ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 00:18:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΠΑΙΔΙΑ, ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΕΝΑ ΕΚΤΑΚΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΘΕΜΑ... ΧΘΕΣ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.
ΦΙΛΕ ΔΡ. ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΟΤΟΡ ΚΡΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ. ΤΙΣ ΦΟΒΑΜΕ... ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟΥΣ 4 ΤΡΟΧΟΥΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΓΚΑΖΟΦΟΝΙΑΣ - ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 00:45:08  Εμφάνιση Προφίλ
...Να μην το σκέφτεσαι! έχεις άλλα πράγματα να σκεφτείς αυτή τη στιγμή....
Συμφωνώ μαζί σου για τις μηχανές!

(Επαναπαράθεση του μηνύματος στο οποίο απαντάει ο Πρεντ προς διευκόλυνση)
Dr jekyll 19/06/2010, 00:00:04
Ωπα Ωπα δεν σε είχα για μοτοκρος τύπο(Allzzaro)! Δεν ανεβαίνω εκει πάνω που να με πληρώνεις Εντάξει σοβαρά τώρα, αν πηγαίνεις γρήγορα τελείωσε θα ξεράσω πάνω σου. Βέβαια απο το τρίωρο στη κίνηση.. εγκρίνω! Αλλά έχω χάσει κόσμο κ κοσμάκι απο μηχανές.. Εντάξει οι σωστοί οδηγοί είναι λιγότερο επικινδυνοι. Μια χαρά τη βγάζεις τη κίνηση, μια χαρά.. Βραυρώνα ε; Μόνο κάτι σουβλάκια θυμαμαι που τρώγαμε εκεί σε σχολικές εκδρομές γυμνάσιο κ λύκειο. Είχε ένα μόνο σουβλατζίδικο σε ένα παραλιακό δρόμο και ένα φούρνο και ένα ψιλικατζίδικο νομίζω. Προσωπικά τα άδειαζα και τα τρία κάθε φορά που βρισκόμουν εκεί. Ίσως είναι γραπτό να έχω κάτι με τη περιοχή αυτή τελικά who knows. Ωραία είναι εκεί. Λοιπόν ίσως κανονίσουμε κάτι γιατί όχι. Αν και το ιδανικό για μένα θα ήταν του χρόνου τέτοια εποχή να συναντιόμουν με διάφορα άτομα που έχει τύχει να "γνωρίσω" απο το φόρουμ και όχι αυτό το καιρό για κάποιους προσωπικούς λόγους. Αλλά έχει υπερφορτίσει η αυτοπεποίθησή μου τελευταία και θέλω περισσότερο να γνωρίσω καινούριους ανθρώπους και να αφήσω κατα μέρος το timing. Αλλά όλο επιλογές και επιλογές, ζαλίζομαι. Θα σκεφτώ νηφάλιος άμα θα πάω στο θερινό μου ησυχαστήριο. Πρέπει να μαζέψω μερικά "οκ" ακόμα για τον εαυτό μου και σιγά σιγά να οργανωσω σχέδιο γιατί πάω λίγο σα μπούφος τώρα... Επειδή είμαι κ λίγο control freak πλην τελείως χαοτικός στο lifestyle έχω διάφορα κωλυματα.
Εσύ Predy έχεις motocros;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 01:27:25  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΠΑΙΔΙΑ, ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΕΝΑ ΕΚΤΑΚΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΘΕΜΑ... ΧΘΕΣ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΣΥΛHΠΗΤHΡΙΑ PRED ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ,ΖΩΗ ΣΕ ΛΟΓΟΥ ΣΑΣ,ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ,,

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 11:30:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Ζωή σε εσένα φίλε μου predator Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 11:43:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Κερνάω καφεδάκι dr όποτε θέλεις το κανονίζουμε.
Οδηγώ πολλά χρόνια μηχανή, δόξα το Θεό ακόμα δεν έχω δεί τον ουρανό κατάματα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 12:11:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΠΑΙΔΙΑ, ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΕΝΑ ΕΚΤΑΚΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΘΕΜΑ... ΧΘΕΣ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ

quote:
CHARMED εφτασε το τελος των γραπτων ?παντως καλη τυχη σε ολα

ΧΘΕΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΠΟΤΕ ΝΑΙ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..

quote:
ΠΕΡΑΣΑ ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΕΡΑΣΜΑ ..

ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..

quote:
Δεν ανεβαίνω εκει πάνω που να με πληρώνεις

ΕΓΩ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΛΗΡΩΜΗ..

quote:
ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΟΤΟΡ ΚΡΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ. ΤΙΣ ΦΟΒΑΜΕ...

ΜΜΜ..ΚΡΙΜΑ..

quote:
ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΓΚΑΖΟΦΟΝΙΑΣ - ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

ΧΕΧΕ
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 13:25:13  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ
Εγω δεν το λέω, το θεωρώ σπαστικό.. Να λες κάπου ότι πέθανε κάποιος δικό σου και αμέσως η έτοιμη συνταγή για τη περίπτωση..
quote:
ΕΓΩ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΛΗΡΩΜΗ..
Καλά και η γκόμενά μου το ίδιο έλεγε.. γιατί δε παίρνεις μηχανή, γιατί δεν παίρνεις μηχανή, γιατί; γιατί; γιατί; Ε οπότε θα πάρει η ίδια ένα μηχανάκι, μέσα στο έτος, και θα σκάσει. Με τα λεφτά του μπαμπά φυσικά όχι ότι θα βγάλει δίπλωμα και ασφάλειες η ίδια κάνοντας μασάζ... όχι ότι είχε και τη διάθεση δηλαδή.
quote:
Κερνάω καφεδάκι dr όποτε θέλεις το κανονίζουμε.
Οδηγώ πολλά χρόνια μηχανή, δόξα το Θεό ακόμα δεν έχω δεί τον ουρανό κατάματα
Φτού μη σε ματιάξουμε!
Μου έτυχε και μένα μια μεγάλη ατυχία σήμερα πάντως. Η μητέρα μου έπαθε ένα ατύχημα, χτύπησε κάπου, και θα πρέπει να τη φροντίζω μπορεί και για κάνα δεκαήμερο μπορεί και για μήνα -Πφφφ- Λες να μας πήρε με τη σειρά η godεμιά φίλε Πρεντ; Who knows...
Πληρώνουμε κάρμα!
Αμα είναι θα το σκεφτώ φίλε και θα σου πω φίλε Αλλζζάρο! Η αλήθεια είναι ότι εξαρτάται απ' τις περιστάσεις.

CHARMED3 καλή α-σχολεία

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 19/06/2010 13:28:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 16:24:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Καλά και η γκόμενά μου το ίδιο έλεγε.. γιατί δε παίρνεις μηχανή, γιατί δεν παίρνεις μηχανή, γιατί; γιατί; γιατί; Ε οπότε θα πάρει η ίδια ένα μηχανάκι, μέσα στο έτος, και θα σκάσει. Με τα λεφτά του μπαμπά φυσικά όχι ότι θα βγάλει δίπλωμα και ασφάλειες η ίδια κάνοντας μασάζ... όχι ότι είχε και τη διάθεση δηλαδή.

Τι πράγμα ρε παιδί μου αυτές οι .. εε.. πως τις είπες?
charmed3 είναι φανερό οτι δεν έχεις ανεβεί ποτέ σου σε μηχανή..
Ρε παιδιά δεν μπορώ να καταλάβω πως τη βρίσκετε μέσα σε αυτά τα κουτιά. Ο ενας πίσω απο τον αλλον σταμάτα ξεκίνα.
Η αίσθηση οτι είσαι πάνω σε δύο ρόδες είναι μοναδική, δουλεύουν τα πάντα αντιλήψεις, ισορροπίες, διαίσθηση , φτύστε με βρέ, τελευταίες αναλαμπές είναι
Περαστικά στη μαμά dr,κάντε κανένα ευχέλαιο

Edited by - allzzaro on 19/06/2010 16:26:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 17:27:25  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Τι πράγμα ρε παιδί μου αυτές οι .. εε.. πως τις είπες?
Ααα ναι.. ξέχασα ότι είσαι και εσύ στη παρέα.. ρε παιδί μου.. πώς το λέγατε στα νιάτα σου.. κοπελάτσι ας πούμε ρε παιδι μου
Ναι καλή η μηχανή εντάξει.. αρκεί να μη σκοπεύεις να κάνεις οικογένειαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 19:49:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Δεν λέω οτι έχεις άδικο.
Δύο ρόδες είναι.
Εκτός αυτού οι μηχανές μεγάλου κυβισμού έχουν μεγάλη επιτάχυνση.
4 δεύτερα για να φτάσεις τα 100 αφενός αφετέρου έχουν μικρό όγκο.
Αυτά τα δύο ανεβάζουν την ανδρεναλίνη του χειριστή με αποτέλεσμα να μην μπορεί να ελέγξει την ταχύτητα.
Αυτά πιστεύω οτι είναι τα επικίνδυνα. Αν κάποιος μπορέσει να τα τιθασεύσει δεν διατρέχει μεγάλο κίνδυνο.
Πάντως δίνει αλλο χρώμα στη ζωή μας καθώς δεν σε κλείνει σε τέσσερις λαμαρίνες αλλά είσαι επάνω της, ζυγίζεσαι στις στροφές, στον αέρα, την νοιώθεις και βρίσκεσαι διαρκώς σε εγρήγορση καθώς το παραμικρό σου λάθος δεν διορθώνεται με ενα απλό φρενάρισμα.
Εκτός αυτού απαιτεί ο χειριστής της να γνωρίζει ανα πάσα στιγμή ποιός είναι πίσω του, ποιός είναι πλάι του ποιός βρίσκεται πίσω απο την στροφή που δεν έχεις ορατότητα.

quote:
Ααα ναι.. ξέχασα ότι είσαι και εσύ στη παρέα.. ρε παιδί μου.. πώς το λέγατε στα νιάτα σου.. κοπελάτσι ας πούμε ρε παιδι μου


Πόσο χρονών είσαι ρε dr?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2010, 23:25:04  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Δεν λέω οτι έχεις άδικο.
Δύο ρόδες είναι.
Εκτός αυτού οι μηχανές μεγάλου κυβισμού έχουν μεγάλη επιτάχυνση.
4 δεύτερα για να φτάσεις τα 100 αφενός ..
3 ΜΗΧΑΝΕΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΗ?
quote:
Πάντως δίνει αλλο χρώμα στη ζωή μας καθώς δεν σε κλείνει σε τέσσερις λαμαρίνες
ΚΑΙ 3 ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΗΣ ΛΑΜΑΡΙΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ? ΤΑ 100 ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΛΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 00:02:53  Εμφάνιση Προφίλ
hander...estella ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΙΑ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 00:33:04  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Πάντως δίνει αλλο χρώμα στη ζωή μας καθώς δεν σε κλείνει σε τέσσερις λαμαρίνες
ΚΑΙ 3 ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΗΣ ΛΑΜΑΡΙΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ? ΤΑ 100 ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΛΑ




Δε μου λες Αλλζζαρο, είσαι απ' αυτούς που έχουν κόλλημα με τις μηχανές; Μήμπως έχεις αυτή με τα A, B, C για τις ταχύτητες ;
Πάντως είσαι πολύ τυχερός να μην έχεις πάθει τίποτα.. πολύ όμως. Πριν δυό μήνες εδώ σκοτώθηκε ένας φίλος μιας φίλης μου πολύ νέος 25-29 χρονών. Και εγώ μπορεί να μην ήμουν εδώ σήμερα αν δεν την είχα γλυτώσει όταν ήμουν μικρός απο ένα τέτοιο ατύχημα.

quote:
Πόσο χρονών είσαι ρε dr?

Ααα τώρα ρωτάμε την ηλικία, μετά θα ζητήσουμε φωτογραφία και τέλος τι; Θα αλείψουμε και αντηλιακό; Ε όχι ΟΧΙ!..Άσε που δε θέλω να κάνω τη χαρη στην CHARMED που ξέρω ότι χαμογελούσαν κ τα μουστάκια της όταν διάβαζε το μήνυμά σου..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 10:34:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Εγω δεν το λέω, το θεωρώ σπαστικό.. Να λες κάπου ότι πέθανε κάποιος δικό σου και αμέσως η έτοιμη συνταγή για τη περίπτωση..

ΚΟΙΤΑ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΑΛΛΑ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ..

quote:
CHARMED3 καλή α-σχολεία

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΝΧ

quote:
charmed3 είναι φανερό οτι δεν έχεις ανεβεί ποτέ σου σε μηχανή..

ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΔΝ ΞΕΡΕΙΣ..
ΕΧΩ ΑΝΕΒΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ! ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΕΣΩ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 10:43:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Και εγώ μπορεί να μην ήμουν εδώ σήμερα αν δεν την είχα γλυτώσει όταν ήμουν μικρός απο ένα τέτοιο ατύχημα.

TΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΔΝ ΔΙΑΤΡΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΚΙΝΔΥΝΟ ..

quote:
Ααα τώρα ρωτάμε την ηλικία, μετά θα ζητήσουμε φωτογραφία και τέλος τι; Θα αλείψουμε και αντηλιακό; Ε όχι ΟΧΙ!..Άσε που δε θέλω να κάνω τη χαρη στην CHARMED που ξέρω ότι χαμογελούσαν κ τα μουστάκια της όταν διάβαζε το μήνυμά σου..

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ...ΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ Μ?
ΧΑΧΑΧΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΩΡΑ ΟΠΟΤΕ ΜΝ ΚΡΥΒΕΣΑΙ..!!ΧΑΧΑ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 12:41:19  Εμφάνιση Προφίλ
dr ΜΗΠΩΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ ΛΙΓΩ ?Η ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΛΑΘΟΣ? ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ allzzaro an ΤΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ 3 ΔΥΚΙΚΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΕΡΙ ΚΑΙ 3 ΙΧ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΛΑ ΠΙΑΝΟΥΝ 100 ,..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 14:04:31  Εμφάνιση Προφίλ
Ναι έβαλα λάθος quote αλλά nevermind το ίδιο πράγμα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 15:48:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Δε μου λες Αλλζζαρο, είσαι απ' αυτούς που έχουν κόλλημα με τις μηχανές; Μήμπως έχεις αυτή με τα A, B, C για τις ταχύτητες ;
Πάντως είσαι πολύ τυχερός να μην έχεις πάθει τίποτα.. πολύ όμως. Πριν δυό μήνες εδώ σκοτώθηκε ένας φίλος μιας φίλης μου πολύ νέος 25-29 χρονών. Και εγώ μπορεί να μην ήμουν εδώ σήμερα αν δεν την είχα γλυτώσει όταν ήμουν μικρός απο ένα τέτοιο ατύχημα.

Για να οδηγήσει κάποιος μηχανή μεγάλου κυβισμού πρέπει να έχει τα ανάλογα προσόντα.
1ον.. να διαθέτει την ανάλογη αντίληψη
2ον να έχει διδαχτεί απο τον ανάλογο δάσκαλο.

Σε οτι αφορά το δεύτερο, είχα εναν απο τους καλύτερους

Ολοι αυτοί που λές ανεβαίνουν ευκαιριακά επάνω χωρίς να έχουν διδαχτεί αντίληψη, ισορροπία, δυσκολίες των δρόμων, αντιμετώπιση επικίνδυνων οδηγών, εγκράτεια κ.α.
Λογικό ειναι σε λίγο βρεμένο δρόμο ή σε μια ολισθηρή κατηφόρα ή σε ενα προσπέρασμα να βρεθούν να κοιτούν τον ουρανό κατάματα.
Εγώ για να μάθω να οδηγάω ξεκίνησα απο τα 15 μου με αυτοματάκι και για να πάρω τον αέρα της yamaha έκανα 2 χρόνια.

charmed

quote:
ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΟΤΙ ΔΝ ΞΕΡΕΙΣ..
ΕΧΩ ΑΝΕΒΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ! ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΕΣΩ

Eχεις ανέβει στο πίσω κάθισμα

pandi

quote:
3 ΜΗΧΑΝΕΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΗ?

2 φτάνουν.
Ενα παπακι 125 κυβ. οικονομικό για καθημερινή χρήση και
ενα on-off για μεγαλύτερες αποστάσεις.

quote:
ΚΑΙ 3 ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΗΣ ΛΑΜΑΡΙΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ? ΤΑ 100 ΤΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΛΑ

Δεν υπάρχει ζέστη, κρύο, βροχή, χιόνια για εναν χειριστή μοτοσυκλέτας.
Τα αυτοκίνητα μετρούν την επιτάχυνση τους σε 0-100.
Δηλαδή πόσα δεύτερα κάνει ενα αυτοκίνητο απο την εκκίνηση του να φτάσει τα 100. Κάτι Φερράρι και κάτι Πόρσε με 3.500 κυβικά το πετυχαίνουν σε 4,6 δεύτερα. Τα συνηθισμένα πάνω απο 8 δεύτερα.

Οι περισσότερες μηχανές σημειώνουν για το 0-100 σε 3 δεύτερα.
Οποιος οδηγήσει λοιπόν μια τέτοια μηχανή, δεν ανεβαίνει ξανά σε αυτοκίνητο.

quote:
Ααα τώρα ρωτάμε την ηλικία, μετά θα ζητήσουμε φωτογραφία και τέλος τι; Θα αλείψουμε και αντηλιακό; Ε όχι ΟΧΙ!..Άσε που δε θέλω να κάνω τη χαρη στην CHARMED που ξέρω ότι χαμογελούσαν κ τα μουστάκια της όταν διάβαζε το μήνυμά σου..

Μην είστε βατοκρυμμένοι ρε..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 16:49:42  Εμφάνιση Προφίλ
..Βατοκρυμμένος;; Αυτός που κρύβεται στα βάτα; Κάτι μαθαίνεις όσο ζεις!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 18:40:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
quote:
Βατοκρυμμένος;; Αυτός που κρύβεται στα βάτα; Κάτι μαθαίνεις όσο ζεις!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 19:27:30  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΕ allzzaro ΕΔΩ ΣΥΚΩΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΙΑ ΠΩΝΤΙΑΚΗ ΠΑΡΟΙΜΙΑ Ο ΠΑΡΔΩΝ,,,,,,,,,,,,,,ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΟΜΩΣ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΝΙΩΣΗΣ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ,,, ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 19:56:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Ευχαριστώ pandi.
Λίγο δύσκολα να νοιώσω άσχημα, τα έχω ξεπεράσει αυτά.
Μπουμπούνατο το ανέκδοτο Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 20:50:30  Εμφάνιση Προφίλ
ΑΦΟΥ ΤΑ ΘΕΛΗ Ο Κ@@@Σ ΣΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕ,,,Ο ΠΑΡΔΩΝ ΕΙΔΕΝ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑΝΑΤ ΚΑΙ ΕΡΕΧΤΕΝΑΤΑ,,,ΞΕΡΗΣ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 20:58:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Δεν κατάλαβα τίποτα Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 22:46:15  Εμφάνιση Προφίλ
ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΗΣ ,Ο ΓΑΤΟΣ ΕΙΔΕ ΤΑ Κ@@@ΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΩΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΕ ΜΟΜΩ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΟΣ,ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΕΣ ,ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΥΑΜΑΗΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΟΣ ΟΔΗΓΗ ,ΞΕΡΗΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΞΕΡΑ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ?ΣΥΓΟΥΡΑ,ΞΕΡΩ ΚΑΠΙΩΝ ΠΟΥ ΣΤΟ ΒΟΥΝΩ ΞΕΣΥΚΩΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ,ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΔΗΓΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ, ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΝΩΛΟ 6 ΔΥΚΙΚΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΝΕΦΤΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΗΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΕ Ο ΜΟΝΩΣ ΓΝΩΣΤΗΣ [ΚΑΛΩΣ ΟΔΗΓΩΣ]ΙΔΟΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΣΤΗΣ ΚΕΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΙΚΕΣ, ΥΠΑΡΧΗ ΓΝΩΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ,ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΙΝΕ ΟΙ 4 ΡΟΔΕΣ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΒΟΥΝΩ,,,,,,,ΟΤΑΝ ΕΧΗΣ ΤΗΝ ΕΥΚΟΛΙΑ ΜΕΣΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΧΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 22:52:13  Εμφάνιση Προφίλ
PREDI EIΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ??ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2010, 23:51:51  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε γείτονα καλή η μηχανή...ΑΛΛΑ

ΔΕΝ μπορείς να πάρεις μάτι ή να πιάσεις τη συνοδηγό σου στο φανάρι

ΔΕΝ έχεις να βάλεις βαλίτσες αν πας ταξίδι

ΔΕΝ έχεις να βάλεις ψώνια

ΔΕΝ έχεις να φορτώσεις 4+1 στο πορτπαγκάζ από την παλιοπαρέα και να πας για μπύρες


ΔΕΝ έχεις μουσική από το ηχοσύστημα

ΔΕΝ έχεις air condition


ΔΕΝ μπορείς να κοιμηθείς πάνω της άμα ξεμείνεις πουθενά

4 ρόδες FOR EVER


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2010, 01:15:00  Εμφάνιση Προφίλ
Εντάξει Αλλζζάρο έφαγες χοντρή τάπα τώρα έτσι; Δηλαδή, εντάξει, υποκλίνομαι στην ανωτερότητα του Industrial..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2010, 11:06:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Eχεις ανέβει στο πίσω κάθισμα

και στο μπροστα 1-2 φορες..αλλα βαριεμαι τωρα να καθομαι να το συζηταω
πιστευε οτι θες..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2010, 11:12:46  Εμφάνιση Προφίλ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy