ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 10:20:36  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Θα σας πώ εγώ ποιανού ο κ$#%^&κος τα θέλει για να μάθετε μισοφόρια..

ΜΙΣΟΦΟΡΙΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ 5 ΑΝΡΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ,ΓΝΩΡΙΣΕΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΡΑΨΕ ΓΝΩΜΕΣ ,ΑΝΔΡΑΚΛΑ allzzaro KAI MHN TO ΣΥΝΕΧΙΖΗΣ ΓΙΑΤΗ ΚΑΝΗΣ ΔΕΝ ΕΘΗΞΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΙΣΟΥ,ΕΣΥ ΕΧΗΣ ΤΗΝ ΨΩΡΑ,ΠΑΘΟΣ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΩΝ ΠΟΥ ΚΙΝΗΣΕ,ΚΑΙ ΚΑΠΙΟΙ ΕΞΕΦΡΑΣΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΘΗ ,ΣΕΒΑΣΟΥ,ΚΑΙ ΠΑΡΤΟ ΑΛΙΩΣ ,,ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ -ΣΚΕΨΗΣ ΔΙΝΟΥΜΕ



Ενδιαφέρον..τι χρώμα μισοφόρι είσαι σύ πουλάκι μου..???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 11:05:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Γιατί μου το απαγορεύεις?
Δημοκρατία έχουμε οτι θέλουμε λέμε..
Δεν το κατάλαβα..

ΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΔΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΠΑΤΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ..

quote:
Ρε charmed3, μη μου στεναχωράς το γείτονα μου... Τον πικάραμε πολύ για το όχημα του και στεναχωρήθηκε... κρίμα είναι... Ο άντρας αγαπάει πολύ το όχημα του, δε θέλει να του το προσβάλλουν και να του το πειράζουν...

ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑ..
ΟΚ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΣ ΕΣΥ ΑΝΤΕ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!!

quote:
..CHARMED μου δεν ασχολούνται όλοι μαζί σου όταν γράφουν μηνύματα.

ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΜΩΣ?

quote:
ΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΙΑ ΕΠΙΤΑΓΟΥΛΑ ΕΙΣΕΠΡΑΞΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

ΜΗΝ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΑΥΤΑ ...ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΣΣΣΣΣΣ..

quote:
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΤΑ ΚΑΒΑΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΕ Η ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ,ΚΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΝΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΦΟΡΤΗΓΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ,ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΟΔΗΓΗΣΑ ΕΣΥ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ?ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗ ΟΔΗΓΗΣΑ ,ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΄Μ'ΑΡΕΣΗ,,,

Σ'ΑΓΑΠΩ ...ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ..ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΧΑΧΑ!!

quote:
ΕΜΗΣ ΠΟΥ Τ'ΑΧΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΑ ΤΣΙΓΓΟΥΝΕΥΩΜΑΣΤΕ ,ΑΣ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΠΙΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΘΑ ΓΕΙΝΟΥΝ? ΤΑ'Ι'ΖΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΔΑΝΕΙΟ,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΗΣ ΕΣΥ ,ΒΡΕ allzzaro ΜΗΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΝΑΣΗΣ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΕ ΝΑ ΞΟΔΕΥΕΣΕ ΑΣΚΟΠΑ,,

Α..ΡΕ PANDI ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ..ΧΑΧΑΧΑ

quote:
Πω, ρε παιδιά μην τον βαράτε τον κακομοίρη... Δε φτάνει που είναι μηχανόβιος είναι και μεγάλος άνθρωπος, τον έχετε κάνει χώμα..


ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

quote:
ΜΙΣΟΦΟΡΙΑ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ 5 ΑΝΡΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ,ΓΝΩΡΙΣΕΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΡΑΨΕ ΓΝΩΜΕΣ ,ΑΝΔΡΑΚΛΑ allzzaro KAI MHN TO ΣΥΝΕΧΙΖΗΣ ΓΙΑΤΗ ΚΑΝΗΣ ΔΕΝ ΕΘΗΞΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΙΣΟΥ,ΕΣΥ ΕΧΗΣ ΤΗΝ ΨΩΡΑ,ΠΑΘΟΣ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΩΝ ΠΟΥ ΚΙΝΗΣΕ,ΚΑΙ ΚΑΠΙΟΙ ΕΞΕΦΡΑΣΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΑΘΗ ,ΣΕΒΑΣΟΥ,ΚΑΙ ΠΑΡΤΟ ΑΛΙΩΣ ,,ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ -ΣΚΕΨΗΣ ΔΙΝΟΥΜΕ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ?

quote:
ΧΩΜΑ ΕΓΕΙΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΡΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΑΜΕ ΓΝΩΜΗ,ΠΩΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΕ ΔΕΝ ΠΕΖΗ ΡΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΗ ΠΟΣΟ ΕΙΝΕ ΟΙ ΑΛΟΙ,,,

PANDI MOYYYY!!!XEXE

quote:
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ Η CHARMED ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΗ


MIA XAΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 11:26:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Δεν σας απαντώ γιατί σήμερα έχω πέσει σε κατάθλιψη.
Θα σας τα σούρω οταν μου περάσει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 11:33:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Μού πέρασε..

Δεν θα σας σούρω άλλα μην πάθετε και τίποτα απο το κακό σας.
Ασε μην παρεξηγηθούμε κιόλας.

pandi

quote:
ΜΑΓΓΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΗΣ ΤΑ ΠΑΤΙΜΙΑ ΕΙΝΕ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 125 ΚΙΒΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ,ΧΩΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΔΥΚΗΚΛΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΤΙΝΗ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΕ 30 ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΩ ΑΠΟ ΤΟ 125 ΣΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Δεν μου λές ρε μάγκα έτσι για να μου φύγει η απορία..
Καταβάλεις ιδιαίτερη προσπάθεια να γράφεις έτσι και να μας βγάζεις τα μάτια.
Παρεπιπτόντως μπέμπα δεν έχω 125 κυβικά.. βάλε και ενα μηδενικό στο τέλος..

Edited by - allzzaro on 22/06/2010 11:37:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 13:06:05  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Μού πέρασε..

Δεν θα σας σούρω άλλα μην πάθετε και τίποτα απο το κακό σας.
Ασε μην παρεξηγηθούμε κιόλας.

pandi

quote:
ΜΑΓΓΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΗΣ ΤΑ ΠΑΤΙΜΙΑ ΕΙΝΕ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 125 ΚΙΒΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ,ΧΩΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΔΥΚΗΚΛΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΤΙΝΗ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΕ 30 ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΩ ΑΠΟ ΤΟ 125 ΣΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Δεν μου λές ρε μάγκα έτσι για να μου φύγει η απορία..
Καταβάλεις ιδιαίτερη προσπάθεια να γράφεις έτσι και να μας βγάζεις τα μάτια.
Παρεπιπτόντως μπέμπα δεν έχω 125 κυβικά.. βάλε και ενα μηδενικό στο τέλος..

Edited by - allzzaro on 22/06/2010 11:37:25


Φώτη , για πρόσεξε πως μιλάς με τις "κοινωνικές ομάδες"...και μην τις εξεγείρεις...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 13:26:00  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΔΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΠΑΤΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ..


quote:
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΤΑ ΚΑΒΑΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΕ Η ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ,ΚΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΝΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΦΟΡΤΗΓΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ,ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ

Don't let it RIDE you!

quote:
ΕΜΗΣ ΠΟΥ Τ'ΑΧΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΑ ΤΣΙΓΓΟΥΝΕΥΩΜΑΣΤΕ ,ΑΣ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΠΙΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΘΑ ΓΕΙΝΟΥΝ? ΤΑ'Ι'ΖΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΔΑΝΕΙΟ,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΗΣ ΕΣΥ ,ΒΡΕ allzzaro ΜΗΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΝΑΣΗΣ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΕ ΝΑ ΞΟΔΕΥΕΣΕ ΑΣΚΟΠΑ,,


quote:
Ενδιαφέρον..τι χρώμα μισοφόρι είσαι σύ πουλάκι μου..???
(για να σου λύσω την απορία)

quote:
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ?

quote:
ΧΩΜΑ ΕΓΕΙΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΡΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΑΜΕ ΓΝΩΜΗ,ΠΩΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΕ ΔΕΝ ΠΕΖΗ ΡΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΗ ΠΟΣΟ ΕΙΝΕ ΟΙ ΑΛΟΙ,,,
40-100(το μέσο όρο ηλικίας των άλλων. Μμμ... κάποιος το ανεβάζει και δεν είμαι εγώ)
quote:
MIA XAΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 22/06/2010 14:04:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 13:36:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
ΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΔΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΠΑΤΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ..


quote:
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΤΑ ΚΑΒΑΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΕ Η ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ,ΚΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΝΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΦΟΡΤΗΓΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ,ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ

Don't let it RIDE you!

quote:
ΕΜΗΣ ΠΟΥ Τ'ΑΧΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΑ ΤΣΙΓΓΟΥΝΕΥΩΜΑΣΤΕ ,ΑΣ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΠΙΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΘΑ ΓΕΙΝΟΥΝ? ΤΑ'Ι'ΖΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΔΑΝΕΙΟ,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΗΣ ΕΣΥ ,ΒΡΕ allzzaro ΜΗΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΝΑΣΗΣ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΕ ΝΑ ΞΟΔΕΥΕΣΕ ΑΣΚΟΠΑ,,


quote:
Ενδιαφέρον..τι χρώμα μισοφόρι είσαι σύ πουλάκι μου..???


quote:
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ?

quote:
ΧΩΜΑ ΕΓΕΙΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΡΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΑΜΕ ΓΝΩΜΗ,ΠΩΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΕ ΔΕΝ ΠΕΖΗ ΡΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΗ ΠΟΣΟ ΕΙΝΕ ΟΙ ΑΛΟΙ,,,
40-100
quote:
MIA XAΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..



Καλημέρα Ντοτόρο...είσαι και σύ "κοινωνική ομάδα"..???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 13:51:07  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
2 φτάνουν.
Ενα παπακι 125 κυβ. οικονομικό για καθημερινή χρήση και
ενα on-off για μεγαλύτερες αποστάσεις.


ΞΕΡΗΣ ΠΩΣ ΛΕΝΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΗ ΤΑ ΜΥΑΛΑ?ΑΛΤΖΑ'Ι'ΜΕΡ,ΤΗΝ 125 ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ,Η ΜΠΗΚΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ
quote:
Μού πέρασε..

Δεν θα σας σούρω άλλα μην πάθετε και τίποτα απο το κακό σας.
Ασε μην παρεξηγηθούμε κιόλας.

pandi

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
ΜΑΓΓΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΗΣ ΤΑ ΠΑΤΙΜΙΑ ΕΙΝΕ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 125 ΚΙΒΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ,ΧΩΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΔΥΚΗΚΛΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΤΙΝΗ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΕ 30 ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΩ ΑΠΟ ΤΟ 125 ΣΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

--------------------------------------------------------------------------------


Δεν μου λές ρε μάγκα έτσι για να μου φύγει η απορία..
Καταβάλεις ιδιαίτερη προσπάθεια να γράφεις έτσι και να μας βγάζεις τα μάτια.
Παρεπιπτόντως μπέμπα δεν έχω 125 κυβικά.. βάλε και ενα μηδενικό στο τέλος..

Edited by - allzzaro on 22/06/2010 11:37:25


ΔΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟ ΞΟΔΕΥΤΥΚΕΣ?ΓΙΑ 1250 ΚΥΒΙΚΑ ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΡΟΥΝΙ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Edited by - pandi on 22/06/2010 14:08:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 13:57:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ενδιαφέρον..τι χρώμα μισοφόρι είσαι σύ πουλάκι μου..???


ΚΑΣΤΑΝΩ ΣΚΟΥΡΟ ΜΙΣΟΦΟΡΙ ΕΙΜΕ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ ΕΑΡΙΝΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ φιλοο μασ allzzaro

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 14:04:36  Εμφάνιση Προφίλ
allzzaro ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΑΝ ΘΕΣ ΕΡΧΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ ΔΕΝ ΕΙΜΕ ΠΙΚΡΟΧΩΛΗ ΤΑ ΛΕΜΕ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 14:30:05  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Ενδιαφέρον..τι χρώμα μισοφόρι είσαι σύ πουλάκι μου..???


ΚΑΣΤΑΝΩ ΣΚΟΥΡΟ ΜΙΣΟΦΟΡΙ ΕΙΜΕ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ ΕΑΡΙΝΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ φιλοο μασ allzzaro



Και που κυκλοφοράς???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 14:45:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
pandi
quote:
allzzaro ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΑΝ ΘΕΣ ΕΡΧΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ ΔΕΝ ΕΙΜΕ ΠΙΚΡΟΧΩΛΗ ΤΑ ΛΕΜΕ

Ο γιατρός μου έχει απαγορέψει τον καφέ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 14:58:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Λοιπόν...
Προς τους νεότερους dr και ΑΑ
Για να μαθαίνετε ...

Η γυναίκα φίλοι μου δεν ήταν μέσα στα σχέδια..
Ούτε που φανταζόταν ο Δημιουργός μας τι θα του ζητούσε ο ακαμάτης Αδάμ.
Ετσι λοιπόν ο Θεός αναγκάστηκε και έκοψε ενα κομμάτι απο το πλευρό του και την δημιούργησε.
Μόνο απο το πλευρό του, ούτε συζήτηση για μυαλό
Ετσι λοιπόν δημιουργήθηκε αυτό το πράγμα χωρις μυαλό.
Λόγω της εξέλιξης ομως εξελίχθηκε και αυτή και απέκτησε κάποια υποτυπώδη νοημοσύνη.
Επειδή γεννήθηκε με το κουσούρι αυτό φθονεί την ανδρική νοημοσύνη και προσπαθεί με κάθε τρόπο να μοιάξει στον άνδρα οσο μπορεί περισσότερο.
Ετσι οδηγεί αυτοκίνητα, καπνίζει, βρίζει, φορά τα παντελόνια του, τα πουκάμισα του, τις κολώνιες του ακόμα και τα μποξεράκια του
Κάτι ξέρουν λοιπόν οι ανατολίτες που τους απαγορεύουν να σκέπτονται ακόμα και να δείχνουν το προσωπό τους.
Σταθείτε στο ύψος σας λοιπόν ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΕΚΛΕΚΤΟΙ..

Τι θα κάνατε ρε χωρίς εμάς.. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 15:05:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Και που κυκλοφοράς???


ΠΑΝΤΟΥ ΑΡΚΗ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 15:14:54  Εμφάνιση Προφίλ
ΜΗΝ ΠΙΝΗΣ ΚΑΦΕ ΠΙΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
quote:
Η γυναίκα φίλοι μου δεν ήταν μέσα στα σχέδια..
Ούτε που φανταζόταν ο Δημιουργός μας τι θα του ζητούσε ο ακαμάτης Αδάμ.
Ετσι λοιπόν ο Θεός αναγκάστηκε και έκοψε ενα κομμάτι απο το πλευρό του και την δημιούργησε.
Μόνο απο το πλευρό του, ούτε συζήτηση για μυαλό
Ετσι λοιπόν δημιουργήθηκε αυτό το πράγμα χωρις μυαλό.
Λόγω της εξέλιξης ομως εξελίχθηκε και αυτή και απέκτησε κάποια υποτυπώδη νοημοσύνη.
Επειδή γεννήθηκε με το κουσούρι αυτό φθονεί την ανδρική νοημοσύνη και προσπαθεί με κάθε τρόπο να μοιάξει στον άνδρα οσο μπορεί περισσότερο.
Ετσι οδηγεί αυτοκίνητα, καπνίζει, βρίζει, φορά τα παντελόνια του, τα πουκάμισα του, τις κολώνιες του ακόμα και τα μποξεράκια του
Κάτι ξέρουν λοιπόν οι ανατολίτες που τους απαγορεύουν να σκέπτονται ακόμα και να δείχνουν το προσωπό τους.
Σταθείτε στο ύψος σας λοιπόν ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΕΚΛΕΚΤΟΙ..


ΑΥΤΟ ΙΣΧΙΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ?ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΣΟΥ? ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΓΗΚΕΣ ΓΙΑΤΗ ΗΤΑΝ ΑΜΥΑΛΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΙΝΑΖΕ ΑΠΟ ΕΞΩ?ΝΑ ΠΙΑΝΟΥ ΕΙΝΕ Η ΑΜΥΑΛΟΣΣΥΝΗ ,,ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΔΙΚΩ, ΤΑ ΘΕΛΗ ΤΕΛΙΚΑ Ο Κ@@@ΛΟΣ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ-ΚΑΤΩ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ Μ'ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ ,ΤΗ ΑΣΧΩΛΗΣΕ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 15:18:47  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΕΥΓΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ Η ΣΥΝΕΧΙΑ ..........................

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 15:35:17  Εμφάνιση Προφίλ
Έλα ρε παιδιά μην αγριεύετε... Σιγά το πράμα... Ο καθένας όπως τη βρίσκει με το όχημα του...Μην κάνουμε χαρακτηρισμούς, είναι χαλαρό το θέμα, χαβαλέ κάνουμε, δεν αξίζει τον κόπο


Α και γείτονα, μη γράφεις τέτοια ρατσιστικά και φαλλοκρατικά πράγματα γιατί θα φας πολύ πέτρα και θα έχουν δίκιο αυτές που θα τις ρίξουν...


Ως χομπύστας της βιολογίας και της εξέλιξης δηλώνω ότι ο άντρας και η γυναίκα δε εμφανίστηκαν με διαφορά χρονική...Εξελίχθηκαν παράλληλα...


Εαρινέ, έχεις "μπέμπα" μεγάλου κυβισμού...Καπιτάλας όχι αστεία... Πρέπει να σου πίνουν το αίμα στους φόρους, τις ασφάλειες και τα τέλη...Εγώ οδηγάω skoda fabia 1.2...Φτήνια...80 ευρώ τα τέλη...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 15:48:59  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Έλα ρε παιδιά μην αγριεύετε... Σιγά το πράμα... Ο καθένας όπως τη βρίσκει με το όχημα του...Μην κάνουμε χαρακτηρισμούς, είναι χαλαρό το θέμα, χαβαλέ κάνουμε, δεν αξίζει τον κόπο


Α και γείτονα, μη γράφεις τέτοια ρατσιστικά και φαλλοκρατικά πράγματα γιατί θα φας πολύ πέτρα και θα έχουν δίκιο αυτές που θα τις ρίξουν...


Ως χομπύστας της βιολογίας και της εξέλιξης δηλώνω ότι ο άντρας και η γυναίκα δε εμφανίστηκαν με διαφορά χρονική...Εξελίχθηκαν παράλληλα...


Εαρινέ, έχεις "μπέμπα" μεγάλου κυβισμού...Καπιτάλας όχι αστεία... Πρέπει να σου πίνουν το αίμα στους φόρους, τις ασφάλειες και τα τέλη...Εγώ οδηγάω skoda fabia 1.2...Φτήνια...80 ευρώ τα τέλη...


Ε! Ναι...έχω μεγάλο "όχημα"...για πολλά χιλιόμετρα καμωμένο , φίλε μου Γιώργο ... έχει πολύ καλές επιταχύνσεις και τελικές...!

Εμπειρία για όλους τους τυχερούς επιβάτες...

Μπράβο σου πάντως για το τελευταίο μήνυμά σου στο "Μύθος και Θρησκεία"..ειλικρινά μπράβο σου!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 15:50:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Α και γείτονα, μη γράφεις τέτοια ρατσιστικά και φαλλοκρατικά πράγματα γιατί θα φας πολύ πέτρα και θα έχουν δίκιο αυτές που θα τις ρίξουν...

Δεν πάν να ρίξουν.. μήπως θα με πάρει και καμμία ούτε σημάδι δεν ξέρουν...

quote:
ΑΥΤΟ ΙΣΧΙΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ?ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΣΟΥ? ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΓΗΚΕΣ ΓΙΑΤΗ ΗΤΑΝ ΑΜΥΑΛΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΙΝΑΖΕ ΑΠΟ ΕΞΩ?ΝΑ ΠΙΑΝΟΥ ΕΙΝΕ Η ΑΜΥΑΛΟΣΣΥΝΗ ,,ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΔΙΚΩ, ΤΑ ΘΕΛΗ ΤΕΛΙΚΑ Ο Κ@@@ΛΟΣ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ-ΚΑΤΩ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ Μ'ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ ,ΤΗ ΑΣΧΩΛΗΣΕ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ?


Μίζερο μισοφόρι
Εγώ γεννήθηκα απο το αφρό της θάλασσας δεν είμαι απλός θνητός.
Δεν έχω λοιπόν ανθρώπινα πάθη και ανθρώπινες συνήθειες.

Ως γνωστόν απο την Ελληνική μυθολογία κάποτε δεν υπήρχαν φύλα.
Ο άνθρωπος είχε δύο φύσεις σε μία.
Αργότερα οταν διασπάστηκε αυτό το είδος δημιουργηθήκατε εσείς και έτσι ο κόσμος απέκτησε αυτό το σφάλμα της Φύσης. Τη γυναίκα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 15:52:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Ε! Ναι...έχω μεγάλο "όχημα"...για πολλά χιλιόμετρα καμωμένο , φίλε μου Γιώργο ... έχει πολύ καλές επιταχύνσεις και τελικές...!

quote:
Εμπειρία για όλους τους τυχερούς επιβάτες...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 15:54:34  Εμφάνιση Προφίλ
Ναι ρε εαρινέ εννοείται ότι πάει σφαίρα...Δεν ξέρω αν κάνει και καλό ταξίδι από αναρτήσεις, μονώσεις κτλ... Αν κάνει σε κόβω να κάνεις ταξίδια κάθε μήνα για να γουστάρεις

Δεν το καταλαβαίνω τον κυνισμό σου γείτονα. Τι έχεις; Κάτι έπαθες...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 15:59:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Δεν το καταλαβαίνω τον κυνισμό σου γείτονα. Τι έχεις; Κάτι έπαθες...

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ..
Δοκιμάζω τις αντοχές τους..
Ειδατε πάντως τι κακές μπορεί να γίνουν...
απαπαπαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 16:04:12  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε γείτονα εγώ τις φοβάμαι τις γυναίκες...Καλύτερα να τα βάλεις με 10 άντρες παρά με μια γυναίκα. Το είδες και μόνος σου, γίνονται πολύ κακές και δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα γιατί θα πούνε ότι είναι απρέπεια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 16:19:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Το είδες και μόνος σου, γίνονται πολύ κακές και δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα γιατί θα πούνε ότι είναι απρέπεια...

Είσαστε κακές?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 17:45:20  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ρε γείτονα εγώ τις φοβάμαι τις γυναίκες...Καλύτερα να τα βάλεις με 10 άντρες παρά με μια γυναίκα. Το είδες και μόνος σου, γίνονται πολύ κακές και δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα γιατί θα πούνε ότι είναι απρέπεια...

Αν τις άκουγες όμως να μιλάνε μεταξύ τους......
Εαν και μόνο τις άκουγες...
Θα σου 'φευγε το καπέλο....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 17:49:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ρε γείτονα εγώ τις φοβάμαι τις γυναίκες...Καλύτερα να τα βάλεις με 10 άντρες παρά με μια γυναίκα. Το είδες και μόνος σου, γίνονται πολύ κακές και δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα γιατί θα πούνε ότι είναι απρέπεια...

Κακά κορίτσια...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 17:50:57  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Ρε γείτονα εγώ τις φοβάμαι τις γυναίκες...Καλύτερα να τα βάλεις με 10 άντρες παρά με μια γυναίκα. Το είδες και μόνος σου, γίνονται πολύ κακές και δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα γιατί θα πούνε ότι είναι απρέπεια...

Αν τις άκουγες όμως να μιλάνε μεταξύ τους......
Εαν και μόνο τις άκουγες...
Θα σου 'φευγε το καπέλο....

Ντοτόρο...???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 18:04:25  Εμφάνιση Προφίλ
....Είναι εξαιρετικά, και σκόπιμα, υποκρίτριες μπροστά μας..κάτι ξέρουν..

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 22/06/2010 18:44:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 18:34:05  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

....Είναι εξαιρετικά, και σκόπιμα, υποκρίτριες μπροστά μας.

Εξαιρετικάάά..???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/06/2010, 18:44:16  Εμφάνιση Προφίλ
...Έλα τώρα που θες και ανάλυσηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy