ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 UFO Η ΑΛΗΘΕΙΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 23
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2010, 11:23:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οκ κατανοητών ,,,
απλά ήταν πολύ πρόχειρη η ανάγνωση μου


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΩΜΕΓΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2010, 12:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κάποιος που ερευνάει αυτό το θέμα,ποτέ δεν θα καταλάβει την αλήθεια γύρω απο αυτό,γιατί η έρευνά του είναι αναγκαστικά επιφανιακή.Σαν να προσπαθείς να καταλάβεις τί έχει μέσα η θάλλασα απλώς κοιτάζοντάς την απ'έξω.Δέν πρέπει να βουτήξεις για να δείς? Πρός το παρόν πάντως,κανένας δέν έχει βουτήξει στην θάλασσα των ufo για να μας πεί.Μερικά πνευματικά εξελιγμένα όντα,ξέρουν την αλήθεια για αυτά,μας την λένε, και όσοι κατάλαβαν,κατάλαβαν.

Ξέρεις,στην τελική αυτό που χρειάζεται είναι το ανοιχτό μυαλό,η ικανότητα να μπορείς να δεχτείς το απίθανο(για σένα).Να μήν κρίνεις τίποτα απολύτως μέχρι να το εξακριβώσεις ο ίδιος.


Κανείς δεν διεκδικεί το αλάθητο.Εγω τουλάχιστον το ψάχνω.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 12:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή τα γραπτά μένουν

Ο τρέχα στις 12/7/10 δήλωσε

quote:
Αλλά, πιστεύω, ότι σύντομα, σε κανα δυο μήνες, το πολύ, θα έχουμε κάποια εξέλιξη με επαφή με εξωγήινους...


Έχουμε 18/9/10... Είδε κανένας κανένα Ούφο;;;;; Άλλη μια ψευδοπροφητεία...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 12:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωχ .... όλοι με τον trexagireve ασχολούμαστε σήμερα ?
ΒΑΓΓΕΛΗ !!! θα ανοίξω θέμα συνωμοσιολογίας για την πάρτη σου !!!
σε έχουμε βάλει στο μάτι !!!


«Ποιος μ… τον έκανε ήρωα;».

Τάδε έφη.. Ρίκα Βαγιάννη

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 12:57:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τιο ξέρουμε πολύ καλά ότι έχουμε...διαφορετικό χρόνο Βιομηχανικέ μου,
αλλά, πρέπει να το δείχνεις συνέχεια;...Εσύ ζεις στο χθές..
Δηλαδή, αν γίνει στους επόμενους δυο μήνες, δεν έχω δίκαιο, ή εσένα, θε σε δικαιώσει σε τιποτε;
Καλα, δεν βαριέσαι να λές κοτσάνες;...Απορία το έχω....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 13:07:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θες άλλους 2 μήνες;

Δίνω ΑΛΛΟΥΣ 2 μήνες ψευδοπροφήτη. Εδώ θα είμαστε να σε ΞΑΝΑ-διαψεύσω. Και μετά θα ζητήσεις και άλλους 2 μήνες να υποθέσω(τώρα γίνομαι εγώ προφήτης).


quote:
Καλα, δεν βαριέσαι να λές κοτσάνες;...Απορία το έχω....

Κοτσάνες εγώ ρε; Είπες σε 2 μήνες το ΠΟΛΥ και σου είπα ότι θα κρατήσω τη φράση. Είπες ΧΟΝΤΡΟΜΑΛΑΚΙΑ και ο χρόνος σε διέψευσε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 13:30:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι η νιότη σου, αγόρι μου, που σε ..βιάζει,αλλά, εγώ δεν σε παρεξηγώ...Ήμουν κι εγώ σαν εσένα,...μακάκας, κάποτε....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 13:37:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ κάθε 2 μήνες θα θυμίζω στο φόρουμ ποιος είναι ο ΜΑΛΑΚΑΣ πάντως. Κάθε 2 μήνες, ψευδοπροφήτη θα ποστάρω στο συγκεκριμένο θέμαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 15:09:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην το ξεχάσεις, μόνο Βιομηχανικέ μου...
Και μετά τι θα κάνουμε χωρίς βαρβάρους;....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 15:57:47  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον, λιγη ηρεμια παιδια.
απο την αλλη, εδω και χρονια δεν εχουμε επαφη, θα γινει τοσο συντομα? δεν νομιζω οτι οι αμοιβαδες θα μπορεσουν να ερθουν σε επαφη με τη Γη


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 17:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
απο την αλλη, εδω και χρονια δεν εχουμε επαφη, θα γινει τοσο συντομα? δεν νομιζω οτι οι αμοιβαδες θα μπορεσουν να ερθουν σε επαφη με τη Γη

My point exactly... Εκτός από το σημείο που λες αμοιβάδες. Προφανώς εννοείς απλές μορφές εξωγήινης ζωής... Πες το και στον ψευδοπροφήτηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 17:54:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Προφανώς εννοείς απλές μορφές εξωγήινης ζωής...

Προφανως... γιατι, μεχρι τωρα, τα εστω ελαχιστα ιχνη που εντοπισαμε, ηταν μικροοργανισμοι, οπως οι αμοιβαδες!!!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:10:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι PREDATOR , γι αυτο λέμε, ότι οι εμφανίσεις εξωγήινων, είναι μούφα.......
Αυτό γράφω εγώ στο θέμα.....
Ο Βιομηχανικούλης, απλά, διαφωνεί μαζί μου, ως συνήθως...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 22:22:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οποτε γιατι λεει οτι εγραψες για το ενδεχομενο να ειχαμε ''επαφη''?
Τελος παντων... πολλα μπορει να ειναι, να ισχυουν. ενα ειναι σιγουρο... ειτε οτι οι εξωγηινοι ειναι μιας πολυ κατωτερης μορφης χωρις δοση ευφοιιας, ειτε ειναι σε τοση αποσταση μακρυα μας που ειναι αδιανοητο να εχουμε επαφη, αφου σιγουρα δεν θα γνωριζουν την υπαρξη μας. Αλλιως θα τους ειχαμε δει ΣΙΓΟΥΡΑ


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 23:18:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ φίλε μου PREDATOR,έχω πάθει πλάκα, απο το ότι ακόμη,δεν έχουν αποφασίσει τι να κάνουν με μας, μας ...κλέβουν, κάνουν πειράματα....
Μα, τόσο καθυστερημένοι είναι,τέλος πάντων;
Και περιμένουμε τιποτε καλό απο αυτούς;...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 23:28:50  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειναι καποιοι που πιστευουν οτι ''αυτοι'' μας εδωσαν την τεχνολογια, ή ακομα και καποια μνημεια - οπως οι πυραμιδες... γελοιωτητες!



NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 23:34:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρουμε την ανθρώπινη ιστορία, φίλε μου PREDATOR και γι αυτο, είμαστε εύκολα θύματα...
Επιτρέπεται, όμως,να κοροιδευομάστε,μόνοι μας, ότι υπάρχουν;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 23:39:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτο ρωτα το σε αυτους που τους ''ειδαν'', τους μιλησαν, απηχθησαν και δε συμμαζευεται


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 16:35:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ναι PREDATOR , γι αυτο λέμε, ότι οι εμφανίσεις εξωγήινων, είναι μούφα.......
Αυτό γράφω εγώ στο θέμα.....


Ναι μόνο που προφήτεψες ότι σε 2 μήνες το πολύ θα κατέβει ο ΕΤ και θα πει "ΓΕΙΑ!"...


Και εγώ λέω ότι οι εμφανίσεις/απαγωγές κτλ είναι μούφα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 19:14:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν θα το αντέξεις Βιομηχανικέ μου: Συμφωνούμε!!!!!!
Ακόμη κι αυτό όμως, το λές, σαν να διαφωνούμε!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 19:31:23  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
συμφωνειτε στο οτι διαφωνειτε ή
διαφωνειτε οτι στο συμφωνειτε????


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 19:44:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνούμε σε πολλά,καλέ μου PREDATOR, αλλά, εν..προκειμένω,
ότι δεν υπάρχουν εξωγήινοι....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 19:47:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αυτο ισως ειναι η "αλλη ακρη", καθως σε ενα τοσο χαωτικο συμπαν, δεν υπαρχει περιπτωση, εστω και σε μια πολυ διαφοτερικη, πρωτογονη μορφη, να υπαρχει ενα "δειγμα" ζωης!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:00:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ, πούντο!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:03:09  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν απεχει απο τη Γη κατι τρις ετη φωτος, πως να το βρουμε? μονο σκονη φαινεται απο τα διαστημικα τηλεσκοπια!

Χρειαζομαστε κατι σαν και αυτο για να την εντοπισουμε


NOVUS ORDO SECLORUM

Edited by - PREDATOR on 19/09/2010 20:03:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:32:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

42NA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


432 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:42:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 42NA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τιο ξέρουμε πολύ καλά ότι έχουμε...διαφορετικό χρόνο Βιομηχανικέ μου,
αλλά, πρέπει να το δείχνεις συνέχεια;...Εσύ ζεις στο χθές..
Δηλαδή, αν γίνει στους επόμενους δυο μήνες, δεν έχω δίκαιο, ή εσένα, θε σε δικαιώσει σε τιποτε;
Καλα, δεν βαριέσαι να λές κοτσάνες;...Απορία το έχω....

Καποιο δικιο θα'χει σε αυτο ο trexagireve...

Για διαβαστε το παρακατω :

"Η ΔΙΑΤΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΕΙΡΗΝΩΝ ΔΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΜΥΝΑ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΕΒΡΑΙΚΗΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΑΜΥΝΑΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Ή ΤΟΥΡΓΚΟΥΤΣΟΓΛΟΥ Ή TOURGOUT, ΕΒΡΑΙΟΤΟΥΡΚΟΣ ΝΤΟΝΜΕΣ, ΚΑΙ Ο ΥΦΥΠΟΥΡΓΟΣ ΑΜΥΝΑΣ ΜΠΕΓΛΙΤΗΣ, ΕΠΙΣΗΣ ΟΜΟΙΩΣ ΕΒΡΑΙΚΗΣ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΟΕΒΡΑΙΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΙΝΕΙΚΟ – ΤΣΑΝΤ – ΤΣΙΔΕΝ ΜΠΑΟΥΜ, ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΦΕ Η Ο.Ε.Α. ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΠΑΛΗΘΕΥΕΤΕ, ΣΧΕΔΙΑΣΑΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΕΙΡΗΝΩΝ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΕΛΛΑΔΑ, ΩΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑ ΜΗ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΤΡΑ ΑΜΥΝΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗΣ ΕΙΣΒΟΛΗΣ ΤΩΝ ΣΤΡΑΤΩΝ ΤΗΣ «Β.Α.Σ.Τ.Ρ.»(ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ – ΑΛΒΑΝΙΑ – ΣΚΟΠΙΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ – ΡΟΥΜΑΝΙΑ) ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ – ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2010. Η ΔΙΑΤΑΓΗ ΑΥΤΗ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ ΚΑΙ ΑΡΑ ΔΟΘΗΚΕ ΙΕΡΑΡΧΙΚΩΣ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΠΡΟΔΟΤΩΝ ΚΑΙ ΜΑΣΟΝΩΝ ΑΝΕΥ ΟΥΔΕΜΙΑΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΣ ΣΤΡΑΤΗΓΩΝ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ «ΓΕΕΘΑ» - «ΓΕΣ» ΚΑΙ «ΓΕΑ», ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΜΑΣΟΝΙΚΟ ΟΡΚΟ ΔΙΑΛΥΣΕΩΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΘΝΩΝ – ΚΡΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΔΙΑ ΝΑ ΙΔΡΥΘΕΙ Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΛΑΝΗΤΙΚΗ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΣ ΤΗΣ «ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΙΕΧΩΒΑ» ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ ΤΟ 2012.

πηγη:http://ellhnkaichaos.blogspot.com/

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:06:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έτσι είναι, αγαπητέ μου 42NA και να συμπληρώσω, ότι οι εφαρμογές
της παγκοσμιοποίησης, επειδή γίνονται,με πλάνο και με καθυστέρηση, καμιά φορά, γι αυτό και πετυχαίνουν..Θυμάμαι και για την Κύπρο, το 74, παίζονταν απο χρόνια η ειβολή,ευκαιρία περιμένανε οι Τούρκοι.
Αυτό λεμε, αν είμαστε και τώρα, σε μια τέτοια κατάσταση, δεν έχει σημασία πότε θα γίνει, αλλά, πόσο εμείς είμαστε, προετοιμασμένοι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:15:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είπα να αποσυρθώ λίγο καιρό αλλά με τέτοια που διαβάζω δε με αφήνετε να αγιάσω
αυτό το post 42ΝΑ ως τι το παραθετεις ?
ως ασυμμετρη απειλή ?
το οτι δεν το σχολίασες "ανάλογα" σημαίνει οτι το παραθετεις ως "είδηση" ?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
42NA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


432 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 23:05:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 42NA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απλα ως ειδηση ! Να μην παρεξηγηθω.Εναυσμα μου εδωσε ο trexagireve.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 23 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy