ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ... (Aum... Aμάν... Αμήν)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 28
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 00:13:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

ένας καναπές σφηνώνεται στη σκάλα μιας πολυκατοικίας..! ο κόσμος χάνεται (στην κυριολεξία), το μ... χτενίζεται (ενίοτε κι αυτό στην κυριολεξία) και ο καναπές εκεί! παραμένει σφηνωμένος στην σκάλα, προκαλώντας απορία στον ιδιοκτήτη του και στους αναγνώστες...

Galadriel



χμ... μήπως αυτό είναι πιο σημαντικό από την υπόλοιπη ιστορία? ο μικρόκοσμος του καθενός? και το (πραγματικά απίθανο) πρόβλημα της στιγμής?

.

μηπως?

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 00:27:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
μήπως χάσαμε τα quote και τα πασχάλια?

μήπως?

Galadriel


υ.γ. και ψάχνουμε ποιανού είναι το σατόρι μετά..


Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 01:22:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

galadriel

μήπως χάσαμε τα quote και τα πασχάλια?

μήπως?



μιλας σοβαρα, αρα μπορω να το απολαυσω!


δικο μου μεν το εμενταλ, αλλα δικο σου το σατορι!


απαντησα με τα δικα σου λογια επιτηδες γλυκεια μου, δεν τοπιασες?


τοχω ξανακανει, ειμαι σεσημασμενος...

ειπες:

quote:

Galadriel
ένας καναπές σφηνώνεται στη σκάλα μιας πολυκατοικίας..! ο κόσμος χάνεται (στην κυριολεξία), το μ... χτενίζεται (ενίοτε κι αυτό στην κυριολεξία) και ο καναπές εκεί! παραμένει σφηνωμένος στην σκάλα, προκαλώντας απορία στον ιδιοκτήτη του και στους αναγνώστες...

χμ... μήπως αυτό είναι πιο σημαντικό από την υπόλοιπη ιστορία? ο μικρόκοσμος του καθενός? και το (πραγματικά απίθανο) πρόβλημα της στιγμής?



εκανα quote αυτο:

quote:

ένας καναπές σφηνώνεται στη σκάλα μιας πολυκατοικίας..! ο κόσμος χάνεται (στην κυριολεξία), το μ... χτενίζεται (ενίοτε κι αυτό στην κυριολεξία) και ο καναπές εκεί! παραμένει σφηνωμένος στην σκάλα, προκαλώντας απορία στον ιδιοκτήτη του και στους αναγνώστες...

Galadriel


και απαντησα με αυτο, αφου ειναι και η σωστη απαντηση:


χμ... μήπως αυτό είναι πιο σημαντικό από την υπόλοιπη ιστορία? ο μικρόκοσμος του καθενός? και το (πραγματικά απίθανο) πρόβλημα της στιγμής?


θαπρεπε μαλλον να υπογραψω G-JBG


θα γινει μοδα σε λιγο ξερεις... (εσωτεριστικη παντα!)


.


υ.γ. και ψάχνουμε ποιανού είναι το σατόρι μετά..

βου* υ.γ. μιλαμε παντα σε ζεν επιπεδο αντιληψης, ετσι?

γου** υ.γ. χεστηκε το Βουνο για το αν θα παει ο Μωαμεθ ή ο Τακης απ τα Μεγαρα σ αυτο


.

*βου


**Γου Σαραϊγ Λι - αραβοκινεζος φιλοσοφος στον οποιο αποδιδεται η ανωτερω φρασις

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 09:55:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Στην μετάφραση λοιπόν JBG, πρέπει να είμαστε πιστοί (ακόμα κι αν χάνει από ερμηνεία και ομορφιά) κατά την άποψη σου ....

γιατί για να στο μεταφράσω καλύτερα, αυτό που σου είπα (και το επαλήθευσες) σήμαινε:

"Είναι εύκολο, να κόπτεσαι για το ποιος έχει το κόπυραιτ του οτιδήποτε όταν γίνεται αναφορά σε δικές σου (?) εκφράσεις, όταν όμως, κάποιος αναφέρεται στις δικές του, εσύ στρίβεις αλά γαλλικά (ή δια του αρραβώνος, όπως βολεύεται κανείς)... και η δικαιολογία (περί ζεν τάχα μου) πάει σύννεφο!"

κατάλαβες τώρα Τζώνυ?

επίσης, βρε Τζώνυ μου, μη παίρνεις κι όρκο για το πότε μιλάω σοβάρα ή κάνω χιούμορ γιατί θα "χαθείς στην μετάφραση" .....

by the way (και ως παράδειγμα), με είδες ποτέ εμένα να κόπτωμαι για την χρήση από την Avallon (αρχικά) και την Ατμα (στη συνέχεια) της λέξης "reloaded" ως συνοδευτική της υπογραφής τους?

ξέρεις, θυμάσαι πότε το χρησιμοποίησα εγώ πρώτη? έχει σημασία να σου πω? όχι βέβαια...

αλήθεια το κόπυραιτ για την χρήση ΟΛΩΝ των λέξεων που χρησιμοποιούμε, να το ζητήσουν οι Φοίνικες, οι Ελληνες, οι Ινδοί, ποιοι?

το κόπυραιτ των εννοιών?

το κόπυραιτ των συμβολισμών?

είναι κι αυτός ο καναπές σφηνωμένος στην σκάλα του μυαλού μας βρε Τζώνυ... άστα να πάνε... γι'αυτό καλύτερα λέω, να ασχολούμαστε με την κατεδαφισμένη πλέον Γη μας... ναι?


G.



Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 12:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

galadriel

Στην μετάφραση λοιπόν JBG, πρέπει να είμαστε πιστοί (ακόμα κι αν χάνει από ερμηνεία και ομορφιά) κατά την άποψη σου ....


εχεις και την δικη μου καλημερα!


quote:

"Είναι εύκολο, να κόπτεσαι για το ποιος έχει το κόπυραιτ του οτιδήποτε όταν γίνεται αναφορά σε δικές σου (?) εκφράσεις, όταν όμως, κάποιος αναφέρεται στις δικές του, εσύ στρίβεις αλά γαλλικά (ή δια του αρραβώνος, όπως βολεύεται κανείς)... και η δικαιολογία (περί ζεν τάχα μου) πάει σύννεφο!"


κοπηκα σε κανα δαχτυλο ποτε για το κοπυραϊτ καποιας εκφρασης μου?

αλλα τα του ζεν, δεν εχουν κοπυραϊτ μεν, θελουν βιωματα δε.

και οχι μονο λεξεις...


quote:

κατάλαβες τώρα Τζώνυ?


εσυ καταλαβες?

quote:

επίσης, βρε Τζώνυ μου, μη παίρνεις κι όρκο για το πότε μιλάω σοβάρα ή κάνω χιούμορ γιατί θα "χαθείς στην μετάφραση" .....


μετα τα παραπανω και τα παρακατω, η ανωτερω παραγραφος δεν λειτουργει οπως θα ηθελες, διασκεδαστικα

θαπρεπε να ειναι μονη της για να πιασει τοπο...


quote:

by the way (και ως παράδειγμα), με είδες ποτέ εμένα να κόπτωμαι για την χρήση από την Avallon (αρχικά) και την Ατμα (στη συνέχεια) της λέξης "reloaded" ως συνοδευτική της υπογραφής τους?


τα τερτιπια που παιζετε τα κοριτσακια δεν με αφορουν - δεν επαιξα ποτε μαζι σας και ουτε προκειται να το κανω.

quote:

ξέρεις, θυμάσαι πότε το χρησιμοποίησα εγώ πρώτη? έχει σημασία να σου πω? όχι βέβαια...



δεν ξερω, δεν θυμαμαι, δεν με ενδιαφερει να μαθω.


μιλας με τον johnnie.

quote:

είναι κι αυτός ο καναπές σφηνωμένος στην σκάλα του μυαλού μας βρε Τζώνυ... άστα να πάνε...


μα συμφωνησα στα του καναπε!

απλα νομιζα οτι βρισκοταν στην σκαλα της πολυκατοικιας...

.

καλημερα εβρυμπαντυ!

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 12:32:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
quote:
καλημερα εβρυμπαντυ!


Καλημέρα εντ του γιού JBG!

Να θέσω ένα ρητορικό ερώτημα...
"Lost in the translation or in the true meaning of c(l)opyright?"

(κατά το "to be or not to be")

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 12:38:56  Εμφάνιση Προφίλ
jonniebegood

---------------------------
ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.
---------------------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 15:46:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
quote:
εχεις και την δικη μου καλημερα!


χμ... όταν δεν έχουμε τι άλλο να πούμε θυμόμαστε τους καλούς τρόπους...


quote:
κοπηκα σε κανα δαχτυλο ποτε για το κοπυραϊτ καποιας εκφρασης μου?


τσάκω το λινκ :

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=11&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=3793

έκανες χιούμορ ε? ή μήπως δεν ήταν δάχτυλο αυτό που κόπηκε?


quote:
αλλα τα του ζεν, δεν εχουν κοπυραϊτ μεν, θελουν βιωματα δε.


3,5 κιλά... να τ'αφήσω?


quote:
και οχι μονο λεξεις...



μην τις χρησιμοποιείς τότε βρε αδερφέ...χάνονται και στην μετάφραση συν τοις άλλοις...

quote:
εσυ καταλαβες?

γύρω γύρω όλοι...


quote:

μετα τα παραπανω και τα παρακατω, η ανωτερω παραγραφος δεν λειτουργει οπως θα ηθελες, διασκεδαστικα

θαπρεπε να ειναι μονη της για να πιασει τοπο...


το πως θα ήθελα να λειτουργήσει κάτι, δεν εξαντλείται από την χωροθεσία αυτού που γράφω... αυτά είναι κόλπα που κάνουν ανάξιοι να αρθρώσουν δυό λέξεις σωστές, κάτι σαν τους γραφίστες ας πούμε


quote:
τα τερτιπια που παιζετε τα κοριτσακια δεν με αφορουν - δεν επαιξα ποτε μαζι σας και ουτε προκειται να το κανω.


να στο ξαναβάλω το λινκ ή το εμπέδωσες την πρώτη φορά?


quote:
δεν ξερω, δεν θυμαμαι, δεν με ενδιαφερει να μαθω.

όλως σατανικώς και περιέργως αυτό μου θυμίζει την απάντηση του Κάϊν όταν, μετά την δολοφονία του Αβελ, τον ρώτησε ο Κύριος που είναι ο αδελφός του. Κι αυτός απάντησε το θρυλικό "και που να ξέρω? μήπως είμαι εγώ φύλακας του αδερφού μου?"


quote:

μα συμφωνησα στα του καναπε!

απλα νομιζα οτι βρισκοταν στην σκαλα της πολυκατοικιας...



χεχχχεχεεεχεεεχ! καλό!
ομολογώ ότι μετά το αϊζενχάουερ και το έμενταλ, το να ονομάζουμε το μυαλό μας σκάλα πολυκατοικίας έχει πολύ κέφι!


Galadriel

υ.γ. μα που πήγαν οι τρόποι μου?
Καλησπέρα βρε!


Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 17:46:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

χμ... όταν δεν έχουμε τι άλλο να πούμε θυμόμαστε τους καλούς τρόπους...



δεν ειπαμε οτι ο καθενας εισπρατει το τι γραφω με τα δικα του υποκειμενικα κριτηρια?

δες την καλημερα μου ολιστικα πληζ - στο χαμενοι στη μεταφραση βρισκομαστε!

καλους τροπους εχω, αλλα δεν τους χρησιμοποιω για να μην τους φθειρω (αυτο που ειπα ειναι ζεν αντιληψης και δινω το κοπυραϊτ σε ολους να το χρησιμοποιησουν )

quote:

τσάκω το λινκ :

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=11&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=3793



τσακω και συ ενα τραυμαπλαστ γιατι κοπηκες στο δαχτυλακι!

τι λεω στο λινκ που παρεθεσες αληθεια?

σου κανω κριτικη σε επιπεδο ζεν για συγκεκριμενα θεματα (μιας και συναντιομαστε στην σχολη του ΖΖζεν τελευταια) με σκοπο να σου μεταδωσω κατι: οτι ο εγωισμος ειναι εμποδιο στο μονοπατι του ζεν (και οχι μονο)


το οτι κανω κριτικη σε εσενα σημαινει οτι ταυτιζομαι με τους "αντιπαλους" σου?

ή οτι παιζω τα παιγνιδια σας?


αυτο ειναι εγωισμος και ειναι εμποδιο στην ζεν επικοινωνια


καπου παρακατω δηλωνω οτι η γνωση δεν εχει κοπυραϊτ, το προσεξες?

quote:

έκανες χιούμορ ε? ή μήπως δεν ήταν δάχτυλο αυτό που κόπηκε?


εγω εξακολουθω να υποστηριζω ο,τι εχω γραψει, αλλα μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι!!!


quote:

3,5 κιλά... να τ'αφήσω?


πολλα μου φαινονται, μην κανουν κανα σημαδι στο πατωμα αμα τ αφησεις...


κρατα τα!


quote:

μην τις χρησιμοποιείς τότε βρε αδερφέ...χάνονται και στην μετάφραση συν τοις άλλοις...


ξερεις, αλλο να μιλας με λεξεις για βιωματα, και αλλο να μιλας με λεξεις που διαβασες χωρις να βιωσεις.

quote:

γύρω γύρω όλοι...


στην μεση η... G ???


quote:

το πως θα ήθελα να λειτουργήσει κάτι, δεν εξαντλείται από την χωροθεσία αυτού που γράφω... αυτά είναι κόλπα που κάνουν ανάξιοι να αρθρώσουν δυό λέξεις σωστές, κάτι σαν τους γραφίστες ας πούμε



αχ πως πονεσα τωρααα!

χαχαχα!

στον johnnie μιλας, στο ξαναπα.


quote:

να στο ξαναβάλω το λινκ ή το εμπέδωσες την πρώτη φορά?


ξαναβαλτο, ξαναβαλτο!

και ξαναδιαβασε τι εγραψα.

μετα πες καθαρα τι νομιζεις, αλλα εκει, στο ημερολογιο



quote:

όλως σατανικώς και περιέργως αυτό μου θυμίζει την απάντηση του Κάϊν όταν, μετά την δολοφονία του Αβελ, τον ρώτησε ο Κύριος που είναι ο αδελφός του. Κι αυτός απάντησε το θρυλικό "και που να ξέρω? μήπως είμαι εγώ φύλακας του αδερφού μου?"



αρ γιου τοκινγκ του μι?

quote:

χεχχχεχεεεχεεεχ! καλό!
ομολογώ ότι μετά το αϊζενχάουερ και το έμενταλ, το να ονομάζουμε το μυαλό μας σκάλα πολυκατοικίας έχει πολύ κέφι!


αν οντως γελας, χαιρομαι!


quote:

υ.γ. μα που πήγαν οι τρόποι μου?


ελα ντε, που?

μηπως σε συγχισε κανεις?


Καλησπέρα βρε!


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 19:00:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel
Nάμαστε...

Τζώνυ μου είναι κρίμα να αναλώνεις τόσα quotes όταν δεν μπορείς ή δεν θες να γράψεις ένα κείμενο ενιαίο... οι ερωταπαντήσεις επί συγκεκριμέων εκφράσεων του συνομιλητή μας είναι όπως είδες, ένα σπόρ το οποίο κατέχω και ξέρω να παίζω, αλλά επειδή είμαι κοριτσάκι, η κίνηση του mouse πάνω κάτω με κουράζει... τώρα σε εσάς τα αγοράκια που έχετε εξασκηθεί σ'αυτήν μπορεί να σας είναι πιο εύκολη... όπως και να 'χει, σόρρυ αλλά λέω να απαντάω στο στυλ γραφής που με εκφράζει καλύτερα...

αν θες λοιπόν τζώνυ μ' να μην χάνεσαι στην μετάφραση, πρέπει να καταλάβεις κάτι: δεν μπορείς να είσαι ο κριτής ούτε των βιωμάτων των άλλων ούτε των εξ'αυτών εξαγομένων συμπερασμάτων... μπορείς να κρίνεις μόνο τον εαυτό σου και γι'αυτόν να μιλάς... προσπαθώ (ματαίως κάθε φορά) να σου μιλήσω στη δική σου λογική και το αποτέλεσμα, αντί άλλων επιχειρημάτων είναι ειρωνία και μαγκιά (και καλά), όλα αυτά πασπαλισμένα με άπειρα γελαστά μούτρα που θα λειτουργήσουν εύκολα σαν άλλοθι... είτε γιατί θα τα βρεις σκούρα σε επόμενη απάντηση είτε γιατί σε κάποιον κλειδοκράτορα, που μετά θα σου ζητήσει το λόγο, θα του πεις ότι "έκανες πλάκα"...

όπως και να έχει... αυτοί που δεν βιάζονται να βγάλουν άποψη επηρεασμένοι μέσα από έντεχνα παρουσιασμένα θεατρικά/δραματικά σκηνικά, μπορούν να το κάνουν...

σε γενικές γραμμές τζώνυ μ' εγώ με αφορμή αυτό που έγραψες για τον Ντερκ Τζέντλυ, είπα κάτι άλλο χρησιμοποιώντας λόγια του ίδιου συγγραφέα... η συζήτηση μαζί σου δεν ήταν στις προθέσεις μου... όταν θα έχω πάλι κάτι να πω θα το πω, και οι δικές σου "διαφωνίες" δεν θα το αποτρέψουν ούτε θα μπορέσουν να το διαστρεβλώσουν...

έχουμε πει επίσης στο παρελθόν να μην τσιμπάς ξένες μύγες... δεν ήξερα ότι είσαι γραφίστας τζώνυ μ', για κηπουρό σε ήξερα... αλλά αν είσαι ή νομίζεις ότι θίγονται τα συμφέροντα σου με κάποιο τρόπο μ'αυτά που λέω, πάω πάσο... βάλε στη θέση λοιπόν εκείνου που έγραψα για τους γραφίστες τη λέξη "πολιτικοί μηχανικοί"... τώρα αν βρεθούν τίποτα τέκτονες να παρεξηγηθούν ας αφήσουν κι αυτοί την μύγα τους κάτω...


άντε τζώνυ μ'.... άσε τα δαχτυλάκια και τα τσιρότα στην ησυχία τους γιατί είναι για άλλες ειδικότητες (χειρούργοι, κλειδοκράτορες κλπ) και συνέχισε να λες ό,τι λες όπως το λες, μείνε ο εαυτός σου εφόσον γνωρίζεις ποιος είσαι, ναι?


Galadriel


υ.γ. μήπως να άρχιζα τίποτα ληγμένα? μπορεί να μάθω κι εγώ βιωματικά επιτέλους τι είναι αυτή η ζεν...



Δ
Ε Κ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
732 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2005, 19:17:57  Εμφάνιση Προφίλ

ZEN!!!!!!


http://www.sotozen-net.or.jp/kokusai/friends/zf12_2/zen12_2_01_why.htm
ZEN!!!


ΝΑΙ!!!! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΖΕΝ ΕΙΝΑΙ...

---------------------------
ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.
---------------------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 00:11:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

Galadriel

Nάμαστε...



ναμαστέ, ναμαστέ!

quote:

αν θες λοιπόν τζώνυ μ' να μην χάνεσαι στην μετάφραση,



εδω μεσα θαγραφα αν δεν μ αρεσε να χανομαι που που στην μεταφραση?

quote:

πρέπει να καταλάβεις κάτι: δεν μπορείς να είσαι ο κριτής ούτε των βιωμάτων των άλλων ούτε των εξ'αυτών εξαγομένων συμπερασμάτων... μπορείς να κρίνεις μόνο τον εαυτό σου και γι'αυτόν να μιλάς...



το να κανει καποιος κριτικη στον γραπτο, δημοσια εκτεθειμενο λογο, δεν σημαινει πως κανει κριτικη στα βιωματα ή στον ιδιο τον γραφοντα.

εγω κριτικαρω (θετικα ή αρνητικα) αυτα που διαβαζω αυθορμητα, δεν με ενδιαφερει ποιος τα γραφει, αλλα ο λογος που εκφραζουν εκεινη την στιγμη

κατα τα αλλα εκφραζω αυτο που ειμαι, λεγοντας την γνωμη μου


quote:

προσπαθώ (ματαίως κάθε φορά) να σου μιλήσω στη δική σου λογική



αυτο θα γινει ανεκδοτο!


quote:

και το αποτέλεσμα, αντί άλλων επιχειρημάτων είναι ειρωνία και μαγκιά (και καλά), όλα αυτά πασπαλισμένα με άπειρα γελαστά μούτρα



ο κυνισμος ειναι ενας τροπος μεταδωσης, και το ειρωνικο χιουμορ συνηθιζεται ξερεις στο ζεν

μαγκια εσυ εξελαβες, εγω δεν εκπεμψα!


αλλα φατσουλες ριχνω καργα, το ομολογω!

μ αρεσουν!!!

γιατι ενοχλουν τα χαμογελα?


quote:

που θα λειτουργήσουν εύκολα σαν άλλοθι... είτε γιατί θα τα βρεις σκούρα σε επόμενη απάντηση είτε γιατί σε κάποιον κλειδοκράτορα, που μετά θα σου ζητήσει το λόγο, θα του πεις ότι "έκανες πλάκα"...



δευτερο καλο ανεκδοτο αυτο!

εχεις ρεντα σημερα!


μου θυμιζει (παρολλο το αϊζενχαουερ) εκεινο το παλιο ανεκδοτο, για καποιο λινκ που υποτιθεται εγραφα οτι οι εβραιοι πινουν αιμα, και που ακομη περιμενω...


quote:

όπως και να έχει... αυτοί που δεν βιάζονται να βγάλουν άποψη επηρεασμένοι μέσα από έντεχνα παρουσιασμένα θεατρικά/δραματικά σκηνικά, μπορούν να το κάνουν...



ο καθεις με τα συμπερασματα του, τοπαμε αυτο

quote:

σε γενικές γραμμές τζώνυ μ' εγώ με αφορμή αυτό που έγραψες για τον Ντερκ Τζέντλυ, είπα κάτι άλλο χρησιμοποιώντας λόγια του ίδιου συγγραφέα...


και γω βρε τζι΄μ το ιδιο εκανα - ειπα κατι αλλο χρησιμοποιωντας τα δικα σου λογια - γιατι χαλαστηκες?

quote:

η συζήτηση μαζί σου δεν ήταν στις προθέσεις μου...


αυτο φαινεται απο το ποσο αποφευγεις να μου απαντησεις και το καταλαβα κι εγω οτι σε πιεζω να συζηταμε και γι αυτο λεω να σταματησω εδω τον διαλογο


quote:

έχουμε πει επίσης στο παρελθόν να μην τσιμπάς ξένες μύγες...



τοτε στην Περμιο περιοδο λες?

νατη η ατιμη, την πετυχα!!!


quote:

δεν ήξερα ότι είσαι γραφίστας τζώνυ μ', για κηπουρό σε ήξερα...



αμα νομιζεις οτι μπορεις να γνωριζεις εναν ανθρωπο επειδη απλα τον διαβαζεις στο δικτυο...

quote:

άντε τζώνυ μ'.... και συνέχισε να λες ό,τι λες όπως το λες, μείνε ο εαυτός σου εφόσον γνωρίζεις ποιος είσαι, ναι?


αυτο κανω και αυτο θα κανω φυσικα γλυκεια μου!

ειμαι αυτος που ειμαι, μια συμπαντικη πορδη!

quote:

υ.γ. μήπως να άρχιζα τίποτα ληγμένα?


κοιτα τωρα τι μου θυμησε βρε αυτο!

την παλια Galadriel, πριν τα αγγελακια, στην Περμιο...

αν δεν σε βοηθησαν τοτε, δεν θα σε βοηθησουν και τωρα - αστα καλυτερα

quote:

μπορεί να μάθω κι εγώ βιωματικά επιτέλους τι είναι αυτή η ζεν...


αν καταλαβεις οτι ειναι το ζεν και οχι η ζεν θαναι μια καλη αρχη.


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 01:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood


.

λουλουδια απο τον βραχοκηπο

καρποι απ τον βραχοκηπο


φυλλα απο τον βραχοκηπο


mama!

χαμενοι στην μεταφραση...

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 02:00:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

.

ZEN!!!


ΝΑΙ!!!! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΖΕΝ ΕΙΝΑΙ...

---------------------------
ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΕΧΩ
ΑΓΑΠΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.
---------------------------------------


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:12:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

Moz Απεστάλη: 05/05/2005, 04:30:09 Vril Απεστάλη: 05/05/2005, 07:17:59 galadriel Απεστάλη: 05/05/2005, 07:44:34 Cernavus Απεστάλη: 05/05/2005, 09:08:06 Vril Απεστάλη: 05/05/2005, 11:13:45 Moz Απεστάλη: 05/05/2005, 14:19:37 galadriel Απεστάλη: 05/05/2005, 17:47:00 Cernavus Απεστάλη: 05/05/2005, 20:26:47 Vril Απεστάλη: 05/05/2005, 22:30:25 AVATARGR Απεστάλη: 06/05/2005, 13:15:22 jonniebegood Απεστάλη: 06/05/2005, 15:00:14 Moz Απεστάλη: 06/05/2005, 18:10:06 Vril Απεστάλη: 06/05/2005, 18:14:32 Moz Απεστάλη: 06/05/2005, 18:28:09 Moz Απεστάλη: 06/05/2005, 18:36:26 Moz Απεστάλη: 06/05/2005, 18:49:53 Vril Απεστάλη: 06/05/2005, 19:10:39 galadriel Απεστάλη: 06/05/2005, 19:15:39 Vril Απεστάλη: 06/05/2005, 19:22:25 Cernavus Απεστάλη: 06/05/2005, 21:30:48 galadriel Απεστάλη: 06/05/2005, 22:00:05 Vril Απεστάλη: 06/05/2005, 22:31:37 galadriel Απεστάλη: 06/05/2005, 22:45:30 Vril Απεστάλη: 06/05/2005, 22:53:46 galadriel Απεστάλη: 06/05/2005, 23:27:15 amalia Απεστάλη: 07/05/2005, 05:52:07 jonniebegood Απεστάλη: 07/05/2005, 10:18:01 jonniebegood Απεστάλη: 07/05/2005, 10:24:51 jonniebegood Απεστάλη: 07/05/2005, 10:33:44 Mantis Απεστάλη: 07/05/2005, 12:49:31 jonniebegood Απεστάλη: 07/05/2005, 22:14:53 galadriel Απεστάλη: 07/05/2005, 22:47:09 τυχερουλης Απεστάλη: 07/05/2005, 23:42:52 amalia Απεστάλη: 08/05/2005, 00:28:20 Moz Απεστάλη: 08/05/2005, 01:19:41 Vril Απεστάλη: 08/05/2005, 01:26:07 Moz Απεστάλη: 08/05/2005, 01:29:33 Moz Απεστάλη: 08/05/2005, 01:36:21 Moz Απεστάλη: 08/05/2005, 01:42:07 Vril Απεστάλη: 08/05/2005, 01:51:35 Moz Απεστάλη: 08/05/2005, 01:55:26 Vril Απεστάλη: 08/05/2005, 02:08:49 Moz Απεστάλη: 08/05/2005, 02:29:27 Moz Απεστάλη: 08/05/2005, 04:11:39 Moz Απεστάλη: 08/05/2005, 04:18:30 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 08/05/2005, 04:43:06 Mantis Απεστάλη: 08/05/2005, 08:43:40 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 09/05/2005, 01:31:17 wendigo Απεστάλη: 09/05/2005, 02:14:28 Vril Απεστάλη: 09/05/2005, 10:58:18 Moz Απεστάλη: 09/05/2005, 11:26:47 jonniebegood Απεστάλη: 09/05/2005, 12:44:09 Vril Απεστάλη: 09/05/2005, 13:06:03 Admin Απεστάλη: 09/05/2005, 13:28:44 Moz Απεστάλη: 09/05/2005, 16:29:12 Admin Απεστάλη: 09/05/2005, 18:07:23 CYBERMASTER Απεστάλη: 09/05/2005, 18:44:42 Moz Απεστάλη: 10/05/2005, 02:29:09 jonniebegood Απεστάλη: 10/05/2005, 04:26:15 Vril Απεστάλη: 10/05/2005, 07:57:05 ...>>


Edited by - Moz on 25/11/2005 04:14:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:18:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

wolfowitz Απεστάλη: 10/05/2005, 08:19:45 τυχερουλης Απεστάλη: 10/05/2005, 10:33:33 jonniebegood Απεστάλη: 10/05/2005, 11:04:21 Vril Απεστάλη: 10/05/2005, 11:18:42 wolfowitz Απεστάλη: 10/05/2005, 11:26:07 jonniebegood Απεστάλη: 10/05/2005, 21:23:21 NADA Απεστάλη: 11/05/2005, 01:25:28 amalia Απεστάλη: 11/05/2005, 02:57:56 galadriel Απεστάλη: 11/05/2005, 07:22:36 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/05/2005, 21:55:55 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/05/2005, 22:02:08 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/05/2005, 22:12:48 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/05/2005, 23:38:01 jonniebegood Απεστάλη: 11/05/2005, 23:39:43 ryche Απεστάλη: 12/05/2005, 00:48:54 jonniebegood Απεστάλη: 12/05/2005, 01:39:28 wendigo Απεστάλη: 12/05/2005, 02:40:09 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 12/05/2005, 03:24:43 wolfowitz Απεστάλη: 12/05/2005, 06:37:40 jonniebegood Απεστάλη: 12/05/2005, 12:27:34 jonniebegood Απεστάλη: 12/05/2005, 12:36:57 ryche Απεστάλη: 12/05/2005, 22:35:26 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 13/05/2005, 02:37:12 jonniebegood Απεστάλη: 13/05/2005, 10:53:51 Moz Απεστάλη: 15/05/2005, 19:55:38 jonniebegood Απεστάλη: 16/05/2005, 01:52:27 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 17/05/2005, 02:29:55 jonniebegood Απεστάλη: 17/05/2005, 23:41:40 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 24/05/2005, 00:43:20 kswtikoula Απεστάλη: 24/05/2005, 01:18:26 Moz Απεστάλη: 25/05/2005, 00:55:40 ryche Απεστάλη: 25/05/2005, 23:41:12 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 26/05/2005, 00:22:55 nst Απεστάλη: 26/05/2005, 16:28:40 Vril Απεστάλη: 26/05/2005, 16:47:54 Vril Απεστάλη: 26/05/2005, 16:49:09 ryche Απεστάλη: 27/05/2005, 18:46:16 θείτσα Απεστάλη: 28/05/2005, 03:40:36 θείτσα Απεστάλη: 28/05/2005, 03:44:02 ryche Απεστάλη: 28/05/2005, 12:58:18 θείτσα Απεστάλη: 28/05/2005, 13:20:38 Moz Απεστάλη: 29/05/2005, 00:48:23 θείτσα Απεστάλη: 29/05/2005, 03:16:48 wendigo Απεστάλη: 29/05/2005, 16:23:44 Moz Απεστάλη: 30/05/2005, 22:31:44 NADA Απεστάλη: 31/05/2005, 01:03:05 lorenzo Απεστάλη: 31/05/2005, 01:12:50 jonniebegood Απεστάλη: 31/05/2005, 01:28:15 Ampere Απεστάλη: 31/05/2005, 13:39:20 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 31/05/2005, 22:09:49 lorenzo Απεστάλη: 01/06/2005, 00:48:11 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 01/06/2005, 01:44:57 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 01/06/2005, 01:53:39 lorenzo Απεστάλη: 01/06/2005, 07:04:45 Ampere Απεστάλη: 01/06/2005, 13:33:16 oneiric1 Απεστάλη: 01/06/2005, 15:17:09 lorenzo Απεστάλη: 01/06/2005, 16:06:31 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 01/06/2005, 21:16:38 wendigo Απεστάλη: 02/06/2005, 02:51:02 moebius Απεστάλη: 02/06/2005, 13:15:10 Moz Απεστάλη: 25/05/2005, 00:55:40 ryche Απεστάλη: 25/05/2005, 23:41:12
...>>


Edited by - Moz on 25/11/2005 04:19:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:21:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

ΑΤΜΑ Απεστάλη: 26/05/2005, 00:22:55 nst Απεστάλη: 26/05/2005, 16:28:40 Vril Απεστάλη: 26/05/2005, 16:47:54 Vril Απεστάλη: 26/05/2005, 16:49:09 ryche Απεστάλη: 27/05/2005, 18:46:16 θείτσα Απεστάλη: 28/05/2005, 03:40:36 θείτσα Απεστάλη: 28/05/2005, 03:44:02 ryche Απεστάλη: 28/05/2005, 12:58:18 θείτσα Απεστάλη: 28/05/2005, 13:20:38 Moz Απεστάλη: 29/05/2005, 00:48:23 θείτσα Απεστάλη: 29/05/2005, 03:16:48 wendigo Απεστάλη: 29/05/2005, 16:23:44 Moz Απεστάλη: 30/05/2005, 22:31:44 NADA Απεστάλη: 31/05/2005, 01:03:05 lorenzo Απεστάλη: 31/05/2005, 01:12:50 jonniebegood Απεστάλη: 31/05/2005, 01:28:15 Ampere Απεστάλη: 31/05/2005, 13:39:20 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 31/05/2005, 22:09:49 lorenzo Απεστάλη: 01/06/2005, 00:48:11 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 01/06/2005, 01:44:57 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 01/06/2005, 01:53:39 lorenzo Απεστάλη: 01/06/2005, 07:04:45 Ampere Απεστάλη: 01/06/2005, 13:33:16 lorenzo Απεστάλη: 01/06/2005, 16:06:31 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 01/06/2005, 21:16:38 wendigo Απεστάλη: 02/06/2005, 02:51:02 moebius Απεστάλη: 02/06/2005, 13:15:10 Ampere Απεστάλη: 03/06/2005, 10:48:08 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 03/06/2005, 23:59:36 NADA Απεστάλη: 04/06/2005, 00:52:20 lorenzo Απεστάλη: 04/06/2005, 03:05:14 wendigo Απεστάλη: 04/06/2005, 15:17:23 oneiric1 Απεστάλη: 06/06/2005, 10:43:12 moebius Απεστάλη: 06/06/2005, 13:46:10 oneiric1 Απεστάλη: 06/06/2005, 15:54:48 moebius Απεστάλη: 06/06/2005, 16:02:21 Vril Απεστάλη: 06/06/2005, 16:34:36 Ampere Απεστάλη: 07/06/2005, 01:16:05 Moz Απεστάλη: 07/06/2005, 01:30:31 jonniebegood Απεστάλη: 07/06/2005, 02:24:49 wendigo Απεστάλη: 07/06/2005, 03:09:06 oneiric1 Απεστάλη: 07/06/2005, 11:48:21 Vril Απεστάλη: 07/06/2005, 12:18:11 Mantis Απεστάλη: 07/06/2005, 13:18:15 gretel Απεστάλη: 07/06/2005, 17:52:05 Mantis Απεστάλη: 07/06/2005, 20:25:40 gretel Απεστάλη: 07/06/2005, 20:51:34 Ampere Απεστάλη: 08/06/2005, 00:36:29 jonniebegood Απεστάλη: 08/06/2005, 00:42:40 ...>>


Edited by - Moz on 25/11/2005 04:26:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:23:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

Vril Απεστάλη: 08/06/2005, 11:00:46 gretel Απεστάλη: 08/06/2005, 15:57:23 NADA Απεστάλη: 09/06/2005, 02:27:06 Moz Απεστάλη: 09/06/2005, 02:44:49 Moz Απεστάλη: 09/06/2005, 02:54:20 Vril Απεστάλη: 09/06/2005, 07:12:10 jonniebegood Απεστάλη: 09/06/2005, 15:44:19 jonniebegood Απεστάλη: 09/06/2005, 15:55:10 Moz Απεστάλη: 09/06/2005, 23:06:46 NADA Απεστάλη: 10/06/2005, 00:06:12 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 10/06/2005, 03:15:06 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 10/06/2005, 03:26:25 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 10/06/2005, 03:51:36 jonniebegood Απεστάλη: 10/06/2005, 17:23:18 jonniebegood Απεστάλη: 10/06/2005, 17:24:41 jonniebegood Απεστάλη: 10/06/2005, 17:27:53 jonniebegood Απεστάλη: 10/06/2005, 17:29:30 jonniebegood Απεστάλη: 10/06/2005, 22:36:43 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/06/2005, 01:54:36 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/06/2005, 02:08:10 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/06/2005, 02:12:37 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/06/2005, 03:24:44 Moz Απεστάλη: 11/06/2005, 03:54:21 jonniebegood Απεστάλη: 11/06/2005, 11:40:39 lorenzo Απεστάλη: 11/06/2005, 15:38:34 jonniebegood Απεστάλη: 11/06/2005, 17:28:10 lorenzo Απεστάλη: 11/06/2005, 23:21:01 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 12/06/2005, 01:28:02 wendigo Απεστάλη: 12/06/2005, 02:01:25 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 12/06/2005, 02:16:47 wendigo Απεστάλη: 12/06/2005, 03:51:15 jonniebegood Απεστάλη: 12/06/2005, 04:03:05 jonniebegood Απεστάλη: 12/06/2005, 04:26:59 lorenzo Απεστάλη: 12/06/2005, 09:50:33 jonniebegood Απεστάλη: 12/06/2005, 15:39:05
...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:25:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

Moz Απεστάλη: 12/06/2005, 17:40:34 jonniebegood Απεστάλη: 12/06/2005, 22:18:29 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 14/06/2005, 01:08:55 lorenzo Απεστάλη: 14/06/2005, 01:52:23 NADA Απεστάλη: 14/06/2005, 02:21:45 ixwr Απεστάλη: 14/06/2005, 02:49:04 jonniebegood Απεστάλη: 14/06/2005, 03:12:42 Moz Απεστάλη: 14/06/2005, 08:52:14 lorenzo Απεστάλη: 14/06/2005, 14:24:49 wendigo Απεστάλη: 21/06/2005, 02:37:11 jonniebegood Απεστάλη: 21/06/2005, 13:19:47 Moz Απεστάλη: 23/06/2005, 06:44:04 Vril Απεστάλη: 23/06/2005, 09:45:28 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 23/06/2005, 13:00:45 jonniebegood Απεστάλη: 23/06/2005, 13:50:31 NADA Απεστάλη: 24/06/2005, 22:12:31 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 27/06/2005, 03:43:06 lorenzo Απεστάλη: 27/06/2005, 12:47:11 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 28/06/2005, 00:09:41 Mantis Απεστάλη: 28/06/2005, 09:38:03 Moz Απεστάλη: 29/06/2005, 05:51:57 Vril Απεστάλη: 29/06/2005, 11:39:07 lorenzo Απεστάλη: 29/06/2005, 11:59:18 wendigo Απεστάλη: 30/06/2005, 02:44:28 lorenzo Απεστάλη: 30/06/2005, 15:00:48 jonniebegood Απεστάλη: 30/06/2005, 15:37:52 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 01/07/2005, 01:23:18 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 01/07/2005, 02:02:35 Moz Απεστάλη: 01/07/2005, 02:03:24 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 01/07/2005, 02:18:50 lorenzo Απεστάλη: 01/07/2005, 16:31:32 jonniebegood Απεστάλη: 02/07/2005, 03:18:18 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 02/07/2005, 22:59:40 Moz Απεστάλη: 02/07/2005, 23:21:49 jonniebegood Απεστάλη: 03/07/2005, 04:07:09 ...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:29:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

Ερυθρός Αστέρας Απεστάλη: 03/07/2005, 12:13:59 jonniebegood Απεστάλη: 03/07/2005, 13:21:10 Moz Απεστάλη: 03/07/2005, 13:21:50 Moz Απεστάλη: 03/07/2005, 13:32:42 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 03/07/2005, 14:16:00 ryche Απεστάλη: 03/07/2005, 15:57:35 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 03/07/2005, 21:14:56 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 03/07/2005, 21:22:22 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 03/07/2005, 22:21:11 jonniebegood Απεστάλη: 04/07/2005, 00:11:13 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 04/07/2005, 01:33:24 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 04/07/2005, 06:12:55 Moz Απεστάλη: 04/07/2005, 08:02:23 jonniebegood Απεστάλη: 04/07/2005, 14:38:07 gretel Απεστάλη: 04/07/2005, 17:54:21 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 04/07/2005, 19:55:46 jonniebegood Απεστάλη: 04/07/2005, 20:35:35 Deva_Parinito Απεστάλη: 06/07/2005, 01:24:29 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 06/07/2005, 02:03:50 Moz Απεστάλη: 07/07/2005, 01:50:56 lorenzo Απεστάλη: 07/07/2005, 11:17:45 Moz Απεστάλη: 07/07/2005, 12:14:51 lorenzo Απεστάλη: 07/07/2005, 15:02:45 jonniebegood Απεστάλη: 07/07/2005, 20:04:33 Oannes Απεστάλη: 07/07/2005, 20:18:01 Moz Απεστάλη: 08/07/2005, 04:14:25
Comrade Ε.Α. Απεστάλη: 08/07/2005, 09:38:04 jonniebegood Απεστάλη: 08/07/2005, 13:31:15 jonniebegood Απεστάλη: 08/07/2005, 13:35:42 NADA Απεστάλη: 08/07/2005, 13:50:39 lorenzo Απεστάλη: 08/07/2005, 15:14:51 lorenzo Απεστάλη: 08/07/2005, 15:33:24 jonniebegood Απεστάλη: 08/07/2005, 18:15:49 Moz Απεστάλη: 10/07/2005, 02:30:32 jonniebegood Απεστάλη: 10/07/2005, 02:58:17 amalia Απεστάλη: 10/07/2005, 03:16:11 Moz Απεστάλη: 10/07/2005, 03:17:08 Deva_Parinito Απεστάλη: 10/07/2005, 12:18:57 lorenzo Απεστάλη: 10/07/2005, 15:30:20 ryche Απεστάλη: 10/07/2005, 16:37:39 Deva_Parinito Απεστάλη: 10/07/2005, 17:03:48 Deva_Parinito Απεστάλη: 10/07/2005, 18:34:01 jonniebegood Απεστάλη: 11/07/2005, 01:58:48 lorenzo Απεστάλη: 11/07/2005, 12:56:23
lorenzo Απεστάλη: 11/07/2005, 13:13:22 lorenzo Απεστάλη: 11/07/2005, 13:41:41 Moz Απεστάλη: 11/07/2005, 14:51:55 Deva_Parinito Απεστάλη: 11/07/2005, 16:34:32 jonniebegood Απεστάλη: 11/07/2005, 17:44:13 jonniebegood Απεστάλη: 11/07/2005, 17:52:33
Deva_Parinito Απεστάλη: 11/07/2005, 19:12:55 wendigo Απεστάλη: 11/07/2005, 19:21:31 lorenzo Απεστάλη: 11/07/2005, 20:57:09 jonniebegood Απεστάλη: 11/07/2005, 21:48:30 jonniebegood Απεστάλη: 11/07/2005, 21:57:13 jonniebegood Απεστάλη: 11/07/2005, 22:00:11 Deva_Parinito Απεστάλη: 11/07/2005, 22:38:36 Moz Απεστάλη: 11/07/2005, 22:45:43 NADA Απεστάλη: 12/07/2005, 02:34:25 Deva_Parinito Απεστάλη: 12/07/2005, 08:19:36 pyramid Απεστάλη: 12/07/2005, 08:58:48
...>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:31:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 12/07/2005, 15:22:45 NADA Απεστάλη: 12/07/2005, 18:31:31 Moz Απεστάλη: 12/07/2005, 23:21:53 Moz Απεστάλη: 12/07/2005, 23:28:06 wendigo Απεστάλη: 13/07/2005, 01:42:26 jonniebegood Απεστάλη: 13/07/2005, 13:56:32 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 14/07/2005, 01:07:57 ryche Απεστάλη: 14/07/2005, 02:24:43 Moz Απεστάλη: 14/07/2005, 06:11:46 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 14/07/2005, 06:55:23 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 14/07/2005, 08:51:50 Vril Απεστάλη: 14/07/2005, 10:20:39 Vril Απεστάλη: 14/07/2005, 10:23:02
ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 14/07/2005, 11:38:23 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 14/07/2005, 20:20:13 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 14/07/2005, 20:25:27 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 14/07/2005, 20:33:52 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 14/07/2005, 21:52:04 Moz Απεστάλη: 14/07/2005, 23:53:37 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 15/07/2005, 20:37:53
NADA Απεστάλη: 15/07/2005, 21:23:25 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 15/07/2005, 21:47:14 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 16/07/2005, 00:54:25 jonniebegood Απεστάλη: 16/07/2005, 02:39:41 ryche Απεστάλη: 16/07/2005, 02:40:54
Moz Απεστάλη: 16/07/2005, 07:43:38 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 16/07/2005, 09:06:18 NADA Απεστάλη: 16/07/2005, 13:20:27 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 16/07/2005, 22:25:15 lorenzo Απεστάλη: 16/07/2005, 22:33:37 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 17/07/2005, 10:31:26 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 17/07/2005, 14:00:43 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 17/07/2005, 14:05:16 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 17/07/2005, 14:10:55 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 17/07/2005, 14:18:15 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 17/07/2005, 14:24:16 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 17/07/2005, 14:28:20 Moz Απεστάλη: 17/07/2005, 17:55:09 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 17/07/2005, 20:24:08 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 17/07/2005, 22:52:17 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 17/07/2005, 23:01:30 manos Απεστάλη: 18/07/2005, 01:21:53 jonniebegood Απεστάλη: 18/07/2005, 03:56:18 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 18/07/2005, 09:40:24 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 18/07/2005, 14:29:18 jonniebegood Απεστάλη: 19/07/2005, 13:40:18 jonniebegood Απεστάλη: 19/07/2005, 14:35:08 Moz Απεστάλη: 19/07/2005, 16:28:35 jonniebegood Απεστάλη: 19/07/2005, 17:40:21 ryche Απεστάλη: 20/07/2005, 01:15:50
...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:33:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...


MaxWeber Απεστάλη: 20/07/2005, 04:02:20 jonniebegood Απεστάλη: 20/07/2005, 19:35:18 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 20/07/2005, 20:14:03 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 20/07/2005, 20:58:29 ryche Απεστάλη: 21/07/2005, 00:00:46 ryche Απεστάλη: 21/07/2005, 00:37:43 Moz Απεστάλη: 21/07/2005, 04:33:27 jonniebegood Απεστάλη: 21/07/2005, 09:59:51 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 21/07/2005, 12:00:48 Moz Απεστάλη: 21/07/2005, 13:30:31 xeiram Απεστάλη: 21/07/2005, 17:15:17 jonniebegood Απεστάλη: 21/07/2005, 17:33:31 jonniebegood Απεστάλη: 21/07/2005, 17:51:03 Moz Απεστάλη: 27/07/2005, 00:15:21 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 27/07/2005, 03:19:53 wendigo Απεστάλη: 30/07/2005, 18:29:30 Deva_Parinito Απεστάλη: 31/07/2005, 10:17:03 Moz Απεστάλη: 31/07/2005, 16:42:55 Moz Απεστάλη: 31/07/2005, 16:58:11 Oannes Απεστάλη: 01/08/2005, 17:01:10 Moz Απεστάλη: 01/08/2005, 23:44:24 jonniebegood Απεστάλη: 02/08/2005, 15:37:54 jonniebegood Απεστάλη: 02/08/2005, 15:39:50 Moz Απεστάλη: 02/08/2005, 17:34:19 NADA Απεστάλη: 03/08/2005, 04:00:16 Moz Απεστάλη: 04/08/2005, 11:37:50 lorenzo Απεστάλη: 05/08/2005, 12:13:21 ryche Απεστάλη: 05/08/2005, 14:39:29 Oannes Απεστάλη: 05/08/2005, 15:05:17 jonniebegood Απεστάλη: 05/08/2005, 16:40:29 ryche Απεστάλη: 05/08/2005, 16:59:21 jonniebegood Απεστάλη: 05/08/2005, 17:52:43 ryche Απεστάλη: 05/08/2005, 18:04:18 NADA Απεστάλη: 05/08/2005, 18:48:13 ryche Απεστάλη: 05/08/2005, 19:00:06 NADA Απεστάλη: 06/08/2005, 00:26:17 wendigo Απεστάλη: 06/08/2005, 03:10:59 Moz Απεστάλη: 06/08/2005, 21:30:30 jonniebegood Απεστάλη: 07/08/2005, 13:22:51 jonniebegood Απεστάλη: 07/08/2005, 13:29:19 wendigo Απεστάλη: 07/08/2005, 13:45:21 wendigo Απεστάλη: 07/08/2005, 13:55:11 wendigo Απεστάλη: 09/08/2005, 01:36:10 ryche Απεστάλη: 09/08/2005, 01:52:56 ryche Απεστάλη: 09/08/2005, 01:58:06 lorenzo Απεστάλη: 09/08/2005, 12:59:35 Ntavelis666 Απεστάλη: 09/08/2005, 20:52:34 Moz Απεστάλη: 10/08/2005, 04:59:15 Oannes Απεστάλη: 10/08/2005, 19:46:02 manos Απεστάλη: 10/08/2005, 22:23:23 ryche Απεστάλη: 11/08/2005, 01:34:40
manos Απεστάλη: 11/08/2005, 02:53:19 ryche Απεστάλη: 11/08/2005, 03:03:17 manos Απεστάλη: 11/08/2005, 03:19:11 manos Απεστάλη: 11/08/2005, 03:44:48 manos Απεστάλη: 11/08/2005, 03:56:53 Moz Απεστάλη: 11/08/2005, 13:07:32 ryche Απεστάλη: 12/08/2005, 00:05:27 manos Απεστάλη: 13/08/2005, 17:00:16 Deva_Parinito Απεστάλη: 14/08/2005, 00:35:18 Deva_Parinito Απεστάλη: 14/08/2005, 00:44:14 Deva_Parinito Απεστάλη: 14/08/2005, 00:57:52 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 18/08/2005, 16:11:55
...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:34:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

ryche Απεστάλη: 18/08/2005, 19:01:07 Deva_Parinito Απεστάλη: 18/08/2005, 19:09:49 ryche Απεστάλη: 18/08/2005, 19:50:15 nst Απεστάλη: 18/08/2005, 20:05:51 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 18/08/2005, 20:58:Deva_Parinito Απεστάλη: 18/08/2005, 21:09:59 nst Απεστάλη: 18/08/2005, 21:30:43 Deva_Parinito Απεστάλη: 18/08/2005, 21:36:43 Deva_Parinito Απεστάλη: 20/08/2005, 10:36:52 ryche Απεστάλη: 21/08/2005, 01:30:35 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 21/08/2005, 02:03:16 Deva_Parinito Απεστάλη: 21/08/2005, 02:05:46 ryche Απεστάλη: 21/08/2005, 02:14:32 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 21/08/2005, 02:16:53 Deva_Parinito Απεστάλη: 21/08/2005, 02:21:11 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 21/08/2005, 02:24:39 ryche Απεστάλη: 21/08/2005, 02:28:02 Deva_Parinito Απεστάλη: 21/08/2005, 02:29:29 ryche Απεστάλη: 21/08/2005, 02:31:27 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 21/08/2005, 02:38:29 ryche Απεστάλη: 21/08/2005, 02:45:53 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 21/08/2005, 03:07:38 jonniebegood Απεστάλη: 21/08/2005, 03:51:37 ryche Απεστάλη: 21/08/2005, 04:02:13 jonniebegood Απεστάλη: 21/08/2005, 13:22:44 Deva_Parinito Απεστάλη: 21/08/2005, 14:59:49 jonniebegood Απεστάλη: 21/08/2005, 16:15:39 Deva_Parinito Απεστάλη: 21/08/2005, 16:30:14 Deva_Parinito Απεστάλη: 21/08/2005, 17:07:24 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 21/08/2005, 20:37:45 Bριτόμαρτις Απεστάλη: 22/08/2005, 00:05:38 Deva_Parinito Απεστάλη: 22/08/2005, 00:57:36 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 22/08/2005, 01:24:53 Deva_Parinito Απεστάλη: 22/08/2005, 01:31:36 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 22/08/2005, 01:42:37 μαντάμ Ούρσουλα Απεστάλη: 22/08/2005, 01:48:43 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 22/08/2005, 01:57:41 Deva_Parinito Απεστάλη: 22/08/2005, 01:59:32 Deva_Parinito Απεστάλη: 22/08/2005, 02:12:45 jonniebegood Απεστάλη: 22/08/2005, 02:19:20 jonniebegood Απεστάλη: 22/08/2005, 02:30:05 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 22/08/2005, 02:32:38 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 22/08/2005, 02:40:17 Deva_Parinito Απεστάλη: 22/08/2005, 02:42:30 Deva_Parinito Απεστάλη: 22/08/2005, 02:49:56 ryche Απεστάλη: 22/08/2005, 03:05:52 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 22/08/2005, 03:53:33 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 22/08/2005, 04:16:43 Deva_Parinito Απεστάλη: 22/08/2005, 12:17:07 ...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:36:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

Oannes Απεστάλη: 22/08/2005, 21:00:13 Deva_Parinito Απεστάλη: 22/08/2005, 21:16:36 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 22/08/2005, 23:35:46 Bριτόμαρτις Απεστάλη: 23/08/2005, 02:52:28 Bριτόμαρτις Απεστάλη: 23/08/2005, 02:58:09 rizitis Απεστάλη: 23/08/2005, 03:34:05 jonniebegood Απεστάλη: 23/08/2005, 04:18:11 μαντάμ Ούρσουλα Απεστάλη: 23/08/2005, 04:58:08 Moz Απεστάλη: 23/08/2005, 13:21:26 wendigo Απεστάλη: 23/08/2005, 17:14:24 jonniebegood Απεστάλη: 23/08/2005, 18:11:17 jonniebegood Απεστάλη: 23/08/2005, 18:19:23 jonniebegood Απεστάλη: 25/08/2005, 00:48:27 jonniebegood Απεστάλη: 25/08/2005, 17:05:41 wendigo Απεστάλη: 25/08/2005, 18:44:06 Deva_Parinito Απεστάλη: 25/08/2005, 22:26:11 jonniebegood Απεστάλη: 25/08/2005, 23:54:06 jonniebegood Απεστάλη: 26/08/2005, 01:29:18 NADA Απεστάλη: 26/08/2005, 02:17:54 wendigo Απεστάλη: 26/08/2005, 19:19:35 Deva_Parinito Απεστάλη: 26/08/2005, 21:28:28 Deva_Parinito Απεστάλη: 27/08/2005, 00:43:24 Moz Απεστάλη: 27/08/2005, 01:12:47 jonniebegood Απεστάλη: 27/08/2005, 11:06:21 Deva_Parinito Απεστάλη: 27/08/2005, 11:36:57 jonniebegood Απεστάλη: 27/08/2005, 12:04:13 jonniebegood Απεστάλη: 27/08/2005, 12:16:49 jonniebegood Απεστάλη: 27/08/2005, 12:40:25 jonniebegood Απεστάλη: 27/08/2005, 12:45:59 Deva_Parinito Απεστάλη: 27/08/2005, 13:50:27 Deva_Parinito Απεστάλη: 27/08/2005, 14:50:22 Deva_Parinito Απεστάλη: 27/08/2005, 16:33:26 Deva_Parinito Απεστάλη: 27/08/2005, 22:15:41 Deva_Parinito Απεστάλη: 28/08/2005, 02:22:52 μαντάμ Ούρσουλα Απεστάλη: 28/08/2005, 02:54:16 jonniebegood Απεστάλη: 28/08/2005, 10:20:31 Deva_Parinito Απεστάλη: 28/08/2005, 11:07:02 Moz Απεστάλη: 28/08/2005, 14:53:14 Deva_Parinito Απεστάλη: 28/08/2005, 17:53:41 Deva_Parinito Απεστάλη: 28/08/2005, 21:01:26 Deva_Parinito Απεστάλη: 28/08/2005, 23:05:36 jonniebegood Απεστάλη: 28/08/2005, 23:25:43 jonniebegood Απεστάλη: 28/08/2005, 23:29:56 ...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:37:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

jonniebegood Απεστάλη: 28/08/2005, 23:34:09 jonniebegood Απεστάλη: 28/08/2005, 23:42:06 NADA Απεστάλη: 30/08/2005, 00:12:48 jonniebegood Απεστάλη: 30/08/2005, 13:15:52 jonniebegood Απεστάλη: 30/08/2005, 13:36:16 Deva_Parinito Απεστάλη: 30/08/2005, 20:19:05 Deva_Parinito Απεστάλη: 30/08/2005, 20:23:46 Deva_Parinito Απεστάλη: 30/08/2005, 20:24:25 jonniebegood Απεστάλη: 01/09/2005, 13:24:38 Moz Απεστάλη: 02/09/2005, 02:49:15 jonniebegood Απεστάλη: 02/09/2005, 17:01:42 Moz Απεστάλη: 03/09/2005, 04:59:02 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 04/09/2005, 10:25:52 NADA Απεστάλη: 04/09/2005, 14:35:19 Deva_Parinito Απεστάλη: 04/09/2005, 15:48:15 Deva_Parinito Απεστάλη: 04/09/2005, 17:31:21 jonniebegood Απεστάλη: 04/09/2005, 22:31:51 jonniebegood Απεστάλη: 06/09/2005, 12:10:56 pixeldream Απεστάλη: 07/09/2005, 03:17:20 Vril Απεστάλη: 07/09/2005, 04:09:57 jonniebegood Απεστάλη: 07/09/2005, 11:53:10 jonniebegood Απεστάλη: 07/09/2005, 12:07:40 Vril Απεστάλη: 07/09/2005, 12:59:31 jonniebegood Απεστάλη: 07/09/2005, 18:53:33 jonniebegood Απεστάλη: 07/09/2005, 19:03:18 Vril Απεστάλη: 07/09/2005, 19:14:02 rizitis Απεστάλη: 07/09/2005, 19:44:12 Vril Απεστάλη: 07/09/2005, 20:13:33 rizitis Απεστάλη: 07/09/2005, 20:53:10 Vril Απεστάλη: 07/09/2005, 20:58:40 rizitis Απεστάλη: 07/09/2005, 21:08:08 Vril Απεστάλη: 07/09/2005, 21:10:43 rizitis Απεστάλη: 07/09/2005, 21:15:57 rizitis Απεστάλη: 07/09/2005, 21:29:15 jonniebegood Απεστάλη: 07/09/2005, 22:18:07 jonniebegood Απεστάλη: 07/09/2005, 22:20:19 rizitis Απεστάλη: 07/09/2005, 22:40:24 jonniebegood Απεστάλη: 08/09/2005, 01:01:26 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 08/09/2005, 01:11:50 ...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:39:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

wendigo Απεστάλη: 08/09/2005, 01:40:14 rizitis Απεστάλη: 08/09/2005, 01:54:34 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 08/09/2005, 02:17:35 rizitis Απεστάλη: 08/09/2005, 02:56:30 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 08/09/2005, 03:11:37 rizitis Απεστάλη: 08/09/2005, 03:25:23 Vril Απεστάλη: 08/09/2005, 09:50:57 jonniebegood Απεστάλη: 08/09/2005, 13:18:04 jonniebegood Απεστάλη: 08/09/2005, 13:24:38 jonniebegood Απεστάλη: 08/09/2005, 13:34:47 pixeldream Απεστάλη: 08/09/2005, 16:06:18 ryche Απεστάλη: 08/09/2005, 16:42:21 ryche Απεστάλη: 08/09/2005, 17:15:28 Deva_Parinito Απεστάλη: 08/09/2005, 17:39:14 Deva_Parinito Απεστάλη: 08/09/2005, 17:48:01 Oannes Απεστάλη: 08/09/2005, 19:33:14
ryche Απεστάλη: 08/09/2005, 22:49:55 ryche Απεστάλη: 08/09/2005, 23:07:09 pixeldream Απεστάλη: 09/09/2005, 01:01:33 ryche Απεστάλη: 09/09/2005, 01:48:40 pixeldream Απεστάλη: 09/09/2005, 03:01:48 pixeldream Απεστάλη: 09/09/2005, 03:10:02 ryche Απεστάλη: 09/09/2005, 03:33:06 ryche Απεστάλη: 09/09/2005, 03:37:30 pixeldream Απεστάλη: 09/09/2005, 03:57:34 jonniebegood Απεστάλη: 09/09/2005, 03:58:45 pixeldream Απεστάλη: 09/09/2005, 04:02:55 jonniebegood Απεστάλη: 09/09/2005, 04:03:03 jonniebegood Απεστάλη: 09/09/2005, 04:07:34 pixeldream Απεστάλη: 09/09/2005, 04:10:34 jonniebegood Απεστάλη: 09/09/2005, 04:14:49 rizitis Απεστάλη: 09/09/2005, 04:17:18 jonniebegood Απεστάλη: 09/09/2005, 04:20:17 Moz Απεστάλη: 09/09/2005, 07:21:24 Vril Απεστάλη: 09/09/2005, 10:02:23 pixeldream Απεστάλη: 09/09/2005, 14:14:16 Deva_Parinito Απεστάλη: 09/09/2005, 14:28:26 wendigo Απεστάλη: 09/09/2005, 17:05:42 jonniebegood Απεστάλη: 10/09/2005, 00:03:19 jonniebegood Απεστάλη: 10/09/2005, 00:06:31 jonniebegood Απεστάλη: 10/09/2005, 00:08:29 jonniebegood Απεστάλη: 10/09/2005, 00:13:44 rizitis Απεστάλη: 10/09/2005, 02:35:18 NADA Απεστάλη: 10/09/2005, 12:29:45 jonniebegood Απεστάλη: 11/09/2005, 01:44:22 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/09/2005, 01:59:12
...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:40:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

NADA Απεστάλη: 11/09/2005, 10:01:32 Deva_Parinito Απεστάλη: 11/09/2005, 12:23:17 jonniebegood Απεστάλη: 11/09/2005, 14:38:47 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 11/09/2005, 14:47:31 Oannes Απεστάλη: 12/09/2005, 15:15:51 jonniebegood Απεστάλη: 13/09/2005, 03:15:36 jonniebegood Απεστάλη: 14/09/2005, 18:03:45 Vril Απεστάλη: 15/09/2005, 10:00:16 Moz Απεστάλη: 15/09/2005, 11:37:13 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 15/09/2005, 12:17:25 Vril Απεστάλη: 15/09/2005, 20:22:20 Lady in Black Απεστάλη: 15/09/2005, 22:10:03 Oannes Απεστάλη: 15/09/2005, 22:58:22 Oannes Απεστάλη: 15/09/2005, 22:59:28 Lady in Black Απεστάλη: 15/09/2005, 23:06:04 Brie Boy Απεστάλη: 16/09/2005, 00:28:33 wendigo Απεστάλη: 16/09/2005, 01:41:49 jonniebegood Απεστάλη: 16/09/2005, 14:39:28 Brie Boy Απεστάλη: 16/09/2005, 21:46:05 Moz Απεστάλη: 17/09/2005, 00:41:57 wendigo Απεστάλη: 17/09/2005, 21:25:09 jonniebegood Απεστάλη: 18/09/2005, 22:17:19 jonniebegood Απεστάλη: 22/09/2005, 02:58:15 Oannes Απεστάλη: 23/09/2005, 15:13:00 wendigo Απεστάλη: 25/09/2005, 02:07:34 wendigo Απεστάλη: 25/09/2005, 02:15:04 jonniebegood Απεστάλη: 25/09/2005, 03:18:25 jonniebegood Απεστάλη: 26/09/2005, 23:36:46 Brie Boy Απεστάλη: 27/09/2005, 00:14:13 Brie Boy Απεστάλη: 27/09/2005, 00:23:04 jonniebegood Απεστάλη: 27/09/2005, 13:11:12 jonniebegood Απεστάλη: 28/09/2005, 21:32:35 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 02/10/2005, 01:47:34 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 02/10/2005, 13:43:21 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 03/10/2005, 01:57:56 Deva_Parinito Απεστάλη: 03/10/2005, 04:28:38 jonniebegood Απεστάλη: 03/10/2005, 13:26:54 ...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:42:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

ο κακός Βρίλ Απεστάλη: 03/10/2005, 17:53:27 Deva_Parinito Απεστάλη: 03/10/2005, 18:35:10 Moz Απεστάλη: 03/10/2005, 23:27:54 Moz Απεστάλη: 03/10/2005, 23:42:17 amalia Απεστάλη: 04/10/2005, 00:43:36 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 04/10/2005, 01:02:03 Moz Απεστάλη: 04/10/2005, 01:41:49 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 02:51:15 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 02:55:41 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 02:59:26 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 03:02:11 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 03:12:04 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 03:21:12 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 03:23:38 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 03:26:53 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 03:29:59 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 03:41:32 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 03:43:34 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 04/10/2005, 14:08:24 Moz Απεστάλη: 04/10/2005, 15:56:09 jonniebegood Απεστάλη: 04/10/2005, 22:42:45 jonniebegood Απεστάλη: 05/10/2005, 14:35:55 jonniebegood Απεστάλη: 06/10/2005, 03:18:36 Brie Boy Απεστάλη: 06/10/2005, 23:31:03 jonniebegood Απεστάλη: 07/10/2005, 03:34:00 rizitis Απεστάλη: 07/10/2005, 17:35:30 rizitis Απεστάλη: 07/10/2005, 17:39:45 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 07/10/2005, 17:53:37 wendigo Απεστάλη: 08/10/2005, 00:38:03 amalia Απεστάλη: 08/10/2005, 01:40:52 rizitis Απεστάλη: 08/10/2005, 02:03:46 amalia Απεστάλη: 08/10/2005, 03:56:18 jonniebegood Απεστάλη: 08/10/2005, 10:41:15 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 08/10/2005, 22:43:57 ...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 04:43:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

amalia Απεστάλη: 09/10/2005, 02:12:29 rizitis Απεστάλη: 09/10/2005, 08:32:41 Δημήτρης Απεστάλη: 09/10/2005, 08:55:33 Oannes Απεστάλη: 09/10/2005, 13:51:36 wendigo Απεστάλη: 09/10/2005, 17:51:56 rizitis Απεστάλη: 09/10/2005, 18:11:16 jonniebegood Απεστάλη: 12/10/2005, 15:06:54 jonniebegood Απεστάλη: 12/10/2005, 15:24:20 rizitis Απεστάλη: 12/10/2005, 15:25:58 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 12/10/2005, 22:50:43 Brie Boy Απεστάλη: 13/10/2005, 01:13:31 rizitis Απεστάλη: 13/10/2005, 03:14:00 jonniebegood Απεστάλη: 13/10/2005, 03:18:28 rizitis Απεστάλη: 13/10/2005, 03:31:13 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 13/10/2005, 03:56:20 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 14/10/2005, 03:23:54 jonniebegood Απεστάλη: 14/10/2005, 10:07:35 jonniebegood Απεστάλη: 14/10/2005, 10:12:45 jonniebegood Απεστάλη: 14/10/2005, 10:29:28 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 14/10/2005, 12:52:03 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 14/10/2005, 12:54:49 rizitis Απεστάλη: 14/10/2005, 14:35:08 PY8AGORAS Απεστάλη: 14/10/2005, 17:07:36 rizitis Απεστάλη: 14/10/2005, 17:42:21 Valnta Απεστάλη: 14/10/2005, 18:24:53 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 14/10/2005, 20:03:19 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 14/10/2005, 20:48:02 PY8AGORAS Απεστάλη: 14/10/2005, 21:10:07 Δημήτρης Απεστάλη: 14/10/2005, 21:31:49 jonniebegood Απεστάλη: 15/10/2005, 00:32:25 jonniebegood Απεστάλη: 15/10/2005, 00:52:16 xeiram Απεστάλη: 15/10/2005, 04:18:24 amalia Απεστάλη: 15/10/2005, 04:53:49 ΠΛΑΤΩΝΑΣ Απεστάλη: 15/10/2005, 08:29:36 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 15/10/2005, 09:00:50 PY8AGORAS Απεστάλη: 15/10/2005, 11:59:24 Dying_Incubus Απεστάλη: 15/10/2005, 13:22:52 jonniebegood Απεστάλη: 15/10/2005, 14:37:59 Δημήτρης Απεστάλη: 15/10/2005, 16:24:05 Δημήτρης Απεστάλη: 15/10/2005, 16:53:00 wendigo Απεστάλη: 15/10/2005, 18:49:11 Feyruz Απεστάλη: 16/10/2005, 21:38:57 τυχερουλης Απεστάλη: 16/10/2005, 23:54:40 jonniebegood Απεστάλη: 17/10/2005, 16:26:55 jonniebegood Απεστάλη: 25/08/2005, 17:05:41 jonniebegood Απεστάλη: 18/10/2005, 01:14:11 Valnta Απεστάλη: 18/10/2005, 11:39:34 Brie Boy Απεστάλη: 18/10/2005, 21:19:38 TzaZen Απεστάλη: 21/10/2005, 15:34:04 jonniebegood Απεστάλη: 22/10/2005, 10:48:38 PY8AGORAS Απεστάλη: 22/10/2005, 21:42:03 jonniebegood Απεστάλη: 25/10/2005, 01:51:23 wendigo Απεστάλη: 25/10/2005, 20:10:21 jonniebegood Απεστάλη: 26/10/2005, 02:56:48 force385 Απεστάλη: 27/10/2005, 20:21:59 ...>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2005, 05:07:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz
The day of assembly...

τυχερουλης Απεστάλη: 27/10/2005, 20:48:48 galadriel Απεστάλη: 30/10/2005, 18:42:02 ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ Απεστάλη: 30/10/2005, 21:33:17 jonniebegood Απεστάλη: 31/10/2005, 02:02:54 ΑΤΜΑ Απεστάλη: 31/10/2005, 03:31:21 jonniebegood Απεστάλη: 31/10/2005, 13:39:05 ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ Απεστάλη: 31/10/2005, 18:13:58 Δημήτρης Απεστάλη: 31/10/2005, 20:32:53 jonniebegood Απεστάλη: 02/11/2005, 10:34:24 jonniebegood Απεστάλη: 03/11/2005, 03:36:41 ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ Απεστάλη: 03/11/2005, 12:03:23 jonniebegood Απεστάλη: 17/11/2005, 19:12:56 jonniebegood Απεστάλη: 17/11/2005, 19:24:54 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 18/11/2005, 15:00:31 ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ Απεστάλη: 18/11/2005, 18:49:37 galadriel Απεστάλη: 21/11/2005, 13:51:33 jonniebegood Απεστάλη: 21/11/2005, 19:01:11 jonniebegood Απεστάλη: 21/11/2005, 19:16:01 Oannes Απεστάλη: 22/11/2005, 01:39:47 galadriel Απεστάλη: 22/11/2005, 09:49:16 Mantis Απεστάλη: 22/11/2005, 13:39:37 Valnta Απεστάλη: 22/11/2005, 13:49:36 pyramid Απεστάλη: 22/11/2005, 14:09:02 Mantis Απεστάλη: 22/11/2005, 14:15:33 Valnta Απεστάλη: 22/11/2005, 14:33:16 rizitis Απεστάλη: 22/11/2005, 15:09:14 16thThief Απεστάλη: 22/11/2005, 15:48:56 16thThief Απεστάλη: 22/11/2005, 17:13:05 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 22/11/2005, 17:13:26 jonniebegood Απεστάλη: 23/11/2005, 17:05:32 galadriel Απεστάλη: 23/11/2005, 18:10:18 ΑΦΡΟΔΙΤΗ Απεστάλη: 23/11/2005, 18:37:27 jonniebegood Απεστάλη: 24/11/2005, 00:13:29 galadriel Απεστάλη: 24/11/2005, 00:27:06 jonniebegood Απεστάλη: 24/11/2005, 01:22:03 galadriel Απεστάλη: 24/11/2005, 09:55:24 jonniebegood Απεστάλη: 24/11/2005, 12:15:12 Dying_Incubus Απεστάλη: 24/11/2005, 12:32:03 ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ Απεστάλη: 24/11/2005, 12:38:56 galadriel Απεστάλη: 24/11/2005, 15:46:55 jonniebegood Απεστάλη: 24/11/2005, 17:46:27 galadriel Απεστάλη: 24/11/2005, 19:00:04 ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ Απεστάλη: 24/11/2005, 19:17:57 jonniebegood Απεστάλη: 25/11/2005, 00:11:49 jonniebegood Απεστάλη: 25/11/2005, 01:55:46 jonniebegood Απεστάλη: 25/11/2005, 02:00:53 ...//


quote:

Μάαααστα, μάαααστα



And the winner is............ * ((_in30secondsthislinewillexplode?))

«I fear that you will not reach Mecca, Oh Nomad!
For the road which you are following leads to Turkestan.»
Sheikh Saadi

Turkestan is aNicePlace2B, but_/ μικρά μου πόνυ ά-λογα του Εσωτεριστάν: για τη μετάφραση του One δεν αρκεί να έχεις φίλο τον Johnny-Cash...

Σημ. στην ώα: «Ποιος γελάει** με όλα αυτά;» ((Τι «απορία» κι αυτή πια... Να χάνει κανείς τον Υ-πνο του!)) Χμ... Team UP-team UP! // YYESSS! Βρήκα τα Χαμένα μου Ελζεβίρρρ...! ((Γεια-σου-Valnta!))

quote:

χαμενοι στην μεταφραση...

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν



Aum... Αμάν... Αμήν...


Καλά ξυπνητούρια...
SeriusBasedM©Z_Just an AAArtist

--------------------------
* ΣτΣ. _uber_alles ...>>
** ΣτΣ. πχ «Χαχαχα!», «χεχε!» και ταλιμπάν και ταλιμπάν... >>

Edited by - Moz on 25/11/2005 05:19:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 28 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy