ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Το μυστικό πείραμα με τους δύο αντικρυστούς καθρέπτες
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 17
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
livia (ψευδής ταυτότητα)
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 04:13:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia (ψευδής ταυτότητα)
ααα,παλι ξεχασα καλε..

ειναι δυσκολο το μονοπατι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 05:12:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche
quote:
καλοι μου,
βρισκομαι στη δυσαρεστη θεση να ζητησω συγνωμη απο τους ανθρωπους του φορουμ που εξαπατησα..
το πειραμα υπαρχει και δεν ειναι αλλο απο ενα στοιχημα με καποιον για το ποσες σελιδες μπορει να καταλαβει ενα τετοιο θεμα..
το στοιχημα εληξε και πρεπει να πω οτι περασα πολυ καλα ολο αυτο το διαστημα που μιλησαμε..
ελπιζω να μην μου κρατησετε κακια,ιδιως οι ευκολοπιστοι

Πλακα εχειςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 09:45:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Καλά τώρα, από που το πήρες αυτό ως δικαιολογία από το θέμα του Απέρριτου?

Άνοιξες και νέο λογαριασμό, γιατί? εάν τα πράγματα δεν πάνε όπως περιμένεις να πεις ότι δεν ήσουν εσύ αλλά μία άλλη?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

livia (ψευδής ταυτότητα)
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 14:37:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia (ψευδής ταυτότητα)
quote:
Καλά τώρα, από που το πήρες αυτό ως δικαιολογία από το θέμα του Απέρριτου?

οχι,ετσι ειναι τα πραγματα..
παλι καλα που δεν με βρισατε οπως περιμενα


quote:
Άνοιξες και νέο λογαριασμό, γιατί? εάν τα πράγματα δεν πάνε όπως περιμένεις να πεις ότι δεν ήσουν εσύ αλλά μία άλλη?

με καταλαβες ε?? ειχα ξεχασει οτι φαινεται ο αριθμος των ποστ και η βαθμιδα

quote:
Πλακα εχεις

το χερω!!!

ειναι δυσκολο το μονοπατι
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 15:41:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Να σε βρίσω? ε όχι δα δεν τα βάζω με μικρά παιδιά.

Προτιμώ ενήλικες. Τουλάχιστον εκεί έχω και αντίλογο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aphrodity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
95 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 15:52:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aphrodity
xaxaxaxaEisai kakiaaaaaaaa! ts ts ts

"Quod Me Nutrit Me Destruit "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cosmictsak
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 16:47:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cosmictsak
Εγώ όμως θα σε βρίσω!

Και αν είχα διαβάσει το τόπικ νωρίτερα,θα σε είχα βρίσει και νωρίτερα.

Κοπέλα μου είσαι τρελό νούμερο! Είσαι γελοία, αντικοινωνική και πραγματικά πιστεύω ότι είσαι ο τραγέλαφος ο ίδιος και το ξενέρωμα (επίσης το ίδιο!).

Αυτά τα λίγα, αν και σου αξίζουν απίστευτα περισσότερα. Απλά φοβάμαι να μην κοπεί το μήνυμα.

Πάντως μου κάνει εντύπωση πως κατάφερες να επιβιώσεις 13 ολάκερες σελίδες και τουλάχιστον τρεις μήνες με αυτήν την αθλιότητα.

Άντε, παω να δω κανένα southpark να έρθω στα ίσια μου (you bastard!).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

livia (ψευδής ταυτότητα)
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 17:06:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia (ψευδής ταυτότητα)
quote:
Να σε βρίσω? ε όχι δα δεν τα βάζω με μικρά παιδιά.

Προτιμώ ενήλικες. Τουλάχιστον εκεί έχω και αντίλογο.


στα μικρα παιδια να δεις πνευμα αντιλογιας...

quote:
xaxaxaxaEisai kakiaaaaaaaa! ts ts ts

ναι!!εχω και πλακα..

quote:
Πάντως μου κάνει εντύπωση πως κατάφερες να επιβιώσεις 13 ολάκερες σελίδες και τουλάχιστον τρεις μήνες με αυτήν την αθλιότητα.


επρεπε να κερδισω το στοιχημα,μην το ξεχνας
παλι καλα που δεν το κοψαν οι διαχειριστες
και που σαι ακομα,εχει κι αλλο..


quote:
Άντε, παω να δω κανένα southpark να έρθω στα ίσια μου (you bastard!).

παμε να δουμε μαζι?? (cockmaster!)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 17:23:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON

Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 17:27:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON
Περί στοιχήματος

Ο Θεός παίζει ζάρια
Οι συντονιστές τι?


Άντε καλά μπάνια!

Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...


Edited by - DAGON on 31/07/2005 17:35:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cosmictsak
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 17:58:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cosmictsak
quote:
παμε να δουμε μαζι?? (cockmaster!)

Ψίνομαι. Έχω και κάτι καινούργια simpsons...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 19:08:17  Εμφάνιση Προφίλ
Τα'λεγε ο DAGON κι εγώ, αλλά δεν μας ακούγατε....
Καλά να πάθετε!

Περαστικά σε όλους σας!


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 20:36:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Το είπα εγώ, δεν το είπα?
Κορίτσι μου άλλο το πνεύμα αντιλογίας άλλο ο αντίλογος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cosmictsak
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 20:42:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cosmictsak
Άλλο ο λούτσος και άλλο ο ........!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2005, 21:43:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Ειρήνη υμίν!
Μα καλά, συνεχίζετε τον διάλογο σε ένα θέμα που, όπως είπε αυτή που το άνοιξε, έλεγε ό,τι της κατέβαινε...?
Κλείστε το και μην της απαντάτε.

In the shadows of the night I shall be lost once again to find thee...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

livia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
193 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 08:52:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia
Μάλιστα.....
Πρέπει πρώτα να ανακαλύψετε αν είμαι εγώ ή κάποιος άλλος και μετά να πανηγυρίσετε........
ο καινούριος κωδικός δεν είναι δικός μου.....

Είναι δύσκολο το μονοπάτιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PurePoison
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 11:27:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PurePoison
Αυτο ειναι καινουργιο πειραμα τωρα? παντως μην βαλετε και αριθμους γιατι μπερδευομαι...να κανουμε κανα τεστ με εικονες καλυτερα?

Παντως βρε λιβια πλακα ξεπλακα, δεν συνεχιζεις το στορι να χω ενα bedtime story να διαβαζω το βραδυ, γιατι τα τρια γουρουνακια πεθαναν και η κοκκινοσκουφιτσα εγινε γυναικα και πηρε κουριερ να πηγαινει στην γιαγια...και εχω μεινει χωρις στορι...γμτ!

Αιντε καλημερουδια γλυκα μου αγγελουδια(λεμε τωρα)...και καλο μηνα!!!


Ποιος ειναι ο επομενος που θελει να μ εχει...γραμμενη στην λιστα των εχθρων του να με βλεπει...?!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

livia (ψευδής ταυτότητα)
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 15:31:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia (ψευδής ταυτότητα)
Μάλιστα.....
Πρέπει πρώτα να ανακαλύψετε αν είμαι εγώ ή κάποιος άλλος και μετά να πανηγυρίσετε........
ο καινούριος κωδικός είναι δικός μου.....ειστε τελικα πολυυυ ευκολοπιστοι..
αποδειξη οι 13 σελιδες

Είναι δύσκολο το μονοπάτι
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PurePoison
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 15:47:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PurePoison
Στο τελος δινετε και δωρο εκπληξη? να ξερω να παρω τα πανω μου! Κανα σκονακι παιζει?!

Δεν συνεχιζετε την κοντρα τουλαχιστον, περναγε η ωρα στην δουλεια πιο γρηγορα ετσι

Κι επειδη σαν καλος ανθρωπος βοηθαω να μεγαλωσει το τοπικ, απο τα λεφτα του στοιχηματος (Ελεος) θελω κι εγω μεριδιο οκ?!!?

Ποιος ειναι ο επομενος που θελει να μ εχει...γραμμενη στην λιστα των εχθρων του να με βλεπει...?!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 16:45:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid
Μάλιστα... Μάλιστα...
Ωραία όλα αυτά, είτε είσαι η ίδια είτε είσαι άλλη, εγώ θα σου αφιερώσω ένα στίχο από ένα τραγούδι.

Μάγκα με λέγανε παντού,
κι έλεγα είμαι, είμαι μάγκας,
μα πάντα είχα μες στο νου,
μην ήμουν τσάμπα, τσάμπα μάγκας.

Στίχοι:Deva Parinito

έχε το λοιπόν κατά νου. Το ότι υπάρχουν άνθρωποι που δεν σε δουλεύουν θα πρέπει να σε χαροποιεί. Μην τραβάς όμως το σκοινί. Εμείς δεν έχουμε να βρούμε τίποτα, εσύ όμως και η άλλη έχετε να βρείτε πολλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PurePoison
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 17:02:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PurePoison
quote:

Μάγκα με λέγανε παντού,
κι έλεγα είμαι, είμαι μάγκας,
μα πάντα είχα μες στο νου,
μην ήμουν τσάμπα, τσάμπα μάγκας.

Στίχοι:Deva Parinito

Μην τραβάς όμως το σκοινί. Εμείς δεν έχουμε να βρούμε τίποτα, εσύ όμως και η άλλη έχετε να βρείτε πολλά.


Pyramid θυμησε μου να μην τσακωθω ποτε μαζι σου...

Ποιος ειναι ο επομενος που θελει να μ εχει...γραμμενη στην λιστα των εχθρων του να με βλεπει...?!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cosmictsak
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 19:57:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cosmictsak
Μάλλον είσαι η ίδια με την άλλη γιατί και οι δύο είστε απίστευτα βαρετές και αδιάφορες.

You're not fun anymore!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

livia (ψευδής ταυτότητα)
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 21:00:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia (ψευδής ταυτότητα)
αδιαφορη??δεν νομιζω
μα το θεμα μου σας κρατησε για 13 σελιδες,3 μηνες και συνεχιζουμε..

pyramid,εσυ μαλλον για τσαμπαman μου κανεις

Είναι δύσκολο το μονοπάτι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cosmictsak
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2005, 22:23:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cosmictsak
Ω ναι ναι ναι, πλέον έχεις γίνει αδιάφορη, βερετή και γραφική.

Και ξέρεις, η λογική του κατήφορου είναι ο πάτος. Καλά τα πάς, συνέχισε...

Άντε φιλάκια και αν θες να απαντήσεις επί προσωπικού στείλε εμαιλ, δεν προκειται να ξανασχοληθώ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

livia (ψευδής ταυτότητα)
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 00:23:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia (ψευδής ταυτότητα)
quote:
Και ξέρεις, η λογική του κατήφορου είναι ο πάτος. Καλά τα πάς, συνέχισε...


θα σε βρω εκει ετσι??
περιμενε με

Είναι δύσκολο το μονοπάτι
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 03:06:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche
Θαρρω πως μονο οι Συντονιστες μπορουν να δωσουν λυση σε αυτο το αδιεξοδο.Δεν θα καταφερουμε χωρις την βοηθεια τους να καταλαβουμε αν προκειται για το ιδιο ατομο.Ετσι λοιπον:

Αμαλια καλω
Κυρα τον κλειδαριων
Διαχειρηστρια των
φορουμς με αγνη
προθεση ζητουμε
να μαθουμε
αν προκειται
για το ιδιο
προσωπο.

Αν ναι σε Ξορκιζω κλειδωσε το το Γ..... δεν μπορω,δεν μπορω να περιμενω!!

Edited by - ryche on 02/08/2005 03:09:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 04:04:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON
quote:
Δεν θα καταφερουμε χωρις την βοηθεια τους να καταλαβουμε αν προκειται για το ιδιο ατομο

Όχι ότι έχει και ιδιαίτερη σημασία...

quote:
Πρέπει πρώτα να ανακαλύψετε αν είμαι εγώ ή κάποιος άλλος και μετά να πανηγυρίσετε........
ο καινούριος κωδικός είναι δικός μου.....ειστε τελικα πολυυυ ευκολοπιστοι..
αποδειξη οι 13 σελιδες

Τουλάχιστον εδώ και 10 σελίδες κάνουμε χαβαλέ με το πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει κάποιος για να κερδίσει την προσοχή. Δες πόσοι είναι αυτοί που σου/σας/ότι θες διαλέγεις ασκούν κριτική εν αντιθέσει με 3-4 ""νέα"" μέλη που είπαν το ΝΑΙ Όλγα, Λίβια ή όπως αλλιώς σε λένε.

Εντάξει, η αλήθεια είναι πως μας τα ζάλησες λίγο, έχεις όμως όντως πλάκα. Προσωπικά γέλασα πολύ με την πάρτη σου


Τα τρολ του φόρουμ ταϊστηκαν

Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...


Edited by - DAGON on 02/08/2005 04:19:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

livia (ψευδής ταυτότητα)
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 04:13:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους livia (ψευδής ταυτότητα)
χμμμ βλεπω dagon ξαναεπανερχεσαι...
εσυ δεν ελεγες οτι αποχωρεις??
φαινεται εχεις εμμονη με μενα..

Είναι δύσκολο το μονοπάτι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 04:21:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON
Ναι έχεις δίκιο.
Τις τελευταίες μέρες νιώθω κάτι πολύ έντονο για σένα.
Κάτι σαν καούρα στο στομάχι

Διαπερνώντας της νύχτας το σκοτάδι,
έμενα σαστισμένος, φοβισμένος
και αμφιβάλλοντας, σε όνειρα δοσμένος,
που ποτέ άνθρωποι ονειρεύτηκαν...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Λυδία
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2005, 09:56:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Λυδία
Ναι, αγαπητή Livia, έχεις δίκιο να καμαρώνεις που η ανοησία και η κενότητά σου σε συνδυασμό με την αμορφωσιά και την ψευτολογοτεχνίζουσα (σίγουρα έχεις διαβάσει πολλά Άρλεκιν στη ζωή σου) διάθεσή σου τράβηξαν την προσοχή τόσων ατόμων. Αφού, λοιπόν, πανηγυρίσεις δεόντως για την μεγάλη σου επιτυχία (!) μπορείς να αρχίσεις να διερευνάς ποιά ακριβώς τραυματικά βιώματα της παιδικής σου ηλικίας (κακό οικογενειακό περιβάλλον, προβλήματα προσαρμοστικότητας στο σχολείο, απόρριψη από τους συνομηλίκους σου)ή της ενήλικης ζωής σου (στέρηση σεξουαλικής ζωής, αποτυχίες σε επαγγελματικό επίπεδο) σε οδήγησαν στην τόσο μεγάλη σου ανάγκη (παθολογικού επιπέδου) να θέλεις να γίνεις το επίκεντρο και να αποδείξεις την αξία (;;;) σου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 17 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy