ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο4 !!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2008, 18:18:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλησπέρα και από εμένα .

Τώρα μάλιστα … .

Κεραυνέ έβαλες και φραπεδακι από ότι βλέπω……

Πάντως βλέπω ότι φτιάξαμε το τρίγωνο το βερμούδων Χα, Χα,

Βύρωνας, Καισαριανή, Παγκράτι…


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2008, 18:31:33  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα
quote:
δηλαδη δεν καταλαβατε τον σεισμο ε?


Χαμπάρι δεν πήρα.
Ωραία τα γλυκάκια κεραυνός .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2008, 18:59:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Τι σεισμός; που σεισμός; Τον ύπνο τον βαθύ είχα εκείνη την ώρα, σιγά μην έδινα σημασία σε ένα σεισμό της τάξεως του 4 περισσότερο με νανούρισε μάλλον
Πάει τόσο ήταν το χιόνι από αύριο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του από νωρίς (για μένα χτυπάει πιο πολύ η καμπάνα, γιατί οι περισσότεροι δουλεύατε και σήμερα)

Wolf

Edited by - keraynos on 19/02/2008 19:02:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2008, 19:13:50  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
για μένα χτυπάει πιο πολύ η καμπάνα, γιατί οι περισσότεροι δουλεύατε και σήμερα)

Και χτες .
Γιατί όπως έχω ξαναγράψει βρέξει χιονίσει ο open mind θα ανοίξει .
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2008, 20:46:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Γεια στην παρεα!


Τα κερασματα μουρλια ηταν!


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2008, 21:18:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Σήμερα άνοιξαν οι δρόμοι έτσι άρχισαν να λειτουργούν ξανά και τα delivery...PIZZA TIME!!!!

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 08:16:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σας!

Αρκετά κάθισα οπότε επέστρεψα δριμύτερος κι ανανεωμένος στην δουλειά μου.
Καλά κάθισα πάντως ένα τετραήμερο κι απόλαυσα αρκετά το χιόνι και την ιδιαίτερη ομορφιά του...

Ευτυχώς ο πάγος έλιωσε πλήρως στην περιοχή που είμαι και το πρωί δεν είχα κανένα πρόβλημα.
Την Δευτέρα το βράδυ είδα ότι είχε αρκετό πάγο στον δρόμο οπότε δεν το διακινδύνευσα να βγω την Τρίτη τα ξημερώματα στον δρόμο γιατί δεν ήξερα που θα βρεθώ με το αυτοκίνητο.
Θα έπιανε το φρένο ή θα έπαιρνα την κατηφόρα με τη μια μέχρι την δουλειά παίρνοντας σβάρνα τα πάντα;

Ομολογώ πάντως πως από χθες το μεσημέρι ο καιρός έχει ζεστάνει λίγο και σήμερα προβλέπεται να έχουμε μια υπέροχη ημέρα, ηλιόλουστη κι όχι πολύ κρύα.
Άντε να επανέλθουμε στα ίσα μας!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 09:32:27  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Kαλημερα απο την ηλιολουστη και ζεστη Κοζανη (10 βαθμοι)! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

η Αθηνα ξαναμπηκε στους "ξεφρενους" ρυθμους ε? Δουλεια και παλι δουλεια, τρεχαματα!


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 09:33:42  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Η φιλη μας η Λουκριτια, ακομα αποκλεισμενη ειναι?

ο φιλος Κριος, σπαει ρεκορ απουσιων!


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 09:39:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα σε όλους .

quote:
Dying_Incubus- Την Δευτέρα το βράδυ είδα ότι είχε αρκετό πάγο στον δρόμο οπότε δεν το διακινδύνευσα να βγω την Τρίτη τα ξημερώματα στον δρόμο γιατί δεν ήξερα που θα βρεθώ με το αυτοκίνητο.
Θα έπιανε το φρένο ή θα έπαιρνα την κατηφόρα με τη μια μέχρι την δουλειά παίρνοντας σβάρνα τα πάντα

Ο καλός υπάλληλος είναι υποχρεωμένος να αψηφήσει κάθε κίνδυνο και να πάει στο πόστο του .
Πως θα δώσουμε το καλό παράδειγμα στους συναδέλφους στην δουλειά ….



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 09:48:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Με χιονια, με σεισμους, με καταποντισμους... η δουλεια ειναι υποχρεωση...


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 10:23:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:

Ο καλός υπάλληλος είναι υποχρεωμένος να αψηφήσει κάθε κίνδυνο και να πάει στο πόστο του .
Πως θα δώσουμε το καλό παράδειγμα στους συναδέλφους στην δουλειά ….

Φίλε μου, ποτέ δεν είχα τον πόθο να είμαι καλός υπάλληλος!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 10:31:14  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Eτσι ε?


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 10:51:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Καλημέρα κι από μένα μετά από αρκετές μέρες απουσίας!!
Επιτέλους κατάφερα να ξεαποκλειστώ γιατί στο Περιστέρι τελικά είχαμε μεγαλύτερο πρόβλημα απ'όσο περιμέναμε!
Όχι ότι με χάλασε και ιδιαίτερα βέβαια, σήμερα ήρθα για δουλειά!!!

Αγαπητέ μου Predator, χρόνια ευτυχισμένα κι ό,τι επιθυμείς!!! Sorry που δεν ήμουν εδώ γύρω στα γενέθλιά σου...

quote:
Ο καλός υπάλληλος είναι υποχρεωμένος να αψηφήσει κάθε κίνδυνο και να πάει στο πόστο του .
Πως θα δώσουμε το καλό παράδειγμα στους συναδέλφους στην δουλειά
Ρε συ elo, τί λες τώρα; Ας τον πνίξει κάποιος!!!

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 11:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Eυχαριστω και καλως μας επεστρεψες φιλη Λουκριτια... προλαβες τουλαχιστο να το χαρεις τουλαχιστο?


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 11:37:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ο φιλος μας ο Elo, ειναι το υποδειγμα των Εργασιακων Σχεσεων!!!


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 12:15:38  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 13:25:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
quote:
Eυχαριστω και καλως μας επεστρεψες φιλη Λουκριτια... προλαβες τουλαχιστο να το χαρεις τουλαχιστο?
Καλώς σας βρήκα! Αμέ,πώς δεν το χάρηκα: και το χιονόπόλεμό μου τον έπαιξα, και το χιονάνθρωπό μου τον έφτιαξα κι ένα βαρβάτο κρύωμα άρπαξα και σήμερα έχω σκάσει στη δουλειά με lysopaine, θερμόμετρα και χαρτομάντηλα!

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 14:08:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
αυτα ειναι οι "απωλειες" της χαρας του χιονιου


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 18:35:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Kαλησπερα παιδια!

τι κανετε? Πως πανε τα κεφια?


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 18:39:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλησπέρα στην παρέα. Εγώ τελικά και σήμερα εκτός δουλειάς ήμουν, το σχολείο ανήκε σε εκείνα που είχαν πρόβλημα με τον πάγο. Εδώ που τα λέμε και στα καλά του όταν είναι το κτίριο με τα μπουφάν καθόμαστε στη τάξη καθηγητές και μαθητές, είναι αφόρητη η υγρασία του, μπαίνεις γερός το πρωί και το μεσημέρι φεύγεις με πλευρίτιδα (χωρίς υπερβολή δυστυχώς).

Αυτές τις μέρες από τους αρμόδιους άκουσα πολλές δικαιολογίες στις ειδήσεις, ότι στα στενά οι αλατιέρες δεν χωράνε λόγω των παρκαρισμένων, εδώ πραγματικά γέλασα, λίγο αλάτι να έδιναν στους κατοίκους των πολυκατοικιών(και όχι μόνο σε λίγους όπως έδωσαν) να δεις αμέσως πως θα ανοίγαμε όλους τους δρόμους, γιατί δεν νομίζω κανένας από εμάς θα θελε να σπάσει το πόδι του ή να είναι ελεύθερος πολιορκημένος μέσα στο σπίτι του.Και μη μου πήτε ότι η χώρα μας έχει έλλειψη αλατιού χερσόνησος θεωρούμαστε έλεος.

Αρκετά γκρίνιαξα όμως ας ετοιμάσω τα ροφήματά μας

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 18:41:24  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα predator .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 18:50:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Καλησπέρα στην παρέα. Εγώ τελικά και σήμερα εκτός δουλειάς ήμουν, το σχολείο ανήκε σε εκείνα που είχαν πρόβλημα με τον πάγο. Εδώ που τα λέμε και στα καλά του όταν είναι το κτίριο με τα μπουφάν καθόμαστε στη τάξη καθηγητές και μαθητές, είναι αφόρητη η υγρασία του, μπαίνεις γερός το πρωί και το μεσημέρι φεύγεις με πλευρίτιδα (χωρίς υπερβολή δυστυχώς).

Αυτές τις μέρες από τους αρμόδιους άκουσα πολλές δικαιολογίες στις ειδήσεις, ότι στα στενά οι αλατιέρες δεν χωράνε λόγω των παρκαρισμένων, εδώ πραγματικά γέλασα, λίγο αλάτι να έδιναν στους κατοίκους των πολυκατοικιών(και όχι μόνο σε λίγους όπως έδωσαν) να δεις αμέσως πως θα ανοίγαμε όλους τους δρόμους, γιατί δεν νομίζω κανένας από εμάς θα θελε να σπάσει το πόδι του ή να είναι ελεύθερος πολιορκημένος μέσα στο σπίτι του.Και μη μου πήτε ότι η χώρα μας έχει έλλειψη αλατιού χερσόνησος θεωρούμαστε έλεος.


Wolf


Tι περιμενεις? Η απραξια ειναι τελικα το προβλημα... Σιγα μην εδιναν αλατι στις πολυκατοικιες, απο την στιγμη που (αν ειναι αληθεια τοσο το χειροτερο) το παραδεχονται οτι δεν εχουν ποσοτητες!!!

Κανεις δεν ειναι προετοιμασμενος (απο αυτους)... Αν και τα ΜΜΕ φοναζαν μερες νωριτερα για το προβλημα του καιρου!

Αλλα δεν φταινε μονο αυτοι... φταιμε και εμεις που κανουμε ξεροκεφαλιες! Τι δουλεια εχουμε να βγουμε στις χιονοθυελλες (μιλαω για αυτους που πηγαν στα βουνα, πηγαν για ψαρεμα ή για "ψητα" στα χωρια) και δη ΧΩΡΙΣ ΑΛΥΣΙΔΕΣ!!! και οσοι ειχαν, ή δεν τις "φορεσαν" γιατι κανουν τον μαγκα (ειμαι "Βατανεν" στο χιονι) ή δεν ξερουν να τις φορεσουν (οπως οι περισσοτεροι, γιατι ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΜΑΘΑΝ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ...-δεν ειναι αναγκαιο κατ' αυτους)


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 19:01:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλησπέρα φιλαράκια .

quote:
loukritia - Ρε συ elo, τί λες τώρα; Ας τον πνίξει κάποιος!!!

Έλα καλή μου Λουκρητία, λέμε καμία μ…α για να γελάσουμε .

Για όσους μισούν τα αφεντικά τους…

Για σκεφτείτε τι ωραίο που θα είναι πάνω στο γραφείο σας …


quote:
PREDATOR - ο φιλος μας ο Elo, ειναι το υποδειγμα των Εργασιακων Σχεσεων!!!

Να’ σαι καλά φίλε PREDATOR που είσαι ευγενικός, για τι εγώ αυτούς τους λέω αλλιώς και όχι υπόδειγμα…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 19:20:51  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
ετσι...πρεπει να μας διακατεχει ευγενεια, γιατι θα μας αντιμετωπιζουν με ευγενεια


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 20:46:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Να κερασω μια Αλσατικη νοστιμια??



"Say HELLO to My Little Friend"

Edited by - PREDATOR on 20/02/2008 20:48:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2008, 21:29:46  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Καληνυχτα, καλη ξεκουραση...

φιλε Κριος, μην μας ξεχνας να λες μια καλημερα


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2008, 08:29:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σε όλους!

Μόλις με πληροφόρησε ένα πουλάκι ότι σήμερα η θερμοκρασία θα φτάσει τους 18 βαθμούς Κελσίου στην Αθήνα.
Αληθεύει αυτό ή να τουφεκίσω το πουλί;


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2008, 09:09:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Καλημέρα απ'την άρρωστη!

Πώς είστε;

quote:
Μόλις με πληροφόρησε ένα πουλάκι ότι σήμερα η θερμοκρασία θα φτάσει τους 18 βαθμούς Κελσίου στην Αθήνα.
Αληθεύει αυτό ή να τουφεκίσω το πουλί;
Άσ'το πουλί στην τρέλα του! Αν και απ'ότι φαίνεται, μάλλον αλήθεια λέει

quote:
Έλα καλή μου Λουκρητία, λέμε καμία μ…α για να γελάσουμε
Ααα, έτσι εντάξει, το δέχομαι - μη μας γίνει συνήθεια μόνο φοβάμαι...

quote:
Να’ σαι καλά φίλε PREDATOR που είσαι ευγενικός, για τι εγώ αυτούς τους λέω αλλιώς και όχι υπόδειγμα…
Συμφωνούμε και πάλι - και παρεπιπτόντως τη σιχαίνομαι αυτή την κατηγορία ανθρώπων...

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2008, 09:18:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλημέρα και από μένα

quote:
Μόλις με πληροφόρησε ένα πουλάκι ότι σήμερα η θερμοκρασία θα φτάσει τους 18 βαθμούς Κελσίου στην Αθήνα.
Αληθεύει αυτό ή να τουφεκίσω το πουλί;

Δεν ξέρω τι είπε το πουλάκι για αργότερα, το ηλεκτρονικό θερμόμετρο που έχω πάντως αυτή την ώρα δείχνει 3 βαθμούς. Ο ήλιος έξω λάμπει εγώ πιστεύω το πολύ κανένα 14 με 15 θα το πιάσουμε ετσι οπως δείχνουν τα πράγματα

Ώρα για τα καφεδάκια μας τώρα, και φεύγω γρήγορα για την δουλειά...Ναι σημέρα πλέον δουλεύω και εγώ καλόμαθα τόσες μέρες και μου πέφτει βαρύ.

Wolf

Edited by - keraynos on 21/02/2008 09:22:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy