ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ιπταμενο αντικειμενο
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 20
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 00:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,ΕΛΛΑΔΑ:

΄΄Η αστραπή σκοτώνει την ελληνική γυναίκα στην κηδεία που ταχυδρομείται καθισμένος, 14 SEP 2002 Μια ηλικιωμένη ελληνική γυναίκα χτυπήθηκε απολύτως από ένα μπουλόνι της αστραπής δεδομένου ότι παρευρισκόταν στην κηδεία ενός φίλου, η ANA αντιπροσωπεία ειδήσεων που ειπώθηκε στην Παρασκευή Το Antonia Anastopoulou (73) χτυπήθηκε απολύτως αμέσως δεδομένου ότι ακολούθησε τη νεκρική πομπή στον Πειραιά, ο βασικός λιμένας της Αθήνας, στην Πέμπτη. Μια άλλη γυναίκα χτυπήθηκε στην ίδια θύελλα αλλά επιζημένος, είπε η αντιπροσωπεία.
AFP.΄΄

Τι έχετε να πείτε γι΄αυτό;
Θέλω οπωσδήποτε τη γνώμη σας!!

AGENT MULDER
Α.Ε.Δ.Α.Φ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 00:42:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,

΄΄ΕΛΛΑΔΑ: Η αστραπή σκοτώνει την ελληνική γυναίκα στην κηδεία που ταχυδρομείται καθισμένος, 14 SEP 2002 Μια ηλικιωμένη ελληνική γυναίκα χτυπήθηκε απολύτως από ένα μπουλόνι της αστραπής δεδομένου ότι παρευρισκόταν στην κηδεία ενός φίλου, η ANA αντιπροσωπεία ειδήσεων που ειπώθηκε στην Παρασκευή Το Antonia Anastopoulou (73) χτυπήθηκε απολύτως αμέσως δεδομένου ότι ακολούθησε τη νεκρική πομπή στον Πειραιά, ο βασικός λιμένας της Αθήνας, στην Πέμπτη. Μια άλλη γυναίκα χτυπήθηκε στην ίδια θύελλα αλλά επιζημένος, είπε η αντιπροσωπεία.
AFP.΄΄

ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ;
ΘΕΛΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..!

AGENT MULDER
Α.Ε.Δ.Α.Φ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 01:20:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,

ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
http://www.msss.com/education/happy_face/happy_face.html
ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΒΗΣΤΕΙ Η ΜΕΣΑΙΑ ΦΩΤΟ...;

AGENT MULDER
Α.Ε.Δ.Α.Φ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

8odwris
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 01:24:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 8odwris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
LIPON EPIDI VLEPW OTI EIMASTE MES STO 8EMA 8A kanw kai gw mia erotisi //typou ainigmatoAnekdoto ; Ti einai mavro kai petaei???---- =enas PAPAS POU PATISE MIA NARKI 999 GELASTE !!! TO XW ANAGI )))

8.nΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 09:32:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
agentmulder , αν ειχες παραθεσει το site απ'οπου αντλησες το κειμενο που παραθετεις,θα μας βοηθαγες.

ετσι δεν μου λεει προσωπικα απολυτος τιποτα.

αν κραταγε ομπρελα ενοσω ψιλοβρεχε , υπηρχαν απειρες πιθανοτητες να ελξη εναν κεραυνο.

δεν βλεπω κατι το περιεργο στην απορια σου .

οσον αφορα τωρα το χαρουμενο προσωπακι , αν δεν ηταν κρατηρες ,θα μπορουσαν να ηταν αγρογλυφικα:)

θα το δω αργοτερα καλυτερα.

για την μεσαια φωτο που ειναι σε ενα σημειο κομμενη,μα οι περισσοτερες φωτο που ειχαν δωσει στην δημοσιοτητα ηταν ετσι,φιλτραρονται πρωτα και μετα γινεται το μονταζ.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 10:50:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Μάνο έχει πολύ πλάκα όταν ψάχνεις κάτι άσχετο και πέφτεις πάνω σε αυτό που έψαχνες κάποιον καιρό πριν και δεν έβρισκες τίποτα!
Αυτά τα links τα βρήκα σε ένα φόρουμ όπου ένας ερευνητής ufo από την Φιλανδία, ζητούσε περισσότερες πληροφορίες για την εμφάνιση στην Ελλάδα! Και την απάντηση του την έδωσε ένας Αγγλος ερευνητής...

Φίλε AgentMudler, την είδηση την άκουσα και εγώ στις ειδήσεις. Είναι μάλλον ένα τυχαίο γεγονός. Ασε που διάβασα κάπου ότι στατιστικά οι κεραυνοί χτυπούν πιό συχνά άντρες παρά γυναίκες...

Στις εικόνες του "happy face" από τον Αρη, δεν βλέπω κάτι παράξενο. Πολλές φορές μία εικόνα είναι προϊόν δύο ή και τριών άλλων, γι αυτό και υπάρχουν κάποιες μικροδιαφορές, στο μέγεθος ή στην γωνία λήψης.
Από την άλλη, μπορεί η κάμερα που τις τραβάει να χάσει εικόνα για μερικά δευτερόλεπτα ή να υπάρχει κάποιο βραχυκύκλωμα κατά την διάρκεια της αποστολής των εικόνων στην Γη, γι αυτό και πολλές φορές έχουμε μισές εικόνες, ή εικόνες με ένα μέρος τους κενό (με γραμμές, η και σκέτη αμόρσα).
Από τον Αρη με αγάπη


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 22:59:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας παιδια:))))

κατι με απασχολει (απο τα πολλα ) και θελω να το μοιραστω μαζι σας.

λοιπον εχετε ακουσει για τον κωδικα 0 1 των υπολογιστων.

οποτε εχουμε 2004 σταθμο για τους ολυμπιακους αγωνες-τωρα αν βγαλουμε τα μηδενικα (00)καταληγουμε 2+4=6. μεχρι εδω καλα ?...

επισης 2014 σταθμο υποτιθεται για κατι παλι μεγαλειωδες(η καταστροφη η κατι αλλο) αν αφαιρεσουμε τα μηδεν -ενα (01) εχουμε 2+4=6

μας λειπει ενας σταθμος πριν σημαδιακος ?????

μια υποθεση κανω ,ισως λαθασμενη ,αλλα αν κωδικοποιηθει μπορει κατι να σημαινει ...

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Edited by - manos on 21/09/2003 04:01:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

8odwris
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 23:26:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 8odwris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TELEYTEWS ANAROTIEME YPARXEI 8EMA I OXI??????????????

8.nΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 11:24:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,ΕΛΛΑΔΑ:

quote:
Η αστραπή σκοτώνει την ελληνική γυναίκα στην κηδεία που ταχυδρομείται καθισμένος,

quote:
14 SEP 2002 Μια ηλικιωμένη ελληνική γυναίκα χτυπήθηκε απολύτως από ένα μπουλόνι της αστραπής δεδομένου ότι παρευρισκόταν στην κηδεία ενός φίλου,

quote:
η ANA αντιπροσωπεία ειδήσεων που ειπώθηκε στην Παρασκευή Το Antonia Anastopoulou (73) χτυπήθηκε απολύτως αμέσως δεδομένου ότι ακολούθησε τη νεκρική πομπή στον Πειραιά,

quote:
Μια άλλη γυναίκα χτυπήθηκε στην ίδια θύελλα αλλά επιζημένος, είπε η αντιπροσωπεία.

Eγώ γιατί δεν καταλαβαίνω τίποτα? Μια μετάφραση ίσως...

quote:
Τι έχετε να πείτε γι΄αυτό;
Θέλω οπωσδήποτε τη γνώμη σας!!

Η στραβός είν' ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε...

Φίλε Θοδωρή...εντάξει... μας έκανες να γελάσουμε


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
8odwris
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 18:00:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 8odwris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
LIPON DE KSERW AN GELASATE I OXI!!!!!! AYTO POU KSERW EINAI OTI to 8ema mas edw einai IPTAMENA ANTIKIMENA!!!!!! A.T.I.A ??? U.F.O???????? GENIKOS ANTIKIMENA IPTAMENA!!!!! .....

8.nΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 22:59:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΘΟΔΩΡΗ,

ΤΟ ΕΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ... .. .

AGENT MULDER
Α.Ε.Δ.Α.Φ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 23:02:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ 59 ΤΩΝ «ΦΙΝΟΜΕΝΩΝ» ΤΟΥ ΕΛΥΘΕΡΟΥ ΤΥΠΟΥ; (ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:13.09.2003);

ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ; ΤΟ (2ο)ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ;

AGENT MULDER
Α.Ε.Δ.Α.Φ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 23:03:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ 59 ΤΩΝ «ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ» ΤΟΥ ΕΛΥΘΕΡΟΥ ΤΥΠΟΥ; (ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:13.09.2003);

ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ; ΤΟ (2ο)ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ;

AGENT MULDER
Α.Ε.Δ.Α.Φ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

8odwris
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2003, 23:08:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 8odwris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XAaXAXxaAX

8.nΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2003, 09:35:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eντάξει Παναγιώτη μου μη χτυπιέσαι...το πήρα εγώ το τεύχος...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2003, 11:34:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας παιδια:))))))

οχι δεν το εχω το συγκεκριμενο τευχος,αν θελετε μπορειτε να μου αναφερετε πανω-κατω(περιληπτικα) τι γραφει????

σας ευχαριστω εκ των πρωτερον.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/09/2003, 22:43:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χιχιχι..AVALLON!

Μην ξεθαρεύουμε...!!

Agent Mulder
Α.Ε.Δ.Α.Φ

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2003, 10:38:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα μας πείτε τελικά, τι έλεγε αυτό το μήνυμα;!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prometheas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
260 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/09/2003, 11:49:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους prometheas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Θα μας πείτε τελικά, τι έλεγε αυτό το μήνυμα;!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-



1) Ας πει καποιος επιτέλους τι έλεγε το μήνυμα. Νηπιαγωγείο γιναμε πρέπει να λέμε δεκα φορες το καθε πράγμα .

2) Επισης μήπως να γυρίσουμε στο θεμα σιγά σιγά ?? Ειναι πολύ κουραστικό να διαβάζουμε σελιδες ασχετες με διπλα μυνήματα.. Εκτος αν κανουμε διαγωνισμό "στειλε τα περισσότερα μυνήματα" και δεν μας το ειπατε!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 09:33:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα παιδια:)))))))))))

φαινεται πως το ξανασκεφτηκες-το μελετησες ξανα το μηνυμα agentmulder και διαπιστωσες πως δεν αξιζει τον κοπο να το παραθεσεις?????

μοναχα ετσι μπορω να εξηγησω το οτι δεν μοιραζεσαι μαζι μας το μηνυμα:)

ισως παλι να κανω λαθος-θα δειξει.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/09/2003, 22:31:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΑΝΟ,
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΠΕΤΗΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ..!! ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΑΡΘΡΟ ΑΥΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΘΕΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ´The X-FILES´..!!

Υ.Γ: AVALLON ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΡΤΟ..

AGENT MULDER
&
Α.Ε.Δ.Α.Φ Team

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 09:17:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
agentmulder,με γνωριζεις και απο εχτες????

η μηπως παιζαμε σφαλιαρες στον στρατο????

ειμαι 31 γι'αυτο προσεχε τα λογακια σου σε παρακαλω.

λιγος σεβασμος δε θα σε βλαψει.

αντε γιατι εχεις παρει πολυ αερα και νομιζεις πως εισαι εσυ και κανενας αλλος κακομαθημενε μη επιχειρηματολογε.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

υ.γ η οστρια και ο προμηθεας μαζι με εμενα ρωταγαμε και δεν παιρναμε απαντηση,ολοι μας ειμαστε λαθος και εσυ ερχεσαι ο σωστουλης να μας υποδειξεις καταστασεις????

Edited by - manos on 25/09/2003 09:21:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 10:48:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.altfactor.gr/magazine/aplanet/iss3-new/brin.html

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 11:15:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλοι μου γεια σας,
συγνώμη αν δεν απάντησα αλλά:

1) σήμερα είδα τα μηνύματά σας
2) δεν ήταν άξιο σημασίας το αρθράκι του Agent Mulder...
3) ήθελα να δω αν θα "επεφτε" στην παγίδα να απαντήσει ο ίδιος (να το πω διαφήμιση, να το πω ματαιοδοξία)

Φίλε Agent Mulder αφού θέλεις να μας ενημερώσεις για το άρθρο σου γιατί δεν το κάνεις σωστά?

Γράψε το εδώ όπως ακριβώς ήταν γραμμένο καθώς και την απάντηση...
Ολο κι όλο άλλωστε το θέμα δεν ξεπερνά τις 15-20 γραμμές.

Τέλος πάντων ας επιστρέψουμε στο θέμα μας...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 15:01:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια καλημέρα σε όλους...

Θα σας παρακαλούσα να τηρήσεται μια ΗΡΕΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ για έναν ΓΟΝΙΜΟ ΔΙΑΛΟΓΟ...

Εάν πράκτορα Μώλντερ έγραψες ένα άρθρο στο περιοδικό ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ, δε θα ήταν "κακό" να μας το πείς αφ'ενός και αφ'ετέρου να μας το παρουσιάσεις, μιάς και είναι ΠΟΛΛΟΙ ΕΚΕΙΝΟΠΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΠΛΕΟΝ...

Σας θεωρώ ΟΛΟΥΣ φίλους και οι φίλοι καλό είναι να ΜΗΝ "τσακωνόμαστε"...

Φιλικά,

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2003, 15:44:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα:))))

κελσο, ευχαριστουμε για την παρεμβαση.

avallon, ευχαριστω για την επισυμανση.

θελω να πιστευω πως δεν εννοουσες αυτο που ειπες agentmulder και πως παρασυρθηκες απο τον νεανικο ενθουσιασμο σου η απο βιασυνη.

αν ειπα περισσοτερα απο οσα επρεπε ,υστερα απο το μηνυμα σου,με αποτελεσμα να παρασυρθω με την σειρα μου,ζητω συγνωμη.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2003, 22:49:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΜΑΝΟ,

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΧΑΙΔΕΥΤΗΚΑ ΤΟ ΕΙΠΑ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!ΑΠΛΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ INTERNET!

Το Άρθρο μου,

Αγαπητά «Φαινόμενα»,
Σαν Φανατικός Αναγνώστης σας, οφείλω να σας συγχαρώ για την υπέροχη δουλειά που κάνετε γύρω από τα ανεξήγητα και παραφυσικά φαινόμενα! Είμαι ένας δεκαεφτάχρονος ερασιτέχνης ερευνητής, ιδρυτής και μέλος της Α.Ε.Δ.Α.Φ.
Η Α.Ε.Δ.Α.Φ είναι η Ερασιτεχνική μας Ερευνητική Ομάδα που έχει ως αντικείμενο μελέτης τα Ανεξήγητα και Παραφυσικά Φαινόμενα! Πιστεύω πως υπάρχουν πολλές κυβερνητικές συνομωσίες όσων αφορά τα UFO και όχι μόνο! Γι΄ αυτό είμαστε όχι μόνο εμείς αλλά και οι περισσότεροι ερευνητές εδώ για να αποκαλύψουμε όλα τα κυβερνητικά ΄΄μυστικά΄΄, για να ανοίγουμε τα μάτια του κόσμου! Θα ήθελα να προσθέσω ότι η πασίγνωστη και πολυαγαπημένη Σειρά ‘X-FILES’όπου και είμαι φανατικός οπαδός, βασίζεται πάνω σε πραγματικά γεγονότα και δεν είναι όπως πολλοί θέλουν να νομίζει ο κόσμος Επιστημονική Φαντασία!

Υ.Γ.: Θα συμφωνήσω με την κοπέλα που σας έγραψε στο τεύχος 57! Είναι πάρα πολύ χρήσιμες οι ηλεκτρονικές διευθύνσεις που παραθέτετε! Συνεχίστε την καταπληκτική δουλειά και ελπίζω να μη σταματήσουν ποτέ τα «Φαινόμενα »!

Με απέραντο Σεβασμό,
Παναγιώτης Θ.
Το E-mail μου: AgentMulder@pathfinder.gr

Τώρα γιατί είπατε οτι δεν παίρνετε ΄΄πλεον΄΄ το συγκεκριμένο περιοδικό εσείς ξέρετε..

Υ.Γ.:Φίλε Μάνο σαν μεγαλύτερος θα επρεπε να δείχνεις το καλό παράδειγμα..!Τέλος πάντων, ξεχασμένα.-


Τα λέμε,
AGENT MULDER
&
Α.Ε.Δ.Α.Φ Team

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2003, 03:04:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε AgentMulder εύχομαι να κάνετε πολλές και αποκαλυπτικές έρευνες!

Πάντως για τα "X-Files" (αλλά και για όλες τις τηλεοπτικές σειρές, ταινίες και τα μυθιστορήματα επιστημονικής φαντασίας) κράτα και μία "πισινή".
Δεν είναι απαραίτητο οι συντελεστές της σειράς (και κυρίως οι σεναριογράφοι) να γνωρίζουν κάτι περισσότερο από μένα και σένα. Μπορεί πολύ απλά, να είναι πολύ καλά διαβασμένοι πάνω στο αντικείμενο της δουλειάς τους!


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2003, 08:44:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
agentmulder,θα αρκεστω στα λεγομενα της φιλης avallon,με τα οποια συμφωνω απολυτα μαζι της:)

οπως επισης και της φιλης οστρια ,η οποια εχει προσφερει απειρως πολλα στο τοπικ(και οχι μονο),:)

ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να μαζευεις εστω καποια ελαχιστα στοιχεια,για κατι που σου αρεσει και ενδιαφερεσαι????

και ποσο ακομη πιο δυσκολο να μπορεις να αναπτυξεις τον τροπο ,ωστε να κατανοησουν τα υπολοιπα παιδια τα στοιχεια που παραθετεις????

agentmulder,δεν εχω διαπιστωσει προσωπικα να προσπαθεις να μοραστεις εστω ελαχιστα κατι μαζι μας,δεν εχω κατανοησει τον σκοπο υπαρξης σου στο τοπικ.λυπαμαι.

μονο να προσβαλεις "χαιδολογοντας",οπως αναφερεις ,ξερεις να κανεις.

δεν θα σε κρινω προς θεου ,ομως σου εχουν απαντησει και εμμεσα και αμμεσα πολλα παιδια στο τοπικ.αν εχεις να προσφερεις κατι αλλο καντο σε παρακαλω,αλλιως μην μας στεναχωρεις με τα "χαιδευτικα" σχολια σου.σε ευχαριστω.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

υ.γ αν καποιος απο τους συντονιστες παρακολουθει σε βαθος το θεμα,τον παρακαλω ,να κανει κατι να σταματησει την προσωπικη επιθεση που νοιωθω οτι δεχομαι.σας ευχαριστω.

Edited by - manos on 28/09/2003 08:47:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

8odwris
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2003, 13:36:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 8odwris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΙΠΟΝ......ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ εδω! και βλεπω εναν χαμο!!!!! τι εγινε πεδια???? ΑΤΖΕΝΤ???? ΤΙ ΚΟΛΙΜΑ ΕΧΕΙΣ φαει με τον φιλο μοΥ τον ΜΑΝΟ??? ΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! εκτος κι αν 8ες να γινεις ιπταμενο αντικιμενο!! και να συζιταμε μετα για ΣΕΝΑ.......

todoRΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 20 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy