ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΣΕ ΚΑΠΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 19
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Hoplite
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 00:29:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hoplite  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας παιδιά,
παρακαλουθώ με ενδιαφέρον μέρες τώρα το forum και μου έκανε μεγάλη εντύπωση το γεγονός ότι δημιουργήθηκε ειδικό θέμα μόνο και μόνο για τα καπάκια. Δεν περίμενα ποτέ ότι τόσος κόσμος θα έγραφε σελίδες ολόκληρες για τα καπάκια. Ειλικρινά μου έκανε εντύπωση και έτσι αποφάσισα να βγω στη γύρα και συγκεκριμένα στην περιοχή που μένω (Αμπελόκηπους). Έτσι λοιπόν εντόπισα πολύ εύκολα πέντε (5) καπάκια με την πεντάλφα.
Τα 3 από αυτά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι καπάκια που καλύπτουν σωληνώσεις πετρελαίου διότι είχαν λεκέδες από χυμένο πετρέλαιο.
Θα συμφωνήσω με τον Vril ότι δεν έχει να κάνει με κάτι το περίεργο.
Προσωπικά πιστεύω ότι η πεντάλφα είναι απλώς μια στάμπα. Παράλληλα να σημειώσω ότι εντόπισα και καπάκια που δεν είχαν τίποτα επάνω σχεδιασμένο. Ούτε σύμβολο, ούτε επωνυμία κατασκευαστή. Επομένως καταλήγω στο συμπέρασμα ότι κάποιος κατασκευαστής το χρησιμοποίησε μόνο και μόνο σαν απλό σχέδιο.
Θα συμφωνήσω με κάποιον που παρατήρησε ότι πρέπει να είναι δεκαετίας 60 - 70.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 00:37:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπαρχουν ομως δεκαδες παραλλαγες της 5αλφας: μικρη, μεγαλη, με κυκλο γυρω της, με σημαδι στο κεντρο της, σκετη, με φιοριτουρες, ενα σωρο τετοιες.

Δεν ειναι λοιπον μια σταμπα αλλα δεκαδες σταμπες αρα αυτος ο υποτιθεμενος κατασκευαστης ειχε μεγαλα κεφια οπως φαινεται Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dreamwind
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 02:48:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dreamwind  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το να ψάχνεις τα καπάκια είναι σαν να ψάχνεις κερί μες την εκκλησία....

Παντού υπάρχουν τελικά αυτά τα "μυστήρια" σχέδια, και να διευκρινήσω βέβαια, από ένα σημείο και μετά, είδα τόσα, που μόνο οι πεντάλφα μου τραβούσαν την προσοχή.(ούτε πεντάκτινα αστέρια ούτε τρίενες...)

Και το καλό είναι οτι βρίσκονται σε εντελώς άσχετα μέρη.... Να'χαμε να λέγαμε ένα πράγμα... Προσωπικά, έχω φτάσει σε ένα αδιέξοδο πλέον, και είμαι πολύ κοντά στο να πιστέψω οτι εκείνη την εποχή λοιπόν, υπάρξε(ή υπάρχει ακόμα) ένας κατασκευαστής τέτοιων καπακιών, ο οποίος είχε αυτό που λέμε "ο ορισμός του black humor"...

Είναι πολύ σαδιστικό να βλέπεις ένα τσούρμο ανισόρροπους(συμπεριλαμβανομένου του γράφοντος), να σκαλίζουν τα καπάκια σου, επειδη είναι απλά "freaky"...

Αυτά από μένα. Ελπίζω απλά να αποδειχθεί οτι δεν πήγε στράφι ο ποδαρόδρομος... ¨Ετσι απλά.

Υπάρχει Θεός...

Edited by - Dreamwind on 25/03/2005 02:50:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hoplite
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 04:16:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hoplite  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετά από αναζήτηση εντόπισα μια λίστα με Έλληνες κατασκευαστές στη σελίδα: http://www.engineer.gr/materials/category.php?cat_id=124

και ο πιο ύποπτος είναι:

http://www.tee.gr/business/asteras/index.htm

Πλάκα, πλάκα έτσι μου 'ρχεται να πάρω σβάρνα τίποτα εκθέσεις με οικοδομικά υλικά για να βρω ποιός κατασκευαστής είχε τη φαϊνή ιδέα με τη πεντάλφα. Πάντως τέτοια διαφήμηση ούτε στο πιο τρελό του όνειρο

Αχ και να τον έβρισκα λέει! Αχ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dreamwind
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 04:27:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dreamwind  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έιναι κόλπο των ISPs για να ξοδεύουμε ώρες στο ιντερνετ... Αυτοί βάλαν τα καπάκια εκεί να τα δούμε και να τραβάμε τους μαστούς μας να το εξηγήσουμε στα φόρα...

Υπάρχει Θεός...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 05:21:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Το να ψάχνεις τα καπάκια είναι σαν να ψάχνεις κερί μες την εκκλησία...


ειναι ευκολο νομιζεις να αναψεις κερι στην εκκλησια...;
για δοκιμασε!
στο αρπαζει ο καντηλαναφτης και... το σβηνει!
και στο ξαναπουλαει

οπως βλεπεις... δεν υπαρχει θεος,
υπαρχει ομως διαβολος!
αποδειξη...
τα καπακια!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 19:43:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εδώ και καιρό μου μίλησε κάποιος γνωστός για το esoterica
Από την μέρα που μπήκα διαβάζω το topic και ασυναίσθητα άρχισα να ψάχνω και εγώ !
Το πρωί που παω σχολείο το μικρό όταν παω για ψώνια όταν παω βόλτα κοιτάω κάτω!
Λοιπόν κοίταζα και μάλιστα έλεγα καλά εδώ γύρω δεν υπάρχει έστω 1 για να δω πως είναι βρε παιδί μου!
Στη Κηφισιά πάλι που πηγαίνω συχνά τίποτα !
Σήμερα Λοιπόν κοίταζα ενώ είχα παει βόλτα το μικρό στις κούνιες αλλά τίποτα !
Μέχρι και από μια εκκλησία που πέρασα κοίταξα να δω μήπως αλλά…………
Γυρνώντας σπίτι μου πήγα να χαϊδέψω το σκύλο που με περίμενε και…………..
Βρε παιδιά μέσα στο σπίτι το έχω !!!!
Έψαχνα γύρω γύρω και αυτό ήταν εδώ !
Κάθε μέρα το πάταγα αλλά δεν του είχα δώσει σημασία!
Είναι ένα αστέρι και έχει ένα Α μέσα !
Το τι σκεπάζει το ξέρω Δε νομίζω ότι θέλετε να σας πω!
Την αποχέτευση τη βάλαμε το 1987!
Το καπάκι αυτό όμως είναι πιο παλιό υπήρχε και από ότι θυμάμαι ο υδραυλικός Δε το άλλαξε απλά έκανε τη μετατροπή και άφησε το ίδιο καπάκι!
Πάντως και πριν το ίδιο έκρυβε!

Δε ξέρω και πως ανεβάζεις Φώτο να σας το έδειχνα!

ΟΣΟ ΖΩ ΕΛΠΙΖΩ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 19:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δε ξέρω και πως ανεβάζεις Φώτο να σας το έδειχνα!

Γειά σου !

Μπορείς να τη στείλεις στο

vril@pathfinder.gr

και την ανεβάζω στο όνομά σου.

Πάντως, η παρατήρησή σου σωστή. Αυτό που λές και όχι είσοδος !!!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 20:30:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιος εχει πρωτοπεταξει την κοτσανα πως τα καπακια ειναι εισοδος σε δεν ξερω και γω τι;

Edited by - wolfowitz on 25/03/2005 20:34:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2005, 21:11:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ποιος εχει πρωτοπεταξει την κοτσανα πως τα καπακια ειναι εισοδος σε δεν ξερω και γω τι;

Edited by - wolfowitz on 25/03/2005 20:34:39



Παλιά ιστορία...

Όπως η μπούρδα με τον Νταβέλη και τη στοά στην κρεβατοκάμαρα της Δούκισσας...

Πάντως, ο περιοδικός τύπος και οι εξερευνηταράδες, καλά κρατούν...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2005, 15:25:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εδώ και πάλι !!!!Λοιπόν τελικά δε το πιστεύω αυτό που γίνετε!
Εκτός από το ένα καπάκι με το αστέρι σήμερα βρήκα αλλά δυο!
Ναι και αυτά κάτω από τη μύτη μου ήταν!
Τα αλλά δυο που βρήκα σήμερα είναι και αυτά με αστέρι αλλά είναι πιο μικρά!
( και τα 2 στον ίδιο χώρο στο
σπίτι μου σύνολο 3 δηλαδή)
Καλέ μου vril ευχαριστώ για την πρόσφορα αλλά δεν έστειλα το mail ακόμη για να καθαρίσω και τα 2 μικρά να τα βγάλω όλα και να τα στείλω σε ένα mail!
Υ.γ
Τελικά μάλλον τσάμπα σε λενε κακό!


ΟΣΟ ΖΩ ΕΛΠΙΖΩ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Underground
Μέλος 2ης Βαθμίδας


192 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2005, 13:27:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κανείς δεν μίλησε για τα καπάκια με τα άπλα αστέρια . αλλά για καπάκια με πεντάλφες που είναι πολύ σπάνια (άλλο πεντακτινο αστέρι άλλο πεντάλφα) για καπάκια που έχουν ένα Χ και δεξιά-αριστερά τους αριθμούς 3 και 4 και βρίσκονται πάντα απέναντι μεταξύ τους ,για καπάκια με τρίαινες και για καπάκια που έχουν πάνω ακατανόητα σύμβολα (πολύ σπάνια και αυτά )τέλος όπως έχω ξαναπεί κάποιος αντικαθιστά ακόμα τα καπάκια . διπλό πεντακτινο καπάκι που έσπασε από αυτοκίνητα αντικαταστάθηκε από 2 μικρότερα καπάκια με πεντακτινο αστέρι (φαίνεται τους τέλειωσαν τα δίπλα )

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2005, 20:36:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πήρα το ακόλουθο email με την παράκληση να δημισιεύσω τις φωτογραφίες εδώ.
Δεν αναλαμβάνω καμία ευθύνη για το περιεχόμενο και την ορθότητα του περιεχομένου του email.
quote:

Αυτά είναι τα 2 καπάκια το 3 Δε το τράβηξα για είναι ίδιο με το άλλο!
Ευχαριστώ πολύ εκ των πρότερων
E_shadow



δε ξέρω κατά πόσο φαίνονται καθαρά αλλά με τηλέφωνο τράβηξα τις Φώτο
υ.γ
η άλλη Φώτο είναι για σένα γιατί νομίζω ότι έτσι σε βλέπουν μερικοί εδώ μέσα!


quote:

Καλέ μου vril {...}
Υ.γ
Τελικά μάλλον τσάμπα σε λενε κακό!


Χμμ...
Είσαι πολύ νέο μέλος ακόμα για να μπορείς να εκφέρεις γνώμη σε αυτό το θέμα. Καλό θα ήταν λοιπόν να μην με προσβάλεις με το "καλημέρα σας" ...

ο κακός Βρίλ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2005, 20:55:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
υ.γ
η άλλη Φώτο είναι για σένα γιατί νομίζω ότι έτσι σε βλέπουν μερικοί εδώ μέσα!


ΒΡΙΛ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΥΣΜΟΙΡΟ ΓΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΚΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΩ ΡΕ "ΓΕΙΤΟΝΑ".....

quote:
Χμμ...
Είσαι πολύ νέο μέλος ακόμα για να μπορείς να εκφέρεις γνώμη σε αυτό το θέμα. Καλό θα ήταν λοιπόν να μην με προσβάλεις με το "καλημέρα σας" ...


Α ΡΕ ΚΑΗΜΕΝΕ ΠΑΠΠΟΥΛΗ ΤΩΝ ΦΟΡΟΥΜ ΕΓΩ ΟΝΤΑΣ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩ ΣΥΧΝΑ ΣΤΑ ΚΑΠΙΜΗΝ ΜΟΥ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΧΤΕΙΣ......


quote:
ο κακός Βρίλ



ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΨΕΥΤΙΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΟΥΛΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΧΑΥΟΥΝ ΕΔΩ ΔΝ ΨΑΡΩΝΟΥΜΕ.......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2005, 21:18:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά τί είναι ο Vril γατάκι ή παππούλης, μας τα μπερδεύεις λίγο μου φαίνεται Cybermaster!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2005, 21:36:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΨΕΥΤΙΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΟΥΛΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΧΑΥΟΥΝ ΕΔΩ ΔΝ ΨΑΡΩΝΟΥΜΕ.......

Cybermaster, πές μου έναν σοβαρό λόγο γιατί να πρέπει να ασχοληθώ με σένα ...


Edited by - Vril on 27/03/2005 21:41:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Underground
Μέλος 2ης Βαθμίδας


192 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2005, 22:42:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ρε μην ασχοληστε με τον vril ,χανεται τον χρονο σας ...

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2005, 22:58:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ρε μην ασχοληστε με τον vril ,χανεται τον χρονο σας ...

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ


το "χάνεται"
γράφεται με ε
"χάνετε" (εσείς)

Τώρα, αν ψάξεις, βρείς και μας πείς, πώς ωφελείται να ασχοληθεί κανείς μαζί σου, κερδίζεις όσα σουβλάκια θες, από το μαγαζί με την πεντάλφα στο καπάκι απόξω...

Ά, εσύ δεν ήσουν που ήθελες να αποχωρήσεις σε διαμαρτυρία και να σου σβήσουν και το λογαριασμό σου ???

Φωτείνό μας παράδειγμα η πολύ σχετική με το θέμα συμμετοχή σου ...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 00:38:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μη κρίνεις από τα μηνύματα vril μπορεί να έχω λίγα αλλά όλα τα βράδια μου εδώ μέσα τα περνάω!!!
Έχω διαβάσει παρά πολλά topic και έχω διαβάσει και εσένα και πολλούς άλλους !
Έχω το χάρισμα και τη διαίσθηση να ξεχωρίζω τους ανθρώπους
Και λέγοντας καλός το εννοώ Δε κάνω πλάκα !
Και φυσικά εσύ είσαι το γατάκι !

ΟΣΟ ΖΩ ΕΛΠΙΖΩ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 00:52:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ.......... ΓΙΑ ΤΣΕΚΑΡΕ ΛΙΓΟ ΔΥΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΒΡΙΛ......

quote:
Cybermaster, πές μου έναν σοβαρό λόγο γιατί να πρέπει να ασχοληθώ με σένα ...


quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------

ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΞΕΣΚΕΠΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΛΕΚΤΑΝΗ ΤΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΝΤΜΙΝ/ΑΜΑΛΙΑ/ΑΒΑΤΑΡ/ΑΤΜΑ/ΖΑΝΤΟΚ/ΘΟΘ/ΜΑΝΟΣ/ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ-ΠΑΝΟΣ/ΑΝΑΝΑΣ/ΠΛΩΤΙΝΟΣ/ΒΡΙΛ/ΛΟΚΟ/................. ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ............

--------------------------------------------------------------------------------


Να ζητήσεις τώρα αμέσως συγνώμη, μη σκάσω μύτη κάτω από καμια στοά και σου τραβήξω κανά αυτί !!!

Πρώτα θα δείς το καπάκι με τη μαγική σφραγίδα να κουνιέται,

μετά θα ακούσεις κανά *ββζζζζζζννννν*

και μετά ποιός θα σε κλαίει Cybermasterάκο... !


ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ "ΜΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΣΤ???????"
ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΡΕ ΒΡΙΛ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΔΝ ΛΕΕΙ ΟΚ????
ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΜΑΓΚΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ "ΚΑΚΟΣ" ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ....
"Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΚΟΣ"............
ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ...........

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 01:02:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απ οτι φαίνεται, εσύ έπιασες το όνομά μου και χωρίς κανέναν σοβαρό λόγο ισχυρίστηκες κάτι.

Άν δε σου άρεσε η χιουμοριστική απάντησή μου, στο οτι δεν μου αρέσει να ασχολείσαι με το ονομά μου και να ισχυρίζεσαι το οτιδήποτε, τότε ισχύει για σένα το ακόλουθο χαριτωμένο

quote:

ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΜΑΓΚΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ "ΚΑΚΟΣ" ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ....


Ότι αφορά αυτό το χαριτωμένο

quote:

ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ...........


να σου υπενθυμίσω, οτι ο χώρος που φιλοξενεί τα μηνύματά σου μπορεί να έχει δείξει κάποια ανοχή σε σχετική πλάκα, αλλά δεν σου δίνει το δικαίωμα να προσβάλεις μέλη.

Επειδή λοιπόν με τη συμπεριφορά σου βρωμίζεις τον κήπο που σε φιλοξενεί, σου υπενθυμίζω οτι αγγίζεις τα όρια που θεωρεί το φόρουμ αποδεκτά.



Edited by - Vril on 28/03/2005 01:05:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 01:12:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απ οτι φαίνεται, εσύ έπιασες το όνομά μου και χωρίς κανέναν σοβαρό λόγο ισχυρίστηκες κάτι.

ΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΒΡΕΧΕΙ....


quote:
Επειδή λοιπόν με τη συμπεριφορά σου βρωμίζεις τον κήπο που σε φιλοξενεί, σου υπενθυμίζω οτι αγγίζεις τα όρια που θεωρεί το φόρουμ αποδεκτά.



ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΜΑΛΙΣΤΑ......
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΑΓΓΙΖΩ Η ΞΕΠΕΡΝΑΩ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΤΙΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΔΕΚΤΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΥΧΟΝ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΡΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΜΑΣ......

quote:
να σου υπενθυμίσω, οτι ο χώρος που φιλοξενεί τα μηνύματά σου μπορεί να έχει δείξει κάποια ανοχή σε σχετική πλάκα, αλλά δεν σου δίνει το δικαίωμα να προσβάλεις μέλη.

ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΔΝ ΣΕ ΠΡΟΣΕΒΑΛΑ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 01:23:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν η συμεριφορά μου στο φόρουμ ξεφεύγει από τα πλαίσια, υπάρχουν οι συντονιστές. Δεν χρειαζόμαστε Cybermaster που να ανακοινώνουν προβοκατόρικα δικτατορία, επειδή έτσι γουστάρουν.
quote:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ.........
ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΕΙ ΑΠΟΨΕ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΤΟΥ ΔΝ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΠΤ ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΕΚΡΑΓΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΑΜΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΤΕ....... ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΙ ΑΠΟΨΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΙ ΑΠΟΨΕ.....................

ΤΗΕ LAST DARK KNIGHT WOKE UP JUST FOR A NIGHT....
[/b]



Εσύ έπιασες το όνομά μου και χωρίς κανέναν σοβαρό λόγο ισχυρίστηκες κάτι.

και η "συζήτηση" που ξεκίνησες χωρίς ουσία σταματάει εδώ.


Edited by - Vril on 28/03/2005 01:34:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 01:33:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αν η συμεριφορά μου στο φόρουμ ξεφεύγει από τα πλαίσια, υπάρχουν οι συντονιστές. Δεν χρειαζόμαστε Cybermaster που να ανακοινώνουν δικτατορία, επειδή έτσι γουστάρουν.
[quote]
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ.........
ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΕΙ ΑΠΟΨΕ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΤΟΥ ΔΝ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΠΤ ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΕΚΡΑΓΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΑΜΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΤΕ....... ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΙ ΑΠΟΨΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΙ ΑΠΟΨΕ.....................

ΤΗΕ LAST DARK KNIGHT WOKE UP JUST FOR A NIGHT....
[/b]

Εσύ έπιασες το όνομά μου και χωρίς κανέναν σοβαρό λόγο ισχυρίστηκες κάτι.

και η "συζήτηση" που ξεκίνησες χωρίς ουσία σταματάει εδώ.



ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ.......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 01:36:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη νύχτα !



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DERTAROTH
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 07:53:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DERTAROTH  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

7Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DERTAROTH
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 07:56:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DERTAROTH  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ

'ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΑΚΙΑ'

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΦΟΤΟ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

7Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 11:23:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ


Καλημέρα, επίσεις.
Άν και δεν είναι αντικείμενο της παρούσας να λέμε καλημέρες/καληνύχτες, υπάρχουν πιο "σχετικά" τόπικς στον Αχλαδότυρο που είναι πιο ειδικευμένα σε τέτοιου είδους "συζητήσεις".
Το λέω ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ, πρίν εκτροχιαστεί ξανά το θέμα.
Εδώ το θέμα είναι σχετικό με τα μυστηριώδη καπάκια και ακλό είναι τα τόπικ να τα εμπεριέχουν έστω σαν λέξεις για να θεωρούνται σχετικά...


quote:

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ

'ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΑΚΙΑ'



Ευχαριστώ για την πληροφορία, αλλά φοβάμαι οτι κομίζεις "γλάυκαν είς Αθήνας"...
Πολλές σελίδες πίσω έχει αναφερθεί η Ομόνοια σαν τόπος με καπάκια. Και αύθονα...

quote:

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΦΟΤΟ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ


Σύμφωνοι. Μόνο παράκληση, να μην επαναλαμβάνονται τα ίδια και τα ίδια. Αλοίμονο άν ανεβάζαμε από μία φωτό από κάθε καπάκι που υπάρχει...

quote:

ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ


Καλή ιδέα.

quote:

7


Σύμβολο εσωτερικής αναζήτησης ???

Φιλικά,
ο κακός Βρίλ

(για να μην παρεξηγηθούμε κιόλας...)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Underground
Μέλος 2ης Βαθμίδας


192 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 15:20:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
α ρε vril καταστρεψες το topic ... κριμα ...
η προταση μου ειναι να ανοιξουμε ενα καινουργιο και να κλειδωθει αυτο .
reality show εγινε ....

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ

Edited by - Underground on 28/03/2005 15:21:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DERTAROTH
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 15:49:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DERTAROTH  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
7


Σύμβολο εσωτερικής αναζήτησης ???

Φιλικά,
ο κακός Βρίλ



ΕΤΣΙ ΜΟΥ΄ΡΘΕ
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑ ΠΕΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΙΤΕΡΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

7Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 19 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy