ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΣΥΜΒΟΛΑ ΣΕ ΚΑΠΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 19
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 17:09:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και ο πιο ύποπτος είναι:
http://www.tee.gr/business/asteras/index.htm

ο υποπτος αυτος γραφει ΑΣΤΕΡΑΣ φαρδια πλατια απ οτι ειδα
δεν ειναι η περιπτωση

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 18:43:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
α ρε vril καταστρεψες το topic ... κριμα ...
η προταση μου ειναι να ανοιξουμε ενα καινουργιο και να κλειδωθει αυτο .
reality show εγινε ....

ΓΙΑ ΑΡΑΞΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΥΠΟΓΕΙΕ ΤΥΠΕ....
ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΒΡΙΛ????
ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΙΓΟ....
ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΡΣΕΙΣ ΤΟΝ ΒΡΙΛ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΡΙΑΛΙΤΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΝΤΙΔΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 21:13:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΝΤΙΔΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ.....

Συμφωνώ απόλυτα !


Ο χώρος δεν σηκώνει προσωπικές αντιδικίες.
Αν υπόγειος τύπος έχει να πει το οτιδήποτε προσωπικό, υπάρχει και το
vril@pathfinder.gr

ο κακός Βρίλ


Edited by - Vril on 28/03/2005 21:14:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Underground
Μέλος 2ης Βαθμίδας


192 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 22:24:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΓΙΑ ΑΡΑΞΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΥΠΟΓΕΙΕ ΤΥΠΕ....
ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΒΡΙΛ????
ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΙΓΟ....
ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΡΣΕΙΣ ΤΟΝ ΒΡΙΛ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΡΙΑΛΙΤΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΝΤΙΔΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ.....


ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΡΕ ? ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΣΤ ΓΙΝΑΝΕ ? ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ! Π.Χ. Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ? ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Ή ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΓΚΑΣ ΜΕ ΤΑ 1200 ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ .

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 23:00:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 23:15:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ


ΔΙΟΡΘΩΣΕΤΟ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ "ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ" ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ.....

quote:
ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΡΕ ?

ΤΙΣ ΟΒΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΘΩΟ.......

quote:
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΣΤ ΓΙΝΑΝΕ ?

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΣΑ ΠΟΣΤ "ΓΙΝΑΝΕ"

quote:
Π.Χ. Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ?

ΩΣ ΕΜΑΘΕΣ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΣΤΟΜΩΣΕΙ.....

quote:
ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΓΚΑΣ ΜΕ ΤΑ 1200 ΠΟΣΤ

ΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΜΕΛΗ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΟΧΟΣ....(ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΣΚΑΣΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ????)

quote:
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ .

ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ?????????
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ Η ΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥ ΟΤΕ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΕΣ) ΠΛΕΟΝ???????????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DERTAROTH
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2005, 23:41:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DERTAROTH  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΜΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ

7Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

e_shadow
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
246 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/03/2005, 00:09:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους e_shadow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα για το γατάκι φταιω εγώ όχι ο vrl !
Και φυσικά έχω δίκιο οποίος θέλει να τσακωθεί μαζί του τα βάζει!
Αλλά η γιαγιά μου έλεγε τη μηλιά που έχει μήλα χτυπάνε!!
Συγνώμη που βγήκα από το θέμα αλλά έπρεπε!!!


ΟΣΟ ΖΩ ΕΛΠΙΖΩ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/03/2005, 10:52:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Π.Χ. Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ?

Το λέει και το Ευαγγέλιο !

"Από κάθε νόσο και κάθε μ.λ.κια !"

Για να διορθώσει κανείς την όραση, κυκλοφορούν και γυαλιά οράσεως.

Για να διορθώσει κανείς το υποκατάστατο φαιάς ουσίας, δυστυχώς ...


Επειδή ο συνελεστής ευφυίας μερικών εχει μη φυσικό αριθμό για πρώτο δεκαδικό, το παραθέτω εδώ ξανά.
( Οι φυσικοί αριθμοί Ν είναι 1,2,3,4,5,... )

-------------============== ΠΑΡΑΘΕΣΗ ==========-------------

quote:

Πήρα το ακόλουθο email με την παράκληση να δημισιεύσω τις φωτογραφίες εδώ.
Δεν αναλαμβάνω καμία ευθύνη για το περιεχόμενο και την ορθότητα του περιεχομένου του email.

quote:

Αυτά είναι τα 2 καπάκια το 3 Δε το τράβηξα για είναι ίδιο με το άλλο!
Ευχαριστώ πολύ εκ των πρότερων
E_shadow

http://briefcase.pathfinder.gr/download/vril/32475/404741/0/kapaki1mikro.jpg" width="50" height="50">

http://briefcase.pathfinder.gr/download/vril/32475/404740/0/dump.jpg" width="50" height="50">

δε ξέρω κατά πόσο φαίνονται καθαρά αλλά με τηλέφωνο τράβηξα τις Φώτο
υ.γ
η άλλη Φώτο είναι για σένα γιατί νομίζω ότι έτσι σε βλέπουν μερικοί εδώ μέσα!
http://briefcase.pathfinder.gr/download/vril/32475/404742/0/gati.jpg" width="100" height="100">


quote:

Καλέ μου vril {...}
Υ.γ
Τελικά μάλλον τσάμπα σε λενε κακό!


Χμμ...
Είσαι πολύ νέο μέλος ακόμα για να μπορείς να εκφέρεις γνώμη σε αυτό το θέμα. Καλό θα ήταν λοιπόν να μην με προσβάλεις με το "καλημέρα σας" ...

ο κακός Βρίλ




-------------=========== ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΤΕΛΟΣ ==========-------------


Δεν το παίζω "ο μάγκας με 1200 μηνύματα", ούτε και κανένας άλλος !

Είμαι ο κακός Βρίλ, έχω μέχρι σήμερα 1.100 μηνύματα και ούτε μια κίτρινη ή κόκκινη κάρτα.

Και οποιανού του αρέσει ... !

Η συμμετοχή εδώ ΔΕΝ είναι υποχρεωτική !!!

Ο χώρος έχει κάποιους κανόνες και συγκεκριμένα ο μόνος που κατηγορεί άδικα εδώ κάποιος και με εμμονή, είναι τελικά ο Underground



Edited by - Vril on 29/03/2005 10:59:04

Edited by - Vril on 29/03/2005 11:32:37

Edited by - Vril on 29/03/2005 11:38:04

Edited by - Vril on 29/03/2005 11:42:01

Edited by - Vril on 29/03/2005 11:47:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Underground
Μέλος 2ης Βαθμίδας


192 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/03/2005, 18:39:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
5 edit βλέπω έκανες ,δυσκολεύτηκες πολυ να τα γράψεις ; εμμονη δεν εχω με σενα ,ελεος δηλαδη . ηταν ενα ωραιο θεματακι και οταν ειδα τις φωτογραφιες με αναποδα καπακια και αλλα ασχετα μου την εδωσε . το ειδα σαν Κοροϊδία .

Φιλικα

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/03/2005, 23:06:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
5 edit βλέπω έκανες ,δυσκολεύτηκες πολυ να τα γράψεις ; εμμονη δεν εχω με σενα ,ελεος δηλαδη . ηταν ενα ωραιο θεματακι και οταν ειδα τις φωτογραφιες με αναποδα καπακια και αλλα ασχετα μου την εδωσε . το ειδα σαν Κοροϊδία .

Φιλικα



ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΚ ΜΡΟΥΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ..........

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/03/2005, 23:26:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σχετικά με το ωραίο θεματάκι και τα λογικοφανή επιχειρήματα κάποιων.

Ας ρίξουμε μια προσεκτική ματιά και ας κλειδώσουμε κάποια πρόβατα στο μαντρί τους.

Λοιπόν, τα μυστηριώδη καπάκια, σύμφωνα με κάποιους, κρύβουν από κάτω τους στοές, που θα χρησιμοποιηθούν σε περίπτωση πραξικοπήματος ή ξαφνικού βομβαρδισμού της Αθήνας...
(Είπαμε, έστω οτι ψάχνουμε για λογικοφανή επιχειρήματα !)

Έστω λοιπόν οτι αύριο το πρωί γίνεται πραξικόπημα. Δεν τρέχει τίποτα, ευτυχώς που υπάρχουν και οι μυστικες στοές...
Μυστικές μεν, αλλα σημειώνεται η μυστική πορεία τους με τα καπάκια, που άλλα έχουν ένα πεντάκτινο αστέρι επάνω τους, άλλα μια πεντάλφα, άλλα έχουν ενα κοφίνι με μπουγάδα, και δεν ξέρω και γώ τι άλλο από πάνω τους ...

Ας πούμε λοιπόν, οτι γίνεται πραξικόπημα. Πραξικόπημα κάνει οποιος δεν μπορεί να κερδίσει εκλογές, δηλ. δεν έχει τόσα φράγγα να λαδώσει το σύμπαν όπως επίσεις και δεν μπορεί να διορίσει τό άλλο μισό Ελλαδιστάν στις θέσεις που κατέχει ήδη το άλλο μισό.

Άρα, ας πούμε λοιπόν, οτι αυριο το πρωί βρίσκει π.χ. ο Καρατζαφέρης* τρείς λοχίες και δυό τάνκς και τα κατεβάζει στην πλατεία Σύνταγματος.


Ευτυχώς που υπάρχουν και τα καπάκια !

Λοιπόν, ας κάνουμε έναν απλό υπολογισμό.
Τι ποσοστό κατεβάζει κανονικά στις εκλογές ? Κάπου 2,1% ???
΄Αρα, υπάρχει περίπου ένα 97,9 % που δε τον γουστάρει !

Άς πούμε λοιπόν, οτι η Αθήνα έχει πληθυσμό πεντέμισι εκατομμύρια.
5,5 εκατομμύρια επί 97,9% μας κανει πέντε εκατομμύρια τριακόσιες ογδόντα τέσσερις χιλιάδες και πεντακόσιοι ένας.

Έστω λοιπόν οτι οι στοές είναι τόσο μεγάλες που χωράνε όλους αυτούς, που σε περίπτωση πραξικοπήματος θα πάνε να χωθούν εκεί μέσα.

Ερώτηση 1.
Από που θα μπούνε, και μάλιστα χωρίς να τους πάρει πρέφα το 2,1% που έκανε το πραξικόπημα ???

Ερώτηση 2.
Πόσο καιρό θα μείνουν εκεί κάτω ? Μέχρι να περάσει το πραξικόπημα ή μέχρι να θέλουν όλοι αυτοί να πάνε τουαλέτα ?

Ερώτηση 3.
Λέτε να είναι σύπτωση, οτι καπάκι με πεντάλφα έχει έξω από σουβλατζίδικο κοντά στην Ομόνοια ???
Χρυσές δουλειές προβλέπω στο πραξικόπημα...

Ερώτηση 4.
Πιστεύετε οτι οι φωτογραφίες με τα ανάποδα καπάκια είναι λιγότερο χιούμορ από καποιες καλοσυσκευασμένες κοτσάνες ????


Και τώρα πάμε να εξετάσουμε τη θεωρία με τον ξαφνικό βομβαρδισμο ?

*μυθικό πρόσωπο


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hoplite
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 01:37:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hoplite  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ απόλυτα!

Μιλάμε για την Αθήνα όπου μετά το 60 η εξάπλωσή της "σχεδιάστηκε" και υλοποιήθηκε με το πόσο μακρυά μπορεί κάποιος να πετάξει μια πέτρα (εκεί που θα πέσει η πέτρα τελείωνει και το οικόπεδό του), σιγά λοιπόν μη φτιάξανε στοές και περάσματα σε περίπτωση έκτακτου κινδύνου. Σ' αυτή τη χώρα κανείς πότε δεν μας υπολόγισε (παρά μόνο λίγο πριν τις εκλογές). Εδώ δεν υπάρχουν δρόμοι καλά καλά. Άλλωστε για τους άρχοντες αυτής της χώρας, σε περίπτωση έκτακτου κινδύνου, υπάρχουν περάσματα και δεν είναι μυστικά. Τα λιμάνια και τα αεροδρόμια (για να την κοπανήσουν), ενώ εμείς
θα σηκώνουμε καπάκια για να τρυπώσουμε.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hoplite
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 01:46:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hoplite  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κακιότατε Vril,

διαπιστώνω ότι συμφωνώ σχεδόν πάντα μαζί σου και φοβάμαι ότι θα εξελιχθώ
σε κακός οπλίτης. Ίσως είναι η κατάλληλη στιγμή για τη δημιουργία μιας μοχθηρής συμμαχίας. Τί λες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 01:57:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωραια ολα αυτα

τα καπακια ομως τι ειναι

ρε παιδια??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hoplite
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 03:52:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hoplite  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απλώς καπάκια.

Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι κάθε κατασκευαστής έβαζε και τη στάμπα του, ότι σύμβολο κι αν νομίζουμε εμείς ότι είναι.

Έστω και πεντάλφα / αστέρι.

Το άστρο άλλωστε είναι σύμβολο ευρείας χρήσεως.

-Οι μουσουλμανικές χώρες το "παρκάρουν" στις σημαίες τους διπλα στην ημισέλινο
- ΚΑΙ οι Αμερικάνοι ΚΑΙ οι Ρώσοι το είχαν/ουν στα άρματα μάχης ως διακριτικό.
-Η TEXACO το είχε ως λογότυπο και ποιος ξέρει πόσες άλλες εταιρείες
-Το χρησιμοποιούμε στην κορυφή του χριστουγεννιάτικου δέντρου μας
-Το έχει ως έμβλημα ο Ιωνικός, ο Εθνικός Αστερας, ο Αγροτικός Αστέρας, ο Ναυπακτιακός Αστέρας κ.ο.κ.
-Το χρησιμοποιεί ως λογότυπο ο ραδιοφωνκός σταθμός "ΡΥΘΜΟΣ 94,9"
ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ

Ε κάποιος δεν αποκλείεται να το χρησιμοποίησε σαν λογότυπο και σε καπάκια φρεατίων.
Μου θυμίζει πάντως κάποιους κάποτε που έβλεπαν σταυρούς ακόμα και κάτω από τις σόλες των παπουτσιών μας. Και τότε πάλι έλεγαν, ότι κάποιοι είχαν οργανωμένο σχέδιο ότι δήθεν για να πατάμε τον σταυρό και ένα σωρό μπούρδες.

Απλώς (άποψη μου) είναι ένα πολύ συνηθισμένο σύμβολο
και πριν προλαβει κάποιος να μου εξηγήσει για την διαφορά αστεριού - πεντάλφας, απλά ας το εξηγήσει σε αυτούς που από άγνοια, θεωρούν ότι είναι το ίδιο (αστέρι/πεντάλφα) και απλώς το χρησιμοποιούν ως ένα συνηθισμένο σύμβολο.

Τέλος, οι πολιτικάντηδες που πέρασαν και περνούν από αυτή τη χώρα είναι ικανοί μόνο για να μας σκάψουν το λάκο μια ώρα νωρίτερα και όχι κρυσφήγετα και καταφύγια.

Ακόμα και έτσι να είναι όμως, εδώ πας για ένα χαρτί στην εφορία και κάνεις μέρες να ξεμπλέξεις, που να μπεις και σε κανένα δαιδαλώδες υπόγειο κρατικό σύστημα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 04:10:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι κάθε κατασκευαστής έβαζε και τη στάμπα του, ότι σύμβολο κι αν νομίζουμε εμείς ότι είναι.

ναι, αλλα ο λογοτυπος των εταιρειων συνοδευεται παντα απο το ονομα η τα αρχικα της εταιρειας, ειναι σταθερος και συγκεκριμενος και ειναι καταχωρημενος επισημα

εδω βλεπουμε καπακια με σκετο το αστερι και σε παρα πολυ μεγαλη ποικιλια

δλδ υπηρχαν εκατονταδες εταιρειες που φτιαχναν καπακια με αστερι? τετοια ελλειψη πρωτοτυπιας?

δεν ικανοποιει η λυση: συμβολο εταιρειας

(και φυσικα δεν ικανοποιουν οι κοτσανες για εισοδο στην κουφια γη, δεν το συζηταω)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hoplite
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 04:23:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hoplite  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1ον: Δεν είναι απαραίτητο στα καπάκια να υπάρχει ούτε λογότυπο, ούτε επωνυμια. Έχω δει δεκάδες καπάκια χωρίς να υπάρχεί τίποτα επάνω.

2ον:Εννοώ ότι ένας κατασκευαστής (για Ελλάδα) χρησιμοποιεί ή χρησιμοποιούσε το συγκεκριμένο λογότυπο. Μπορεί να προμηθεύτηκαν από εξωτερικό.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2005, 08:24:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να λοιπόν που υπάρχουν νέα μέλη, τα οποία "μπαίνουν" χωρίς να "αμολήσουν" τη γνωστή τριλογία

"άκουσα/μου είπαν"

"γνωστός μου/συγγενής μου"

"έχει πολλά μυστήρια και φαντάσματα"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2005, 05:19:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο μόνος λόγος που ξαναγράφω σε αυτό το θέμα(το οποίο έχει κλείσει κατά την άποψη μου) είναι γιατί νιώθω ότι σχολιάστηκαν κάποια πράγματα που είπα με όχι καλό τρόπο.Για το αν υπάρχουν σημεία όπου σε περίοδο πολέμου κάποιοι θα μας οδηγήσουν το ξέρω.Δεν ανέφερα κάτι για πραξικόπημα.Και ΝΑΙ στο στρατό ειδικεύτηκαν αυτοί.Ειναι κάτι που απλώς παρέθεσα.Δεν ξέρω αν έχει σχέση με τα καπάκια.Δεν ξέρω καν αν σημαίνουν κάτι τα κάπάκια.Απλώς έγραψα κάποιες ιδέες μου,και ότι μου έχουν πει κοντινά μου πρόσωπα που θεωρώ αξιόπιστα.Οσο για το αν έχει στοές η Κυψέλη η οποιοδήποτε άλλο μέρος,κάτι έχει πάρει τ'αυτί μου ότι στα σχολεία των Γκράβα(που προορίζονταν για φυλακές) υπάρχει μια υπόγεια σήραγγα όπου εκτείνεται ΠΟΛΥ...Τ'αυτί μου έχει πάρει ότι έχει και παγκάκια μέσα.Δεν θα ξαναγράψω σ'αυτό το θέμα,προτιμώ να διαβάζω άλλωστε.Ελπίζω να παρανόησα ότι σχολιάστηκαν αρνητικά τα λεγόμενα μου.Είμαι θετικός και ανοιχτός στην καλοπροαίρετη κριτική πάντως.Ευχαριστώ,καλή σας νύχτα..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2005, 09:29:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΙΤΑΛΕΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΤΑ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΣΥ ΣΑΝ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΑΚΡΟΑΤΗΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ ΔΕΣ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΑ...

ΑΣ ΜΗΝ ΑΝΑΠΑΡΑΓΟΥΜΕ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΕΝΟΣ ΤΗΝ ΚΟΥΤΑΜΑΡΑ...

ΦΙΛΕ Hoplite ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΒΑΡΗ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΤΟ ΠΕΝΤΑΚΤΙΝΟ ΑΣΤΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΛΦΑ...

ΤΟ 5-ΑΚΤΙΝΟ ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΙΣ ΣΗΜΑΙΕΣ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΖΩΝΤΑΝΗ.
ΑΥΤΟ ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ.

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ 5-ΑΚΤΙΝΟ ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ.
ΤΟ 5-ΑΛΦΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ.
ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΝΟΣ 5-ΑΛΦΑ ΣΕ ΚΑΠΑΚΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΩ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Underground
Μέλος 2ης Βαθμίδας


192 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2005, 17:24:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σημερα το πρωι το καπακι με την πενταλφα αντικατασταθηκε με το διπλανο καπακι-που πανω του εχει ενα μεγαλο Χ-και στη θεση του καπακιου Χ μπηκε αναποδα το καπακι με την πενταλφα . τωρα γιατι εγινε αυτο...

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 00:15:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σημερα το πρωι το καπακι με την πενταλφα αντικατασταθηκε με το διπλανο καπακι-που πανω του εχει ενα μεγαλο Χ-και στη θεση του καπακιου Χ μπηκε αναποδα το καπακι με την πενταλφα . τωρα γιατι εγινε αυτο...

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ


έχεις κάποια φωτογραφία ?
Πρίν και μετά ?



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Underground
Μέλος 2ης Βαθμίδας


192 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 14:16:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι...
Σου ειπα να πας, κοντα ειναι . Ερεσου και Χαρ.Τρικουπη .

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ

Edited by - Underground on 03/04/2005 14:17:27

Edited by - Underground on 03/04/2005 14:19:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2005, 15:04:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σημερα το πρωι το καπακι με την πενταλφα αντικατασταθηκε με το διπλανο καπακι-που πανω του εχει ενα μεγαλο Χ-και στη θεση του καπακιου Χ μπηκε αναποδα το καπακι με την πενταλφα . τωρα γιατι εγινε αυτο...

Χμμμ... μάλλον γιατί οι σκοτεινοί δημιουργοί του συγκεκριμένου μυστικού τούνελ, ξέχασαν να κάνουν έξοδο και ως εκ τούτου το θέτουν υπό αχρειστία η οποία συμβολίζεται με το καπάκι "Χ". Οι γνωρίζοντες βέβαια, την ημέρα της κρίσεως (ή του πραξικοπήματος) θα το έχουν υπόψη τους και δεν θα μπουν μέσα σε ένα καταφύγιο χωρίς έξοδο...

Απορία: ο ταλαίπωρος ο Κραουνάκης είναι δηλαδή ούτως ή άλλως καταδικασμένος?...

Χαιρετώ και τον Οπλίτη που τον κόβω να εξελίσσεται σε Κακιέστερο του Κακιοτάτου!

Υ.Γ. Θυμάμαι και γω την εποχή με τους "σταυρούς" στα παπούτσια μου, και πόσες ενοχές μου είχαν φορτώσει τότε που τα φορούσα (ήταν και τα αγαπημένα μου μποτάκια θυμάμαι)... Αφού σε λασπωμένο δρόμο ή κυρίως στα χιόνια, απέφευγα να κοιτώ κάτω τα ίχνη που άφηναν τα παπούσια: Δεκάδες σταυροί τσαλαπατημένοι, πάνω σε καπάκια με πεντάλφες! Κόλαση!


ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τον άλλο,
μπροστά στη ΖΩΗ και στο ΘΑΝΑΤΟ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 13:00:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΕΝΑ ΚΑΠΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 2 5-Α.

ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ 5-Α ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΑΝ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ "ν"...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 15:56:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

[b]ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΕΝΑ ΚΑΠΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ 2 5-Α.

ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ 5-Α ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΑΝ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ "ν"...



μπορεί να σημαίνει το "ν" αυτό: -νερό- (ιδιαίτερα στα καπάκια της ΕΥΔΑΠ)


AVATARGR καταπληκτικές οι φωτογραφίες σου.
Εκτός από κάποιες επίσης εντυπωσιακές (που έχουν τοποθετηθεί στις πρώτες σελίδες του θέματος 2-4), οι δικές σου, δεν αφήνουν καμιά αμφιβολία. Δεν μπορεί να έχουν μπει τυχαία!
Αν και δε με έχει αποσχολήσει ιδιαίτερα το φαινόμενο (εκτός από μία φορά που κόντεψα να τρακάρω κοιτώντας το πεζοδρόμιο κι έκτοτε το έκοψα μαχαίρι...)
ομολογώ πως βλέποντας αυτές τις ξεκάθαρες πεντάλφες, δεν μπορώ να μείνω τελείως αδιάφορη.



κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 17:12:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ Η ΔΙΠΛΗ 5-Α ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ..

ΜΟΝΟ ΧΩΜΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 18:49:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αβαταρ

υπαρχει η εξης πιθανοτητα: κατω απο το καπακι υπαρχει φρεατιο της αποχετευσης και δευτερο καπακι. Τον χωρο αναμεσα στα δυο καπακια τον γεμιζουνε με αμμο σαν ειδος μονωσης στις οσμες και στην υγρασια.

Αυτο το κανουν οταν αυτα τα φρεατι βρισκονται σε εσωτερικους χωρους (μαγαζια, διαδρομους κλπ)

Τα καπακια που φωτογραφισες ειναι στο δρομο? Στην φωτο σου διακρινω μωσαικο η οχι?

Edited by - wolfowitz on 05/04/2005 18:50:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scar_face
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
183 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 19:04:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scar_face  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AVATARGR βάλε το καπάκι στην θέση του.
Το ψάχνουν.
Σοβαρά τώρα, πως τα κατάφερες και το σήκωσες?


Πέσμου τι κάνεις αυτό που τρως και θα σου πως τι άνθρωπος είσαι.
Αλλοι το κάνουν ξιγκι και λίπασμα, άλλοι το κάνουν χαρά και ζωή και άλλοι το κάνουν ΘΕΟ.
.|.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 19 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1708984
Maintained by Digital Alchemy