ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 00:14:44  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Σας έλειψα; :D

Δουλεια γαμώτο...





ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ...


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 00:45:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΙΜΑΣΤΕ, ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ...
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 02:41:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΙΜΑΣΤΕ, ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ...
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ
ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ, ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 10:43:21  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Καλημερα στη παρεα!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 13:10:13  Εμφάνιση Προφίλ
Μεεεεραα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 13:11:26  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
τι μαγκιωρικη μερα ηταν αυτη?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 14:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
τι ησυχια ειναι αυτη?



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 15:29:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Δεν είναι μεγάλη πληγη...

ΑΣΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ...
ΓΛΩΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΣ..

quote:
οντως... μην εισαι κουτος! πανε να στο δουνε! δεν ειμαστε σε ηλικα που επουλωνονται ευκολα!

ΚΟΙΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ
ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ
ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΠΤ..
ΚΑΙ ΔΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ..


quote:
CHARMED3 ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΒΡΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΚΩΣΤΗ ΧΑ ΧΑ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΕΦΙ,,,,,,,,

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΔΝ ΓΙΝΕΤΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΑΛΛΑ ΔΝ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!

quote:
ΚΑΙ ΣΥ ΕΥΠΝΗ HANDOYLA ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΣ ΠΑΛΗΚΑΡΙΕΣ,

ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ JEK ΓINONTAI Η HUNTER ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΔΙ

quote:
ξερω τι σημαινει γιοκ...

ΧΑΧΑΧΑ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΤΟ "ΑΤΑΤΑ"?

quote:
..Λόγω απόστασης μας δε μας ξεχώριζε μοντέλο το ένα μοντέλο κ το άλλο πού να καταλάβει ο άνθρωπος ε CHARMED?

ΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΤΡΙΚΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ Ο DR!!

quote:
Και είπαμε είναι μικρή η πληγή ένα δάγκωμα είναι σιγά το πράγμα.

TETOIA LENE OLOI

quote:
Εξάλλου αν ήταν τόσο μεγάλο που να ήθελε ράματα νομίζατε ότι θα τα έκανα; Χαχα ας γελάσω..

ΔΝ ΠΟΝΑΝΕ ΤΟΣΟ !!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ?

quote:
είχα ξεραθεί για λίγο στο πόνο αφού το έσπασα(είχα πάει να κλωτσήσω κάτι και.. αστόχησα πετυχαίνοντας το τσιμέντο),

ΣΑΝ ΤΗ HUNTER ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΝΕΥΡΑ ΚΛΟΤΣΑΓΕ ΟΤΙ ΕΒΛΕΠΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ
ΔΝ ΜΑΣ ΛΕΣ HUNTER ΕΣΥ ΕΣΠΑΣΕΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΟΥ?

quote:
ΕΙΝΕ ΔΙΚΗΣΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ, ΚΑΛΑ ΕΙΝΕ ΚΑΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ,ΕΣΥ ΞΕΡΗΣ,,,,,,,,,,

ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΙΤΕΤΑΝΙΚΟ ΟΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ
ΣΙΔΕΡΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ..

quote:
Μεεεεραα!

ΚΟΙΤΑ ΤΟΝ ΓΡΟΥΣΟΥΖΗ
ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗ ΛΕΞΗ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 15:36:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλησπερα Charmed... δεν μας μιλας?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
καλησπερα Charmed... δεν μας μιλας?


KΩΣΤΑ ΜΟΥ!

CHARMED

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:05:18  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ειπα και εγω... δεν μ' ειδε οτι ημουν μεσα?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:08:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ESY ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΡΑΜΑΤΑ?

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 03/06/2010 16:51:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:11:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ναι... στο σαγονι, στο ποδι και στο χερι



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:13:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
STO ΣΑΓΟΝΙ??

ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΗΣΟΥΝ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:15:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΤΟ "ΑΤΑΤΑ"?

ΣΟΒΑΡΑ ΞΕΡΕΙΣ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:36:00  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

STO ΣΑΓΟΝΙ??

ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΗΣΟΥΝ?

CHARMED


πριν απο 12 χρονια! 14...


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:37:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
EEE MIKRO HσΟΥΝ!!!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:46:06  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

EEE MIKRO HσΟΥΝ!!!

CHARMED


ναι αλλα για να το "κανω" κοντεψα να σκοτωθω


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:46:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΡΙΟ!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:47:42  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΡΙΟ!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ!!



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:49:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ναι αλλα για να το "κανω" κοντεψα να σκοτωθω

ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕΣ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 16:57:42  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

quote:
ναι αλλα για να το "κανω" κοντεψα να σκοτωθω

ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕΣ?

CHARMED


οχι... αλλο εννοουσα! για να καταφερω να κανω τα ραμματα, κοντεψα να σκοτωθω... επεσα με το ποδηλαδο και σφηνωσα στο τοιχο ενος σπιτιου και καρφωθηκα αναμεσα σε μια γωνια και μια κολωνα της ΔΕΗ


NOVUS ORDO SECLORUM

Edited by - PREDATOR on 03/06/2010 16:58:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/06/2010, 22:07:03  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΕΧΕΙ...
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΥΡΙΟ.
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 00:08:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
οχι... αλλο εννοουσα! για να καταφερω να κανω τα ραμματα, κοντεψα να σκοτωθω... επεσα με το ποδηλαδο και σφηνωσα στο τοιχο ενος σπιτιου και καρφωθηκα αναμεσα σε μια γωνια και μια κολωνα της ΔΕΗ


ΚΑ'ΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΦΤΕΓΕΣ ΕΣΥ ΟΥΤΕ Η ΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ Η ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ ,ΧΩΡΗΣ ΠΛΑΚΑ ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥ ΥΠΟΓΥΕΙΟΣ ,ΤΥΧΕΡΟΣ ΗΣΟΥΝ,, ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΓΑΛΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΚΑΛΑ ΓΡΑΠΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,,,,,,,,,,,,,,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 00:10:39  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 00:43:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
γεια σας..!!!!! pandi πρωτον δεν ειχα χρονο να τα διαβασω,δευτερον εχεις μια εμμονη μαζι μου ή μου φενεται..??? τριτον ενω εσυ ειχες χρονο να τα διαβασεις παλι σε μ'ενα αναφερθηκες για το χτυπημα του dr..!!!! κ τεταρτον ευχαριστω για την ευχη να τα παω καλα στις εξετασεις..!! charmed μου επειδη εισαι καλο παιδι σου αξιζουν πολλα κ οχι απλα ενα ταξιδι,ευτυχως δεν εχω σπασει ποτε κατι πανω μου αλλα εχω κανει ραματα στο χερι κοντα στο μεγαλο δαχτυλο του χεριου κ το επαθα με τζαμι οταν ολος τυχεος μπηκε το χερι μου με μπουνια μεσα απο το παραθυρο στο εξοχικο μας την στιγμη που προσπαθουσα να ανοιξω το παραθυροφυλο απ'εξω κ δεν ανοιγε με τπτ κ οταν ανοιξε επαθα αυτο που επαθα κ παρα λιγο να μου εκοβε αρτηρια κ να εμπαινα χειρουργιο..αυτα για τα χτυπηματα..!!!!! οσο για τον φιλο μας τον κωστα ειναι μια χαρα παιδι,κ οπως λεει αυτα ειναι γουστα,σε καποια μπορει να αρεσει κ σε καποια οχι..!! dr.περαστικα,εμ! με την μουσικη που ακους τι περιμενες να παθεις εκει βρε,αφου χτυπιουνται πανω κατω..!! μπορει κ να μπερδεψε τα μοντελα ξερω εγω,τι να πω..???!!!! κ ψαχνει κατι να μου την πει κ δεν ειναι καθολου η ιδεα μου,σωστα παιδια,μηπως να αρχισω τα παλια..??? ξερετε εσεις τι εννοω..!!!! βρε predi βρε predi γιατι δεν μιλας με κανεναν στο fcb..?? απλα το εχεις ετσι για να το'χεις..??? δεν εχεις φιλους σου απ'τα μεροι σου να τα λετε..?? ασε που σου εχω στειλει αιτηματα για παιχνιδια που παιζω κ δεν τα εχεις δεχτει,ντροπη σου,ν-τ-ρ-ο-π-η σ-ο-υ . . . !!! πλακιτσα..!!!! αλλα μπες να τα δεχτεις βρε συ..!!!! κ επειδη παιζει να κοιμαστε τετοια ωρα charmed,predi,dr..σας στελνω φιλαρακια μου μια ομορφη καληνυχταααααααααα..!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 00:45:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

γεια σας..!!!!! pandi πρωτον δεν ειχα χρονο να τα διαβασω,δευτερον εχεις μια εμμονη μαζι μου ή μου φενεται..??? τριτον ενω εσυ ειχες χρονο να τα διαβασεις παλι σε μ'ενα αναφερθηκες για το χτυπημα του dr..!!!! κ τεταρτον ευχαριστω για την ευχη να τα παω καλα στις εξετασεις..!! charmed μου επειδη εισαι καλο παιδι σου αξιζουν πολλα κ οχι απλα ενα ταξιδι,ευτυχως δεν εχω σπασει ποτε κατι πανω μου αλλα εχω κανει ραματα στο χερι κοντα στο μεγαλο δαχτυλο του χεριου κ το επαθα με τζαμι οταν ολος τυχεος μπηκε το χερι μου με μπουνια μεσα απο το παραθυρο στο εξοχικο μας την στιγμη που προσπαθουσα να ανοιξω το παραθυροφυλο απ'εξω κ δεν ανοιγε με τπτ κ οταν ανοιξε επαθα αυτο που επαθα κ παρα λιγο να μου εκοβε αρτηρια κ να εμπαινα χειρουργιο..αυτα για τα χτυπηματα..!!!!! οσο για τον φιλο μας τον κωστα ειναι μια χαρα παιδι,κ οπως λεει αυτα ειναι γουστα,σε καποια μπορει να αρεσει κ σε καποια οχι..!! καλη μας επιτυχια αυριο λοιπον γιατι απ'οτι βλεπω μεχρι κ τις ιδιες μερες γραφουμε..!!! dr.περαστικα,εμ! με την μουσικη που ακους τι περιμενες να παθεις εκει βρε,αφου χτυπιουνται πανω κατω..!! μπορει κ να μπερδεψε τα μοντελα ξερω εγω,τι να πω..???!!!! κ ψαχνει κατι να μου την πει κ δεν ειναι καθολου η ιδεα μου,σωστα παιδια,μηπως να αρχισω τα παλια..??? ξερετε εσεις τι εννοω..!!!! βρε predi βρε predi γιατι δεν μιλας με κανεναν στο fcb..?? απλα το εχεις ετσι για να το'χεις..??? δεν εχεις φιλους σου απ'τα μεροι σου να τα λετε..?? ασε που σου εχω στειλει αιτηματα για παιχνιδια που παιζω κ δεν τα εχεις δεχτει,ντροπη σου,ν-τ-ρ-ο-π-η σ-ο-υ . . . !!! πλακιτσα..!!!! αλλα μπες να τα δεχτεις βρε συ..!!!! κ επειδη παιζει να κοιμαστε τετοια ωρα charmed,predi,dr..σας στελνω φιλαρακια μου μια ομορφη καληνυχταααααααααα..!!!

DARK HUNTER..!!!!


DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 08:31:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 09:17:25  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR

quote:

βρε predi βρε predi γιατι δεν μιλας με κανεναν στο fcb..?? απλα το εχεις ετσι για να το'χεις..??? δεν εχεις φιλους σου απ'τα μεροι σου να τα λετε..?? ασε που σου εχω στειλει αιτηματα για παιχνιδια που παιζω κ δεν τα εχεις δεχτει,ντροπη σου,ν-τ-ρ-ο-π-η σ-ο-υ . . . !!! πλακιτσα..!!!! αλλα μπες να τα δεχτεις βρε συ..!!!! κ επειδη παιζει να κοιμαστε τετοια ωρα charmed,predi,dr..σας στελνω φιλαρακια μου μια ομορφη καληνυχταααααααααα..!!!

DARK HUNTER..!!!!


βρε dark hanter.... απο τη στιγμη που (ναι μεν) εχω το facebook και δεν πολυ-επικοινωνω με τους φιλους (εχω και φιλους παλιους συμμαθητες για να καταλαβεις)... τι να το κανω να ειμαι συνεχεια μεσα?

μονο για να δω τι μηνυματα εχω (αν και τα περισσοτερα απο αυτα ειναι spam διαφημιστικα των group που ειμαι μελος)...


quote:
ΚΑ'ΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΦΤΕΓΕΣ ΕΣΥ ΟΥΤΕ Η ΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ Η ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ ,ΧΩΡΗΣ ΠΛΑΚΑ ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥ ΥΠΟΓΥΕΙΟΣ ,ΤΥΧΕΡΟΣ ΗΣΟΥΝ,,


αν δεν ηταν η κολωνα ομως, θα επεφτα σε μεγαλο χαντακι...


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2010, 10:00:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
οχι... αλλο εννοουσα! για να καταφερω να κανω τα ραμματα, κοντεψα να σκοτωθω... επεσα με το ποδηλαδο και σφηνωσα στο τοιχο ενος σπιτιου και καρφωθηκα αναμεσα σε μια γωνια και μια κολωνα της ΔΕΗ

ΚΑΙ ΠΩΣ ΒΓΗΚΕΣ?
ΕΝΝΟΩ ΒΓΗΚΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ Η' ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΒΓΑΛΑΝ?

quote:
pandi πρωτον δεν ειχα χρονο να τα διαβασω,δευτερον εχεις μια εμμονη μαζι μου ή μου φενεται..??? τριτον ενω εσυ ειχες χρονο να τα διαβασεις παλι σε μ'ενα αναφερθηκες για το χτυπημα του dr..!!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ Ο PANDI ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΤΡΕΛΟΥΤΣΙΚΟ..ΧΙΧΙΧΙ

quote:
charmed μου επειδη εισαι καλο παιδι σου αξιζουν πολλα κ οχι απλα ενα ταξιδι,

ΝΑΙ ΜΩΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ..
ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..

quote:
κ οταν ανοιξε επαθα αυτο που επαθα κ παρα λιγο να μου εκοβε αρτηρια κ να εμπαινα χειρουργιο.

ΑΧ! ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕ ΑΥΤΟ..
ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ...ΑΧ!

quote:
ξερετε εσεις τι εννοω..!!!!

ΝΑΙ!!! ΝΑΙ!!!

quote:
αν δεν ηταν η κολωνα ομως, θα επεφτα σε μεγαλο χαντακι..

ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΜΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ..

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 04/06/2010 10:02:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1074219
Maintained by Digital Alchemy