ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ Νο4 !!!
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/03/2008, 22:59:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
quote:
PREDATOR - και δεν πιστευω να εχεις παραπονο... εβαλα σχεδον ολη την ποικιλια λουκουμιων!!!

Κανένα παράπονο φίλε μου, αλλά με την ζημία που μας έκανες ποιος τρέχει να βρει τώρα σουτζούκ λουκούμ και ειδικά αυτό με το σουσάμι …ΩΧΧΧΧΧ... [:p

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 07:34:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σας!

Σχετικά με τις απεργιακές κινητοποιήσεις της ΔΕΗ, θα έχουμε το πρόβλημα της διακοπής του ρεύματος μέχρι την άλλη Τετάρτη.
Δυστυχώς θα την πληρώσουν οι απλοί πολίτες κι όχι αυτοί για τους οποίους υποτίθεται ότι γίνεται η απεργία...
Εγώ μένω σε περιοχή όπου υπάρχουν συχνά διακοπές αλλά ευτυχώς ως τώρα δεν είχαμε κάποια διακοπή.

Σουτζούκ λουκούμ είχα αγοράσει από τη λίμνη Πλαστήρα που είχα πάει πριν 1,5 χρόνο και μου άρεσε αρκετά αν και δεν είμαι φίλος του είδους ή άλλων παρεμφερών.
Εκείνο πάντως ήταν απίθανο!


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 09:25:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Παντως φιλε Incubus αν δοκιμασεις το γνησιο Κομοηνης, θα ξετρελαθεις!

Ειναι πολυ νοστιμο... εξαιρετικη λιχουδια...


Φιλη Κεραυνος... ηταν ο Ριζος στην ταινια, και οχι σαν ταξιτζης... αλλα με φορτηγο-κουρουνα (με την μακρυα μουρη) και συνοδευε την Τζενη Καρεζη !


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 09:26:21  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
Φιλε Ελο... μην σκας!

Τωρα που υπαρχει η τεχνολογια, μπορεις να κανεις παραγγελεια μεσω net και σε 24-48 ωρες θα ειναι σπιτι σου!


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
snoopy
Πλήρες Μέλος

Algeria
1042 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 09:58:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους snoopy
Kαλημέρα


Παροδική συννεφιά χθές και σήμερα απο αύριο θα επανέλθει κανονικά ο ήλιος.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 10:13:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα φιλαράκια .

quote:
Dying_Incubus - Σχετικά με τις απεργιακές κινητοποιήσεις της ΔΕΗ, θα έχουμε το πρόβλημα της διακοπής του ρεύματος μέχρι την άλλη Τετάρτη

Χα, Χα, είναι αυτό που λένε θα μας αλλάξουν τα Φώτα….γενικά…

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 10:31:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Μιας και δεν είναι στο χέρι μας εκ των πραγμάτων αν θα έχουμε ρεύμα ή όχι αυτές τις ημέρες, μπορούμε να το δούμε κι από την θετική του πλευρά.
Πως ζούσαν άραγε οι άνθρωποι προτού ανακαλυφθεί το ρεύμα και προτού απολαύσουν τις ανέσεις του;
Ας ξεβολευτούμε και λίγο...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 10:42:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
το θεμα ομως ειναι οτι τοτε ζουσαν καθημερνα, επι αιωνες χωρις αυτο, ενω εμεις, δν μπορουμε χωρις αυτο ουτε 30 λεπτα!!!


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 11:36:53  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μιας και δεν είναι στο χέρι μας εκ των πραγμάτων αν θα έχουμε ρεύμα ή όχι αυτές τις ημέρες, μπορούμε να το δούμε κι από την θετική του πλευρά.
Πως ζούσαν άραγε οι άνθρωποι προτού ανακαλυφθεί το ρεύμα και προτού απολαύσουν τις ανέσεις του;
Ας ξεβολευτούμε και λίγο

quote:
το θεμα ομως ειναι οτι τοτε ζουσαν καθημερνα, επι αιωνες χωρις αυτο, ενω εμεις, δν μπορουμε χωρις αυτο ουτε 30 λεπτα!!!

Το ίδιο σκεπτόμουν και εγώ προχθές που δεν είχα ρεύμα βεβαία εμάς μας πειράζει
Γιατί έτσι έχουμε μάθει να ζούμε όλα βασίζονται στο ρεύμα .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 13:13:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Γεια σας, τί κάνετε;

Καλά πάνε οι διακοπές ρεύματος,ε;

Εγώ έχω να πω ότι παλιά γι'αυτό έκανε παιδιά ο κόσμος αβέρτα κουβέρτα - χωρίς ρεύμα τί να κάνανε: φαί, σεξ και ύπνο!

Εντωμεταξύ, θυμάμαι ότι όταν ήμουν μικρή, που η χαρά μου όλη ήταν η διακοπή ρεύματος, ειδικά το καλοκαίρι! Κατεβαίναμε όλοι στους δρόμους και γινόμασταν μια παρέα! Τώρα δεν ξέρω καν πώς λένε τον απέναντι ή τον διπλανό μου!

Αλλά ας μου πει κάποιος: εδώ στη δουλειά γιατί δεν γίνεται καμιά διακοπή τις πρωινές ώρες;;;

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 13:47:24  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Εγώ έχω να πω ότι παλιά γι'αυτό έκανε παιδιά ο κόσμος αβέρτα κουβέρτα - χωρίς ρεύμα τί να κάνανε: φαί, σεξ και ύπνο!



Λες γι αυτό να έχουμε υπογεννητικότητα ?
quote:
Εντωμεταξύ, θυμάμαι ότι όταν ήμουν μικρή, που η χαρά μου όλη ήταν η διακοπή ρεύματος, ειδικά το καλοκαίρι! Κατεβαίναμε όλοι στους δρόμους και γινόμασταν μια παρέα! Τώρα δεν ξέρω καν πώς λένε τον απέναντι ή τον διπλανό μου!



Ναι και εμείς έτσι κάναμε παρακαλάγαμε να γίνει μπλακ ουτ .

quote:
Αλλά ας μου πει κάποιος: εδώ στη δουλειά γιατί δεν γίνεται καμιά διακοπή τις πρωινές ώρες;;;

Πάρε τηλέφωνο τη ΔΕΗ να κάνεις παράπονα επειδή έχετε ρεύμα Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 16:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
quote:
Λες γι αυτό να έχουμε υπογεννητικότητα ?
Ναι, θα λανσάρουμε και σλόγκαν: για το κακό σπέρμα τα φταίει όλα το ρεύμα!

quote:
Πάρε τηλέφωνο τη ΔΕΗ να κάνεις παράπονα επειδή έχετε ρεύμα
Ναι, και μετά πάρτε τηλέφωνο τη Νικολούλη να ψάξει το πτώμα μου - κάπου στην αποθήκη του αφεντικού μου θα είμαι...

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 16:52:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia

Έτσι ακριβώς! Κι έπεται, όχι απλά Σαβ/κο, αλλά τριήμερο!

Καλά να περάσετε και Καλά Κούλουμα με λαγανο-χαλβαδο-ταραμοφαγία(και όχι μόνο)!

Φιλιά Πολλά!!!

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/03/2008, 18:57:11  Εμφάνιση Προφίλ
Καλό τριήμερο και σε σένα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2008, 11:31:06  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα απ ότι βλέπω την κάνατε για τριήμερο .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2008, 17:48:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλησπέρα και από μένα, καλά θα ήταν να την είχα κάνει για τριήμερο και αυτό υπολόγιζα να κάνω, αλλά το κρύωμα που ακόμα με βασανίζει δεν με άφησε, καθώς φοβόμουν σε υποτροπή έμεινα στην Αθήνα.
Αλλά όλο και κάτι κάνω και εδώ, γλύτωσα και την τρομερή κίνηση του τριημέρου... ουδέν κακόν αμιγές καλού που έλεγαν και οι πρόγονοί μας

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2008, 18:02:51  Εμφάνιση Προφίλ
Το καλο της υπόθεσης κεραυνός είναι ότι πας οπού θες και έχει λιγότερο κόσμο
Και κίνηση.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2008, 23:25:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Αυτό σίγουρα φίλε μου. Η Αθήνα μας μετατρέπεται σε παράδεισο όταν αδειάζει από τους κατοίκους της

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2008, 10:27:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σε όλους!
Πως κυλάει το τριήμερο που διανύουμε;

Καλή μου keraynos, περαστικά σου.
Γνωρίζω πολύ κόσμο που έχει κρυώσει αυτές τις ημέρες.
Ίσως ο ζεστός κι ηλιόλουστος καιρός των τελευταίων ημερών να ήταν λίγο επικίνδυνος και να την πάτησαν αρκετοί συνάνθρωποι μας.
Οπότε προσοχή από όλους μας για να απολαμβάνουμε τον όμορφο αυτό καιρό.

quote:
Το ίδιο σκεπτόμουν και εγώ προχθές που δεν είχα ρεύμα βεβαία εμάς μας πειράζει
Γιατί έτσι έχουμε μάθει να ζούμε όλα βασίζονται στο ρεύμα .

Ακριβώς, φίλε Open Mind.
Επειδή όμως είναι μια "πρόκληση" για εμάς το να μάθουμε να ξεβολευόμαστε που και που, ας δούμε και την θετική πλευρά του θέματος.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2008, 11:06:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Καλημέρα φιλαράκια .

Πολύ ησυχία ρε παιδία, κάτι μου λέει ότι την κάνατε οι περισσότεροι για τριήμερο ή μήπως ετοιμάζεται τα ζύγια του χαρταετού …

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2008, 14:44:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλησπέρα στην παρέα
Τελικά η Ε.Μ.Υ έπεσε έξω στις προβλέψεις της και έχουμε ανοιξιάτικο καιρό, ευτυχώς, σε μας που μείναμε εδώ οι μέρες προσφέρονται για βολτίτσες στις κοντινές παραλίες για ουζάκι και μεζεδάκια, ευτυχώς είμαι καλύτερα και έτσι θα ξεμυτίσω και γω από το καβούκι μου

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2008, 07:42:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σας!

Το τριήμερο τελείωσε αλλά προσωπικά ξεκουράστηκα, κοιμήθηκα, έκανα τις βόλτες μου και γέμισα λίγο τις μπαταρίες μου.
Σε αυτό βοηθούσε κι ο καιρός που ήταν πάρα πολύ καλός - όπως και σήμερα - οπότε οι μέρες κύλησαν όμορφα.
Τώρα περιμένουμε το Πάσχα σε 40 μέρες για να καθίσουμε λίγο πάλι.

Ελπίζω εχθές να μην θερίσαμε τον ταραμά, τη λαγάνα και τα θαλασσινά και να φάγαμε με μέτρο, ε;


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2008, 09:16:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
Καλημέρα και από μένα

quote:
Ελπίζω εχθές να μην θερίσαμε τον ταραμά, τη λαγάνα και τα θαλασσινά και να φάγαμε με μέτρο, ε;

Μέτρο; αν εννοείς λαγάνα με το μέτρο ναι, γύρω στους 60 πόντους συνολικά θα έφαγααν πάλι εννοείς μετρημένα, τέτοια μέρα παν μέτρον..."άχρηστον"!

Ας κεράσω τώρα όμως καφεδάκι να ανοίξει το μάτι μας

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
loukritia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
595 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2008, 11:41:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους loukritia
Καλημέρα σε όλους και καλή Σαρακοστή!

Μια χαρά ήταν οι 3 μερούλες, ξεκουραστήκαμε και ξέφυγε λίγο και το μάτι μας...

quote:
Dying Incubus-Ελπίζω εχθές να μην θερίσαμε τον ταραμά, τη λαγάνα και τα θαλασσινά και να φάγαμε με μέτρο, ε;
quote:
keraynos- Μέτρο; αν εννοείς λαγάνα με το μέτρο ναι, γύρω στους 60 πόντους συνολικά θα έφαγα, αν πάλι εννοείς μετρημένα, τέτοια μέρα παν μέτρον..."άχρηστον"!
Μπράβο ρε συ keraynos, με κάλυψες! Συγνώμη ρε αγαπητέ D.I., εσένα σου 'χει φανεί τόσον καιρό η παρέα αυτή να είναι του μέτρου, ειδικά στο φαγητό;;;

quote:
Τώρα περιμένουμε το Πάσχα σε 40 μέρες για να καθίσουμε λίγο πάλι.
Είναι κι η 25η Μαρτίου πιο πριν

Κάντε οικονομία στο νερό:
πλυθείτε μαζί μ'έναν φίλο!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2008, 12:19:05  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημέρα σε όλους .
Θα πάρω το φραπεδάκι της κεραυνός .
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2008, 14:39:11  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
γεια σας γεια σας!!!

τι κανετε παιδες?


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
keraynos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2611 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2008, 17:53:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους keraynos
quote:
Είναι κι η 25η Μαρτίου πιο πριν

Ναι loukritia αλλά δυστυχώς υπάρχει και η Δευτέρα στη μέση που είναι 24 Μάρτη, δεν είναι τόσο εύκολο να πάρουμε άδεια, και αν την πάμε να την πάρουμε από την σημαία μπορεί και να μας έρθει καπέλο(η σημαία). Τουλάχιστον στον κλάδο μου σκλήρυναν τα πράγματα, άδεια Δευτέρα δεν παίρνεις εκτός αν είναι αναρρωτική με χαρτί γιατρού, γιατί μεσολαβεί Σ/Κ, πολύ περισσότερο τώρα που και η επόμενη είναι αργία, και μη μου πείτε μα δεν έχεις σχολείο στις 24, λάθος έχουμε πρέπει να είμαστε εκεί για την γιορτή, και πάντα μετά ακολουθεί και σύλλογος διδασκόντων. Έτσι όχι μόνο έχω αλλά γυρνάω στο σπίτι μου πολύ αργότερα από το να είχα μάθημα, και με το κεφάλι πιο καζάνι .Αλλιώς 4,5 μερούλες καθισιό θα ήταν, έτσι όπως έχουν τώρα τα πράγματα όμως; σνιφ

Wolf
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2008, 20:22:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
γεια σας γεια σας!!!

τι κανετε παιδες?



Που είσαι ρε predator? Έπεσε δουλεία ?
Κεραυνός το μονο καλο σε εργασιακό επίπεδο έναντι με άλλους λαούς είναι
Οι πολλές αργίες που έχουμε κάθε 3 -4 εβδομάδες ολο κάτι έχουμε.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2008, 21:32:37  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR
μπα... αποκριατικα δουλεια???

Μα καλα... δεν γνωριζετε τι εστι Κοζανητικη Αποκρια???

χαμος εγινε... ειχα και επισκεψεις απο φιλους και αναγκαστηκα να κλεισω τα PC για λιγες μερες!


"Say HELLO to My Little Friend"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2008, 07:53:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Καλημέρα σας!

Καλή μου keraynos, εγώ έφαγα το μεσημέρι μόνο ένα μικρό κομμάτι λαγάνας, λίγα τουρσιά και κανένα θαλασσινό.
Μετά έφαγα πάλι εχθές το μεσημέρι!
Χαχα!

quote:
Είναι κι η 25η Μαρτίου πιο πριν

Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι πέφτει σε Σαββατοκύριακο οπότε με χαροποίησε αυτή η είδηση!



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy