ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 20:56:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΜΙΚΡΟ?

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!
ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 20:59:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Γιατί να πηγαίνει φροντιστήριο καλοκαιριάτικα; 1η λυκείου θα πάει το παιδί τώρα, είναι μικό ακόμα

MOΛΙΣ ΤΩΡΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ..
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ..

ΕΣΥ ΠΟΤE ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 21:00:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ... ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛΑΔΗ.



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 21:02:19  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Γιατί να πηγαίνει φροντιστήριο καλοκαιριάτικα; 1η λυκείου θα πάει το παιδί τώρα, είναι μικό ακόμα



ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ, ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ.


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 21:03:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ... ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛΑΔΗ.


ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 21:08:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ, ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ.



NAI..AΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ..ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ..

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΛΕΠΕΙΣ..(ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΑΛΙ..)

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 21:09:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΤΥΧΙΕΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 21:11:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΤΥΧΙΕΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 21:32:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
MOΛΙΣ ΤΩΡΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ..
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ..

ΕΣΥ ΠΟΤE ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ?



Εγώ έκανα τον χειμώνα στη τρίτη γυμνασίου κ 1η λυκείου. Ήταν ψιλοάσκοπο αλλα τουλάχιστον ήταν φτηνό. Εγώ τότε δε διάβαζα καθόλου και για αυτό με έβαλε η μάνα μου. Πήγα επίσης το καλοκαίρι πριν την τρίτη λυκείου καθώς και στη διάρκεια όπως κάνουν όλοι...
quote:
ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ, ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ.
Ναι είναι μόδα τώρα...
quote:
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΤΥΧΙΕΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
Εγώ τελευταία είχα πολλές ατυχίες και πολλά τυχερά, κάποια απ' τα οποία μάλιστα προέκυψαν απ' τις ατυχίες(!?).. επομένως κάθε εμπόδιο για καλό.. Η εμπειρία μετράει.

Παρεμπιπτώντως χτες πήγα για πρώτη φορά schoolwave. Είπα ότι αφού πάω σε τόσες συναυλίες, δε λέει να μην στηρίξω μια φορά και την ελληνική σκηνή. Πέτυχα και διάφορους γνωστούς εκεί ένας απ' τους οποίους ήταν και στο προσωπικό(εθελοντής). Ψιλοβαρέθηκα αν και δεν ήταν άσχημο το σόου. Βγάζει καλό πράγμα η Ελλάδα. Αλλά έφυγα νωρίτερα με τη παρέα και τσιμπήσαμε κάτι στα έβερεστ σύνταγματος πριν γυρίσουμε σπίτια μας. Για κάποιο λόγο ψιλοξενέρωσα πάντως. Μάλλον εφταίγε εν μέρει η παρέα. Αν και ήταν αρκετά ομοιογενές το μείγμα.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 03/07/2010 21:39:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 21:39:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Ναι είναι μόδα τώρα...

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

quote:
Μάλλον εφταίγε εν μέρει η παρέα. Αν και ήταν αρκετά ομοιογενές το μείγμα.

ΜΑΛΛΟΝ Η ΠΑΡΕΑ ΕΦΤΑΙΓΕ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 21:42:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Εγώ τελευταία είχα πολλές ατυχίες και πολλά τυχερά, κάποια απ' τα οποία μάλιστα προέκυψαν απ' τις ατυχίες(!?).. επομένως κάθε εμπόδιο για καλό.. Η εμπειρία μετράει.

DR ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΣΟΦΟΣ ...
ΜΗPVS ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ?

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΤΥΧΕΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΤΥΧΙΕΣ
ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 03/07/2010 21:43:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 22:34:20  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΛΗΝΗ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2010, 23:26:25  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
DR ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΣΟΦΟΣ ...
ΜΗPVS ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ?
Ναιμ.. κοίτα, γενικά το βράδυ ευνοεί περισσότερο τις εσωτερικές(και διανοητικές) ασχολίες.
Τώρα το κατα πόσο σοφός ή όχι φαινομαι δεν εξαρτάται μόνο απο την ώρα της μέρας, αλλά και απο το φόρουμ στο οποίο γράφω, και τα άτομα τα οποία συναναστρέφομαι, και τις σκοπιμότητες όταν τυχόν υπάρχουν τέτοιες, και απο την ποιότητα(και το θέμα) της συζήτησης.
Το πρωί συνήθως βρίσκομαι σε φρενήτιδα μιας και είναι πολυάσχολη περίοδος της μέρας για μένα και ειδικά αυτό το καιρό. Το βράδυ, όταν είμαι σπίτι, συνήθως ησυχάζω λίγο.
Τώρα, την ώρα συνάντησης δεν τη καθορίζω εγώ, καθώς εγώ είμαι σχεδόν πάντα μέσα στο ίντερνετ οπότε μου είναι πολύ εύκολο να κάνω ένα ριφρές στα πεταχτά ακόμα και αν πρέπει να ασχοληθώ με πολλά πράγματα ταυτόχρονα. Αν τώρα όπως εγώ μπορείς και εσύ να έχεις ευέλικτες ώρες then good for you...

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 03/07/2010 23:27:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2010, 02:13:49  Εμφάνιση Προφίλ
PREDATOR
quote:
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΤΥΧΙΕΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

ΥΠΟΝΟΝΗ ΠΡΕΤ ,ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΧΩ 10 ΧΡΟΝΑΚΙΑ ,ΒΡΑΒΕΙΟ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ,ΜΩΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΓΩΝΤΕ ΕΔΩ.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2010, 02:21:06  Εμφάνιση Προφίλ
CHARMED Η ΑΝΥΨΙΑ ΜΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΘΑΛΑΣΣΙ ΝΥΦΙΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ,ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟ ΧΟΡΕΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΜΟΥ .ΧΑ ΕΣΥΣ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΟΥ ΣΤΗΛΑΤΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΜΟΥΣΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2010, 02:23:04  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΠΤΩΜΑ ΕΙΜΑΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2010, 11:20:48  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2010, 13:19:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=hMo9vNVkPOs
http://www.youtube.com/watch?v=OgULq1yCz70
http://www.youtube.com/watch?v=i5vL8lgNEBA



NOVUS ORDO SECLORUM

Edited by - PREDATOR on 04/07/2010 13:20:19Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2010, 15:22:37  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΩΡΑΙΑ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ... ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2010, 18:10:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
CHARMED Η ΑΝΥΨΙΑ ΜΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΘΑΛΑΣΣΙ ΝΥΦΙΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ,ΠΑΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟ ΧΟΡΕΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΜΟΥ .ΧΑ ΕΣΥΣ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΟΥ ΣΤΗΛΑΤΕ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΜΟΥΣΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΔΝ ΕΙΝΑΙ Τ ΒΥΦΙΚΟ Τ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ΔΝ ΕΧΩ ΓΑΜΠΡΟ...ΧΑΧΧΑΧΑ!!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2010, 19:07:04  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ... ΒΙΑΖΕΣΑΙ?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2010, 19:44:49  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΣΣΣ... ΗΣΥΧΙΑ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 08:24:32  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 09:07:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
να αρχισω να ανησυχω?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 10:54:37  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
που ειστε εσεις?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 11:13:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ... ΒΙΑΖΕΣΑΙ?

xaxaxaxa!!! TEΛΕΙΑ!

quote:
που ειστε εσεις?

ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΔΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 11:32:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥ COOL ΚΟΜΜΑΤΙ
ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΣΤΗΝ PANDI ΝΑ ΤΟ ΧΟΡΕΨΕΙ ΚΙΟΛΑΣ..

http://www.youtube.com/watch?v=lgnZ1l31phY

ΔΡ ΑΥΤΟ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ???

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 12:30:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
καλημεραααααααααααααααααα φιλοι μου καλοι..!!!!!! λοιπον εχω φοβερα νεα,περασααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...το πηρα το κωλοχαρτοοοοοοοοοοοοοοοο επιτελους..!!!!! γιου χουουουουουου..λοιπον επειδη ψιλο διαβασα τι λεγατε για τις γυναικες κ επειδη φιλε μου dr.τα ειχαμε ξανα συζητησει αυτα στο παρελθον βλεπω οτι ακομα μυαλο δεν εβαλες γι'αυτο το θεμα,την γυναικα δεν προκειται κανεις να τις μαθει κ αν νομιζει καποιος οτι την μαθαινει βρισκεται παντα προ εκπληξεως γιατι εμεις σας δινουμε το περιθωριο μεχρι που θα μας γνωριζετε κ επειδη εισαστε εκμεταλευτες προς αυτο το θεμα γι'αυτο κ δεν προκειται κ ποτε να μας μαθετε..αυτο να το ακουν κ τα παλικαρια που μιλουσαν περι του θεματος,κ οπως εχω ξανα πει εσεις ειστε οι υποκριτες κ οι ψευτες κ οι ολοκληροι μυθιστορυματα παραμυθαδες,κ επειδη ακριβως δεν μας αρεσει που ειστε ετσι γι'αυτο κ σας φερομαστε οπως σας φερομαστε κ η ειρωνια σε ολο αυτο ξερετε πια ειναι..?? οτι καθε φορα στην προσπαθεια σας να μας κατακρινεται πεφτεται στην παγιδα κ δειχνεται κ αποδεικνιεται περιτρανα οτι η γνωμη μας για εσας ειναι σωστη,οποτε να μην τα ξανα λεμε..τεσπα..τι αλλα εσυ πως περνας γενικα..?? charmed μου γλυκια τι κανεις..?? κριμα που δεν ημουν τοτε μεσα να αρχισουμε ολοες μαζι κ να μην ξερουν απο που να φυγουν,αλλα τεσπα..με το σχολειο ενταξει..?? πως τα πηγες..?? predi φιλε μου θα μπεις ποτεεεεεεεε στο fcb..?? χαχααχαχα..τι λεει ολα καλα..?? συλλυπητηρια κ απο μ'ενα κ ας φενεται στερεοτυπο για καποιους αλλα πρεπει να κραταμε κ κανενα γιατι εχουμε χασει καθε αισθηση ανθρωπιας κ σεβασμου πια..pandi κουκλιτσα μου τι λεει ολα καλα..?? με τις μηχανες φορτωσες ε..??? αχαχαχαχα..ενταξει κ εμενα μου αρεσουν οι μηχανες περισσοτερο απο το αμαξι αλλα ειναι πιο ασφαλης το αυτοκινητο..πολλες φορες πηγα να βρεθω στο τριτο συννεφακι αριστερα αλλα εχω τρελα με το μηχανακιιιιιιιιιιιι...!!!! αααααααααχ..!!! α! κ με το θεμα με τις γυναικες που ελεγαν φαντασου λενε οτι εμεις οι γυναικες ντυνομαστε κ φτιαχνωμαστε για αυτους κατι που δεν υσχιει ενω εκεινοι το αμαξι κ το μηχανακι που περνουν ειναι για να ριξουν καμμια γκομενα κ να δειχτουν στους φιλους τους ποιος εχει το καλυτερο απο εκει να φανταστεις ποοοοοσο μυαλο εχουν..εγω θα προτιμουσα καποιον χωρις μεταφωρικο μεσο παρα καποιον που σκεφτεται κατα αυτον τον τροπο..!!! αλλα αν πανε κ βρισκουν αυτες που κοιτανε πως να βολευτουν δεν τους φταιμε οι υπολοιπες..!!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 12:37:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
HUNTER ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ!!!

ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΡΕ ΣΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 13:00:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

HUNTER ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ!!!

ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΡΕ ΣΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

CHARMED


χαχαχαχαχαχαχα..κ εγω σε παω πολυ κουκλιτσα μουουουουουου..!!!! ειδα οτι κ εσυ περασες,συγχαρητηριααααααααα,οτι καλυτερο σου ευχομαι..!! τι αλλα..?? τα νεα σου..??

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1240234
Maintained by Digital Alchemy