ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 BULLING από τη Νέα Ακρόπολη
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2015, 23:58:10  Εμφάνιση Προφίλ
Ευχαριστώ πολύ Μπερνάρ!

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:02:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Εντάξει τον ταϊσαμε τον χοντρό?
Με το μαλακό έχομεν και κρίση οι υπόλοιποι κάτοικοι του πλανήτη!
Χρόνια πολλά αλλά με το μαλακό το φαϊ, να ζήσει και κάνας άλλος!
Άμα δεν σου αρέσουν τα ευχετήρια μου, κλείσε μου τη γραμμή Internet
που με ανάγκασες να κλέβω μεγάλε μάγκα! Φαντάζομαι τι θα γίνεται αν
κυβερνήσεις και ποτέ στα αλήθεια τον κόσμο και αφήσεις την εξουσία σου πάνω στα Γιδοπρόβατα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:10:21  Εμφάνιση Προφίλ
Τί λέει αυτός, ρε παιδιά?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:14:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Εντάξη το ταϊσαμε το χοντρό?
Χρόνια πολλά, αλλά με το μαλακό το φαϊ, να ζήσει και κανένας άλλος!
Οι υπόλοιποι κάτοικοι ετούτου του πλανήτη έχουμε και κρίση, επομένως αν ζήσεις
εσύ πολλά χρόνια και τρως όπως τρως δεν μας βλέπω καλά του υπόλοιπους!
Αν δεν σου αρέσουν τα ευχετήρια μου ξανά κλείσε μου την γραμμή Internet που με ανάγκασες να κλέβω.
Φαντάζομαι πως θα είναι ο κόσμος αν ποτέ σου κυβερνήσεις αλήθεια τον κόσμο και αποσύρεις την εξουσία σου από τα αιγοπρόβατα
που κυβερνάς! Ουέ και αλίμονό μας!

Χρόνια πολλά στο χοντρό που κάνει ότι του λέω και ας μην το βλέπει κανείς και ας το βλέπουν όλοι!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:17:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Εντάξη το ταϊσαμε το χοντρό?
Χρόνια πολλά, αλλά με το μαλακό το φαϊ, να ζήσει και κανένας άλλος!
Οι υπόλοιποι κάτοικοι ετούτου του πλανήτη έχουμε και κρίση, επομένως αν ζήσεις
εσύ πολλά χρόνια και τρως όπως τρως δεν μας βλέπω καλά του υπόλοιπους!
Αν δεν σου αρέσουν τα ευχετήρια μου ξανά κλείσε μου την γραμμή Internet που με ανάγκασες να κλέβω.
Φαντάζομαι πως θα είναι ο κόσμος αν ποτέ σου κυβερνήσεις αλήθεια τον κόσμο και αποσύρεις την εξουσία σου από τα αιγοπρόβατα
που κυβερνάς! Ουέ και αλίμονό μας!

Χρόνια πολλά χοντρούλη που κάνεις ότι σου λέω και ας μην το βλέπει κανείς και ας το βλέπουν όλοι!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Α ρε σαϊνια που είστε όλοι! Γεννημένοι φιλόσοφοι και πάνω από όλα έντιμοι και άξιοι να σας παραχωρήσουμε κάθε εξουσία υπέρλαμπρα όντα!
Η Γενναιότητα και η ευθύτητα είναι οι αρετές που χαρακτηρίζουν εσάς συγκεκριμένα!
Αν ήμουν απεσταλμένος θα κατέβαινα μόνο και μόνο για σας! Τι μαλάκες που είναι αυτοί οι "Αβατάρες " και δεν έρχεται κανένας!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:30:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Καληνύχτα καλούδια! Τα είπαμε και σήμερα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:36:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Έλα μην κάνεις έτσι, χρόνια πολλά! Πέρα από την πλάκα! Είμαι λίγο ιδιότροπος στην πλάκα το ξέρεις!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:44:33  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Έλα μην κάνεις έτσι, χρόνια πολλά! Πέρα από την πλάκα! Είμαι λίγο ιδιότροπος στην πλάκα το ξέρεις!



Οχι, είσαι απλά μαλάκας!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:56:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Ευχαριστώ! Αλλά πρόσεχε μην φωνάξω την Amalia!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:57:13  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Χρόνια πολλά χοντρούλη που κάνεις ότι σου λέω και ας μην το βλέπει κανείς και ας το βλέπουν όλοι!

Κάπου το έχω ξαναδιαβάσει αυτό...

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 00:59:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Που το έχεις ξαναδιαβάσει αυτό Italos?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:01:27  Εμφάνιση Προφίλ
Αριανέ σε ποιον έλεγες Χρόνια πολλά πριν;


Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:08:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Στο Γιώργο! Παρακάτω!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:11:18  Εμφάνιση Προφίλ
Ποιον Γιώργο; Παρακάτω εννοώντας;

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:15:57  Εμφάνιση Προφίλ
Υπάρχει κάποιο τρολλ, που το λένε Γιώργο?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:16:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Τι δεν κατάλαβες ρε Italos?
Εγώ σε ρώτησα ποιόν Μητσάρα εννοώντας? Ρίξε εκεί πέρα κάνα σεντόνι και μη μιλάς!
Λογαριασμό θα σου δώσω? Ή σάμπως εσύ μου δίνεις?!
Τον περιέγραψα με κάθε λεπτομέρεια, τώρα αν εσύ δεν μπορείς να καταλάβεις τότε δεν θα τον ξέρεις τον άνθρωπο!
Με έχεις ταράξει στις ερωτήσεις σήμερα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:20:11  Εμφάνιση Προφίλ
Το έχω ξαναδιαβάσει στο εσωτέρικα και νομίζω θυμάμαι και το μέλος, αν δε με απατά η μνήμη μου. Μόνο που είναι.... λίγο παλιά η ατάκα.

Τεσπα δεν ανακατεύομαι στα προσωπικά σου.

Καλό ξεκατίνιασμα.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:21:55  Εμφάνιση Προφίλ
Πολλά τα προβλήματα στην φωλιά του κούκου.

Σου τον περιέγραψε λέει Ιταλε.
Τι δεν κατάλαβες λοιπόν?

Εννοεί αυτόν, ξέρεις τώρα... να μην λέμε ονόματα!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:33:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Στείλε μου σε παρακαλώ που είναι! Αν έχεις την ευγενή καλοσύνη!
ΥΓ: Μιλάς και συ για ξεκατίνιασμα βρε με επάγγελμα να απλώνεις σεντόνια? ε όχι!
Και μη χώνεις τη μύτη σου παντού! Άλλα σε αφορούν και άλλα όχι!
Σου το είπα και πάλι, όλο λες δεν ανακατεύομαι και όλο εδώ μέσα
τριγυρίζεις! Δουλειές δεν έχεις ήθελα να' ξέρα? άντε να απλώσεις κάνα σεντόνι βρε! Ή φοβάσαι μην σου πάρει τη θέση κανένας άλλος?!
Ρε κουτσομπόλι που όλα θες να τα μαθαίνεις εσύ, μήπως θες να σου ανεβάσω και το δελτίο ταυτότητας του Γιώργου,
με τα στοιχεία του να φαίνονται? Τι λες, καλή ιδέα?!!
Λίγη διακριτικότητα να δείξει καμιά φορά δεν βλάπτει, και ας πιεστείς και λίγο.
Μάθε πως δεν είναι όλες οι περιστάσεις ίδιες, πρέπει να εκθέσω εγώ τώρα τον άνθρωπο για να ικανοποιήσω την δική σου αδιάκριτη περιέργεια? Είναι θέμα ηθικού κώδικα, δεν το καταλαβαίνεις?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:40:44  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε τρολλαρεις από χόμπυ, ή από άποψη;
Συμμετέχω σε ένα θέμα που άνοιξε κάποιος με συγκεκριμένο περιεχόμενο.
Και εσύ τρολλάρεις κατά ριπάς.

Είσαι ο θεματοθέτης;
Είσαι ο ιδιοκτήτης του χώρου;
Είσαι τρολλ από τα λίγα;

Οτι γράφεις είναι άσχετο.
Και στα προηγούμενα ποστ λίγο παλαβό, αν και δεν μου φαίνεσαι και παλαβός.
Τι δεν καταλαβαίνεις;

Τα ενδοοικογενειακά σας δεν με ενδιαφέρουν.
Ανοιξε θέμα και δώσε πόνο.

quote:
Στείλε μου σε παρακαλώ που είναι! Αν έχεις την ευγενή καλοσύνη!

Τσου, γιατί δεν με αφορά το θέμα.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:43:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Έλα αρκετά με τρολλάρατε για σήμερα! Μην με πιέζετε άλλο γιατί θα στείλω και τη ρεζέρβα και δεν μας βλέπω καθόλου καλά!
Αλλά όχι τίποτα άλλο, λυπάμαι τον Γιώργο αφήστε τον, τον άνθρωπο επιτέλους!
Γλωσσοκοπάνες!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:51:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Italos:
Είσαι ο θεματοθέτης;
Είσαι ο ιδιοκτήτης του χώρου;
Είσαι τρολλ από τα λίγα;

Απάντηση:

Είμαι πολίτης της Ελληνικής Δημοκρατίας και αυτό φτάνει για να λύσει κάθε σου απορία
και να μην σε βάζει σε απεριόριστες, άσχετες, ακαταλαβίστικες και άσχετες σκέψεις!
Όταν θα με σκέφτεσαι (γιατί από ότι βλέπω με σκέφτεσαι συχνά, δεν ξέρω και αν στον ύπνο σου με βλέπεις) και θα έχεις οποιαδήποτε απορία για το άτομό μου αυτή είναι η απάντηση σε όλα!
Μην το καις χωρίς λόγο και αιτία βρε παιδί μου! Λες και δεν γεννήθηκες Ελλάδα κάνεις!
συγκεντρώσου λίγο ποια!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 01:55:01  Εμφάνιση Προφίλ
Από άποψη κατάλαβα.
Επίπεδο δάπεδο και chat η φάση.

Και καταπληκτικές τοποθετήσεις εντός του θέματος του bullying.

Με τις υγείες μας.


Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 02:09:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Italos:

Πρόσεχε μόνο ξύσε ξύσε μη τον ματώσεις... εγώ με τρίχες και αίματα να ξέρεις δεν ανακατεύομαι.
Για το θέμα θα μας πεις κάτι ή ο στόχος είναι να αναδειχθείς σε βασιλιά των τρολλ;
Τα προσωπικά σου, μπορείς πιστεύω να τα λύσεις και τηλεφωνικώς.

Απάντηση:

Italos αυτός ποιο πάνω είσαι εσύ που μιλάς!
Το επίπεδο το έχεις φτάσει στο ζενίθ του "φίλε" μου όπως μπορείς και μόνος σου να δεις, και εσύ και όλοι οι άλλοι!
Όσο ότι δεν ανακατεύεσαι! Που τα πουλάς αυτά βρε?!! Μόνο προξενήτρα πες πως δεν έγινες ακόμα!
Ποιο πάνω αν σου έδινα το ok θα μου έστελνες και αριθμό τηλεφώνου στον αέρα!
Δεν κρύβεται το πράγμα όταν το πάει το γράμμα κανείς! Όσο και να το παίζει ότι τάχα μου θίγεται ο άλλος!
Εγώ δεν είμαι κανένας πιτσιρικάς για να με χειρίζεσαι έτσι εσύ! Έχει ζαρώσει το πρόσωπό μου και έχουν δει πολλά τα μάτια μου!
Μπορείς να ξεγελάς τη Marina που είναι ακόμα παιδί, άπειρο και αθώο! Όχι εμένα όμως.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 02:19:58  Εμφάνιση Προφίλ
Καλό βράδυ τρολλιάρη. Και καλό ξεκατίνιασμα.

Καλό μας ξημέρωμα.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 17:55:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Italos:
Καλό βράδυ τρολλιάρη. Και καλό ξεκατίνιασμα.
Καλό μας ξημέρωμα.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

Απάντηση:

Γεια σου πρώην ταπεινό χαμομηλάκι που σήκωσες κεφαλάκι!
Καλό άπλωμα στα σεντόνια σου! Έτσι από περιέργεια τα σεντόνια που απλώνειςείναι άσπρα??
Άν ναι να προσέχεις τον Μητσάρα μήπως έρθει και σου τα λερώσει!
Στο Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου, πρόσθεσε πως ξέρεις και από Μητσάρες και από τριχωτούς και ματωμένους από το ξύσιμο
πισινούς. Μη βάζεις τα μισά! Αυτό είναι παραπληροφώρηση που κάνεις!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 18:21:02  Εμφάνιση Προφίλ
Νεαρέ, ξόμεινε κάπου η Μήδεια και σου φυγε η Αργώ;...
Ε;
Τι είπατε;
Οπως είπα και παραπάνω στην πολύ όμορφη συζήτηση λυκείου που είχαμε και αποφάσισες να ξεκινήσεις, Εσύ αναρωτήθηκες τι σε τρώει.
Και γω σου απάντησα ότι δεν με αφορούν τα τριχωτά σου.

Οπότε σε αφήνω να ξεμαδηθείς μονάχος σου.

Φιλάκια.

ΥΓ. Σε ευχαριστώ για τα Χρόνια πολλά.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

https://www.youtube.com/watch?v=0aRi4R01CZMΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Arianos
troll


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 19:36:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Arianos
Italos:
Νεαρέ, ξόμεινε κάπου η Μήδεια και σου φυγε η Αργώ;...
Ε;
Τι είπατε;
Οπως είπα και παραπάνω στην πολύ όμορφη συζήτηση λυκείου που είχαμε και αποφάσισες να ξεκινήσεις, Εσύ αναρωτήθηκες τι σε τρώει.
Και γω σου απάντησα ότι δεν με αφορούν τα τριχωτά σου.
Οπότε σε αφήνω να ξεμαδηθείς μονάχος σου.

Φιλάκια.

ΥΓ. Σε ευχαριστώ για τα Χρόνια πολλά.

Μετά Τιμής...ο μικρός Κθούλου

Απάντηση:

Ρε σεις τι έγινε?!! Ο χοντρός αυτοπροσώπως!! Οποία έκπληξις!!!
Γεια σου χοντρούλη μου! Χαιρετίσματα στην αγαπημένη μου κυρία χοντρούλαινα να δώσεις!
Χοντρούλη είσαι μεγάλος παραπληροφωριοδώτης τελικά ετσί? Και εγώ που αναρωτιώμουν που εδρεύει η ρίζα του κακού!!
Εγώ χοντρούλη δεν αναρωτήθηκα ποτέ μου τι με τρώει! Την πρωτοβάθμια και την δευτεροβάθμια μάλλον δεν την έβγαλες στην Ελλάδα ε?
Αυτό όμως δεν μπορώ να το λάβω ως ελαφρυντικό για τις ασυναρτησίες που ξεστομίζεις και πας και μπλέκεις όλο τον κόσμο!
Κατάλαβες χοντρούλη?!
Με έχεις αφήσει άφωνο το ομολογώ! Μόλις είδα μπροστά μου θαύμα! Ανάσταση νεκρών!

Εγώ είπα χοντρούλη:
Νιώθω πως είμαι ο Ιησούς Χριστός και συ ο Λάζαρος! Χαίρομαι για σένα που σε κόλλησα εγώ ζωντανίλα και όχι εσύ εμένα νεκρίλα!
Ναι τους έκοψα τους σάπιους η αλήθεια είναι!
Αν και συνεχίζω να συνομιλώ μαζί σου! Με τρώει ο πισινός μου, μου φαίνεται!
Έτσι δεν είναι?

Έτσι για να μπαίνουν τα πράγματα στη θέση τους σιγά-σιγά, που θα μου υποδείξεις εσύ το λύκειο.
Το «έτσι δεν είναι» είναι ξεχωριστή πρόταση από την προηγούμενη, ξεκινάει με κεφαλαία εξυπνάκια και βλάκα μου μαζί!
Ούτε έχω βάλει κανένα ερωτηματικό για το αν με τρώει ή δε με τρώει ο απ’ αυτός μου ή όχι!
Τριάντα χρόνια φούρναρης ρε φίλε στην Ελλάδα, μάθε επιτέλους να μιλά! Κάνε μια σωστή σύνταξη και πρόσεχε λίγο τη γραμματική και τα σημεία στίξης!
Παίζουν κάποιο ρόλο γαμώτα μάτια μου γαμώ, δεν είναι διακοσμητικά! Έχω βαρεθεί να βλέπω μόνο στυλίστες και σεντονο-απλώστες!
Όσο για τα τριχωτά τα οποία αρέσκεσαι να επαναλαμβάνεις, σου ξαναλέω πως δεν θα ρίξω άλλο το επίπεδό μου!
Εγώ σου το ξεκαθάρισα: Δεν είμαι «γκέι» «φίλε» μου, πάρε το απόφαση επιτέλους! Τράβα στον Μητσάρα σου να σε ικανοποιήσει!
Εγώ δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, αλλά εσύ που τον ξέρεις καλύτερα κάνε του την πρότασή σου, και μπορεί να δεχτεί να το κάνει το ψυχικό!
Τι να σου πω! Εγώ από κει και πέρα δεν ασχολούμαι άλλο!
Να σου πω και μια φιλική συμβουλή? Πρέπει να χάσεις κάνα κιλό για να έχεις καμιά ελπίδα!
Με το μαλακό το φαϊ ειδικά το βραδυνό!
Όσο για τις ευχαριστίες σου για τα "Χρόνια Πολλά" που σου ευχήθηκα δεν χρειάζεται να με ευχαριστείς! Άνθρωποι είμαστε!
Απλά πάρε και τα Tips!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2015, 19:42:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost


Η Marina επιμένει να αναμασάει την ίδια ακριβώς κασέτα...έχει μπει σε ένα άχαρο repeat εδώ και βδομάδες...ούτε στις ερωτήσεις μου απάντησε...ούτε καν το επίκαιρο θέμα του αδικοχαμένου Γιακουμάκη δεν σχολίασε, το οποίο έθιξε ο Zalmoxis, και το οποίο θα έπρεπε να την καίει και προσωπικά...αντιθέτως σήκωσε πάλι το δάκτυλο περί δικαιοσύνης και δημοκρατίας λες και χρειαζόμαστε μαθήματα δημοκρατίας από μία 20χρονη κοπέλα πρώην μέλος της ΝΑ...δηλαδή ούτε καν τοποθετήθηκε στα περί της τιμωρίας των βασανιστών του Γιακουμάκη που ανέφερε ο Ζάλμοξις…αλλά εκείνη φαίνεται την απασχολεί μονάχα το δικό της όποιο θέμα και χέστηκε για τους 'ομοιοπαθούντες'...

Ο δε Arianos πίσω από το ατσούμπαλο και γελοίο αυτό τρολάρισμα που κάνει ουσιαστικά πουλάει προστασία στην "μικρή και ανυπεράσπιστη κοπέλα"…και την βοηθάει να αποφεύγει τις ερωτήσεις που της γίνονται…φίλος ή γκόμενός της αδιάφορο, όπως και να’χει μαύρα τα χάλια του…

Το θέμα λοιπόν εδώ έκανε τον κύκλο του, και ειδικά οι χυδαίες βλακείες του Αριανού το έκαψαν εντελώς…η όποια σοβαρότητα είχε το θέμα πλέον εξαφανίστηκε…..και γι’αυτό προτείνω να κλειδωθεί και να ξανανοίξει ΜΟΝΟ όταν η marina έχει νεότερα από την δικαστική έκβαση της υπόθεσής που επικαλείται…εδώ θα είμαστε και εκείνη έχει δεσμευτεί ότι θα μας ενημερώσει άμεσα επομένως μόνο τότε προτείνω να ξανανοίξει το θέμα αυτό…η δε ενημέρωση που θα μας κάνει προφανώς δεν θα είναι του τύπου «ναι οι άλλοι τιμωρήθηκαν γι’αυτό που μου έκαναν» αλλά θα είναι πιο επίσημη, ώστε να τσεκάρουμε τα λεγόμενα και να βγάλουμε τα όποια συμπεράσματά μας.

Αυτά.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy