ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 19:13:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
gretel
quote:
ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΚΕΦΙ ΚΑΛΕ ΜΟΥ allzarro ΔΗΜΟΣΙΕΥΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ngw ΚΑΙ ΤΩΝ "ΑΛΛΩΝ".


Δεν νομίζω gretel πρέπει να δρά μόνος του.
Αν και η φωτο σου με βάζει σε μεγάλες υποψίες , δεν νομίζω, απλά τον έχει βαρέσει κατακέφαλα και παραληρεί τώρα αν μέσα στην παραζάλη του πετάει και κάτι έξυπνο , ε...

Edited by - allzzaro on 31/08/2004 19:18:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 19:51:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ALLZARRO ΔΙΚΟ ΕΧΕΙΣ.
ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΔΔΑΡ ΑΣΣΟΥΡ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΕΠΙΤΥΧΙΑ" ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟΥ.
ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΥΒΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΕΙΤΕ ΕΝΑΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΧΩΡΟ, ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ -ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΔΩ ΕΣΩ-ΤΕΡΙΚΑ- ΤΗΝ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ, ΤΟΤΕ ΕΞΟΡΓΙΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ "ΞΕΡΕΙΣ" ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.
ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΠΟΥ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ.
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΪΖΕΡ...


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 19:59:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Ναί Gretel .. εγώ δεν μπορώ να φθάσω σε αυτό το επίπεδο .. δυστυχώς... κάνω προσπάθειες κρατιέμαι αλλά .. στο τέλος ξεσπάω...
και μετά νοιώθω τύψεις..
Πολλές φορές τους ζηλεύω .. οταν μπορούν και είναι τόσο συγκρατημένοι.. κάνω και εγώ προσπάθειες αλλά..
Δεν ξεσπάω που με είπε ηλίθιο.. δεν με νοιάζει ούτως ή αλλως δεν είμαι και κανένας συνομιλητής επιπέδου.. αυτό που με κάνει να μην μπορώ να κρατηθώ ειναι οτι .. είναι άνανδρο, είναι ανέντιμο,
είναι άδικο, υποτιμά τη νοημοσύνη μας .

Edited by - allzzaro on 31/08/2004 20:18:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 20:28:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ, ΚΙ ΕΓΩ ΖΗΛΕΥΩ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΥΣ ΤΟΥ ΘΥΜΙΚΟΥ.
ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ "ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ, ΑΣΤΟ ΓΙ'ΑΥΡΙΟ" ΘΑ ΕΒΡΙΖΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠ'ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΚΑΘ'ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΟΝΤΡΑ.

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 20:38:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro
Μα και εγώ το εφαρμόζω .. για πολλά χρόνια τώρα.. αλλοτε πετυχαίνει αλλοτε οχι.. πάντα το αφήνω για αυριο ... αλλά πολλές φορές δεν μου περνά... απορώ .. πως μπορούν να κάνουν υπομονή...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 21:22:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΕΤΣΙ

'Η ΕΤΣΙ

'Η ΕΤΣΙ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2004, 22:11:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Απαντηση απο την αμαλια δεν πηρα.Ας τα δακρια να κυλησουν απο τα ματια σου.Ετσι πρεπει να γινει.Και απο αλλα ματια κυλησαν δακρια καποτε.-------Και ξερεις απο τα δικα σου θα κυλησουν και παλι.------Δεν φταιω εγω για αυτο.----Ολα αυτα που κανατε και κανετε.----Νομιζατε οτι ειχατε δυναμη και μπορουσατε να κοροιδευετε.Ολους αυτους εδω.------Αυτοι εδω δεν ξερουν τιποτα.---Και η αστυνομια που ηρθε περυσι το καλοκαιρι.Ξερεις που.Οταν πεσαν οι αναποδες.Δεν θα ερθει τωρα για αυτον τον λογο.-----ΝΑΙ αφελεις αυτου του φορουμ.Ξερω παρα πολλα για ολους αυτους.-----Αντμινα και αμαλια και οι αλλοι ''φιλοι'' σας.----Εγω ξερω ποιος ειναι πιο πανω απο σας.Μαλλον ποιοι ειναι πανω απο σας.----Θα το πω και αυτο.Οταν ερθει η ωρα.----Και ξερετε ολους αυτους που αντιπροσωπευετε τους κυνηγουν και αλλοι εκτος απο ''εμας''.Εισαγγελεις,δικηγοροι και αλλοι.-----Οσοι ακομα δεν καταλαβαν τι εννοω δεν φταιω εγω.----Ακομα νομιζετε οτι ολα εναι αγγελικα πλασμενα εδω μεσα.----Σε λιγο καποιοι θα πανε φυλακη.----Αυτο ειναι σιγουρο.----Και παλι δεν φταιω εγω.-----Αλλα εγω θα συνεχισω απο δω αλλα και με αλλους τροπους.Λαθος εκανα.''Αλλοι'' θα το κανουν αυτο......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2004, 00:33:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Άντε ρε παλιοκαραγιόζη, μας τα χεις κάνει νταούλια το καταλαβαίνεις? Δε λέω, γελάω, αλλά όλα έχουν και ένα όριο. Σύμφωνα με όσα λες, το esoterica πρέπει να είναι άντρο μαφιόζων!
Λοιπόν, να τελειώνουμε... ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΘΑΡΑ, ΠΕΣ ΤΟ! ΑΛΙΩΣ ΚΛΑΣΕ ΜΑΣ ΤΑ Α...ΙΑ! πείτε και εσείς κάτι ρε παιδιά! άμα έχει κάτι να πει ας το πει να τελειώνουμε! Κατα τα άλλα, τι κάθεστε και του απαντάτε?
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2004, 00:51:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
TI NA ΠΕΙ ΦΙΛΕ ΚΑΪΖΕΡ Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ? ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΕΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΙΤΣΕΣ ΜΙΛΑΕΙ. Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙ ΤΙΣ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΕΣ ΩΡΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΡΓΙΑ...


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2004, 01:26:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
τι να πει το φουκαραδακι που κουνιεται με ξενο κωλο?

αστον να ξεφτιλιζεται

νομιζει πως ειναι ασφαλης αλλα ...

δεν χρειαζονται ιδιαιτερες ικανοτητες για να τον φτασει κανεις -

ποσο μαλλον που το ονομα του υποπτου φιλου του φιγουραρει φαρδυ πλατυ καπου "αλλου"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2004, 11:46:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta
quote:

Valnta ο σκοπός όλων αυτών των επεμβάσεων, δεν είναι να μην φαίνονται οι επίμαχες λέξεις και εκφράσεις, αλλά να μην γίνονται!

Μέσα στα πλαίσια αυτού του σκοπού, σε πολλές λέξεις και φράσεις επεμβαίνουμε με κόκκινη διαγράμμιση και σε κάποιες λιγότερες περιπτώσεις, με κόκκινα αστεράκια. Αυτό είναι λογικό, γιατί με την διαγράμμιση γίνεται φανερό, ποιο είδος εκφράσεων είναι αυτό το οποίο σε καμιά περίπτωση δεν συμφωνεί με τους κανονισμούς που διέπουν τις συζητήσεις στα forums. Είναι δε μία διαδικασία, η οποία ακόμα και μέσα από έναν μηχανισμό "λογοκρισίας" δεν στερείται διαφάνειας, σχετικά με το σε ποιες εκφράσεις επεμβαίνουμε.
Οσον αφορά δε τις περιπτώσεις με τα "αστεράκια", όπως καταλαβαίνεις οι εν λόγω εκφράσεις είναι πολύ κάτω από το επίπεδο κοσμιότητας, ώστε να επιτρέψουμε ακόμα και το να είναι εμφανείς...

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!


Καταλαβαίνω Αμαλία...αλλά νομίζω ότι όλοι γνωρίζουν ποιές εκφράσεις συμφωνούν με τους κανονισμούς κ ποιές όχι/ καλή η διαφάνεια δεν λέω, αλλά μερικές φορές ίσως χρειάζονται πιο "δραστικά" μέτρα....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 00:44:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Eipa kai gw.... eleipsa gia 2 meres kai nomiza oti 8a exw xasei hdh to mpoysoyla.... esy omws to exeis katanthsei "Lampsh". Ante moooove it, skoylikiiii (ox la8os, ayto einai apo to Kalhera Zwh).
Ma poy mphka... sto andro twn hrwwn? Sthn odo ths amartias?
Ti 8a ginei bre ngw, anagwge Panagiwth, 8a mas skaseis?
Astynomia...xm...epese kai ksylo eee??? Pw pw re gmt kai egw poy hmoyn tote? Krima, 8a erixna ki apo kamia. Anapodh.
De moy les re sy ngw, eidonizesai me tis brisies? Kapws etsi moy fainetai...

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 19:56:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Το τελευταιο μηνυμα μου ισχυει μεχρι καθε μονης λεξης.-------Βλεπω τις αντιδρασεις.Φυσικα οχι μεσα απο αυτα που γραφετε εδω.''Αλλου''.-------Εχω ετοιμα παρα πολλα να γραψω.---Ολα βεβαια βαση ''σχεδιου''.------------------Προς ολους τους ασχετους και τους αφελεις που γραφουν εδω.Και τους δημιουργους του εσο.gr-----Αν θελετε να με ανιχνευσετε.--Ναι δεν υπαρχουν μονο οι τεχνικες μεσω δικτυου.Ασχετοι και αφελεις.Αυτο προς ολους εδω.Ολοι αφηνουμε ''ιχνη''.Ακολουθηστε τα.Για να με βρειτε.Μεσω αλλων τεχνικων.Τελικα ολοι αυτοι που γραφατε εδω ολα αυτα, λεγατε μπαρουφες.Εφαρμοστε τεχνικες ανιχνευσης.Και εξουδετερωσης μου.Χα.--------Οχι δεν μπορειτε να το κανετε αυτο.Ξερετε γιατι;γιατι απλως εισαστε ασχετοι ''ολοι''.ΟΥΤΕ ΑΡΧΑΡΙΟΙ.ΑΣΧΕΤΟΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΤΟ ''ΓΑΝΤΙ'' ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ.-----οποτε καθηστε στα αυγα σας.Δεν σας παιρνει.---------Και αν δεν το καταλαβατε.ΣΑΣ ΡΙΧΝΩ ΤΟ ΓΑΝΤΙ.Προς ολους εσας που γραφετε εδω.Το αδελφατο.Και προς το εσοτερικα.-------Ποιος ειναι ικανος να με αντιμετωπισει;ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ;Και θα συνεχισω.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 20:02:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95
quote:

Εχω ετοιμα παρα πολλα να γραψω.

Απ' ό,τι βλέπω δε σε εμποδίζει κανείς να τα γράψεις επιτέλους!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 20:16:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Τοχω ξαναπει ασχετοι.Ολα βαδιζουν βαση σχεδιου.Δεν γραφω εδω για σας.Εσεις εχετε δει μονο την βιτρινα.-------ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ''ΤΕΧΝΙΚΕΣ''.Υπαρχει κανεις εκει στο εσοτερικα που να φοραει πανταλονια.Για να τις κανει;Ολα αυτα που εχετε γραψει μεχρι τωρα;Θεωρια μονο.Αντε να σας δω στην πραξη.ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΡΟΚΑΛΩ.ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΗΛΙΘΙΕς ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥς ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣ.-----ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑΛΟΝΙΑ.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαωδης.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 20:59:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
quote:
ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΤΟ ''ΓΑΝΤΙ'' ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ.-

μαλλον απλυτη καλτσα εριξες, αν κρινω απο την μποχα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 21:14:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Σανεκακ
Νέο Μέλος

Zimbabwe (Rhodesia)
20 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 21:20:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Σανεκακ
.

.


.


.

.

Φιλικα....Κανενας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


142 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 21:26:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 21:28:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
quote:
Υπαρχει κανεις εκει στο εσοτερικα που να φοραει πανταλονια

Ρώτα τη μάνα σου

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kronos22
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Canary Islands
58 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2004, 22:48:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kronos22
Ασεβή ngw.
Πολύ αργή η κατασκευή ενόχων!!!
Τελικά θα φύγω (για τα εξωτερικά) και δεν θα μάθω ποιον θα "πνίξετε" βρέ ασεβή.
xa,xa,xa, Αλεξανδριανή φελάχα τώρα και στην κατασκευή ενόχων;;; χα, χα, χα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 01:16:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Και το ξαναλεω.Υπαρχει κανενας που να φοραει πανταλονια εδω μεσα;Δεν νομιζω.-----Οσο για σενα που λες για την μανα μου.-----Καρφακι δεν μου καιγεται.Η φλογα δεν κολλαει πουθενα.Ξερεις εχουμε ''πλαστικη'' συνειδηση.Και ενα παλασμα που ξερει τον εαυτο του και το συμπαν.----Δεν τα εχω πει εγω ολα αυτα αλλα ενας καθηγητης του χωρου.Καποτε ημουν μαθητης του.Και φυσικα περασα με αριστα.---------Τωρα ολοι εσεις κακομοιροι αφηστε την μανα μου.Ουτε που με ενδιαφερει.-------Μπορειτε να κανετε τιποτα;Καμια βαρβατη ''τεχνικη''.-------Μπα εισαστε αδελφες.Ολοι.Και πιο πολυ οι δημιουργοι.Προσκυνηστε τους ψωνια.-------Ασχετοι.Μπου.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαωδης και τελειως απειλητικο.Ειπαμε ολα θα γινουν βαση σχεδιου.-------------------------------χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαος.Και ξερω παρα πολλα.Να εισαστε σιγουροι.Ειπαμε ολα θα γινουν βαση σχεδιου και οπως θελουμε ''εμεις''.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 01:44:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
Ανάλυση του τελευταίου μυνήματος του ngw
quote:
Και το ξαναλεω.Υπαρχει κανενας που να φοραει πανταλονια εδω μεσα;Δεν νομιζω

Στο ξαναλέω. Ρώτα τη μάνα σου. Ξέρει μέχρι και τα πραγματικά μας ονόματα, βλέπεις πριν απο ***** ζητούσε όνομα και ψευδώνυμο.

quote:
Οσο για σενα που λες για την μανα μου.-----Καρφακι δεν μου καιγεται.

Πολύ χαίρομαι!!! Θα συνεχίσω λοιπόν μια που κανείς δεν έχει πρόβλημα!
quote:
φλογα δεν κολλαει πουθενα.Ξερεις εχουμε ''πλαστικη'' συνειδηση]

Α, τελικά ο άνθρωπος είναι πολύ μ...ας. Μα πάρα πολύ μ...ας.
quote:
Δεν τα εχω πει εγω ολα αυτα αλλα ενας καθηγητης του χωρου.Καποτε ημουν μαθητης του.

Ποιος καθηγητής? Ο κύριος Παπαρόπουλος του Ινστιτούτου Μαλακολογίας και Ηλιθιότητας?
quote:
Και φυσικα περασα με αριστα

Α....α με λουλούδια πέρασες.
quote:
Τωρα ολοι εσεις κακομοιροι αφηστε την μανα μου.Ουτε που με ενδιαφερει

Το παμε αυτό, παρακάτω...
quote:
Μπορειτε να κανετε τιποτα;Καμια βαρβατη ''τεχνικη''.-------Μπα εισαστε αδελφες.Ολοι.Και πιο πολυ οι δημιουργοι.Προσκυνηστε τους ψωνια

Σου στέλνω αύριο επιταγη για να πληρώσεις τη μάνα σου για τη σημερινή περιποίηση που μου 'κανε. Επι τη ευκαιρία ρώτα την και για τις τεχνικές μου, για να δεις άν είναι βαρβάτες.

quote:
Ασχετοι.Μπου.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαωδης και τελειως απειλητικο.Ειπαμε ολα θα γινουν βαση σχεδιου.-------------------------------χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαος.Και ξερω παρα πολλα.Να εισαστε σιγουροι.Ειπαμε ολα θα γινουν βαση σχεδιου και οπως θελουμε ''εμεις''.

Φόβος και τρόμος... Μιλάμε δεν θα μπορώ να κοιμηθώ όλο το βράδυ! Παιδιά προσέξτε... Κυκλοφορούν ανάμεσα μας!
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

ΕΓΙΝΑΝ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΑΝΑΡΜΟΣΤΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 01:50:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
''Φόβος και τρόμος... Μιλάμε δεν θα μπορώ να κοιμηθώ όλο το βράδυ! Παιδιά προσέξτε... Κυκλοφορούν ανάμεσα μας!
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ''
Αυτό μπήκε καταλάθος στο quote στο προηγούμενο post μου.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 02:02:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Kaνενας με πανταλονια εδω μεσα.-----Αντμινα εχεις σιωπησει.Και η αμαλια που της αρεσουν τα κοριτσακια.--------Θα τα πουμε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 02:04:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Pros anagwgo :
O ka8hghths ta eipe, esy omws ta katalabes?????
Epishs : pantelonia esy foras (????) h ta exeis katebasmena?
Geia soy Kaizer megale!!!! Dwsta ola sth "mama"!!!! Mpas kai gkastrw8ei kai apokthsei kana paidi ths... prokophs!


Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 02:08:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Twra, 3ereis eeee??? Moy ftia3es to bradi ngw.... Ws koritsaki poy eimai, les na exw elpides?
Kaizer, ti les? Eisai na thn kanoyme apo dw mesa, giati exei arxisei kai 3enerwnei to prama? Eipame, h epanalhpsh einai h mhtera ths ma8hshs, alla mas ta xei kanei tsoyrekia ple3oydes o typos....

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 02:30:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Καιζερ και ξενιτια.Ηλιθιοι και ασχετοι.Εισαστε να κανουμε καμια τεχνικουλα βραδιατικα.Για να εχει ενδιαφερον το βραδι.Γιατι για τους δημιουργους του εσοτερικα.Ξερω τι κανουν.Ετοιμαζουν με τον δικηγορο τους την απολογια τους.Εσεις εισαστε για καυτα πραγματα.Ξερετε οι ανιχνευσεις δεν υπαρχουν μονο για μενα αλλα και για σας.Αμφιδρομο βλεπετε ολο αυτο που υπαρχει.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.οποιος θελει games βραδιατικα εγω εδω ειμαι.ασχετοι.-------------all night

ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 03:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Και επειδη ειπαμε για τεχνικουλες βραδιατικα.Και για ανιχνευσεις.------Ειπαμε το συστημα ειναι αμφιδρομο.-------Βεβαια ολα αυτα δεν πρεπει να τα λεω.-------------Για την ξενιτια.Οση αγαπη σου δωσαν οι γονεις σου,αλλη τοση θα δωσεις και συ στα παιδια σου.Αν ψαχνεις να βρεις την πραγματικη αγαπη σε αυτη την ζωη,τουλαχιστον απετυχες.Αυτο δεν προκειται να γινει ποτε.Και αν βρεις την πραγματικη αγαπη σε αυτη την ζωη.Ποτε δεν θαστε μαζι.Θαναι φασματικο.Σαν φαντασμα.Ποτε δεν θα γινει ενωση.Προσπαθησε παλι στην επομενη ζωη σου και διορθωσε τα λαθη της σημερινης ζωης.Ξερω θα πεις οτι σε ολα αυτα φταινε αυτοι που σε γεννησαν.Ισως εχεις δικιο.Αλλα αν παμε πιο βαθια.......Οσο για τον καιζερ.Σε αυτες τις ταινιες που παιρνεις θα ηθελες να ησουν πρωταγωνιστης.Σε καταλαβαινω απολυτα.Και εγω δεν μπορω να τρωω το ιδιο φαγητο καθε μερα.Και αυτο ειναι τελειως φυσικο.Οσο ομορφη κι αν ειναι η δικια σου.Το πιο καλο μοντελο.Συμβουλη τελειως φιλικη.Σκεψου και οργανωσου.---------------Ολα αυτα τελειως φιλικα προς εσας.Εγω δεν εχω τιποτα προς εσας.Ουτε ειχα ουτε θα εχω.-------------Βεβαια ολα αυτα που εγραψα θα διαψευσθουν.Η θα τα κανουν κωμικα.Τι σημασια εχει;--------Το θεμα εδω ειναι αλλο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kaizer
Μέλος 2ης Βαθμίδας


251 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2004, 03:18:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kaizer
NGW. Σε βαρέθηκα. Αγαπητή ξενιτια, συμφωνώ μαζί σου, πάμε να φύγουμε απο δω, τον σιχάθηκα τον *****. Πάντως, άμα έχω τα νεύρα μου, σκοπεύω να επιστρέφω σε αυτό το topic (που είθε να μην κλείσει ποτε!!!) να βγάζω το άχτι μου.
Άλλα games δεν θέλω απόψε ngw, γιατί πρώτον με κούρασε πολύ η μάνα σου απόψε, δεύτερον γιατί δεν είμαι αδελφή, σε αντίθεση με εσένα όπως φαίνεται απο τα λεγόμενα σου, και τρίτον γιατί και αδελφή να'μουνα, θα προτιμούσα να με καθαρίσουν παρα να πάω με ένα ***** σαν εσένα.
Φιλική συμβουλή. Κάνε κανα τεστ DNA. Ξέρεις, απο αυτά που λένε ποιανού παιδί είσαι. Που ξέρεις, μπορεί και να 'σαι γιος μου, ή γιος κανενός άλλου απο δω μέσα. Ας είναι καλά η μανούλα σου, άγια γυναίκα... Άμα ισχύει κάτι τέτοιο, άμα είσαι γιός μου δηλαδή, πες το μου να πάω να αυτοκτονήσω!
ΑΝΙΚΗΤΩΝ ΑΠΤΕΤΑΙ ΟΥΔ'ΑΙΔΗΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy