ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο8!!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 13:16:59  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

καλημεραααααααααααααααααα φιλοι μου καλοι..!!!!!! λοιπον εχω φοβερα νεα,περασααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...το πηρα το κωλοχαρτοοοοοοοοοοοοοοοο επιτελους..!!!!! γιου χουουουουουου..λοιπον επειδη ψιλο διαβασα τι λεγατε για τις γυναικες κ επειδη φιλε μου dr.τα ειχαμε ξανα συζητησει αυτα στο παρελθον βλεπω οτι ακομα μυαλο δεν εβαλες γι'αυτο το θεμα,την γυναικα δεν προκειται κανεις να τις μαθει κ αν νομιζει καποιος οτι την μαθαινει βρισκεται παντα προ εκπληξεως γιατι εμεις σας δινουμε το περιθωριο μεχρι που θα μας γνωριζετε κ επειδη εισαστε εκμεταλευτες προς αυτο το θεμα γι'αυτο κ δεν προκειται κ ποτε να μας μαθετε..αυτο να το ακουν κ τα παλικαρια που μιλουσαν περι του θεματος,κ οπως εχω ξανα πει εσεις ειστε οι υποκριτες κ οι ψευτες κ οι ολοκληροι μυθιστορυματα παραμυθαδες,κ επειδη ακριβως δεν μας αρεσει που ειστε ετσι γι'αυτο κ σας φερομαστε οπως σας φερομαστε κ η ειρωνια σε ολο αυτο ξερετε πια ειναι..?? οτι καθε φορα στην προσπαθεια σας να μας κατακρινεται πεφτεται στην παγιδα κ δειχνεται κ αποδεικνιεται περιτρανα οτι η γνωμη μας για εσας ειναι σωστη,οποτε να μην τα ξανα λεμε..τεσπα..τι αλλα εσυ πως περνας γενικα..?? charmed μου γλυκια τι κανεις..?? κριμα που δεν ημουν τοτε μεσα να αρχισουμε ολοες μαζι κ να μην ξερουν απο που να φυγουν,αλλα τεσπα..με το σχολειο ενταξει..?? πως τα πηγες..?? predi φιλε μου θα μπεις ποτεεεεεεεε στο fcb..?? χαχααχαχα..τι λεει ολα καλα..?? συλλυπητηρια κ απο μ'ενα κ ας φενεται στερεοτυπο για καποιους αλλα πρεπει να κραταμε κ κανενα γιατι εχουμε χασει καθε αισθηση ανθρωπιας κ σεβασμου πια..pandi κουκλιτσα μου τι λεει ολα καλα..?? με τις μηχανες φορτωσες ε..??? αχαχαχαχα..ενταξει κ εμενα μου αρεσουν οι μηχανες περισσοτερο απο το αμαξι αλλα ειναι πιο ασφαλης το αυτοκινητο..πολλες φορες πηγα να βρεθω στο τριτο συννεφακι αριστερα αλλα εχω τρελα με το μηχανακιιιιιιιιιιιι...!!!! αααααααααχ..!!! α! κ με το θεμα με τις γυναικες που ελεγαν φαντασου λενε οτι εμεις οι γυναικες ντυνομαστε κ φτιαχνωμαστε για αυτους κατι που δεν υσχιει ενω εκεινοι το αμαξι κ το μηχανακι που περνουν ειναι για να ριξουν καμμια γκομενα κ να δειχτουν στους φιλους τους ποιος εχει το καλυτερο απο εκει να φανταστεις ποοοοοσο μυαλο εχουν..εγω θα προτιμουσα καποιον χωρις μεταφωρικο μεσο παρα καποιον που σκεφτεται κατα αυτον τον τροπο..!!! αλλα αν πανε κ βρισκουν αυτες που κοιτανε πως να βολευτουν δεν τους φταιμε οι υπολοιπες..!!!!

DARK HUNTER..!!!!



οωωπ!!! τι βλεπω? επεστρεψε η ασωτη!
Καταρχας, πολλα συγχαρητηρια για την επιτυχια σου



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 13:40:22  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
καλημεραααααααααααααααααα φιλοι μου καλοι..!!!!!! λοιπον εχω φοβερα νεα,περασααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα...το πηρα το κωλοχαρτοοοοοοοοοοοοοοοο επιτελους..!!!!!
Και εις ανώτερα! ’λλα τρία χρόνια ξεκωλώματος και πάει και η τριτοβάθμια!
Αλήθεια(άσχετο) το να δουλέψεις χωρίς να 'χεις τελειώσει την υποχρεωτική εκπαίδευση επιτρέπεται..;
quote:
κ το μηχανακι που περνουν ειναι για να ριξουν καμμια γκομενα κ να δειχτουν στους φιλους τους ποιος εχει το καλυτερο απο εκει να φανταστεις ποοοοοσο μυαλο εχουν..
Εεε τώρα τα ζητάς. Και εσάς φαίνεται πόσο μυαλό έχετε απο το πόσο ασχολείστε με την εμφάνιση σε σχέση με οτιδήποτε άλλο... Τώρα έχει κοπεί και η μόδα να διαβάζετε βιβλία, οπότε όσο πάει θα αυξάνονται τα Ντούβλα που λέει κ ο Λάκης...
quote:
αυτο να το ακουν κ τα παλικαρια που μιλουσαν περι του θεματος,κ οπως εχω ξανα πει εσεις ειστε οι υποκριτες κ οι ψευτες κ οι ολοκληροι μυθιστορυματα παραμυθαδες,κ επειδη ακριβως δεν μας αρεσει που ειστε ετσι γι'αυτο κ σας φερομαστε οπως σας φερομαστε κ η ειρωνια σε ολο αυτο ξερετε πια ειναι..?? οτι καθε φορα στην προσπαθεια σας να μας κατακρινεται πεφτεται στην παγιδα κ δειχνεται κ αποδεικνιεται περιτρανα οτι η γνωμη μας για εσας ειναι σωστη,οποτε να μην τα ξανα λεμε..
Οκ..θα 'χεις γνωρίσει πολλούς τέτοιους άνδρες οπότε πάω πάσο!
quote:
ΔΡ ΑΥΤΟ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ???
Μμ ναι ωραίο είναι..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 13:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:
predi φιλε μου θα μπεις ποτεεεεεεεε στο fcb..?? χαχααχαχα..τι λεει ολα καλα..?? συλλυπητηρια κ απο μ'ενα κ ας φενεται στερεοτυπο για καποιους αλλα πρεπει να κραταμε κ κανενα γιατι εχουμε χασει καθε αισθηση ανθρωπιας κ σεβασμου πια..

ευχαριστω για τα συλλυπητηρια...
μαλλον οταν (και οποτε) μπαινω εγω στο fcb εσυ δεν εισαι...
το χω παραμελησει τελευταια γιατι βαριεμαι να μπαινω... εδω δεν βλεπω πια τα email μου


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 14:00:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ενα καινουριο (σχετικα) τραγουδακι:

Last Summer


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 14:14:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
δρ παιζεις κιθαρα?
η' καποιο μουσικο οργανο?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 14:18:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
χαχαχαχαχαχαχα..κ εγω σε παω πολυ κουκλιτσα μουουουουουου..!!!! ειδα οτι κ εσυ περασες,συγχαρητηριααααααααα,οτι καλυτερο σου ευχομαι..!! τι αλλα..?? τα νεα σου..??
DARK HUNTER..!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!

ΔΝ ΕΧΩ ΝΕΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 14:37:38  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

δρ παιζεις κιθαρα?
η' καποιο μουσικο οργανο?

CHARMED


δεν τον ειχες ξαναρωτησει κατι παρομοιο?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 14:55:24  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
δρ παιζεις κιθαρα?
η' καποιο μουσικο οργανο?
Μμ όχι ακριβώς.. σκοπεύω να μάθω αρμόνιο(πιάνο) φέτος. Κιθάρα δε παίζω και ας με πρήζει ο πατέρας μου να μάθω(ο οποίος είναι μουσικός). Αλλα αν με πρήξει πολύ μπορεί και να μάθω δε ξέρω. Κοίτα, παλιότερα τραγουδούσα..επαγγελματικά..κατα κάποιο τρόπο..είχα ωραία χροιά. Και τώρα μάλλον έχω δηλαδή απλά τα παράτησα. Αλλά όχι δε μπορώ να πω ότι ξέρω κάποιο μουσικό όργανο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 15:20:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
χαχαχαχαχαχα..γεια σου ρε dr.με τις απαντ.σου.!! οχι απλα ξερεις τι γινετε,επειδη εκανα παρεα με αγορια κ επειδη αυτα που ακουγα δεν ηταν κ οτι καλυτερο κ επειδη τα εχω δει κ ολας να συμβαινουν κ μπροστα στα ματια μου γι'αυτο κ το λεω..το να περιποιησε τον εαυτο σου δεν ειναι κακο κ ουτε ενοχλεις κανεναν αλλα το να εκμεταλευεσαι ψυχικα κ σωματικα τον αλλον σε καθιστα σε αρνητικες κατηγοριες κ δεν ειναι προς τιμη κανενος που συμπεριφερεται ετσι..αυτο θελω να πω..υπαρχουν πολλων ειδων ανθρωποι,απλα μιλωντας για τα "αρνητικα" των γυναικων,αναφερθηκα στα "αρνητικα" των αντρων,πολλοι που λειτουργουν ετσι εχουν αρνητικα βιωματα καθε τυπου αλλα κ αυτο δεν δικαιολογειται γιατι τα βιωματα πρεπει να τα καλυτερευεις κ οχι να γινεσαι χειροτερος κ απο αυτα..!! αααχ..!! ναι ρε συ επιτελους το εβγαλα το ρημαδι,αυριο θα παω να παρω κ το απολυτηριο στα χερια μου..!! οχι δεν παιζει ρολο το αν δουλευεις με την εκπαιδευση σου,ανετα μπορεις να σπουδαζεις κ να δουλευεις μαζι αλλα καποια στιγμη σε κουραζει αυτο το καθημερινο οποτε ειναι στον ανθρωπο αν αντεχεις ή οχι..!!! γεια σου prediiiiiiiiiiiii..!!! εγω καθε μερα μεσα ειμαι βρε,μαλλον εσυ μπαινεις αραια κ που..!!!! ντροπηηηηη σου..!!!! χαχαχαχαχα..

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 15:22:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

ενα καινουριο (σχετικα) τραγουδακι:

Last Summer


NOVUS ORDO SECLORUM


φοβεροοοοοοο,μου αρεσει πολυ αυτο το τραγουδι,το ακουσα προσφατως κ ολας..!!!

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 15:32:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
αααχ..!! ναι ρε συ επιτελους το εβγαλα το ρημαδι,αυριο θα παω να παρω κ το απολυτηριο στα χερια μου..!! οχι δεν παιζει ρολο το αν δουλευεις με την εκπαιδευση σου,ανετα μπορεις να σπουδαζεις κ να δουλευεις μαζι αλλα καποια στιγμη σε κουραζει αυτο το καθημερινο οποτε ειναι στον ανθρωπο αν αντεχεις ή οχι..!!!

Ναι οκ... απλα ρε παιδί μου... η υποχρεωτική εκπαίδευση.. έχει ένα λόγο που λέγεται υποχρεωτική.. επειδή είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ!
Θέλω να πω, δεν είναι ξέρω γω παράνομο;.. για τους γονείς; Δε θεωρείται δηλαδή παράνομο να παρατάς το σχολείο και να δουλεύεις!;
Και κάτι άλλο. Σε 'χει βοηθήσει στο να βρεις εργασία το να μην έχεις απολυτήριο λυκείου, πτυχίο και λοιπά;


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 05/07/2010 15:35:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 15:46:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ??
ΕΜΑΣ ΜΟΝΟ ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΑΣ ΔΩΣΑΝΕ..


CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 15:50:28  Εμφάνιση Προφίλ
Δε ξέρω, ίσως αυτο να είναι το "απολυτήριο" του γυμνασίουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 15:53:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
δεν τον ειχες ξαναρωτησει κατι παρομοιο?

ΟΧΙ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΕΠΕΙΔΗ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΠΛ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ
ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΧΝΟΥΣΑ

quote:
Μμ όχι ακριβώς.. σκοπεύω να μάθω αρμόνιο(πιάνο) φέτος. Κιθάρα δε παίζω και ας με πρήζει ο πατέρας μου να μάθω(ο οποίος είναι μουσικός). Αλλα αν με πρήξει πολύ μπορεί και να μάθω δε ξέρω. Κοίτα, παλιότερα τραγουδούσα..επαγγελματικά..κατα κάποιο τρόπο..είχα ωραία χροιά. Και τώρα μάλλον έχω δηλαδή απλά τα παράτησα. Αλλά όχι δε μπορώ να πω ότι ξέρω κάποιο μουσικό όργανο.

ΓΤ ΡΕ? ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΙΔΙΚΑ ΚΙΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ..
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ..

ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕΣ?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 15:55:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Δε ξέρω, ίσως αυτο να είναι το "απολυτήριο" του γυμνασίου

ΕΛΠΙΖΩ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 16:38:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
ΝΑΙ ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ Κ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ,ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ Κ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΟΥ..ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ ΜΑΖΙ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΗΛΙΚΟΣ ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΛΙΚΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ Κ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ ΓΕΜΑΤΗ Κ ΟΧΙ ΝΑ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΑΥΤΟ Κ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ DR..?? ΝΑΙ Κ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΕΒΡΙΣΚΑ ΑΝΕΤΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΦΕ,ΠΩΛΗΤΡΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΦΕΡΙΠΗΝ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΠΟΥ ΚΑΛΑ,ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ,ΣΕ ΚΑΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ,ΓΙΑΤΡΟΣ Κ.Α..ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΑΝ ΟΧΙ ΠΑΝΤΟΥ..Κ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ ΒΕΒΑΙΑ,ΑΛΛΑ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ..!!! Κ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΤΙ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΝΕΑ ΚΟΠΕΛΑ..ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΤΡΟΠΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ..????

DARK HUNTER..!!!!

Edited by - hanter on 05/07/2010 16:46:24

Edited by - hanter on 05/07/2010 16:49:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 16:43:06  Εμφάνιση Προφίλ
Το βασικό μου ρεπερτόριο ήταν αυτά:

ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ - ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

Αυτό το έλεγα πολύ συχνά:
Αλκίνοος Ιωαννίδης - Η ιστορία του Κεμάλ

βασιλης παπακωνσταντινου - Ένα Καραβι
Αυτό άρεσε πολύ στη γιαγιά μου οπότε το έλεγα και αυτό κάποιες φορές
Kwstas Xatzis - Ap to aeroplano
Ήμουν η ατραξιόν της οικογένειας εκείνη την εποχή
Κάποτε έλεγα και ένα άλλο επτανησιακό αλλά δεν το 'χει το youtube.

Και ένα που είναι σε όλους γνωστό:
Μ'αρέσει να μη λέω πολλά

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 05/07/2010 16:44:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 16:52:21  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ ΜΑΖΙ.

Μα δε μιλάω για σπουδές παιδί μου, μιλάω για την υποχρεωτική εκπαίδευση!
Ας υποθέσουμε ότι σταμάτησες το γυμνάσιο γύρω στα 16 σου. Τώρα είσαι 23 άρα πέρασαν 7 χρόνια που δε πάτησες πόδι στο σχολείο: δύο απο τα οποία ήσουν ανήλικη!.. και αυτό είναι παράνομο! Βέβαια θα μου πεις οτι γραφόσουν, αλλά έμενες απο απουσίες. Οκ δε ξέρω. Πάντως θα μπορούσες να το 'χες τελειώσει απο τότε στο απογευματινό πρόγραμμα.
quote:
ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ Κ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ
Ναι, για τις σπουδές στο ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ. Εκτός αν μιλάς για ιδιωτικό γυμνάσιο!

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 05/07/2010 16:54:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 17:05:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

quote:
ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΖΕΙΣ ΜΑΖΙ.

Μα δε μιλάω για σπουδές παιδί μου, μιλάω για την υποχρεωτική εκπαίδευση!
Ας υποθέσουμε ότι σταμάτησες το γυμνάσιο γύρω στα 16 σου. Τώρα είσαι 23 άρα πέρασαν 7 χρόνια που δε πάτησες πόδι στο σχολείο: δύο απο τα οποία ήσουν ανήλικη!.. και αυτό είναι παράνομο!
quote:
ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ Κ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ
Ναι, για τις σπουδές στο ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ. Εκτός αν μιλάς για ιδιωτικό γυμνάσιο!



ΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ,ΣΤΑ 16 ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΑΦΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΛΙΩΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΟ..ΑΠΟ ΤΑ 18 Κ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΛΙΚΟΣ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Ή ΟΧΙ..ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΕΝΟΗΘΗΚΑΜΕ ΠΑΝΩ Σ’ΥΤΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΜΕΕΕΕ..!!! ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΓΑΖΕΤΕ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΟΣ ΕΙΤΕ ΕΝΗΛΙΚΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ..ΑΛΛΙΩΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΘΗΤΗΣ Κ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ..!!! Κ ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΠΡΩΙ..Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΗΓΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΜΟΛΙΣ ΕΝΗΛΙΚΙΩΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΓΡΑΦΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΜΟΥ Κ ΦΟΒΟΤΑΝ Κ ΕΧΑΣΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΣΑΜΠΑ..!!

DARK HUNTER..!!!!

Edited by - hanter on 05/07/2010 17:12:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 17:23:41  Εμφάνιση Προφίλ
Ouch..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 18:04:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Ouch..

πονεσε???


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 18:04:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

Ouch..

τι επαθες καλε..?? σε πονεσε κατι απο αυτα που ειπα..???

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 18:25:36  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
σημασια εχει οτι εβαλες στοχο και τελειωσες! οχι οτι πηγες σε νυχτερινο... Σε καθε περιπτωση, και αυτο ειναι σχολειο... εχουν και οι μαθητες του τα ιδια δικαιωματα


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 19:39:38  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=yftOy8kz7aE


Massive Attack.... την Τεταρτη στο Rockwave Festival!!!
Τυχεροι οσοι πανε


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2010, 02:24:20  Εμφάνιση Προφίλ
Μπραβο και σε σενα hander που τα καταφερες εστω κα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pandi
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2067 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2010, 02:54:38  Εμφάνιση Προφίλ
μπραβο hander και παντα επιτυχιες ,Κυριακη πηγα θαλασσα Δευτερα δηλ. χθες στη θεσ/νικη να παρω το πιστοποιητικο απο της εξετασης που ειχα δωση και μετα παλη θαλασσα ,θα χαθω για λιγες μερες θα βοηθησω καποιους φιλους σε εποχιακη δουλεια που εχουν ,τα βραδια θα σας βλεπω να σται ολοι καλα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2010, 08:20:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2010, 10:10:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

μπραβο hander και παντα επιτυχιες ,Κυριακη πηγα θαλασσα Δευτερα δηλ. χθες στη θεσ/νικη να παρω το πιστοποιητικο απο της εξετασης που ειχα δωση και μετα παλη θαλασσα ,θα χαθω για λιγες μερες θα βοηθησω καποιους φιλους σε εποχιακη δουλεια που εχουν ,τα βραδια θα σας βλεπω να σται ολοι καλα



και εσυ να εισαι καλα και να περνας καλυτερα


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2010, 11:37:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ειναι κανεις εδω???


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2010, 11:54:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

ειναι κανεις εδω???


NOVUS ORDO SECLORUM


Καλημερα predi,εγω ειμαι εδω,μολις μπηκα..μπες στο fcb που θελω να μιλησουμε για κατι..

DARK HUNTER..!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy