ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ συζητήσεις για κοντινό ή μελλοντικό πόλεμο - Νο. 7
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 01:58:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

AitheroVamon

quote:
Τώρα, περαιτέρω ανάλυση θα μας φέρει αντιμέτωπους με θρησκευτικές υστερίες , και είναι λάθος εποχη γιατί εχω κόψει το τσιγάρο

ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ; Έκοψες το τσιγάρο ενώ περιμένουμε πόλεμο; Και στο διάλειμμα της μάχης από βδομάδα που θα ξεκινήσουν οι εχθροπραξίες, τι θα κάνεις, όταν όλοι εμείς θα βγάζουμε το κράνος για να κάνουμε κανα τσιγάρο; Θα πίνεις τσάι; Θα μπαίνεις στο internet;

Ρε κάτι άνθρωποι που υπάρχουν!


macedon


Οι ισραηλινες μυστικες υπηρεσιες που μας προιδοποιησαν για επικειμενη εισβολη των Τουρκων στο καστελοριζο ειναι μαλακες και εσυ εισαι ο εξυπνος ε?? Ευτηχως δεν ειναι ολοι στην Ελλαδα υπνοι σαν εσενα αλλιως
θα μας ειχαν παρει φαλαγγι
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

quote:

Για σενα ειμαστε χαζοι εμεις που πιστευουμε σε μια ανωτερη δυναμη και σε ανθρωπους με προφητικο χαρισμα, αλλα για μας εισαι χαζος εσυ που δεν πιστευεις σε τιποτα αλλο εκτος απο αυτα που βλεπεις και ακους.

Ξερεις υπαρχουν πανω απο 10 διαστασεις και παραλληλα συμπαντα, να ερχεσαι και να αμφισβητεις την υπαρξη του Θεου εσυ ο τιποτενιος ανθρωπακος που ακομα δεν εχεις εξερευνησει ουτε το 7% των ωκεανων της μικρουλας γης ειναι μεγαλη υβρις.

Χαζος εισαι αν δεν πιστευεις στην υπαρξη Θεου και οχι το αντιθετο



Ενω εσυ φίλε μας εχεις εξερευνήσει,όοοολα αυτα τα σύμπαντα και τους ωκεανούς και διεπίστωσες οτι τα εφτιαξε ο θεός ετσι?
Επι τη ευκαιρία πές μου κι εμένα,πόσους κόκκους άμμου έχει η έρημος της Νεβάδα?

Οσοι ακριβώς είναι οι κόκκοι,τόσοι είναι και οι πλανήτες που κατοικούνται [λέω εγώ].πολύ δουλειά βρε φίλε θα έχει αυτός ο θεός.!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.



Που ειπα ρε οτι τα εξερευνησα?? Ειπα οτι θα πρεπει να εισαι χαζος να πιστευεις μονο οσα βλεπεις στην γη απο την στιγμη που υπαρχουν τοσσες διαστασεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:02:29  Εμφάνιση Προφίλ
macedon θέλω λίγη βοήθεια...

Προσπαθώ να ταιριάξω τις προφητείες με τα μελλούμενα.Είμαι συγκαταβατικός στο οτι οι Ρώσσοι θα μας δώσουν την Πόλη,αλλά δεν μπορώ να καταλάβω που θα χωρέσουν 200.000.000 Κινέζοι στο Λίβανο και την Συρία.

Εχεις κάποια ιδέα?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mdiamant
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:03:03  Εμφάνιση Προφίλ
Κανενας δεν γνωριζει τι θα συμβει αυριο η σε μια βδομαδα η σε ενα χρονο.Οσο παρακυνδινευμενο ειναι να λες οτι θα γινει πολεμος αλλο τοσο παρακυνδινευμενο ειναι να λες και το αντιθετο.Το οτι τα πραγματα ευτυχως δεν εξελυσονται ασχημα οπως τουλαχιστον διχνει τωρα η κατασταση δεν συμαινει οτι πρεπει και να ειμαστε καθυσιχασμενοι οτι θα ζησουμε ημερες ηρεμιας.Ασε ποθ σε καιρο πολεμου αμφιβαλλω αν θα μπορουμε να κανουμε τετοιου ειδουσ κουβεντα και να ειμαστε και τοσο ανετοι.Δεν χρειαζονται ειρωνιες και προκλητικες δηλωσεις διοτι ξεφευγουμε απο το θεμα μας.Τι σημασια εχει αν καποιος πιστευει στις προφητειες?Αυτα ειναι θεματα πιστης.Αλλος πιστευει και αλλος οχι.Σημασια εχει να μπορεις να ερμηνευεις σωστα αυτα που γινονται στο παρον ωστε να καταλαβεις το σχεδιο που ισως εχουν οι Τουρκοι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:06:23  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Που ειπα ρε οτι τα εξερευνησα?? Ειπα οτι θα πρεπει να εισαι χαζος να πιστευεις μονο οσα βλεπεις στην γη απο την στιγμη που υπαρχουν τοσσες διαστασεις.

Σωστά και αναρωτιόμουν τόσο καιρό,τι δεν εχω σκεφθεί,τι μου λείπει,τι χρειάζομαι να συμπληρώσω το πάζλ.
Να είσαι καλά φίλε μου,με βοήθησες να ξυπνήσω.

Macedon,που είναι η κοντινότερη εκκλησία,ανοιχτή τέτοια ώρα?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:13:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Οι ισραηλινες μυστικες υπηρεσιες που μας προιδοποιησαν για επικειμενη εισβολη των Τουρκων στο καστελοριζο ειναι μαλακες και εσυ εισαι ο εξυπνος ε?? Ευτηχως δεν ειναι ολοι στην Ελλαδα υπνοι σαν εσενα αλλιως
θα μας ειχαν παρει φαλαγγι

Έγραψε μια παπατζα ο έμπορος όπλων το πρωι ,
την πήραν καραμέλα ολα τα σκουπιδοsite-blog κι έρχεσαι εσυ 2 τη νύχτα να με πεις μλκ ?
μάλλον δεν ξέρεις τι εστι MOSSAD νεαρέ μου ,
δεν μοιράζετε ετσι ασύστολα τις πληροφορίες της


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mdiamant
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:16:17  Εμφάνιση Προφίλ
Ο πληθυσμος της κωνσταντινουπολη ειναι 12.000.000 φανταζεσαι λοιπον οτι δεν χωρανε 200.000.000 στη Συρια? Οπως και να το κανουμε καποιες απο τις προφητειες εχουν επιβεβαιωθει. Ισως οχι ολες, αλλα μπορεισ να περιμενεις και θα δεις. Ολοι οι μεγαλοι πολεμοι εγιναν σε καιρο οικονομικης κρισης και για την ενεργεια. αυτο δεν χωραει αμφιβολια.Οταν θα αρχισουν οι βιομηχανιες να ζητουν μεγαλητερα ποσα ενεργιασ για να καλυψουν τις αναγκες τους τοτε μπορουμε να επανελθουμε στα θεματα περι προφητειων.Μεχρι τοτε ομως ασ εχει ο καθε ενασ την αποψη του.Νομιζω οτι ειναι σεβαστο κατι τετοιο απο ολους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:18:04  Εμφάνιση Προφίλ
M.O.S.S.A.D

Μαλάκα Ολα Sκατά Sυνέχεια Απο Dευτέρα

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:21:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

quote:

Που ειπα ρε οτι τα εξερευνησα?? Ειπα οτι θα πρεπει να εισαι χαζος να πιστευεις μονο οσα βλεπεις στην γη απο την στιγμη που υπαρχουν τοσσες διαστασεις.

Σωστά και αναρωτιόμουν τόσο καιρό,τι δεν εχω σκεφθεί,τι μου λείπει,τι χρειάζομαι να συμπληρώσω το πάζλ.
Να είσαι καλά φίλε μου,με βοήθησες να ξυπνήσω.

Macedon,που είναι η κοντινότερη εκκλησία,ανοιχτή τέτοια ώρα?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Ναι macedon ελα να βοηθησεις τον αθεο φιλαρακο σου γιατι δεν μπορει μονος, ελατε ολοι μαζι να ειρωνευεστε.
ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ(Για τον macedon και σενα το γραφεις αυτο?? γιατι κατι μουνοπανα αθεοι μας γαμησαν την πατριδα και ηταν παντα οι χεστες και κοπανατζηδες στον στρατο και στην πολιτικη)

Edited by - demonhunter on 17/09/2011 02:22:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:24:42  Εμφάνιση Προφίλ
Πώ πώ Χριστιανική γλώσσα!!!

AitheroVamon εχεις πιπερι πρόχειρο?


Υ.Γ
Δεν είμαι άθεος,πιστεύω στον Μεγάλο Μανιτού.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 17/09/2011 02:26:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:24:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

quote:
Οι ισραηλινες μυστικες υπηρεσιες που μας προιδοποιησαν για επικειμενη εισβολη των Τουρκων στο καστελοριζο ειναι μαλακες και εσυ εισαι ο εξυπνος ε?? Ευτηχως δεν ειναι ολοι στην Ελλαδα υπνοι σαν εσενα αλλιως
θα μας ειχαν παρει φαλαγγι

Έγραψε μια παπατζα ο έμπορος όπλων το πρωι ,
την πήραν καραμέλα ολα τα σκουπιδοsite-blog κι έρχεσαι εσυ 2 τη νύχτα να με πεις μλκ ?
μάλλον δεν ξέρεις τι εστι MOSSAD νεαρέ μου ,
δεν μοιράζετε ετσι ασύστολα τις πληροφορίες της


Hellas at War


Εσυ που ξερεις ρε μεγαλε οτι ηταν παπατζα?? Εγω εχω φιλο απο μεσα και μου το επιβεβαιωσε οτι ειχαν το καστελοριζο περικυκλωμενο.
Και γιατι να μην μοιραστους πληροφοριες οι εβραιοι μαζι μας αφου πλεον εχουμε τον ιδιο εχθρο και ειναι και τα πετρελαια στην μεσηΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:28:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

Πώ πώ Χριστιανική γλώσσα!!!

AitheroVamon εχεις πιπερι πρόχειρο?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Ειπα οτι ειμαι χριστιανος δεν ειπα οτι ειμαι αναμαρτητος,
δυστηχως οταν βλεπω φλωρους δεν μπορω να κρατησω το στομα μου
ειδικα οταν ειναι κατι φλωροι αθεοι και νεοεποχιτες σαν εσας που
το παιζουν Ελληνες αλλα στο πρωτο μπαμ θα τρεξουν να κρυφτουν.
Δεν ειναι τυχαιο οτι και το 1821 χριστιανοι μας απελευθερωσαν,
εσεις απο την αλλη μονο κοτες και προδοτες εχετε προσφερει σε αυτο το εθνος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:28:18  Εμφάνιση Προφίλ
Aitherovamon ξηγήσου.που το ξέρεις ρε?

Είδες πώς περνάει η προπαγάνδα σε μη σκεπτόμενα άτομα?
Το λυπηρό είναι οτι αυτα τα άτομα εχουν δικαίωμα ψήφου.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:28:56  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
mdiaman
Ολοι οι μεγαλοι πολεμοι εγιναν σε καιρο οικονομικης κρισης και για την ενεργεια. αυτο δεν χωραει αμφιβολια.

απο τον 1ο Πελοποννησιακό που μου έρχεται πρόχειρα στο μυαλό
κάπου το 400 π.χ
ως τον 2ο Παγκόσμιο , δε νομίζω να ήταν ενεργειακά τα αίτια τους

Τελος πάντων ,
το σταματάω εδω γιατί ο ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ θα βγάλει και ποίημα σε λίγο

Δεκτες ολες οι απόψεις παιδιά , αλλα μη στραβώνετε με καμία χιουμοριστική παρέμβαση που και που


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:29:32  Εμφάνιση Προφίλ
Μυρίζει Lupus ή μου φαίνεται?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:30:34  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Το λυπηρό είναι οτι αυτα τα άτομα εχουν δικαίωμα ψήφου.

Ε καλα μην παίρνεις και όρκο ...


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:31:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

Πώ πώ Χριστιανική γλώσσα!!!

AitheroVamon εχεις πιπερι πρόχειρο?


Υ.Γ
Δεν είμαι άθεος,πιστεύω στον Μεγάλο Μανιτού.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 17/09/2011 02:26:06


Τωρα φωναζεις τον AitheroVamon για συμπαρασταση??
Μαλλον πιστευεις στα μεγαλα ντουνια, ξερεις τι ειναι ετσι??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:35:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

Aitherovamon ξηγήσου.που το ξέρεις ρε?

Είδες πώς περνάει η προπαγάνδα σε μη σκεπτόμενα άτομα?
Το λυπηρό είναι οτι αυτα τα άτομα εχουν δικαίωμα ψήφου.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Εγω σκατοφλωρε δεν ψηφισα ποτε τους μαλακες που εφεραν την Ελλαδα εδω που ειναι, καταλαβες??? Χωρις να ξερεις μην λες οτι σου κατεβαινει στο γαμημενο μυαλο σου. Δωσε τηλ οποτε θελεις να τα πουμε απο κοντα να δουμε
ποσο μαγκας εισαι καραγκιοζη. Εγω ειναι Ελληνας καθαρος και τιμω τις παραδοσεις την θρησκεια μου και την πατριδα μου.
Εσυ εισαι ο γιαλαντζι Ελληνας, αλλωστε και οι 300 μαλακες της βουλης αθεοι ειναι και κοτες σαν εσενα. Οταν ειχαμε τον Παπαδοπουλο το χρεος της πατριδας ηταν 0, το επιασες??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:36:06  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Μαλλον πιστευεις στα μεγαλα ντουνια, ξερεις τι ειναι ετσι??

Ιδέα δεν εχω.Φώτισέ με σε παρακαλώ.
Εγω πιστεύω στον Μανιτου τον θεο της φυλής μου.Είμαι μισός Απάτσι,μισός Ελληνας.Οι γονείς μου βλέπεις,ερωτεύθηκαν.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:40:56  Εμφάνιση Προφίλ
Να σου πώ κάτι φίλε να φανείς λίγο χρήσιμος.

Αυτη τη στιγμη ο αγώνας Ολίμπο-Γοδοϊ Κρουζ είναι 2-1 στο 75 λεπτό.
Αν μπεί ενα γκόλ ακόμη θα πάρω 523 ευρώ.Κάνε μιά παράκληση στο θεο σου για μένα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:41:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

quote:

Μαλλον πιστευεις στα μεγαλα ντουνια, ξερεις τι ειναι ετσι??

Ιδέα δεν εχω.Φώτισέ με σε παρακαλώ.
Εγω πιστεύω στον Μανιτου τον θεο της φυλής μου.Είμαι μισός Απάτσι,μισός Ελληνας.Οι γονείς μου βλέπεις,ερωτεύθηκαν.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Συνεχισε να κανεις πλακα σαν παιδακι αφου δεν μπορεις να απαντησεις.
Αν ησουν πραγματικος Ελληνας θα ηξερες οτι χαρη στον χριστιανισμο αυτη η πατριδα ειναι εννωμενη και λεφτερη σημερα.
Ακομα και να μην πιστευεις θα παραδεχοσουν οτι χωρις εννιαια θρησκεια ενα κρατος δεν εχει μελλον και μονο για αυτο τον λογο θα σταματουσες να ειρωνευεσαι τους συμπατριωτες σου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mdiamant
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
270 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:42:45  Εμφάνιση Προφίλ
Η επιθεση των ναζι στην ΕΣΣΔ δεν εγινε επειδη μισουσαν τους σοβιετικους ουτε διοτι θελανε να κανουν σουλατσο στην στεπα.Εγινε για τα πετρελαια τησ κασπιας.Η επιθεσεις των γερμανων στη μεση ανατολη δεν εγινε διοτι θελανε να κανουν διακοπες με τις καμηλες εγινε για τον ελεγχο της μεσογειου.Στη πορεια βεβαια ολη η μεση ανατολη ειχε πετρελαιο. Οσο για τον πελλοπονησιακο πολεμο αυτος ηταν εμφυλιος και οχι παγκοσμιων διαστασεων.Τελος με τον ορο ενεργεια δεν αναφερομαι μονο στο πετρελαιο. ενεργεια παλιοτερα σου εδιναν πιο καλλιεργησιμες εκτασεις.Φανταζομαι οτι καταλαβες πωσ εννοω οτι ολοι οι πολεμοι εγιναν σε καιρο οικονομικης κρισης και για την ενεργεια χωρις να εχω αμφισβιτισει και αλλους λογους.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:43:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Αν ησουν πραγματικος Ελληνας θα ηξερες οτι χαρη στον χριστιανισμο αυτη η πατριδα ειναι εννωμενη και λεφτερη σημερα

Μα σου είπα,είμαι μισός Απάτσι.Wild Bear είναι το ινδιάνικο όνομά μου.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:44:25  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Εγω σκατοφλωρε δεν ψηφισα ποτε τους μαλακες που εφεραν την Ελλαδα εδω που ειναι, καταλαβες??? Χωρις να ξερεις μην λες οτι σου κατεβαινει στο γαμημενο μυαλο σου. Δωσε τηλ οποτε θελεις να τα πουμε απο κοντα να δουμε
ποσο μαγκας εισαι καραγκιοζη. Εγω ειναι Ελληνας καθαρος και τιμω τις παραδοσεις την θρησκεια μου και την πατριδα μου.
Εσυ εισαι ο γιαλαντζι Ελληνας, αλλωστε και οι 300 μαλακες της βουλης αθεοι ειναι και κοτες σαν εσενα. Οταν ειχαμε τον Παπαδοπουλο το χρεος της πατριδας ηταν 0, το επιασες??

Μα καλα ΟΛΟΙ οι Χρυσαυγητες ανιστόρητοι είναι ?

τέλος πάντων ... με τα άκρα δεν υφίσταται διάλογος

καλή σας μέρα .


(νικ εχω ερώτηση , στο "περί ανέμων")


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:45:03  Εμφάνιση Προφίλ
Μόλις έγινε 2-2.Εκανες καμμιά παράκληση ή ηταν τυχαίο?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:46:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

quote:

Αν ησουν πραγματικος Ελληνας θα ηξερες οτι χαρη στον χριστιανισμο αυτη η πατριδα ειναι εννωμενη και λεφτερη σημερα

Μα σου είπα,είμαι μισός Απάτσι.Wild Bear είναι το ινδιάνικο όνομά μου.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Πω ρε μεγαλε μην τα λες ετσι αυτα τα αστεια θα πεθανω στο γελιο, εχεις πολυ χιουμορ ατιμουληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:49:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

quote:
Εγω σκατοφλωρε δεν ψηφισα ποτε τους μαλακες που εφεραν την Ελλαδα εδω που ειναι, καταλαβες??? Χωρις να ξερεις μην λες οτι σου κατεβαινει στο γαμημενο μυαλο σου. Δωσε τηλ οποτε θελεις να τα πουμε απο κοντα να δουμε
ποσο μαγκας εισαι καραγκιοζη. Εγω ειναι Ελληνας καθαρος και τιμω τις παραδοσεις την θρησκεια μου και την πατριδα μου.
Εσυ εισαι ο γιαλαντζι Ελληνας, αλλωστε και οι 300 μαλακες της βουλης αθεοι ειναι και κοτες σαν εσενα. Οταν ειχαμε τον Παπαδοπουλο το χρεος της πατριδας ηταν 0, το επιασες??

Μα καλα ΟΛΟΙ οι Χρυσαυγητες ανιστόρητοι είναι ?

τέλος πάντων ... με τα άκρα δεν υφίσταται διάλογος

καλή σας μέρα .


(νικ εχω ερώτηση , στο "περί ανέμων")


Hellas at War


Χρυσαυγητης και ανιστοριτος δεν υπαρχει φιλαρακο, μαλλον εσυ εισαι ανιστοριτος ή σε εχουν λιωσει στην πραπαγανδα.
Δες τα δανεια της Ελλαδας και τα χρεη με τον ανδρεα παπανδρεου να σπαει ρεκορ και μετα ελα μιλα μουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:49:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Πω ρε μεγαλε μην τα λες ετσι αυτα τα αστεια θα πεθανω στο γελιο, εχεις πολυ χιουμορ ατιμουλη


Είναι η αδυναμία μου.Το παραδέχομαι.Κασι μερικές φορές πληρώνω για αυτο,αλλά χαλάλι.Το γέλιο που εχω ρίξει απόψε,αξίζει ενα διήμερο απο την Αμαλία.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:51:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
"τέλος πάντων ... με τα άκρα δεν υφίσταται διάλογος"

Κανε διαλογο με την γενια του πολυτεχνειου και τα κομματοσκυλα του πασοκ και της ΝΔ τοτε που μας χρεωκοπησαν. Αιντε θυμα αιντε ψωνιοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2011, 02:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

quote:

Πω ρε μεγαλε μην τα λες ετσι αυτα τα αστεια θα πεθανω στο γελιο, εχεις πολυ χιουμορ ατιμουλη


Είναι η αδυναμία μου.Το παραδέχομαι.Κασι μερικές φορές πληρώνω για αυτο,αλλά χαλάλι.Το γέλιο που εχω ρίξει απόψε,αξίζει ενα διήμερο απο την Αμαλία.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Και εγω δεν εχω παραπονο περασα την ωρα μου μια χαρα, οχι τιποτα αλλο δεν ειχα και λεφτα να βγω για κανα ποτακι. Μας εχει αφησει στην ψαθα η μεγαλη γενια του πολυτεχνειουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1708984
Maintained by Digital Alchemy