ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΞΑΝΑ ! ! ! ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 13
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2004, 23:22:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Vril,
η κουρτίνα νούμερο 2 ("2. Οτι τα μηνύματά μου μπορεί να έιναι κατα περίπτωση ... απλά προχωρημένα, αλλά χυδαία και άξια διαγραφής.... πιστεύω οτι μάλλον απίθανο είναι.")
σαφώς και δεν αφορά κάποιο μήνυμά σου και ιδιαίτερα κάποιο από αυτά που σχετίζονται με το θέμα που ανέφερες. Αλλωστε, επεσήμανα πως αναφέρεται ως περίπτωση σε εξαιρετικά σπάνιες "ατυχείς" καταστάσεις...

Σχετικά με τον τρόπο λειτουργίας του συστήματος εμφάνισης των τόπικ στο παράθυρο των forums, εξηγώ κάποια πράγματα στο επίμαχο θέμα - εκείνο το οποίο δεν έβρισκες και απ'ότι είδα, μόλις βρέθηκε
ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΗΦΟΡΕΣ


Τώρα όσον αφορά τα λάθη, συμφωνώ στην διατύπωσή σου πως όλοι είμαστε άνθρωποι και μπορούμε να κάνουμε λάθος (κατά το γνωστό παλιό "λάθη είμαστε, ανθρώπους κάνουμε...")
αλλά στην περίπτωση διαγραφής, ή κλειδώματος ενός τόπικ, χρειάζονται περισσότερα από ένα κατά συρροήν λάθη:
1). Να δωθεί η εντολή κλειδώματος
2). Να ανοίξει το σχετικό παράθυρο που ρωτάει αν ο δράστης είναι σίγουρος για την απόφαση αυτή
3). Να δει ο δράστης το παράθυρο και να επιβεβαιώσει την ενέργειά του αυτή.

Δεδομένου επίσης του γεγονόντος, πως η ομάδα συνεργατών ανυχνεύει τα διάφορα προβλήματα που μπορεί να εμφανιστούν σε κάποιο τόπικ, στέλνει τις προτάσεις του (ο κάθε συνεργάτης που εντοπίσει κάποιο πρόβλημα) στον Admin, ο οποίος εξετάζει την πρόταση καθώς επίσης και τα επιχειρήματα που τη συνοδεύουν και μετά προβαίνει σε κάποια απόφαση...
είναι κάπως δύσκολο να κάνουν όλοι συγχρόνως τόσα λάθη.
Ακόμα και στην περίπτωση που το τυχόν λάθος το ανιχνεύσει ο Admin, να είσαι σίγουρος πως θεωρεί τόσο ιερή την εργασία αυτή, ώστε δεν θα επέτρεπε στον εαυτό του να δράσει απερίσκεπτα και βιαστικά.

Να σημειώσω - τέλος, πως οποιοδήποτε μέλος παρατηρήσει μέσα σε μία συζήτηση κάποιο συμβάν, που πιστεύει πως χρειάζεται την επέμβασή μας, η αποστολή mail στους συντονιστές των συζητήσεων απότελεί σημαντική βοήθεια για τήν προσπάθειά μας και είναι ασφαλώς καλοδεχούμενη!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 00:48:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
@amalia

άσχετα με την κουρτίνα Νο.2 και τα άστοχα γραφόμενα μερικών ανίδεων περί "Ντροπής του forum"

ζητώ την βοηθειά ΣΟΥ, επειδή με τα γραφόμανά σου μου είσαι ιδιαίτερα συμπαθής....

...να βρά το posting του φίλου Πέτρος, σχετικά με τα πειράματα στην γνωστή ...κατηφόρα της Πεντέλης.

Την αναφορά της Avallon, δεν την βρίσκω.

Χμ.
Μήπως τελικά αντί για ΚΑΚΟ Vril..... XAZO Vril ?????


EEEEE !!!!!! Πλήήήήήήήήζζζζζζζζζ !!!!!!
ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΜΕ !!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 01:50:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Vril σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια

Το μέλος μας Πέτρος έχει γράψει σε αρκετά θέματα που αφορούν την Πεντέλη, και τα οποία εκτείνονται σε πολυάριθμες σελίδες.
Κάνοντας μία αναζήτηση με τη λέξη-κλειδί "Πεντέλη" και το username "Πέτρος", προέκειψαν τα παρακάτω θέματα τα οποία είναι πιθανό να έχουν το κείμενο που σε ενδιαφέρει.
Σου τα παραθέτω:

**** Π Ε Ν Τ Ε Λ Η ****
Όρος Πεντελικόν - μέρος 2ο
Όρος Πεντελικόν
Περί της Σπηλιάς Νταβέλη επιμύθιον

καλή αναζήτηση!


κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 10:28:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Vril σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια


Wel(l)-come = καλώς ορίσατε...

quote:

Το μέλος μας Πέτρος έχει γράψει σε αρκετά θέματα που αφορούν την Πεντέλη, ...
...καλή αναζήτηση!


Ευχαριστώ !

Είπαμε, ΚΑΚΟ Vril,
αλλά OYXI ΑΓΕΝΕΣ Vril....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2004, 16:52:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας.
Σας ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση σας στο θέμα της συνάντησης. Πέτρο, περιμένουμε απο'σένα τώρα, για εκείνη την αίθουσα όπου είχες προτείνει στο παρελθόν.
Να'στε όλοι καλά και θα χαρώ πολύ να τα πούμε απο κοντά.
Χαιρετώ

Y.Γ : Sonap, δεν πειράζει, άλλοστε ήξερα απ'την αρχή πιά θα ήταν η απάντηση σου.

ΤΙΝ ΓΑΡ ΠΟΤΑΕΙΣΟΜΑΙ ΑΣΥΧΑ ΔΑΙΜΟΝ ΤΑ ΧΘΟΝΙΑ Θ'ΕΚΑΤΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_PiNhEaD_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
85 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2004, 05:17:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _PiNhEaD_  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος _PiNhEaD_  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος _PiNhEaD_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας παιδια!!!!

μετα απο αρκετο καιρο, παλι πισω!

τι στο καλο εγινε? γιατι τοσο αναστατωμενοι ολοι???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2004, 23:34:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας φιλοι και μη!Τι κανετε,ειχα μερες να μπω!

Τι ομορφα,χαρηκα πολυ που ειδα την κουβεντα να αναπτυσσεται εστω και εκτος θεματος!

Ειναι σημαντικο να ακουγονται αποψεις...

Οι φωτογραφιες δεν τελειωσαν!Υπαρχουν κι αλλες αλλα εχωκαι καλυτερα πραγματα να κανω απο το να δινω λαβες για ανοητα σχολια οποτε το καθυστερω λιγακι...!Εξαλου κανεις δεν τα παιρνει στα σοβαρα οποτε who cares!!!

Keep going my friends!Συνεχιστε την καλη δουλεια και ειμαι κι εγω καπου εδω να παρακολουθω!

Ευχαριστω πολυ για την συμμετοχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sadromanticghost
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
77 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2005, 21:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sadromanticghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαι μια photo απο μενα...Τραβηχτηκε πριν 3 μερες και θα ηθελα τη γνωμη σας. Παιχνιδια που δημιουργουν οι αντανακλασεις του φωτος η κατι αλλο?

http://putfile.com/pic.php?pic=7/18417224396.jpg&s=x2


J.SΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Beba
Νέο Μέλος

Greece
47 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2005, 17:54:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Beba  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω ακούσει πως η σπηλιά του Nταβέλη είναι μια "ΠYΛH". Σε ένα τέτοιο μέρος συντελούνται διαρκείς αλλαγές και μεταβολές (τα βράχια αλλάζουν θέση και όψη με τον καιρό και με προσεκική παρατήρηση). Ξέρω επίσης, πως εαν φωτογραφήσεις μια πύλη, η ίδια η φωτογραφία της είναι μια μικρή ενεργή ΠYΛH!!! Για αυτό το λόγο ξέρω πως δεν πρέπει να αποσπάς τίποτα απο ένα τέτοιο μέρος (ούτε ένα μικρό πετραδάκι να μην παίρνεις μαζί σου) γιατί εξακολουθεί να έχει αυτές τις περίεργες ιδιότητες! Tο έκανε ένα γνωστός μου, πήρε μια πέτρα απο τη σπηλιά στο σπίτι του και αναγκάστηκε να την επιστρέψει μετά απο 2 μέρες εκεί που τη βρήκε!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SoSaT
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
106 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 14:42:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SoSaT  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Kαι μια photo απο μενα...Τραβηχτηκε πριν 3 μερες και θα ηθελα τη γνωμη σας. Παιχνιδια που δημιουργουν οι αντανακλασεις του φωτος η κατι αλλο?

http://putfile.com/pic.php?pic=7/18417224396.jpg&s=x2


J.S


Φίλε sadromanticghost θα ήθελα να σε ρωτήσω αν υπήρχε άλλη πηγή φωτός τη στιγμή που τραβήχτηκε η φωτογραφία (21:44 με μια Canon Ixus 500 σύμφωνα με το αρχείο)εκτός από το φλάς. Και τί ακριβώς υπάρχει μπροστά? Βράχια, και σε τί απόσταση? Πάντως είναι όντως περίεργες οι ανακλάσεις και καλό θα ήταν αν υπάρχει κάποιος με γνώσεις φωτογραφίας να μας διαφωτίσει λίγο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

vlad255
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 17:20:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους vlad255  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τετοια φωτεινα φαινομενα μου εχουν εμφανιστει σε αρκετα σκοτεινα μερη που εχω τραβηξει
φωτο, ομως κανεις δε μου εχει απαντησει τι ακριβως ειναι.Ας μας απαντησει καποιος που ξερει.


Υπαρχουν πολλα που δεν ξερουμε!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Apaixtos_gr
Νέο Μέλος

Greece
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 19:05:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Apaixtos_gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φιλε Sonap αποθηκευσα την φωτογραφια σου την μεγενθυνα και την εψαξα κομματι,κομματι υπαρχει κανενας αλλος που να ειδε το προσωπο στην φωτογραφια ή μονο εγω τα βλεπω,επανω δεξια της ειναι ενα προσωπο, αρχαια μορφη μπορω να πω!




Εμενα παιδια μου Φενετε χωρις πλακα σαν τον δολοφονο Απο το Scream ή κατι σαν παπας σαν να φοραει ρασα και να εχει ανοιχτο το στομα.Τι να εινε άραγε???


Oti agapas afhse to na fygei. An gyrisei se sena einai diko sou an oxi den htan pote...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Apaixtos_gr
Νέο Μέλος

Greece
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 19:20:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Apaixtos_gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ.ΠΩΣ ΕΞΗΓΕΙΣ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΟ,ΕΒΛΕΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ?




gia prosexte kalitera auto to komataki tis foto


Oti agapas afhse to na fygei. An gyrisei se sena einai diko sou an oxi den htan pote...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sadromanticghost
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
77 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 02:09:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sadromanticghost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Kαι μια photo απο μενα...Τραβηχτηκε πριν 3 μερες και θα ηθελα τη γνωμη σας. Παιχνιδια που δημιουργουν οι αντανακλασεις του φωτος η κατι αλλο?

http://putfile.com/pic.php?pic=7/18417224396.jpg&s=x2


J.S


Φίλε sadromanticghost θα ήθελα να σε ρωτήσω αν υπήρχε άλλη πηγή φωτός τη στιγμή που τραβήχτηκε η φωτογραφία (21:44 με μια Canon Ixus 500 σύμφωνα με το αρχείο)εκτός από το φλάς. Και τί ακριβώς υπάρχει μπροστά? Βράχια, και σε τί απόσταση? Πάντως είναι όντως περίεργες οι ανακλάσεις και καλό θα ήταν αν υπάρχει κάποιος με γνώσεις φωτογραφίας να μας διαφωτίσει λίγο...


Οχι αλλη πηγη φωτος δεν υπηρχε - μονο το απολυτο σκοταδι και το φως του φεγγαριου βεβαια..Η αποσταση θα ητανε καμια 20αρια μετρα απο την εισοδο της σπηλιας...

J.SΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

parnasis1
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 11:12:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους parnasis1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ! Είμαι νέο μέλος. Μου έχει μιλήσει κάποιος γνωστός για δοξασίες που αναφέρουν ότι ο Νταβέλης είχε δύο φύλακες-τέρατα που φυλούσαν τις εισόδους της σπηλιάς του. Η ονομασία αυτών των φυλάκων τυγχάνει να είναι η ίδια με το επίθετό μου (δεν θα ήθελα όμως να το αναφέρω). Με έχει βάλει σε σκέψεις αυτό το γεγονός.

Έχει ακούσει κάποιος άλλος κάτι για αυτούς τους φύλακες?

Περιμένω με ανυπομονησία οποιαδήποτε πληροφορία.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 13:52:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σας χαιρετώ! Είμαι νέο μέλος. Μου έχει μιλήσει κάποιος γνωστός για δοξασίες που αναφέρουν ότι ο Νταβέλης είχε δύο φύλακες-τέρατα που φυλούσαν τις εισόδους της σπηλιάς του. Η ονομασία αυτών των φυλάκων τυγχάνει να είναι η ίδια με το επίθετό μου (δεν θα ήθελα όμως να το αναφέρω). Με έχει βάλει σε σκέψεις αυτό το γεγονός.

Έχει ακούσει κάποιος άλλος κάτι για αυτούς τους φύλακες?

Περιμένω με ανυπομονησία οποιαδήποτε πληροφορία.


Είναι έτσι ακριβώς πως τα λές.

Τα δύο τέρατα τα έδενε με χοντρές αλυσίδες έξω από τη Σπηλιά του Νταβέλη και τα άφηνε εκεί να φυλάνε τσίλιες όποτε πήγαινε μέσα από μυστική υπόγεια στοά στη Δούκισσα της Πλακεντίας να παίξουν τάβλι.

Ο θρύλος λέει οτι τα τάιζε με διάφορα τέρατα Βρίλ που τα έπιανε κάτω από μια γέφυρα, εκεί που σήμερα υπάρχει μια καφετέρια και παίζουν μικρά παιδάκια.

Άν σου πούνε ποτέ να πάς σε καμιά βαθιά θάλασσα να πνιγείς, να το κάνεις, μια που απ ότι φαίνεται ακούς και πιστεύεις ότι μ+ και να σου πούνε.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 14:01:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σας χαιρετώ! Είμαι νέο μέλος. Μου έχει μιλήσει κάποιος γνωστός για δοξασίες που αναφέρουν ότι ο Νταβέλης είχε δύο φύλακες-τέρατα που φυλούσαν τις εισόδους της σπηλιάς του. Η ονομασία αυτών των φυλάκων τυγχάνει να είναι η ίδια με το επίθετό μου (δεν θα ήθελα όμως να το αναφέρω). Με έχει βάλει σε σκέψεις αυτό το γεγονός.

Έχει ακούσει κάποιος άλλος κάτι για αυτούς τους φύλακες?

Περιμένω με ανυπομονησία οποιαδήποτε πληροφορία.


Είναι έτσι ακριβώς πως τα λές.

Τα δύο τέρατα τα έδενε με χοντρές αλυσίδες έξω από τη Σπηλιά του Νταβέλη και τα άφηνε εκεί να φυλάνε τσίλιες όποτε πήγαινε μέσα από μυστική υπόγεια στοά στη Δούκισσα της Πλακεντίας να παίξουν τάβλι.

Ο θρύλος λέει οτι τα τάιζε με διάφορα τέρατα Βρίλ που τα έπιανε κάτω από μια γέφυρα, εκεί που σήμερα υπάρχει μια καφετέρια και παίζουν μικρά παιδάκια.

Άν σου πούνε ποτέ να πάς σε καμιά βαθιά θάλασσα να πνιγείς, να το κάνεις, μια που απ ότι φαίνεται ακούς και πιστεύεις ότι μ+ και να σου πούνε.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

parnasis1
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 14:27:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους parnasis1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Vril παρεξήγησες τη διατύπωση του μηνύματός μου.

Μίλησα για "δοξασίες", εννοείται ότι δεν πιστεύω στην ύπαρξη αυτών των "τεράτων".

Αυτό που ζήτησα να μάθω είναι αν έχει ακούσει κάποιος άλλος αυτές τις "δοξασίες", γιατί δεν έχω βρει κάτι σχετικό και αν υπήρχαν όντως φύλακες στη σπηλιά. Προφανώς τα περι τεράτων είναι αποκύημα φαντασίας.

Δεν χρειάζεται τόση επιθετικότητα και τέτοιοι χαρακτηρισμοί μεταξύ αγνώστων σε ένα φιλικό forum.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2005, 16:36:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλε Vril παρεξήγησες τη διατύπωση του μηνύματός μου.

Με έχουν κουράσει όλες αυτές οι μπούρδες που διαβάζω εδώ και δύο χρόνια σε αυτό το φόρουμ.

Μια κατηγορία που πάει για ΟΣΚΑΡ είναι και όλα αυτά περί "Νταβέλη".

Υπάρχουν βιβλία που περιγράφουν τα του Νταβέλη και αρκετά από αυτά είναι ιστορικά. Κάποια άλλα, πιστεύω οτι είναι πιο χρήσιμα για να τυλίγει στις σελίδες του κανείς ... λακέρδα, παρά να τα διαβάζει.

Το αξιοσημείωτο είναι, οτι συχνά πυκνά εμφανίζονται νέα μέλη, που το πρώτο τους μήνυμα έχει την εξής ραφή "μου είπαν" ή "άκουσα" και μετά ακολουθούν τα όποια τερατουργήματα σχετικά με τον Νταβέλη.

Είναι η μόνη απορία που μπορεί να έχει κανείς ????

Σε αυτό το φόρουμ συζητούνται θέματα, που είναι χιλιάδες φορές πιο χρήσιμα, εποικοδομητικά και αξιόλογα, από ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ και ΟΠΟΤΕΔΗΠΟΤΕ έχει ισχυριστεί νέο μέλος εδώ μέσα σχετικά με τον "Νταβέλη".



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

parnasis1
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2005, 10:15:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους parnasis1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ

ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΔΑ.

ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ TOPICS ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.

KEEP UP THE GOOD WORKΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2005, 10:23:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάνε κλικ στην εικόνα, να δείς και άλλα...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonnnap
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 01:17:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonnnap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πέρασαν τρία χρόνια σχεδόν, από τότε που έγραφα σε αυτό το θέμα και τώρα με τρία nnn ο Sonap επιστρέφει!!!

Γεια σας λοιπόν και πάλι με νέα διάθεση και όρεξη!Μια και το θέμα που επαναφέρω από τη σκόνη είναι η σπηλιά...ας δούμε τι θα δούμε οταν την επισκεφτώ ΞΑΝΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Luthien Ar-Feiniel
Νέο Μέλος

United Kingdom
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/07/2006, 12:46:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Luthien Ar-Feiniel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
lol vril !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2006, 23:47:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μέσα στην αγωνία και εν αναμονή των συναρπαστικών εξελίξεων...




Το Τέρας της Σπηλιάς της Πεντέλης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/08/2006, 10:40:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημέρα...

Το Τέρας κατάλαβε πως στη Σπηλιά είναι star κι έφερε και το κολλητό του!!!

Δημήτρης

________________________
Αν δεν πατήσετε ΤΩΡΑ αμέσως www.foscaving.gr/ να σας καεί το VIDEO!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/08/2006, 10:45:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Επίσεις θα βρείς και τις αποδείξεις για την υπόγεια στοά που συνδέει τη γνωστή σπηλιά της Πεντέλης με την Ακρόπολη, τους Δελφούς καθώς και τις Κανάριες Νήσους. Κατα κάποιους, ακόμα και τις Νήσους Πίτκαιρν...

<< Και όχι μόνο, εκλεκτέ μου φίλε Βριλ... Μετά την πρόσφατη επίσκεψή μου στην Σπηλιά του γνωστού Μάγου Νταβ-έλ-η (και όχι "Σατανιστή" όπως συνηθίζουν να τον αποκαλούν κάποιοι / σσ. στα λατινικά συναντάται και ως "Tez-cat-lip-oca"), κατέληξα στο συμπέρασμα, ότι συνδέεται ΚΑΙ με τη Χιλή και μέσω κάποιων μυστικών (αλλά ανεξερεύνητων ακόμη...) Xochi-milc-o canals με το Ten-och-titlan. Και έχω την βαθειά πεποίθηση ως ερευνητής ότι ο Μάγος Νταβ-έλ-ης ήταν ο πρώτος που ασχολήθηκε με την ενεργοποίηση του D-N-A. / Παραθέτω παρακάτω ντοκουμέντα της έρευνάς μου και κάποια στοιχειώδη τεκμηρίωση (διότι όπως καταλαβαίνεις κάποια πράγματα δεν μπορούν ακόμη να δημοσιοποιηθούν, για λόγους ασφαλείας του έθνους)... >>

((Χιλή, 1 Αυγούστου 2006 / Εδώ φαίνομαι κάπου δεξιά-στη μέση, κατά τη διάρκεια του διακτινισμού...))

((Tenochtitlan, 1 Αυγούστου 2006 / Εδώ φαίνομαι κάπου στα δεξιά, με τα άσπρα επίσης...))

Κλικ εδώ >http://hiddenmeanings.com/dna.html

[Ερευνητής MOZ, από την Ουγκάντα και το Λίβανο, για το esoterica-channel...]

((AiraBased_ΜΟΖ society))

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2006, 12:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

<< Και όχι μόνο, εκλεκτέ μου φίλε Βριλ... Μετά την πρόσφατη επίσκεψή μου στην Σπηλιά του γνωστού Μάγου Νταβ-έλ-η (και όχι "Σατανιστή" όπως συνηθίζουν να τον αποκαλούν κάποιοι / σσ. στα λατινικά συναντάται και ως "Tez-cat-lip-oca"), κατέληξα στο συμπέρασμα, ότι συνδέεται ΚΑΙ με τη Χιλή και μέσω κάποιων μυστικών (αλλά ανεξερεύνητων ακόμη...)

Ενημερωτικά, ήμουν με τον Dim.Kar και άλλους της "παρέας" το ΣΚ για σπηλαιοεξερέυνησεις...

Η είσοδος ήταν θολωτή και έβλεπες το παγωμένο και μαύρο νερό να χάνεται στο βάθος, εκεί που δε φτάνει ποτέ ο ήλιος...
Μπήκαμε στο παγωμένο νερό. Κολημπήσαμε. Φτάσαμε στην απέναντι στεριά, μέσα στο αιώνιο σκοτάδι. Ανεβήκαμε. Περπατήσαμε πάνω σε κατακρυμνησμένους βράχους και προχωρήσαμε τόσο, που δε φαινόταν πιά ούτε το άνοιγμα και ούτε και τίποτα από το φώς του ήλιου. Προχωρήσαμε και φτάσαμε σε δεύτερη λίμνη. Μπήκαμε στο νερό και κολυμπήσαμε. Φτάνοντας στο τέλος τς λίμνης, είδαμε ένα μικρό άνοιγμα στο βράχο πάνω από το νερό, που δεν χωρούσε το κεφάλι. Κρατήσαμε αέρα όσο κρατά μια βαθιά ανάσα και βάλαμε το καφάλι κάτω από το νερό και περάσαμε το βράχο. Φτάσαμε σε τρίτη αίθουσα. Περπατήσαμε ανάμεσα σε κατακρυμνήσεις, σαθρούς βράχους και πέτρες που κουνιόντουσαν. Από πάνω μας πετούσαν εκατοντάδες νυχτερίδες και η ανάσα γινόταν ολοένα και πιο δύσκολη σε αυτό το αποπνιχτηκά ομιχλώδες περιβάλον. Φτάσαμε σε τρίτη λιμνούλα, που μπήκαμε και την κολυμπήσαμε. Στο τέλος της, πάλι άνοιγμα στο βράχο, επίσεις χαμηλό, που παίρνοντας ανάσα και περνώντας κολυμπόντας κάτω α΄πο το νερό, βγήκαμε από την άλλη μεριά.

Μέσα στα βάθη της Γής, μετά από αρκετό κολύμπι και αρκετό περπάτημα, μετά από τουλάχιστον δύο ώρες έντονης δράσης, φτάσαμε στο τέλος της διαδρομής. Δεν αποκλείεται να συνεχίζει η σπηλιά, αλλά στο σημείο αυτό έχει γίνει κατολίσθηση και πιθανότατα να έχει φράξει για πάντα.

Σφηνωθήκαμε εκεί μέσα, δώσαμε τα χέρια μας, γελάσαμε με ικανοποίηση, κρατήσαμε ενός δευτερολέπτου σιγή για τα θύματα της συγραφικής βιομηχανίας μυστηρίων και το μόνο μας μέλημα ήταν να βγούμε ζωντανοι έξω.

Μπορώ να σου πώ εκλεκτό μου Μόζ, ότι μετά το πρώτο βούτηγμα κάτω από το νερό και ξέροντας ότι έχω μια παλάμη απόσταση από το βράχο και δεν έχω αρκετό αέρα για περιθώρια για λάθη, κατάλαβα ότι εγώ βούτηξα πιά για τα καλά για άλλες αίθουσες και βαπτίστηκα πλέον με άλλα νερά...

Τα νερά των σπηλαίων είναι παγωμένα. Δεν κρύωσα ούτε μιά φορά. Αυτό ήταν για μένα το ΜΟΝΑΔΙΚΟ παράξενο που μου έχει τύχει.

Πόσο ... λίγα (!) μου φαίνονται πλέον κάποια πράγματα...




Το Τέρας της Σπηλιάς της Πεντέλης


Edited by - Βρίλ on 09/08/2006 12:23:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril-ya
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2006, 17:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril-ya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Στη δεύτερη φωτογραφία,αριστερά, ξεκινώντας από πάνω και κατεβαίνοντας προς τα κάτω, εκεί που υπάρχει η πρώτη μεγάλη πέτρα...στα δεξιά της δεν είναι μια πύλη?????? :oΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ervin
Νέο Μέλος

Greece
26 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2007, 21:19:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ervin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΑΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ FORUM?:)
ΨΑΧΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ (ΟΧΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΥΧΝΑ)ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΑ,ΠΕΡΙΕΡΓΑ,ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ...ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΜΗΝ "ΑΝΟΙΓΩ"ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ FORUM ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΟΥΝ ΑΛΗΘΗ Η ΜΗ ΓΕΓΟΝΟΤΑ,ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΚΡΟΥΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΑΛΟΝΤΑΙ!
ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ FORUM ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ!ΔΗΛΑΔΗ ΟΧΙ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΗΜΕΝΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!
ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ 2-3 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ...ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙΤΑΙ 1 ΒΗΜΑ-ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΕΩΡΗΣΕ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ,ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ,ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΤΗΡΙΖΟΜΕΝΟΣ ΣΕ ΘΕΩΡΕΙΕΣ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΕΣ!
ΑΝ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΕΠΙΘΕΣΗ?ΕΣΕΙΣ ΑΝ ΞΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΠΙΤΙΘΟΝΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΑΤΕ?
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΡΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ FORUM ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ SONAP ΑΛΛΑ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ Η ΑΝΤΑΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΖΗΤΗΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ!
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟΣΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΠΕΡΙΚΛΥΟΥΝ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΑΘΟΣ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ!
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ,ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ Ο SONAP ΟΤΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΑΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΒΑΡΥΤΗΤΑΣ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΛΟ...ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...
ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ...
ΜΕΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΑΝΗΣΥΧΑ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/11/2007, 22:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ ervin να σου πώ καλωσόρισες στο Εσωτέρικα?
Ή σου είπα ήδη?


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 13 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy