ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ ΑΓΙΩΝ (ΝΟ 1)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
kyriakopoulos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


404 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2005, 12:54:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kyriakopoulos
Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΕΙΡΑ.ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ STRATI.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2005, 13:25:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
Κυριακόπουλε ευχαριστώ, πραγματικά φοβερή. Αυτή η αγιογραφία ξέρουμε από που είναι; Κι ένα ερώτημα, γιατί ο Ιωάννης δεν έχει φωτοστέφανο;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2005, 13:29:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
επίσης κάτω από τον καθήμενο επί λευκώ ίππω γράφει νέα εποχή κι έχει 3 βέλη, γιατί το 1 να δείχνει το βασιλέα; Και μήπως κατάφερες να διαβάσεις τι γράφει δίπλα στον Ιωάννη; Κατάφερα να διαβάσω το βασιλέας αλλά δε βγάζω το από κάτω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2005, 16:43:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
ο Βενεδίκτος επισκέφθηκε και τη συναγωγή της Κολωνίας... (in.gr)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aetos
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
349 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2005, 17:04:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Aetos
Εκπληκτική Εικόνα...Δοξασμένο Το όνομα Του Θεού...δείχνει την μάχη των δαιμόνων και των υποχειρίων τους στην γη με την βάρκα του Χριστού που κινείται πάνω στην θάλασσα (αιωνιότητα).

Υπάρχει η δυνατότητα να βρούμε μια πιο καθαρή εικόνα αυτής της Αγιογραφίας?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hfaistos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


259 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2005, 21:06:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hfaistos
H Agia Sofia apo doryforo

"ΠΟΛΕΜΑ ΤΟ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙΣ"


Edited by - Hfaistos on 19/08/2005 21:07:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2005, 23:32:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR
ΤΟΥΣ "ΡΥΠΑΡΟΥΣ" ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΤΕ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 00:19:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
Νικόλα αναφέρεσαι σε αυτόν που πολεμά μέσα από το στόμα του Δράκοντα; Είδατε και τους δαίμονες παρέα με τον πάπα; Καλό θα είναι να μάθουμε και που υπάρχει αυτή η αγιογραφία. Σκέπτομαι να ρωτήσω το pigizois αν και δεν απαντούν άμεσα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 00:38:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
προσέξτε επίσης πως όλοι μα όλοι επιτίθενται ταυτόχρονα στην εκκλησία και ο πάπας και ο αντίχριστος, ο δε δράκος βγάζει φλόγες που να κάψει την κεφάλα του και να πάει στα τσακίδια και μόνο ο καθήμενος επί λευκώ ίππω με δύναμη και γενναιότητα σηκώνει το σπαθί. Έμπαινε Ιωάννη.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 01:01:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Βρε παιδιά,ηρεμήστε! Ιδια η <<Λουκά>> γίνατε.Μην φανατίζεστε έτσι,είπαμε,και εγώ χριστιανός είμαι αλλά δεν βρίζω το σατανά,δεν του λέω να πάει στα τσακίδια,γιατί τότε κάνω χωρίς να το καταλαβαίνω αυτό ακριβώς που θέλει.Και όπως έλεγε ο αποστολος Παύλος,ακόμα και αν έχω πίστη που να μετακινεί βουνα αλλά δεν έχω αγάπη....είμαι κυμβαλον αλαλαζων.Ξέρετε ότι ο μεγαλύτερος εχθρος του διαβόλου είναι η αγάπη; Αυτο λοιπόν που θα ενοχλούσε τον πονηρό δεν είναι να του πείτε να πάει να τσακιστεί,ούτε να του ευχηθητε να καεί το κεφάλι του,αλλά να του εκφράσετε τη στενοχώρια σας για την κατάντια του, πάντα όμως μέσα απο το αίσθημα της αγάπης,τότε να είστε σίγουροι ότι του έχετε φέρει μεγάλη αναστάτωση.
Εκτός αυτού σας διαβάζουν άνθρωποι οι οποιοι απλώς θέλουν να δουν τις αποψεις σας,δεν το καταλαβαίνετε ότι έτσι τους διώχνετε;Τους προκαλείτε αποστροφή,και αυτό που θα σκεφτονται είναι οτι ,αν είναι έτσι οι χριστιανοί εε τότε δεν θέλω ποτε μου να γίνω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 01:24:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
Μου θύμισες τον Παΐσιο που προσεύχοταν στο θεό να ελεήσει και να συγχωρήσει το σατανά αλλά παραχώρησε ο Θεός και είδε ότι ο έξαποδω είναι αγύριστο κεφάλι. Τώρα δε νομίζω να πάω στην κόλαση για αυτό που είπα. Κοίτα καμιά φορά χρειάζεται και λίγος φανατισμός, έτσι για να ξυπνάμε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
andreas_
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
73 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 05:36:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andreas_
η ταπείνωση είναι,όλα τα κάνει,την ταπείνωση δεν την μπορεί,αφού και δαίμονες μπορούν να γίνουν άγγελοι,αφού έχουμε δικαίωμα να μισούμε το Σατανά,και ο σατανάς δεν σώζεται,ούτε μπορεί να σωθείΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kyriakopoulos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


404 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 10:44:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kyriakopoulos
ΠΙΣΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ Ι.Μ.ΣΟΥΡΒΙΑΣ ΑΠΟ ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΑ Ι.Μ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΟΡΟΣ 1817.ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΝΑΧΟΣ ΠΟΥ ΠΟΛΕΜΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΙΜΟΝΑ ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΛΕΜΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΠΟΥΓΓΙ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ $(ΤΟΥ ΔΟΛΛΑΡΙΟΥ)ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΟΤΙ ΕΙΚΟΝΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ S ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΘΕΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΟΠΩΣ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ 4 ΑΠΟ ΠΑΝΩ,ΔΕΙΧΝΟΝΤΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΤΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ COMPIOUTER.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
franandy2001
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Germany
107 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2005, 21:10:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους franandy2001
φοτωγραφιες μιλανε μονεστους γιατη της βγαλατε? Ξαναπεραστετης στη ιστοσελειδα ανδρεας απο ΓΕΡΜΑΝΙΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 00:31:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
ποιες φωτογραφίες;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
franandy2001
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Germany
107 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2005, 15:23:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους franandy2001
[quote] οποιος θελει τη μyστικη εικονα του 1817 ι. μ.ζωγραφου με το βασιλεα ιωαννη καθημενο επι λευκου ιππου στην σελ 45 του κyργιακοπουλο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2005, 09:20:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
ναι, θα πατήσεις το link και θα σε βγάλει εκεί.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/08/2005, 10:43:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
Δυστυχώς παρατηρώντας την εικόνα βλέπουμε επίσκοπο και στο πλευρό του αντιχρίστου. Άραγε η γυναίκα με το πουγγί και τα $ να συμβολίζει την παγκόσμια οικονομία;

Μπορεί κανείς να διαβάσει τι γράφει δίπλα στον καθήμενο επί λευκώ ίππω; Καθώς και τι γράφει κάτω από το στρατιώτη που είναι δίπλα του;Επίσης και στο δαίμονα τέρμα δεξιά γράφει κάτι που ούτε αυτό φαίνεται καλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kyriakopoulos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


404 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 11:09:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kyriakopoulos
ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΑΘΗΜΕΝΩ ΕΠΙ ΛΕΥΚΩ ΙΠΠΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ Ο ΠΑΡΑΒΑΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥ Ο ΛΟΥΘΗΡΟΣ.Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΑ ΕΛΘΕΙ ΩΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΤΗΣ ΕΠΙ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΘΑ ΕΛΘΕΙ Η ΑΝΑΛΑΜΠΗ ΤΗΣ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑΣ.ΧΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟ ΤΡΙΑΔΙΚΟ ΘΕΟ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ.ΜΕΓΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΟΜΟΟΥΣΙΟΥ ΚΑΙ ΑΔΙΑΙΡΕΤΟΥ ΤΡΙΑΔΟΣ.ΒΑΣΙΛΕΑ ΕΚ ΠΕΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗ ΦΙΛΕ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΕΡΧΟΥ ΤΑΧΥ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 13:36:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
μήπως μπορείς να δεις και τι γράφει δίπλα στον Ιωάννη;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/08/2005, 17:24:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Εχω ένα αντίγραφο ενός προφητικού χάρτη που βρίσκεται στο άγιο όρος και αναφέρεται στα γεγονότα του τρίτου παγκοσμίου με λεπτομέρειες που είναι τόσο σημαντικές όσο και οι προφητείες των αγίων.Θα προσπαθήσω τις επόμενες ημέρες να τον ανεβάσω αν και δεν υπόσχομαι ότι θα τα καταφέρω λόγω των ελλειπών γνώσεων μου στην πληροφορική.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 00:03:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR
ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΕΝΑ ΣΚΑΝΑΡΙΣΜΑ ΘΕΛΕΙ ΜΕ TO FINE READER KAI ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ ΤΧΤ.
ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 09:22:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
ή τουλάχιστον 22 σκαναρέ το και πέρασε το με e-mail σε κάποιον που να μπορεί να το ανεβάσει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kyriakopoulos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


404 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 12:42:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kyriakopoulos
ΚΑΙ ΕΙΔΟΝ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟΝ ΑΝΕΩΓΜΕΝΟΝ ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΙΠΠΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΗΜΕΝΟΣ ΕΠΙ ΤΟΝ ΙΠΠΟ ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΠΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kyriakopoulos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


404 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 12:46:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kyriakopoulos
ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΕΒΛΗΜΕΝΟΣ ΙΜΑΤΙΟΝ ΕΝ ΑΙΜΑΤΙ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stratis79
Μέλος 2ης Βαθμίδας


430 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 14:54:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους stratis79
έστειλα κι ένα e-mail στο site μήπως γίνεται να μου στείλουν λίγο πιο καλά την αγιογραφία με μεγαλύτερη ανάλυση.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
WWalker
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1819 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 20:01:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους WWalker
quote:
Εχω ένα αντίγραφο ενός προφητικού χάρτη που βρίσκεται στο άγιο όρος και αναφέρεται στα γεγονότα του τρίτου παγκοσμίου με λεπτομέρειες που είναι τόσο σημαντικές όσο και οι προφητείες των αγίων.Θα προσπαθήσω τις επόμενες ημέρες να τον ανεβάσω αν και δεν υπόσχομαι ότι θα τα καταφέρω λόγω των ελλειπών γνώσεων μου στην πληροφορική.

22, τι ακριβώς δείχνει ο χάρτης; Τα σύνορα μετά τον πόλεμο ή το πως θα κινηθούν τα κράτη κατά την διάρκεια;
Βασικά με έχει φάει η περιέργεια τώρα, γιατί τυγχάνω λάτρης των ιστορικών χαρτών και τούτο θα'ναι σαν να βλέπω την ιστορία του μέλλοντος μπροστά μου!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/08/2005, 22:19:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Είναι ένας χάρτης που υπάρχει στο άγιο όρος, του 17ου αιω.,και αναφέρει ποιές χώρες βαλκανικές και άλλες θα πάρουν μέρος στον πόλεμο(ονομαστικά μια-μια!),αναφέρει επίσης ότι με την έλευση του Ιωάννη θα γίνει και ανάσταση νεκρών,προφανώς αγίων!Επίσης κάνει αναφορές στην Περσία(Ιραν)και στις Αραβικές χώρες.Αναφέρει επίσης κάποιες παραπομπές τις οποίες ομολογώ ότι δεν κατάλαβα. Πάντως θα κάνω ότι μπορώ για να τον ανεβάσω,λίγη υπομονή φίλοι μου.Ενα σημείο που μου κάνει εντύπωση είναι η αναφορά του στην Βαβυλώνα,να εννοεί την Αμερική άραγε; Και ένα ακόμη σημείο που με βάζεις σε σκέψεις είναι η φράση (<<Αρχαι οδυνων τρομερος αιων τριετης δυστυχια>> ορα δτοιχ.2),με αυτή τη φραση πάει μακρια η σκέψη μου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2005, 02:03:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Tελικά ανέβασα δύο φωτοηραφίες του χάρτη στη διευθυνση


http://briefcase.pathfinder.gr/contents/alexanter_the_great/37730

μέσα εκεί θα βρείτε τις φωτογραφίες που με μια μεγεθυνση νομίζω ότι θα είναι ευαναγνωστες.Αν υπάρχει πρόβλημα να μου το πείτε να δω τι θα κάνω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astral_death
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2005, 04:34:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral_death
kyriakopoule, omologw pws prosopika me koufanes LEME . Epidh etoimazome na paw sto Agion oros se ligo kairo, sigkekrimena se pia monh yparxei aftos o xarths?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy