ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΣΑΙ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 32
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
octane
Νέο Μέλος


28 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 21:46:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους octane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

...Avallon .....που να δεις και τα νύχια μου...!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Danai
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2003, 21:55:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Danai  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας και από εμένα!
Παρατηρησα πως υπάρχουν πολλοί υδροχοοι!
Και εγω υδροχοος ειμαι!
..είναι πραγματικά φαινόμενο
πως οι περισσότεροι οι οποιοι ασχολούνται
με μεταφυσικά και ανεξηγητα φαινομενα
φιλοσοφιες κτλ..είναι υδροχοοι..!!

Καλη αναζητηση
Δανάη

"To χθες δεν ειναι τιποτα περισσοτερο απο την ανάμνηση του σήμερα και το αυριο είναι το όνειρο το σήμερα"
Χαλίλ Γκιμπράν
(Ο προφητης)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 09:19:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Είστε χρήσιμοι για προσάναμα γιατι ο αέρας φουντώνει τη φωτιά που μπορεί να κάψει τα πάντα. Μετά έρεται όμως το νερό (Σκορπιοί, Καρκίνοι, Ιχθύες) και σβήνουν αυτή τη φλόγα για να πάρουν το σχήμα κάθε πράγματος μέσα στο οποίο κινούνται (ιδιότητες νερού). Γι' αυτό παραδόξως οι περισσότεροι Υδροχόοι τα πάνε πολύ καλά και με Τοξότες και με Σκορπιούς, γιατί ο αέρας φουσκώνει το νερό και φουντωνει τη φωτιά.

Πόσο δίκιο έχεις...

quote:
Δεν υπάρχει όμως τίποτα χειρότερο απο το χώμα (Ταύρος, Παρθένος, Αιγόκερως) που δε μασάνε ούτε απο αέρα (αντε να τους ανανεώσει λίγο) ούτε απο νερό (αντε να τους μαλακώσει λίγο), γιατί είναι τόσο γήινοι και στάσιμοι! Οι ίδιοι (οι χωμάτινοι) σβήνουν και τη φωτιά .

Πόσο μα πόσο δίκιο....


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Uriel ο Εωσφόρος
Νέο Μέλος

Greece
15 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 13:26:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Uriel ο Εωσφόρος  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Uriel ο Εωσφόρος  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Uriel ο Εωσφόρος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για να μεγαλώσουμε λίγο την διαφορά, προσθέστε άλλον ένα Υδροχόο με ωροσκόπο Υδροχόο και Σκύλο στο κινέζικο...

Όσα και αν μας καταμαρτυρούν, εμείς μένουμε αδιάφοροι (ιδικότητά μας να μην μας πειράζει τι λέει ο κόσμος) και κοιτάμε μπροστά... Και άν η πραγματικότητα γίνει πολύ ανιαρή για τα μέτρα μας, τότε φτιαχνουμε τον δικό μας, φανταστικό, ονειρόκοσμο...

Αυτά είχα να πω... Μόνο να προσθέσω ότι οι καλλήτεροί σας φίλοι/ες είναι Υδροχόοι... We will be allways there to help thee...

Uriel, ο Εωσφόρος.
Ο φέρων το φώς και την φλόγαν.

*Γνώθι σαυτόν ήνα αγαπήσεις αλλήλους*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 16:05:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα φίλε μου καλέ-καλέ μου φίλε, είπα
quote:
Ενα έχω να πω. Οι καλύτερες (και περισσότερες) σχέσεις μου ήταν με Υδροχόες (είμαι Τοξότης με ωροσκόπο στους Διδύμους ή στον Ταύρο και σελήνη στο Σκορπιό). Μοιραζόμαστε την ίδια ζέση για ελευθερία και το ίδιο ανοιχτό πνέυμα.

Οι δυνατότητες του μυαλού σας είναι απεριόριστες! Ωστόσο έχετε μαγνητικές ικανότητες.
Είστε τα καλύτερα φιλαράκια μου, όπως βέβαια και οι Κριοί
~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 16:24:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
amalia που εισαιιιιιιιιι να βγαλεις τα αποτελεσματα????????

Υδροχοοι και Κριοι ειναι καπως συγκατοικοι στην τρελλα...τυχαιο οτι μεταξυ τους ταιριαζουν κατα το 80%??

reptilesalonica τι εννοεις οταν λες οτι εχουμε μαγνητικες ικανοτητες??(με πιανεις παντελως αδιαβαστη!!)

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 17:02:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επιρέπεια προς μυστικισμό και εσωτερική γνώση. (γι' αυτό άλλωστε είσαι μέλος στο esoterica)
~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 17:41:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικα ολα εχουν την αιτιολογια τους !!!!

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 22:12:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eμμμ....έχασα το λογαριασμό.... ας με βοηθήσει κάποιος... Πόσοι είναι τελικά οι Υδροχόοι εδώ μέσα?????

Και θα το ξαναπώ... τα αισθήματα αμοιβαία αγαπητοί Υδροχόοι μια και σαν γνήσια Κριός είστε το μόνο ζώδιο που δε με πλήττει!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
plane
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Canada
224 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 22:36:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους plane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και θα το ξαναπώ... τα αισθήματα αμοιβαία αγαπητοί Υδροχόοι μια και σαν γνήσια Κριός είστε το μόνο ζώδιο που δε με πλήττει!


Συμφωνώ απόλυτα.Και γω Κριός είμαι και πριν λίγες εβδομάδες "γνώρισα" μια Υδροχόο και κάθε λίγο και λιγάκι κοιτάω τα e mail μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 22:53:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετραω εννια στο συνολο η μου ξεφυγε καποιος?? Ελα αλλοι πεντε και κατεβαζουμε ομαδα με αναπληρωματικους!!!!

Plane προσεχε μην μπερδευτεις καμια φορα και στειλεις μαιλ στα φορουμ!! Με την τρελλα που σας δερνει ολα να τα περιμενει κανεις απο Κριους

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 23:18:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΩΟΔΙΟ
ΤΟ ΜΙΣΩ!
ΤΟ ΜΙΣΩ!
ΤΟ ΜΙΣΩ!


Κάνε ότι θέλεις αλλά μην κάνεις ότι δεν θες να σου το κάνουν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

plane
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Canada
224 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 23:23:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους plane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστώ δεσποινίς Μάρα για την επισήμανση.Θα το έχω στα υπόψην.Εσείς είπατε οτι είστε Υδροχόος έτσι;Αρα θα με καταλαβαίνεται.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/05/2003, 23:41:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε κυριε plane (αεροπλανο??) αν δεν σας καταλαβαινα δεν θα εδινα και την συμβουλη

wicca!!!!!!!!!!! ΤΩΡΑ ΕΞΗΓΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ!!!! Πες το καλο μου τοσο καιρο, αν το ξεραμε θα ειχες ιδιατερη μεταχειρηση λογο προβληματος εεε ζωδιου ηθελα να πω!!

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 08:09:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απολαμβάνω αυτά που λέτε .
Επειδή μεγάλωσα μετά Γαλλικών και κλειδοκύμβαλου δεν θα μπω στον πειρασμό να σας αναλύσω τα μεγάλα σας λάθη .
Απλά μια υπενθύμιση και ερώτηση μαζί .

Πόσο της εκατό της γης καλύπτετε από νερό και πόσο τις εκατό νερό έχει το ανθρώπινο σώμα ;

Χμμμ τα πάντα εν σοφία εποίησε !
Το ξαναείπα και θα το ξαναπώ προς εμπέδωση .
Το νερό είναι το κύριο συστατικό τις ζωής

Ο τραυματίας
Απόστολος


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 09:33:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και παμε παλι απο την αρχη ????

Ναι ναι ξερω ξερω επαναληψη μητηρ πασης μαθησεως... (ευτυχως που ειναι γραπτα μυνηματα αλλιως ειμαι απολυτα σιγουρη πως σε συζητηση θα το λεγαμε ταυτοχρονα)

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 10:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ναι ναι ξερω ξερω επαναληψη μητηρ πασης μαθησεως... (ευτυχως που ειναι γραπτα μυνηματα αλλιως ειμαι απολυτα σιγουρη πως σε συζητηση θα το λεγαμε ταυτοχρονα)

Mμμμ, μάλλον το "Dis scribit, dis leggit" ταιριάζει καλύτερα


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 10:43:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καποιος ειπε για τα χωματινα ζωδια....και δε διαβασα ποιος....δηλαδη που εγω ειμαι ..."χωματινη" εχω προβλημα....αχμ....αχμ...( λετε να με σωνει ο ωροσκοπος μου τελικα?...-Κριος-)

Αν και μαλλον μια χαρα ζωδιακια ειμαστε (τουλαχιστον ετσι μου λενε...λετε να το κανουν για να μη τους κουτουλησω? αχμμμμμ)

Τουλαχιστον ο Αιγοκερως ( η ισως εγω που ειμαι Αιγοκερως)τα παει τελεια με τους Υδροχοους τωρα πως και τι μη με ρωτατε...αλλα σκεφτειτε οτι απο τους 8 πολυ καλους μου φιλους οι 5 και κολλητοι μαλιστα ειναι Υδροχοοι!

Αβυσσος η ψυχη μου

Μαρα θα ξεκινησω παλι το ποπ κορν και την κοκα κολα???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 12:43:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελα βρε sis και μου ελειψες!

Καλη μου sis χωματινη μεν ...αλλα με καλο χωμα γιαυτο και βγαζεις λελουδα απο πανω σου (το κερασμα μετα, δεν ειναι αναγκη να μου το δωκεις τωρα)

Ποπ κορν και κοκα κολα δεν ξερω ...δεν εξαρταται μονο απο μενα ...η συνεχεια θα δειξει!
Αν και εγω λεω να αρχισω να τα αποφευγω καθοτι καποιος κανει επιμονες προσπαθειες να με συνετισει (αν ειναι ποτε δυνατον αυτο στο ζωδιο μου!!!!! ) στελνωντας με περιεργες ωρες στα γυμναστηρια!!!

Απο οτι θυμαμαι ειναι Κριος-χμμμ λετε να με κολισει η τρελλα του?

And I keep on wondering....

Edited by - Mara on 31/05/2003 12:44:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

plane
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Canada
224 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 14:53:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους plane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ποπ κορν και κοκα κολα δεν ξερω ...δεν εξαρταται μονο απο μενα ...η συνεχεια θα δειξει.Αν και εγω λεω να αρχισω να τα αποφευγω καθοτι καποιος κανει επιμονες προσπαθειες να με συνετισει (αν ειναι ποτε δυνατον αυτο στο ζωδιο μου!!!!! ) στελνωντας με περιεργες ωρες στα γυμναστηρια!!!

Απο οτι θυμαμαι ειναι Κριος-χμμμ λετε να με κολισει η τρελλα του?


Aν είναι δυνατόν.Μα ποιός είναι αυτός που σου κάνει τέτοια βασανιστήρια.Εγω στην θέση σου θα είχα πάει στα Ευρωπαϊκά δικαστήρια.
ΣΤΟ ΚΑΡΦΙΙΙΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Danai
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
123 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 16:51:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Danai  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια και παλι!
Ειπα να σας συμπληρωσω την ζωδιακη κατασταση που τωρα εχει ως εξης:

Κριοί:Avallon, Grigoris, Πλάτωνας, Arzuna,plane, captain steven,octane
Tαύροι:
Δίδυμοι:cassiopeia, Anathema, buda36gr
Καρκίνοι:EIRENE, Ramoglou, drumx13, old tiger
Λέοντες:silverwolf,grigoris
Παρθένοι:ananasss, Glorfindel,wolffaced, marizad,wicca
Ζυγοί:darkangel-78,Knight Michael
Σκορπιοί:Kelsos, catnitro912gr, tzo,
Τοξότες:sofia-7, Rock Boy, reptilesalonica
Aιγόκεροι:amalia, λιλιθFotini, dreamtrap
Υδροχόοι:ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ, Panselhnoselpida, mara, santal,Alastis, marsilia,Danai,Uriel o Εωσφόρος
Ιχθείς:Loucas, Keisatsu

Α Π Ο Τ Ε Λ Ε Σ Μ Α Τ Α

Κριοί:7 μέλη!
Tαύροι:ΚΑΝΕΝΑΣ!
Δίδυμοι:3 μέλη!
Καρκίνοι:4 μέλη!
Λέοντες:2 μελη!
Παρθένοι:5 μέλη!
Ζυγοί:2 μέλη!
Σκορπιοί:3 μέλη!
Τοξότες:3 μέλη!
Aιγόκεροι:3 μέλη
Υδροχόοι:8 μέλη!
Ιχθείς:2 μέλη!

Ταρατατατα!!κερδισαμεεεεεεε

Υ.Γ...συγνωμη αν ξεχασα καποιον

"To χθες δεν ειναι τιποτα περισσοτερο απο την ανάμνηση του σήμερα και το αυριο είναι το όνειρο το σήμερα"
Χαλίλ Γκιμπράν
(Ο προφητης)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2003, 20:55:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλτατε Ramoglou, είπες
quote:
Χμμμ τα πάντα εν σοφία εποίησε !
Το ξαναείπα και θα το ξαναπώ προς εμπέδωση .
Το νερό είναι το κύριο συστατικό τις ζωής

Αυτό είναι αλήθεια, εμείς όμως είμαστε Φωτιά (το πνεύμα) και πηγαίνουμε πέρα απο τα γήινα. Χρειαζόμαστε τη βοήθεια "εμφύσησε το πνεύμα" απο ζώδια του αέρα για να φουντώσουν τη δύναμη της φωτιάς μας και να μας εξυψώσουν, να εξυψωθεί το πνεύμα για να ανυψωθεί απο τα γήινα στα οποία ανήκετε. Αvallon, Danai, Mara, plane, κεράστε ενα "νεράκι" στον φίλο Ramoglou γιατί ξαφνικά τον έπιασε βήχας.

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 05:18:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαχαχαχαχαχαχα σε ευχαιστώ φίλε Γρηγόρη με έκανες και γέλασα .
Βέβαια ο λόγος σου μου έφερε στη μνήμη λίγο Παπανδρέου του 1981 .
Να είσαι πάντα καλά

Δε χρειάζομε νεράκι φίλε μου έχω μπόλικο απλά να ξέρεις πως η φωτιά ναι μεν με τον αέρα δυναμώνει αλλά γίνετε και ανεξέλεγκτη .
Και ΤΟΤΕ χρειάζετε το νερό για να φέρει ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ !


Α και να μην ξεχάσω !!!
Από πότε το ΠΥΡ ( φωτιά ) μεταφράζετε σε ΕΛ ( Φως- πνεύμα Θείο ) ?
Θα ήθελα πραγματικά ένα αποσυμβολισμό αυτού που είπες , ίσως κάτι να χάνω ή να ξεχνάω εγώ φίλε .

Edited by - Ramoglou on 01/06/2003 05:23:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 05:53:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Aν είναι δυνατόν.Μα ποιός είναι αυτός που σου κάνει τέτοια βασανιστήρια.Εγω στην θέση σου θα είχα πάει στα Ευρωπαϊκά δικαστήρια.
ΣΤΟ ΚΑΡΦΙΙΙΙ

Και στο πεταλο!! plane σου ειπα ...κριαρι ειναι ...αν θυμαμαι και εσυ μια απο τα ιδια οποτε θα ξερεις τι τραβαω !!!

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 06:10:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαρά μου!...αλλά αυτό που είπες
quote:
Βέβαια ο λόγος σου μου έφερε στη μνήμη λίγο Παπανδρέου του 1981 .

μη το φωνάξεις παραέξω! εκτιθέμεθα! εκτιθέμεθα!
'
'
Το Φως καλέ φίλε (αν και Καρκίνος), στο οποίο στοχεύουμε όλοι οι μέλοι (πως μ' αρέσουν τα ασυνέραιτα!), έχει άμεση σχέση με την ψυχή τω ανθρώπω η οποία συμβολίζεται απο τη φλόγα. Η φλόγα, η σπίθα μέσα μας που γέννησε ουσιαστικά αυτό το κομμάτι κρέας που ονομάσαμε σώμα και ευτυχώς είναι η οικεία του πνεύματος. Κατήλαβες φίλε?
quote:
Δε χρειάζομε νεράκι φίλε μου έχω μπόλικο απλά να ξέρεις πως η φωτιά ναι μεν με τον αέρα δυναμώνει αλλά γίνετε και ανεξέλεγκτη.
Και ΤΟΤΕ χρειάζετε το νερό για να φέρει ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ !

Στο ενα σκέλος συμφωνάω (νάτο πάλι τ' ασυναίρετο) αλλά εσείς ρε παιδάκι μου αντί να μας δροσίσετε τώρα που έρχεται και το καλοκαιράκι, εγκλωβισμένοι τόσο στις ανασφάλειες του εαυτού σας πετάτε ολόκληρο container με νερό, φοβούμενοι οτι θα αγγίξουμε την πολύ εύθραυστη συναισθηματικότητα σας, με αποτέλεσμα να..μας σβήνετε...Αυτό όμως δείχνει ουσιαστικά την αδυναμία των Σκορπιών (γιατί όλοι τους θεωρούν δυνατα ζώδια εεε, άτομα ήθελα να πω. Αυτό δεν είναι δύναμη όμως. Δύναμη είναι να την έχεις και να μη την επιδεικνύεις.
Να'σαι καλά!

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 06:32:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αλλά εσείς ρε παιδάκι μου αντί να μας δροσίσετε τώρα που έρχεται και το καλοκαιράκι, εγκλωβισμένοι τόσο στις ανασφάλειες του εαυτού σας πετάτε ολόκληρο container με νερό, φοβούμενοι οτι θα αγγίξουμε την πολύ εύθραυστη συναισθηματικότητα σας, με αποτέλεσμα να..μας σβήνετε

Οταν τα φωναζα εγω τρεις σελιδεσ πριν που ησουνα καλε μου να με υποστηριξεις?? Καλιο αργα παρα ποτε οπως λενε ομως

Siiiiiiiiiis φερε το ποπ κορν ...διαιτα απο Δευτερα...εχουμε θεματα τωρα !!!!

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 06:57:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε σε είχα δίπλα μου (ως αέρας, να με φουντώνεις εμένα τον φωτούλη!)
...(μάλλον τ'ανάποδο έγινε-εγώ δεν ήμουν εδώ...αλλά δε πειράζει...πιστεύω γελάσαμε...νοιώθω περίεργα!...ΑΤΜΑΑΑΑ! μήπως "παιζει" καμμιά πανσέλληνος? Κάτι γίνεται το θετικό πάντως...το νοιώθω εδώ και 2-3 ώρες...έχω μύτη εγώ!)

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 12:44:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
πανσεληνος δεν παιζει απο οσο ξερω...εχουμε ομως εκλιψεις οποτε φυλαχτητε... αλλα ειναι κατι το θετικο ερπετουλη κυνηγα το :)βγαλε το τοξο και ορμα

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

plane
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Canada
224 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 13:55:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους plane  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και στο πεταλο!! plane σου ειπα ...κριαρι ειναι ...αν θυμαμαι και εσυ μια απο τα ιδια οποτε θα ξερεις τι τραβαω !!!

Αν ξέρω λέει;
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι που λές "αν θυμάμαι και συ μία απο τα ίδια" Τι άν θυμάσαι αφου άν κάνεις ένα ΚΛΙΚ πιο πάνω τα γράφει.Αχ βρε Μάρα τι σ'έχει κάνει αυτός ο Κριός.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2003, 14:01:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Posted - 01/06/2003 : 05:53:50

Τετοια ωρα θαρρεις πως το μυαλο δουλευει σε νορμαλ κατασταση ??????
Εδω δεν λειτουργει οπως πρεπει τις φυσιολογικες ωρες!!

Δεν λες παλι καλα που η μνημη μου δεν με απατα :)

Τι μου εχει κανει ο Κριος??? Γιατρε θα ζησω???????????????????

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 32 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy