ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 12:28:24  Εμφάνιση Προφίλ
PRET ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΓΡΑΨΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΝΤΕΡ ΚΑΙ ΓΡΑΦΙΚΕ ΣΥΝΕΧΨΜΕΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟΤΗΣ ΜΥΝΗΜΑ ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΑΟΛΙΑ ΤΑ ΚΟΥΜΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΠΑΤΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΗ,ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΦΥΓΩ ΟΜΟΣ ΤΩΡΑ ,,,,,,,,,,ΚΑΛΗΜΕΡΡΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΄,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 12:28:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

KΩΣΤΑ ΜΟΥ

CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 12:35:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
PRET ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΓΡΑΨΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΝΤΕΡ ΚΑΙ ΓΡΑΦΙΚΕ ΣΥΝΕΧΨΜΕΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟΤΗΣ ΜΥΝΗΜΑ ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΑΟΛΙΑ ΤΑ ΚΟΥΜΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΠΑΤΟΥΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΗ,ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΦΥΓΩ ΟΜΟΣ ΤΩΡΑ ,,,,,,,,,,

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ ΘΑ ΤΗ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΕΓΩ..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 12:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΕΛΟΥΣ pandi KAI OXI TOY MEΛΟΥΣ CHARMED3

quote:
γεια σας..!!!!! pandi πρωτον δεν ειχα χρονο να τα διαβασω,δευτερον εχεις μια εμμονη μαζι μου ή μου φενεται..??? τριτον ενω εσυ ειχες χρονο να τα διαβασεις παλι σε μ'ενα αναφερθηκες για το χτυπημα του dr..!!!! κ τεταρτον ευχαριστω για την ευχη να τα παω καλα στις εξετασεις..!! charmed μου επειδη εισαι καλο παιδι σου αξιζουν πολλα κ οχι απλα ενα ταξιδι,ευτυχως δεν εχω σπασει ποτε κατι πανω μου αλλα εχω κανει ραματα στο χερι κοντα στο μεγαλο δαχτυλο του χεριου κ το επαθα με τζαμι οταν ολος τυχεος μπηκε το χερι μου με μπουνια μεσα απο το παραθυρο στο εξοχικο μας την στιγμη που προσπαθουσα να ανοιξω το παραθυροφυλο απ'εξω κ δεν ανοιγε με τπτ κ οταν ανοιξε επαθα αυτο που επαθα κ παρα λιγο να μου εκοβε αρτηρια κ να εμπαινα χειρουργιο..αυτα για τα χτυπηματα..!!!!! οσο για τον φιλο μας τον κωστα ειναι μια χαρα παιδι,κ οπως λεει αυτα ειναι γουστα,σε καποια μπορει να αρεσει κ σε καποια οχι..!! καλη μας επιτυχια αυριο λοιπον γιατι απ'οτι βλεπω μεχρι κ τις ιδιες μερες γραφουμε..!!! dr.περαστικα,εμ! με την μουσικη που ακους τι περιμενες να παθεις εκει βρε,αφου χτυπιουνται πανω κατω..!! μπορει κ να μπερδεψε τα μοντελα ξερω εγω,τι να πω..???!!!! κ ψαχνει κατι να μου την πει κ δεν ειναι καθολου η ιδεα μου,σωστα παιδια,μηπως να αρχισω τα παλια..??? ξερετε εσεις τι εννοω..!!!! βρε predi βρε predi γιατι δεν μιλας με κανεναν στο fcb..?? απλα το εχεις ετσι για να το'χεις..??? δεν εχεις φιλους σου απ'τα μεροι σου να τα λετε..?? ασε που σου εχω στειλει αιτηματα για παιχνιδια που παιζω κ δεν τα εχεις δεχτει,ντροπη σου,ν-τ-ρ-ο-π-η σ-ο-υ . . . !!! πλακιτσα..!!!! αλλα μπες να τα δεχτεις βρε συ..!!!! κ επειδη παιζει να κοιμαστε τετοια ωρα charmed,predi,dr..σας στελνω φιλαρακια μου μια ομορφη καληνυχταααααααααα..!!!

΄ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΧΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ ,ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΝΩΣΗ ΑΠΟ ΛΑΠΤΟΠ,,ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΑΝΩ Σ'ΑΥΤΟ,,,

ΓΙΝΟΝΤΕ ΚΑΙ ΛΑΘΗ ΠΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ,ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ,ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΜΟΝΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ, ,ΕΙΜΕ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ,ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ,ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΕ ΚΑΛΑ ΓΡΑΠΤΑ ,ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ,ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 12:56:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ quote

[quote]...ΜΝΜ..[/quote]

ΓΙΑ ΝΑ ΞΡΑΨΕΙΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ

[orange]..ΜΝΜ.. [/orange]

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 13:35:19  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
και κυλια δασκαλα...


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 15:22:22  Εμφάνιση Προφίλ
Λοιπόν, επειδή έχω βαρεθεί να το ακούω
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ
ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ
ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,
ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

Συγκερκιμένα έχω ξυπνήσει απ' της 7 μπορεί κ απ' τις 6 σήμερα.
Ευχαριστώ για τα περαστικά.
Όχι δεν έχω κάνει ποτέ ράματα...
Να ένα βιντεο απ' το λάιβ
Μπορεί να είμαι κ εγώ ακεί κάπου
15:25:14Lamb of God LIVE GREECE

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 04/06/2010 15:29:36

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 04/06/2010 15:30:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 17:11:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Λοιπόν, επειδή έχω βαρεθεί να το ακούω
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ
ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ
ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,
ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

Συγκερκιμένα έχω ξυπνήσει απ' της 7 μπορεί κ απ' τις 6 σήμερα.
Ευχαριστώ για τα περαστικά.
Όχι δεν έχω κάνει ποτέ ράματα...
Να ένα βιντεο απ' το λάιβ
Μπορεί να είμαι κ εγώ ακεί κάπου
15:25:14Lamb of God LIVE GREECE

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 04/06/2010 15:29:36

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 04/06/2010 15:30:17



ηρεμησε φιλε μου... δεν χρειαζεται να θυμωνεις... απλα δειχνουν το ενδιαφερον τους για σενα


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 18:08:38  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
οι υπολοιποι ειναι καλα?
ξεκουραζονται?



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 19:24:23  Εμφάνιση Προφίλ
Δε νευρίασα απλά είναι λίγο σπαστικό.
Παρασκευή απόγεμα είναι ίσως βγήκανε(και καλά θα κάνανε) και γω θα βγω για λίγοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 20:22:16  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλη διασκεδαση φιλε μου!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 20:41:13  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλη συνεχεια στους υπολοιπους... θα "περασω" για καμια βολτιτσα αργοτερα να σας δω....



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 00:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ, ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝΕΙΣ...
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 01:00:17  Εμφάνιση Προφίλ
Ευχαριστώ!
Καληνύχτα σε όλους σας!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 02:50:14  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ CHARMED3 KANΩ ΔΩΚΙΜΗ
ΡREDATOR 31 ΒΑΘΜΟΥΣ ΕΚΕΙ ,ΕΔΩ ΕΡΙΞΕ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΖΕΣΤΟΥΛΑ DR ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ,ΓΝΩΜΕΣ ΑΚΟΥ,Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΙΚΗΣΟΥ,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥΕSSTELA ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΣΕ Η ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗXANDER ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΕ ΝΑ ΠΕΤΗΧΗΣ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ ΚΑΛΩ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΩΛΟΥΣ ΘΑ ΧΑΝΩΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ,ΤΟ ΒΡΑΔΥ Θ'ΑΜΕ ΕΔΩ """"""""""ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ""""""ΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘ'ΕΝΑ ΣΑΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 03:01:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
γεια σας..!!!! καλα ειπα εγω οτι με αυτη την μουσικη χτυπιουνται σαν τρελοι πανω κατω,γι'αυτο εφαγες κ την βαρβατη αγκωνια..!!!! εμ! τι το ηθελες κ πηγες,αλλα το ανοιγμα που εκαναν κ το ντου συγχρονως στην μεση του χωρου ηταν γαματοοοοοοο..!! αλλα μονο αυτο γιατι η φωνη του τραγουδιστη ειναι να κουβαλας 6χιλιαδες σκορδα κ σταυρους..!! τωρα ομως dr. θα κοιμασαι..!! χαχαχαχαχα..!! εχουμε νευρακια σημερα..??? εεεεεεε..??? για να χαλαρωνουμε λιγο,ακου εκει ειναι σπαστικο που ρωταμε αν κοιμαται..μωρε τι μας λες..!!!! :-p :-p pandi ολα κομπλε δεν τρεχει κατι..!!! το καταλαβα οτι μπερδεψες το δικο σου μνμ με το δικο μου,το ειχα κανει κ εγω αυτο δυστηχως..!! predi,predi,predi συγχωρεμενος που δεν μπαινεις στο fcb κ που δεν εχεις δεχτει ακομα τα αιτηματα των παιχνιδιων..αλλα κ παλι ν-τ-ρ-ο-π-η σ-ο-υ..!!!! :-p :-p charmed μου σορυ που δεν επεσε αυτο το μαθημα,σημερα εγραψα κοιν.πολιτ.αγωγη κ την δευτερα γραφω βιολογια..!!!!! παιδια εχει ενα mortal kompat τωρα ολα τα λεφταααααααααα..πολυ ξυλο μιλαμε,αλλα το tru blood ειναι το αγαπημενο μου..δεν το χανω ουτε στιγμη..!!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 03:02:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

quote:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ CHARMED3 KANΩ ΔΩΚΙΜΗ
ΡREDATOR 31 ΒΑΘΜΟΥΣ ΕΚΕΙ ,ΕΔΩ ΕΡΙΞΕ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΖΕΣΤΟΥΛΑ DR ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ,ΓΝΩΜΕΣ ΑΚΟΥ,Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΙΚΗΣΟΥ,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥΕSSTELA ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΣΕ Η ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗXANDER ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΕ ΝΑ ΠΕΤΗΧΗΣ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ ΚΑΛΩ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΩΛΟΥΣ ΘΑ ΧΑΝΩΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ,ΤΟ ΒΡΑΔΥ Θ'ΑΜΕ ΕΔΩ """"""""""ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ""""""ΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘ'ΕΝΑ ΣΑΣ



βρε pandi μονο εμεις μενουμε εως αργα..?? μπραβοοοοοοοοο μας..!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 08:24:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....
ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΡΟΣΙΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΠΩΣ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 08:28:42  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR

quote:


βρε pandi μονο εμεις μενουμε εως αργα..?? μπραβοοοοοοοοο μας..!!!!

DARK HUNTER..!!!!




ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑ 10-13 ΩΡΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 09:04:17  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
predi,predi,predi συγχωρεμενος που δεν μπαινεις στο fcb κ που δεν εχεις δεχτει ακομα τα αιτηματα των παιχνιδιων..αλλα κ παλι ν-τ-ρ-ο-π-η σ-ο-υ..!!!!


εισαι σιγουρη οτι μου εστειλες κατι? γιατι δεν εχω καμια αιτηση!!!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 09:38:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
θα ξυπνησουμε σημερα?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 10:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
βρε pandi μονο εμεις μενουμε εως αργα..?? μπραβοοοοοοοοο μας..!!!!


δεν βλεπω να ξυπνατε νωρις ομως....


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 11:29:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
γεια σας..!!!! καλα ειπα εγω οτι με αυτη την μουσικη χτυπιουνται σαν τρελοι πανω κατω,γι'αυτο εφαγες κ την βαρβατη αγκωνια..!!!! εμ! τι το ηθελες κ πηγες,αλλα το ανοιγμα που εκαναν κ το ντου συγχρονως στην μεση του χωρου ηταν γαματοοοοοοο..!! αλλα μονο αυτο γιατι η φωνη του τραγουδιστη ειναι να κουβαλας 6χιλιαδες σκορδα κ σταυρους..!! τωρα ομως dr. θα κοιμασαι..!! χαχαχαχαχα..!! εχουμε νευρακια σημερα..??? εεεεεεε..??? για να χαλαρωνουμε λιγο,ακου εκει ειναι σπαστικο που ρωταμε αν κοιμαται..μωρε τι μας λες..!!!!

Εμ.. μα αυτή είναι η ουσία να πας για να χτυπηθείς!..Όχι όμως για να φας αγκωνιά στο σαγόνι κ να κοψείς τη γλώσσα σου! Ναι όντως είναι για σκόρδα η φωνή του, πολύ εκτονωτική..
Πάντως δε ξέρω τι φταίει και δε πολυ μπαίνω πια σε Μος Πιτς(τους χωρους που ανοίγουν στο πλήθος και μέσα στους οποίους πλακώνονται)
είτε έχω γίνει λαπάς(διόλου απίθανο) και εκπολιτίστικα απ' τόν πολύ εσωτερισμό, την έλλειψη μπρουτάλ διάθεσης, και τον φόβο της σωματικής μου ακεραιότητας, είτε πρέπει να αποδεχτώ ότι μέχρι να πάρω 10 κιλά παραπάνω καλό θα ήταν να μη το σκέφτομαι καν για μος Πιτς σε μπρουτάλ συγκροτήματα. Εδώ που τα λέμε δηλαδή απο τις άπειρες συναυλίες που έχω πάει μόνο σε μία τα έσπασα όλα που λέμε. Σε όλες τις μετέπειτα ήταν ψιλοχαλαρά. Αλλά και σε εκείνη τη συναυλία είχα βγει μισός έξω. Η μέση μου είχε κουραστεί τόσο που δε μπορούσα να σταθώ και με κρατούσαν οι άλλοι, η μύτη μου είχε ανοίξει(αν και το πρόσεξα στο σπίτι αυτό), και είχα και ένα καρούμπαλο και φυσικά δεν μου είχαν μείνει φωνητικές χορδές. Απ' ότι φαίνεται όσο περνάει ο καιρός τόσο μειώνονται οι αντοχές μου. Τελευταία ακόμα και μπάσκετ να παίξω κουράζομαι γρήγορα και κοντεύω να πάθω πώς το λένε, θερμό επεισόδιο(?)(αύξηση θερμοκρασίας του εγκεφάλου). Επομένως, μήμπως κάτι δεν πάει καλά;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 11:45:47  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
να χτυπηθεις, δεν λεω... αλλα οχι και στη κυριολεξια


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 13:28:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
να χτυπηθεις, δεν λεω... αλλα οχι και στη κυριολεξια
ΟΤΑΝ ΕΙΣΕ ΑΝΤΡΑΑΑΑΑΑΑΣ ΧΤΥΠΙΕΣΕ ΜΕΧΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑ'Ι' ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ,ΨΥΧΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΡΙΧΝΗ,ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΡΟΝΤΟΥΛΕΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 13:32:45  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΛΗ ΦΕΥΓΩ ΠΡΕΤ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΞΥΠΝΑΩ ΣΤΗΣ 11 ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΠΗΓΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΒΡΗΣΚΩΜΕ ΣΤΗΣ 9 ΣΕ ΚΑΠΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ,ΔΗΚΑΣΤΗΡΙΟ ,1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΔΥΜΗΝΟ,,,,,,,ΧΕΡΕΤΟ ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 14:25:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
χαντερ περιμενω να μου πεισ τι επεσε Κ.Π.Α(ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ)
ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΟΤΑΝ ΓΡΑΨΕΙΣ

ΘΥΜΗΣΟΥ ΚΑΜΟΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΡΑΨΩ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 18:25:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 20:44:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
αυτα ειναι!!!!!!

CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/06/2010, 20:49:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1396484
Maintained by Digital Alchemy