ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΣΑΙ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 32
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 02:08:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...
Που είσαι χαμένο ρε ΚριαροΙνδιανοAvallonaki???!!!
Τόσες μάχες έδωκα μονάχος...Ξεύρεις τι σημαντικι(α) βοήθεια είναι μια Κριαρίνα στο πλευρό ενός Τοξότη?!
Όχι οτι ένας Τοξότης δε μπορεί να τα βγάλει πέρα μόνος...
αλλά οι Κριαρίνες τον εμπνέουν
quote:
... Τι μιλάει μωρέ ο Ράμογλου και υποστηρίζει τους καρκίνους? Μακράν απέχει...

Κι εγώ του τα λέω αλλά αυτός θέλει να πιστεύει οτι είναι Καρκίνος
Σάματις (σήμερα μου βγήκε το βλάχικο) Δε γνωρίζει την επιρροή του Λέοντα?! Αλλά έτσι είναι αυτός...Καρκινοπειραχτήριος

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giota
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 08:18:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giota  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

kalhmera sas!!
par8enos kai oroskopo leon!!! mallon kakos sundiasmos

καλημέρα καινούριο μέλος!! κάκιστος συνδυασμός.... γη με φωτιά!! πάει τζάμπα ο ωροσκόπος σου μωρέ....

Mr. Ramoglou, πως γίνεται και όλοι είναι εναντίον σου σε αυτό το topic??? με όλους έχεις μία αντιπαράθεση.... πως τα καταφέρνετε έτσι εσείς οι Καρκίνοι δεν μπορώ να καταλάβω.... άντε βρε, καλή σου μέρα και σε εσένα!!!!


dhladh me vlepo na kaio olh th gh!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 10:08:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρώτα απ όλα καλωσόρισες φίλη giota στην πολύ όμορφη αυτή γωνιά του διαδυκτίου .
Σου εύχομαι μια γόνιμη παρουσία και για σένα και για μας .

Πάμε τώρα παρακάτω .

Προσωπικά δεν έχω κανένα αντίπαλο εδώ μέσα ( ούτε και στην πραγματική ζωή ) , απλά αντιπαραθέτουμε γνώμες , ιδέες και γνώσεις .
Εκεί λοιπόν είναι η όποια διάσταση απόψεων έχουμε και πουθενά αλλού .

Τώρα στο γιατί όλοι αναφέρονται σε μένα ;

Μα γιατί είναι προφανές , είμαι ο εκπρόσωπος των ζωδίων του Νερού ( Ναι αυτό που διαβρώνει τα πάντα και περνάει από παντού ) , οι φίλοι/ες που ανήκουν σε αυτή την κατηγορία λοιπόν άφησαν εμένα να απαντώ χαλαρά και με χαμόγελο στους «αντιπάλους» οι οποίοι είναι όλοι μαζί γιατί δεν μπορούν αλλιώς να αντιμετωπίσουν αυτή τη μάχη .

Κάνουν συμμαχίες ( φωτιά – αέρας ) για να μπορέσουν να αντιμετωπίσουν την κατάσταση .

Για φαντάσου να μαζευόμασταν όλοι εμείς ( αυτοί του νερού ) εδώ , κάτι σε καταρράκτη , ορμητικό χείμαρρο ή ωκεανό θα κάναμε και θα τους «πνίγαμε» .

Ε όχι !
Είναι φίλοι μας και δε θέλουμε το κακό τους , άφες λοιπόν αυτοίς ου γαρ οίδασι τι ποίουσι .


Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 10:14:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ryche άλλος σου έγραψε για τον ωροσκόπο σου και όχι η Mara , και δεν είναι Καρκίνος στο λέοντα αλλά Καρκίνος ΜΕ Λέοντα .

Ο ωροσκόπος μας δίνει τα εξωτερικά χαρακτηριστικά ( εμφάνιση – συμπεριφορά ) .

Avallon τι είμαι αν δεν είμαι ΚΑΡΚΙΝΑΡΟΣ ;;;;;;
Μήπως να αλλάξω το 11 Ιουλίου με 11 κάποιου άλλου μήνα ;;;;;
Αχ αν μπορούσαμε να μιλήσουμε ποιο βαθιά για τον αριθμό της ημέρας γέννησης θα κάναμε κατάδυση

Ο κακός λύκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 12:05:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια καλημέρα από μένα και ένα καλωσόρισμα στη giota μας.

quote:
Elpida μου πόσο δίκιο έχεις... Τι μιλάει μωρέ ο Ράμογλου και υποστηρίζει τους καρκίνους?

Καλή μου Avallon τι λες ? Τελικά έχω δίκιο ή δεν έχω? Και αναφέρομαι για την κατηγορία που ανήκει ο Ramoglou.

Για να μην σε κουράζω όμως σου λέω πως είναι ένας φοβερός καρκίνος πράγμα που θα διαπιστώσεις αν τον γνωρίσεις καλύτερα οπότε είναι και αυτός που θα υποστηρίξει τους καρκίνους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giota
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 12:51:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giota  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
geia se olous!!!!!!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 17:01:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε ραμογλου συγχωραμε...
δεν πτροσεξα

σαν καρκινακι πρεπει να μου δωσεις μια δευτερη ευκαιρια

σε παρακαλω!!!!!

ΕΝΑΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΧΑΝΕΙ
ΜΑ ΟΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΗΤΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 17:03:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ...(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ)
+ΙΣΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΤΙΜΑ.(ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ)
ΤΟ ΝΕΡΟ ΟΜΩΣ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ...(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΑΤΟ)

ΑΠΟΣΤΟΛΕ...."ΚΥΜΑ" + ΕΣΥ!...(ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΕΛΣΟ ΤΟΝ ΕΡΜΗ ΤΗΝ ΑΤΜΑ ΤΟ ΤΙΓΡΑΚΙ.....)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/10/2003, 23:58:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γρηγόρη!
Δεν ήξερα ότι σου έλλειψα...
...μα νομίζω ότι άφησα άξια αντικαταστάτρια στον αγώνα κατά του νερού την mariaries...

Και για να μιλήσουμε και λιγάκι για εσωτερισμό...
Ολοι μας ξέρουμε τι συμβολίζει το ΠΥΡ... ή για την ακρίβεια όλοι μας
ξέρουμε πως συμβολίζεται το Θείο στον εσωτερισμό...ναί καλά το θυμηθήκατε... με τη φωτιά! εξ' ου και το ΠΥΡ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΟΝ! το Θείο που όλοι κρύβουμε μέσα μας...

Καλά τι σας μαθαίνουνε εκεί που πάτε? Ολα εγώ θα σας τα λέω?


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 00:18:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Που πάμε αγαπητή Avallon ;

Σε καμιά σχολή αστρολογίας και δε το ξέρω ;;;;;;;;;;;;;

Για πες μου να μάθω !


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 00:31:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ooops!
Τα πήρε ο Ράμογλου...
Μα που πήγε η νηφαλιότητα του καρκίνου?
Ελπίδα κάνε κάτι να τον ηρεμήσεις...ελπίζω να'χεις δίκιο αν είναι όντως καρκινάκι με την κυκλοθυμία που τον διακρίνει σε λίγο θα'ναι όλα μέλι -γάλα...

Που πάτε?... Μα για τη σχολή που πάτε στην οποία εν μέσω μεζέδων ούζων και μπυροκατάνυξης συζητάτε φιλοσοφικά και εσωτερικά θέματα... ξέρεις μωρέ... στο ουζερί του Ηλία


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 01:04:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα πήρα ;;;;
Μπα ;
Τι πήρα καλέ ;

Αχ αυτή η απερισκεψία της φωτιάς !

Όχι καλή μου Avallon δε πείρα τίποτα και είμαι αρκετά νηφάλιος να είσαι σίγουρη .
Όσο για την Ελπίδα και μόνο που είναι δίπλα μου με ηρεμεί και μου προσφέρει γαλήνη η παρουσία της .
Εσένα ο άντρας σου που είναι καρκίνος δε νοιώθει έτσι ;

Όσο για το ουζερί αν η μνήμη μου δεν με απατά είχες εκφράσει την επιθυμία να συμμετάσχεις .
Μάλλον όμως οι λάθος πληροφορίες δε σε βοήθησαν να βρεις το δρόμο και χάθηκες , εκείνος ο ταξιτζής , μου είπανε έγκυρες πηγές , άκουσε να λες διάφορα για τη συγκέντρωση . Κρίμα !


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2003, 10:19:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε ryche

Ο Ωροσκόπος δείχνει την εξωτερική σωματική κατάσταση, την εμφάνιση, το image, την αύρα και την υγειά (ευπρόσβλητα σημεία στο σώμα).Αντιστοιχεί στο Σώμα.
το Ζώδιο (που είναι η θέση του ήλιου) δείχνει τα βασικά σημεία της Προσωπικότητας του ατόμου και το χαρακτήρα του. Είναι η Συνειδητότητα. Αντιστοιχεί στο Πνεύμα.
η Σελήνη είναι η πιο εσωτερική μας έκφραση. Δηλώνει την συγκινησιακή και συναισθηματική μας φύση. Αντιστοιχεί στην Ψυχή.

Τωρα οσο για την ερωτηση σου αν ειναι καλος ο συνδιασμος Καρκινου με Λεοντα...χμμμμ.... απο την στιγμη που ολα τα ζωδια δεν αποτελουνται απο ενα μονο χαρακτηριστικα, ειναι στο χερι του καθενος μας να δουμε πια απο τα χαρακτηριστικα θα πρεπει να αναπτυξουμε ουτως ωστε να υπαρξη ανοδικη πορεια και στην ψυχη και στο σωμα. Δεν ειναι μονο τα ζωδια που μας χαρακτηριζουν. Κατα την γνωμη μου ειναι τα οσα εχει επιλεξει η Ψυχη μας να βιωσει σε αυτο το περασμα της, τα οσα καταφερνει η αντιληψη μας να κατανοησει...απο σενα εξαρταται λοιπον καλε μου φιλε να εκμεταλευτεις τα καλα στοιχεια που εχεις (και βαση ζωδιων αν το θες) και να εξαλειψεις τα κακα

Καλη σου μερα


Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 16:32:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΑ...

ΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ?

ΕΝΑΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΧΑΝΕΙ
ΜΑ ΟΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΗΤΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 19:13:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα σας ,καλο σας μηνα και καλως σας βρηκα .εχω 2.30 ωρες τωρα που διαβαζω το θεμα των ζωδιων(το οποιο ανοιχτηκε απο το μελος Αμαλια στις 07/02/2003 : 21:28:27)και στο μονο συμπερασμα που εχω καταληξει ειναι οτι πλεον μπορω με καθε λεπτομερεια να πω ποια χαρακτηριστικα εχουν τα ζωδια καρκινος και υδροχοος καθως και ποια ειναι τα θετικα και τα αρνητικα τους στοιχεια (και να φανταστει κανεις οτι δεν εχω ουδεμια σχεση με ζωδια!).αυτο που ειδα ειναι οτι το πλεον σταθερο ζωδιο :οι αιγοκεροι δλδ δεν ειχαν την αντιμετωπιση που τους αξιζε.στο μελος Φωτεινη θα ελεγα να μην πτοηθει μια και εμεις οι αιγοκεροι ειμαστε σταθερα ατομα.επισης θα θελα και μια τοσο λεπτομερειακη αναλυση και για τους αιγοκερους αν θα ηταν ευκολο απο τα μελη που ασχολουνται με τα ζωδια.καλημερα σας και καλη εβδομαδα .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2003, 20:25:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ryche χαιρετα ξωτικο

καλως ορισες...φιλη/ε
ελπιζω να περασεις καλα στην παρεα μας καθως και να μαθεις και να μας μαθεις πολλα
οσο για τα ζωδια περιμενε λιγο
οπου να ναι θα φανει...
ο φιλος Ραμογλου και θα σου εξηγησει...
και παλι
καλως ηλθες...

ΕΝΑΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΧΑΝΕΙ
ΜΑ ΟΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΗΤΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 00:57:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε ryche

Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 02:33:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κάνουν συμμαχίες ( φωτιά – αέρας ) για να μπορέσουν να αντιμετωπίσουν την κατάσταση .

Για φαντάσου να μαζευόμασταν όλοι εμείς ( αυτοί του νερού ) εδώ , κάτι σε καταρράκτη , ορμητικό χείμαρρο ή ωκεανό θα κάναμε και θα τους «πνίγαμε» .



ΧΑ!ΧΑ!...Καλό!...Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?!
Αν δεν υπήρχαν τα ζώδια της φωτιάς και του αέρα να τροφοδοτήσουν...θα πνιγόσασταν απο το βούρκο που πάντα εύκολα βιάζεστε να προκαλέσετε γιατί αδυνατείτε να κατανοήσετε...
Δίχως το ζωοδότη Ήλιο και Δία, όλα είναι καταδικασμένα να πεθάνουν στον αρνητισμό και στο γκρί των ζωδίων του νερού και της Γής.
ΦΩΣ! Κόκκινο! Κίτρινο! Δράση! Ζωντάνια! Ζωή!...
...
Όπως προείπα Λέοντα με επιρροές Καρκίνου, φίλε Ramoglou...
"Είναι πολύ δυσκίνητα τα ζώδια της Γής και του Νερού ώστε να μπορέσουν να γίνουν η φλόγα...τη στιγμή της φλόγας...
Μα εμείς (Φωτιά-Αέρας) θα είμαστε πάντα εκεί να καθοδηγούμε και εσείς θα είστε πάντα εκεί να ακολουθείτε εκ του ασφαλούς...
Αυτό είναι το πεπρωμένο......
...Γι' αυτό υπάρχει τόση ομορφιά στη φλόγα και στον άνεμο...είναι το δώρο που είναι ακατάληπτο απο μερικούς τη στιγμή που δωρίζεται
Ποιό το όφελος όμως να παίρνεις ένα δώρο απο δεύτερο χέρι?"

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariearies
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 10:17:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mariearies  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
βρε, καλώς τον..... λέω κι εγώ που είναι αυτό το παιδί (γρηγόρης!!). Χάθηκες τοξότη και ο καρκίνος πήρε τα πάνω του. Εγώ δεν έχω πολύ χρόνο τελευταία να μπω στο site και να απαντήσω, αλλά έχουμε την avallon να μας βγάζει ασπροπρόσωπους!!!
καλημέρα σε όλους!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 11:24:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλάμι είπα ;
Μπα στρέμματα από καλάμια έπρεπε να πω !

Στου Κουφού την πόρτα το σαπούνι σου χαλάς !

Καλά παλικάρι μου μη στο χαλάσω το όνειρο συνέχισε να το βλέπεις … είσαστε τα καλύτερα ζώοδια .

Καλή Εβδομάδα σε όλους !

Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 11:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eσωτερικοδιδάγματα:

1)Aγάπα το ζώδιο του άλλου σα να΄ναι δικό σου!

2)Αγάπα τον φίλο σου με το ζώδιό του

3)Ολα τα ζούδια είναι καλά γιατί είναι μέρος του Ολου...

4)Οποιος κοροϊδεύει το ζώδιο του άλλου κοροϊδεύει το δικό του!

5)Ο έχων δυο ζώδια να δίνει το ένα στον άλλο

Είμαι σίγουρη ότι μπορεί να βρειτε κι άλλα...

Καλέ μου Ράμογλου... το ουζερί δεν το βρήκα... γιατί είχα λάθος οδηγίες...αν σου λέει κάτι αυτό...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
theklats
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 11:56:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους theklats  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΙΑ

THEKLATSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 15:12:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλή μου Avallon είχες όλες τις δυνατότητες να πάρεις τις σωστές οδηγίες , απλά δε το έκανες .

Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 15:23:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μήπως μπορεί κάποιος που γνωρίζει να μου πει λίγα πράγματα για τον ΛΕΩΝ με ωροσκόπο ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ? Ευχαριστώ


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 15:37:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XAXAXA!...Avallon δεν έγραψες απλά...ζωγράφισες!...
Όσο για τον φίλο Ramoglou, υπάρχει και η σόδα...*burp*...
Και τώρα που ρεύτηκες μπορείς να συνεχίσεις φίλε μου

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2003, 16:36:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η σόδα είναι για αυτούς που δεν μπορούν να χωνέψουν αυτά που λένε κάνουν και αντιμετωπίζουν. Μάλλον σε λάθος άτομο την προτίνεις reptilesalonica, για δες μήπως κανας άλλος την χρειάζεται περισσότερο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2003, 04:07:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tι εννοείς Ελπίδα? (Βλέπεις εγώ δε κινούμαι καβουροειδώς, ό,τι έχω να πώ το λέω ευθέως)
Παρεπιπτώντως, δε με γνωρίζεις. Τρώω μια φορά τη μέρα και πίνω πάρα πολύ νερό. O τελευταίος που θα χρειαστεί τη σόδα θα είμαι εγώ

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariearies
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2003, 09:56:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mariearies  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φιλε ryche
Ο Ωροσκόπος δείχνει την εξωτερική σωματική κατάσταση, την εμφάνιση, το image, την αύρα και την υγειά (ευπρόσβλητα σημεία στο σώμα).Αντιστοιχεί στο Σώμα.
το Ζώδιο (που είναι η θέση του ήλιου) δείχνει τα βασικά σημεία της Προσωπικότητας του ατόμου και το χαρακτήρα του. Είναι η Συνειδητότητα. Αντιστοιχεί στο Πνεύμα.
η Σελήνη είναι η πιο εσωτερική μας έκφραση. Δηλώνει την συγκινησιακή και συναισθηματική μας φύση. Αντιστοιχεί στην Ψυχή.

Δηλαδή για explain please:
Στο σώμα φαίνομαι Λέων, στο Πνεύμα είμαι Κριός και η Ψυχή μου πάλι Λέων?? ωχ, για κάνε ένα προφίλ αν μπορείς.....
Μαρία

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2003, 10:42:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η Ελπίδα εννοεί το αυτονόητο φίλε Γρήγορε , ότι αυτά που σου απαντάνε δε μπορείς να χωνέψεις .
Βέβαια η γνωστή βιασύνη – Γρηγοράδα δε σε άφησε να κάνεις τον αποσυμβολισμό του λόγου μιας Υδροχόου και σε οδήγησε για μια ακόμα φορά στο να απαντήσεις λάθος .


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elpida
Μέλος 3ης Βαθμίδας


541 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/10/2003, 12:39:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elpida  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Παρεπιπτώντως, δε με γνωρίζεις. Τρώω μια φορά τη μέρα και πίνω πάρα πολύ νερό. O τελευταίος που θα χρειαστεί τη σόδα θα είμαι εγώ

Παρεπιπτώντως ούτε και εσύ με γνωρίζεις φίλε Γρηγόρη.

Το πόσες φορές την ημέρα θα φας θα το αποφασίσεις εσύ, αλλά κράτα στο μυαλό σου τα λόγια των επιστημόνων – ίσως σου φανούν χρήσιμα - οι οποίοι λένε πως μία σωστή διατροφή σίγουρα δεν είναι αυτή που γίνεται μία φόρα την ημέρα.

Όσο για το ποιος θα χρειαστεί σόδα… εγώ δεν έθιξα πρόσωπα ή καταστάσεις … αλλά όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται ενίοτε.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 32 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy