ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Πρέπει ή δεν πρέπει να τρώμε τα ζώα.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 15
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 19:17:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Φίλη καποδίστρια ξέρεις ότι στην Αμερική αυτό το γουρουνάκι που εσύ λιγουρεύεσαι τό έχουν κατοικίδιο, όπως τις γάτες και τους σκύλους?
Τους φοράνε παλτουδάκια και φιογκάκια, τα κοιμίζουν στον καναπέ, τα ταϊζουν στην κουζίνα... Γιατί το δικό σου γατοφιλικό συναίσθημα είναι απαραίτητα σωστό και όχι των Ιταλών ή των Αμερικανών?

Στην έκανα και εγώ αυτή την ερώτηση και δεν απάντησες.

Και τα γουρουνάκια είναι αξιοαγάπητα οπως ολα τα ζωντανά φυσικά αλλα και αυτά δείχνουν τα αισθήματα τους οπως οι γάτες και τα σκυλιά.
Εντάξει λοιπόν. Τις γάτες σου δεν θα τις έτρωγες. Θα πέθαινες βέβαια απο την πείνα? Γιατί ομως κάνεις αυτό το διαχωρισμό?
Εάν δηλαδή αντί για τα γατάκια είχες γουρουνάκια, (ας πούμε οτι τα συμπαθούσες και τα είχες σαν κατοικίδια) τι θα έκανες.

allzzaro

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 19:18:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ποιό νταβαντούρι? Οι αντιπαραθέσεις θα συνεχιστούν. ΑΑΑΑ μην ζητάς να συμφωνήσω με ολες σου τις απόψεις.

Εγω φυσικα δεν εκανα παρεμβαση για να ζητηθει μια συγγνωμη απο οποιονδηποτε.Δεν το επεδιωξα.ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ...ειπα τη γνωμη μου.
Φιλε Φωτη πραγματι....δεν γινεται να συμφωνουμε ΟΛΟΙ με ΟΛΟΥΣ ! Ετσι ειναι.Το θεμα ειναι οχι οτι διαφωνουν δυο ατομα,αλλα το ΠΩΣ διαφωνουν (κοσμια ή με προσβολες).Διαβαζουμε την απαντηση του αλλου,τη σεβομαστε,την επεξεργαζομαστε και τελικα... ή διαφωνουμε (με επιχειρηματα) ή την αποδεχομαστε αν κρινουμε οτι ειναι σωστη και καμμια φορα σωστοτερη απο τη δικη μας.Εγω στο παρελθον εχω αλλαξει γνωμη για ορισμενα πραγματα που τα εβλεπα αλλιως, οταν ημουν νεοτερος.Αλλα μεγαλωνοντας,μελεταμε καλυτερα,βλεπουμε καλυτερα και τελικα ΚΡΙΝΟΥΜΕ καλυτερα.Συγγνωμη για την ασχετη με το θεμα απαντηση.
Πλακα-πλακα τις τελευταιες ημερες εχω μειωσειτην ποσοτητα κρεατος.......αααα !! θα με χαλασετε εσεις με το θεμα που εχετε
ανοιξει !! (χαχαχα)
Με ειλικρινη εκτιμηση ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ,Masvidal............

Υ.Γ. Η τελευταια μονιμη φραση της καποδιστρια φανερωνει πολλα (Με φιλικη διαθεση.....)

Edited by - Masvidal on 27/08/2003 19:21:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 19:33:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΜΕΝΑ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΦΙΛΕ MASVIDAL,KAΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ
ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΡΕΑΣ....ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ....ΚΑΠΩΣ ΦΙΛΟΖΩΙΚΗ ΣΤΑΣΗ....
ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ,ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ,
ΝΑ ΜΑΖΕΥΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΑΔΕΣΠΟΤΟ ΓΑΤΙ,ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΙ ΧΑΖΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙΑ ΜΕ ΦΙΟΓΚΑΚΙΑ!!!!
ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΦΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΒΟΓΓΑΕΙ ΕΝΑ ΧΤΥΠΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΥΝΕΙΔΗΣΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΕΝΑ ΕΡΗΜΟ ΖΩΝΤΑΝΟ...
ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ!!!ΤΟ ΦΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΡΑΝΑΙ;
ΝΑΙ ΤΑ ΑΡΝΑΚΙΑ,ΤΑ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙΑ,ΟΙ ΑΓΕΛΑΔΕΣ,ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ...ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ;ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...
ΑΣ ΦΑΝΕΙ Η ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΖΩΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΟΛΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ...

ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ....(ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ....) ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 20:03:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ....(ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ....) ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Εγω οταν ειμαι εκνευρισμενος ξερεις τι κανω ? Βαζω τα ακουστικα μου και ακουω καποιο απο τα αγαπημενα μου τραγουδια...και ω του θαυματος !! Μου περναει.Ισως λειτουργησει θετικα και σε εσενα !!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 20:08:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ....(ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ....) ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Εγω οταν ειμαι εκνευρισμενος ξερεις τι κανω ? Βαζω τα ακουστικα μου και ακουω καποιο απο τα αγαπημενα μου τραγουδια...και ω του θαυματος !! Μου περναει.Ισως λειτουργησει θετικα και σε εσενα !!




ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ,ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΣΕ ΠΟΣΟ ΑΣΧΗΜΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΜΑΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ...ΚΛΑΙΩ....
ΟΧΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ,ΤΩΡΑ....


ΜΕ ΑΣΧΗΜΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 20:17:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΜΕΝΑ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΦΙΛΕ MASVIDAL,KAΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ
ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΡΕΑΣ....ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ....ΚΑΠΩΣ ΦΙΛΟΖΩΙΚΗ ΣΤΑΣΗ....

Αυτή η κάπως ``φιλοζωική στάση`` είμαι εγώ φυσικά. Δεν υπάρχει κάποιος αλλος .. μόνο εγώ.

Bλέπω λοιπόν οτι ο εκνευρισμός σου είναι σχεδόν μόνιμος.
Εγώ αγαπητή μου δεν θέλω να με χαρακτηρίζουν φιλόζωο αν και είμαι ακριβώς μία ιδια περίπτωση με τον αδερφό σου. Εχω γατάκια σκυλάκια πουλάκια , πέρυσι μου αφησαν στον κήπο μου διαδοχικά 14 γατάκια και 2 σκυλάκια. Χαίρουν ολα απο υγεία αφού ενα ενα μου αρρώσταιναν και αναγκαζόμουνα να τα πηγαίνω στο γιατρό.

Εκείνο που εμένα με βασανίζει και εσένα σε εκρευρίζει είναι το οτι οι ανθρωπο δεν μπορούν να καταλάβουν με τίποτα οτι ή θα τα τρώμε ολα τα ζωντανά ή κανένα.

Εσύ υποστηρίζεις αυτό που υποστηρίζουν ολοι μα ολοι . ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΙ ΜΑΣ.

Και εγώ σας λέω οτι γιατί κάνετε αυτό το διαχωρισμό???

Μα γιατί σας πιάνουν να νεύρα σας πάντα οταν μιλάω γιαυτό??


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 20:22:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΛΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ...ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ..
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ...


ΜΕ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΔΙΑΘΕΣΗ(ΤΩΡΑ).... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 20:38:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ,ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΣΕ ΠΟΣΟ ΑΣΧΗΜΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΜΑΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ...ΚΛΑΙΩ....
ΟΧΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ,ΤΩΡΑ....

Φταίει φαίνεται η μπριζόλα που έφαγες.
Τί την ήθελες...????

Αυτά παθαίνει κανείς οταν τρώει πολύ κρέας.
Κόψτο καημένη. Είναι μια κακή συνήθεια.

Δημιουργεί χοληστερίνη, εμφράγματα, παχυσαρκία, νεύρα.
Δεν αστειεύομαι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 20:42:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ,ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΣΕ ΠΟΣΟ ΑΣΧΗΜΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΜΑΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΠΟΥ...ΚΛΑΙΩ....
ΟΧΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ,ΤΩΡΑ....

Φταίει φαίνεται η μπριζόλα που έφαγες.
Τί την ήθελες...????

Αυτά παθαίνει κανείς οταν τρώει πολύ κρέας.
Κόψτο καημένη. Είναι μια κακή συνήθεια.

Δημιουργεί χοληστερίνη, εμφράγματα, παχυσαρκία, νεύρα.
Δεν αστειεύομαι.



ALLZZARO,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ...
ΑΣΕ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ,ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ...
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....


ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/08/2003, 20:52:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ALLZZARO,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ...
ΑΣΕ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ,ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ...
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....

Ελα Καποδίστρια τί έπαθες????
Τί σου συμβαίνει??? Μάλλον μιλάς σοβαρά.

Φταίει η συζήτηση που κάνουμε???
Σταματάω τη συζήτηση και τα αστεία.

Αν εχεις κάποιο πρόβλημα μπορούμε να το συζητήσουμε.

Είπαμε οτι θα ασχοληθούμε με τα ζώα αλλά πρώτα απο όλα εμείς.
Σε καταλαβαίνω φυσικά.
Μπορεί να μιλάμε μέσω ΙΝΤΕΡΝΕΤ αλλα σε καταλαβαίνω.

Δές το email σου.
allzzaro

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 01:55:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kapodistria
Αν δεν είναι κάτι προσωπικό , απο την δικιάμου πλευρά αν θέλεις να πουμε κάτι , πολύ ευχαρίστως.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 10:27:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ,ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΝΑΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ,ΝΑ ΜΑΖΕΥΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΑΔΕΣΠΟΤΟ ΓΑΤΙ,ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΙ ΧΑΖΟΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙΑ ΜΕ ΦΙΟΓΚΑΚΙΑ!!!!

Από πότε καποδίστρια σου έδωσα το δικαίωμα να κρίνεις τη ζωοφιλική μου στάση?

Που ξέρεις εσύ πόσα αδέσποτα έχω μαζέψει? Πόσα έχω στειρώσει με δικά μου έξοδα?

Οταν εσύ κοιμόσουν ή έτρωγες τη μπριζολίτσα σου εγώ ήμουν η πρώτη εδώ μέσα που άνοιξα δειλά δειλά τέτοιο θέμα (το μοναδικό για ζώα) στο "Μεταξύ τύρου και αχλαδιού" και εσύ βέβαια δε συμμετείχες απ'όσο ξέρω... Πήγαινε εκεί και ίσως κοκκινήσεις από ντροπή γι'αυτά που μου είπες...
Ποτέ εγώ δε σου μίλησα έτσι εδώ μέσα και μάρτυρες όλοι οι φίλοι που συμμετέχουν...απλά ερωτήσεις έθεσα...που φυσικά δεν απαντήθηκαν.

Δε μπορείς τέλος πάντων τα ψυχολογικά σου και τα νεύρα σου να τα ξεσπάς στους άλλους πως να το κάνουμε?

Δεν είναι ούτε ευγενικό ούτε δίκαιο!

Δεν είσαι εσύ μόνο που πληγώνεσαι!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 11:26:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ,
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΑ,ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ,ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ "ΕΠΙΠΛΗΞΕΙΣ" ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΖΩΟΦΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΕΘΙΞΑ...
ΘΑΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΣΧΕΘΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ.
ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΥΘΟΡΜΗΤΟ,ΚΑΘΟΤΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΕΝΗΡΓΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΘΥΜΙΚΟ,ΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ..
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...


ΟΧΙ AVALLON,ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΘΙΞΩ...
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΣΥ ΣΤΑΘΗΚΕΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ,ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΚΑΙ ΘΑΘΕΛΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ALLZZARO ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ STEELSPRING....

ΣΥΓΓΝΩΜΗ...


ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 28/08/2003 23:33:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 11:57:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεκτή η συγνώμη!

Πάμε παρακάτω...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 13:30:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Tώρα λοιπόν που τα βρήκαμε ΟΛΟΙ να συνεχίσουμε και τη δουλειά μας....

quote:
Που ξέρεις εσύ πόσα αδέσποτα έχω μαζέψει? Πόσα έχω στειρώσει με δικά μου έξοδα

Ασε Avallon εγώ να δείς τί εχω πάθει.. Εδώ και χρόνια με εχουν πάρει χαμπάρι και κάθε χρόνο σχεδόν τέτοια εποχή ερχονται κρυφά στον κήπο της πολυκατοικίας μου και μου αφήνουν νεογέννητα γατιά.
Πέρυσι λοιπόν τέτοια εποχη μου άφησαν 4. Τι να κάνω. Τα καθάριζα τα τάιζα με μπιμπερό μαζί με το γιό μου. Μετά 5 ημέρες αλλα 5 νεογέννητα.
Αμέσως μετά 2 αλλα λίγο μεγαλύτερα. Και αμέσως μετά αλλα 3.

Δεν προλάβαινα να τα ταίζω. Επιασε χειμώνας. Αρρώστεναν. Κάθε μέρα στο γιατρό για βιμπραμισίλ. Δύο δύο αρρώστεναν και τα έπαιρνα στο σπίτι για ανάρρωση. Βέβαια μέσα στο σπίτι εχω και σκύλο και γάτα.
Να τσακώνονται μεταξύ τους να γίνεαι χαμός. Σωστό νοσοκομείο.
Μού ψόφησαν 4. Στα χέρια μου και τα τέσσερα. Δεν μπορούσα να κάνω τίποτα για τα σώσω. Τα περισσότερα τα εσωσα και χαίρουν άκρας υγείας ακόμα και σήμερα.

Αντιμετωπίζω ομως σοβαρό πρόβλημα με τους γείτονες οι οποίοι με κατακρίνουν.... ``Ολόκληρος γάιδαρος και ασχολείσαι με τα γατιά``,
``Μας βρωμίζουν``, ``Με τα χρήματα που δίνεις να τα ταίζεις θα μπορούσες να ταίσεις κανέναν ανθρώπο``

``Τι θέλετε ρε πειράζω κανέναν. Πεινάει κανείς ?? Εγώ δεν βλέπω να πεινάει κανείς σας. Ολοι σας είσαστε τετράπαχοι με τα αυτοκίνητά σας και σουλατσάρετε ολη μέρα.
Βέβαια δεν τολμάει κανείς να πειράξει ζωντανό μου κανείς τους.
Θα σας εξηγήσω γιατί δεν τολμούν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 13:38:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν καλοί μου φίλοι

Πρίν απο καιρό χρόνια είχα φυτέψει κάτι δενδράκια σε εναν γκρεμό εξω απο την πολυκατοικία μου. Οπωσδήποτε κανείς τους δεν με βοήθησε στο φύτεμα. Στη συνέχεια τα πότιζα. Μού εφεραν λοιπόν την Αστυνομία οτι και καλά ξοδεύω νερό της πολυκατοικίας. Βέβαια το νερό ήταν απο το διαμέρισμά μου. Εκεί λοιπόν πάνω στη φασαρία βρήκαν να μου πούν οτι τα ξεριζώσουν τα δένδρα και θα ρίξουν φόλα στα ζωντανά.
Ξέχασα εχω και χελώνες.
Λοπόν πιάστηκα στα χέρια. Εφαγα δεν λέω αλλα ερριξα αρκετές.

Λοιπόν φανταστείτε φίλοι μου να τους πώ να μήν τρώνε και κρέας.
Θα με κυνηγούν μέχρι να φτάσω στον Βόρειο Πόλο.
Τώρα με σας είναι διαφορετικά. Εσείς τουλάχιστον ολοι σας είστε φιλόζωοι. Αλλοι με γατάκια αλλοι με σκυλάκια αλλοι με ερπετάκια αλλοι με παπαγαλάκια. Αυτοί ομως είναι άξεστοι. Αγεωγράφητοι, απολίτιστοι μόνο για το αυτοκίνητό τους να είναι καθαρό και η τσέπη τους γεμάτοι.

Ο φίλο σας
allzzaro

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 16:15:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο πολιτισμος και το επιπεδο μιας κοινωνιας,φαινεται απο την αντιμετωπιση που εχει προς τα ζωα.Αυτα.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 16:51:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΞΕΡΑΤΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ...
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΖΗΣΕΙ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΧΑΝΑΜΕ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟ...
ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΜΑΤΟΙ ΓΑΤΙΑ!!! ΔΙΠΛΑ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΚΥΛΙ...ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΖΕΙ ΜΙΑ ΧΕΛΩΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΜΑΡΟΥΛΑΚΙ ΤΗΣ... ΕΧΟΥΜΕ 4 ΚΑΝΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ(ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ,ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ)...
ΟΜΩΣ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΟΛΕΣ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΓΑΤΙΑ ΑΠΟ ΦΟΛΑ!!!ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ,ΣΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ,ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ... ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ,ΤΑ ΔΕΝΔΡΑ(ΛΕΜΟΝΙΑ,ΜΑΝΤΑΡΙΝΙΑ)ΤΟ ΙΔΙΟ,ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ!!!ΒΕΒΑΙΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΟΜΑ...ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ALLZZARO,ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΕΦΕ ΤΟΥΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ "ΦΩΝΑΧΤΑ" ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥΣ....
ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ;ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΗ Η ΟΥΣΙΑ ΕΣΤΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΝ ΤΡΩΜΕ ΚΡΕΑΣ 'Η ΟΧΙ.ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ..ΠΟΣΟ ΑΥΤΗΝ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ...

ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 16:52:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πολιτισμος και το επιπεδο μιας κοινωνιας,φαινεται απο την αντιμετωπιση που εχει προς τα ζωα.Αυτα

Κάνω αρκετά ορθογραφικά λάθη. Τα ανακαλύπτω αφού ξαναδιαβάσω τα κείμενα.

Γειά σου φίλε masvidal
Σαν κοινωνία ναί, αλλα νομίζω οτι είναι και στον ανθρωπο.
Αλλοι τα αηδιάζουν, αλλοι δεν τα θέλουν απο οικονομικής άποψης και αλλοι τα μισούν. Υπάρχει βέβαια και μία κατηγορία που τα θέλει προς στιγμής αλλα πολύ γρήγορα τα βαριέται.
Και οταν είναι γατάκι ή σκυλάκι εχει καλώς το παρατάει στο δρόμο.
Οταν ομως πρόκειται για κροκοδειλάκι ή κανένα φίδαρο τί γίνεται.
Στην τουαλέτα τράβηγμα το καζανάκι και τελείωσε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 16:59:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΕΦΕ ΤΟΥΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ "ΦΩΝΑΧΤΑ" ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥΣ....

Ακριβώς , ακριβώς

και εγώ ήθελα να κάνω διακοπές πήγα κάπου κοντά και κάθε μέρα ειχα την εννοια τους, ερχόμουν στην Αθήνα μια και δύο φορές την ημέρα μήπως και κάποιος τους ρίξει φόλα.
Είναι ομως οπως και να το κάνουμε ευθύνη. Ισως ορισμένοι να ξέρουν τι ευθύνη είναι και να μην τα θέλουν.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2003, 23:45:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ MASVIDAL ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΜΕΣΩΣ E-MAIL,ΜΟΛΙΣ ΑΝΤΕΛΗΦΘΗ ΤΙ ΕΓΙΝΕ...
ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΠΟΥ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΘΥΜΙΚΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ ΕΚΑΝΑ....
ΘΕΛΩ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ,ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ,ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΘΕΜΑ ΕΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ...ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΛΑΘΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΡΡΕΑΖΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΑΣ,ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ 'Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΕΙΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗΣ...
ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΟΥΝ ΠΡΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟΥ...
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ "ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ Ή ΟΧΙ ΤΑ ΖΩΑ",ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΛΕΩ "ΕΜΕΝΑ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΡΕΑΣ"!!!
ΟΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΥΝΤΕΛΟΥΝΤΑΙ...ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Ή ΕΧΘΕΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΡΕΟΦΑΓΙΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟΣ...
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΥΘΑΓΟΡΑ,ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΥΤΟ ΜΥΣΤΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΤΟΝ ΟΡΟ,"ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΚΡΕΑΣ,ΑΒΓΑ ΚΑΙ ΚΥΑΜΟΥΣ"....(ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΥΑΜΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ,ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΚΥΑΝΩΣΗΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ ΝΑΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...)


ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ..... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 15:03:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας φίλοι μου..

Ξέρετε οτι στα τόσα χρόνια που συζητώ τις απόψεις μου σχετικά με το να μην τρώμε κρέας .. δεν εχω πείσει ποτέ μου κανέναν. Ούτε περιμένω να πείσω κάποιον να μην τρώει κρέας.
Ειχε πεί ο φίλος μου ο steelspring οτι ασκώ κατήχηση.
Δεν προσπαθώ ακριβώς να πείσω εσάς να μην τρώτε κρέας αφού ξέρω οτι είτε το κάνετε είτε οχι κάνενα ζώο δεν θα αποφύγει τη σφαγή.
Εγώ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ.
Οι μάρτυρες του ΓΙΑΧΒΕ προσπαθούν να μεταπείσουν κάποιον να αλλάξει τη θρησκεία του και παρουσιάζονται σαν διδάσκαλοι, κέρδος τους είναι οχι χρήματα βέβαια αλλά μία θέση στον παράδεισο.
Εγώ θα νοιώσω κάποια ικανοποίηση βέβαια αλλα αυτό δεν σημαίνει και πολλά πράγματα.

Δεν ξέρω το κατά πόσο θα συνεχιστεί η συζήτηση αλλά οποιος την διαβάσει θα εχει μια σχετική ιδέα αν κάποιος κάποτε τον ρωτήσει

quote:
ΠΡΕΠΕΙ Η ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΚΡΕΑΣ

allzzaro

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 18:28:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραίο θέμα...αν και πιστεύω πως υπάρχουν πολύ μεγαλύτερα ζητήματα για να ασχοληθούμε στη γή
προσωπικα είμαι φιλόζωος , αρκετά θα έλεγα , και με πονάει όταν βλέπω ζώα πληγωμενα ή λιμοκτονούντα στο δρόμο .
ποτε δεν θα ξεχάσω ένα περιστατικό που έγινε όταν ήμουν περίπου 13:
περπατουσα σε ένα μικρο΄δρόμο κοντα στο σπίτι μου και ξαφνικα είδα δύο "μάγκες" απο μία παρέα συνομιλήκων μου να παίζουν ποδόσφαιρο...
με ένα γατάκι . το γατάκι ήταν πολύ μικρό σε ηλικία και εκείνοι δεν δίσταζαν να το κλοτσάνε με όλη τους τη δύναμη σαν να κλοτσάνε μπάλα έτσι ώστε αυτό να πεταγεται σε μία απόσταση περίπου 5 μέτρων... γελούσαν με το θεαμα...
εκείνη τη στιγμή ένιωσα τόσο μίσος και απέχθεια για εκείνα τα άτομα!!!!!!!!!!!!!
ακόμη μετανιωνω που δεν επενέβη να σταματήσω το ματς αν και λογικα θα τις έτρωγα...
πάντως στην παρατήρηση του φίλου alzaro για το ότι ή θα τα τρώμε όλα ή τίποτα πιστεύω πως υπάρχειδιαφορά απο ζώο και ζώο και δεν θα πρέπει να τα βαζουμε όλά στο ίδιο τσουβάλι.τις ίδιες τύψεις θα εχεις αν τρως ένα σκύλο με το αν τρως ένα σκαντζόχοιρο ?
όμως , να τον συγχαρώ για την ευαισθησία του στα ζωα και για τη φροντίδα του προς αυτα . Αν ήταν όλοι τόσο ευαισθητοποιημένοι με τα ζώα η κατάσταση με τα αδεσποτα θα ήταν πολυ καλύτερη στις κοινωνίες μας .
αλλα...δεν νομίζω πως πρέπει να το παρακάνουμε .
όταν λεω αυτό έχω στο νου μου ένα ντοκιμαντερ πο είδα πρόσφατα σχετικα με νεκροταφείο σκύλω ν!!! όπου μπορουσεςνα δεις πλουσια αφεντικα να ξοδεύουν σωρό χρωματων για να θαψουν το σκυλο τους ...
ξανα μπράβο σου φίλε alzaro για τη φροντίδα στα γατάκια αλλα σκεψου ότι περισσότερο αξίζει η ζωή των ανθρωπων παρα των ζώων και άρα πιστεύω πως καλύτερο θα ήταν να φρόντιζες λιγότερα γατάκια και να έδινες τα χρήματα για τα υπόλοιπα σε παιδιά που πεθαίνουν της πείνας ανα τον κόσμο .
θυμάμαι την απάντηση μίας παχιας γυναίκας που ξόδευε πολλα χρήματα για το σκυλακι της όταν την είπαν μετα απο τη βόλτα στο κομμωτήριο σκύλων "τα παιδιά στο καμερουν πεινανε " καποιος δημοσιογραφος και αυτή απαντησε " και τί με νιάζει εμένα για τα παιδιά στο καμερουν ?"!!!!
ε όχι να φτασομε και σε τέτοιο σημείο .
προσωπικα δεν βρίσκω ιδιαίτερα "κακό" να τρωμε τα "συνιθισμενα" για φαγητο ζώα ... μην ξεχνάτε ότι και στη ζουγκλα το ένα ζώο τρώει το άλλο . μήπως είναι κακό αυτό? δεν νομίζω πως είναι βαρύ πλήγμα να φάμε μια κοτουλα που και που...

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 18:56:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ T-SEEKER,
ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ;
ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΦΕΡΝΩΝΤΑΣ ΣΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΑΠΟΤΡΟΠΑΙΟ ΘΕΑΜΑ;
ΚΑΛΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΤΡΩΓΑ "ΜΠΑΟΥΛΟ" ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΑΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ,ΘΑ ΕΙΧΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΝΑΠΟΔΑ...
ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΣΙ.
ΚΑΘΩΣ ΓΥΡΙΖΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΕΣΕΙ ΕΝΑ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙ ΜΕ ΣΠΑΓΓΟ ΜΑΚΡΥ (ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5 ΜΕΤΡΑ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΑΓΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΑ ΝΑ ΠΑΙΖΑΝ ΒΟΛΛΕΥ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΑΠΟΚΑΜΩΜΕΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΕΡΝΟΥΝ.
ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...ΤΙ ΦΩΝΕΣ,ΤΙ "ΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΤΟΛΜΗΣΑΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ...
ΠΗΡΑ ΤΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΚΕΡΑΜΥΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑ ΕΚΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΝΑ ΠΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ...
ΤΟ ΕΣΩΣΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΡΕΦΟΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ...ΠΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΠΑΙΔΙ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΡΙΟΤΗΤΑ;Σ'ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΠΟΤΡΟΠΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΓΗΤΟ ΚΟΣΜΟ;

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 22:23:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωραίος φιλόζωος είσαι T-SEEKER!
Eμένα αν μου συνέβαινε μπροστά μου αυτό αν και γυναίκα θα έπεφτα πάνω τους και τους έκανα τα μούτρα κρέας με τα νύχια μου...
Βλέπεις τα κότσια δεν είναι ανδρικό προνόμιο

Μια που ξεφύγαμε για τα καλά από το θέμα να προσθέσω και γω ότι με έχουνε πάρι χαμπάρι και κάθε τόσο πετάνε σκυλάκια στην πιλοτή της πολυκατοικίας μας. Πέρσυ ανήμερα Χριστούγεννα μου άφησαν 2 και άλλα 3 παραμονές Πρωτοχρονιάς. Αντε τώρα να έχω ετοιμασίες για ρεβεγιόν, να περιμένω κόσμο και να κατεβαίνω κάτω να ταϊζω τα ζώα και να τους φτιάχνω κατάλυμμα γιατί είχε χιονίσει... Εντελώς πληροφοριακά, για στατιστικούς λόγους σας λέω ότι τα τελευταία 4 χρόνια έχω στειρώσει 33 αδέσποτα από τα οποία μόνο τα 9 είναι εν ζωή. Αν υπολογιστεί ότι μια σκύλα γεννάει από 6-10 κουτάβια δυο φορές το χρόνο φανταστείτε πόσες γεννήσεις έχω αποτρέψει με αυτό τον τρόπο. Για να μπορούν κάποιοι ανεγκέφαλοι να εγκαταλείπουν τα κουτάβια της αστείρωτης σκύλας τους οι Μα--ες!!!

Πριν μου πείτε για φιλανθρωπία έχω κάνει ήδη την μεγαλύτερη-ύστατη φιλανθρωπική πράξη...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
steelspring
Πλήρες Μέλος

Austria
829 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 16:04:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους steelspring  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σιγά σιγά σχηματίζω την αντίληψη ότι αντί να μας απασχολεί αν πρέπει να τρώμε τα ζώα,
είναι καλύτερα να μας απασχολεί αν πρέπει να τρώμε ΣΑΝ ζώα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 17:03:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
13 χρονών παιδάκι ήμουν τότε...δείλιασα , δεν το κρύβω . βέβαια , έπρεπε να αντιδράσω αλλα εκείνη τη στιγμή δεν είχα τα κότσια γιατί εκείνα τα δύο παιδά δεν ήταν δύο οποιαδήποτε παιδιά if you know what i mean...

αβαλον , μα για σενα θα ήταν πιο εύκολο γιατί ποτε δεν θα σε χτυπουσαν ως κορίτσι ...

καθως απομακρυνόμουν και κοιτούσα το θέαμα ( το γατάκι να νιαουρίζει και να πηγαίνει περα δωθε ζαλησμένο και αυτοί να το κλοτσανε όπου τύχει αλύπητα...) δεν σαν κρύβω ότι θάμπωσαν τα ματια μου και εκεινη ακριβως τη στιγμή είπα στον εαυτό μου να μην επιτρέψω να γίνει κατι τέτοιο μπροστα μου ξανα...
μπράβο σου καποδίστρια που σταματησες τα παιδια με το πουλί.
και σε σένα αβαλον που προσεχεις τα ζωάκια .
αλλα ξαναλέω πως θα ήταν καλύτερο να δίναμε τα μισα πουδίνουμε σε ζώα σε ανθρωπους που υποφέρουν και που πιστεύω αξίζουν , όπως και να το κανουμε , πολύ περισότερο απο ένα γατάκι ...

πάντως πολύ σημαντική η παρατήρησή σου steelpring

quote:
Σιγά σιγά σχηματίζω την αντίληψη ότι αντί να μας απασχολεί αν πρέπει να τρώμε τα ζώα,
είναι καλύτερα να μας απασχολεί αν πρέπει να τρώμε ΣΑΝ ζώα.


στατιστικες λενε πως το 40% ,αν θυμάμαι καλά , των ελλήνων είναι παχύσαρκοι... τα συμπεράσματα δικα σας!

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 18:22:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΣΚΟΤΩΜΕΝΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ...
ΕΙΧΕ ΛΕΕΙ ΜΠΛΕΧΘΕΙ ΣΕ ΔΙΧΤΥΑ ΨΑΡΑΔΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΝ(!!!) ΤΗΝ ΨΑΡΙΑ ΤΟΥΣ!!!!
ΜΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ!!!!

ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ.... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 18:39:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΠΛΕΟΝ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ.

ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΡΗΤΟ "ΝΟΥΣ ΥΓΙΗΣ ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ" ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ "ΑΜΑ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ".

ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΛΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΜΕ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ.

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΡΚΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΕ ΨΩΜΙ,ΒΟΥΤΥΡΟ ΚΑΙ ΜΕΛΙ, ΕΝΑ ΜΕΤΡΙΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΒΡΑΔΥΝΟ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΛΙΓΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ.

ΛΕΝΕ...
ΦΑΕ ΠΡΩΙΝΟ ΣΑΝ ΒΑΣΙΛΙΑΣ.
ΦΑΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΣΑΝ ΧΩΡΙΑΤΗΣ.
ΦΑΕ ΒΡΑΔΙΝΟ ΣΑΝ ΖΗΤΙΑΝΟΣ.

ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΙΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΖΩΑ...
ΕΙΧΑ 5 ΣΚΥΛΟΥΣ. ΟΙ ΔΥΟ ΨΩΦΗΣΑΝ ΑΠΟ ΓΕΡΑΤΙΑ. Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΚΑΛΑΖΑΡ. ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ ΦΟΛΛΑ.
ΕΑΝ ΒΡΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΡΙΞΑΝ ΤΙΣ ΦΟΛΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΛΥΚΟΣ.

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΟΣΟΙ ΕΙΧΑΤΕ ΖΩΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΟΥΣΑΤΕ ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΙΑ.

ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΖΩΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΠ-ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ.

ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΩΝ ΖΩΩΝ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΤΑΠΡΟΣΩΠΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

terpandros
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 06:15:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους terpandros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
An htan na pethanw tha trwga kai anthrwpo :)
Ta zwa yparxoun gia na ta xrhsimopoioume apla..prosferoun trofh endymasia klp.Trow spania kreas alla pote den exw niwsei typseis isws eimai zwo :P

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 15 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy