ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2010, 15:20:30  Εμφάνιση Προφίλ


Edited by - pandi on 28/06/2010 15:53:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/06/2010, 17:16:31  Εμφάνιση Προφίλ
..οξεία;; Τι λες παιδί μου δε βάζουμε οξείες πια! Χεχε.. καταργήθηκαν(επι Πασόκ;)

Και σταμάτα να βάζεις παντού "Ω"!!
Με τι λογική γράφεις λίγ"ω" και "χρειάζ"ω"μαι;
Είναι "λίγο" και "χρειάζομαι". Σου έστειλα στο άλλο σάιτ τις ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ στις οποιες χρησιμοποιείται "ω" στις λέξεις.


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 28/06/2010 17:38:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2010, 04:54:07  Εμφάνιση Προφίλ
Dr Jekyll Mr Hyde


quote:
οξεία;; Τι λες παιδί μου δε βάζουμε οξείες πια! Χεχε.. καταργήθηκαν(επι Πασόκ;)

Και σταμάτα να βάζεις παντού "Ω"!!
Με τι λογική γράφεις λίγ"ω" και "χρειάζ"ω"μαι;
Είναι "λίγο" και "χρειάζομαι". Σου έστειλα στο άλλο σάιτ τις ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ στις οποιες χρησιμοποιείται "ω" στις λέξεις.


εχω γνωση της καταργησης το κουμπι ποιο ειναι; (ειμαι ασυνχωριτη ,διαβασα οτι μ'ουγραψες και με μαλωνης με αγαπη ευχαριστω ,εφυγα βιαστηκα και εγραψα γρηγορα κακη συνηθεια αλλα την εχω την ρημαδα...... και 2-3 αλλες... ) μια μικρη χαρη διορθωστεμαι με κοκκινο ( ακατανοητη-αφιερωσε-αστοχησες-ευρισκομενους συμφραζομενα-μπυρα-συνηθως-μπορει) ευχαριστω .Dr στην οξεια την πατησα χοντρα, ςε και διαγραφοντας το ς διεγραψα και το ε


Edited by - pandi on 29/06/2010 05:17:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2010, 11:07:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
διαβασα οτι μ'ουγραψες και με μαλωνης με αγαπη ευχαριστω

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΣ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2010, 12:40:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΣ..

CHARMED


ΑΓΑΠΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΦΙΛΙΚΗ ,ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΡΩΣ.....ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΗΣ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ ΠΟΤΕ ΣΕ ΜΑΛΩΝΗ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΙΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2010, 13:15:41  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΣ..

CHARMED


ΑΓΑΠΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΦΙΛΙΚΗ ,ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΡΩΣ.....ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΗΣ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ ΠΟΤΕ ΣΕ ΜΑΛΩΝΗ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΙΑ



Τι υπονοείται κα Πανδή , ότι εγώ δεν σας αγαπώ???

Η αγάπη ως σκοπό δεν είχε ποτέ να αποσπάσει ο -άλλος- δια μέσου των γλυκόλογών του "εύφημον μνείαν" αλλα να "συνεφέρει" όποιον αγαπάει , ασχέτως των εντυπώσεων που θα "παράξει"...!

Εγώ είμαι κακός .. πολύ κακός αλλα τι σημασία αυτό έχει -αλήθεια- για σας ,κα Πανδή???

Θα θέλατε να αντιμετωπισθείτε ως παιδάκι...ανήμπορο που ζητάει την κατανόηση και τα γλυκόλογα , προκειμένου να αισθανθεί όμορφα???

... αυτό μπορώ να το καταλάβω αλλα δεν θα συμμετάσχω σε παιχνίδια που διαιωνίζουν την παιδικότητα αφελών παιδιών , υποκειμενικοποιώντας τα εν ζωή σε αυτήν την αφελή κατάσταση και μάλιστα προκειμένου να γίνω αρεστός!

Κα Πανδή...για μένα είσθε η Κα Πανδή..!

Με καταλαβαίνετε Κα Πανδή..???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2010, 14:55:53  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Τι υπονοείται κα Πανδή , ότι εγώ δεν σας αγαπώ???


αδικος τσιμπησατε κυριε ΕΑΡΙΝΕ διωτη δεν υπονωησα τιποτα απο αυτα που νομησατε οτι καταλαβατε,εχοντας διαφορετικο σκεπτικο απο εσας (εσενα), απλα ξεκαθαρισα το πηραγμα της CHARMED που δεν ηταν ειρωνικο ,αλλα προσχαρω ,και δεν εχει καμια σχεση με εσας
quote:
Εγώ είμαι κακός .. πολύ κακός αλλα τι σημασία αυτό έχει -αλήθεια- για σας ,κα Πανδή???


για μενα δεν εχει καμμμμια απολητος σημασια ειστε αυτο που εσεις διαλεξατε να ειστε ,εμενα δεν μου πεφτη λογος, αν καταφερεται να μαζεψεται 1 γραμμαριο απο την ειρωνεια σας ισως ...λεω ισως να ηταν καπως καλυτερα ........οσω για το αν μ'αγαπατε δεν το αμφησβητω , και παρ'ολη τη διαφονεια .......Μην βαζης πολυ αλατι γιατι την κανεις αλμυρη την αγαπη
quote:


[quote] Με καταλαβαίνετε Κα Πανδή..???


σας καταλαβαινει καλα η Κα ΠΑΝΤΙ..??

ΥΣ.και λυπαμε που σας κουρασα ,γραψατε τοσα γλυκολογα για μια ακομη φορα ευχαριστω...!!

Edited by - pandi on 29/06/2010 15:17:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2010, 15:09:58  Εμφάνιση Προφίλ
Κα Πανδή...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 08:39:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΠΑΡΙΣΙ. ΞΕΘΕΩΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΑ...


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 10:58:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
εγιναν πολλα κατα την απουσια μου!

Καταρχας, συγχαρητηρια στην Charmed για την επιτυχια της στις Εξετασεις! Και εις ανωτερα



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 11:44:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΠΑΡΙΣΙ. ΞΕΘΕΩΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΑ...

ΓΙΑΤΙ ΡΕ???
ΤΕΣΠΑ ΑΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΑ!!


quote:
εγιναν πολλα κατα την απουσια μου!

ΟΧΙ ΡΕ ΤΠΤ ΔΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΛΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ..

quote:
Καταρχας, συγχαρητηρια στην Charmed για την επιτυχια της στις Εξετασεις! Και εις ανωτερα

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

quote:
ΑΓΑΠΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΦΙΛΙΚΗ ,ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΡΩΣ.....ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΗΣ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ ΠΟΤΕ ΣΕ ΜΑΛΩΝΗ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΙΑ

ΧΑΧΑΧΑ!!ΣΩΣΤΗ !!!


CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 30/06/2010 11:59:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:06:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΓΙΑΤΙ ΡΕ???
ΤΕΣΠΑ ΑΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΑ!!

το γκρουπ που συνοδεψα στο Παρισι, ηταν "περιπτωση"... δεν μπορεις να φανταστεις τι "απιθανοι" που ηταν! μου εβγαλαν την πιστη


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:06:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΠΑΡΙΣΙ. ΞΕΘΕΩΘΗΚΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΑ...
Εμ, το Παρίσι σκοπός είναι και να ξεθεωθείς, και να το απολαύσεις ;-Ρ
quote:
ΟΧΙ ΡΕ ΤΠΤ ΔΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΛΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΘΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ..
Ναι!, Να, κοίτα, εγώ ακόμα γελάω: ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
quote:
Καταρχας, συγχαρητηρια στην Charmed για την επιτυχια της στις Εξετασεις! Και εις ανωτερα

Ναι, άντε, και του χρόνου άνεργη!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:11:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
KAI MIA ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...

http://www.youtube.com/watch?v=v_FfHA5whXc

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:14:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Ναι!, Να, κοίτα, εγώ ακόμα γελάω: ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ


DΝ ΞΕΡΩ Γ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ Μ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΝΤΩΣ ΓΕΛΑΩ ΑΚΟΜΗ..

quote:
το γκρουπ που συνοδεψα στο Παρισι, ηταν "περιπτωση"... δεν μπορεις να φανταστεις τι "απιθανοι" που ηταν! μου εβγαλαν την πιστη



ΓΙΑ ΠΕΣ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:16:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Ναι, άντε, και του χρόνου άνεργη!

GIA ΝΑ ΤΟ ΘΕΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΔΡΟΜΟ..

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 30/06/2010 12:22:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:18:47  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
ΓΙΑ ΠΕΣ...

26 ατομα (16 ενηλικες και 9 παιδια απο 18 μεχρι 6), εκ των οποιων οι περισσοτεροι δεν ειχαν ξαναταξιδεψει στο εξωτερικο...

Το μονο που εκαναν ηταν να γκρινιαζουν συνεχεια και για το οτιδηποτε!
Δεν υπηρχε μεταξυ τους συνενοηση για το πως θα βγει το προγραμμα... ο καθενας ελεγε και ζητουσε οτι ηθελε, χωρις να υπολογιζει τι ηθελαν τουλαχιστο οι περισσοτεροι!

Τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:23:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
26 ατομα (16 ενηλικες και 9 παιδια απο 18 μεχρι 6), εκ των οποιων οι περισσοτεροι δεν ειχαν ξαναταξιδεψει στο εξωτερικο...

Το μονο που εκαναν ηταν να γκρινιαζουν συνεχεια και για το οτιδηποτε!
Δεν υπηρχε μεταξυ τους συνενοηση για το πως θα βγει το προγραμμα... ο καθενας ελεγε και ζητουσε οτι ηθελε, χωρις να υπολογιζει τι ηθελαν τουλαχιστο οι περισσοτεροι!

Τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια!



ΧΑΧΑΧΑΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΣ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:24:50  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ελα ντε! εκανα αυτο που ζητουσε το συνολο (τουλαχιστο στο μεγιστο δυνατο) αλλα και παλι δεν μπορουσα να ικανοποιησω "μεριδα" αυτων! Στη τελικη τους ελεγα... "Αυτο ειναι το προγραμμα...οποιος θελει ακολουθει, οποιος δεν θελει μονος του"


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:25:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
. ο καθενας ελεγε και ζητουσε οτι ηθελε,

DN ΒΓΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:29:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
οποιος θελει ακολουθει, οποιος δεν θελει μονος του"

....


ΞΕΡΕΙΣ ΓΑΛΛΙΚΑ?
ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΔΝ ΚΑΤΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΑΛΛΗ ΓΛΩΣΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:34:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ναι ειχαμε προγραμμα... αλλα καποιοι ηθελαν "παραπανω"...

Γαλλικα δεν ξερω, αλλα τουλαχιστο στα τουριστικα μερη ξερουν Αγγλικα και μιλανε... ειναι υποχρεωμενοι να μιλησουν


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 12:36:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΠΑΝΤΩΣ ΩΡΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΡΕ ΚΩΣΤΗ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 14:29:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΤΗΣ... ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΟΜΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙ 1-2 ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ... ΟΧΙ ΟΛΟ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 16:33:13  Εμφάνιση Προφίλ
Ποιο γκρούπ συνόδευσες ρε PREDY;;
quote:
Γαλλικα δεν ξερω, αλλα τουλαχιστο στα τουριστικα μερη ξερουν Αγγλικα και μιλανε...
Ναι αλλά γιατί να μιλήσεις Αγγλικά στα τουρκικα; Αφού μόνο έλληνες πάνε οπότε και ελληνικά ξέρουν ;-D
quote:
ΠΑΝΤΩΣ ΩΡΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΡΕ ΚΩΣΤΗ..

Ε ναι, ιδιαίτερα για κοπέλα.. εκείνος στα ταξίδια, αλλά εκείνη στα ξένα...
quote:
Το μονο που εκαναν ηταν να γκρινιαζουν συνεχεια και για το οτιδηποτε!
Δεν υπηρχε μεταξυ τους συνενοηση για το πως θα βγει το προγραμμα... ο καθενας ελεγε και ζητουσε οτι ηθελε, χωρις να υπολογιζει τι ηθελαν τουλαχιστο οι περισσοτεροι!

Τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια!


Welcome to the joys of life ;-D

quote:
KAI MIA ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...
Α εγώ είμαι μεσάιος, οπότε δε χρειάζεται να τη δω.. Α το Toy story είναι, εντάξει τα σπάει..Αλήθεια εσύ είχες γεννηθεί όταν έβγαινε; Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 17:31:50  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Ποιο γκρούπ συνόδευσες ρε PREDY;;

απο Μονεμβασια!!!


quote:
Ναι αλλά γιατί να μιλήσεις Αγγλικά στα τουρκικα; Αφού μόνο έλληνες πάνε οπότε και ελληνικά ξέρουν ;-D

δεν ειπα "τουρκικα" αλλα τουριστικα... οπως για π.χ. Ξενοδοχεια, εστιατορια, στα Bateaux Mouches, μουσεια κτλ.

Στο Παρισι παντως, κανεις δεν ξερει Ελληνικα... μονο καποιοι "μαυρουκοι" που βρισκονται εξω απο τα μουσεια, (αντιστοιχοι αυτων που βγαινουν στην Αθηνα) και πουλανε πραματια... φωναζουν απλα καποια Ελληνικα ονοματα και καποιες ελαχιστες λεξεις...

quote:
Ε ναι, ιδιαίτερα για κοπέλα.. εκείνος στα ταξίδια, αλλά εκείνη στα ξένα...

ειναι ωραιες οι συνοδειες, αρκει να "συνεργαζεσαι" με λογικους (οσο το δυνατο) ανθρωπους!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 18:53:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 20:01:27  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΗΡΘΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΦΥΓΑΤΕ ΕΣΕΙΣ?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2010, 23:54:15  Εμφάνιση Προφίλ
CHARMED
quote:
DΝ ΞΕΡΩ Γ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ Μ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΝΤΩΣ ΓΕΛΑΩ ΑΚΟΜΗ..

ΣΕ ΠΕΡΝΗ ΝΑ ΠΗΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ; Η ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΕ [quote]

PREDATOR[το γκρουπ που συνοδεψα στο Παρισι, ηταν "περιπτωση"... δεν μπορεις να φανταστεις τι "απιθανοι" που ηταν! μου εβγαλαν την πιστη

ΓΕΙ ΣΟΥ ΠΡΕΤ ,Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΟΠΟΥ ΚΙ'ΑΝ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΑΛΑΖΗ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ,ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ

Edited by - pandi on 01/07/2010 00:10:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2010, 00:14:57  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
απο Μονεμβασια!!!

..Μονεμβασιά λέγεται;
quote:
DΝ ΞΕΡΩ Γ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ Μ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΝΤΩΣ ΓΕΛΑΩ ΑΚΟΜΗ..

..ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy