάσει και ο γύψος απλά μου βάραινε το πόδι μέχρι που τον έβγαλα και επέστρεψα στη τρέλα. Ήμουν βέβαια μικρός τότε σαν τη CHARMED και ίσως μικρότερος. Αλλά ήταν ενδιαφέρουσα εμπειρία
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 18:26:09  Εμφάνιση Προφίλ
DR ΑΛΟ ΤΟ ΚΛΑΣΙΜΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΧΕΣΙΜΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΛΗΓΗ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ,ΕΙΝΕ ΔΙΚΗΣΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΚΑΛΑ ΕΙΝΕ ΚΑΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ,ΕΣΥ ΞΕΡΗΣ,,,,,,,,,,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 18:38:08  Εμφάνιση Προφίλ
Ίσα ίσα, οι πληγές του στόματος επουλώνονται πιο γρήγορα απο τις εξωτερικές πληγές. Άλλο βέβαια κόψιμο και άλλο σπάσιμο ή έστω ραγισμά που τείνει σε σπάσισμο, αλλά πάλι ο κοινός παρανόμαστής είναι ότι αργά ή γρήγορα και οι μικρές ζημιές και οι σχετικά μεγαλύτερες θεραπεύονται ειδικά για έναν οργανισμό που είναι σε καλή φυσική κατάσταση και αθλείται και τρέφεται σχετικά καλά. Τώρα απο κει και πέρα τι να κάνουμε ατυχήματα συμβαίνουν αν είναι απαραίτητο να πάμε στο γιατρό πηγαίνουμε..
Δεν κατάλαβα τι θες να πεις με τα εμβόλια;

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 02/06/2010 18:38:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 19:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Μαλλον ηθελε να πει για τον αντιτετανικο ορο. Αλλα ας τα αφησουμε αυτα. Ας πουμε κατι αλλο


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 19:09:10  Εμφάνιση Προφίλ
Ηρεμία, με τα δόντια μου κόπηκα όχι με σίδερο, αγκωνιά έφαγα! Είπαμε μεταλάδες, όχι όμως ότι τρώμε και μέταλλα! Και τα πλένω τακτικά τα δοντάκια μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 21:13:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Estella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 23:14:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Estella
Τα κορίτσια ξενυχτάνε μ ένα μυστικό...ωωωω!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
noel
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
119 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 23:30:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους noel
Σου εύχομαι περαστικά DR
Εισαι τυχερός θα έλεγα που απλά δάγκωσες τη γλώσσα σου και δεν έχασες κανένα δοντάκι..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 23:31:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Τα κορίτσια ξενυχτάνε μ ένα μυστικό...ωωωω!!!
ΚΑΝΤΩ ΦΑΝΕΡΩ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Estella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 23:52:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Estella
Σας έλειψα; :D

Δουλεια γαμώτο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Estella
Μέλος 1ης Βαθμίδας


69 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2010, 23:58:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Estella
Επειδή εμένα μου λείψατε...

http://www.youtube.com/watch?v=pSujHbm-rG8&feature=related

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy