ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΞΑΝΑ ! ! ! ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 13
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
_PiNhEaD_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2003, 22:00:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _PiNhEaD_  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος _PiNhEaD_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
caaaaat!!!!

θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2003, 23:45:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ Η CAT ΜΕ ΤΟΝ PINHEAD ΕΛΥΣΑΝ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ PHOTO EDITOR ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΦΩΤΟ..ΜΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ???ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΙΑ!
ΔΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΑΚΙ ΛΕΩ ΕΓΩ...ΣΑ ΠΟΛΛΟΙ ΕΞΥΠΝΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΝ ΕΔΩ?

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_PiNhEaD_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2003, 00:03:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _PiNhEaD_  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος _PiNhEaD_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sonap
δεν ειπε κανεις οτι ειναι απο photo editor απλα ειπε οτι μπορει να γινει και μεσω αυτου!

γιατι δεν κανουμε κατι? να κανονισουμε μια συναντηση σε καπιο μερος να φερουμε και τις photoz και να τις δουμε απο κοντα!

και αμαν πως κανεις ετσι! δεν σου χαλασαμε το ονειρο, απλα ειμαστε επιφυλακτικοι...
αμεσως θικτηκες!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χαρης
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2003, 01:09:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χαρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα παιδια
Φιλε _PiNhEaD_ η τρυπα δεν ειναι οπως εισαι στο τελος της σπηλιασ κ βλεπεις το κεντρο της κανεισ λιγο αριστερα κ βλεπεις μια τρυπα στα 3 μετρα ??? Αυτη πρεπει να ειναι λογικα...αν ειναι αυτη τοτε ναι... ειναι μπαζωμενη! κ συγκεκριμενα εχω βγαλει φωτογραφιες κ φαινεται οτι εκτοσ απο κατι κοτρωνες που εχουν ριξει εκει εχουν βαλει κ τσιμεντο...Αν ειναι αυτη ξαναλεω.Παντωσ επειδη κατσαμε αρκετη ωρα εκει, ψαχνοντασ ολη την σπηλια, πρεπει να πω πωσ αλλη τρυπα δεν βρηκαμε...οπως κ ενα αποτυπωμα παλαμησ στην αρχη τησ σπηλιασ οπωσ διαβασα εδω οτι υπαρχει...Τι να πω ???
Μηπωσ πηγαμε σε αλλη σπηλια κ δεν το καταλαβαμε ??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2003, 01:13:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ?ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ?ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΛΕΜΕ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΩΡΑ , ΣΠΕΥΔΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΝ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η CAT ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ CAT ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑ.ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΥΤΑ? ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ? ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ?

quote:

Δεν με πείθουν ούτε μία στο εκατομμύριο …εχω ασχοληθεί με την επεξεργασία εικόνας …και ξέρω ότι είναι εφικτά πολλά πράγματα …χρησιμοποιώντας ένα photoshop…

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΟΤΑΤΕΣ.

quote:
και αμαν πως κανεις ετσι! δεν σου χαλασαμε το ονειρο, απλα ειμαστε επιφυλακτικοι...
αμεσως θικτηκες!

ΠΙΟ ΟΝΕΙΡΟ ΦΙΛΕ PINHEAD?ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΑ?ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ?ΟΧΙ..ΔΕΝ 8Α ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΩ ΣΕ ΔΥΣΠΙΣΤΟΥΣ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ.

quote:
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΛΕΩΝ ΠΩΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΔΕΟΝΤΩΣ.

ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΗ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΟΘΕΤΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΔΙΕΡΕΥΝΙΣΗ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΩΝ.

ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΑ.
ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ...


ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο Λ Α

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_PiNhEaD_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2003, 15:39:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _PiNhEaD_  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος _PiNhEaD_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
file sonap OLO to kalokairi asxoliomoun me tin spilia kai to bouno tis Pentelis.
otan OLOS o kosmos pigene gia banio ego katebena se tripes kai se lagoumia kai epsaxna na bro "kati"!!!
opote pisteuo pos mporo kai exo kathe dikeoma, oxi na amfisbitiso, alla na eimai epifilaktikos! oxi oti esi kaneis kati skopimo, alla mporei autos pou sou edose tis photoz, giati den bgike o idios? i isos na einai kai kati tixeo...
otan ereunas kati na xekinas me katharo mialo. mazepse stixia kai meletiseta!

otan koimase to bradi kai xafnika akouseis enan thoribo mesa sto spiti sou, tha peis "ox! fantasma?" pisteuo pos oxi! den sou leo pos stis fotoz den blepo tipota sigoura yparxoun kapia pragmata, omos den mporo na po me sigouria ti einai kai pos dimiourgithikan!

A! kai kati akomi! pisteueis pos auto pou eipes sxetika me tis photoz einai sosto? diladi tha tis dixneis mono se osous sou lene "A! thalo na do mia photo me fantasma!"? eisai lathos, afou blepeis pos ego (gia paradigma) eimai epifilaktikos, tha eprepe na peis "A! oxi den exeis dikio, ama thes ela na deis kai apo konta tis photoz!" eimai apo tous protous pou theloun na pistepsoun, omos exo barethei na psaxno gia atekmiriotes "apodeixeis" pisteuo na me katalabaineis!
ostoso mporoume na kanonisoume mia sinantisi kai giati oxi na pame kai kamia ekdromoula ;)


XAPH ---> oxi den einai auti i trypa me tin limnoula! brisketai se allo simeio... [:-D]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2003, 17:13:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΥΨΗΛΑ ΙΣΤΑΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΛΕΙΦΘΕΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΜΠΟΥΛΤΟΖΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΦΘΑΙΡΕΤΗ ΔΟΜΗΣΗ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΕΠΙΔΕΞΙΑ ΕΣΤΕΙΣΕ Ο ΝΤΑΒΕΛΗΣ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΜΕΝΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΔΙΑΖΕΙ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΑΦΘΑΙΡΕΤΟΥ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ (ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ) ΚΛΑΕΙ ΜΕ ΛΙΓΜΟΥΣ.....ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ.ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΠΙΣΤΕΨΕΙ.ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ) ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΕΝΔΡΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΑΒΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΙΡΟΧΙΤΟ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΠΙΝΩΝΤΑΣ ΦΡΑΠΕΔΟΥΜΠΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ.....

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χαρης
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 00:48:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χαρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδια...χαλαρωστε λιγακι
Ειναι λογικο καποιοι να πιστευουν σε αυτες τισ φωτογραφιες κ καποιοι αλλοι οχι...Δειχνοντασ μια ΤΕΤΟΙΑ φωτογραφεια, δεν περιμενεισ ολοι να πουν <ΚΟΙΤΑ ΜΑΛΑΚΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ η κατι τετοιο παρομοιο>.Ειναι λογικο να βρεις κ ατομα που θα σου πουν <ΣΙΓΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ η ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΦΤΙΑΧΝΩ Κ ΓΩ>. Χαλαρωστε λιγο...
Το καλυτερο ειναι να βρεθειτε, οπωσ ειπαν κ αλλα παιδια κ να δειτε τισ κανονικες φωτογραφιες γιατι οχι αν γινοταν κ τα αρνητικα!
Κ τοτε λογομαχειτε για το αν καποιοσ ελεγε ψεματα.
Φιλε _PiNhEaD_ με εστειλες αδιαβαστο... το ειπες τωρα ρε συ...
Κ τσαμπα πηγα νομιζωντασ οτι το ηξερα...
Κ αν δεν ειναι αυτη τοτε που ειναι ακριβως ???
Αφου ειμαι 100% σιγουρος οτι ψαξαμε ΟΛΗ μα ΟΛΗ την σπηλια κ δεν βρηκαμε αλλη τρυπα.Αλλωστε 5 ατομα ειμασταν... καποιοσ θα εβρισκε κατι...
Πολυ παριεργα τα πραγματα...Παρα πολυ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 02:14:21  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι αλήθεια ότι Ο αγαπητός κός Pinhead….με περιβολή σπηλαιολόγου , κράνος και σχοινιά ….περιφερόταν στην σπηλιά …εξερευνώντας κάθε κοίλωμα και κάθε τρύπα που υπήρχε εκεί μέσα ….λόγο του ότι η πρώτη συνάντηση μας με τον Pinhead έγινε μέσα στην σπηλιά την ώρα που εγώ ο Φίλος μου ο Νταβέλης(που ελπίζω να επιστρέψει) ο Second born και ο Satyros (μα που πήγατε όλοι βρε παιδιά !!!?????)
Ήμασταν εξω από μια τρύπα και αναρωτιόμασταν πως μπορούμε να μπούμε ……
Μάλλον να μπούνε ..γιατί όταν ήρθε η ώρα να ακολουθήσω ….(με έπιασε μια κοτίασι, (από το κότα ) ένα πράμα )


Πάντως την βρίσκω καλή την ιδέα να ξεναβρεθού,με ……αλλα εγώ δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο περίπτωση να μπω μέσα σε εκείνο το πηγάδι …..αν και δεν εχω κλειστοφοβία …..θα αποκτήσω!!!!


"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 02:58:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οσο για σενα Sonap,

Δεν σου επιτέθηκα και θα παρακαλούσα να αφήσεις αυτό το ειρωνικό υφάκι που έχεις …
Τώρα το αν θα επηρεάσω εγώ τους αναγνώστες του συγκεκριμένου topic άστο να το πει κανένας άλλος …..

Ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζει την γνώμη του εδώ μέσα ….

Δεν ισχυρίστηκα ότι ειμαι ειδήμων !!!!αλλα απλά ότι έχω ασχοληθεί !!
Αν και είναι και η δουλειά που εχω σπουδάσει !!

Επιπλέον ειπα ότι γνωρίζω ότι είναι εφικτά πολλά πράγματα …..

Και η αλήθεια είναι ότι δεν με πείθουν ….τώρα αν βέβαια υπάρχουν αρνητικά …και τα εξετάσει κάποιος που ξέρει ….τότε αλλάζει το πράγμα …..

Άλλωστε ειμαι από τους ανθρώπους τους λίγους που πιστεύουν σε πολλά πράγματα που άλλοι θα τα θεωρούσαν σενάρια απίστευτης φαντασίας !!!!!

Απλά άφησε στον άλλο το δικαίωμα να αμφιβάλει …..

Έπειτα παρατηρώντας πολύ προσεκτικά την photo ////πρόσεξα ότι γύρω από τον άνθρωπο αυτό …υπάρχει γαλάζιο glow …. Η τέλος πάντων ….θα μπορούσε να είναι και η αύρα του !!!!!

Πάντως αν εχεις ακουστα κάτι για alien skin !!!!!
Κάπου εκεί προσανατολίζομαι /!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 11:38:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα παιδάκια..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_PiNhEaD_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 12:45:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _PiNhEaD_  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος _PiNhEaD_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ!!!!

τι κανεις?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 14:21:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επιβιώνω βρε pinhead, επι-βιώνω
(Συμπαθάτε με για την παρέμβαση)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 14:42:53  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα .....

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
omega
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
167 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2003, 14:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε sonap θα έπρεπε να ήσουν απο πρίν υποψιασμένος ότι παραθέτωντας τέτοιες αμφιλεγόμενες και ενδιαφέρουσες φωτογραφίες θα ακουγόντουσαν γνώμες είτε απο άτομα που πίστευαν στην γνησιότητα τους είτε απο αμφισβητίες και αυτή θα πρέπει να ήταν η επιδίωξη σου αφού μόνο έτσι θα μπορέσουμε να καταλήξουμε κάπου.
Προσωπικά δεν μπορώ να πώ ότι έχω κατασταλάξει κάπου, αν και η πρώτη φωτογραφία μου έχει κάνει τρομερή εντύπωση, αλλά θα ήθελα να σου κάνω την εξής ερώτηση που πιστεύω ότι μπορεί να ξεδιαλύνει τα πράγματα πέρι γνησιότητας.
Αυτή η ερώτηση είχε γίνει και στην αρχή της συζήτησης απο τον AVATARGR αλλά νομίζω ότι ποτέ δεν απαντήθηκε (διόρθωσε με αν κάνω λάθος) την παραθέτω λοιπόν quotικα απο τα γραφόμενα του φίλου AVATARGR:
quote:
ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.


και όπως αναφέρει σε κάποιο σημείο και ο φίλος omni:
quote:
Οι αναλύσεις των φωτογραφιών απαιτούν άλλες μεθόδους και συσκευές και οπωσδήποτε την ύπαρξη αρνητικού

Φαντάζομαι πως είναι δύσκολο να βρείς αρνητικά 10 ετών αλλά αν μπορείς ψάξτο για να ησυχάσεις τουλάχιστον απο τους αμφισβητίες


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2003, 22:19:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω καλη μου γατουλα παντα εδω ειμαι, παντα παρακολουθω ασχετα αν δεν εμφανιζομαι συχνα. Πολυ θα ηθελα να ξαναβρεθουμε ολοι μαζι σε ενα παρτυ οπως εκεινο το βραδυ στο σπιτι της Λιλιθ.. Δευτερογεννημενε που χαθηκες? Ειπαμε να κανονισουμε για ταβλι και με ξεχασες....


ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΗΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ (ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ) ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΑΝΕΙΣΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΣΤΡΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 00:38:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και πάλι!Η μάχη συνεχίζεται για τις φωτογραφίες μου αν και δεν είναι μάχη για μένα αλλά μια απλή προσφορά στην αναζήτηση που όμως με εξοργίζει οταν προσβάλεται ετσι απλά από διάφορους.Το λάθος μου βέβαια είναι ο παρορμητισμός μου καθώς εγώ γνωρίζω πως οι φωτό είναι γνήσιες και όχι πειραγμένες.Αλλα άντε να το αποδείξω μέσα από ενα τόσο δα κειμενάκι...Εχετε δίκιο να ζητάτε μια συνάντηση για να εξεταστούν οι φωτό από κοντά αλλά κάτι τέτοιο για μένα δεν είναι τόσο εύκολο.Δεν ξέρω αν μπορώ να στείλω τα αρνητικά στην ομάδα του esoterica να τα δει και να τα ψάξει μια και υποθέτω θα έχουν τον τρόπο.Εχω ξαναπεί όμως οτι οι δύο καθαρές φωτο ανήκουν σε ενα φίλο και ειναι 10 χρονών αρα δύσκολο να τα βρεί και η άλλη η θολή είναι από κάμερα κινητού τηλεφώνου που σημαινει οτι δεν υπάρχουν αρνητικά.Επιμένω ομως να του τα ζητάω αλλά δεν ξέρω πότε και αν θα τα βρεί.Μέσα από κάποια κουβέντα για τη σπηλιά μου είπε το παιδί οτι έχει αυτές τις φωτό και απλά εγώ τις ζήτησα γιατί σκέφτικα να τις δημοσιεύσω εδώ.Αφορμή για την κουβέντα ήταν η επίσκεψη μας στη σπηλιά κατα το Σεπτέμβρη όπου παρουσιάστικε αυτό που βλέπετε στην πρώτη και με όχι καλή ανάλυση φωτο.

quote:
Ο καθένας είναι ελεύθερος να εκφράζει την γνώμη του εδώ μέσα ….

Γιατί εγώ να μην είμαι???

Καλή μου cat...μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί δεν σε πείθουν οι φωτό και τι είναι αυτό που αμφισβητείς?Απλά να καταλάβω θέλω γιατί εγώ δεν εχω σπουδάσει φωτογραφία και βλέπω μονο αυτο που βλέπω.Η ειρωνία είναι ένα τρόπος έκφρασης και μάλιστα πολλά έχουν γραφτεί για χάρη του,ακόμα και έργα.Σε ένα site που εκφραζόμαστε ελέυθερα..γιατί εγώ να αφήσω την ειρωνία σε κάποιον που μου την προκαλεί???

quote:
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ.ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΠΙΣΤΕΨΕΙ.ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ) ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΕΝΔΡΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΑΒΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΙΡΟΧΙΤΟ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΠΙΝΩΝΤΑΣ ΦΡΑΠΕΔΟΥΜΠΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ.....

Πολύ καλή ιδέα!!!Γιατί δεν κάνεις την αρχή???

quote:
A! kai kati akomi! pisteueis pos auto pou eipes sxetika me tis photoz einai sosto? diladi tha tis dixneis mono se osous sou lene "A! thalo na do mia photo me fantasma!"? eisai lathos, afou blepeis pos ego (gia paradigma) eimai epifilaktikos, tha eprepe na peis "A! oxi den exeis dikio, ama thes ela na deis kai apo konta tis photoz!" eimai apo tous protous pou theloun na pistepsoun, omos exo barethei na psaxno gia atekmiriotes "apodeixeis" pisteuo na me katalabaineis!ostoso mporoume na kanonisoume mia sinantisi kai giati oxi na pame kai kamia ekdromoula ;)



Βρε pinhead…τι θα κάνω με εσένα???Είμαι και εγώ εριστικός το ξέρω και έχεις δίκιο.Ο λόγος που δεν θέλω η μάλλον δεν μπορώ να κανονίσω συνάντηση είναι πέρα από τη δύναμή μου και αυστηρά προσωπικός.Γι αυτό σας ρωτώ αν μπορώ να στείλω τα αρνητικά στην ομάδα ταχυδρομικά(αν τα βρεί ο φίλος μου)νομίζεις οτι δεν θέλω?Μακάρι να μπορούσα και να σας τα εδειχνα από κοντά και να πηγαίναμε και στη σπηλιά.Ελπίζω με τον κατάληλο χειρισμό μου να ξεπεράσω τα όποια κολήματα και σύντομα να κανονίσουμε καφεδάκι όσοι θέλουν να τα δούμε..ωστε να μπορέσει και η cat να με χαστουκίσει και να πει «είρωνα» (το εγραψα σωστα?)
Λοιπόν απολογούμαι για τη συμπεριφορά μου αλλά καταλάβετε και εσείς πώς πρωτη φορά δέχομαι γνώμες ανθρώπων που δεν γνωρίζω και ενώ εγώ ξέρω οτι δεν κρύβεται κομπίνα η κάτι πονηρό πίσω από την πράξη μου να δημοσιευσω τις φωτο και έπειτα από πολύ σκέψη,κάποιοι τις κατακρίνουν ετσι απλά...κριμα δεν είναι?Ετσι αποθαρύνεται ο άλλος και αυτό μονο με πειραξε!Ευχομαι σε όλους καλό βράδυ και εδώ είμαστε να τα ξαναπούμε

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_PiNhEaD_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 09:00:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _PiNhEaD_  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος _PiNhEaD_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SATYREEE!!!!!

pou eisai?


Sonap--> opote thes mporoume na kanonisoume pantos...

paidia isos anebo tin kiriaki i to sabbato stin spilia

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 11:14:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΤΥ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΑΒΕΛΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΛΑΚΑ;ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΕΣ ΕΠΙΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΕΞ..!!!

ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_PiNhEaD_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 12:13:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _PiNhEaD_  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος _PiNhEaD_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΤΥ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΑΒΕΛΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΛΑΚΑ;ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΟΒΕΡΕΣ ΕΠΙΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΕΞ..!!!

ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!

gK


o ntabelis einai panta etoimos exei kai pagomeni bira kato sta drosera lagoumia, akomi pio kato mesa stis stoes exei fteiaxei kai kelari, opou filaei ermitika kleisto to krasi tou, to afinei ekei na orimasei einai Ntavble 150 eton!

exoun gnosi oi filakes
;)

Edited by - _PiNhEaD_ on 27/11/2003 12:14:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Girtos
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
617 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2003, 17:30:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Girtos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΕΙΣΗΣ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΕ ΓΚΕΒΑΡΑ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ ΜΕ ΚΑΛΕΣΜΕΝΑ ΟΛΑ ΤΑ HIGH SOCIETY ΦΑΝΤΑΣΜΕΤΑ.ΦΟΥ ΜΑΝ ΤΣΟΥ,ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ,ΑΧΙΛΛΕΑ,ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ,ΜΕΓΑ ΝΑΠΟΛΕΩΝ.ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΝΡΟΕ.

gKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_PiNhEaD_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 14:10:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _PiNhEaD_  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος _PiNhEaD_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kai ena eno pou ematha molis tora!!!!

tha exoume guest star tous beatles oi opoioi tha tragoudisounpalia agapimena traoudia!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2003, 23:36:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλα βρε παιδί ....εδώ δεν ρίχνω χαστούκια εκεί που πρέπει, θα ρίξω εκεί που δε πρέπει .....

Δεν εχω σκοπό και ουτε θέλω να παίξω το ρόλο του αμφισβητία !!!!!
απλά ειπα οτι γίνεται και αυτό ....

Τελικά μπορεί να ειναι και ετσι !!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 01:07:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετά το χαριτωμένο διάλειμα από τους φίλους εξερευνητές σχετικά με το πάρτυ στη σπηλιά..να σας ενημερώσω ότι τελικά το παρτυ δεν θα γίνει γιατί δέν βρίσκουμε πορτιέριδες.Ας ασχοληθούμε λοιπόν με το θέμα και ας οργανώσουμε κανένα αληθινό πάτρυ για τους εσωτεριστές!

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2003, 23:24:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φανταστείτε σκηνικό...Χειμώνας,βράδυ,κρύο και σκοτεινιά.Μια ομάδα από εσωτεριστές κατασκηνώνει στη σπηλιά για να περάσει τη νύχτα.Μόνο τους φως, μια φωτια που τους ζεστένει.Μια ώρα που αν κάτι συμβεί,δεν θα μπορει να αμφισβητιθεί από κανέναν.Μια βραδυά που δεν θα ξεχάσει κανείς.Το κάνατε ποτέ?

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"


Edited by - Sonap on 08/12/2003 22:27:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

paidi-thayma
Νέο Μέλος

Italy
23 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 06:45:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους paidi-thayma  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά γειά σας.Ενδιαφέρομαι κι εγώ για το βουνό και τα αλλόκοτα που το χαρακτηρίζουν, όμως προτιμώ να κάνω λίγο "homework" πρώτα.Αναφέρομαι στο βιβλίο του Μπαλάνου - Το αίνιγμα της Πεντέλης που έχει εξαντληθεί.Μπορεί να βρεθεί πουθενά; Ακόμη καλύτερα, έχει βρεθεί κανείς άγιος άνθρωπος να το αποθηκεύσει σε ψηφιακή μορφή με τη βοήθεια scanner ; Ανταλλαγή μέσω διαδικτύου είναι μια καλή λύση αφ ενός επειδή δεν είμαστε όλοι στην Αθήνα και αφ' ετέρου για την αποφυγή δανεικών και αγυρίστων ( κάπου διάβασα οτι παραπονιέται ο satyros)

Φιλικά , Μπάμπης

Για να γίνει το θαύμα,τα πάντα ξεκινούν απο την καρδιά.Η φαντασία είναι το παιχνίδισμά της.Μετά είναι η σειρά του μυαλού να αναλάβει το κατασκευαστικό μέρος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χείρων
Μέλος 2ης Βαθμίδας


175 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2003, 22:21:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χείρων  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άντε, καιρός για κανένα καλό κρυολόγημα, τι λέτε, ε?

Χείρων

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2004, 16:00:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους!
Επιτέλους γράφω μετά από καιρό και νιώθω τόσο όμορφα γι αυτό!Εγιναν πολλές αλλαγές και έχασα κωδικούς,διευθύνσεις e-mail κλπ οπότε ήμουν αποκλεισμένος από την ενεργή παρουσία στο site για λίγο καιρό!Θέλω να ευχαριστήσω μέσα από εδώ τον admin για την εξυπηρέτηση που μου έκανε και έλυσε το πρόβλημά μου!
Παρακολουθώ το θέμα της σπηλιάς του ntavelis666 και θέλω απλά να πω πως εξακολουθώ να γράφω στο δικό μου θέμα και να βάζω φωτογραφίες όχι από κακία η για σνομπισμό,αλλά γιατί νιώθω πως είναι κάτι δικό μου σαν εμπειρία και θα ήθελα μαζί με μια ακόμα φωτό που έχω,να το κάνω πιο συγκεκριμένο.Με ικανοποιεί ότι το θέμα μου υπάρχει και το διαβάζουν πολλοί ή καλύτερα βλέπουν τις φωτό μου και δεν με ενοχλεί να μην γίνεται (γραπτή) κουβέντα!Σημασία έχουν οι αποδείξεις και όχι οι εικασίες.
Σύντομα θα επισκεφτώ τη σπηλιά λίγο πιο οργανωμένος.Λυπάμαι που δεν μπόρεσα λόγω δουλειας να πάω με τα χιόνα...ήταν υπέροχο το βουνό και μένω ακριβώς στους πρόποδες!Maybe next time!
Θα ενεργήσω για να κάνω scan τις φωτό ξανά, μαζί με μια ακόμα που θα βάλω ώστε να έχουν την καλύτερη δυνατή ποιότητά.
Θέλω τέλος να πω,πως όταν πήγα εκέι πάνω,ένιωσα πολύ ωραία και θετικά τόσο ώστε να θέλω κάθε μέρα που την αντικρίζω από μακρυά,να ανέβω και πάλι.Παρ'ότι έχω ακούσει φρικτά πράγματα που συνέβησαν σε άλλους(πχ ο κολλητός μου πιο παλιά,μετά τις επισκέψεις του στη σπηλιά τα βράδυα έβλεπε εφιάλτες και ξύπναγε με χαραγμένα χέρια)εγώ ένιωσα ότι με ωφέλησε!Αυτά όμως για την ώρα!Τα λέμε σύντομα :)

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χαρης
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2004, 16:38:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χαρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους
Επιτελους μετα απο πολυ καιρο (κ εγω) ξαναγραφω εδω...Αν κ οχι πολυ γνωστος σε ολους σασ...
Ξεχαστηκε για λιγο καιρο η σπηλια οπως βλεπω...
Η εμπειριες κ οι αποψεις σταματησαν να γραφονται...
Μηπως να κανονιζαμε να πηγαιναμε καποια στιγμη παλι πανω ????
Αυτα απο μενα
Φιλικα
Χαρης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2004, 19:30:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμενα παντος πιο πολυ εντυπωση μου εκανε η 1η φωτο. που δειχνει κατι σαν μαγνητικο πεδιο και κυματισμους να βγενουν μεσα απο την σπηλια!
Ολα τα αλλα οπως πολυ σωστα ειχε πει πιο πανω και η cat ειναι κυριως δημιουργιες του μυαλου μας αλλα και παιχνιδια σκιας φωτισμου κλπ. που δημιουργουν αυτα τα προσωπακια
Οι φωτογραφιες ομως ειναι πολυ εντυπωσιακες και αξιοθαυμαστο για το ποσα προσωπα εμφανιζοντε σε αυτες!


-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-

Edited by - SAUDi on 05/02/2004 19:36:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 13 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy