ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΞΑΝΑ ! ! ! ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 13
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2003, 01:16:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλοι μου δυο φωτογραφιες απο τη σπηλια του Νταβέλη

Ας τις σχολιάσουμε!


Edited by - Sonap on 25/02/2004 12:58:27

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2003, 01:33:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=774
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=977

Καλησπέρα sonap, και καλώς ήρθες στο esoterica!
Δυστυχώς η εικόνα που παραθέτεις δεν εμφανίζεται. Θα μπορούσες πάντως να την στείλεις σε κάποιον από τους διαχειριστές, ώστε να της δοθεί ένα url για να μπορεί να εμφανιστεί.
Υπάρχουν κάποια ήδη ανοιχτά τόπικ σχετικά με το θέμα, που μπορείς να συνεχίσεις την εκεί συζήτηση, ώστε να διευκολύνεται και ο κάθε χρήστης στην πλοήγησή του.

Τέλος, εάν δεν υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα του υπολογιστή σου, τα συγκεκριμένα φόρουμς υποστηρίζουν τη δυνατότητα της ελληνικής γλώσσας, οπότε θα διευκόλυνε όλους μας τα επόμενα μηνύματά σου να είναι στα ελληνικά.

Με αγωνία αναμένω να δω την επίμαχη φωτογραφία...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2003, 05:43:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά βρέθηκε η λύση για την φωτογραφία που μας έστειλες αγαπητέ Sonap! Δηλαδή... εμφανίζεται στα Forums για την ώρα.

Για κάτι παραπάνω, όπως μία πιο ασφαλή κρίση για αυτήν, μάλλον, όπως το βλέπω από τη δική μου σκοπιά θα πρέπει να υπάρχει μία καλύτερη μορφή της(όχι jpeg, χωρίς συμπίεση και στην υψηλότερη δυνατή ανάλυση).
Περισσότερα σχετικά θα μάθεις από την Ομάδα Έρευνας Παραφυσικών Φαινομένων του ESOTERICA (έχουν υπόψη τους το θέμα).


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2003, 08:55:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ Sonap ΕΝΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΩ ΤΑ ΕΞΗΣ.

Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΜΩΣ ΕΙΠΕ Ο Admin ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ (ΙΣΩΣ ΚΟΥΝΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ).

ΜΕ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΤΟΙΧΕΙΟΘΕΤΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΟΥ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΡΡΙΦΘΕΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΞΙΑ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΟΙ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ) ΚΑΚΟΗΘΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΒΡΑΧΙΑ ΤΙΣ ΣΠΗΛΙΑΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΛΦΑ.
ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.
ΒΕΒΗΛΩΣΗ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΝ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΥΓ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΜΕ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 02:05:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
geia sou sonap,exw kai egw polles empeiries me tin spilia kai tin briskw tromera endiaferwn,mou exoun parousiastei astynomikoi me polu palies stoles pou prospa8isan na me baloun mesastin spilia kai afou arni8ika efygan,oi stoles itan poly palies san na itan tou 1920 kai oi symperifora tous itan polu agrieytiki,ka8e fora pou pigena stin spilia enoiw8a san arwstos gia toulaxiston mia ebdomada kai ta xeria mou gemizan gratzounies opote ksipnaga apo ton ypno!

ΚΑΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΕ ΗΞΕΡΕΣ...ΙΣΩΣ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 17:54:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Sonap ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ ΠΟΛΥ.
Η ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ***ΠΕΡΙΕΡΓΗ***
ΘΕΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟ.
ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΣΠΗΛΙΕΣ "ΤΟΟΛ" ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΠΗΛΙΑ ?
ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 23:33:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΚΑΟ????ΗΕΜΟ??ΚΑΟΤΟΝΙΚ????ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΠΟΥΝ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ!!!!!!!!ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ Η ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΗΛΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥ FORUM ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΟΙΩΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ!

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 23:53:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Sonap αποθηκευσα την φωτογραφια σου την μεγενθυνα και την εψαξα κομματι,κομματι υπαρχει κανενας αλλος που να ειδε το προσωπο στην φωτογραφια ή μονο εγω τα βλεπω,επανω δεξια της ειναι ενα προσωπο, αρχαια μορφη μπορω να πω!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 04:44:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βλέπω ένα πρόσωπο όντως σαν να είναι μια μάσκα με λεπτό λαιμό ή σαν είναι στερεωμένη σε ένα ραβδί. Αυτό λες φίλε Προμηθέα ή εγώ βλέπω κάτι άλλο;

LogicalΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 09:02:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ,
ΦΙΛΕ SONAP ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟ Ε-ΜΑΙΛ ΜΟΥ( kikh_sot@hotmail.com ) ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΘΕΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ...

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Astral_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
122 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 17:33:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Astral_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάλι την πιάσατε τώρα που ηρέμησε λίγο;

Μάλων γιατί κάνει κρύο για παραλία τώρα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Emerson
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 18:59:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αναλυοντας την φωτογραφια φαινονται καθαρα δυο προσωπα, ειδικα το μεσαιο κυκλακι, που δειχνει ενα τσαντισμενο προσωπο,πραγματικα εντυπωσιακο.


ΝΒΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 19:39:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Logical δεν ξερω αν λεμε το ιδιο προσωπο αυτο που βλεπω ειναι ενα προσωπο και απο πισω του φαινετε μια οριζοντια γραμμη σαν να εχει ανοιχτα τα χερια!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Logical
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
98 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/10/2003, 21:22:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Logical  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι κάπως έτσι φαίνεται. Μάλλον το ίδιο λέμε ,το είδα διαφορετικά. Είναι όπως το δει κανείς. Πάντως πολύ παράξενη φωτογραφία. Περιμένω με αγωνία την τρίτη φωτογραφία φίλε Sonap.

LogicalΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/11/2003, 23:55:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ SONAP!ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ???ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ.ΠΩΣ ΕΞΗΓΕΙΣ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΟ,ΕΒΛΕΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ?

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ntemis
Νέο Μέλος

Greece
41 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2003, 00:04:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ntemis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΦΙΛΕ ΣΟΝΑΠ ΑΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΒΓΑΖΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ?ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΤΥΧΗ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΘΑΝΑΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΩ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...

Αν η καρδιά σου είναι απο γυαλί,
μην την εμπιστευτείς σε χέρια που τρέμουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

BLIND GUARDIAN
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2003, 16:03:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BLIND GUARDIAN  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορει να φανεί χαζό αυτο αλλα μολίς διαβασα το τοπικ και δεν βλεπω καμία φωτογραφια τι συμβαινει τις βαγαλατε απο το τοπικ?

Φιλικά ο τυφλος φυλακας και οδηγος της γνώσης

ΚΟΙΤΑ ΓΥΡΩ ΝΙΩΣΕ ΓΥΡΩ ΤΡΟΜΑΞΕ ΓΥΡΩ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΚΑΠΟΙΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΝΟΗ......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 13:27:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδιά που τα βλέπετε τα πρόσωπα; Η είμαι τυφλός και δεν το ξέρω, ή δεν έχω καθόλου φαντασία!

Το μόνο που μου κάνει εντύπωση είναι αυτό το σύννεφο και στις 2 φωτογραφίες. Sonap όταν τραβούσες τις φωτό το έβλεπες; Μπορείς μήπως να μας δείξεις με κυκλάκι το περιβόητο πρόσωπο; ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!!

Feel the anxiety hold off the fear...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 15:33:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Περιδιαβαίνοντας τα topics είδα πως οι αναγνώσεις σε αυτό ήταν μέχρι αυτή την ώρα 666. Καλή σου ώρα φίλε Ntavelis666, όπου κι αν είσαι... ό,τι κι αν κάνεις... Μας έχεις λείψει απο το forum...


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 16:52:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι συνέβει με τις υπόλοιπες φωτογραφίες αγαπητέ Sonap;;

Όπως βλέπεις η απομάκρυνσή τους έχει προκαλέσει κάποια σύγχυση...

Είναι απόλυτα λογικό τα Μέλη μας που διαβάζουν αυτό το θέμα να αναρωτιούνται για τα πρόσωπα, εφόσον οι φωτογραφίες με τα "πρόσωπα" δεν υπάρχουν πλέον.

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2003, 17:05:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ Sonap ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ.
(ΕΑΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ)

ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ ΕΙΝΑΙ.

ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΒΑΡΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 00:22:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακούω για μάσκες, σχέδια ...για γαλάζια σύννεφα και τσαντισμένα πρόσωπα ......!!!!!!

Αλλά εγώ κάθομαι και κοιτάω σαν χαζή την φωτογραφία και δεν βλέπω τίποτα .....μήπως και εγώ δεν εχω φαντασία ????? η μήπως η φιγούρες εμφανίζονται μόνο σε επιλεγμένους ανθρώπους ....τι να πω βρε παιδιά ....τζίφος ...!!!μόνο με πολύ φαντασία και πίεση του μυαλού μπορώ να φανταστώ οτι τα βράχια σχηματίζουν πρόσωπα ...αλλα και πάλι δεν τα βλέπω !!!!!! μπας και ειμαι στραβή.....

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Edited by - cat on 07/11/2003 00:27:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 00:39:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H πρώτη εικόνα είναι παράξενη... το vortex εννοώ...
Στην δεύτερη τι είναι αυτό που μοιάζει με τροχό στο αριστερό μέρος της εικόνας;

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 12:33:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
K οι δύο είναι παράξενες...

Eγώ θα ήθελα πάντως περισσότερες πληροφορίες...

Για την ώρα που τραβήχτηκαν, τι είδους μηχανή χρησιμοποιήθηκε κτλ.

EΠIΣHΣ.. μου εξηγείτε ΠOY βρίσκεται το πρόσωπο που βλέπετε;

Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 14:04:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη Valnta νομίζω ότι η φωτογραφία με το πρόσωπο αποσύρθηκε.
Δεν ξέρω αν στις δύο φωτογραφίες που έχουν μείνει παίζει ρόλο η έκθεση και η ταχύτητα του φίλμ.

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 14:11:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σ'ευχαριστώ Ostria!

Πάντα στην πρώτη γραμμή της πληροφόρησης!

Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 17:55:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΝΤΑΒΕΛΗ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΜΠΟΛΟΪ.ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ?ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΙΝΑΙ ΘΑΜΠΑΔΑ,ΒΡΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΕΙΔΑΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΥΠΝΟ.ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΣΑΝΤΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ (ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΝ ΝΤΑΒΕΛΗ)

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 22:31:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΝ ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΗ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΣΥΡΑ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΧΤΙΚΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΛΥΣΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΚΛΕΙΨΗΣ(ΚΥΡΙΑΚΗ) ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ.ΕΚΕΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΙΛΟΙ ΔΙΑΚΡΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ Η ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΕΧΟΥΝ ΤΡΑΒΗΧΤΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 11-12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ.Η ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΛΗ KODAK ΚΑΙ ΟΟΟΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΧΤΙΚΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΕ ΣΧΟΛΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 23:45:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SONAP ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΓΕΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΟΛΟΣΩΜΗ ΦΙΓΟΥΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΤΡΑ ΕΚΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΡΙΟΧΟΡΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΦΩΤΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/11/2003, 23:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SONAP ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΓΕΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΟΛΟΣΩΜΗ ΦΙΓΟΥΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΤΡΑ ΕΚΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΡΙΟΧΟΡΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΦΩΤΟ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/11/2003, 16:04:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

SONAP ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΓΕΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΟΛΟΣΩΜΗ ΦΙΓΟΥΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΤΡΑ ΕΚΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΡΙΟΧΟΡΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΦΩΤΟ.



Κάτια μήπως ο άνθρωπος που βλέπεις είναι λίγο σκυμμένος και το δεξί του χέρι φτάνει περίπου στο γόνατο;

Δεν είμαι σίγουρος, έβαλα πολύ φαντασία για να δω αυτό που είδα!

Είναι κάτι σαν να κοιτάς τα σύννεφα και να δημιουργείς φιγούρες στο μυαλό σου, όπου ο καθένας βλέπει και κάτι διαφορετικό.

Αναμένω για τις υπόλοιπες φωτο του sonap όπου τα πράγματα είναι πιο ξεκάθαρα.

Φίλτατε Sonap τί εννοείς έκλειψη; Έχουμε καμιά έκλειψη στα κοντά και δεν το ξέρω; Ηλίου δεν νομίζω να είναι.Μήπως είναι σελήνης; Αν μπορείς στείλε μου σε παρακαλώ περισσότερα σε email γιατί ενδιαφέρομαι. Θα το εκτιμήσω πολύ!

Edited by - Τσανάκαλος on 08/11/2003 16:05:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 13 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy