ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 11:33:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
τωρα τι αλλο μαθημα δινεις?

TH DEYTERA ΔΙΝΩ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ...
ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΒAΣΩ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ, ΝΑ ΠΑΡΩ 20 ΧΕΧΕ!!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 11:36:17  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=EMx5t51AfIY&NR=1


αντε και το τραγουδακι... μ' αρεσει παρα πολυ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 11:41:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
EINAI ΛΙΓΟ ΠΑΛΙΟ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 11:45:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
DN ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΩΣΤΑ ΣΟΥ ΠΕΦΤΩ ΛΙΓΟ ΚΟΝΤΗ Ε?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 11:51:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
δεν κοιταω τα υψη... δεν μ' ενοχλουν... εκτος αν εσυ εχεις υψοφοβια


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 11:52:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

EINAI ΛΙΓΟ ΠΑΛΙΟ..

CHARMED


παλιο παλιο... αλλα γμτ!!!! και ειναι και αρκετα καλοκαιρινο!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 11:54:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
OXI....

TSEKARE AYTO S'ARESEI?
http://www.youtube.com/watch?v=sMy1yzTQE3M

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 11/06/2010 11:54:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 11:55:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
παλιο παλιο... αλλα γμτ!!!! και ειναι και αρκετα καλοκαιρινο!



ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 11:58:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
οχι δεν παιζω καποιο οργανο... ουτε τραγουδαω... απλα μ' αρεσει να ζωγραφιζω (τοπια κυριως)


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 12:00:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
προτιμω αυτο (οτι εχει σχεση με βιολι γενικοτερα αυτου του ειδους)


http://www.youtube.com/watch?v=VTqlLKBKFhg


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 12:02:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΞΕΔΙΠΛΩΝΕΙΣ ΤΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΣΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!

ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙΣ ΩΡΑΙΑ?
H' ΠΑΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ


CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 12:05:21  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

ΞΕΔΙΠΛΩΝΕΙΣ ΤΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΣΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!

ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙΣ ΩΡΑΙΑ?
H' ΠΑΙΔΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ


CHARMED


οι φιλοι και γνωστοι μου λενε οτι ζωγραφιζω ωραια... τωρα εγω δεν μπορω να κρινω κατι που ο αλλος το βλεπει με τη δικη του αντιληψη


αν και εχω και καποια χρονια να ασχοληθω μ' αυτο, το "κατεχω" παντως σε καποιο βαθμο...



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 12:14:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΩΡΑΙΑ!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ!!!!
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 12:14:48  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλο μεσημερι και καλη συνεχεια στο διαβασμα


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 12:18:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΘΑ ΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΩ....

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

CHARNEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 12:47:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
δεν εχεις προβλημα εσυ... μια χαρα θα τα πας και στα Μαθηματικα


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 16:36:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλησπερα σας παιδια


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 17:28:32  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ

CONDEMNED ...



Πήγα να το γράψω με συντομογραφία μικρούλα μου, δηλαδή βγάζοντας τα φωνήεντα. Το παθαίνω κ στα ελληνικά αυτό. Συνηθεια απο τα ΣΜΣ.

Και εγώ ζωγράφιζα κάποτε.. κάτι ζωγραφιές που είχα κάνει μάλιστα λίγο πιο μικρός απ' την CHARMED τις σκάναρα προσφατα για να μη χαθούνε και τις έχω ασφαλείς στο pc.

quote:
οι νεες γενειες βγαινουν οντως πιο ψηλες!

αλλα εγω για την ταξη μου ημουν μεσαιος (ειχαμε και πιο ψηλα παιδια... ενας συμμαθητης μου ειχε 1,95!!!)


Και εγώ είχα έναν τόσο ψηλό! Και στη 3η γυμ. κάπου εκεί ήμουνα 1,70 ας πούμε, Αλλά δεν ψήλωσα εξαιρετικά περισσότερο στα επόμενα χρόνια, αν και εντάξει, σχετικό είναι αυτό.
quote:
μια φορα που το ειδα (παλιοτερα) μου την βιδωσα και αρχισα να παιζω εγω ποδοσφαιρο, εχοντας για μπαλα τα κ...λοπαιδα

ΈΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ! Και εγώ αν και προσπαθώ να συμπαθήσω τα μικρά.. κάτι τέτοια που κάνουν σε συνδυασμό που έρχονται και χτυπάνε τις κούνιες(αντί να κάνουνε) πίσω απ' το σπίτι μου όταν προσπαθώ να κοιμηθώ... μου 'ρχεται να τα πνίξω. Τα γατάκια, τα σκυλάκια, και τα έντομα ακόμη τα προσέχω όσο μπορώ. Ακόμα και τις κατσαρίδες τις λυπάμαι. Μικρός τις έπιανα βέβαια. Αλλά μετά μου κόλλησαν το frenzy οι μεγάλοι. Εγώ μέχρι τότε τις θεωρούσα πλάσματα του θεού σαν τα σκαθάρια, τις ακρίδες και τα μυρμήγκια. Έπρεπε να υπάρχει και κατσαριδοφάρμακο για τους ασυνείδητους ανθρώπους. θα το αγόραζα πρώτος.
quote:
XAXAXAXA!!!!!
ΓΕΛΑΩ ΚΑΜΟΙΑ ΩΡΑ....ΧΑΧΑ
Δεν είναι αστείο ρε... Το καμιά γράφεται με "ι" νομίζω.. πάντως ακούω κ για πολλές αναβαθμολογήσεις και άλλα τέτοια... και βάλανε και δύσκολα θέματα γιατί λέει καταργήθηκε η βάση του 10... και όλοι χαρήκανε για αυτό βέβαια. Τι θα κάνει ο μαθητής με τον περιορσιμό της βάσης του 10 οεο;
Αφού.. προετοιμάζεσαι να γράψεις πανελλήνιες και ξεσκίζεσαι ένα χρόνο με φροντιστήρια και τρέξιμο.. μετά όμως δεν πετυχαίνεις το 10 στο οποίο.. στόχευες!..για να μπεις!
αλλά γράφεις Μ.Ο. οκτώ ας πούμε..
και τελικά δε παιρνάς στη σχολή που.. εμ.. τόσο ήθελες, για τόσο λίγο..! Δηλαδή... τρομερή αδικία η βάση του 10...
Ρε δε πάνε καλά οι άνθρωποι. Και όλα αυτά για τα δυσλεκτικά της επαρχίας που γράφουν "εγο" με όμικρον.
Εντάξει είπαμε να δυσκολέψουν λίγο τα θέματα να μη μπαίνει και η κουτσή Μαρία. Αλλά 70% αναβαθμολόγηση στην έκθεση. Έλεος. Είναι η πρώτη απο τις πολλές γενιές μαθητών που θα ακολουθήσουν και που θα βαθμολογούνται στο "περίπου"..
Εύγε..
quote:
DN ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΩΣΤΑ ΣΟΥ ΠΕΦΤΩ ΛΙΓΟ ΚΟΝΤΗ Ε?
Ε τα περισσότερα κορίτσια κοντά είστε βασικά.. Εμένα μαρέσει γιατί σας κάνει χαριτωμένες, αλλά ένα ύψος 1.70-1.75 δε με χαλάει κιόλας. Να μη πιάνεται η πλάτη σου για ένα πεταχτό να πούμε.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 11/06/2010 17:42:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 17:37:03  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
πάντως ακούω κ για πολλές αναβαθμολογήσεις και άλλα τέτοια... και βάλανε και δύσκολα θέματα γιατί λέει καταργήθηκε η βάση του 10... και όλοι χαρήκανε για αυτό βέβαια.. αφού ρε φίλε.. προετοιμάζεσαι να γράψεις πανελλήνιες και ξεσκίζεσαι ένα χρόνο με φροντιστήρια και τρέξιμο.. και μετά δεν πετυχαίνεις το 10 στο οποίο.. στόχευες για να μπεις,
αλλά γράφεις Μ.Ο. οκτώ
και τελικά δε παιρνάς για τόσο λίγο..! Δηλαδή... τρομερή αδικία... Ρε δε πάνε καλά οι άνθρωποι. Και όλα αυτά για τα δυσλεκτικά της επαρχίας που γράφουν "εγο" με όμικρον.
Εντάξει είπαμε να δυσκολέψουν λίγο τα θέματα να μη μπαίναι και η κουτσή Μαρία. Αλλά 70% αναβαθμολόγηση στην έκθεση. Έλεος. Είναι η πορώτη απο τις πολλές γενιές μαθητών που θα ακολουθήσουν και που θα βαθμολογούνται στο "περίπου"..
Εύγε..


πανε να το ξανακανουνε σαν το Συστημα με τις Δεσμες παντως...


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 17:39:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
Ε τα περισσότερα κορίτσια κοντά είστε βασικά.. Εμένα μαρέσει γιατί σας κάνει χαριτωμένες, αλλά ένα ύψος 1.70-1.75 δε με χαλάει κιόλας. Να μη πιάνεται η πλάτη σου για ένα πεταχτό να πούμε


μην το λες... βγες λιγο στη γυρα να δεις... εχει αρκετα ψηλα κοριτσια!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 17:55:26  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Σας χαιρετω προσωρινα... παω για το σπιτακι


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 18:02:51  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=LOJP8KbCR68
http://www.youtube.com/watch?v=06_ZYgmI-pQ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 18:04:49  Εμφάνιση Προφίλ
Predy μη γράφεις συνέχεια νέα μηνύματα πλιζ..! Κάνε απλά edit τα παλια..! Ναι υπάρχουν ψηλές δεν λέω όχι, αλλα συγκρητικά με τους άνδρες... εντάξει...
Και ένα ωραίο κολπάκι.. αν δεν θες να έχει το μήνυμα σου 100 edit απο κάτω, να διαγράφεις κάθε φορά το τελευταίο edit που έχει το μήνυμα(ή και όλα μαζί όταν έχεις τελειώσει 100% το εντιτινκ)

Προσωπικά γράφω νέο μήνυμα μόνο αν δεν γίνεται να συνεννοηθώ κάνοντας έντιτ στα προηγούμενα.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 11/06/2010 18:13:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 18:05:42  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=9IbeDI8cXjE
http://www.youtube.com/watch?v=RseS3qE3uuQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ET4-amvedcU&feature=related


NOVUS ORDO SECLORUM

Edited by - PREDATOR on 11/06/2010 18:08:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 18:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Predy μη γράφεις συνέχεια νέα μηνύματα πλιζ..! Κάνε απλά edit τα παλια..! Ναι υπάρχουν ψηλές δεν λέω όχι, αλλα συγκρητικά με τους άνδρες... εντάξει...

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 11/06/2010 18:05:24


και ομως! εχω δει πολυ ψηλες γυναικες σχεδον στο υψος μου (περιπου στο 1,85+)


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2010, 22:06:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ... ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?
ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΕΧΕΙ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2010, 13:35:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΖΕΣΤΗ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2010, 21:26:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:

Πήγα να το γράψω με συντομογραφία μικρούλα μου, δηλαδή βγάζοντας τα φωνήεντα. Το παθαίνω κ στα ελληνικά αυτό. Συνηθεια απο τα ΣΜΣ.


xaxaxa!!ναι καλα αστα αυτα..

quote:
Και εγώ ζωγράφιζα κάποτε.. κάτι ζωγραφιές που είχα κάνει μάλιστα λίγο πιο μικρός απ' την CHARMED τις σκάναρα προσφατα για να μη χαθούνε και τις έχω ασφαλείς στο pc.

τι ζωγραφιες δηλ.?

quote:
Και εγώ είχα έναν τόσο ψηλό! Και στη 3η γυμ. κάπου εκεί ήμουνα 1,70 ας πούμε, Αλλά δεν ψήλωσα εξαιρετικά περισσότερο στα επόμενα χρόνια, αν και εντάξει, σχετικό είναι αυτό.


χαχαχα!! ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΩ..ΧΕΧΕ

quote:
Εγώ μέχρι τότε τις θεωρούσα πλάσματα του θεού σαν τα σκαθάρια, τις ακρίδες και τα μυρμήγκια. Έπρεπε να υπάρχει και κατσαριδοφάρμακο για τους ασυνείδητους ανθρώπους. θα το αγόραζα πρώτος.

ΕΙΠΑ ΡΕ..ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ..

quote:
Δεν είναι αστείο ρε... Το καμιά γράφεται με "ι" νομίζω..
ΝΑΙ ΜΕ Ι ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΛΕΟΝ ΝΑ
ΔΙΟΡΘΩΝΕΙΣ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ...
ΔΝ ΣΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΙΑ Μ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΝΕ ΤΑ ΜΙΑΤΙΑ ΜΑΣ
ΧΑΧΑΧΑ!!!

quote:
Ε τα περισσότερα κορίτσια κοντά είστε βασικά.. Εμένα μαρέσει γιατί σας κάνει χαριτωμένες, αλλά ένα ύψος 1.70-1.75 δε με χαλάει κιόλας.

ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΨΗΛΗ ΕΙΜΑΙ...
ΜΕΧΡΙ ΤΑ 20 ΘΑ ΧΩ ΠΑΕΙ 1.73 +..
ΠΕΣ ΚΩΣΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΝ ΕΙΜΑΙ???
ΑΝΤΕ ΜΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΩ ΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙΣ DR, ΑΝΤΕ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΤΩΡΑ..
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

quote:
μην το λες... βγες λιγο στη γυρα να δεις... εχει αρκετα ψηλα κοριτσια!

ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ
ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ
1.65 ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΟ 1.84 ΚΑΙ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ..
ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΕΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΕΣ
"ΔΝ ΘΑ ΞΑΝΑΦΑΩ ΓΙΑ 5 ΜΗΝΕΣ" ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΚΙΛΑ

quote:
Ναι υπάρχουν ψηλές δεν λέω όχι, αλλα συγκρητικά με τους άνδρες... εντάξει...

ΕΕΕΕ...ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ..

quote:
και ομως! εχω δει πολυ ψηλες γυναικες σχεδον στο υψος μου (περιπου στο 1,85+)

ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2010, 21:47:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
http://www.youtube.com/watch?v=NokXsSXc4tM&feature=related

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2010, 22:09:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
http://www.youtube.com/watch?v=a8bDV1VtG2w&feature=related

OYΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy