ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΞΑΝΑ ! ! ! ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 13
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ant-mi
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 15:04:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ant-mi  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Ant-mi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΕΣ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΥΧΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΣ ΚΑΤΙ ?

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ?



Φίλε ΨΥΧΗ νομίζω πως αυτή τη φορά ο -sonap- έχει δίκιο. Είναι από τους λίγους που μας έχει δώσει ένα τόσο ενδιαφέρον θέμα και από τους ακόμα λιγότερους που το διατηρεί τόσο καιρό και το ανανεώνει. Έχει κάνει δική του προσωπική έρευνα και μας παραθέτει τα στοιχεία του. Ενώ δε βρίσκω κάτι το περίεργο στο να φωτογραφίζεις στα σκοτεινά όταν δε μπορείς να κάνεις κάτι άλλο με την ελπίδα να δεις κάτι στην εμφάνιση, όπως και να το παίρνεις εσύ όμως δε νομίζω να έχεις το δικαίωμα να γίνεσαι τόσο ειρωνικός. Τέλος θα ήθελα να σου θυμίσω κάτι: στις περισσότερες περιπτώσεις που έχουμε μια αληθινή φωτογραφία φαντάσματος, είναι όταν έχουμε φωτογραφίσει "στα τυφλά" ένα σπίτι που θεωρίται στοιχειωμένο και κατά την εμφάνιση της φωτογραφίας βλέπουμε και το φάντασμα. Και μία συμβουλή: για να αγγίξεις το ανεξήγητο πρέπει να σταματήσεις να ερευνάς μόνο με την όραση (κυριολεκτικά και μεταφορικά).

Όποιος διστάζει να πει αυτό που σκέφτεται, καταντάει να σκέφτεται μόνο αυτό που δε διστάζει να πει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 16:35:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΨΥΧΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΘΕΣΗ Ο ΣΟΝΑΠ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΣΙΑ.

ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ

quote:
ΤΟ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΑΧΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΧΩΡΙΣ KANENA ΠΡΟΦΑΝΗ ΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟ

ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΜΕ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΙΝΤΑΙΟ.

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΡEΥΝΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 17:17:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ρε ΨΥΧH ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ

Ναι ρε φιλε πηγα και τραβαγα οπου γουσταρα εχεις κανενα προβλημα που πουλας και πνευμα?Αντε απο δω ρε γελοιε μονο να κοροιδευεις ξερεις.Περνιεσαι και για εξυπνος που μπηκες και παραπεμπεις τους παντες να γελασουν με το θεμα περι Ολυμπου.Που σκατα εισαι ρε Admin οταν χρειαζεται,μπορεις να μας πεις???Δεν εισαι αντρας αρκετα να αντιμετωπισεις τετοιες καταστασεις,μονο να διαγραφεις ξερεις,αντε μην τα ακουσεις παλι κι εσυ.25 ειμαι ρε γελοιε αντε απο περα εξυπνακια

και μην ακουσω τιποτα γι ατο επιπεδο μου γιατι λιγα ειπα,ενα χρονο τωρα με τους μ......ς που βλεπω εδω μεσα και με αυτα που γινονται.Σας μαρανε και η ευγενια ξαφνικα ολους



ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΕΑΡΕ ΜΟΥ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΙΣ

ΕΙΣΑΙ 25 ΚΑ ΒΡΗΚΕΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΣΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ

ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΗΣΟΥΝ 15 ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕΣ ΦΩΤΟ
ΚΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΕΙΞΕΙΣ
ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΟΥΠΣ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΟΥ ΕΤΥΧΑΝ
ΚΑΙ ΤΟΣΟΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕΙ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΩΝ ΚΛΠ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ...........

ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΑ ΛΕΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ?
ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΨΑΡΩΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΓΙΟΥΧΑΡΟΥΝ

ΚΑΙ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΟΥ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ?
ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΙΟΥΜΟΡ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ ΒΛΑΚΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΡΝΕΙ

ΑΝΤΕ ΒΛΗΜΑ

ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΕ Η ΣΑΧΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΣΟΥ ΜΕ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ

ΠΕΤΑΣ 10 ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΚΡΑΞΟΥΝ ΑΝΑΣΚΟΥΜΠΩΝΕΣΕ ΜΕ ΑΠΟΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΡΕ

ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΕΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 17:21:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Sonap=ΠΑΝΟΣ ΑΝΑΠΟΔΑ ( ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ )
Που σκατα εισαι ρε Admin οταν χρειαζεται,μπορεις να μας πεις???Δεν εισαι αντρας αρκετα να αντιμετωπισεις τετοιες καταστασεις,μονο να διαγραφεις ξερεις,αντε μην τα ακουσεις παλι κι εσυ.

ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ !!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 17:24:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΕΣ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΥΧΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΣ ΚΑΤΙ ?

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ?



Φίλε ΨΥΧΗ νομίζω πως αυτή τη φορά ο -sonap- έχει δίκιο. Είναι από τους λίγους που μας έχει δώσει ένα τόσο ενδιαφέρον θέμα και από τους ακόμα λιγότερους που το διατηρεί τόσο καιρό και το ανανεώνει. Έχει κάνει δική του προσωπική έρευνα και μας παραθέτει τα στοιχεία του. Ενώ δε βρίσκω κάτι το περίεργο στο να φωτογραφίζεις στα σκοτεινά όταν δε μπορείς να κάνεις κάτι άλλο με την ελπίδα να δεις κάτι στην εμφάνιση, όπως και να το παίρνεις εσύ όμως δε νομίζω να έχεις το δικαίωμα να γίνεσαι τόσο ειρωνικός. Τέλος θα ήθελα να σου θυμίσω κάτι: στις περισσότερες περιπτώσεις που έχουμε μια αληθινή φωτογραφία φαντάσματος, είναι όταν έχουμε φωτογραφίσει "στα τυφλά" ένα σπίτι που θεωρίται στοιχειωμένο και κατά την εμφάνιση της φωτογραφίας βλέπουμε και το φάντασμα. Και μία συμβουλή: για να αγγίξεις το ανεξήγητο πρέπει να σταματήσεις να ερευνάς μόνο με την όραση (κυριολεκτικά και μεταφορικά).

Όποιος διστάζει να πει αυτό που σκέφτεται, καταντάει να σκέφτεται μόνο αυτό που δε διστάζει να πει...


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΩΝΟ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 17:37:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΨΥΧΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΘΕΣΗ Ο ΣΟΝΑΠ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΣΙΑ.

ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ

quote:
ΤΟ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΑΧΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΧΩΡΙΣ KANENA ΠΡΟΦΑΝΗ ΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟ

ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΜΕ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΙΝΤΑΙΟ.

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΡEΥΝΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ


ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΚΛΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΟ

ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ
ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΛΑΒΟΣ ( ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΠΙΚ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΑΒΙΑΣΤΑ ΑΒΑΔΙΣΤΑ )
ΤΟ I.Q. ΤΟΥ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΓΓΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΚΟΤΑΣ
ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΙΣΕΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ
ΑΛΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟΥ ΣΤΕΡΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΚΗΣ
ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙ ΤΑ ΣΚΟΥΡΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΥΘΕΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΧΗΡΗΜΑΤΑ (ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΘΕ ΣΩΣΤΟΣ ΕΡΕΥΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ )
ΑΡΧΙΖΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ( ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΓΕ )

ΚΑΝΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΑΡΧΗ ΤΙΣ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ
ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΑΜΕ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΟΥΦΟ Η ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΘΥΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

ΓΙΑΥΤΟ ΑΛΩΣΤΕ ΤΟΝ ΤΣΑΝΤΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ
ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΠΙΔΗ ΣΤΕΡΕΙΤΑΙ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑΣ (ΚΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ).........

ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΤΡΙΗΜΕΡΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 17:42:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΡΑΒΑ ΠΗΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΝΙΟ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ



ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΝΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ
ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΒΑΘΕΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΝΕΡΑ
ΠΑΡΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΝΤΑΛΑΚΙ ΣΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΙΣ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ !!!

ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗ ΣΟΥ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΑΝΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΤΑΒΕΛΩΣΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟ ΠΛΑΣΜΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 17:55:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΜΕ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΙΝΤΑΙΟ.


ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΗ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΕΞΙΣΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ Sonap
ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΑΒΗ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΑ ΑΣΥΝΕΧΙΣΤΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 18:16:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΣΥΛΟ ( Sonap )???
ΕΛΑ ΝΑ ΚΟΝΤΑΡΟΚΤΥΠΗΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΑΨΕΣ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ
ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΙΛΑΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Ο EΝΤΥ ΜΕΡΦΥ ( ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΧΟΝΤΡΟΣ ΠΡΟΦΕΣΟΡ ΚΑΙ ΕΠΙΝΕ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΤΙΖΕ )ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΤΟΥ

...................

ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΑΦΗΝΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΞΑΝΑ ΡΟΜΠΑ ΤΟΤΕ ΑΝ ΕΠΙΜΗΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΦΑΚΙ ( ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ )ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΕΚΜΗΡΙΑ ΑΔΙΑΣΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΕ QUOTE ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ

ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ

ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ

ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ............

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/05/2004, 18:38:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα πρότεινα (και σας συμβουλέυω και τους δυο να ακούσετε την προτροπή αυτή) να ηρεμήσετε τα πνεύματα, γιατί την Τρίτη που μας έρχεται, προβλέπεται να έχετε και οι δύο κλειδωθεί...εάν συνεχίσετε με τον τρόπο αυτόν!!!

Διάβασα τον διαπληκτισμό σας από την αρχή. Ναι μεν ΨΥΧΗ, προκάλεσες τον -sonap- αρχικά, αμφισβητώντας του λόγου το αληθές του. Η αντίδρασή σου όμως -sonap- δεν βρίσκεις ότι ήταν (πάλι) πολύ επιθετική; Και ακολούθως ΨΥΧΗ, του έδωσες και κατάλαβε! ...Εδώ κοντεύει πια να μην είναι ESOTERICA, αλλά καυγάς σε σκυλάδικο!
Ηρεμήστε σας παρακαλώ πολύ και οι δυό σας και αφήστε μας μόνο την θετική συμβολή σας - εάν μπορείτε και αν θέλετε.

Αλλιώς...δεν θα πάρουμε...

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2004, 00:23:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ηθελα να κανω μια διορθωση..ειμαι αγορακι σοναπ=πανος ! Ευχαριστω!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ant-mi
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/05/2004, 21:17:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ant-mi  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Ant-mi  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Ant-mi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα. Έχω να προτείνω κάτι: γιατί δεν ανοίγουμε νέο topic με θέμα: Sonap VS ΨΥΧΗ? Να μην αφήσουμε αυτό το θέμα να καταστραφεί παντελώς. Φίλε ΨΥΧΗ δεν ξέρω τι σε έχει πιάσει και τι πρόβλημα έχεις με τον Πάνο συγκεκριμένα αλλά δεν έχεις το δικαίωμα να επιτίθεσαι έτσι μόνο και μόνο επειδή δε συμφωνείς με όσα γράφει. Ως τώρα έχεις γράψει πολύ αξιόλογα πράγματα στο forum αλλά με τον τρόπο που γράφεις τελευταία και με την ιστορία του "Ο ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΝΟ Η ΠΛΑΝΗΤΗΣ" δίνεις την εντύπωση πως προσπαθείς απλά να ανέβεις βαθμίδα παραθέτοντας ανούσια posts ή ότι έχεις βαρεθεί να παίρνεις στα σοβαρά το esoterica και να περνάς απλά την ώρα εις βάρος των άλλων όταν το επισκέπτεσαι. Ελπίζω να κάνω λάθος...

Όποιος διστάζει να πει αυτό που σκέφτεται, καταντάει να σκέφτεται μόνο αυτό που δε διστάζει να πει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 09:20:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!

ADMINAKO ΠΕΡΑΣΑΝ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΘΕΣΗ...ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 11:56:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ήθελα να απαντησω σε ενα e-mail που ελαβα αλλα ειναι καλυτερα να το κανω δημοσια γιατι μπορει να εχει και καποιος αλλος την ιδια απορια..Η ερωτηση ηταν αν εχω τις φωτο σε καλυτερη αναλυση ωστε να μπορεσει καποιος με το καταλληλο προγραμμα να τις επεξεργαστει.Η απαντηση ειναι πως οχι,δεν τις εχω σε καλυτερη αναλυση και δεν ξερω και πολλα απο προγραματα επεξεργασιας εικονων.Καταλαβαινω οτι η καλυτερη αποδειξη θα ηταν να τις δει καποιος απο κοντα...αλλα κατι τετοιο δεν ειναι ευκολο για μενα και να σας πω και κατι?Δε νομιζω οτι ειμαι αναγκασμενος να τρεχω για να αποδειξω κατι σε καποιους.Ολα στην εποχη μας αμφισβητουνται οποτε το μονο που θα καταφερω ειναι να πληγωθω.Ας αρκεστουμε λοιπον σε αυτες τις φωτο οπως εχουν γιατι εγω τουλαχιστον δεν εχω χρονο για πολλα-πολλα.Απλα λιγο υπομονη μεχρι να βαλω και κανα δυο ακομα που εχω!

Επισης τωρα που το θυμηθικα...επειδη καποια ΨΥΧΗ το ανεφερε...τις φωτο 2 και 3 τις εβαλα αλλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ.Το εχω ξαναπει απο την αρχη!Οταν λεω ανετρεξα σε παλια αρχεια,δεν εννοουσα οτι απο τα 15 μου πηγαινω στη σπηλια...αλλα αφου το θετει ετσι η συγκεκριμενη υπαρξη,το ατομο και φιλος απο τον οποιο τις πηρα,ηταν πραγματικα 15 οταν τις τραβηξε!Σου αρεσει η οχι ψι-χουλα!Ισως δεν ξερεις πως στα παιδια εμφανιζονται διαφορα επειδη ειναι πιο αθωα και ευαλωτα...Αντιλαβου?

Επειδη ουτε κι εγω θυμαμαι που το εχω γραψει στο εσωτερικα,θα το ξαναγραψω.Ειναι ενα πραγματικο γεγονος που συνεβει στον φιλο μου που προανεφερα την περιοδο που συνηθιζε να πηγαινει στη σπηλια καθε τρεις και λιγο,μη γνωριζοντας την επικυνδηνοτητα και σε ηλικια 15 χρονων...Μια μερα πηγε μαζι με τη μητερα και τον θειο του..Καθως ανεβαιναν και λιγο πριν τη στροφη(ανηφορα)ενω ηταν και οι τρεις μαζι,ξαφνικα ο μικρος εξαφανιστικε.Αρχισαν λοιπον πανικοβλητοι να τον φωναζουν.Δεν εβλεπαν τιποτα ομως,πουθενα ο μικρος.Ξαφνικα τον βλεπουν να στεκεται ακριβως μπροστα τους και να τους λεει τρομαγμενος"μα εδω ειμαι γιατι με φωναζετε?".Ειναι κατι που συνεβει σε πολυ εμπιστο και αγαπητο ατομο και δεν υπαρχει περιπτωση καμμια να λεει ψεμματα.Ακομα κι αν λεει ομως ψεμματα,οι φωτο 2 και 3 τα λενε ολα απο μονες τους!Κι εχω "δανειστει" κι αλλες!Εχω και τις δικες μου.Ειναι στην κριση του καθενος αν τις πιστευει.Εγω παντως αυτο που ηθελα να κανω το εκανα.Το παθος μου για τη σπηλια που ξεκινησε απο απλη περιεργεια,με εκανε μαρτυρα διαφορων γεγονοτων.Αυτα σας εκμυστηρευτικα μεσα απο την καρδια μου και μετα την παραθεση και των υπολοιπων φωτο που εχω,θα οδηγηθω δυστυχως σε μη ανανεωση του τοπικ αυτου γιατι δεν γινεται να λεμε τα ιδια και τα ιδια..

Εγινα φιλος και εχθρος απο την πρωτη μερα που μπηκα,μα αυτο δεν καταφερε να με εμποδισει και πιστευω πως ο αρχικος μου στοχος οσον αφορα την παρουσια μου,σχεδον πραγματοποιηθηκε.Πιστευα πως θα μπουν κι αλλες εικονες σε αυτο το χωρο,ειδικα απο τον Νταβελης666 απλα και μονο για να ειναι συγκεντρωμενες και οσοι κανουν στο μελλον αναζητηση σχετικα με τη σπηλια,να βρισκουν αξιολογες φωτο να δουν!Μακαρι να το δω μια μερα,πιο πλουσιο σε φωτο ειτε απο τη μερια μου ειτε απο εσας.Σχολια δεν περιμενω γιατι εχουν γινει ολα στο θεμα Ορος Πεντελικον μερος 1.Γι αυτο σας λεω να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια!Εχω μονο ενα παραπονο...εκτος απο τον Admin που ουτως η αλλως πια δεν μου λεει και τιποτα σαν υπευθυνος...ολοι οι εσωτεριστες,οι οργανωτες,συντονιστες κλπ...γιατι ποτε δεν πηραν μερος σε αυτη την κουβεντα σοβαρα και να προτρεψουν τα υπολοιπα μελη μια και εχουν τη δυνατοτητα να ελεγξουν τη γνησιοτητα των φωτο,να ασχοληθουν με το θεμα..?Η απαντηση μαλλον ειναι οτι τους ειμαι αντιπαθης γιατι ταραζω ΤΑ ΛΥΜΝΑΖΟΝΤΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΟΥΡΚΩΜΕΝΑ ΝΕΡΑ πολλες φορες και γινομαι αντιπαθης...αλλα δεν πειραζει!

Αυτο που βαριεμαι τωρα,ειναι οτι θα αρχισει η ΨΥΧΗ να λεει παλι οτι προσπαθω να τραβηξω την προσοχη...ευτυχως θα μπει αυριο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MONSTER
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 16:32:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MONSTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΛΑ ΝΑ ΚΟΝΤΑΡΟΚΤΥΠΗΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΑΨΕΣ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ
ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΙΛΑΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Ο EΝΤΥ ΜΕΡΦΥ ( ΣΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΧΟΝΤΡΟΣ ΠΡΟΦΕΣΟΡ ΚΑΙ ΕΠΙΝΕ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΤΙΖΕ )ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΤΟΥ

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΔΩ?ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ SONAP ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ,Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΒΑΖΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΞΥΘΥΜΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΣΤΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΕΙ,ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟΥ-ΔΑΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΧΥΔΕΟΤΗΤΑ ΤΟΥ,ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΠΛΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΤΣΑΚΟΝΩΝΤΑΙ???ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ SONAP ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΗΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΣΥΝΘΕΣΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΑΝΟΗΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ 10-15 ΧΡΟΝΩΝ(ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ)!!!!!!!SONAP ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΞΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΤΥΣΕΙΣ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΕΚΤΙΜΙΣΗ ΜΟΥ!!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 20:40:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα παρακαλέσω τα μέλη που εισέρχονται στο θέμα αυτό, να μην ασχολούνται με την όποια αντιδικία έχει δημιουργηθεί εδώ μεταξύ των δύο μελών (-sonap- και ΨΥΧΗ).

Ηδη από τον -sonap- είδαμε μία καλή διάθεση να συνεχίσει στην ανάπτυξη του θέματος, χωρίς να δώσει μεγάλη συνέχεια. Εύχομαι να συμβεί το ίδιο και με τον φίλο ΨΥΧΗ .

Παραπέρα, δεν πιστεύω πως κανένας από τους δυο χρειάζεται ιδιαίτερα δικηγόρους...

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 11:35:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΤΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ

( ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΠΑΡΑΠΟΜΠΗ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE STARTPOINT.GR )

http://tovima.dolnet.gr/demo/owa/tobhma.print_unique?e=B&f=14177&m=H01&aa=1&cookie=

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ( ΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ) ΘΕΜΑ...
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ( ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ )
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΟΧΙ Ο ΦΙΛΟΣ Sonap ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΟΥΜΕ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΓΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟ ΤΩΝ ΠΥΛΩΝ.......................

ΚΥΡΙΕΣ .........
ΚΥΡΙΟΙ..........

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 13:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας εστιασουμε λοιπον την προσοχη μας στη σωτηρια του πλανητη,ας μη ξαναγραψουμε σε αυτο το φορουμ και χανουμε χρονο και ας αφησουμε στην ακρη εμενα και την καημενη περιφερομενη ΨΥΧΗ!

Μπραβο ΨΥΧΗ βρηκες τροπο να εντυπωσιασεις με ενα θεμα τοσο ευαισθητο.Ντροπη σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 14:05:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Admiiiiinnnnnn admiiiiinnnn ωρε adminnnnnn ακουει κανεις?Αχχχ μιλαμε για πολυ ξευτιλα adminako

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 17:09:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


? !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 11:35:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μηπως γνωριζει κανεις πιανου δουλεια ηταν τα μπετα που συγκρατουν τα εκκλησακια και εχουν βαθμιδες?Ποτε φτιαχτηκε αυτο το απαισιο και απαραδεκτο κατασκευασμα?

Νταβελης666 δεν σχολιασες καθολου το περιστατικο που ειχαμε την τυχη να μας συμβει?Επισης τι πιστευεις για τους 3 ξενους που απο οτι φαινεται κατι τρεχει με αυτους???Εγω εχω συγλονιστει παντως,δεν ξερω πως το πηρες εσυ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 14:25:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΘΗΚΑΜΕ

Η ΤΡΟΥΠΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΛΟΙΠΟΝ ........
ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΕΞΩΡΥΞΗ ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΟΣ ΜΑΡΜΑΡΟΥ
ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΗ ΒΡΗΚΕ ΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΕΥΡΥΧΩΡΗ ΚΑΙ Ο ΝΤΑΒΕΛΑΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΛΗΜΕΡΙ ( ΩΡΑΙΑ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟΜΕΡΑ )
ΠΙΟ ΔΩΘΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑ
ΜΑΘΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟ ΠΕΡΙΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΣΠΗΛΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΕΡΑΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΥΠΣ
ΕΥΚΟΛΑ ΕΓΙΝΕ Ο ΣΥΝΗΡΜΟΣ
ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ
ΕΠ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΔΕΝ ΒΑΡΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΠΛΑΤΥΝΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΑΦΟΥ ΤΟ ΩΦΕΛΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΟ ?
ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΚΙΝΟΥΜΑΣΤΕ Η Θ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΥΜΕ ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΧΩΡΟ
ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΘΑ ΕΞΩΡΥΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΑ ΕΞΑΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑ
ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΩ ( 1985 ΚΑΙ ΔΩ ΘΑ ΛΕΓΑ ΠΕΡΙΠΟΥ )ΜΕ ΠΑΣΑ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ
ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ
ΡΕ
ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ
ΠΟΛΛΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠ ΩΞΩ
ΩΡΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ Ν ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΦΑΝΕΡΑ ΙΧΝΗ

ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΡΥΒΟΥΜΕ ΤΑ ΙΧΝΗ ΑΠΟ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ?( ΒΛΕΠΕ ΤΣΕΡΝΟΜΠΙΛ ΚΛΠ )

ΒΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΤΣΙΜΕΝΤΟΜΑ ΠΕΡΙ ΟΠΗΣ ( ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΘΗΝΟ )

ΕΤΣΙ ΜΕΡΙΚΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΚΥΒΙΚΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ

ΚΑΙ ΩΞΩ ΑΠΟ Τ ΑΜΠΕΛΙ

ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΡΩΣΗ ΧΩΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΒΡΑΧΑΚΙΑ

ΓΙΑ ΚΑΜΟΥΦΛΑΖ

ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΔΑ

ΟΜΩΣ........

ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ.........

ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΑΚΙ ΑΠΟΤΡΕΠΕΙ ΤΗ ΔΙΑΡΟΗ

ΑΛΛΑ

ΕΧΕΙ

ΚΑΙ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΛΗΞΗΣ!!!

ΠΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΑΡΕΛΘΕΙ ΚΑΛΩ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΟΛΙΓΗΣ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΥΠΑΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ

ΒΑΛΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΣΑΛΤΣΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ

ΙΔΑΝΙΚΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΚΑΘΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΥΣ ΚΑΙ ΝΤΑΒΕΛΗ ΚΑΙ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ( ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ ΦΩΤΕΙΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ) ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ( ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΟΥΝ ΗΧΟΥΣ ) ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΚΙ ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 16:14:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μαλιστα...οποτε κατα τα λεγομενα σου ολα ειναι ενα ψεμα και η εξηγηση ειναι παρα μα παρα πολυ απλη!Ενδιαφερον αποψη

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/06/2004, 23:57:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ρε παιδια δεν σας παραξενευει το γεγονος πως τις εκσκαφες τις εκαναν συνεργεις ιδιωτικων εταιρειων και οχι στρατιωτικα μηχανηματα?


αν ηθελαν να κανουν στρατηγειο ή να θαψουν αποβλητα θα χρησιμοποιουσαν μονο στρατιωτικα μηχανηματα και συνεργεια

και φυσικα θα ηταν αδυνατον να πλησιασει κανεις σε ακτινα τουλαχιστον ενος χιλιομετρου

και για ληξει η υποθεση της ραδιενεργειας: οι μετρησεις εδειξαν τα συνηθη επιπεδα που εκπεμπονται απο τα σπηλαια


οσο για τα αποβλητα, θα τα κουβαλουσαν απο την Αμερικη ή την Ευρωπη για να τα θαψουν διπλα στην πρωτευουσα?

χαθηκαν οι ερημιες στην Ελλαδα?

να υπενθυμησω πως απο τη σπηλια απομακρυνθηκαν υλικα μεχρι βαθος 15 μετρων το πολυ

αυτο το κοματι εδαφους περικλειει ολα τα επιπεδα των στρωσεων που επιχωματωθηκαν φυσιολογικα στις τελευταιες χιλιετιες


το οτι εσκαψαν απροσεχτα δειχνει πως αυτο που αναζητουσαν βρισκοταν σε παλαιοτατα στρωματα ή στο χωμα καθεαυτο

ειτε λοιπον το βρηκαν και σταματησαν, ειτε δεν το βρηκαν εκει που το περιμεναν και σταματησαν την αναζητηση


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 14:15:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΧΑΡΔΑΒΕΛΑ ΟΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΑ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΑ ΚΟΙΤΑΣΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ( ΣΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΚΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΕΙΠΑΝ )

ΑΦΗΣΑΝ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΞΟΡΥΞΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΧΩΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΓΙΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΠΛΟΥΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΛΟΙΟΚΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ

ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΩΡΙΑ

ΑΠΟ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ALTER
ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΣΠΗΛΑΙΟΥ ΜΕΤΡΗΘΗΚΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΕΝΩ ΟΣΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑΝ ΠΙΟ ΒΑΘΙΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΝ ΑΙΣΘΗΤΑ

ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΤΑ ΒΡΑΧΙΑ ΠΟΥ ΑΠΑΡΤΙΖΟΥΝ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΑΡΜΑΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΠΑΝΙΣΧΥΡΟ ΜΟΝΩΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ
( ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ) ΕΝΙΣΧΥΕΤΕ Η ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΘΑΜΕΝΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ

ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΟ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΠΑΧΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΟΝΩΤΙΚΟ ΣΤΡΩΜΑ ΒΡΑΧΩΝ

ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΕΙΠΩΘΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΠΟΥ ΑΦΑΙΡΕΘΗΚΕ Η ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΗΚΕ ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΟ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΦΟΡΤΗΓΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΙΝΗΘΟΥΝ ΥΠΟΨΙΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΟΛΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΗΤΑΝ ( ΠΑΡΑΝΟΜΗ ) ΚΑΙ ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΡΜΟΔΙΕΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟΣ

ΕΣΕΙΣ ?

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΩ ΞΑΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΔΕΝ ΕΠΙΛΕΧΘΗΚΕ ΤΥΧΑΙΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΩΡΑΚΙΣΗΣ ΠΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ

ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΑ ΑΠΟΒΛΗΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟΠΟ ΤΑΦΗΣ ( ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ )

ΦΤΩΧΕΣ ΧΩΡΕΣ ΤΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

ΟΙ ΔΕ ΒΥΘΟΙ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑΛΛΑΣΩΝ ΒΡΥΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ

ΤΕΛΟΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ......

ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΣΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΕΣ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΦΙΛΜΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ?

ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ...ΜΗΠΩΣ ???

ΑΣ ΠΟΥΜΕ
ΤΙ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΕΚΠΕΜΨΕΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΕΝΑ ΤΑΠΕΙΝΟ LAPTOP( ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΙΧΝΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ )?

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΣΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΜΑΣ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΑ ( ΥΠΕΡΣΥΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΦΑΛΗ ) ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΟΗΓΗΣΗΣ

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2004, 16:17:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τεινω περισσοτερο σε αυτα που λεει ο jonniebegood και ειναι και πολυ λογικο να μην συμβαινει κατι σχετικο με πυρηνικα αποβλητα.Αλλωστε πιστευω πως αν ισχυει κατι τετοιο τοτε η ραδιενεργεια θα ηταν πολυ περισσοτερη!Παρ'επιπτώντος,δεν ξερω αν παρατηρησατε πως μεχρι και σημερα εχει μεινει μια μονο κεραια στην κορυφη της Πεντελης!Αληθεια,πως μεταφερθηκαν αυτα τα θηρια?Ηταν τεραστιες οι διαστασεις τους...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 07:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα κινητά τηλέφωνα και τα laptop δεν εκπέμπουν ραδιενέργεια αλλά αντίθετα ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία σε ένα συγκεκριμένο φάσμα συχνοτήτων το οποίο μπορεί να παρεμβληθεί στα ηλεκτρονικά όργανα υψηλής ακριβείας των αεροσκαφών θέτοντας σε κίνδυνο την αξιόπιστη λειτουργία τους (η θωράκιση είναι δύσκολη λόγο της φύσης του μέσου).

Για το πώς μπορεί η ραδιενέργεια ή ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία να επηρεάσει το φιλμ δεν γνωρίζω, όμως σίγουρα μπορεί να προκαλέσει ασταθή λειτουργία σε ηλεκτρονικά κυκλώματα ειδικά αν δεν έχουν ισχυρή θωράκιση προς εξωτερικές παρεμβολές. Τα περίφημα FCC rules καθορίζουν κάποια θωράκιση για καταναλωτικά προϊόντα ώστε να μην προξενούν εντός κάποιας ακτίνας εκπομπές, άρα παρεμβολές, σε άλλα ηλεκτρονικά συστήματα πάντα βέβαια εντός ενός συγκεκριμένου πλαισίου ανοχής (μιλάμε για καταναλωτικά προϊόντα και όχι «στρατιωτικό» εξοπλισμό). Εάν λοιπόν τα ηλεκτρονικά όργανα δεν λειτουργούν σωστά, σε ένα συγκεκριμένο τόπο, τότε «κάτι» ηλεκτρικό (και επειδή όπου ηλεκτρισμός και μαγνητισμός = ηλεκτρομαγνητικό) που ξεπερνά την θωράκιση του (που μπορεί να είναι πενιχρή εμπρός στην εκπομπή) παρεμβάλετε σε αυτά επηρεάζοντας την λειτουργία τους που βασίζεται στον ηλεκτρισμό..

Ο θρύλος θέλει τους εργάτες που εργαζόντουσαν στην σπηλιά να χρησιμοποιούσαν κάποια φάρμακα (γιατί;) μάλλον «αντικαρκινικά» με αρκετούς από αυτούς να πεθαίνουν μερικά χρόνια αργότερα..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΨΥΧΗ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


173 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 13:02:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΨΥΧΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ Η ΜΙΑ

ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ

ΕΞ ΟΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΕΙΡΜΟΣ

ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΕΣ ΚΑΚΟ ΚΑΝΟΥΝ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ( ΤΗ ΣΥΓΚΡΑΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ )

ΠΑΝΤΟΣ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΒΑΘΥΤΕΡΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΕΙΔΙΚΟΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ?

ΑΝ ΝΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΕΣ...( ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΔΟΘΗΣΗΣ )

ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΒΛΑΠΤΟΥΝ ΠΟΛΥ Η ΛΙΓΟ ?

ΣΕ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ?

ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΣΤΗ ΖΩΝΗ ( ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΕΝ.ΟΡΓΑΝΩΝ )ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟΥ ( ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΡΔΙΑΣ )

ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ

ΑΦΟΥ ΑΥΞΗΘΗΚΑΝ ΡΑΓΔΑΙΑ ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΛΗ ΛΗΨΗ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΑΡΩΣΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΗ ΚΑΤΟΧΟΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΦΟΥ ΒΟΜΒΑΡΔΙΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΠΟ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΕΣ

ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΓΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΑΠΟ ΔΩ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ

ΔΟΥΛΕΥΕΙ ( ΠΙΑΝΕΙ ΣΗΜΑ ) ΠΑΝΤΟΥ ΟΜΩΣ ΑΡΑ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΒΟΜΒΑΡΔΙΖΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΟΙ

ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ

ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΚΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ

ΑΠΛΑ ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΠΑΙΣΘΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΡΑΤΑ

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΠΕΡΝΑΕΙ ΑΝΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ

ΥΠΑΡΧΕΙ π.χ. ΚΟΣΜΙΚΗ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΠΕΡΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΗ ΤΟΣΟ ΛΕΠΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ

ΕΝΩ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΧΗΜΕΙΟΘΕΡΑΠΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΔΙΑΠΕΡΑΤΩΤΗΤΑ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥ ΟΓΚΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΕΝΞΙΜΕΣ

ΔΕΝ ΠΑΥΟΥΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΥΓΙΗ ΚΥΤΑΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΑ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

-sonap-
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 14:48:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους -sonap-  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ Η ΨΥΧΗ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ.ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ.ΣΥΝΕΠΩΣ,ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ.ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ,ΑΠΟ'ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ Η ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ Η ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΗΣ ΚΕΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ.ΕΞΑΛΟΥ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΕΝΟΣ ΚΙΝΗΤΟΥ,ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣΟΧΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΚΕΡΑΙΑ!!!ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ.ΕΜΑΘΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΤΗΓΑΝΙΖΕΙ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ!!!ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΝΤΑ HANDS FREE ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

glinaaea
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
309 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 20:19:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους glinaaea  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου γειά σας.
Συγνώμη γιά την παρέμβασή μου γιά το θέμα της ραδιενέργειας της σπηλιάς. Έχω τραβήξει αρκετές φωτογραφίες στο σπήλαιο και μέσα και έξω. Κάποιες απο τις φωτογραφίες έδειξαν περισσότερα πράγματα απ ότι φαινόντουσαν, ένω οι πιό πολλές όχι. Γεγονός είναι όμως ότι όλες βγήκαν. Αν υπήρχε το θέμα της ραδιενέργειας (που στην προκειμένη περίπτωση θα πρέπει να είναι σταθερή) δεν θα έπρεπε νά καούν ΟΛΕΣ ιο φωτογραφίες; τουλάχιστον από τα ίδια σημεία που βγήκαν αυτές που έδειξαν κάποια πράγματα περισσότερα από ότι φαινόντουσαν; Στα ίδια σημεία όμως τράβηξα και άλλες που δεν έπαθαν τίποτα. Με αυτά σαν αποδείξεις πιστεύω ότι πρέπει να ψάξουμε αλλού γιά εξηγήσεις, και όχι σε κάτι ραδιενεργό θαμένο.
Φιλικότατα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 13 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy