ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο4 !!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2008, 16:34:50  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

loukritia καλημέρα .

Πως πάνε τα υπέροχα ματάκια……χα, χα, σε καλοπιάνω γιατί τώρα που βλέπεις καλύτερα δεν μας σώνει τίποτε….

Φίλε PREDATOR θα προτιμήσω την γλυκιά… κράτα τη ζεστή και έρχομαι…




ΑΚΡΙΒΩΣ... τωρα εχει βιονικα ματια! προσοχη λοιπον...

Οσο για την μπουγατσα..."βγαζω" συνεχεια για να ειναι και ζεστες και φρεσκιες! οποτε μην στενοχωριεσαι

quote:
Καλημέρα αγαπημένε μου Predator! Τί ενννοείς πού είμαι; Εδώ είμαι βεβαίως βεβαίως, πανταχού παρούσα!

απο κεκτημενη ταχυτητα, αντι για "πως" εγραψα "που"...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2008, 16:38:04  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Καλημέρα και καλές δουλείες εύχομαι στο νέο κατάστημα πλέον μιλάμε για
Αλυσίδα καταστημάτων καθώς έφτασαν τα 4



μονο "αλυσιδα καταστηματων"??? μιλαμε για "ΥΠΕΡ-ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ"!!! και μπηκαμε ηδη στη δευτερη σελιδα! ... χωρις να κλεισουμε 24 ωρες!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2008, 17:29:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλησπέρα και από μένα , άργησα σήμερα να γυρίσω από την δουλειά, τρέχουμε και δεν φτάνουμε με την ομάδα περιβαλλοντικής, με το που μπήκα σπίτι άνοιξα την τηλεόραση γιατί θα άρχιζε η εκπομπή της Δρούζα που θα φιλοξενούσε και το esoterica με θέμα: Μετενσάρκωση - Αναδρομές...

Απ' ότι φαίνεται όμως άλλαξε το πρόγραμμα της εκπομπής και αντί για μετενσάρκωση κάνουν παρέλαση ημίγυμνοι νεαροί με βλέψεις στο μόντελινγκ, απ'ότι φαίνεται οι υπεύθυνοι της εκπομπής θα είδαν τις φωτογραφίες που έκαναν παρέλαση στο περί ανέμων και υδάτων 3 και σκέφτηκαν ότι ο διαγωνισμός "μίστερ sexy" που παρουσιάζουν είναι σχετικός.Τς τς τς τι να πεις μας αντιγράφουν.

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2008, 17:37:37  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
μηπως να τους κανουμε μηνυση γιατι δεν ζητησαν τα πνευματικα δικαιωματα απο εμας?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2008, 17:41:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
αληθεια, ποιος θα μας "εκπροσωπουσε" ??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2008, 18:30:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Στην κανονική εκπομπή που αφορούσε την Μετενσάρκωση και τις Αναδρομές θα εκπροσωπούσε το esoterica ο κύριος Μιχάλης Βίνος, στην εκπομπή όμως που παρουσιάζει τώρα η τηλεόραση τι να σου πω; Να κανονίσουμε να κάνουμε επιτροπή οι γυναίκες του forum να μας παρελάσετε όλοι εσείς για να είμαστε πιο αντικειμενικές( να μην αδικήσουμε κανέναν σας) να βγάλουμε εκπρόσωπο και για τέτοιες περιστάσεις... αλλά πλέον για του χρόνου

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2008, 18:44:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Aς αφήσουμε όμως τα καλιστεία του Mister sexy και όποιος αντέξει στην ησυχία τους, και ας πιούμε το απογευματινό μας καφεδάκι...Είναι κατάλληλη ώρα νομίζω

Και φραπεδιά για τους φανατικούς του φραπέ

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2008, 21:01:32  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλησπερα παιδακια! παλι ησυχια εχουμε???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2008, 21:08:48  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
αντε να ανεβουμε λιγο!!!


ΤΣΙΚΟΥΔΙΑ ΚΡΗΤΙΤΣΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 00:49:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
Kαλά αν κάνουμε αντρικά καλλιστεία δεν θα μπορούμε να διαλέξουμε. Μια και στο εσωτέρικα έχουμε τα καλύτερα!!!


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 07:50:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σε όλους!

Άντε να πιούμε κανένα καφέ στα γρήγορα και μετά να προετοιμαστούμε για δουλειά...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 08:14:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA
Καλημέρα σας, (από τον άρρωστο...).

Γεια και πάλι lucritia...

Για το θέμα του διαγωνισμού επικροτώ τα μάλλα...
Να την κάνουν όμως και οι δύο πλευρές...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 09:18:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Καλημέρα σε όλους!

Μμμ, χάρμα ο καιρός σήμερα...

Τί είναι αυτό το πράγμα ρε παιδί μου-με το που θα ρίξει μια βρόχα, της κακομοίρας στους δρόμους!

quote:
Keraynos-Να κανονίσουμε να κάνουμε επιτροπή οι γυναίκες του forum να μας παρελάσετε όλοι εσείς για να είμαστε πιο αντικειμενικές( να μην αδικήσουμε κανέναν σας) να βγάλουμε εκπρόσωπο και για τέτοιες περιστάσεις... αλλά πλέον για του χρόνου
Ναι ναι ναι!!!

quote:
Kαλά αν κάνουμε αντρικά καλλιστεία δεν θα μπορούμε να διαλέξουμε. Μια και στο εσωτέρικα έχουμε τα καλύτερα!!!
Ναι,ε; Κάτι ξέρς, κάτι ξέρς εσύ αγαπητή gretel..!


quote:
Καλημέρα σας, (από τον άρρωστο...).
Γεια σου αγαπητέ OAHNNSEA! Τί έπαθες πάλι; Δεν κάνεις κανά ευχέλαιο λέω εγώ γιατί δεν σε βλέπω καλά τελευταία - πολύ μου 'χεις πέσει..!

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
seirios12a
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
394 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 09:37:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους seirios12a
Καλημέρα και από τον δεύτερο άρρωστο της παρέας. Άν το να σε πονάει η μέση θεωρείται ασθένεια. Την έκανα και από την δουλειά σήμερα, οπότε είμαι με θερμοφόρα και τον φορητό στα πόδια και πάμε.

elo
ρε συ elo, είδα ένα φορτηγό στον Ασπρόπυργο, που στο πίσω μέρος είχε ζωγραφισμένο με αερογράφο την εικόνα που παραθέτεις στο φόρουμ, έχεις καμμία σχέση ή ήτανε τυχαίο?

για να πίνετε όσο καφέ θέλετε ρε παιδί μου.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 10:16:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Kαλημερα στα κυριαρχα κοριτσια του topic μας

Καλημερα και περαστικα σους 2 αρρωστους! αντε να γινεται καλα, γιατι εχουμε ετοιμασιες για τα καλλιστεια! ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ

Φιλε Incubus... τοσο γρηγορα που πινεις τους καφεδες, θα σε πειραξει

Ακολουθει Μπουφες (πρωινος και ζεστος)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 10:20:00  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Καλημέρα και από τον δεύτερο άρρωστο της παρέας. Άν το να σε πονάει η μέση θεωρείται ασθένεια. Την έκανα και από την δουλειά σήμερα, οπότε είμαι με θερμοφόρα και τον φορητό στα πόδια και πάμε.

Τουλαχιστο εχεις καλη παρεα!

quote:

elo
ρε συ elo, είδα ένα φορτηγό στον Ασπρόπυργο, που στο πίσω μέρος είχε ζωγραφισμένο με αερογράφο την εικόνα που παραθέτεις στο φόρουμ, έχεις καμμία σχέση ή ήτανε τυχαίο?




Tον ξετρυπωσες ετσι?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
snoopy
Πλήρες Μέλος

Algeria
1042 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 10:21:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους snoopy
Καλημέρα

Με γειά το ανανεωμένο Topic
Περαστικά και στους άρρωστους.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

seirios12a
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
394 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 10:49:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους seirios12a
Αλήθεια λεώ δεν κάνω πλάκα. Ήταν ακριβώς το ίδιο με την διαφορά πως έγραφε από κάτω "Άρης-ο Θεός του πολέμου"

Ευχαριστώ για τα περαστικά, αλλά πολυ φοβάμαι πως η ρημάδα η μέση μόνο περαστική δεν είναι. Την ειδε να εγκατασταθεί εδώ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 10:55:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα φιλαράκια .

quote:
seirios12a - ρε συ elo, είδα ένα φορτηγό στον Ασπρόπυργο, που στο πίσω μέρος είχε ζωγραφισμένο με αερογράφο την εικόνα που παραθέτεις στο φόρουμ, έχεις καμμία σχέση ή ήτανε τυχαίο?

ΧΑ, ΧΑ, με πήρατε χαμπάρι ΕΕΕΕΕΕ….

Ανεξάρτητα από την πλάκα, όχι δεν έχω καμία σχέση, απλά πρέπει να είναι ένα από τους πολλούς ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ μου……..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
seirios12a
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
394 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 11:01:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους seirios12a
Και φαντάζεσαι να πήγαινα στον άνθρωπο και να του έλεγα, ε καλημέρα μήπως είσαι ο elo απ' το esoterica? Θα με κοίταγε ο άνθρωπος καλά καλά και θα με πέρναγε για τρελλό. Που να του εξηγώ τώρα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 11:05:53  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
quote:

Και φαντάζεσαι να πήγαινα στον άνθρωπο και να του έλεγα, ε καλημέρα μήπως είσαι ο elo απ' το esoterica? Θα με κοίταγε ο άνθρωπος καλά καλά και θα με πέρναγε για τρελλό. Που να του εξηγώ τώρα.





Kαι αμα ΟΝΤΩΣ ηταν θαυμαστης του ELO, και σου ζητουσε αυτογραφα????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
seirios12a
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
394 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 11:26:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους seirios12a
ε θα του έδινα έναν αστρολογικό χάρτη να βρεί τον σείριο (δικό μου αυτόγραφο δηλαδή) και αν επέμενε τόσο πολύ για τον elo, ας μπει στο esoterica να το πάρει μόνος του.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 12:42:03  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους .
Με την εκπομπή της Δρουζας έτσι την πάτησα και εγώ στρώθηκα πέντε παρά στον καναπέ
Να την δω νομίζοντας ότι θα έχει θέμα την μετεμψύχωση και ήταν και καλεσμένος ο
Εκπρόσωπος του esoterica και βλέπω κάτι ημίγυμνους μαντραχαλαδες έτσι την έκανα
Σε άλλο κανάλι Οπού φύγει φύγει
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 14:34:10  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
μαλλον ο κα Δρουζα ηθελε με αλλο τροπο να ανεβασει τα "νουμερα" της εκπομπης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 15:15:27  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
καλη ορεξη σε ολους...καλη χωνεψη για αυτους που ηδη φαγανε, καλη δυναμη σε οσους εργαζονται, καλη ξεκουραση σε οσους τελειωσαν την δουλεια τους!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 16:09:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
quote:
καλη ξεκουραση σε οσους τελειωσαν την δουλεια τους!
Παίζει κι αυτό για κάποιους,έ;

quote:
καλη δυναμη σε οσους εργαζονται
Εγώ θα κρατήσω αυτό, ευχαριστώ

quote:
Ανεξάρτητα από την πλάκα, όχι δεν έχω καμία σχέση, απλά πρέπει να είναι ένα από τους πολλούς ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ μου
Είσαι και μετριοπαθής πανάθεμά σε...

Αγαπητέ seirios12a, περαστικά να είναι - ξέρω από πόνο μέσης κι είναι πολύ σπαστικό. Άμα γλίτωσες το λουμπάγκο, μια χαρά είσαι - άραξε στο κρεβατάκι σου και forumιάσου στο esoterica αβέρτα κουβέρτα

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 16:35:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
να μαστε παλι εδω! αν και εχω τσιτωμενα νευρα...απο ενα αλλο "τοπικ" του forum!

ωστοσο, μπαινοντας εδω, τα νευρα μενουν εξω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 18:17:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Καλησπερίζω την παρέα!
Και περαστικά στους αρρώστους μας!



Η αμφιβολία είναι η αρχή της σοφίας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 18:44:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
Kαλησπερίζω την όμορφη συντροφιά.

Περαστικά στους αρρωστούληδες.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2008, 18:49:36  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπερα .
Predator ψυχραιμία αυτά συμβαίνουν.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy