ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2010, 13:12:12  Εμφάνιση Προφίλ
DR
quote:

..Αυτά παθαίνεις άμα κυκλοφορείς πολύ στα ΚΑΠΙ.. χαχαχαχαχα
ΣΩΣΤΑ ΑΝ ΣΤΑ ΚΑΠΙ ΣΥΜΠ ΕΡΙΛΑΜΒΑΝΩΝΤΕ ΚΑΙ 23 ΑΧΡΟΝΑ 32 ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΕΓΩ ΤΗ ΦΤΕΩ? ΕΝΑΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΟΟΟΟΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΤΕΩ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2010, 17:07:58  Εμφάνιση Προφίλ
CHARMED,,ESTTELA,,HANDER,,,ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΣΤΕ ....????????????/

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2010, 11:33:16  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2010, 12:17:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
CHARMED,,ESTTELA,,HANDER,,,ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΣΤΕ ....????????????/

ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ..
ΧΕΧΕ!!!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2010, 15:04:06  Εμφάνιση Προφίλ
ΜεεεραααΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/06/2010, 18:19:49  Εμφάνιση Προφίλ
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΟΚΤΟΡ,,,,
quote:
ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ..
ΧΕΧΕ!!!

CHARMED


ΤΟ ΧΕ ΧΕ ΤΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΒΓΑΖΗ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?ΤΣΑΧΠΙΝΑ!ΑΝΤΕ ΛΕΓΕ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 10:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΤΟ ΧΕ ΧΕ ΤΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΒΓΑΖΗ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?ΤΣΑΧΠΙΝΑ!ΑΝΤΕ ΛΕΓΕ

19 και 11/13

αν επαιρνα 20 στη γυμναστικη και δν ειχε κανει ενα λαθος η "καθηγητρια" των γαλλικων θα παιρνα 20 καθαρο...

και στις εξετασεις τα χα ολα 20 εκτος απο αρχαια που πηρα 18( αν και φετος δειγματικα ανοιξα βιβλιο!!!)

τεσπα υγεια !!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 11:59:14  Εμφάνιση Προφίλ
Καλά φαντάζομαι τη φάτσα σου όταν το είδες. Είσαι πολύ φυτουκλάκι τελικά...

Και για να μην ξεχνιόμαστε
Προχτές
Ημέρα Πέμπτη
Μπήκε η Ελλάδα στην Ιστορία της ΜεταΛ
Και η μέρα αυτή γενικά..
Γιατι όλοι θα θυμούνται τη μέρα που ήρθαν μαζί
Slayer, Anthrax, Megadeath, Stone Sour, Bullet for my valentine
και φυσικά...
METALLICA
Στο terra vibe...

Ήμουν εκεί...
METALLICA, introduction&FirstSong, LIVE GREECE 2010
(ΥΓ:Το τραγούδι δε με πολύ τρελαίνει αλλα αξίζει να δείτε τι έπαιξε..)
Στα 8 λεπτά θα διαπιστώσετε ότι αρχίζει να βρέχει οπότε όπως καταλαβαίνετε ένα μέρος της συναυλίας έγινε με βροχή.. πράγμα που αποθέωσε αυτή την ήδη ιστορική στιγμή..
Και ένα βίντεο προς απόδειξη της μουσικής αξίας του συγκροτήματος(όχι ότι χρειαζόταν απόδειξη αλλά λέμε τώρα)

METALLICA LIVE GREECE- ONE
Και ένα μικρό βίντεο που είναι MUST SEE, μόνο με το σόλο του Master of puppets. Η κιθάρα ακούγεται τέλεια αν και τα βόκαλς ακούγονται χάλια.
MASTER OF PUPPETS GUITAR SOLO, METALLICA, LIVE GREECE


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 26/06/2010 12:00:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 14:47:42  Εμφάνιση Προφίλ
CHARMED[quote] [19 και 11/13

/quote]ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙ ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΑ....... για την οξια ποιο κουμπι παταμε ;

δεν το βρησκω

Edited by - pandi on 26/06/2010 15:01:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 14:51:21  Εμφάνιση Προφίλ
ΔΟΚΙΜΗΔΟΚΙΜΗΔΟΚΙΜΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 14:53:31  Εμφάνιση Προφίλ
ΔΟΚΙΜΗΔΟΚΙΜΗ

ΔΟΚΙΜΗΔΟΚΙΜΗΔΟΚΙΜΗΔΟΚΙΜΗ

Edited by - pandi on 26/06/2010 14:56:11ΔΟΚΙΜΗ

Edited by - pandi on 26/06/2010 14:59:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 16:13:50  Εμφάνιση Προφίλ
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΛΟΣΟΝ :ΕΑΡΙΝΟΣ
quote:
Μα καλά ρε παιδιά...κανείς δεν θ'απαντήσει στην φίλη μας???

Προσωπικά Σόφη , δεν το γνωρίζω το θέμα αλλοιώς θα σου απαντούσα...

Καλώς ήρθες και ελπίζω , όποιος γνωρίζει να σε βοηθήσει..!


ΜΙΑ ΕΥΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ :ΕΑΡΙΝΟΣ
quote:

Εάν επιχειρήσεις να την φτιάξεις θα βρείς αιθέρια έλαια ποιοτικά.
Να είναι πραγματικά αιθέρια έλαια και οχι συνθετικά.
Μία φορά ημερησίως θα την χρησιμοποιείς και φειδωλά.
Θα νοιώσεις ένα ελαφρό μούδιασμα και μια ερυθρότητα για αρκετή ώρα.
Λόγω του οτι η κρέμα αυτή περιέχει αρκετό αμυγδαλέλαιο και κερί λαδώνει αρκετά το δέρμα και ενδεικνύεται κυρίως για ξηρά δέρματα.
Μπορείς ομως να αναμίξεις όλα τα παραπάνω αιθέρια έλαια σε bodymilk καθώς και 10 ml βάμμα φασκόμηλου θα απλώνεται καλύτερα και δεν θα λαδώνει. Μπορείς επίσης αντί για αιθέριο έλαιο πατσουλί να βρείς ενα καλό λάδι πατσουλί το οποίο είναι εκπληκτικό.
Το λάδι αυτό μπορείς να το εφαρμόσεις κατευθείαν στο πρόσωπο με τις άκρες των δακτύλων σου οπου αφήνει το άρωμα του για τουλάχιστον 2 ημέρες. Η ερυθρότητα είναι άμεση.
Μπορείς επίσης να αναμίξεις λάδι πατσουλί με καροτέλαιο οπου εκεί η ερυθρότητα είναι πολύ έντονη.
Μόνο πολύ προσοχή στις ευαίσθητες επιδερμίδες και στα μάτια.
Το λάδι αυτό είναι δυσεύρετο αλλά αν ψάξεις θα το βρείς σε καλά καταστήματα, είναι και ακριβούτσικο αλλά αξίζει.

--------------------------------------------------------------------------------


Φώτη καλημέρα...

Θέλω και γώ να γίνω μοντέλο...καμμιά κρεμούλα και για μένα...???

Κάνε κάτι γιατί με βλέπω να "κρεπάρω" ... πολύ "κολύμπι" κάνω ρε φίλε και η έκθεση στον ήλιο , ενδέχεται να αφυδατώσει την επιδερμίδα μου...καρότο λές..ωμό???

Έχω μάθει , ότι και το αγγούρι είναι πολύ καλό για "εν-υδάτωση"...να παίρνω λές καμμιά δεκαριά μαζί μου???


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 16:20:23  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΑΡΙΝΟΣ :ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΟΥ ΨΗΛΟΥ
quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Εαρινός
Έχω μάθει , ότι και το αγγούρι είναι πολύ καλό για "εν-υδάτωση"...να παίρνω λές καμμιά δεκαριά μαζί μου???

--------------------------------------------------------------------------------


.... και άμα πάρεις και κάνα σκορδάκι και λίγο γιαούρτι ..... το έφτιαξες το τζατζικάκι επί τόπου.


.... Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η ....

*για τους "αφηρημένους"
το αγγούρι είναι για φαγητό .... μη μπερδευτείτε .......


--------------------------------------------------------------------------------


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 16:28:27  Εμφάνιση Προφίλ
Η ΕΛΟ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ Ο ΕΑΡΙΝΟΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ :ΕΦ'ΟΣΩΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ
quote:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------


quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Για το φίλο μου το Δήμο.. το καλύτερο..
--------------------------------------------------------------------------------


Εμείς πάνω από τα …αντα χρειαζόμαστε ενισχυμένες κρέμες..

--------------------------------------------------------------------------------


Και ποιοί είστε "εσείς" των ..."..αντα"...Elo..???

...Tα ...άντα...κατα τα συμβ-άντα εννοείςςςς..???


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 16:36:49  Εμφάνιση Προφίλ
17/6 ΤΗ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΝΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΡΕΜΑ ΧΕΡΙΩΝ :ΕΑΡΙΝΟΣ
quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Δεν κερδίζετε και πολλά πράγματα πιστέψτε με.
Πολύ λίγες ουσίες μπορούν να εισχωρήσουν μέσα στο δέρμα.
Οι περισσότερες φτηνές κρέμες που περιέχουν παραφίνη αφήνουν δημιουργούν την αίσθηση του πιο απαλού δέρματος εξαιτίας της παραφίνης που δημιουργεί ενα πολύ λεπτό φίλμ πάνω στο δέρμα.
Ουσιαστικά φράζει τους πόρους και περισσότερο κακό κάνει παρά καλό.
Το ιδιο και τα κακής ποιότητας λάδια ή η υπέρχρηση αυτών.
Προσπαθείστε να τρώτε μελάσσα, ξυνόγαλα και φρούτα πολλά φρούτα, ειδικά αυτή την εποχή που είναι τόσο άφθονα.
Ο ήλιος είναι φίλος του δέρματος αλλά ταυτόχρονα και εχθρός.
Οι βιταμίνες ειδικά η Ε και Α που είναι πλούσιο σε ρετινόλη είναι ο καλύτερος φίλος του δέρματος.

--------------------------------------------------------------------------------


Χμμμ...το "σέξ" κάνει καλό στην επιδερμίδα Φώτη μου..φίλε μου καλέ???


quote:
--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Μα γιατί ρε φίλε Φώτη,λες τέτοια στον ανθρωπο;...
Ο καθένας Εαρινέ μου,στα προσωπικά του, είναι όπως νομίζει,έτσι
δεν είναι;...Υπάεχει ιδιαιτερότητα....
Άσε τους βολεμένους να μιλάνε σοφιστικέ....

--------------------------------------------------------------------------------


Καλά εσένα ποιός σου μίλησε ρε Βαγγέλη..σε ρώτησα εσένα προσωπικά τίποτα..είχαμε καμμιά "Κουβέντα" μεταξύ μας και δεν το κατάλαβα..


ΣΤΗΣ 23/6 /ΔΙΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΣΤΟΝ ΦΩΤΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 16:42:50  Εμφάνιση Προφίλ
ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΛΥΝΗ ΤΟ ΠΡΩΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΛΟΣΙΟΝ :ΕΑΡΙΝΟΣ
quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Έχω αυτήν την απορία για σενα, εδώ και κάτι χιλιάδες,μηνύματα,αγαπητέ μου Εαρινέ..
Είπα, ο καημένος, μπας και μου λυνότανε η απορία....
Σε χαλάει;...

--------------------------------------------------------------------------------


Ποιά είναι η απορία σου Βαγγέλη???


quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Η απορία μου, είναι η εξής, αγαπητέ μου Εαρινέ...
Πως γίνεται, οταν κανεις εσύ απόπειρα χιούμορ, να φοβάσαι συνέχεια μην θυμώσω κι όταν κανω εγώ, να απορείς εσύ...
Πόσες φορές απάντησες, καλέ μου, χωρις να έχουμε..προσωπικά;
Ή σε σένα επιτρέπεται;
Ρε παιδί μου, σε ποιό πηγάδι ......ουρήσαμε εμείς οι υπόλοιποι, για να μην δικαιούμαστε και δεν το πήραμε χαμπάρι;...

--------------------------------------------------------------------------------


Λοιπόν πρώτα απ'ολα δεν το γνωρίζω που ακριβώς @@@@@@@ , δεύτερον με όσους φίλους συνδίκτυους μιλάω αντιλαμβάνονται το χιούμορ μου και ανταποκρίνονται αυθόρμητα και τρίτον δε είναι υποχρεωτικό να "συνηχούν" δυό άνθρωποι...οπότε κανουν τις επιλογές τους και βρίσκουν αντιστοίχους που τους "αντιλαμβάνονται" και κεί τελειώνει το θέμα...ελπίζω να κατάλαβες Βαγγέλη!

Άλλη απορία???


ΠΩΣ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΗΕΙ ΤΕΤΙΑ ΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ Ο :ΕΑΡΙΝΟΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 16:50:53  Εμφάνιση Προφίλ
ΕΔΩ ΔΙΝΕΤΕ Η ΛΟΣΙΟΝ ..ΑΧΤΑΡΜΑΣ ..ΠΡΟΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΛΟΣΙΟΝ :ΕΑΡΙΝΟΣ
quote:
[--------------------------------------------------------------------------------

Γιατί το λες αυτό, αγαπητέ μου Εαρινέ;....
Όταν κανεις εσύ χιούμορ, εγώ πρέπει να το δέχομαι,αλλά, όταν κανω εγώ, εσύ δεν πρέπει να δέχεσαι το δικό μου;
Για να το θέσω αλλοιώς, όλοι μπορούμε να κανουμε τα ίδια, η μερικοι είναι πιο ...ίσιοι;

--------------------------------------------------------------------------------


Εφόσον δεν απευθύνεται σε σένα , ασφαλώς και δεν σου πέφει λόγος...αυτό λέω!

Ίσοι δεν ξέρω...αλλα διαφορετικοί όντως είμαστε μεταξύ μας οι άνθρωποι και καθένας επιλέγει αυτό που τον εκφράζει..τον φίλο του..την παρέα του..κλπ...κλπ...!

--------------------------------------------------------------------------------

Tι λές ρε φίλε..
Απο 8 μέτρα

Και πώς έγινε αυτό?
Οταν συγκρούστηκες δεν χτύπησες κάπου?
Οταν λές οτι πολεμάς το τραύμα απο την σύγκρουση τι εννοείς.
Τραυματίστηκες απο το πέσιμο?

--------------------------------------------------------------------------------


Εγώ τον βλέπω απο πολύ πιο ψηλά να έπεσε...απο 20ώροφη πολυκατοικία μου "κάνει" ότι έπεσε...και μάλλον έπεσε πάνω σε κανα Γκρέϊντερ...

-Το ρωτάς αν τραυματίσθηκε???
-Καλά δεν το βλέπεις...???

ΤΡΑΥΜΑ ΣΚΕΤΟ ΕΙΝΑΙ...

Άουτσσσσσσ....

/quote] ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΛΟΣΙΟΝ ΓΙΑ ΤΡΑΒΜΑΤΑ[quote]


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 17:03:54  Εμφάνιση Προφίλ
ΜΕ ΚΟΠΟ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΣΤΗΣ ΛΟΣΙΟΝ :ΕΑΡΙΝΟΣ
quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Άντε επιτέλους, έπιασες το νόημα ρε Εαρινέ...
Φιλαράκι, εγώ, είμαι αυτο που λενε....Τερμινέιτορ....

--------------------------------------------------------------------------------


Γειά σου ρε Βαγγέλη...έτσι σε θέλω..έτσι!


24/6 ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΣΥΝΤΑΓΗ
quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Αυτό ψάχνουμε φιλαράκι Εαρινέ, εδώ μέσα, μια αναζήτηση,ζεστασιά
και καλή παρέα....Τιποτε άλλο,απο το να αισθάνεσαι όμορφα, μπαίνοντας...
Το φόρουμ, το πετυχαίνει...

--------------------------------------------------------------------------------


θα σου πώ κάτι απο καρδιάς , πραγματικά σε χαίρομαι σαν μιλάς έτσι..και την ζεστασιά θα την φέρεις φίλε μου εσύ κοντά σου και ο καθένας μόνος του..

Εδώ να..με έφερες κοντά σου..ποιόν..εμένα??? ...εμένα το "γαϊδούρι" το Αερινό...νά'σαι καλά φίλε μου...


ΑΠΟ ΤΗΣ ΤΟΣΕΣ ΛΟΣΙΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΛΟΣΙΟΝ-ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ;ουπςςςςς!!!!ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΤΙΚΑ,,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 17:44:52  Εμφάνιση Προφίλ

ΘΕΜΑ ΛΟΣΙΟΝ0ΘΕΜΑ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑΣ10

Edited by - pandi on 26/06/2010 17:47:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 18:27:57  Εμφάνιση Προφίλ
Σ'ευχαριστώ για την διαφήμιση , δεν θα ανταποδώσω γιατί δεν θα σου αρέσει...χα χα χα χα χα χα χα...

Το θέμα με σένα πάντως είναι ότι δεν καταλαβαίνεις ή μάλλον δεν ξεχωρίζεις ποιά είναι η ωρα των αστείων..και μονίμως χαχανίχεις κα Πανδή...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2010, 18:30:30  Εμφάνιση Προφίλ
quote:


ΘΕΜΑ ΛΟΣΙΟΝ0ΘΕΜΑ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑΣ10

Edited by - pandi on 26/06/2010 17:47:04


Δές λοιπόν το πρώτο μήνυμα ποιού ήταν στο θέμα "λοσιόν" και υπήρξε το έναυσμα για να τοποθετηθούν φίλοι συνδίκτυοι , που γνωρίζουν περί αυτού...και μετά ξανα-χαχάνησε...κα Πανδή..!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2010, 03:36:56  Εμφάνιση Προφίλ
[quote] [/quote:
--------------------------------------------------------------------------------
ΕΑΡΙΝΟΣ 26/6/-14.24'). Είναι και αυτό μιά επιλογή...σεβαστή...αλλα ακατανόητη και αυτό διότι το -χ- επιδέχεται πολλών ερμηνειών..πάλι αστόχησες...8

--------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΝΔΙ ). ΒΑΖΕ ΟΣΑ 8 ΘΕΛΗΣ Ο ΚΡΥΝΩΝ ΚΡΥΝΕΤΕ , ΚΑΙ Ο ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟ ΛΥΘΟ ΒΑΛΕΤΩ. Η ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΑ'Ι΄ΖΗ , ΟΥΤΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ, ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΜΑΘΕΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΟΥ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΙΑ

--------------------------------------------------------------------------------


Δεν σε κρίνω εγώ φίλη μου Πανδή...οι θέσεις και τα λεγόμενά σου σε αυτο-προσδιορίζουν...αυτο-προσδιορίζεσαι και λίθους εσύ εκτοξεύεις προς τον εαυτό σου με την εν γένει στάση σου ...

Πάψε λοιπόν να αυτο-πετροβολιέσαι και καλή συνέχεια και απο μένα...!

Απ'οσο ξέρω δεν είσαι καμμιά παιδούλα αλλα ολόκληρη γυναίκα συμπεριφέρσου λοιπόν ανάλογα , καλά τ'αστεία δεν λέω και γώ αστειεύομαι αλλα πές και κάτι πάνω στα θέματα και μην χασμουριέσαι συνέχεια αυτό λέω και μην παρεξηγείσαι..!χα χα χα ΚΑΙ χου χου χου ...
PANDI((ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ;ΠΟΙΩΣ ΑΝΔΡΑΣ!!ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΩΣΗ ΤΗΣ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΤΙΚΕΣ ,ΕΣΥ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΤΗΚΕΣ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΠΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΕΣΤΟ ,ΤΟ ΧΑ ΧΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΑΧΑΝΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΕ ΠΑΝΤΑ ,ΕΣΥ ΤΗ ΗΛΙΚΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΖΗΣ ΣΟΦΟΣ ,ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΚΑΝΑ ΓΚΑΦΕΣ 1,2,3,5,ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΕΣΚΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΘΕΣΗ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΞΥΝΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΝΩΜΙΖΗΣ ,ΜΑΘΕ ΑΝ ΕΙΣΕ ΜΕΓΑΛΟΣ ΝΑ ΣΕΒΕΣΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ,ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΕ ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΣΕΒΕΣΕ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ,ΛΑΘΗ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΗ ΚΑΙ ΣΥ ,ΕΣΥ ΓΡΑΦΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ; !ΚΑΙ ΧΛΕΥΑΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΣΩ ΚΑΛΑ ΞΕΡΗΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΗΣ ΟΤΙ ΕΙΣΕ Ο ...ΕΝΑΣ... ΜΠΟΥΤΑΛΑ ΣΕΝΙ ΠΕΦΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΩΣΟΥ ΧΩΡΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΟΙΝΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΓΑΜΙΣΑ Α'Ι'ΚΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΣ ΖΩΗΣ ΜΕ ΔΙΔΑΞΕ ΠΕΡΙΣΣΩΤΕΡΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΤΟ ΘΡΑΝΙΟ ΧΛΕΥΑΣΕΜΕ ΑΞΙΟΘΡΙΝΗΤΟ ΑΝΡΘΩΠΑΚΙ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙ ΜΥΑΛΟ !ΔΕΝ ΛΥΤΟΥΡΓΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΑΛΗΣ;ΠΟΤΕ Σ'ΟΥΔΩΣΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΙ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΠΙΔΗ Ο DR ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟ ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΕΤΡΕΞΑ ΚΑΙ ΓΩ ,ΚΑΙ ΣΥ ΤΗ ΣΟΦΟ ΠΡΟΣΦΕΡΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ...))


Διαφορετικά αποσύρσου στο "αχλαδό-τυρο" και ξεκατινιάσου και κανένας δεν πρόκειται να σου πεί το οτιδήποτε...σε διαβεβαιώ..!

Θα ήθελα πολύ να σε αντιμετωπίζω με σοβαρότητα αλλα δυστυχώς δεν γίνεται φίλη μου ... σ'αντιμετωπίζω όπως εσύ αντιμετωπίζεις τον εαυτό σου ... "χα χα χα" εσύ???
PANDI(( ΔΕΝ ΕΙΣΕ ΑΝΤΑΞΙΟΣ ΜΟΥ ,ΞΕΧΝΑΤΟ ,ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΗΣ ΜΕ ΣΟΒΑΡΩΤΗΤΑ ΞΕΡΟ'ΟΛΑ ))
"Κρα κρα κρα "... εγώ..!

quote]ΕΑΡΙΝΟΣ Διαφορετικα αποσυρρσου στο "αχλαδο-τυρο" και ξεκατινιασου και κανενας δεν προκειτε να σου πει το οτιδηποτε...σε διαβεβαιω..! .PANDI Ich bin nich doum fastistou...!!!Εschmal tengen ound danach papel...!!!Ich kandich tsallen mit der glaeiche geld ende mit meiar spillen mit teine aja

Edited by - pandi on 27/06/2010 04:58:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2010, 03:46:23  Εμφάνιση Προφίλ
elo ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΕ ΑΝΕΦΕΡΑ ΜΕ ( Η ΕLΟ ) ΕΝΩ ΕΙΣΕ Ο ΕLO.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2010, 10:10:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΜΑΛΙΣΤΑ...

quote:
Καλά φαντάζομαι τη φάτσα σου όταν το είδες. Είσαι πολύ φυτουκλάκι τελικά...

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ...ΟΧΙ ΚΑΙ 17 ΝΑ ΠΑΙΡΝΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ..


quote:
Ήμουν εκεί...

ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ..ΧΑΧΑΧΑ

quote:
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙ ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΑ.......

EIΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ PANDI ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ!

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 27/06/2010 10:26:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2010, 12:00:06  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

[quote] [/quote:
--------------------------------------------------------------------------------
ΕΑΡΙΝΟΣ 26/6/-14.24'). Είναι και αυτό μιά επιλογή...σεβαστή...αλλα ακατανόητη και αυτό διότι το -χ- επιδέχεται πολλών ερμηνειών..πάλι αστόχησες...8

--------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΝΔΙ ). ΒΑΖΕ ΟΣΑ 8 ΘΕΛΗΣ Ο ΚΡΥΝΩΝ ΚΡΥΝΕΤΕ , ΚΑΙ Ο ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟ ΛΥΘΟ ΒΑΛΕΤΩ. Η ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΑ'Ι΄ΖΗ , ΟΥΤΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ, ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΜΑΘΕΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΟΥ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΙΑ

--------------------------------------------------------------------------------


Δεν σε κρίνω εγώ φίλη μου Πανδή...οι θέσεις και τα λεγόμενά σου σε αυτο-προσδιορίζουν...αυτο-προσδιορίζεσαι και λίθους εσύ εκτοξεύεις προς τον εαυτό σου με την εν γένει στάση σου ...

Πάψε λοιπόν να αυτο-πετροβολιέσαι και καλή συνέχεια και απο μένα...!

Απ'οσο ξέρω δεν είσαι καμμιά παιδούλα αλλα ολόκληρη γυναίκα συμπεριφέρσου λοιπόν ανάλογα , καλά τ'αστεία δεν λέω και γώ αστειεύομαι αλλα πές και κάτι πάνω στα θέματα και μην χασμουριέσαι συνέχεια αυτό λέω και μην παρεξηγείσαι..!χα χα χα ΚΑΙ χου χου χου ...
PANDI((ΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ;ΠΟΙΩΣ ΑΝΔΡΑΣ!!ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΩΣΗ ΤΗΣ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΤΙΚΕΣ ,ΕΣΥ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΤΗΚΕΣ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΠΕΝΩ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΕΣΤΟ ,ΤΟ ΧΑ ΧΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΑΧΑΝΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΕ ΠΑΝΤΑ ,ΕΣΥ ΤΗ ΗΛΙΚΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΖΗΣ ΣΟΦΟΣ ,ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΚΑΝΑ ΓΚΑΦΕΣ 1,2,3,5,ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΕΣΚΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΘΕΣΗ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΞΥΝΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΝΩΜΙΖΗΣ ,ΜΑΘΕ ΑΝ ΕΙΣΕ ΜΕΓΑΛΟΣ ΝΑ ΣΕΒΕΣΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ,ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΕ ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΣΕΒΕΣΕ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ,ΛΑΘΗ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΗ ΚΑΙ ΣΥ ,ΕΣΥ ΓΡΑΦΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ; !ΚΑΙ ΧΛΕΥΑΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΣΩ ΚΑΛΑ ΞΕΡΗΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΗΣ ΟΤΙ ΕΙΣΕ Ο ...ΕΝΑΣ... ΜΠΟΥΤΑΛΑ ΣΕΝΙ ΠΕΦΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΩΣΟΥ ΧΩΡΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΟΙΝΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΓΑΜΙΣΑ Α'Ι'ΚΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΣ ΖΩΗΣ ΜΕ ΔΙΔΑΞΕ ΠΕΡΙΣΣΩΤΕΡΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΤΟ ΘΡΑΝΙΟ ΧΛΕΥΑΣΕΜΕ ΑΞΙΟΘΡΙΝΗΤΟ ΑΝΡΘΩΠΑΚΙ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙ ΜΥΑΛΟ !ΔΕΝ ΛΥΤΟΥΡΓΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΑΛΗΣ;ΠΟΤΕ Σ'ΟΥΔΩΣΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΙ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΠΙΔΗ Ο DR ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟ ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΕΤΡΕΞΑ ΚΑΙ ΓΩ ,ΚΑΙ ΣΥ ΤΗ ΣΟΦΟ ΠΡΟΣΦΕΡΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ...))


Διαφορετικά αποσύρσου στο "αχλαδό-τυρο" και ξεκατινιάσου και κανένας δεν πρόκειται να σου πεί το οτιδήποτε...σε διαβεβαιώ..!

Θα ήθελα πολύ να σε αντιμετωπίζω με σοβαρότητα αλλα δυστυχώς δεν γίνεται φίλη μου ... σ'αντιμετωπίζω όπως εσύ αντιμετωπίζεις τον εαυτό σου ... "χα χα χα" εσύ???
PANDI(( ΔΕΝ ΕΙΣΕ ΑΝΤΑΞΙΟΣ ΜΟΥ ,ΞΕΧΝΑΤΟ ,ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΗΣ ΜΕ ΣΟΒΑΡΩΤΗΤΑ ΞΕΡΟ'ΟΛΑ ))
"Κρα κρα κρα "... εγώ..!

quote]ΕΑΡΙΝΟΣ Διαφορετικα αποσυρρσου στο "αχλαδο-τυρο" και ξεκατινιασου και κανενας δεν προκειτε να σου πει το οτιδηποτε...σε διαβεβαιω..! .PANDI Ich bin nich doum fastistou...!!!Εschmal tengen ound danach papel...!!!Ich kandich tsallen mit der glaeiche geld ende mit meiar spillen mit teine aja

Edited by - pandi on 27/06/2010 04:58:51


με μια καλημέρα!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2010, 14:00:47  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ CHARMED ΠΟΥ ΣΚΟΠΕΥΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2010, 11:24:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
δν ξερω ακομα γλυκια μου!!!!

οι αλλοι που ειναι οεο?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2010, 11:24:24  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

EIΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ PANDI ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ!

CHARMED


ΚΑΛΗΜΕΡΑ .Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ,ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΕ ΔΙΚΑΙΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2010, 11:25:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
KAI TA KATAΦΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2010, 15:11:08  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
KAI TA KATAΦΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..

CHARMED


σε'ευχαριστω και παλι........χρειαζωμε λιγω την βοηθεια σου ,δεν βρισκω με ποιο κουμπι μπενη οξια

Edited by - pandi on 28/06/2010 15:23:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy